open
Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
Чинна
                             
                             
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
13.09.2002 N 511

Про призначення стипендії Президента України

студентам вищих навчальних закладів

на перший семестр 2002-2003 навчального року

Відповідно до подань регіональних рад ректорів (директорів)
вищих навчальних закладів і згідно з Положенням про порядок
призначення стипендій Президента України студентам вищих
навчальних закладів та аспірантам, затвердженим постановою
Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 1994 року N 744
( 744-94-п ), Н А К А З У Ю:
1. Призначити на перший семестр 2002-2003 навчального року
стипендію Президента України студентам вищих навчальних закладів
згідно зі списками (додатки 1, 2).
2. Ректорам (директорам) вищих навчальних закладів виплату
стипендій провести з першого числа місяця, що настає після літньої
екзаменаційної сесії.
3. Персональна відповідальність за неподання пропозицій щодо
кандидатів на здобуття стипендії Президента України покладається
на керівників Полтавської, Рівненської, Херсонської Черкаської
регіональних рад директорів вищих навчальних закладів I-II рівнів
акредитації.
4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на
департамент вищої освіти (Дмитриченко М.Ф.).
Міністр В.Г.Кремень

Додаток 1
Затверджено

Наказ Міністерства освіти

і науки України

13.09.2002 N 511

СПИСКИ

студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів

акредитації, яким призначена стипендія

Президента України на I семестр

2002-2003 навчального року

------------------------------------------------------------------ | Прізвище, ім'я, |Назва вищого навчального закладу | | | по-батькові | |Курс | ----------------------------------------------------------------| РАДА РЕКТОРІВ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ | (у тому числі м. Севастополь) | ----------------------------------------------------------------| 1 |С'єдіна Наталя |Таврійський національний | 4 | |Миколаївна |університет ім. В.І.Вернадського | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 2 |Іздебська Яна |Таврійський національний | 4 | |Вікторівна |університет ім. В.І.Вернадського | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 3 |Масливець |Кримська академія | 5 | |Олександр |природоохоронного та курортного | | |Михайлович |будівництва | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 4 |Калиновська Олена |Кримська академія | 4 | |Сергіївна |природоохоронного та курортного | | | |будівництва | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 5 |Харченко Андрій |Севастопольський національний | 5 | |Олександрович |технічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 6 |Волинкін Володимир|Севастопольський національний | 5 | |Сергійович |технічний університет | | ----------------------------------------------------------------| ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ III-IV| РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ | ----------------------------------------------------------------| 7 |Джеджула В'ячеслав|Вінницький державний технічний | 3 | |Васильович |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 8 |Войцеховська Олена|Вінницький державний технічний | 5 | |Олександрівна |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 9 |Месюра Наталія |Вінницький державний технічний | 3 | |Володимирівна |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 10 |Бурецький Віталій |Вінницький державний педагогічний| 5 | |Васильович |університет ім. Михайла | | | |Коцюбинського | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 11 |Клочко Наталія |Вінницький державний педагогічний| 3 | |Леонідівна |університет ім. Михайла | | | |Коцюбинського | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 12 |Троян Людмила |Вінницький державний педагогічний| 4 | |Францівна |університет ім. Михайла | | | |Коцюбинського | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 13 |Грицишина Алла |Кам'янець-Подільський державний | 4 | |Анатоліївна |педагогічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 14 |Сірант Алла |Кам'янець-Подільський державний | 4 | |Миколаївна |педагогічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 15 |Космінська Олена |Житомирський державний | 4 | |Антонівна |педагогічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 16 |Рижко Тетяна |Житомирський | 3 | |Леонідівна |інженерно-технологічний інститут | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 17 |Олійник Наталія |Технологічний університет Поділля| 5 | |Петрівна | | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 18 |Подкоритова Лариса|Технологічний університет Поділля| 5 | |Олександрівна | | | ----------------------------------------------------------------| РАДА КЕРІВНИКІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ | ----------------------------------------------------------------| 19 |Клепач Людмила |Луцький державний технічний | 4 | |Михайлівна |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 20 |Козачук Ілля |Луцький державний технічний | 5 | |Святославович |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 21 |Власюк Наталія |Волинський державний університет | 4 | |Яківна |імені Лесі Українки | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 22 |Лис Сергій |Волинський державний університет | 3 | |Володимирович |імені Лесі Українки | | ----------------------------------------------------------------| РАДА РЕКТОРІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ВУЗІВСЬКОГО | ЦЕНТРУ | ----------------------------------------------------------------| 23 |Бауск Олександр |Придніпровська державна академія | 4 | |Євгенович |будівництва і архітектури | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 24 |Бєлоус Владислав |Дніпродзержинський державний | 5 | |Вікторович |технічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 25 |Букреєв Сергій |Дніпропетровський національний | 4 | |Олександрович |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 26 |Гаркуша Олександр |Національний гірничий університет| 5 | |Ігорович | | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 27 |Головіна Анастасія|Дніпропетровський національний | 5 | |Олексіївна |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 28 |Грунтова Валентина|Національний гірничий університет| 5 | |Юріївна | | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 29 |Грушевський Денис |Криворізький технічний | 4 | |Миколайович |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 30 |Давидова Катерина |Криворізький економічний інститут| 4 | |Валеріївна |Київського національного | | | |економічного університету | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 31 |Золотухін Артем |Український державний | 4 | |Дмитрович |хіміко-технологічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 32 |Коток Валерій |Український державний | 4 | |Анатолійович |хіміко-технологічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 33 |Лісковська Наталія|Придніпровська державна академія | 5 | |Олександрівна |будівництва і архітектури | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 34 |Маркевич Олексій |Криворізький державний | 3 | |Ігорович |педагогічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 35 |Митюк Марина |Криворізький державний | 4 | |Миколаївна |педагогічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 36 |Мошинець Олена |Дніпропетровський національний | 4 | |Володимирівна |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 37 |Оссуховська Наталя|Придніпровська державна академія | 5 | |Сергіївна |будівництва і архітектури | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 38 |Полоз Олексій |Український державний | 5 | |Юрійович |хіміко-технологічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 39 |Полякова Наталія |Національна металургійна академія| 3 | |Володимирівна |України | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 40 |Ромашков Андрій |Криворізький технічний | 4 | |Леонідович |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 41 |Селегей Андрій |Національна металургійна академія| 4 | |Миколайович |України | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 42 |Сєнча Ірина |Національна металургійна академія| 5 | |Сергіївна |України | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 43 |Сибірських Олена |Дніпродзержинськиї державний | 4 | |Вікторівна |технічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 44 |Солонець Юлія |Дніпропетровський національний | 5 | |Леонідівна |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 45 |Сьомін Андрій |Національний гірничий університет| 5 | |Олександрович | | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 46 |Тарасенков |Національний гірничий університет| 4 | |Олександр | | | |Владиленович | | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 47 |Шломенко Владислав|Криворізький економічний інститут| 4 | |Юрійович |Київського національного | | | |економічного університету | | ----------------------------------------------------------------| РАДА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ДОНЕЦЬКОГО РЕГІОНУ | ----------------------------------------------------------------| 48 |Антонов Сергій |Приазовський державний технічний | 5 | |Анатолійович |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 49 |Артіщев Станіслав |Донецький державний університет | 4 | |Андрійович |економіки і торгівлі | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 50 |Бабаскіна Світлана|Донбаська державна машинобудівна | 5 | |Юріївна |академія | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 51 |Берг Лілія |Донецький національний | 4 | |Сергіївна |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 52 |Братковський |Донецька державна академія | 3 | |Леонід Миронович |управління | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 53 |Веремеєнко Михайло|Донбаська державна академія | 4 | |Володимирович |будівництва і архітектури | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 54 |Дем'яненко Марія |Слов'янський державний | 5 | |Володимирівна |педагогічний інститут | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 55 |Дубревський |Горлівський державний | 3 | |Олексій Юрійович |педагогічний інститут іноземних | | | |мов | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 56 |Єрмолова Юлія |Приазовський державний технічний | 3 | |В'ячеславівна |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 57 |Жук Олександр |Донецький державний інститут | 4 | |Вікторович |штучного інтелекту | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 58 |Корчак Олена |Донбаська державна машинобудівна | 5 | |Сергіївна |академія | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 59 |Миронов Денис |Донецький національний технічний | 5 | |Юрійович |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 60 |Михайлова Аліна |Маріупольський гуманітарний | 5 | |Юріївна |інститут | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 61 |Мірошніченко Тарас|Слов'янський державний | 4 | |Юрійович |педагогічний інститут | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 62 |Мішлаков Дмитро |Донецький національний технічний | 5 | |Олександрович |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 63 |Мкртчян Ніні |Донецький національний технічний | 3 | |Багдасарівна |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 64 |Радченко Олександр|Донбаська державна академія | 4 | |Володимирович |будівництва і архітектури | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 65 |Татаринов Андрій |Донецька державна академія | 4 | |Володимирович |управління | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 66 |Тищенко Марина |Донецький державний університет | 4 | |Миколаївна |економіки і торгівлі | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 67 |Фокша Олександр |Донецький національний | 3 | |Вікторович |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 68 |Хрипункова Ганна |Донецький національний | 5 | |Юріївна |університет | | ----------------------------------------------------------------| РАДА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ III-IV РІВНІВ | АКРЕДИТАЦІЇ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ | ----------------------------------------------------------------| 69 |Ісак Іван Іванович|Ужгородський національний | 5 | | |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 70 |Сідей Світлана |Ужгородський національний | 4 | |Іванівна |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 71 |Курей Оксана |Ужгородський державний інститут | 4 | |Андріївна |інформатики, економіки і права | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 72 |Королович Наталія |Мукачівський технологічний | 5 | |Іванівна |інститут | | ----------------------------------------------------------------| РАДА РЕКТОРІВ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ | ----------------------------------------------------------------| 73 |Бабаханова Юна |Запорізький національний | 4 | |Геннадіївна |технічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 74 |Безверхая Марія |Запорізька державна інженерна | 4 | |Анатоліївна |академія | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 75 |Варикаша Марта |Бердянський державний | 3 | |Миколаївна |педагогічний інститут | | | |ім. П.Д.Осипенко | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 76 |Дячук Ірина |Запорізька державна інженерна | 4 | |Валеріївна |академія | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 77 |Касапська Наталія |Мелітопольський державний | 5 | |Василівна |педагогічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 78 |Можайський Сергій |Мелітопольський державний | 5 | |Віталійович |педагогічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 79 |Семикіна Ганна |Запорізький національний | 4 | |Тимофіївна |технічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 80 |Шевченко Вікторія |Запорізький державний університет| 3 | |Михайлівна | | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 81 |Шкловська Олена |Запорізький державний університет| 3 | |Наумівна | | | ----------------------------------------------------------------| РАДА РЕКТОРІВ КІРОВОГРАДСЬКОГО ВУЗІВСЬКОГО ЦЕНТРУ | ----------------------------------------------------------------| 82 |Давидкіна Юлія |Кіровоградський державний | 5 | |Володимирівна |технічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 83 |Давидкіна Олена |Кіровоградський державний | 5 | |Володимирівна |технічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 84 |Рабдєв Роман |Державна льотна академія України | 3 | |Олексійович | | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 85 |Грозав Алла |Кіровоградський державний | 3 | |Леонідівна |педагогічний університет | | | |ім. В.Винниченка | | ----------------------------------------------------------------| ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ III-IV| РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ | ----------------------------------------------------------------| 86 |Бойчук Сергій |Луганський державний педагогічний| 5 | |Сергійович |університет імені Тараса Шевченка| | -----+------------------+---------------------------------+-----| 87 |Агафонова Наталя |Східноукраїнський національний | 4 | |Геннадіївна |університет імені Володимира Даля| | ----------------------------------------------------------------| РАДА РЕКТОРІВ ЛЬВІВСЬКОГО РЕГІОНУ | ----------------------------------------------------------------| 88 |Федаш Микола |Львівський національний | 4 | |Михайлович |університет імені Івана Франка | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 89 |Коковін Олександр |Львівський національний | 3 | |Васильович |університет імені Івана Франка | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 90 |Здомський Любомир |Львівський національний | 5 | |Сергійович |університет імені Івана Франка | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 91 |Кінжибало Василь |Львівський національний | 3 | |Володимирович |університет імені Івана Франка | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 92 |Польова Катерина |Львівський національний | 5 | |Юріївна |університет імені Івана Франка | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 93 |Яремко Олена |Львівський національний | 4 | |Володимирівна |університет імені Івана Франка | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 94 |Шумський Тарас |Національний університет | 6 | |Богданович |"Львівська політехніка" | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 95 |Сметана Ігор |Національний університет | 6 | |Володимирович |"Львівська політехніка" | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 96 |Пилипишин Микола |Національний університет | 5 | |Володимирович |"Львівська політехніка" | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 97 |Пилипчук Анатолій |Національний університет | 5 | |Якович |"Львівська політехніка" | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 98 |Ревуцька Наталія |Національний університет | 6 | |Романівна |"Львівська політехніка" | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 99 |Гайдучок Юрій |Національний університет | 5 | |Романович |"Львівська політехніка" | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 100 |Костюк Людмила |Національний університет | 4 | |Франківна |"Львівська політехніка" | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 101 |Пеняк Ігор |Національний університет | 5 | |Олегович |"Львівська політехніка" | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 102 |Новоселецький |Український державний | 4 | |Віталій |лісотехнічний університет | | |Миколайович | | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 103 |Гузь Микола |Український державний | 4 | |Миколайович |лісотехнічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 104 |Дмитришин Юрій |Дрогобицький державний | 5 | |Любомирович |педагогічний університет імені | | | |Івана Франка | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 105 |Радченко Олег |Дрогобицький державний | 4 | |Анатолійович |педагогічний університет імені | | | |Івана Франка | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 106 |Гонек Василь |Українська академія друкарства | 4 | |Йосифович | | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 107 |Уграк Михайло |Львівська академія мистецтв | 6 | |Михайлович | | | ----------------------------------------------------------------| РАДА КЕРІВНИКІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ | ----------------------------------------------------------------| 108 |Чернозуб Ольга |Український державний морський | 4 | |В'ячеславівна |технічний університет імені | | | |адм. Макарова | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 109 |Іскров Дмитро |Український державний морський | 6 | |Михайлович |технічний університет імені | | | |адм. Макарова | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 110 |Білецька Наталія |Миколаївський державний | 4 | |Олександрівна |педагогічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 111 |Голуб Наталія |Миколаївський державний | 5 | |Анатоліївна |педагогічний університет | | ----------------------------------------------------------------| РАДА РЕКТОРІВ ОДЕСЬКОГО РЕГІОНУ | ----------------------------------------------------------------| 112 |Гусєва Олена |Одеський національний університет| 4 | |Володимирівна |імені І.І.Мечникова | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 113 |Опріц Ганна |Одеський національний університет| 5 | |Андріївна |імені І.І.Мечникова | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 114 |Оборська Ганна |Одеський національний | 4 | |Геннадіївна |політехнічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 115 |Шаповал Ганна |Одеський національний | 4 | |Олександрівна |політехнічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 116 |Гайдукович Дмитро |Одеський державний економічний | 3 | |Станіславович |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 117 |Нефедова Тамара |Одеський державний економічний | 5 | |Володимирівна |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 118 |Гоменюк Олександра|Одеський національний морський | 4 | |Олегівна |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 119 |Шпірна Юлія |Одеський національний морський | 3 | |Олександрівна |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 120 |Захарченко |Південноукраїнський державний | 4 | |Катерина Ігорівна |педагогічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 121 |Лазаренко Світлана|Південноукраїнський державний | 3 | |В'ячеславівна |педагогічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 122 |Гламаздін Микола |Одеська державна морська академія| 5 | |Володимирович | | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 123 |Євтєєв Олександр |Одеська державна морська академія| 4 | |Сергійович | | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 124 |Пузіков Вадим |Одеська державна академія | 5 | |Сергійович |будівництва і архітектури | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 125 |Рогожнікова Ірина |Одеська державна академія | 4 | |Вікторівна |будівництва і архітектури | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 126 |Слюсаренко Сергій |Одеська державна академія | 5 | |Олександрович |харчових технологій | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 127 |Юзвак Ганна |Одеська державна академія | 5 | |Ігорівна |харчових технологій | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 128 |Салій Катерина |Одеська державна академія холоду | 3 | |Вікторівна | | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 129 |Чучупака Людмила |Одеська державна академія холоду | 2 | |Василівна | | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 130 |Потапчук Ганна |Одеська національна юридична | 5 | |В'ячеславівна |академія | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 131 |Русєва Вікторія |Одеська національна юридична | 4 | |Василівна |академія | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 132 |Трусь Костянтин |Одеський державний екологічний | 5 | |Іванович |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 133 |Шарата Ірина |Одеський державний екологічний | 4 | |Вікторівна |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 134 |Бражник Марина |Херсонський державний технічний | 4 | |Олександрівна |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 135 |Цокуренко Мілада |Херсонський державний технічний | 4 | |Олександрівна |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 136 |Труша Володимир |Херсонський державний технічний | 4 | |Володимирович |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 137 |Марецька Наталія |Херсонський державний | 4 | |Анатоліївна |педагогічний університет | | ----------------------------------------------------------------| ПОЛТАВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА РАДА РЕКТОРІВ | ----------------------------------------------------------------| 138 |Болюбаш Андрій |Кременчуцький державний | 3 | |Миколайович |політехнічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 139 |Долматов Владислав|Полтавський національний | 6 | |Леонідович |технічний університет | | | |ім. Ю.Кондратюка | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 140 |Гречишкіна Олена |Кременчуцький державний | 3 | |Вікторівна |політехнічний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 141 |Корх Олег |Полтавський національний | 4 | |Олексійович |технічний університет | | | |ім. Ю.Кондратюка | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 142 |Прядко Тетяна |Полтавський державний | 2 | |Володимирівна |педагогічний університет | | | |ім. В.Г.Короленка | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 143 |Холодкова Оксана |Полтавський державний | 4 | |Андріївна |педагогічний університет | | | |ім. В.Г.Короленка | | ----------------------------------------------------------------| РАДА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ III-IV РІВНІВ | АКРЕДИТАЦІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ | ----------------------------------------------------------------| 144 |Бондаренко |Сумський державний університет | 4 | |Олександр | | | |Олександрович | | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 145 |Гапонова Ольга |Сумський державний університет | 5 | |Григорівна | | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 146 |Геращенко Наталія |Глухівський педагогічний | 4 | |Вікторівна |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 147 |Жигилій Дмитро |Сумський державний університет | 5 | |Олексійович | | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 148 |Лавров Олексій |Сумський державний педагогічний | 5 | |Вікторович |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 149 |Ставнича Олена |Сумський державний педагогічний | 4 | |Миколаївна |університет | | ----------------------------------------------------------------| ХАРКІВСЬКА РАДА РЕКТОРІВ | ----------------------------------------------------------------| 150 |Альошечкіна Тетяна|Харківський державний університет| 3 | |Миколаївна |будівництва та архітектури | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 151 |Артеменко Людмила |Харківський державний економічний| 4 | |Анатоліївна |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 152 |Бурак Олена |Харківська державна академія | 4 | |Миколаївна |міського господарства | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 153 |Богдан Дмитро |Харківський національний | 4 | |Іванович |автомобільно-дорожній університет| | -----+------------------+---------------------------------+-----| 154 |Бойко Костянтин |Харківський національний | 4 | |Сергійович |університет ім. В.Н.Каразіна | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 155 |Босенко Євген |Харківський національний | 5 | |Іванович |автомобільно-дорожній університет| | -----+------------------+---------------------------------+-----| 156 |Величко Сергій |Харківський національний | 5 | |Анатолійович |університет ім. В.Н.Каразіна | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 157 |Волосовцева |Харківський національний | 5 | |Світлана |університет радіоелектроніки | | |Вікторівна | | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 158 |Гаркуша Ольга |Харківський державний технічний | 3 | |Сергіївна |університет будівництва та | | | |архітектури | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 159 |Гуржій Євген |Харківська державна академія | 4 | |Олександрович |технології та організації | | | |харчування | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 160 |Гончарова Еліта |Харківський державний | 4 | |Ігорівна |педагогічний університет | | | |ім. Г.С.Сковороди | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 161 |Гранкіна Тетяна |Харківська державна академія | 4 | |Олександрівна |міського господарства | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 162 |Данилова Майя |Харківська державна академія | 6 | |Анатоліївна |дизайну і мистецтв | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 163 |Демчук Оксана |Національний технічний | 4 | |Володимирівна |університет "Харківський | | | |політехнічний інститут" | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 164 |Долматов Дмитро |Національний аерокосмічний | 5 | |Анатолійович |університет ім. М.Є.Жуковського | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 165 |Доценко Михайло |Національний технічний | 5 | |Євгенович |університет "Харківський | | | |політехнічний інститут" | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 166 |Дука Сергій |Національна юридична академія | 5 | |Анатолійович |України ім. Ярослава Мудрого | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 167 |Ісаєв Арсен |Національна юридична академія | 4 | |Миколайович |України ім. Ярослава Мудрого | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 168 |Колосов Максим |Харківський національний | 5 | |Олександрович |університет ім. В.Н.Каразіна | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 169 |Корабльова Валерія|Харківський національний | 5 | |Миколаївна |університет ім. В.Н.Каразіна | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 170 |Кутоманов Дмитро |Національна юридична академія | 4 | |Євгенович |України ім. Ярослава Мудрого | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 171 |Лебединська Марина|Харківський державний | 4 | |Віталіївна |педагогічний університет | | | |ім. Г.С.Сковороди | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 172 |Лєбєдєв Павло |Національний технічний | 5 | |Валерійович |університет "Харківський | | | |політехнічний інститут" | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 173 |Малишенко Павло |Національний технічний | 5 | |Володимирович |університет "Харківський | | | |політехнічний інститут" | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 174 |Пантєлєєва Наталія|Українська інженерно-педагогічна | 4 | |Михайлівна |академія | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 175 |Песін Дмитро |Харківський національний | 5 | |Олександрович |університет ім. В.Н.Каразіна | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 176 |Пилипенко Сергій |Національний аерокосмічний | 5 | |Вікторович |університет ім. М.Є.Жуковського | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 177 |Пуганець Тимур |Харківський національний | 4 | |Сергійович |автомобільно-дорожній університет| | -----+------------------+---------------------------------+-----| 178 |Пшенична Світлана |Харківський державний | 4 | |Володимирівна |педагогічний університет | | | |ім. Г.С.Сковороди | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 179 |Рубн В'ячеслав |Харківський державний економічний| 4 | |Валерійович |університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 180 |Сліпченко |Харківський національний | 4 | |Олександр |університет радіоелектроніки | | |Миколайович | | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 181 |Соболєв Олександр |Національний технічний | 5 | |Вікторович |університет "Харківський | | | |політехнічний інститут" | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 182 |Ставропольський |Харківський національний | 5 | |Віталій Леонідович|університет радіоелектроніки | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 183 |Стельмах Валерій |Харківська державна академія | 4 | |Євгенович |міського господарства | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 184 |Тур В'ячеслав |Національний аерокосмічний | 5 | |Анатолійович |університет ім. М.Є.Жуковського | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 185 |Щит Олена |Національний технічний | 5 | |Михайлівна |університет "Харківський | | | |політехнічний інститут" | | ----------------------------------------------------------------| ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА РАДА РЕКТОРІВ | ----------------------------------------------------------------| 186 |Корчинський |Прикарпатський університет | 3 | |Ростислав |ім. Василя Стефаника | | |Романович | | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 187 |Атаманюк Роман |Прикарпатський університет | 3 | |Богданович |ім. Василя Стефаника | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 188 |Сидоряк Анна |Тернопільська академія народного | 2 | |Юріївна |господарства | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 189 |Андрусяк Тетяна |Чернівецький національний | 3 | |Василівна |університет імені Юрія Федьковича| | -----+------------------+---------------------------------+-----| 190 |Косівчук Антоніна |Чернівецький національний | 3 | |Феліксівна |університет імені Юрія Федьковича| | -----+------------------+---------------------------------+-----| 191 |Скоромох Ірина |Чернівецький | 4 | |Василівна |торговельно-економічний інститут | | | |Київського національного | | | |торговельно-економічного | | | |університету | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 192 |Пеценчук Дмитро |Івано-Франківський національний | 3 | |Миколайович |університет нафти і газу | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 193 |Петрішак Мар'ян |Івано-Франківський національний | 4 | |Ярославович |університет нафти і газу | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 194 |Савчук Олег |Тернопільський державний | 3 | |Іванович |педагогічний університет імені | | | |Володимира Гнатюка | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 195 |Семащук Наталія |Тернопільський державний | 4 | |Павлівна |педагогічний університет імені | | | |Володимира Гнатюка | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 196 |Гайдай Зоряна |Тернопільський державний | 3 | |Євгенівна |педагогічний університет імені | | | |Володимира Гнатюка | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 197 |Місько Володимир |Тернопільський державний | 5 | |Володимирович |педагогічний університет імені | | | |Володимира Гнатюка | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 198 |Юсенко Костянтин |Рівненський державний | 4 | |Андрійович |гуманітарний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 199 |Захожа Ольга |Рівненський державний | 4 | |Володимирівна |гуманітарний університет | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 200 |Жмаєв Олексій |Український державний університет| 4 | |Анатолійович |водного господарства та | | | |природокористування | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 201 |Гладун Оксана |Український державний університет| 4 | |Любомирівна |водного господарства та | | | |природокористування | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 202 |Звінчук Наталія |Український державний університет| 3 | |Леонідівна |водного господарства та | | | |природокористування | | ----------------------------------------------------------------| ЧЕРКАСЬКА РЕГІОНАЛЬНА РАДА РЕКТОРІВ | ----------------------------------------------------------------| 203 |Мазуренко Оксана |Уманський державний педагогічний | 3 | |Олегівна |університет імені Павла Тичини | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 204 |Черненко Лариса |Уманський державний педагогічний | 4 | |Миколаївна |університет імені Павла Тичини | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 205 |Архангельський |Черкаський державний | 5 | |Андрій |технологічний університет | | |Володимирович | | | -----+------------------+---------------------------------+-----| 206 |Стороженко Валерія|Черкаський державний університет | 3 | |Володимирівна |імені Богдана Хмельницького | | ----------------------------------------------------------------| КИЇВСЬКА РАДА РЕКТОРІВ | ----------------------------------------------------------------| 207 |Анашкін Андрій |Київський національний | 5 | |Володимирович |університет будівництва і | | | |архітектури | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 208 |Березенко Євген |Національний авіаційний | 4 | |Володимирович |університет | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 209 |Борзова Тетяна |Київський національний | 4 | |Валеріївна |університет технологій та | | | |дизайну | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 210 |Бородавка Євген |Київський національний | 5 | |Володимирович |університет будівництва і | | | |архітектури | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 211 |Браташова Вікторія |Національний технічний | 4 | |Вікторівна |університет України "Київський | | | |політехнічний інститут" | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 212 |Брендєєв Олександр |Національний педагогічний | 4 | |Олександрович |університет ім. М.П.Драгоманова | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 213 |Вигівська Інна |Київський національний | 3 | |Анатоліївна |торговельно-економічний | | | |університет | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 214 |Віламова Наталія |Національний економічний | 2 | |Олександрівна |університет | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 215 |Галкін Олександр |Національний технічний | 4 | |Юрійович |університет України "Київський | | | |політехнічний інститут" | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 216 |Гривко Антоніна |Національний педагогічний | 3 | |Вікторівна |університет ім. М.П.Драгоманова | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 217 |Денісенко Юлія |Чернігівський державний | 5 | |Володимирівна |педагогічний університет імені | | | |Т.Г.Шевченка | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 218 |Закора Севастян |Національний авіаційний | 6 | |Анатолійович |університет | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 219 |Зима Тетяна |Київський національний | 3 | |Олегівна |лінгвістичний університет | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 220 |Ільчук Вадим |Національний університет | 4 | |Васильович |харчових технологій | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 221 |Калібабчук Лариса |Київський національний | 4 | |Олександрівна |університет будівництва і | | | |архітектури | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 222 |Кисловський Петро |Національний транспортний | 4 | |Володимирович |університет | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 223 |Ковалевська Яніна |Національний університет | 3 | |Валеріївна |харчових технологій | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 224 |Кондратюк Наталія |Київський національний | 4 | |Вікторівна |університет технологій та | | | |дизайну | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 225 |Корецький Андрій |Національний транспортний | 4 | |Сергійович |університет | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 226 |Лазаренко Олександр|Національний університет | 3 | |Михайлович |харчових технологій | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 227 |Марченко Богдана |Київський національний | 3 | |Миколайовна |торговельно-економічний | | | |університет | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 228 |Мельничук Марина |Київський національний | 5 | |Володимирівна |торговельно-економічний | | | |університет | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 229 |Мержук Леся |Національний педагогічний | 5 | |Василівна |університет ім. М.П.Драгоманова | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 230 |Микиша Віталій |Національний технічний | 4 | |Павлович |університет України "Київський | | | |політехнічний інститут" | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 231 |Михальчук Тетяна |Ніжинський державний | 5 | |Іванівна |педагогічний університет | | | |ім. Миколи Гоголя | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 232 |Міщук Андрій |Київський національний | 5 | |Орестович |університет | | | |технологій та дизайну | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 233 |Мостова Алла |Київський національний | 5 | |Василівна |університет технологій та | | | |дизайну | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 234 |Нестеренко Олена |Київський національний | 4 | |Вікторівна |університет будівництва і | | | |архітектури | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 235 |Павленко Олександр |Київський національний | 5 | |Володимирович |університет будівництва і | | | |архітектури | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 236 |Полулях Катерина |Київський національний | 5 | |Михайлівна |лінгвістичний університет | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 237 |Ракович Марина |Київський національний | 5 | |Вітаміновна |лінгвістичний університет | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 238 |Ребенок Аліна |Чернігівський державний інститут| 3 | |Володимирівна |економіки та управління | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 239 |Ріпка Наталія |Національний університет | 5 | |Іванівна |харчових технологій | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 240 |Рубанка Микола |Київський національний | 5 | |Миколайович |університет технологій та | | | |дизайну | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 241 |Руденко Юрій |Національний технічний | 5 | |Андрійович |університет України "Київський | | | |політехнічний інститут" | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 242 |Сещенко Лариса |Чернігівський державний інститут| 5 | |Миколаївна |економіки та управління | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 243 |Смислова Юлія |Національний авіаційний | 5 | |Іванівна |університет | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 244 |Соловйов Євген |Київська державна академія | 4 | |Петрович |водного транспорту | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 245 |Сташук Василь |Національний авіаційний | 4 | |Миколайович |університет | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 246 |Сулима Лариса |Національний економічний | 4 | |Валентинівна |університет | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 247 |Тарво Олександр |Чернігівський державний | 4 | |Валентинович |технологічний університет | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 248 |Толпиго Ірина |Національний технічний | 5 | |Георгіївна |університет України "Київський | | | |політехнічний інститут" | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 249 |Шевченко Дарина |Національний транспортний | 4 | |В'ячеславівна |університет | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 250 |Мелліт Антон |Національний технічний | 5 | |Сергійович |університет України "Київський | | | |політехнічний інститут" | | -----------------------------------------------------------------
Начальник департаменту М.Ф.Дмитриченко

Додаток 2
Затверджено

Наказ Міністерства освіти

і науки України

13.09.2002 N 511

СПИСКИ

студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації,

яким призначена стипендія Президента України

на I семестр 2002-2003 навчального року

------------------------------------------------------------------ РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ I-II РІВНІВ | АКРЕДИТАЦІЇ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ | ----------------------------------------------------------------| 1 |Євдокимов Борис |Севастопольський комерційний | 4 | |Олегович |технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 2 |Нехорошева Ірина |Сімферопольський технікум | 4 | |Олегівна |Київського національного | | | |економічного університету | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 3 |Пензіна Марина |Сімферопольський юридичний | 4 | |Євгенівна |технікум Національної юридичної | | | |академії ім. Ярослава Мудрого | | ----------------------------------------------------------------| ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ I-II| РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ | ----------------------------------------------------------------| 4 |Войтюк Ірина |Вінницький політехнічний | 4 | |Михайлівна |технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 5 |Котенко Тетяна |Вінницький будівельний технікум | 3 | |Леонідівна | | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 6 |Яречук Ольга |Вінницький технічний коледж | 4 | |Петрівна | | | ----------------------------------------------------------------| ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ I-II| РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ | ----------------------------------------------------------------| 7 |Журба Вікторія |Володимир-Волинське педагогічне | 4 | |Анатоліївна |училище | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 8 |Хом'як Ірина |Нововолинський електромеханічний| 3 | |Володимирівна |технікум | | ----------------------------------------------------------------| РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ I-II РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ | ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ | ----------------------------------------------------------------| 9 |Журавель Леся |Дніпропетровський технікум | 3 | |Миколаївна |економіки і бізнесу | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 10 |Ізюмська Ганна |Дніпропетровський | 2 | |Сергіївна |технолого-економічний технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 11 |Підлип'ян Людмила |Дніпропетровський | 2 | |Олександрівна |транспортно-економічний технікум| | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 12 |Кравчук Олена |Дніпропетровський державний | 2 | |Миколаївна |політехнікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 13 |Луцко Світлана |Україський політехнічний | 2 | |Олександрівна |технікум (м. Кривий Ріг) | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 14 |Львов Андрій |Гірничоелектромеханічний | 3 | |Володимирович |технікум Криворізького | | | |технічного університету | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 15 |Іллєнко Олександр |Криворізький технікум економіки | 2 | |Миколайович |і управління | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 16 |Гаджулов Володимир |Криворізький технікум | 2 | |Анатолійович |Національної металургійної | | | |академії України | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 17 |Ткаченко Катерина |Дніпродзержинський металургійний| 3 | |Василівна |коледж | | ----------------------------------------------------------------| ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ I-II | РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ | ----------------------------------------------------------------| 18 |Германович Олексій |Донецький гірничий технікум | 3 | |Олегович |ім. Є.Т.Абакумова | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 19 |Забродченко |Зуївський технікум Донецького | 2 | |Валентина Артурівна|національного технічного | | | |університету | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 20 |Ігнатенко Ксенія |Донецький політехнічний технікум| 3 | |Ігорівна | | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 21 |Кожемяко Оксана |Донецький технікум промислової | 2 | |Володимирівна |автоматики | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 22 |Конова Тетяна |Горлівський машинобудівний | 2 | |Олександрівна |коледж | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 23 |Короєд Олексій |Докучаєвський технікум | 2 | |Сергійович |Донецького державного | | | |університету економіки і | | | |торгівлі імені | | | |М.Туган-Барановського | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 24 |Пушкін Максим |Дружківський житлово-комунальний| 2 | |Олександрович |технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 25 |Лисенко Сергій |Дзержинський гірничий технікум | 3 | |Вікторович | | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 26 |Овсяний Сергій |Донецький | 3 | |Сергійович |індустріально-педагогічний | | | |технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 27 |Лелека Ольга |Донецький електрометалургійний | 2 | |Валеріївна |технікум | | ----------------------------------------------------------------| РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ I-II РІВНІВ | АКРЕДИТАЦІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ | ----------------------------------------------------------------| 28 |Медведчук Любов |Новоград-Волинський | 3 | |Іванівна |промислово-економічний технікум | | ----------------------------------------------------------------| РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ I-II РІВНІВ | АКРЕДИТАЦІЇ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ | ----------------------------------------------------------------| 29 |Дулішкович Роман |Ужгородський комерційний | 3 | |Іванович |технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 30 |Лакатош Наталія |Закарпатський лісотехнічний | 3 | |Андріївна |технікум | | ----------------------------------------------------------------| РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ I-II РІВНІВ | АКРЕДИТАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ | ----------------------------------------------------------------| 31 |Вербицький |Токмацький механічний технікум | 3 | |Владислав |Запорізького національного | | |Олександрович |технічного університету | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 32 |Панченко Катерина |Запорізький коледж | 3 | |Григорівна |радіоелектроніки | | ----------------------------------------------------------------| РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ I-II РІВНІВ | АКРЕДИТАЦІЇ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ | ----------------------------------------------------------------| 33 |Бойченюк Іван |Надвірнянський коледж | 3 | |Васильович | | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 34 |Ляхович Христина |Івано-Франківський комерційний | 3 | |Іванівна |технікум | | ----------------------------------------------------------------| РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ I-II РІВНІВ | АКРЕДИТАЦІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ | ----------------------------------------------------------------| 35 |Бобошко Марина |Світловодський технікум | 3 | |Павлівна |радіоелектронного | | | |приладо-будування | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 36 |Макарський Максим |Кіровоградський будівельний | 4 | |Ігорович |технікум | | ----------------------------------------------------------------| ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ I-II| РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ | ----------------------------------------------------------------| 37 |Фуклева Катерина |Стаханівський | 3 | |Валеріївна |промислово-економічний технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 38 |Пухкало Сергій |Рубіжанський хіміко-механічний | 3 | |Володимирович |технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 39 |Борзих Олена |Луганський будівельний технікум | 4 | |Юріївна |транспортного будівництва | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 40 |Дашутіна Тетяна |Лисичанський нафтохімічний | 3 | |Миколаївна |технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 41 |Буцька Ірина |Луганський державний коледж | 4 | |Олексіївна |економіки і торгівлі | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 42 |Тучкова Наталія |Луганський коледж | 3 | |Анатоліївна |Східноукраїнського національного| | | |університету | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 43 |Зізда Олена |Брянківський | 3 | |Андріївна |технолого-економічний коледж | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 44 |Погорєлов Віталій |Ровеньківський гірничий технікум| 3 | |Володимирович | | | ----------------------------------------------------------------| РАДА ДИРЕКТОРІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ | ----------------------------------------------------------------| 45 |Борщевська Ірина |Коледж "Західноукраїнський | 3 | |Володимирівна |колегіум" | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 46 |Вітковська Ірина |Педагогічний коледж Львівського | 2 | |Володимирівна |національного університету | | | |ім. Івана Франка | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 47 |Лопушанська Лілія |Дрогобицький механічний технікум| 2 | |Михайлівна | | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 48 |Стецко Наталія |Дрогобицький нафтовий технікум | 2 | |Василівна | | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 49 |Чайковська Оксана |Самбірське педагогічне училище | 3 | |Ярославівна |ім. І.Филипчака | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 50 |Шимечко Анна |Львівський економічний бізнес- | 2 | |Олегівна |коледж | | ----------------------------------------------------------------| РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ I-II РІВНІВ | АКРЕДИТАЦІЇ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ | ----------------------------------------------------------------| 51 |Шиганова Віталіна |Миколаївський політехнічний | 4 | |Андріївна |технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 52 |Андрескул Лілія |Миколаївський державний | 3 | |Миколаївна |комерційний технікум | | ----------------------------------------------------------------| ОДЕСЬКА ОБЛАСНА РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ I-II | РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ | ----------------------------------------------------------------| 53 |Нечай Сергій |Одеський морехідний коледж | 4 | |Анатолійович |технічного флоту | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 54 |Лекар Віталій |Одеський державний технікум | 3 | |Анатолійович |економіки та менеджменту | | | |торгівлі | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 55 |Більчук Олена |Одеський коледж стандартизації, | 3 | |Володимирівні |метрології та сертифікації | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 56 |Денисюк Вікторія |Одеський верстатобудівний | 4 | |Анатоліївна |технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 57 |Бауманська Юлія |Одеський технічний коледж | 3 | |Василівна | | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 58 |Яцинишин Сергій |Одеський технікум газової і | 4 | |Дмитрович |нафтової промисловості | | ----------------------------------------------------------------| СУМСЬКА ОБЛАСНА РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ I-II | РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ | ----------------------------------------------------------------| 59 |Луцик Ольга |Конотопський | 4 | |Василівна |індустріально-педагогічний | | | |технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 60 |Ільченко Ірина |Конотопський політехнічний | 4 | |Леонідівна |технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 61 |Петрусенко Марина |Сумський будівельний коледж | 4 | |Анатоліївна | | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 62 |Сергієнко Яна |Хіміко-технологічний коледж | 3 | |Миколаївна |Шосткінського інституту | | | |Сумського державного | | | |університету | | ----------------------------------------------------------------| ТЕРНОПІЛЬСЬКА РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ | I-II РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ | ----------------------------------------------------------------| 63 |Паламар Тетяна |Зборівський технікум | 4 | |Володимирівна |Тернопільського державного | | | |технічного університету | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 64 |Кушнір Ольга |Зборівський технікум | 3 | |Петрівна |Тернопільського державного | | | |технічного університету | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 65 |Трач Ганна |Зборівський технікум | 3 | |Богданівна |Тернопільського державного | | | |технічного університету | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 66 |Макарук Олеся |Зборівський технікум | 3 | |Михайлівна |Тернопільського державного | | | |технічного університету | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 67 |Баб'як Марина |Чортківське педагогічне училище | 3 | |Несторівна | | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 68 |Хемій Василь |Чортківське педагогічне училище | 3 | |Васильович | | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 69 |Бінчак Мар'яна |Технічний коледж Тернопільського| 2 | |Ігорівна |державного технічного | | | |університету | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 70 |Костик Григорій |Технічний коледж Тернопільського| 3 | |Петрович |державного технічного | | | |університету | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 71 |Деревінська Галина |Технічний коледж Тернопільського| 3 | |Василівна |державного технічного | | | |університету | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 72 |Колько Юлія |Тернопільський комерційний | 4 | |Володимирівна |технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 73 |Стецюра Марія |Тернопільський комерційний | 4 | |Василівна |технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 74 |Тимко Марина |Тернопільський комерційний | 3 | |Миколаївна |технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 75 |Шевчук Вікторія |Гусятинський коледж | 3 | |Олександрівна |Тернопільського державного | | | |технічного університету | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 76 |Дудченко Віта |Гусятинський коледж | 3 | |Олексіївна |Тернопільського державного | | | |технічного університету | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 77 |Двоян Вікторія |Гусятинський коледж | 3 | |Анатоліївна |Тернопільського державного | | | |технічного університету | | ----------------------------------------------------------------| ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ | I-II РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ | ----------------------------------------------------------------| 78 |Щербаков Антон |Харківський машинобудівний | 2 | |Олександрович |коледж | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 79 |Гордієнко Ігор |Харківський текстильний технікум| 3 | |Валерійович | | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 80 |Рудченко Наталія |Харківський педагогічний коледж | 2 | |Олександрівна | | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 81 |Павлюченко Євген |Харківський автотранспортний | 3 | |Миколайович |технікум ім. С.Орджонікідзе | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 82 |Лобанова Яна |Харківський | 3 | |Миколаївна |автомобільно-дорожній технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 83 |Кузьменко Євгенія |Житлово-комунальний технікум | 3 | |Сергіївна |Харківської державної академії | | | |міського господарства | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 84 |Романова Аліна |Харківський ордена "Знак пошани"| 2 | |Олександрівна |електромеханічний технікум | | | |транспортного будівництва | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 85 |Білоус Ігор |Харківський гідрометеорологічний| 4 | |Сергійович |технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 86 |Дюбакін Сергій |Харківський | 2 | |Володимирович |індустріально-педагогічний | | | |технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 87 |Штефан Олександр |Балаклійський коледж | 2 | |Анатолійович |Харківського державного | | | |педагогічного університету | | | |ім. Г.С.Сковороди | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 88 |Черкашина Оксана |Красноградський коледж | 3 | |Володимирівна |Харківського державного | | | |педагогічного університету | | | |ім. Г.С.Сковороди | | ----------------------------------------------------------------| РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ I-II РІВНІВ | АКРЕДИТАЦІЇ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ | ----------------------------------------------------------------| 89 |Сваричевський |Хмельницький політехнічний | 4 | |Костянтин |коледж | | |Анатолійович | | | ----------------------------------------------------------------| РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ I-II РІВНІВ | АКРЕДИТАЦІЇ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ | ----------------------------------------------------------------| 90 |Лучик Валентина |Чернівецький державний | 2 | |Іванівна |комерційний технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 91 |Орлова Наталія |Чернівецький державний технікум | 2 | |Андріївна |технологій виробництва та | | | |економіки | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 92 |Савчинська Ірина |Чернівецький державний | 4 | |Тарасівна |промислово-економічний технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 93 |Крисько Марина |Чернівецький політехнічний | 3 | |Василівна |технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 94 |Левко Олег |Вижницький коледж прикладного | 2 | |Васильович |мистецтва ім. В.Ю.Шкрібляка | | ----------------------------------------------------------------| РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ I-II РІВНІВ | АКРЕДИТАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ | ----------------------------------------------------------------| 95 |Батюта Юлія |Чернігівський державний | 3 | |Олександрівна |механіко-технологічний технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 96 |Рак Яна |Чернігівський комерційний | 3 | |Олександрівна |технікум | | ----------------------------------------------------------------| РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ I-II РІВНІВ | АКРЕДИТАЦІЇ МІСТА КИЄВА | ----------------------------------------------------------------| 97 |Апостол Наталія |Топографічний технікум | 4 | |Василівна |Національного авіаційного | | | |університету | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 98 |Бондар Оксана |Суднобудівний технікум Київської| 2 | |Миколаївна |державної академії водного | | | |транспорту | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 99 |Бордусенко Ксенія |Київський енергетичний технікум | 3 | |Вікторівна | | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 100 |Вязовцева Валентина|Київський технікум менеджменту | 2 | |Михайлівна |транспортного будування | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 101 |Галь Альона |Київський технікум готельного | 2 | |Володимирівна |господарства | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 102 |Гладишева Анна |Київський міський педагогічний | 4 | |Володимирівна |коледж | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 103 |Докіль Олена |Київський машинобудівний | 3 | |Петрівна |технікум | | -----+-------------------+--------------------------------+-----| 104 |Колпаков Євген |Промислово-економічний коледж | 3 | |Олексійович |Національного авіаційного | | | |університету | | -----------------------------------------------------------------

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: