open
Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
Чинна
                             
                             
МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

ТА У СПРАВАХ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІД НАСЛІДКІВ

ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ
Н А К А З
22.07.2009 N 504

Про організацію та проведення IV Міжнародного

(IX Всеукраїнського) збору-змагання

юних рятувальників "Школа безпеки"

Відповідно до пункту 45 Плану основних заходів цивільного
захисту на 2009 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету
Міністрів України від 11.02.2009 N 138-р ( 138-2009-р ), наказу
МНС, МОН, Мінсім'ямолодьспорту від 29.05.2009 N 366/453/1826 щодо
організації та проведення IV Міжнародного (IX Всеукраїнського)
збору-змагання юних рятувальників "Школа безпеки" Н А К А З У Ю:
1. Затвердити План організаційних заходів з підготовки та
проведення IV Міжнародного (IX Всеукраїнського) збору-змагання
юних рятувальників "Школа безпеки" (далі - Збір-змагання)
(додаток 1).
2. Створити Робочу групу з підготовки та проведення
Збору-змагання (далі - Робоча група) у складі згідно з додатком 2.
3. Організаційно-методичне керівництво та координацію роботи
щодо підготовки та проведення Збору-змагання покласти на
Управління освіти і науки (Євсюков О.П.).
4. ГУ МНС в Одеській області (Вовк М.І.) забезпечити спільно
з Всеукраїнським громадським дитячим рухом "Школа безпеки"
(Негрієнко А.О.) проведення Збору-змагання у період з 5 по 13
вересня 2009 року на базі Державного підприємства "Український
дитячий центр "Молода Гвардія" (далі - ДЦ "Молода Гвардія").
5. Інституту державного управління у сфері цивільного захисту
(Полюхович В.І.) до 27 липня 2009 року забезпечити Робочу групу
приміщенням, необхідною оргтехнікою та засобами зв'язку
(за окремою заявкою).
6. Управлінню міжнародного співробітництва (Овдієнко О.М.)
забезпечити запрошення зарубіжних команд та їх участь у
Зборі-змаганні.
7. ГУ МНС в Одеській області (Вовк М.І.): облаштувати до 1 вересня 2009 року навчально-тренувальні
містечка для проведення змагань на дистанціях, зведених польових
навчань, забезпечити їх необхідними технічними засобами та
спорядженням; організувати зустріч учасників Збору-змагання, членів
головної суддівської колегії (далі - ГСК), Оргкомітету, почесних
гостей та представників ЗМІ, їх розміщення та від'їзд; організувати медичне забезпечення та безпеку проведення
змагань.
8. ГУ МНС в Одеській області (Вовк М.І.), Державній
спеціалізованій аварійно-рятувальній службі пошуку і рятування
туристів (Берест А.І.), Державній спеціалізованій
аварійно-рятувальній службі на водних об'єктах (Бойко Ю.І.),
Державній спеціальній (воєнізованій) гірничорятувальній
(аварійно-рятувальній) службі (Казьмін В.М.), ДЦ "Мобільний
рятувальний центр" (Лавриненко С.Б.): надати до 27 липня 2009 року Робочій групі кандидатури своїх
представників до складу ГСК та суддівської бригади Збору-змагання,
забезпечити їх участь у підготовці та проведенні Збору-змагання; забезпечити проведення в рамках Збору-змагання виставки
аварійно-рятувального обладнання, техніки та показових виступів
рятувальників.
9. Департаменту матеріально-технічного забезпечення
(Бабунич І.Ю.) забезпечити оргкомітет Збору-змагання
автотранспортом (за окремою заявкою) на період: з 1 серпня по 1 вересня 2009 року - мікроавтобусом для
вирішення організаційних питань щодо підготовки Збору-змагання по
м. Києву; з 4 по 14 вересня 2009 року - автобусом із заправкою пальним
на 1000 км пробігу для доставки видавничо-друкарської, сувенірної
продукції та спорядження, а також представників оргкомітету
Збору-змагання, гостей та представників ЗМІ з м. Києва до м. Одеси
та у зворотному напрямку.
10. Управлінню соціально-гуманітарної роботи та
психологічного забезпечення (Алімов О.Ф.), ГУ МНС в Одеській
області (Вовк М.І.) провести урочисте відкриття та закриття
Збору-змагання та культурно-розважальні заходи відповідно до
затвердженої Програми.
11. Департаменту кадрової політики (Шевченко І.О.)
узагальнити за поданням оргкомітету пропозиції та підготувати
наказ щодо нагородження переможців, організаторів та учасників
Збору-змагання.
12. Відділу зв'язків із ЗМІ (Кроль І.І.), ДП "Агентство
"Чорнобильінтерінформ" (Шкарупа В.М.), ГУ МНС в Одеській області
(Вовк М.І.) забезпечити висвітлення збору-змагання в центральних
та відомчих ЗМІ.
13. Начальникам ГУ МНС в Автономній Республіці Крим,
областях, мм. Києві та Севастополі: забезпечити підготовку та направлення у визначений термін
команд-переможниць обласних зборів-змагань "Школа безпеки" для
участі у Зборі-змаганні; перевірити забезпечення команд відповідною формою та
спорядженням; доповісти до 25.08.2009 про готовність команд до
Збору-змагання через Управління освіти і науки (Євсюков О.П.).
14. Контроль за виконанням цього наказу покласти на
заступника Міністра Третьякова В.М.
Міністр В.Шандра

Додаток 1

до наказу МНС

22.07.2009 N 504

ПЛАН ЗАХОДІВ

з підготовки та проведення IV Міжнародного

(IX Всеукраїнського) збору-змагання

юних рятувальників "Школа безпеки"

------------------------------------------------------------------ N | Зміст заходів | Термін виконання | Відповідальні | з/п | | | за виконання | ------+-------------------+------------------+------------------| 1 | 2 | 3 | 4 | ------+-------------------+------------------+------------------| 1 |Формування складу |До 29 липня |Третьяков В.М. | |Головної | |Вовк М.І. | |суддівської колегії| |Берест А.І. | |(ГСК) та її | |Лавриненко С.Б. | |затвердження | |Бойко Ю.І. | | | |Казьмін В.М. | ------+-------------------+------------------+------------------| 2 |Організація та |5-6 вересня |Вовк М.І. | |проведення семінару| |Берест А.І. | |суддів | |Лавриненко С.Б. | | | |Бойко Ю.І. | | | |Казьмін В.М. | ------+-------------------+------------------+------------------| 3 |Облаштування |На період |Вовк М.І. | |наметового містечка|проведення збору- | | |для проживання |змагання | | |керівників та | | | |тренерів команд, | | | |членів суддівської | | | |бригади та | | | |організація їх | | | |харчування | | | ------+-------------------+------------------+------------------| 4 |Забезпечення |До 1 вересня |Вовк М.І. | |флагштоків, | |Бабунич І.Ю. | |прапорів | | | |(державного, МНС, | | | |країн-учасниць) та | | | |табличок для | | | |позначення команд | | | |та етапів змагань | | | ------+-------------------+------------------+------------------| 5 |Забезпечення |Згідно з Програмою|Вовк. М.І. | |оперативного | | | |автотранспорту для | | | |вирішення | | | |організаційних | | | |питань на період | | | |проведення збору- | | | |змагання | | | ------+-------------------+------------------+------------------| 6 |Підготовка листів- |До 25 липня |Овдієнко О.М. | |запрошень і | |Євсюков О.П. | |матеріалів про | | | |збір-змагання, їх | | | |переклад та | | | |направлення до | | | |зарубіжних країн | | | ------+-------------------+------------------+------------------| 7 |Розроблення та |До 1 вересня |Полюхович В.І. | |виготовлення | | | |Інформаційно- | | | |методичного | | | |збірника для | | | |учасників збору- | | | |змагання | | | ------+-------------------+------------------+------------------| 8 |Складання списку |До 20 серпня |Євсюков О.П. | |почесних гостей та | |Вовк М.І. | |їх запрошення для | | | |участі в урочистому| | | |відкритті та | | | |закритті збору- | | | |змагання | | | ------+-------------------+------------------+------------------| 9 |Організація |Згідно з Програмою|Третьяков В.М. | |церемонії | |Шевченко І.О. | |урочистого | |Вовк М.І. | |відкриття та | |Євсюков О.П. | |закриття збору- | |Алімов О.Ф. | |змагання. | |Берест А.І. | |Нагородження | |Лавриненко С.Б. | |переможців та | |Бойко Ю.І. | |заохочення | |Казьмін В.М. | |учасників збору- | | | |змагання | | | ------+-------------------+------------------+------------------| 10 |Оформлення фото- та|На період |Вовк М.І. | |інформаційних |проведення збору- | | |стендів щодо ходу |змагання | | |збору-змагання, | | | |проведення | | | |агітаційно- | | | |презентаційного | | | |конкурсу та | | | |конкурсу стіннівок | | | ------+-------------------+------------------+------------------| 11 |Проведення змагань |Згідно з Програмою|Вовк М.І. | |на дистанціях та | |Берест А.І. | |зведених польових | |Лавриненко С.Б. | |навчань, | |Бойко Ю.І. | |забезпечення їх | |Казьмін В.М. | |етапів необхідними | | | |технічними | | | |засобами, | | | |спорядженням та | | | |суддівства | | | ------+-------------------+------------------+------------------| 12 |Проведення |Згідно з Програмою|Алімов О.Ф. | |тестувань | |Вовк М.І. | |психологічних, з | |Громазін О.А. | |основ медицини і | | | |безпеки | | | |життєдіяльності та | | | |конкурсної програми| | | ------+-------------------+------------------+------------------| 13 |Проведення |Згідно з Програмою|Вовк М.І. | |конкурсів: | |Алімов О.Ф. | |представлення | | | |команд, агітаційно-| | | |презентаційного, | | | |"Міс- та Містер- | | | |рятувальник" | | | ------+-------------------+------------------+------------------| 14 |Облаштування місць |Згідно з Програмою|Вовк М.І. | |проведення заходів | | | |банерами, | | | |необхідною | | | |звуковою та | | | |підсилюючою | | | |апаратурою | | | ------+-------------------+------------------+------------------| 15 |Оформлення сцени |Згідно з Програмою|Вовк М.І. | |для проведення | | | |конкурсів та | | | |культурно- | | | |розважальних | | | |заходів | | | ------+-------------------+------------------+------------------| 16 |Облаштування |До 5 вересня |Вовк М.І. | |приміщення для | | | |роботи ГСК та | | | |Оргкомітету, | | | |забезпечення їх | | | |необхідною | | | |комп'ютерною | | | |технікою та | | | |зв'язком | | | ------+-------------------+------------------+------------------| 17 |Підготовка |До 5 вересня |Алімов О.Ф. | |привітального слова| | | |Міністра | | | ------+-------------------+------------------+------------------| 18 |Організація та |Згідно з Програмою|Кроль І.І. | |проведення прес- | |Вовк М.І. | |конференції за | |Шкарупа В.М. | |участю | | | |організаторів | | | ------+-------------------+------------------+------------------| 19 |Фото- та |Протягом збору- |Вовк М.І. | |відеозйомка збору- |змагання | | |змагання | | | ------+-------------------+------------------+------------------| 20 |Виготовлення та |До 12 вересня |Вовк М.І. | |тиражування фільму | |Шкарупа В.М. | |про збір-змагання | | | ------+-------------------+------------------+------------------| 21 |Організація |У період |Вовк М.І. | |медичного |проведення збору- |Громазін О.А. | |забезпечення та |змагання | | |заходів з | | | |безпечного | | | |проведення збору- | | | |змагання. | | | |Проведення | | | |відповідних | | | |інструктажів | | | ------+-------------------+------------------+------------------| 22 |Організація |У період |Вовк М.І. | |екскурсійної та |проведення збору- |Алімов О.Ф. | |культурно- |змагання | | |розважальної | | | |програм | | | ------+-------------------+------------------+------------------| 23 |Організація та |Згідно з Програмою|Євсюков О.П. | |проведення круглого| |Полюхович В.І. | |столу | | | |"Удосконалення | | | |роботи з дітьми та | | | |молоддю щодо | | | |формування у них | | | |культури безпеки" | | | ------+-------------------+------------------+------------------| 24 |Проведення засідань|За окремим |Третьяков В.М. | |Оргкомітету та ГСК |графіком |Вовк М.І. | -----------------------------------------------------------------
Начальник управління
освіти і науки О.Євсюков

Додаток 2

до наказу МНС

22.07.2009 N 504

СКЛАД

Робочої групи з підготовки та проведення

IV Міжнародного (IX Всеукраїнського)

збору-змагання юних рятувальників

"Школа безпеки"

Євсюков - начальник управління освіти і науки,
Олександр Петрович голова Робочої групи
Валянський - перший заступник начальника ГУ МНС України
Сергій Анатолійович в Одеській області, заступник голови

Робочої групи
Негрієнко - головний спеціаліст відділу освіти
Алла Олегівна управління освіти і науки, заступник

голови Робочої групи
Члени Робочої групи:
Бабійчук - провідний фахівець організаційно-планового
Ірина Вікторівна відділу центру координації діяльності

навчально-методичних центрів цивільного

захисту та безпеки життєдіяльності, курсів

цивільної оборони ІДУЦЗ
Мостовий - заступник начальника Центру зв'язків
Сергій Вікторович із ЗМІ та роботи з громадськістю
Названов - начальник відділу ДП "Мобільний
Віталій Васильович рятувальний центр"
Осипенко - перший заступник начальника ІДУЦЗ
Сергій Іванович
Павлов - головний фахівець відділу освіти і науки
Сергій Сергійович управління освіти і науки
Пацієнко - начальник відділу Державної
Євген Олексійович спеціалізованої аварійно-рятувальної

служби на водних об'єктах
Романюк - провідний фахівець організаційно-планового
Наталія Миколаївна відділу центру координації діяльності

навчально-методичних центрів цивільного

захисту та безпеки життєдіяльності, курсів

цивільної оборони ІДУЦЗ
Тихонова - головний спеціаліст відділу
Валентина Миколаївна науково-технічного розвитку управління

освіти і науки
Хілько - головний спеціаліст управління
Юлія Юріївна міжнародного співробітництва
Чапрак - начальник відділу професійної підготовки
Надія Іванівна Державної спеціалізованої

аварійно-рятувальної служби пошуку

і рятування туристів
Шостак - заступник директора Департаменту охорони
Людмила Йосипівна здоров'я та медико-біологічного захисту.

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: