open
  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Зміст
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Зміст
Чинний
                             
                             
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ

ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ
Н А К А З
14.09.2011 N 496

Про затвердження складу Оперативного штабу

з будівництва першої черги Дністровської

ГАЕС у складі 3-х гідроагрегатів

Відповідно до Положення про Міністерство енергетики та
вугільної промисловості, затвердженого Указом Президента від
06.04.2011 N 382/2011 ( 382/2011 ), та з метою забезпечення
постійної координації виконання будівельно-монтажних і
пусконалагоджувальних робіт на будівництві першої черги
Дністровської ГАЕС Н А К А З У Ю:
1. Затвердити склад Оперативного штабу Міненерговугілля з
будівництва першої черги Дністровської ГАЕС у складі 3-х
гідроагрегатів згідно з додатком (далі - Оперативний штаб).
2. Призначити головою Оперативного штабу директора
Департаменту стратегічної політики, інвестицій та
ядерно-енергетичного комплексу Міненерговугілля Константінова
Микиту Ігоровича.
3. Установити, що засідання Оперативного штабу відбуваються
не рідше одного разу на 2 місяці, а в разі необхідності
скликаються на вимогу голови Оперативного штабу позачергово.
4. Оперативному штабу (Константінов М.І.) відповідно до
чинного законодавства здійснювати загальну координацію ходу
будівництва, забезпечувати дотримання вимог технологічної та
екологічної безпеки, сприяти підготовленню та вводу об'єкта в
експлуатацію.
5. Заступнику Міністра - керівнику апарату Макусі В.О.,
заступнику Міністра Чеху С.М., керівникам структурних підрозділів
відповідно до компетенції сприяти роботі Оперативного штабу.
6. Контроль, за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Міністр Ю.Бойко

Додаток

до наказу

Міненерговугілля

14.09.2011 N 496

СКЛАД

Оперативного штабу Міненерговугілля

з будівництва першої черги Дністровської

ГАЕС у складі 3-х гідроагрегатів

Від Міненерговугілля:
Константінов - директор Департаменту стратегічної
Микита Ігорович політики, інвестицій та

ядерно-енергетичного комплексу -

голова Оперативного штабу
Руденко - начальник Управління стратегічної
Володимир Володимирович політики та інвестицій Департаменту

стратегічної політики, інвестицій та

ядерно-енергетичного комплексу -

заступник голови Оперативного штабу
Павлюченко - начальник відділу координації
Тетяна Вікторівна будівництва об'єктів ПЕК Управління

стратегічної політики та інвестицій

Департаменту стратегічної політики,

інвестицій та ядерно-енергетичного

комплексу - секретар Оперативного штабу
Від органів місцевого самоврядування:
Гайничеру - заступник Голови Чернівецької обласної
Михайло Іванович державної адміністрації (за згодою)
Козак - Голова Сокирянської районної державної
Василь Васильович адміністрації (за згодою)
Стойлов - заступник Голови Могилів-Подільської
Володимир Петрович районної державної адміністрації (за

згодою)
Панчишин - Голова Новодністровської міської ради
Руслан Ігорович (за згодою)
Від Міністерства надзвичайних ситуацій:
Рудченко - головний інспектор Відділу
Олег Анатолійович нормативно-технічної роботи та

впровадження систем пожежної автоматики

Управління з пожежно-технічного

обслуговування підприємств, установ,

організацій та інших об'єктів, майор

служби цивільного захисту (за згодою)
Від Державної екологічної інспекції:
Робулець - Перший заступник начальника Державної
Сергій Васильович екологічної інспекції в Чернівецькій

області (за згодою)
Від Державного агентства рибного господарства:
Сивоус - Начальник головного державного
Михайло Іванович управління охорони, використання і

відтворення водних живих ресурсів та

регулювання рибальства у Чернівецькій

області (за згодою)
Від НАК "Енергетична компанія України":
Поташник - В.о. віце-президента (за згодою)
Семен Ізрайлевич
Від Державної інспекції з експлуатації електричних
станцій і мереж:
Борис - головний інспектор південно-західного
Богдан Іванович регіонального представництва

(за згодою)
Дєдов - головний інженер (за згодою)
Володимир Георгійович
Від ДП НЕК "Укренерго":
Ковальчук - заступник директора з питань
Всеволод Владиславович капітального будівництва, інвестицій та

закупівель (за згодою)
Левицький - начальник Управління капітального
Олег Володимирович будівництва (за згодою)
Франко - перший заступник директора - головний
Олександр Іванович диспетчер Південно-Західної

енергосистеми (за згодою)
Від ПАТ "Укргідроенерго":
Сирота - генеральний директор (за згодою)
Ігор Григорович
Рассовський - заступник генерального директора,
Вадим Леонідович головний інженер (за згодою)
Кожокар - заступник генерального директора з
Віктор Юхимович капітального будівництва (за згодою)
Куліш - директор філії "Дирекція з будівництва
Володимир Іванович Дністровської ГАЕС" (за згодою)
Жук - головний інженер філії "Дирекція з
Анатолій Павлович будівництва Дністровської ГАЕС"

(за згодою)
Ососков - заступник з капітального будівництва
Олег Миколайович філії "Дирекція з будівництва

Дністровської ГАЕС" (за згодою)
Від проектних організацій:
Сук - головний інженер проекту будівництва
Сергій Павлович Дністровської ГАЕС ПАТ "Укргідропроект"

(за згодою)
Бірківський - заступник головного інженера проекту
Ігор Андрійович будівництва Дністровської ГАЕС ПАТ

"Укргідропроект" (за згодою)
Від підрядних організацій:
Бондаренко - Генеральний директор Консорціуму "НВО
Юрій Миколайович "Укргідроенергобуд" (за згодою)
Павловський - заступник генерального директора
В'ячеслав Іванович Консорціуму "НВО "Укргідроенергобуд"

(за згодою)
Бабчук - В.о. директора філії Консорціуму "НВО
Микола Григорович "Укргідроенергобуд" (за згодою)
Сабашніков - заступник генерального директора з
Євгеній Анатолійович виробництва Консорціуму "НВО

"Укргідроенергобуд" (за згодою).

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу