open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

17.07.2014  № 506

Про заходи щодо реалізації рішення колегії Міністерства охорони здоров'я України від 1 липня 2014 року № 10

З метою виконання рішення колегії Міністерства охорони здоров'я України від 1 червня 2013 року № 3 щодо затвердження плану працевлаштування випускників вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів IV рівня акредитації, медичного інституту Сумського державного університету, медичного, стоматологічного, фармацевтичного факультетів Ужгородського та медичного факультету Харківського національних університетів 2015 року, які навчаються за державним замовленням, та відповідно до пункту 12 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467, НАКАЗУЮ:

1. Забезпечити впровадження у дію рішення колегії Міністерства охорони здоров'я України від 1 липня 2014 № 3 "Про затвердження плану працевлаштування випускників вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів IV рівня акредитації, медичного інституту Сумського державного університету, медичного, стоматологічного, фармацевтичного факультетів Ужгородського та медичного факультету Харківського національних університетів 2015 року, які навчаються за державним замовленням".

2. Департаменту персоналу, освіти та науки затвердити до 1 вересня 2014 графік роботи комісій з працевлаштування випускників вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів IV рівня акредитації, медичного інституту Сумського державного університету, медичного, стоматологічного, фармацевтичного факультетів Ужгородського та медичного факультету Харківського національних університетів 2015 року, які навчаються за державним замовленням.

3. Ректорам державних вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів, Сумського державного університету, Ужгородського та Харківського національних університетів:

3.1. Створити та затвердити під своїм головуванням комісії з працевлаштування випускників 2015 року, які навчаються за державним замовленням.

3.2. Ознайомити випускників з Указом Президента України від 23 січня 1996 року № 77 "Про заходи щодо реформування системи підготовки спеціалістів та працевлаштування випускників вищих навчальних закладів", постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996 року № 992 "Про Порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням", наказом МОЗ України від 25 грудня 1997 № 367 "Про затвердження Порядку працевлаштування випускників державних вищих медичних (фармацевтичних) закладів освіти, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням", планом працевлаштування, затвердженим колегією Міністерства охорони здоров'я України від 1 липня 2014 року № 3, та заявками на підготовку фахівців за певними спеціальностями Департаментів (управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської міської державних адміністрацій, Державної санітарно-епідеміологічної служби України, структурних відділів "Фармація", обласних, Київської міської державних адміністрацій, Державної пенітенціарної служби України.

3.3. Провести засідання комісій з працевлаштування випускників відповідно до графіка.

3.4. Забезпечити першочергове виконання Департаментів (управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської міської державних адміністрацій, Державної пенітенціарної служби щодо направлення випускників на роботу у заклади первинної ланки охорони здоров'я та на посади лікарів-фтизіатрів, лікарів загальної практики - сімейних лікарів.

3.5. Направити до Департаменту персоналу, освіти та науки на затвердження згідно з графіком списки персонального працевлаштування випускників державних вищих медичних (фармацевтичного) закладів освіти IV рівня акредитації в алфавітному порядку, протокол засідання державної комісії з працевлаштування випускників та відповідно оформлені для випускників направлення на роботу.

4. Структурним підрозділам з питань охорони здоров'я обласних (міської) державних адміністрацій, Державній санітарно-епідеміологічній службі України, структурним відділам "Фармація" обласних, Київської міської державних адміністрацій, закладам охорони здоров'я, що безпосередньо підпорядковані МОЗ України:

4.1. Провести разом з органами місцевого самоврядування підготовчу роботу щодо забезпечення молодих спеціалістів конкретними місцями працевлаштування з належними житлово-побутовими умовами під час навчання в інтернатурі та подальшої роботи (Указ Президента України від 19 березня 1999 року № 262 "Про державну підтримку підготовки фахівців для сільської місцевості").

4.2. Направити до 1 серпня 2014 року Департаменту персоналу, освіти та науки, вищим медичним (фармацевтичному) навчальним закладам IV рівня акредитації, Сумському державному університету та Ужгородському, Харківському національним університетам згідно із затвердженим планом працевлаштування випускників 2015 року та з урахуванням цільових направлень сільських районів, конкретні місця працевлаштування, що потребують першочергового укомплектування із зазначенням умов, які зобов'язуєтесь створити випускникам (забезпеченість житлом, розмір заробітної плати, інші соціальні гарантії).

4.3. Взяти особисто участь у роботі комісій з працевлаштування випускників згідно з графіком.

5. Структурним підрозділам з питань охорони здоров'я обласних, Київської (державних адміністрацій:

5.1. Забезпечити пріоритетне укомплектування необхідної кількості посад лікарів загальної практики - сімейних лікарів у закладах охорони здоров'я, особливо тих, що розташовані у сільській місцевості, відповідно до Перспективного плану підготовки та перепідготовки лікарів за спеціальністю "Загальна практика - сімейна медицина" на період до 2015 року.

5.2. Під час формування заявки з конкретними місцями працевлаштування для випускників вищих навчальних закладів урахувати сільські лікарські амбулаторії, у яких лікарські посади не укомплектовані основним працівником.

5.3. На виконання пункту 4 протокольного рішення за результатами засідання Координаційної ради з проблем ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та наркоманії від 20 жовтня 2008 року забезпечити першочергове укомплектування посад лікарів-фтизіатрів та лікарів-лаборантів протитуберкульозних закладів.

6. Департаменту роботи з персоналом, освіти та науки забезпечити контроль за дотриманням вимог наказу МОЗ України від 25 грудня 1997 року № 367 "Про затвердження Порядку працевлаштування випускників державних вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням", зареєстрованого в Міністерстві юстиції 15 квітня 1998 року за № 246/2686, під час працевлаштування випускників вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів IV рівня акредитації, медичного інституту Сумського державного університету, медичного, стоматологічного, фармацевтичного факультетів Ужгородського та медичного факультету Харківського національних університетів 2014 року.

7. Покласти персональну відповідальність за укомплектування лікарськими кадрами первинної ланки охорони здоров'я, особливо у сільській місцевості, фтизіатричної служби, закладів охорони здоров'я первинної медико-санітарної допомоги на Директорів Департаментів (начальників управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської міської державних адміністрацій.

8. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр

О. Мусій

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: