open
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Зміст
Чинний
                             
                             
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
Н А К А З
27.05.2011 N 495

Про створення творчих колективів

з розроблення навчальних програм для 1-4 класів

загальноосвітніх навчальних закладів

з українською мовою навчання, з навчанням

російською та іншими мовами національних меншин
{ Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства

освіти і науки, молоді та спорту

N 571 ( v0571736-11 ) від 10.06.2011 }

З метою забезпечення впровадження Державного стандарту
початкової загальної освіти, затвердженого постановою Кабінету
Міністрів України від 20 квітня 2011 р. N 462 ( 462-2011-п ) "Про
затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти", на
виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту
України від 11.05.2011 N 430 ( v0430736-11 ) "Про виконання
постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 р. N 462"
Н А К А З У Ю:
1. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти
(Єресько О.В.) та Інституту інноваційних технологій і змісту
освіти (Удод О.А.) забезпечити умови для розроблення навчальних
програм з предметів інваріантної складової типових навчальних
планів для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів з
українською мовою навчання, з навчанням російською, іншими мовами
національних меншин.
2. Затвердити склад творчих колективів з розроблення базових
навчальних програм для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних
закладів з українською мовою навчання, з навчанням російською та
іншими мовами національних меншин, що додається.
3. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти
(Єресько О.В.), творчим колективам забезпечити до 25.06.2011
розроблення навчальних програм для 1-4 класів українською мовою
навчання, з навчанням російською, іншими мовами національних
меншин.
4. Наказ опублікувати в Інформаційному збірнику Міністерства
освіти і науки, молоді та спорту України, фахових офіційних
виданнях та розмістити на офіційному веб-сайті Міністерства освіти
і науки, молоді та спорту (www.mon.gov.ua), Інтернет-порталі
"Єдине освітнє інформаційне вікно України" (www.osvita.com).
5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Заступник Міністра Б.М.Жебровський

Додаток 1

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 495

СКЛАД

творчих колективів з розроблення навчальних програм

для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів

з українською мовою навчання, з навчанням російською

та іншими мовами національних меншин

------------------------------------------------------------------ 1. Освітня галузь "Мови і літератури" | ----------------------------------------------------------------| Українська мова (мова навчання) | ----------------------------------------------------------------| 1. |Вашуленко |головний науковий співробітник | |Микола Самійлович |лабораторії початкової освіти | | |Інституту педагогіки Національної | | |академії педагогічних наук, | | |академік, доктор педагогічних наук, | | |професор (керівник) | ---+-----------------------+------------------------------------| 2. |Осколова |доцент кафедри теорії початкової | |Мар'яна Дмитрівна |освіти, індивідуального навчання і | | |методики викладання дисциплін | | |гуманітарного циклу Київського | | |університету імені Бориса Грінченка,| | |кандидат педагогічних наук | ---+-----------------------+------------------------------------| 3. |Караман |завідувач кафедри української мови | |Станіслав Олександрович|Гуманітарного інституту Київського | | |університету імені Бориса Грінченка,| | |доктор філологічних наук, професор | ---+-----------------------+------------------------------------| 4. |Галушка |заступник директора з | |Тетяна Леонідівна |навчально-виховної роботи Київського| | |загальноосвітнього навчального | | |закладу I-III ступенів | | |Чернігівського району Чернігівської | | |області | ---+-----------------------+------------------------------------| 5. |Лунько |учитель початкових класів гімназії | |Наталія Іванівна |імені Лесі Українки N 117 м. Києва, | | |вчитель-методист | ---+-----------------------+------------------------------------| 6. |Заєць |учитель початкових класів | |Світлана Григорівна |спеціалізованої школи N 315 | | |м. Києва, вчитель-методист | ---+-----------------------+------------------------------------| |Пономарьова К.І. |старший науковий співробітник | | |лабораторії початкової освіти | | |Інституту педагогіки Національної | | |академії педагогічних наук України, | | |кандидат педагогічних наук | ----------------------------------------------------------------| Читання | ----------------------------------------------------------------| 1. |Савченко |головний науковий співробітник | |Олександра Яківна |лабораторії початкової освіти | | |Інституту педагогіки Національної | | |академії педагогічних наук України, | | |академік, доктор педагогічних наук, | | |професор (керівник) | ---+-----------------------+------------------------------------| 2. |Науменко |професор кафедри теорії початкової | |Віра Орестівна |освіти, індивідуального навчання і | | |методики викладання дисциплін | | |гуманітарного циклу Київського | | |університету імені Бориса Грінченка,| | |кандидат педагогічних наук | ---+-----------------------+------------------------------------| 3. |Колеснікова |заступник директора з навчально- | |Наталія Михайлівна |виховної роботи ліцею N 100 "Поділ" | ---+-----------------------+------------------------------------| 4. |Лаптєва |учитель початкових класів коледжу | |Людмила Іванівна |імені Василя Сухомлинського | | |м. Києва, вчитель-методист | ---+-----------------------+------------------------------------| 5. |Ряполова |учитель початкових класів гімназії | |Світлана Михайлівна |біотехнологій N 177 м. Києва | ----------------------------------------------------------------| Російська мова (мова навчання) | ----------------------------------------------------------------| 1. |Коченгіна |доцент кафедри методики дошкільної | |Маріанна Вікторівна |та початкової освіти Харківської | | |академії неперервної освіти, | | |кандидат педагогічних наук | | |(керівник) | ---+-----------------------+------------------------------------| 2. |Сильнова |доцент кафедри змісту і методики | |Елла Сергіївна |початкового навчання Криворізького | | |державного педагогічного | | |університету, кандидат педагогічних | | |наук | ---+-----------------------+------------------------------------| 3. |Каневська |доцент кафедри змісту і методики | |Ніна Григорівна |початкового навчання Криворізького | | |державного педагогічного | | |університету, кандидат педагогічних | | |наук | ---+-----------------------+------------------------------------| 4. |Савчук |заступник директора з | |Тамара Вікторівна |навчально-виховної роботи, вчитель | | |початкових класів гімназії N 153 | | |імені Олександра Пушкіна м. Києва, | | |вчитель вищої категорії, | | |вчитель-методист | ---+-----------------------+------------------------------------| 5. |Дідківська |заступник директора | |Ірина Геннадіївна |загальноосвітнього навчального | | |закладу N 2 м. Вишневого | | |Києво-Святошинського району | | |Київської області, вчитель вищої | | |категорії, старший вчитель | ----------------------------------------------------------------| Читання російською мовою | ----------------------------------------------------------------| 1. |Джежелей |завідувач лабораторії методичного | |Ольга Валентинівна |забезпечення системної освіти | | |"Школа-ВУЗ" Харківського | | |національного педагогічного | | |університету імені Григорія | | |Сковороди, кандидат педагогічних | | |наук, професор (керівник) | ---+-----------------------+------------------------------------| 2. |Ємець |керівник науково-консультативного | |Світлана Анатоліївна |центру читання дитячої книги | | |Харківського національного | | |педагогічного університету імені | | |Григорія Сковороди, кандидат | | |педагогічних наук, доцент | ---+-----------------------+------------------------------------| 3. |Лобчук |доцент кафедри теорії початкової | |Олена Гнатівна |освіти, індивідуального навчання і | | |методики викладання дисциплін | | |гуманітарного циклу Київського | | |університету імені Бориса Грінченка | ---+-----------------------+------------------------------------| 4. |Гайдученко |учитель початкових класів | |Тетяна Леонідівна |загальноосвітнього навчального | | |закладу N 210 м. Києва, | | |вчитель-методист | ---+-----------------------+------------------------------------| 5. |Новікова |заступник директора з наукової | |Тетяна Георгіївна |роботи, учитель початкових класів | | |загальноосвітнього навчального | | |закладу N 178 м. Києва | ----------------------------------------------------------------| Інші мови національних меншин (мова навчання) | Читання іншими мовами національних меншин | ----------------------------------------------------------------| 1. |Криган |методист Чернівецької філії | |Серафима Герасимівна |Інституту інноваційних технологій і | |(румунська мова) |змісту освіти | ---+-----------------------+------------------------------------| 2. |Фєтєску |методист Одеського обласного | |Лариса Іванівна |інституту удосконалення вчителів | |(молдовська мова) | | ---+-----------------------+------------------------------------| 3. |Ковтюк |доцент кафедри угорської мови та | |Іштван Янович |літератури Закарпатського угорського| |(угорська мова) |інституту імені Ференца Ракоці II | ---+-----------------------+------------------------------------| 4. |Сергійчук |завідувач кабінету національних шкіл| |Юліана Павлівна |Закарпатського інституту | |(угорська мова) |післядипломної педагогічної освіти | ---+-----------------------+------------------------------------| 5. |Дадар |учитель початкових класів | |Юдіта Іванівна |Великодобронського | |(угорська мова) |загальноосвітнього навчального | | |закладу I-III ступенів Ужгородського| | |району Ужгородської області, вчитель| | |вищої категорії | ---+-----------------------+------------------------------------| 6. |Лебедь |вчитель загальноосвітнього | |Реґіна Климентівна |навчального закладу N 10 м. Львова | |(польська мова) | | ---+-----------------------+------------------------------------| 7. |Хлопек |директор Дрогобицької філії | |Адам Броніславович |Інституту інноваційних технологій і | |(польська мова) |змісту освіти | ---+-----------------------+------------------------------------| 8. |Кьося |вчитель молдовської мови | |Віра Вікторівна |Новосільського навчально-виховного | |(молдовська мова) |комплексу Ренійського району | | |Одеської області, вчитель-методист | ---+-----------------------+------------------------------------| 9. |Бєкірова |старший викладач кафедри початкової | |Аділе Рустемівна |освіти Республіканського вищого | |(кримськотатарська |навчального закладу "Кримського | |мова) |інженерно-педагогічного | | |університету", кандидат педагогічних| | |наук | ---+-----------------------+------------------------------------| 10.|Мамутова |учитель початкових класів, | |Майре Рефатівна |вчитель-методист Родніковського | |(кримськотатарська |навчально-виховного комплексу | |мова) |"Школа-гімназія" Сімферопольського | | |району Автономної Республіки Крим | ---+-----------------------+------------------------------------| 11.|Терзі |доцент кафедри загального та | |Віроніка Мечиславівна |слов'янського мовознавства Одеського| |(болгарська мова) |національного університету імені | | |І.І.Мечникова, кандидат педагогічних| | |наук | ---+-----------------------+------------------------------------| 12.|Бучацька |начальник Одеської філії Інституту | |Тетяна Григорівна |інноваційних технологій і змісту | |(болгарська, ромська |освіти технологій і змісту освіти | |мови) | | ---+-----------------------+------------------------------------| 13.|Огар-Товт |методист Обласного методичного | |Олена Володимирівна |центру при управлінні освіти і науки| |(словацька мова) |Закарпатської обласної державної | | |адміністрації | ---+-----------------------+------------------------------------| 14.|Пахомова |завідувач кафедри словацької | |Світлана Миколаївна |філології Ужгородського | |(словацька мова) |національного університету, | | |професор, доктор філологічних наук | ---+-----------------------+------------------------------------| 15.|Мальчицька |вчитель словацької мови | |Мар'яна Михайлівна |загальноосвітнього навчального | |(словацька мова) |закладу N 21 м. Ужгорода | | |Закарпатської області | ---+-----------------------+------------------------------------| 16.|Бакуліна |науковий співробітник лабораторії | |Наталія Валеріївна |навчання російської мови та мов | |(іврит) |інших етнічних меншин Інституту | | |педагогіки Національної академії | | |педагогічних наук | ---+-----------------------+------------------------------------| 17.|Нікіфоряк |вчитель початкових класів | |Жоржета Петрівна |Новосільського навчально-виховного | |(молдовська мова) |комплексу Ренійського району | | |Одеської області | ----------------------------------------------------------------| Українська мова (державна) | у школах з навчанням мовами національних меншин | (для шкіл з російською, польською, угорською, румунською, | кримськотатарською, болгарською, молдовською, словацькою мовами | навчання) | ----------------------------------------------------------------| 1. |Хорошковська |завідувач лабораторії навчання | |Ольга Назарівна |української словесності у школах | |(російська мова) |національних меншин України і | | |діаспори Інституту педагогіки | | |Національної академії педагогічних | | |наук України, доктор педагогічних | | |наук (керівник) | ---+-----------------------+------------------------------------| 2. |Гальвицька |вчитель початкових класів | |Олена Леонідівна |загальноосвітнього навчального | |(польська мова) |закладу з польською мовою навчання | | |N 24 м. Львова, вчитель вищої | | |категорії | ---+-----------------------+------------------------------------| 3. |Палій |старший викладач Чернівецького | |Наталія Теодорівна |педагогічного коледжу | |(румунська мова) | | ---+-----------------------+------------------------------------| 4. |Коваленко |доцент кафедри теорії та методики | |Ольга Миколаївна |викладання філологічних дисциплін у | |(російська мова) |початковій школі, старший науковий | | |співробітник лабораторії методичного| | |забезпечення безперервної системної | | |освіти школа - вищий навчальний | | |заклад Харківського національного | | |педагогічного університету імені | | |Григорія Сковороди | ---+-----------------------+------------------------------------| 5. |Шереметьєва |вчитель початкових класів | |Наталія Миколаївна |загальноосвітнього навчального | |(російська) |закладу N 192 м. Києва, вчитель | | |вищої категорії, вчитель-методист | ---+-----------------------+------------------------------------| 6. |Мастюк |методист управління освіти Чопської | |Тамара Володимирівна |районної державної адміністрації | |(угорська мова) | | ---+-----------------------+------------------------------------| |Яновицька Н.І. |науковий співробітник лабораторії | | |навчання української словесності у | | |школах національних меншин України | | |і діаспори Інституту педагогіки | | |Національної академії педагогічних | | |наук України | ----------------------------------------------------------------| Російська мова (друга мова) | у школах з українською мовою навчання | ----------------------------------------------------------------| 1. |Лапшина |доцент кафедри педагогіки та | |Ірина Миколаївна |методики початкового навчання | | |Вінницького державного педагогічного| | |університету імені Михайла | | |Коцюбинського (керівник) | ---+-----------------------+------------------------------------| 2. |Статівка |доцент кафедри російської мови | |Валентина Іванівна |Сумського педагогічного | | |університету, доктор педагогічних | | |наук | ---+-----------------------+------------------------------------| 3. |Вербицька |учитель початкових класів | |Олена Володимирівна |загальноосвітнього навчального | | |закладу N 40 м. Одеси, | | |вчитель-методист | ---+-----------------------+------------------------------------| 4. |Купцова |учитель початкових класів | |Любов Георгіївна |загальноосвітнього навчального | | |закладу N 40 м. Одеси, | | |вчитель-методист | ----------------------------------------------------------------| Мова національних меншин (друга мова) | у школах з українською мовою навчання | ----------------------------------------------------------------| 1. |Сабадаш |заступник директора школи з наукової| |Тамара Іванівна |роботи загальноосвітнього | |(новогрецька мова) |навчального закладу N 94 м. Києва, | | |вчитель новогрецької мови | ---+-----------------------+------------------------------------| 2. |Костюк |заступник директора школи з | |Лариса Володимирівна |іноземних мов загальноосвітнього | |(новогрецька мова) |навчального закладу N 94 м. Києва, | | |вчитель новогрецької мови | ---+-----------------------+------------------------------------| 3. |Саліста-Григорян |директор нетрадиційної вірменської | |Тамара Азатівна |школи, учитель вірменської мови | |(вірменська мова) |навчально-виховного комплексу | | |"Открытый космический лицей" N 41 | | |Автономної Республіки Крим | ---+-----------------------+------------------------------------| 4. |Арнаут |доцент кафедри тюркології Київського| |Феодора Іванівна |національного університету імені | |(гагаузька мова) |Тараса Шевченка, кандидат | | |педагогічних наук | ---+-----------------------+------------------------------------| 5. |Мілков |методист районного відділу освіти | |Анатолій Миколайович |Болградської районної державної | |(гагаузька мова) |адміністрації Одеської області | ---+-----------------------+------------------------------------| 6. |Кулаксис |учитель гагаузької мови | |Ольга Семенівна |Виноградівського загальноосвітнього | |(гагаузька мова) |навчального закладу Болградської | | |районної державної адміністрації | | |Одеської області | ---+-----------------------+------------------------------------| 7. |Кондур |молодший науковий співробітник | |Земфіра Анатоліївна |лабораторії навчання російської мови| |(ромська мова) |та мов інших етнічних меншин | | |Інституту педагогіки Національної | | |академії педагогічних наук | ---+-----------------------+------------------------------------| 8. |Єрмошкін |голова Одеського обласного | |Сергій Миколайович |ромського конгресу | |(ромська мова) | | ----------------------------------------------------------------| Іноземна мова | (англійська, німецька, французька, іспанська) | ----------------------------------------------------------------| 1. |Редько |завідувач лабораторії навчання | |Валерій Григорович |іноземних мов Інституту педагогіки | |(іспанська мова) |Національної академії педагогічних | | |наук України, кандидат педагогічних | | |наук (керівник) | ---+-----------------------+------------------------------------| 2. |Лизун |вчитель іспанської мови | |Галина Леонідівна |спеціалізованого загальноосвітнього | |(іспанська мова) |навчального закладу-колегіуму | | |м. Нововолинська Волинської області,| | |вчитель вищої категорії, | | |вчитель-методист | ---+-----------------------+------------------------------------| 3. |Басай |старший науковий співробітник | |Надія Пилипівна |лабораторії навчання іноземних мов | |(німецька мова) |Інституту педагогіки Національної | | |академії педагогічних наук України | ---+-----------------------+------------------------------------| 4. |Крючков |завідувач кафедри методики | |Георгій Георгійович |викладання іноземних мов та | |(французька мова) |прикладної лінгвістики Житомирського| | |педагогічного університету імені | | |Івана Франка, професор, доктор | | |філологічних наук | ---+-----------------------+------------------------------------| 5. |Капіліна |завідувач кафедри французької | |Лариса Вадимівна |філології Київського національного | |(англійська мова) |університету імені Тараса Шевченка | ---+-----------------------+------------------------------------| 6. |Сидоренко |старший викладач кафедри іноземних | |Марина Володимирівна |мов Ніжинського педагогічного | |(німецька мова) |університету імені Миколи Гоголя | ---+-----------------------+------------------------------------| 7. |Клименко |вчитель французької мови гімназії | |Юрій Михайлович |N 1 м. Білої Церкви Київської | |(французька мова) |області, вчитель вищої категорії, | | |вчитель-методист | ---+-----------------------+------------------------------------| 8. |Несвіт |вчитель англійської мови | |Алла Миколаївна |Навчально-виховного комплексу | |(англійська мова) |"Аріадна" м. Києва, вчитель вищої | | |категорії, вчитель-методист | ---+-----------------------+------------------------------------| 9. |Карп'юк |вчитель англійської мови | |Оксана Дмитрівна |загальноосвтнього навчального | |(англійська мова) |закладу N 2 м. Тернополя, вчитель | | |вищої категорії, вчитель-методист | ---+-----------------------+------------------------------------| 10.|Плієнко |заступник директора з | |Валентина Петрівна |навчально-виховної роботи гімназії | |(іспанська мова) |N 76 м. Києва, вчитель вищої | | |категорії, вчитель-методист | ---+-----------------------+------------------------------------| 11.|Горбач |вчитель німецької мови | |Людмила Володимирівна |спеціалізованого загальноосвітнього | |(німецька мова) |навчального закладу N 14 м. Києва, | | |вчитель вищої категорії, | | |вчитель-методист | ----------------------------------------------------------------| 2. Освітня галузь "Математика" | ----------------------------------------------------------------| Математика | ----------------------------------------------------------------| 1. |Онопрієнко |завідувач лабораторії початкової | |Оксана Володимирівна |освіти Інституту педагогіки | | |Національної академії педагогічних | | |наук України, кандидат педагогічних | | |наук (керівник) | ---+-----------------------+------------------------------------| 2. |Скворцова |професор кафедри математики та | |Світлана Олексіївна |методики початкового навчання | | |Південноукраїнського національного | | |педагогічного університету імені | | |Костянтина Ушинського, доктор | | |педагогічних наук | ---+-----------------------+------------------------------------| 3. |Васильченко |вчитель математики | |Наталія Петрівна |загальноосвітнього навчального | | |закладу N 10 м. Красний Луч, | | |Луганської області | ---+-----------------------+------------------------------------| 4. |Коломієць |заступник директора з | |Надія Леонідівна |навчально-виховної роботи | | |Скандинавської гімназії м. Києва, | | |вчитель вищої категорії, | | |вчитель-методист | ---+-----------------------+------------------------------------| 5. |Дяченко |вчитель початкових класів | |Ольга Миколаївна |загальноосвітнього навчального | | |закладу N 10, м. Красний Луч, | | |Луганської області, вчитель вищої | | |категорії | ----------------------------------------------------------------| 3. Освітня галузь "Природознавство" | ----------------------------------------------------------------| Природознавство | ----------------------------------------------------------------| 1. |Гільберг |завідувач кафедри методики | |Тетяна Георгіївна |навчальних дисциплін Хмельницького | | |обласного інституту післядипломної | | |педагогічної освіти, кандидат | | |педагогічних наук (керівник) | ---+-----------------------+------------------------------------| 2. |Сак |завідувач лабораторії інтенсивної | |Тамара Василівна |педагогічної корекції Інституту | | |спеціальної педагогіки Національної | | |академії педагогічних наук України, | | |доктор психологічних наук | ---+-----------------------+------------------------------------| 3. |Біда |доцент кафедри природничо- | |Дарія Дмитрівна |математичної освіти Львівського | | |обласного інституту післядипломної | | |педагогічної освіти | ---+-----------------------+------------------------------------| 4. |Грущинська |старший викладач коледжу | |Ірина Василівна |Славістичного університету м. Києва | ---+-----------------------+------------------------------------| 5. |Сєдова |завідувач відділу початкової освіти | |Наталія Миколаївна |Донецького інституту післядипломної | | |педагогічної освіти, лауреат | | |Всеукраїнського конкурсу | | |"Вчитель року - 1996" | ----------------------------------------------------------------| 4. Освітня галузь "Суспільствознавство" | ----------------------------------------------------------------| Громадянська освіта | ----------------------------------------------------------------| 1. |Бібік |головний науковий співробітник | |Надія Михайлівна |лабораторії початкової освіти | | |Інституту педагогіки Національної | | |академії педагогічних наук України, | | |академік, доктор педагогічних наук, | | |професор (керівник) | ---+-----------------------+------------------------------------| 2. |Арцишевський |професор кафедри філософії і | |Роман Антонович |релігієзнавства Волинського | | |національного університету імені | | |Лесі Українки; доктор філософських | | |наук, професор, член-кореспондент | | |Національної академії педагогічних | | |наук України | ---+-----------------------+------------------------------------| 3. |Пушкарьова |директор Скандинавської гімназії | |Тетяна Едуардівна |м. Києва, кандидат педагогічних | | |наук, вчитель-методист | ---+-----------------------+------------------------------------| 4. |Олійник |вчитель початкових класів | |Юлія Миколаївна |загальноосвітнього навчального | | |закладу I-III ступеня N 35 | | |м. Вінниці, переможець | | |Всеукраїнського конкурсу "Вчитель | | |року - 2008" | ---+-----------------------+------------------------------------| 5. |Майорський |заступник директора з | |В'ячеслав Васильович |науково-методичної та | | |експериментальної роботи гімназії | | |N 1, м. Іллічевська, Одеської | | |області | ----------------------------------------------------------------| 5. Освітня галузь "Мистецтво" | ----------------------------------------------------------------| Музичне мистецтво | ----------------------------------------------------------------| 1. |Хлєбнікова |старший науковий співробітник | |Людмила Олександрівна |лабораторії естетичного виховання | | |Інституту проблем виховання | | |Національної академії педагогічних | | |наук України; кандидат педагогічних | | |наук (керівник) | ---+-----------------------+------------------------------------| 2. |Кондратова |доцент кафедри теорії та методики | |Людмила Григорівна |виховання Запорізького обласного | | |інституту післядипломної | | |педагогічної освіти, кандидат | | |педагогічних наук | ---+-----------------------+------------------------------------| 3. |Лобова |доцент кафедри педагогічної | |Ольга Володимирівна |творчості та освітніх технологій | | |Сумського державного педагогічного | | |університету імені А.С.Макаренка | ---+-----------------------+------------------------------------| 4. |Івахно |учитель музичного мистецтва | |Ірина Миколаївна |загальноосвітнього навчального | | |закладу N 290 м. Києва; голова | | |методичного об'єднання вчителів | | |музичного мистецтва Святошинського | | |району м. Києва, вчитель вищої | | |категорії, вчитель-методист | ---+-----------------------+------------------------------------| 5. |Міщенко |учитель музичного мистецтва | |Наталія Іванівна |загальноосвітнього навчального | | |закладу N 122 м. Харкова, вчитель | | |вищої категорії, вчитель-методист, | | |відмінник освіти України | ----------------------------------------------------------------| Образотворче мистецтво | ----------------------------------------------------------------| 1. |Шмагало |декан факультету історії та теорії | |Ростислав Тарасович |мистецтв Львівської національної | | |академії мистецтв, доктор | | |мистецтвознавства, професор | | |(керівник) | ---+-----------------------+------------------------------------| 2. |Гнатюк |доцент кафедри мистецьких дисциплін | |Михайло Васильович |педагогічного інституту | | |Прикарпатського університету імені | | |Василя Стефаника, кандидат | | |мистецтвознавства | ---+-----------------------+------------------------------------| 3. |Вачкова |учитель образотворчого мистецтва | |Ірина Богданівна |Сокільницької загальноосвітнього | | |навчального закладу I-III ступенів | | |Пустомитівського району Львівської | | |області, вчитель вищої категорії, | | |вчитель-методист | ---+-----------------------+------------------------------------| 4. |Марчук |учитель образотворчого мистецтва | |Жанна Станіславівна |гімназії N 290 м. Києва, вчитель | | |вищої категорії, вчитель-методист, | | |Заслужений учитель України | ---+-----------------------+------------------------------------| 5. |Чорний |учитель образотворчого мистецтва, | |Олександр Вікторович |художньої культури, заступник | | |директора з виховної роботи | | |Тульчинської загальноосвітнього | | |навчального закладу I-III ступенів | | |N 2 Вінницької області, вчитель | | |вищої категорії, вчитель-методист | ----------------------------------------------------------------| Мистецтво | ----------------------------------------------------------------| 1. |Масол |провідний науковий співробітник | |Людмила Михайлівна |лабораторії естетичного виховання | | |Інституту проблем виховання | | |Національної академії педагогічних | | |наук України; кандидат педагогічних | | |наук (керівник) | ---+-----------------------+------------------------------------| 2. |Гайдамака |методист вищої категорії сектора | |Олена Василівна |початкової освіти відділення | | |дошкільної та загальної середньої | | |освіти Інституту інноваційних | | |технологій і змісту освіти | | |Міністерства освіти і науки, молоді | | |та спорту України | ---+-----------------------+------------------------------------| 3. |Очеретяна |науковий співробітник лабораторії | |Наталія Васлівна |естетичного виховання Інституту | | |проблем виховання Національної | | |академії педагогічних наук України | ---+-----------------------+------------------------------------| 4. |Дмитренко |учитель образотворчого мистецтва | |Оксана Миколаївна |ліцею N 22 м. Чернігова, учитель | | |вищої категорії, вчитель-методист | ----------------------------------------------------------------| 6. Освітня галузь "Здоров'я і фізична культура" | ----------------------------------------------------------------| Основи здоров'я | ----------------------------------------------------------------| 1. |Бойченко |проректор з наукової роботи - | |Тетяна Євгенівна |директор науково-дослідного | | |інституту післядипломної | | |педагогічної освіти Університету | | |менеджменту освіти Національної | | |академії педагогічних наук України | | |(керівник) | ---+-----------------------+------------------------------------| 2. |Воронцова |міжнародний консультант ЮНІСЕФ з | |Тетяна Володимирівна |превентивної освіти, кандидат | | |філософських наук | ---+-----------------------+------------------------------------| 3. |Савченко |науковий співробітник кафедри | |Лариса Анатоліївна |Культури здоров'я Дніпропетровського| | |інституту післядипломної | | |педагогічної освіти | ---+-----------------------+------------------------------------| 4. |Гнатюк |науковий співробітник інституту | |Ольга Владиславівна |психології імені Григорія Костюка | | |Національної академії педагогічних | | |наук України | ---+-----------------------+------------------------------------| 5. |Москаленко |директор загальноосвітнього | |Оксана Леонідівна |навчального закладу I-III ступенів | | |N 10 м. Донецька | ---+-----------------------+------------------------------------| 6. |Гозак |завідувач лабораторії гігієни | |Світлана Вікторівна |навчальної діяльності дітей | | |Державної установи "Інститут гігієни| | |і медичної екології імені | | |О.М.Марзєєва Академії медичних наук | | |України", кандидат медичних наук | ----------------------------------------------------------------| Фізична культура | ----------------------------------------------------------------| 1. |Круцевич |завідувач кафедри теорії і методики | |Тетяна Юріївна |фізичного виховання, рекреації та | | |оздоровчої фізичної культури | | |Національного університету фізичного| | |виховання і спорту України, доктор | | |педагогічних наук, професор | | |(керівник) | ---+-----------------------+------------------------------------| 2. |Лакіза |доцент кафедри педагогічної | |Олексій Миколайович |майстерності Київського обласного | | |інституту післядипломної освіти | | |педагогічних кадрів, кандидат | | |педагогічних наук | ---+-----------------------+------------------------------------| 3. |Турчик |доцент Дрогобицького державного | |Ірина Хосенівна |педагогічного університету імені | | |Івана Франка | ---+-----------------------+------------------------------------| 4. |Кравченко |викладач кафедри життєвих | |Наталія Стефанівна |компетентностей Львівського | | |обласного інституту післядипломної | | |педагогічної освіти, Заслужений | | |вчитель України | ---+-----------------------+------------------------------------| 5. |Чешейко |учитель загальноосвітнього | |Сергій Михайлович |навчального закладу N 78 м. Києва, | | |Заслужений вчитель України | ---+-----------------------+------------------------------------| 6. |Сілкова |вчитель фізичної культури ліцею | |Валерія Олександрівна |N 293 м. Києва | ----------------------------------------------------------------| 6. Освітня галузь "Технологія" | ----------------------------------------------------------------| Технологія | ----------------------------------------------------------------| 1. |Сидоренко |завідувач кафедри методики навчання | |Віктор Костянтинович |та управління навчальними закладами | | |Національного університету | | |біоресурсів та природокористування | | |України, доктор педагогічних наук, | | |член-кореспондент Національної | | |академії педагогічних наук України | | |(керівник) | ---+-----------------------+------------------------------------| 2. |Мельник |заступник директора Інституту | |Олександр Васильович |проблем виховання Національної | | |академії педагогічних наук України, | | |кандидат педагогічних наук | ---+-----------------------+------------------------------------| 3. |Пархоменко |науковий співробітник лабораторії | |Олександр Миколайович |трудового виховання і професійної | | |орієнтації Інституту проблем | | |виховання Національної академії | | |педагогічних наук України, | | |Заслужений вчитель України | ---+-----------------------+------------------------------------| 4. |Боровик |учитель технологій ліцею N 100, | |Дмитро Віталійович |м. Києва, вчитель-методист, | | |"Відмінник освіти" | ---+-----------------------+------------------------------------| 5. |Лещук |учитель технологій спеціалізованого | |Роман Миколайович |загальноосвітнього навчального | | |закладу I-III ступенів з поглибленим| | |вивченням математики і фізики N 34 | | |м. Вінниці | ---+-----------------------+------------------------------------| 6. |Кульчицька |вчитель технологій Миколаївської | |Тетяна Іванівна |гімназії N 41 Миколаївської міської | | |ради, вчитель вищої категорії, | | |вчитель-методист | ----------------------------------------------------------------| Інформаційно-комунікаційні технологіі | ----------------------------------------------------------------| 1. |Морзе |проректор Національного університету| |Наталія Вікторівна |біоресурсів і природокористування | | |України, доктор педагогічних наук, | | |професор (керівник) | ---+-----------------------+------------------------------------| 2. |Ломаковська |директор ліцею інформаційних | |Ганна Віталіївна |технологій N 79 м. Києва | ---+-----------------------+------------------------------------| 3. |Ривкінд |вчитель інформатики ліцею N 38 | |Йосип Якович |м. Києва, учитель вищої категорії, | | |вчитель-методист, Заслужений | | |учитель України | ---+-----------------------+------------------------------------| 4. |Рівкінд |учитель початкових класів N 38 | |Фаїна Михайлівна |імені В.Молчанова, м. Києва | ---+-----------------------+------------------------------------| 5. |Коршунова |учитель інформатики Зміївського | |Ольга Вікторівна |ліцею N 1 Харківської області, | | |учитель вищої категорії, | | |вчитель-методист | ---+-----------------------+------------------------------------| 6. |Проценко |вчитель інформатики гімназії N 75 | |Галина Олександрівна |м. Києва | -----------------------------------------------------------------
{ Додаток 1 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства
освіти і науки, молоді та спорту N 571 ( v0571736-11 ) від
10.06.2011 }

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу