open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

24.04.2012  № 508

Деякі питання Державного навчального закладу "Іллічівське вище професійне училище морського транспорту"

Відповідно до законів України "Про професійно-технічну освіту", "Про вищу освіту", враховуючи клопотання Одеської облдержадміністрації, трудового колективу Державного навчального закладу "Іллічівське вище професійне училище морського транспорту", вченої ради Одеського національного морського університету та з метою реалізації ступеневої освіти, поліпшення якості підготовки фахівців і забезпечення ефективного використання матеріально-технічної бази та науково-педагогічного потенціалу, НАКАЗУЮ:

1. Припинити Державний навчальний заклад "Іллічівське вище професійне училище морського транспорту" шляхом його реорганізації - приєднання до Одеського національного морського університету як відокремлений структурний підрозділ - Іллічівський морський коледж Одеського національного морського університету (далі - Коледж) з правом відкривати казначейські рахунки та іншими правами, визначеними у Положенні про Коледж.

2. Установити, що Одеський національний морський університет є правонаступником майна, прав та обов'язків Державного навчального закладу "Іллічівське вище професійне училище морського транспорту", що припиняється.

3. Взяти до відома, що учні Державного навчального закладу "Іллічівське вище професійне училище морського транспорту" продовжують навчання в Іллічівському морському коледжі Одеського національного морського університету.

4. Директору Державного навчального закладу "Іллічівське вище професійне училище морського транспорту" Жусі Л.І. в установленому законодавством порядку подати документи до державного реєстратора за місцем знаходження навчального закладу щодо припинення юридичної особи.

5. Утворити комісію з припинення Державного навчального закладу "Іллічівське вище професійне училище морського транспорту" у складі згідно з додатком.

6. Голові комісії з припинення Державного навчального закладу "Іллічівське вище професійне училище морського транспорту":

6.1. Здійснити в установленому законодавством порядку організаційні заходи з припинення Державного навчального закладу "Іллічівське вище професійне училище морського транспорту" як юридичної особи.

6.2. Забезпечити інвентаризацію та оцінку майна, що знаходиться на балансі Державного навчального закладу "Іллічівське вище професійне училище морського транспорту", та здійснити передачу на баланс університету будівель, споруд, інших основних засобів, матеріальних цінностей та майна училища відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 р. № 1482 "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності".

6.3. Вжити заходів щодо створення відокремленого структурного підрозділу університету та працевлаштування працівників училища відповідно до законодавства.

6.4. Передавальний акт разом з іншими матеріалами щодо створення нового відокремленого структурного підрозділу університету подати на затвердження до Міністерства та у встановленому порядку здати на збереження.

7. Ректору Одеського національного морського університету Морозовій І.В.:

7.1. Забезпечити подальшу підготовку кваліфікованих робітників у Коледжі за отриманими ліцензіями.

7.2. Внести в установленому порядку зміни до Статуту університету.

7.3. Розробити та затвердити Положення про Іллічівський морський коледж Одеського національного морського університету.

7.4. Призначити в установленому порядку директора Коледжу.

7.5. До 1 липня 2012 року поінформувати Міністерство про вжиті заходи щодо виконання цього наказу.

8. Департаменту професійно-технічної освіти (Супрун В.В.) внести відповідні зміни до мережі професійно-технічних навчальних закладів Одеської області.

9. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С.В.) здійснювати фінансування Іллічівського морського коледжу Одеського національного морського університету в установленому законодавством порядку.

10. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Суліму Є.М.

Міністр

Д.В. Табачник

{Склад не наводиться}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: