open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

12.05.2016  № 495

Про затвердження Плану заходів щодо видання, придбання та доставки за кошти державного бюджету у 2016 році підручників для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів

На виконання пункту 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на видання, придбання, зберігання та доставку підручників і посібників для забезпечення студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2009 р. № 181 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на видання, придбання, зберігання та доставку підручників і посібників для забезпечення студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів", та з метою своєчасного забезпечення підручниками учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів НАКАЗУЮ:

1. Затвердити План заходів щодо видання, придбання та доставки за кошти державного бюджету у 2016 році підручників для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів (далі - План заходів), що додається.

2. Інституту модернізації змісту освіти (Завалевський Ю.І.), департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю.Г.) забезпечити виконання Плану заходів у встановлені строки.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П.К.

Міністр

Л. Гриневич


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
освіти і науки України
12.05.2016  № 495

ПЛАН ЗАХОДІВ
щодо видання, придбання та доставки за кошти державного бюджету у 2016 році підручників для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів

1. За результатами вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для учнів 8 класу надання конкурсними комісіями пропозицій щодо формування переліку підручників, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету у 2016 році.


12-13 травня 2016 року

2. Надання органами управління освітою обласних, Київської міської державних адміністрацій узагальнених результатів вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для учнів 8 класу.


23 травня 2016 року

3. Розгляд колегією Міністерства освіти і науки України питання "Про затвердження переліку підручників, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету, за результатами II етапу конкурсного відбору проектів підручників для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.


26 травня 2016 року

4. Затвердження переліку підручників, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету, наказом Міністерства освіти і науки України.


27 травня 2016 року

5. Надання органами управління освітою обласних, Київської міської державних адміністрацій узагальненої потреби у підручниках для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.


1 червня 2016 року

6. Проведення закупівель підручників комітетом з конкурсних торгів Інституту модернізації змісту освіти згідно з Законом України "Про здійснення державних закупівель" за переговорною процедурою.


2-20 червня 2016 року

7. Укладання договорів з видавництвами за підсумками проведеної процедури закупівлі.


21 червня 2016 року

8. Розробка планів доставки підручників для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів до книжкових баз регіональних департаментів (управлінь) освіти і науки.


до 24 червня 2016 року

9. Проведення закупівель послуг з доставки підручників комітетом з конкурсних торгів Інституту модернізації змісту освіти згідно з Законом України "Про здійснення державних закупівель" за переговорною процедурою.


29 червня - 4 липня 2016 р.

10. Укладання договорів з перевізниками на доставку підручників для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів до книжкових баз регіональних департаментів (управлінь) освіти і науки.


15 липня 2016 року

11. Здійснення контролю за виданням та доставкою підручників для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів до книжкових баз регіональних департаментів (управлінь) освіти і науки.


липень-серпень 2016 року

12. Інформування Міністра освіти і науки України про стан видання та доставки підручників для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.


липень-серпень 2016 року

13. Підготовка доповідної записки колегії Міністерства освіти і науки України "Про виконання бюджетної програми з видання, придбання та доставки за кошти державного бюджету у 2016 році підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів"


грудень 2016 року

Директор департаменту
загальної середньої
та дошкільної освіти

Ю.Г. Кононенко

{Текст взято з сайту Міністерства освіти і науки http://www.old.mon.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: