open
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Зміст
Чинний
                             
                             
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
Н А К А З
27.05.2011 N 493

Про результати Всеукраїнських

учнівських олімпіад і турнірів

2010/2011 навчального року
{ Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства

освіти і науки, молоді та спорту

N 629 ( v0629736-12 ) від 25.05.2012 }

Відповідно до "Положення про Всеукраїнські учнівські
олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри,
конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової
майстерності", затвердженого наказом Міністерства освіти
від 18 серпня 1998 року N 305 ( z0598-98 ), на виконання наказу
Міністерства освіти і науки від 21 вересня 2010 року N 891
( v0891290-10 ) і спільного наказу Міністерства освіти і науки,
молоді та спорту й Національної академії педагогічних наук України
від 4 березня 2011 року N 213/26 ( v213_736-11 ) у
2010/2011 навчальному році були проведені шкільні, районні
(міські), обласні (в Автономній Республіці Крим - республіканська,
у містах Києві та Севастополі - міські) олімпіади, турніри та
конкурси з навчальних предметів, у яких взяло участь понад
3 мільйони учнів. Активна участь обдарованої учнівської молоді в олімпіадних
змаганнях дає можливість виявити свої здібності, розкрити творчий
потенціал, сформувати та набути потрібні професійні якості і
навички, долучитися до основ наукових досліджень. За результатами
олімпіад формуються команди України до участі у міжнародних
олімпіадах. Заключний IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з
української мови і літератури, історії, основ правознавства,
іноземних мов (англійської, іспанської, німецької, французької),
математики, фізики, хімії, біології, основ економіки, трудового
навчання, педагогіки та психології відбувся з 21 по 26 березня; з
географії - з 20 по 25 березня; з екології та інформатики - з
26 по 31 березня; з російської мови і літератури та астрономії - з
27 березня по 1 квітня, а саме: - з української мови і літератури - у м. Ужгороді
(116 учнів); - з російської мови і літератури - у м. Києві (81 учень); - з історії - у м. Запоріжжі (149 учнів); - з основ правознавства - у м. Рівному (117 учнів); - з англійської мови - у м. Ялті Автономної Республіки Крим
(123 учні); - з іспанської мови - у м. Ялті Автономної Республіки Крим
(66 учнів); - з німецької мови - у м. Тернополі (122 учні); - з французької мови - у м. Тернополі (122 учні); - з математики - у м. Донецьку (179 учнів); - з фізики - у м. Одесі (167 учнів); - з астрономії - у м. Львові (53 учні); - з хімії - у м. Луганську (159 учнів); - з біології - у м. Севастополі (170 учнів); - з екології - у м. Севастополі (54 учні); - з географії - у м. Херсоні (166 учнів); - з інформатики - у м. Черкасах (138 учнів); - з основ економіки - у м. Хмельницькому (117 учнів); - з трудового навчання - у м. Білій Церкві Київської області
(89 учнів); - з педагогіки і психології - у м. Києві (24 учні). Учасниками фінального етапу Всеукраїнських учнівських
олімпіад з дев'ятнадцяти навчальних предметів були 2212 учнів
8-11 класів з 27 регіонів України та Українського
фізико-математичного ліцею Київського національного університету
імені Тараса Шевченка. Половину учасників нагороджено дипломами
переможців: - I ступеня - 164 учні; - II ступеня - 348 учнів; - III ступеня - 582 учні. Із числа переможців заключного етапу олімпіад - 337
одинадцятикласників, які вибороли дипломи: - I ступеня - 53 учні; - II ступеня - 348 учнів; - III ступеня - 582 учні. Участь обдарованих школярів у турнірах ефективно сприяє
розвитку їх творчих здібностей, залученню до практичної наукової
діяльності, а також успішній соціалізації у життєвому просторі.
Учні набувають не тільки глибоких теоретичних знань, а й досвіду
колективної співпраці, що сприяє формуванню їх особистості, і має
велике виховне значення. Заключний етап змагань відбувся: - XIX Всеукраїнського турніру юних фізиків у м. Ужгороді з
21 по 26 листопада 2010 р. (79 учнів); - XVIII Всеукраїнського турніру юних хіміків у м. Вінниці з
22 по 26 жовтня 2010 р. (81 учень); - XIII Всеукраїнського турніру юних математиків у
м. Миколаєві з 25 по 30 жовтня 2010 р. (120 учнів); - XIII Всеукраїнського турніру юних істориків у м. Житомирі з
15 по 19 квітня 2011 р. (193 учні); - XIII Всеукраїнського турніру юних винахідників і
раціоналізаторів у м. Чернігові з 10 по 15 грудня 2010 р.
(74 учні); - IX Всеукраїнського турніру юних біологів у м. Чернівцях з
19 по 24 листопада 2010 р. (108 учнів); - IX Всеукраїнського турніру юних інформатиків у м. Сумах з
12 по 16 квітня 2011 р. (31 учень); - VIII Всеукраїнського турніру юних правознавців у м. Одесі з
22 по 26 листопада 2010 р. (130 учнів); - VII Всеукраїнського турніру юних журналістів у м. Острозі
Рівненської області з 28 квітня по 2 травня 2011 р. (75 учнів); - VI Всеукраїнського турніру юних географів у м. Чернігові з
23 по 28 жовтня 2010 р. (106 учнів); - VI Всеукраїнського турніру юних економістів у
м. Нововолинську Волинської області з 23 по 28 жовтня 2010 р.
(81 учень). Результати Всеукраїнських учнівських олімпіад, турнірів,
конкурсів з навчальних предметів свідчать про високий рівень знань
учасників змагань. Більшість учнів успішно впоралися із
завданнями, виявили глибоке розуміння законів, теорій,
продемонстрували вміння творчо застосовувати теоретичні знання на
практиці, обґрунтовувати одержані результати, робити узагальнення
та висновки, відстоювати власну думку. У 2010/2011 навчальному році 51 переможець Всеукраїнських
Інтернет-олімпіад взяв участь у IV етапі Всеукраїнських учнівських
олімпіад з математики, хімії, фізики, географії, економіки,
біології, інформатики понад рейтингову кількість учасників з
відповідних областей. Учні показали високий рівень знань:
48 учасників (94,1%) стали переможцями, 14 учнів нагороджено
дипломами I ступеня, 15 учнів - дипломами II ступеня, 19 учнів -
дипломами III ступеня. Досягнуті результати є свідченням високого
рівня підготовки учасників, кваліфікованого і якісного проведення
Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад. Загалом у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
найкращі результати показали команди м. Києва, Українського
фізико-математичного ліцею Київського національного університету
імені Тараса Шевченка, Харківської, Львівської, Дніпропетровської,
Донецької, Запорізької, Волинської, Івано-Франківської областей. В організації та проведенні олімпіад, турнірів і конкурсів
взяли активну участь учителі, методисти, викладачі, наукові
працівники закладів освіти України. Серед вищих навчальних
закладів найбільше уваги формуванню покоління майбутніх науковців
і практиків для різних галузей суспільного життя приділяється
вченими Київського національного університету імені Тараса
Шевченка, Харківського національного університету
ім. В.Н.Каразіна, Львівського національного університету імені
Івана Франка, Волинського національного університету імені Лесі
Українки, Донецького національного університету та Запорізького
національного університету. На підставі спільних рішень оргкомітетів та журі IV етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад і фінальних етапів турнірів з
навчальних предметів 2010/2011 навчального року, наказую:
1. Затвердити підсумки IV етапу Всеукраїнських учнівських
олімпіад та фінальних етапів турнірів (додатки 1-30).
2. Міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної
Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки, молоді та
спорту обласних, Київської та Севастопольської міських державних
адміністрацій:
2.1. Проаналізувати результати фінальних етапів
Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів, зробити висновки
щодо поліпшення організаційного й науково-методичного забезпечення
проведення попередніх етапів цих змагань, відзначити працівників
закладів та установ освіти, які провели значну роботу з
організації й проведення відповідних інтелектуальних заходів.
2.2. Подати в установленому порядку до Міністерства освіти і
науки, молоді та спорту до 20 липня 2011 року нагородні матеріали
для відзначення відомчими нагородами педагогічних працівників і
науковців за вагомий внесок в організацію та проведення фінальних
етапів Всеукраїнських учнівських інтелектуальних змагань й
підготовку їх переможців.
2.3. Спланувати заходи щодо активізації роботи педагогічних
колективів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, колегіумів,
навчально-виховних комплексів, позашкільних навчальних закладів у
напрямку розвитку здібностей та творчого потенціалу учнів,
створення сприятливого середовища для самореалізації обдарованої
учнівської молоді та надання їй соціально-педагогічної підтримки.
2.4. Сприяти проведенню наукових досліджень з питань навчання
і виховання обдарованої молоді, підвищенню рівня професійної
компетентності педагогічних працівників, які з нею працюють,
розробці нових методик і програм роботи з талановитими дітьми,
розширенню мережі відповідних експериментальних закладів.
2.5. У проектах бюджетів відповідних загальноосвітніх
навчальних закладів та установ на 2012 рік передбачити кошти на
проведення інтелектуальних учнівських змагань, відрядження членів
оргкомітетів і журі Всеукраїнських учнівських олімпіад, турнірів,
конкурсів.
3. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти
(Удод О.А.) здійснювати науково-методичне забезпечення роботи з
обдарованою молоддю, організацію та проведення Всеукраїнських
учнівських олімпіад, конкурсів, і турнірів, забезпечити участь
команд школярів України у міжнародних інтелектуальних змаганнях
2011 року.
4. Ректорам вищих навчальних закладів при здійсненні прийому
абітурієнтів у 2011 році для надання пільг переможцям
інтелектуальних змагань користуватися Умовами прийому до вищих
навчальних закладів України, затвердженими наказом Міністерства
освіти і науки від 19.10.2010 N 961 ( z0999-10 ), зареєстрованими
в Міністерстві юстиції 28.10.2010 N 999/18294.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника
Міністра Жебровського Б.М.
Міністр Д.В.Табачник

Додаток 1

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники IV етапу XXV Всеукраїнської
учнівської олімпіади з української мови і літератури:
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
9 клас
Мендель Таїсія Академічний ліцей при Херсонському

державному університеті Херсонської

міської ради
Прокопів Яна НВК "Школа гуманітарної праці" Херсонської

обласної ради
Розумик Катерина спеціалізована загальноосвітня школа

I-III ступенів N 21 із словацькою та

українською мовами навчання та поглибленим

вивченням іноземних мов м. Ужгорода
10 клас
Куц Єва загальноосвітня школа I-III ступенів N 15

м. Ужгорода
Ломанова Юлія гімназія N 91 м. Кривого Рогу

Дніпропетровської області
Смьордова Наталя Михайлівська районна гімназія Запорізької

області
11 клас
Бородкіна Наталія Луцька гімназія N 21 ім. М.Кравчука

Волинської області
Златєва Ірина НВК "Загальноосвітня школа II ступеня-

ліцей" м. Білгорода-Дністровського

Одеської області
Хіміч Андріана Мукачівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 11 Закарпатської області
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
9 клас
Кобякова Марія гімназія N 33 м. Дніпропетровська
Невмержицька Марія Коростенська міська гімназія Житомирської

області
Онисько Олександра Виноградівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 8 Виноградівської

районної ради Закарпатської області
Погребкова Марія Харківський ліцей N 141 Харківської

міської ради
Урсул Поліна спеціалізована загальноосвітня школа N 1

ім. О.В.Суворова м. Ізмаїла

Одеської області
Цибулько Олена Новоселицька гімназія Чернівецької області
10 клас
Симоненко Дарія спеціалізована загальноосвітня школа N 4

м. Першотравенська Дніпропетровської

області
Гаврилюк Галина Українська гімназія ім. Франка

м. Тернополя
Коваль Ольга загальноосвітня школа I-III ступенів N 27

м. Житомира
Мельник Христина Український гуманітарний ліцей Київського

національного університету імені Тараса

Шевченка м. Києва
Ніколаєва Дарія Іллічівська гімназія N 1 Одеської області
Савчук Соломія Коломийська гімназія ім. М.Грушевського

Івано-Франківської області
11 клас
Гайдук Анастасія Український гуманітарний ліцей Київського

національного університету імені Тараса

Шевченка м.Києва
Костюк Юлія загальноосвітня школа I-III ступенів N 19

м. Тернополя
Починок Вероніка загальноосвітня школа I-III ступенів N 11

м. Івано-Франківська
Семеренко Світлана Кам'янська загальноосвітня школа

I-III ступенів Запорізької області
Староста Олександр багатопрофільний ліцей "Інтелект" із

допрофесійною підготовкою з автосправи -

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 11 Закарпатської області
Цісаренко Софія Іванівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Ставищенського району

Київської області
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
9 клас
Волошин Андрій спеціалізована загальноосвітня школа N 117

м. Одеси
Горбач Марина загальноосвітня школа I-III ступенів N 7

м. Краснодону Луганської області
Корнійчук Вікторія Луцька гімназія N 21 ім. Михайла Кравчука

Волинської області
Леоненко Олександр Славутицький ліцей Київської області
Любченко Леся Пирятинський ліцей Полтавської області
Малиш Надія ліцей N 241 "Голосіївський" м. Києва
Назаренко Єлизавета НВК "Загальноосвітня школа N 17 - центр

естетичного виховання "Калинка"

Кіровоградської міської ради

Кіровоградської області
Чеберко Тетяна Баштанська гімназія Миколаївської області.
Щербакова Олена загальноосвітня школа I-III ступенів N 2

м. Путивля Сумської області
10 клас
Богославець Софія спеціалізована загальноосвітня школа N 8 з

поглибленим вивченням німецької мови

м. Львова
Бойчук Богдана правовий ліцей Кіровоградської області
Бондаренко Вікторія колегіум "Берегиня" м. Черкас
Гніцевич Ольга Яковлівський НВК Харківської області
Гуріна Євгенія загальноосвітнья школа I-III ступенів N 27

м. Сум
Забожчук Вікторія НВК "Гімназія N 14" м. Луцька

Волинської області
Іванова Віра спеціалізована школа I-III ступенів N 52 з

поглибленим вивченням української мови

ім. Т.Г.Шевченка м. Херсона
Івашина Анастасія Богданівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Запорізької області
Кезь Олександр ліцей N 32 м. Чернігова
Ковальова Ольга Богданівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Кіровоградської області
Сенчук Ольга Косівська гімназія-інтернат Івано-

Франківської області
Снігур Ганна спеціалізована загальноосвітня школа

I-II ступенів-ліцей N 7 м. Вінниці
Співак Анастасія гімназія м. Первомайська

Миколаївсько області
Черкасова Ольга ліцей N 157 м. Києва
11 клас
Білокриницька Валентина Черкаська гімназія N 31 Черкаської

міської ради
Грабовець Наталія Городнянська районна гімназія

Чернігівської області
Єременко Катерина ліцей N 1 м. Дніпродзержинська

Дніпропетровської області
Іванчук Оксана гімназія N 1 м. Чернівців
Катеринич Петро Любиковицька загальноосвітня школа

I-III ступенів Рівненської області
Парандій Христина Українська гімназія N 1 м. Івано-

Франківська
Столярчук Марина Агрономічненська спеціалізована

загальноосвітня школа I-III ступенів

Вінницької області
Юрінова Ірина Руськополянська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 Черкаської області
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
9 клас
Альохіна Анастасія загальноосвітня школа I-III ступенів N 2

м. Любомля Волинської області
Баран Іван ліцей N 15 м. Чернігова
Бойцова Дар'я ліцей N 142 м. Києва
Бойченко Євгенія Севастопольська білінгвальна гімназія N 2

Севастопольської міської ради
Вівчар Зоряна Тернопільська спеціалізована школа

I-III ступенів N 29 з поглибленим

вивченням іноземних мов Тернопільської

міської ради
Гринь Анна загальноосвітня школа I-III ступенів N 2

м. Лубни Полтавської області
Колоденська Анна Рівненський НВК "Рівненський обласний

ліцей-інтернат"
Костик Ігор Парищенська загальноосвітня школа

I-III ступенів Надвірнянської районної

ради Івано-Франківської області
Логвінова Ірина навчально-виховне об'єднання

"Олександрійська гімназія

ім. Т.Г.Шевченка - ЗНЗ I-II ст. - школа

мистецтв" Олександрійської міської ради

Кіровоградської області
Мазай Лада спеціалізована загальноосвітня школа

I-III ступенів N 32 м. Вінниці
Мандзюк Тетяна Отинійська загальноосвітня школа

I-III ступенів Коломийського району

Івано-Франківської області
Матулько Марія НВК "Локачинська загальноосвітня школа

I-III ступенів - гімназія" Локачинського

району Волинської області
Очимовська Катерина Український гуманітарний ліцей Київського

національного університету імені Тараса

Шевченка
Петрівська Марія НВК ім. В.І.Симоненка м. Львова
Покорна Наталія гімназія м. Кам'янця-Подільського

Хмельницької області
Стражеску Катерина Гвардійський НВК "Школа-гімназія"

Сімферопольського району Автономної

Республіки Крим
Таран Інна Золотоніська гімназія ім. С.Д.Скляренка

Золотоніської міської ради Черкаської

області
Томіленко Оксана Фастівський ліцей-інтернат

Київської області
Хандюк Ілона Запорізька гімназія N 31
10 клас
Ампілогова Анастасія багатопрофільна гімназія N 150 м. Донецька
Березова Людмила Крюківщинська загальноосвітня школа

I-III ступенів Києво-Святошенського району

Київської області.
Варга Юлія Верхньоводянська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Рахівської районної

ради Закарпатської області
Ващенко Юлія комунальний заклад "Луганський НВК

спеціалізована школа - гімназія N 52"

Луганської області
Воронцова Наталія Севастопольська гімназія N 8 з російською

і українською мовами навчання

Севастопольської міської ради
Галака Яна Бородянська спеціалізована загальноосвітня

школа I-III ступенів N 2 Київської області
Ганжа Юлія Лисянський НВК "Загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 - гімназія" Лисянської

районної ради Черкаської області
Добривечір Анастасія Ірпінська спеціалізована загальноосвітня

школа N 2 Київської області
Курінна Владислава Кременчуцька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 10 Полтавської області
Перескокова Альона НВК "Українська школа гімназія"

м. Сімферополя
Романюк Леся Радивилівський НВК "Школа N 1 - гімназія"

Радивилівської районної ради Рівненської

області
Савчук Вікторія Краматорська українська гімназія Донецької

області
Самолюк Юлія Ковельська спеціалізована школа

I-III ступенів N 3 ім. Лесі Українки

Волинської області
Семенюк Ірина гімназія N 1 м. Чернівців
Сеник Юлія Голинська загальноосвітня школа

I-III ступенів Калуської районної ради

Івано-Франківської області
Скляниченко Тетяна Сумська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 12 ім. Б.Берестовського
Скрипник Віолетта Кіцманська районна гімназія Чернівецької

області
Смоляр Людмила гімназія Національного педагогічного

університету ім. М.П.Драгоманова м. Києва
Студінська Валерія НВК "Школа гуманітарної праці" Херсонської

обласної ради
Сукач Ніна Коськівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Шеветівського району

Хмельницької області
Ткачук Анна Бродецька спеціалізована загальноосвітня

школа I-III ступенів Козятинського району

Вінницької області
Шанько Ірина Академічний ліцей при Херсонському

державному університеті Херсонської

міської ради
11 клас
Балакай Світлана загальноосвітня школа I-III ступенів N 33

м. Сімферополя
Байдуганова Марія Перша українська гімназія ім. М.Аркаса

м. Миколаєва
Баркалова Олеся Чугуївська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 ім. І.Ю.Рєпіна

Харківської області
Бура Олена Львівський фізико-математичний ліцей при

Львівському національному університету

імені Івана Франка
Буцко Діана Житомирська гуманітарна гімназія N 1
Вязиста Аліна гімназія N 1 ім. О.С.Пушкіна

м. Севастополя
Гасай Євгенія Донецька спеціалізована гуманітарна школа

I-III ступенів N 65
Дєдушкіна Альона спеціалізована школа I-III ступенів N 25

м. Сум
Доканін Юлія Борівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Вінницької області
Єфіменко Анастасія Академічний ліцей при Херсонському

державному університеті Херсонської

міської ради
Кондратюк Анастасія ліцей "Наукова зміна" м. Києва
Косяк Людмила Зіньківська спеціалізована загальноосвітня

школа I-III ступенів N 2 Полтавської

області
Литвинюк Оксана Микитинецька загальноосвітня школа

I-III ступенів Івано-Франківської області
Попова Анна Донецький загальноосвітній спеціалізований

санаторний інтернатний заклад

II-III ступенів "Ерудит" для обдарованих

дітей
Пристінська Марія Старобільська гімназія Луганської області
Сторожук Ольга Волицька загальноосвітня школа

I-III ступенів Красилівського району

Хмельницької області
Щербина Руслана Солонівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Кіровоградської області

Додаток 2

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники IV етапу I Всеукраїнської учнівської
олімпіади з російської мови і літератури:
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
9 клас
Мороз Катерина Севастопольська гімназія N 7

Севастопольської міської ради
Радченко Маргарита Донецька загальноосвітня школа N 90 з

поглибленим вивченням російської мови
10 клас
Безнесюк Ангеліна Одеська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 15 Одеської міської ради
Мандрика Євгенія навчально-виховний комплекс N 57

"Загальноосвітній навчальний заклад

I ступеня - гімназія" м. Дніпропетровська
11 клас
Звягінцева Олександра загальноосвітній спеціалізований

санаторний-інтернатний заклад "Ерудит" для

обдарованих дітей м. Донецька
Суліма Валерія гімназія N 191 ім. П.Г.Тичини м. Києва
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
9 клас
Дьяченко Тетяна комунальний заклад "Луганська

спеціалізована школа I-III ступенів N 54"
Зайцева Олена комунальна установа "Олександрівська

гімназія" Сумської міської ради
Княгницька Ольга загальноосвітня школа I-III ступенів N 3

м. Івано-Франківська
Побилиця Кирило Мелітопольська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 24 Запорізької області
10 клас
Андрієвський Олександр Феодосійський навчально-виховний

комплекс - загальноосвітня школа

I ступеня - гімназія N 5 ім. І.Франка

Автономної Республіки Крим
Белявський Михайло Херсонський навчально-виховний комплекс

"Загальноосвітня школа I ступеня -

спеціалізована школа II ступеня -

колегіум" N 51 ім. Г.О.Потьомкіна

м. Херсона
Коломієць Дарина спеціалізована школа N 57 з поглибленим

вивченням англійської мови м. Києва
Тунік Богдан комунальний заклад "Луганська

спеціалізована школа I-III ступенів N 55"
11 клас
Бібік Юрій Миколаївська гімназія N 2 Миколаївської

міської ради
Макашутіна Ольга Фащівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Антрацитівської районної

ради Луганської області
Тінюкова Надія загальноосвітня школа I-III ступенів N 4

м. Сімферополя Автономної Республіки Крим
Томашевич Ксенія Севастопольська спеціалізована школа

I-III ступенів N 57 з музично-хоровим

профілем навчання Севастопольської міської

Ради
Шиян Евеліна комунальний заклад освіти:

"Навчально-виховний комплекс N 28"

м. Дніпропетровська
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
9 клас
Глушенкова Анастасія Черкаська спеціалізована школа

I-III ступенів N 27 ім. М.К.Путейка

Черкаської міської ради
Верещагіна Анастасія загальноосвітня школа I-III ступенів N 6

Дружківської міської ради

Донецької області
Волнянська Єлизавета Ліцей інформаційних технологій при

Дніпропетровському національному

університеті імені Олеся Гончара

м. Дніпропетровська
Казієва Еліна Херсонський Академічний ліцей при

Херсонському державному університеті

м. Херсона
Прошутя Олена Чугуївська загальноосвітня школа

I-II ступенів N 4 Харківської області
Шкварок Софія Ковельська міська гімназія Волинської

області
Якимчук Любов Кіровоградська гімназія N 9

Кіровоградської міської ради
10 клас
Мількевич Дар'я Севастопольська гімназія N 1

ім. О.С.Пушкіна Севастопольської

міської Ради
Панкєєва Катерина Полтавська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 13
Поддубняк Дарина Миколаївська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 19 Миколаївської

міської ради
Полякова Олександра навчально-виховний комплекс

"Загальноосвітня школа I-III ступенів

N 2 - гімназія" м. Бара

Вінницької області
Сотніченко Ольга Маріупольська загальноосвітнья школа

I-III ступенів N 41 Донецької області
Стаднюк Вікторія навчально-виховний комплекс "Гімназія -

загальноосвітня школа N 4"

м. Світловодська Кіровоградської області
Фесенко Анна загальноосвітня школа I-III ступенів N 6

Дружківської міської ради

Донецької області
11 клас
Бичковська Софія навчально-виховний комплекс "Гімназія

N 14" Луцької міської ради

Волинської області
Вострікова Олена Чернівецька гімназія N 2
Долгополова Ірина комунальна установа "Сумська гімназія N 1"
Зернова Дар'я Полтавська гімназія N 33
Лагута Анастасія Жовтоводська гуманітарна гімназія імені

Лесі Українки з поглибленим вивченням

іноземних мов Дніпропетровської області
Пащенко Євгеній Харківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 75 Харківської міської

ради
Перковська Маргарита Бердичівський загальноосвітній навчально-

виховний комплекс N 4 Житомирської області
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
9 клас
Бордюгова Дар'я загальноосвітня школа I-III ступенів N 6

Дружківської міської ради

Донецької області
Галєєва Анастасія середня загальноосвітня школа

I-III ступенів N 6 м. Львова
Зінько Дмитро Миколаївська гімназія N 2 Миколаївської

міської ради
Колісник Таїсія Полтавський обласний ліцей-інтернат при

Кременчуцькому педагогічному училищі

ім. А.С.Макаренка Полтавської області
Кринична Олександра Чернігівський колегіум N 11
Кулагін Дмитро навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей"

N 1 смт. Леніне Автономної Республіки

Крим
Лугова Катерина Бердичівський загальноосвітній навчально-

виховний комплекс N 4 Житомирської області
Павленко Анастасія Броварська гімназія ім. С.І.Олійника

Київської області
Сидлецька Юлія Полонська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 3 Хмельницької області
Станєва Олена Оріхівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Болградського району

Одеської області
Супрунець Ольга Сарненський навчально-виховний комплекс

"Школа - колегіум" ім. Т.Г.Шевченка

Рівненської області
Федик Яна загальноосвітня школа I-III ступенів N 3

м. Бара Вінницької області
Штепа Алла загальноосвітня школа I-III ступенів

с. Грубни Сокирянського району

Чернівецької області
Ярмак Марія спеціалізована школа N 85 з поглибленим

вивченням англійської мови м. Києва
10 клас
Букреєва Катерина Ужгородська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 3 з поглибленим вивченням

англійської мови Ужгородської міської ради
Герасимова Ксенія Мелітопольська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 24 Запорізької області
Гогрічіані Михайло Тернопільська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 4
Грозова Дар'я середня спеціалізована загальноосвітня

школа N 52 ім. М.Лобачевського з

поглибленим вивченням математичних наук

м. Львова
Доброжанська Діана Нетішинська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 4 Хмельницької області
Ємельянова Аліна Харківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 29 Харківської міської

ради
Єрофєєв Віталій загальноосвітня школа I-III ступенів N 3

м. Івано-Франківська
Казимова Айлін Чернівецька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 4
Козак Катерина навчально-виховний комплекс "Рівненський

обласний ліцей-інтернат"
Краснікова Вікторія Тростянецька спеціалізована школа

I-III ступенів N 2 Тростянецької районної

ради Сумської області
Назарова Анастасія Бердичівський загальноосвітній навчально-

виховний комплекс N 4 Житомирської

області
Новосад Аліна Луцька спеціалізована школа I-III ступенів

N 5 Луцької міської ради
Приходько Ярина Чернігівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 6 Чернігівської міської

ради
Тарасенко Яна Червонослобідська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Черкаського районної

ради Черкаської області
Текуч Дар'я Ірпінська спеціалізована загальноосвітня

школа I-III ступенів N 2 з поглибленим

вивченням економіки та права Київської

області
11 клас
Біла Серафіма Донецька гімназія N 18
Думало Ольга навчально-виховний комплекс "Рівненський

обласний ліцей-інтернат"
Кім Аліса Енергодарська багатопрофільна гімназія

"Гармонія" Запорізької області
Легка Ірина навчально-виховний комплекс "Школа

гуманітарної праці" Херсонської обласної

ради
Морозова Людмила Ужгородська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 3 з поглибленим вивченням

англійської мови Ужгородської міської ради
Нахайчук Вікторія навчально-виховний комплекс

"Загальноосвітня школа I-III ступенів -

гімназія N 23" м. Вінниці
Самкова Інна Шепетівське навчально-виховне об'єднання

"Дошкільний заклад - загальноосвітня

школа I-III ступенів ім. М.Островського"

N 2 Хмельницької області
Столярчук Євгеній Іллічівська гімназія N 1 Одеської області
Харченко Юлія Синявська загальноосвітня школа

I-III ступенів Менської районної ради

Чернігівської області
Черкас Оксана Новгородківський навчально-виховний

комплекс "Загальноосвітня школа

I-III ступенів з поглибленим вивченням

предметів - центр довузівської підготовки"

Новгородківської районної ради

Кіровоградської області
Шиш Марія Черкаська спеціалізована школа

I-III ступенів N 27 ім. М.К.Путейка

Черкаської міської ради
Шуішбаєва Анастасія Вишгородська районна гімназія "Інтелект"

Київської області

Додаток 3

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники IV етапу XVI Всеукраїнської
учнівської олімпіади з історії:
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
8 клас
Кузьмінська Софія-Марія загальноосвітня школа I-III ступенів

смт Дубляни Жовківського району

Львівської області
Мельник Ярослав Уманська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 3 Уманської міської ради

Черкаської області
Повшедна Тетяна загальноосвітня школа I-III ступенів N 6

імені В.Г.Короленка м. Житомира
9 клас
Грицай Інна Зорянський навчально-виховний комплекс

"Школа-гімназія" Рівненської районної ради

Рівненської області
Руденко Анастасія загальноосвітня школа I-III ступенів N 13

м. Слов'янська Донецької області
10 клас
Кириченко Роман Кіндратівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Сумської районної ради

Сумської області (учень 9 класу)
Криницька Наталія загальноосвітня школа I-III ступенів N 6

імені В.Г.Короленка м. Житомира
11 клас
Баталюк Іван ліцей "Наукова зміна" м. Києва
Брич Ярослав Білківська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 Іршавської районної

ради Закарпатської області
Гуменний Сергій Скала-Подільська загальноосвітня школа

I-III ступенів Борщівської районної ради

Тернопільської області
Лихогляд Микола загальноосвітній навчальний заклад "Школа

екстернів" м. Києва
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
8 клас
Киращук Анатолій Берегометська гімназія Вижницької районної

ради Чернівецької області
Кириленко Максим Державний ліцей м. Білої Церкви Київської

області
Підгорний Андрій Семенівський навчально-виховний комплекс

N 2 Семенівської районної державної

адміністрації Полтавської області
Рудик Ілля Рівненський навчально-виховний комплекс

"Школа-ліцей" N 2 Рівненської міської ради
Семенов Михайло багатопрофільний ліцей N 99 м. Запоріжжя
Удовиченко Ілля Рівненська спеціалізована школа

I-III ступенів N 15 Рівненської міської

ради
9 клас
Андрійцьо Анатолій Хустська гімназія-інтернат Закарпатської

області
Дещенко Богдан Новоолександрівський навчально-виховний

комплекс "Загальноосвітня школа

I-III ступенів - дитячий садок"

Згурівської районної ради

Київської області
Коновальчук Антон Запорізька гімназія N 6 Запорізької

міської ради
Острожна Ганна Костянтинівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 4 Костянтинівської

міської ради Донецької області
Тартасюк Світлана Бровківська загальноосвітня школа

I-III ступенів Андрушівського району

Житомирської області
Ушакова Людмила навчально-виховний комплекс

"Школа-гімназія" N 1 Совєтської селищної

ради Совєтського району Автономної

Республіки Крим
10 клас
Лук'янова Ірина Березанська загальноосвітня школа

I-III ступенів Березанської районної ради

Миколаївської області
Мельник Лідія Луцька гімназія N 21 імені Михайла

Кравчука Луцької міської ради
Мошенець Ігор спеціалізована загальноосвітня школа

I-III ступенів N 8 з поглибленим вивченням

німецької мови м. Львова
Нікуліна Олена комунальна установа "Сумська

спеціалізована школа I-III ступенів N 7"
Різніченко Володимир Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка

Миргородської міської ради Полтавської

області
Смагіна Марина Херсонська спеціалізована школа

I-III ступенів N 24 з поглибленим

вивченням математики, фізики та

англійської мови Херсонської міської ради
11 клас
Гірєва Євгенія Криворізька гімназія N 127 Криворізької

міської ради Дніпропетровської області
Дутка Радислав Українська гімназія N 1 Івано-Франківської

міської ради
Копач Михайло Чайковицький НВК "СЗШ I-III ступенів-ДНЗ"

Самбірського району Львівської області
Костів Михайло Івано-Франківський обласний ліцей-інтернат

для обдарованих дітей із сільської

місцевості
Рудик Андрій комунальний заклад "Підгородненська

середня загальноосвітня школа N 2"

Дніпропетровського району

Дніпропетровської області
Сович Андрій Педагогічний ліцей м. Дрогобича Львівської

області
Тарасевич Роман Брошнів-Осадська загальноосвітня школа

I-III ступенів Рожнятівської районної ради

Івано-Франківської області
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
8 клас
Власенко Анатолій комунальний заклад "Середня

загальноосвітня школа N 5" Тернівської

міської ради Дніпропетровської області
Матвіїв Богдан Рівненська гуманітарна гімназія

Рівненської міської ради
Мельник Іван Уманська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 3 Уманської міської ради

Черкаської області
Михайлюк Богдан Калуська гімназія Калуської міської ради

Івано-Франківської області
Середа Іван комунальний заклад "Сумська обласна

гімназія-інтернат для талановитих та

творчо обдарованих дітей"

Сумської обласної ради
Сухобрус Ігор Перша міська гімназія Черкаської міської

ради
Черніков Денис ліцей "Самара" м. Новомосковська

Дніпропетровської області
Штихно Володимир Курахівська гімназія "Престиж" Мар'їнської

районної ради Донецької області
Яцищук Тарас Городенківська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Городенківської

районної ради Івано-Франківської області
9 клас
Басала Катерина комунальна установа "Сумська

загальноосвітня школа I-III ступенів N 27"
Герасименко Дарина Херсонська спеціалізована школа

I-III ступенів N 24 з поглибленим

вивченням математики, фізики та

англійської мови Херсонської міської ради
Гриб Дмитро навчально-виховне об'єднання N 9

м. Хмельницького
Ларіна Марина навчально-виховне об'єднання

"Олександрійська гімназія

ім. Т.Г.Шевченка - загальноосвітній

навчальний заклад I-II ступенів - школа

мистецтв" Олександрійської міської ради

Кіровоградської області
Місько Олена Володимир-Волинська гімназія

Володимир-Волинської міської ради

Волинської області
Римець Христина загальноосвітня школа I-III ступенів N 2

м. Радехова Львівської області
Таранова Катерина Арцизький навчально-виховний комплекс

"Загальноосвітня школа I-III ступенів

N 4-ліцей" Арцизької районної ради

Одеської області
Трачук Віталій середня загальноосвітня школа

I-III ступенів N 15 м. Ужгорода
10 клас
Вівтоненко Алла навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей"

N 3 ім. А.С.Макаренка м. Сімферополя
Джунь Семен комунальна установа "Сумська

спеціалізована школа I-III ступенів N 7"
Кривко Антон Запорізька гімназія N 6 Запорізької

міської ради
Лубенець Єлизавета ліцей при Донецькому національному

університеті
Найдіна Вікторія Маріупольський міський ліцей Донецької

області
Сафтюк Валерія загальноосвітня школа I-III ступенів N 25

м. Чернівців
Степанюк Ярослав Колківська загальноосвітня школа

I-III ступенів Дубровицької районної

державної адміністрації

Рівненської області
Танчин Тетяна Перша міська гімназія Черкаської міської

ради
Харламенкова Олена ліцей інформаційних технологій

Олександрійської міської ради

Кіровоградської області
11 клас
Білусяк Андрій Миколаївський юридичний ліцей

Миколаївської міської ради
Гелетканич Олег Кам'янець-Подільська гімназія Хмельницької

області
Зейкан Микола Хустська спеціалізована школа

I-III ступенів N 3 Хустської міської ради

Закарпатської області
Кубай Данило загальноосвітня школа I-III ступенів N 1

Димитровської міської ради

Донецької області
Ларіонов Микита загальноосвітня школа I-III ступенів N 6

імені В.С.Гренджі - Донського управління

освіти Ужгородської міської ради
Малярчук Ігор Коростишівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 3 Коростишівського району

Житомирської області
Могаричев Костянтин гімназія N 1 ім. К.Д.Ушинського

м. Сімферополя
Палюх Роман середня загальноосвітня школа

I-III ступенів смт Шкло Яворівського

району Львівської області
Панфілов Ілля гімназія м. Білої Церкви Київської області
Ревко Ігор Рівненська українська гімназія Рівненської

міської ради
Салахан Світлана Запорізький ліцей N 34 Запорізької міської

ради
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
8 клас
Богдановська Марія Первомайська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Первомайської міської

ради Миколаївської області
Бондаренко Катерина гімназія імені Василя Стуса м. Донецька
Дубровський Микола навчально-виховний комплекс

"Загальноосвітня школа

I-III ступенів-ліцей" м. Жмеринки

Вінницької області
Заболотна Юлія приватний навчально-виховний комплекс

"Антей" м. Кам'янця-Подільського

Хмельницької області
Іщенко Олексій Харківська гімназія N 55 Харківської

міської ради
Карпенко Ігор Перемозька загальноосвітня школа

I-III ступенів Ніжинської районної ради

Чернігівської області
Козар Таміла Мукачівський ліцей Мукачівської міської

ради Закарпатської області
Куціль Катерина Козівська державна українська гімназія

ім. В.Герети Тернопільської області
Лебеденко Єгор спеціалізована загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 ім. О.В.Суворова з

поглибленим вивченням англійської мови

м. Ізмаїла Одеської області
Макаров Вадим Севастопольська спеціалізована школа

I-III ступенів N 43 з поглибленим

вивченням англійської мови імені Двічі

Героя Радянського союзу В.Д.Лавриненкова

Севастопольської міської ради
Матюшенко Тарас Кіровоградська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 4 Кіровоградської міської

ради
Нікуліна Олександра Тернопільська спеціалізована школа

I-III ступенів N 29 з поглибленням

вивченням іноземних мов Тернопільської

міської ради
Поліщук Інна Залізницький НВК "Загальноосвітня школа

I-III ступенів-дитячий садок" Любешівської

районної державної адміністрації

Волинської області
Редькіна Юлія Херсонська спеціалізована школа

I-III ступенів N 24 з поглибленим

вивченням математики, фізики та

англійської мови Херсонської міської ради
Ситник Олександр ліцей міжнародних відносин N 51 м. Києва
Сулейманова Нілюфер гімназія N 11 ім. К.А.Треньова

м. Сімферополя
Чернишова Маргарита середня загальноосвітня школа

I-III ступенів N 4 м. Сєвєродонецька

Луганської області
Шокало Олександр Богуславська спеціалізована школа N 1 -

загальноосвітній навчальний заклад

I-III ступенів з поглибленим вивченням

окремих предметів Київської області
9 клас
Андрейчук Іван Івано-Франківська спеціалізована

загальноосвітня школа I-III ступенів N 11

з поглибленим вивченням англійської мови

Івано-Франківської міської ради
Безродній Олексій Харківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 62 Харківської міської

ради
Ганшин Богдан Рубіжанська спеціалізована школа

I-III ступенів N 10 Рубіжанської міської

ради Луганської області
Домашин Євгеній Полтавська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 34 Полтавської міської

ради
Дьо Ярослава Черкаський гуманітарно-правовий ліцей

Черкаської міської ради
Кулик Андрій Мукачівський навчально-виховний комплекс

"Загальноосвітня школа I-III ступенів-

дошкільний навчальний заклад "Первоцвіт"

Мукачівської міської ради Закарпатської

області
Курило Катерина Засульська гімназія Лубенської районної

ради Полтавської області
Ланін Андрій Миколаївська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 19 Миколаївської міської

ради
Люднов Олександр Севастопольська гімназія N 1

імені О.С.Пушкіна Севастопольської міської

ради
Нестор Костянтин Самаківська загальноосвітня школа

I-III ступенів Путильського району

Чернівецької області
Онищенко Марія Глухівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 6 Глухівської міської

ради Сумської області
Розумнюк Тетяна Рівненська українська гімназія Рівненської

міської ради
Сардак Ольга Данинська загальноосвітня школа

I-III ступенів Ніжинської районної ради

Чернігівської області
Федчук Олександр Українська гуманітарна гімназія м. Львова
Франчук Марта Зборівська державна українська гімназія

імені Романа Завадовича

Тернопільської області
Цоуфал Євгеній Криворізька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 111 Дніпропетровської

області
Якушко Володимир загальноосвітня школа I-III ступенів N 6

м. Білої Церкви Київської області
10 клас
Баглай Сергій Козівська державна українська гімназія

ім. В.Герети Тернопільської області
Безверха Ольга середня загальноосвітня школа

I-III ступенів N 8 м. Вінниці
Брояков Сергій Ужгородська загальноосвітня спеціалізована

школа-інтернат з поглибленим вивченням

окремих предметів Закарпатської обласної

ради
Васильєва Анна Перша міська гімназія Черкаської міської

ради
Гальчевська Ольга Шепетівський навчально-виховний комплекс

N 1 у складі: "Загальноосвітня школа

I-II ступенів та ліцей"

Хмельницької області
Гела Оксана Роганський аграрний ліцей Харківської

районної ради Харківської області
Гусєв Максим Сквирський ліцей Сквирської районної ради

Київської області
Думанський Володимир навчально-виховний комплекс "Рівненський

обласний ліцей-інтернат" Рівненської

обласної ради
Корицький В'ячеслав Новгород-Сіверська гімназія N 1 імені

Б.Майстренка Новгород-Сіверської районної

ради Чернігівської області
Куляниця Наталія комунальний заклад "Почапинська

загальноосвітня школа I-III ступенів"

Тернопільської районної ради

Тернопільської області
Малівська Анна загальноосвітня школа I-III ступенів N 36

ім. Я.Домбровського м. Житомира
Нартікоєв Алан Севастопольська спеціалізована школа

I-III ступенів N 58 з поглибленим

вивченням суспільно-економічних дисциплін

Севастопольської міської ради
Ніколаєв Дмитро Новотроянівський НВК - "Дитячий садок-

загальноосвітня школа

I-III ступенів-ліцей" Болградського району

Одеської області
Пономарьова Лілія Сєверодонецький багатопрофільний ліцей

Сєвєродонецької міської ради Луганської

області
Тесличко Павло Хустська спеціалізована школа

I-III ступенів N 3 Хустської міської ради

Закарпатської області
Точиліна Катерина середня загальноосвітня школа

I-III ступенів N 18 м. Новомосковська

Дніпропетровської області
Улибіна Іванна Державний ліцей м. Білої Церкви Київської

області
Шелемей Тетяна Калуський навчально-виховний комплекс

"Загальноосвітня школа I-III ступенів

N 10" Калуської міської ради

Івано-Франківської області
11 клас
Аврамчук Вероніка Житомирський обласний педагогічний ліцей
Білецька Вікторія Херсонський Академічний ліцей при

Херсонському державному університеті

Херсонської міської ради
Бодніцька Анна-Вікторія Чернівецький ліцей N 2 Чернівецької

міської ради
Будз Оксана гімназія N 177 м. Києва
Вілкова Дар'я Глухівська спеціалізована школа-інтернат

I-III ступенів імені М.І.Жужоми

Сумської обласної ради
Гайдаржи Альона Городненська загальноосвітня школа

I-III ступенів Болградського району

Одеської області
Дробчак Ілля навчально-виховний комплекс:

загальноосвітня школа I-III ступенів-

гімназія N 23 м. Вінниці
Кібальник Михайло Диканська гімназія імені М.В.Гоголя

Диканської районної державної

адміністрації Полтавської області
Кулібаба Андрій комунальна установа "Сумська

спеціалізована школа I-III ступенів

N 29"
Кучер Маріна Нетішинська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Нетішинської міської

ради Хмельницької області
Лемак Роман Хустська гімназія-інтернат Закарпатської

області
Ляпка Юрій Борівська гімназія N 1 Борівської

районної ради Харківської області
Марінов Олександр Житомирський обласний педагогічний ліцей
Мостовенко Станіслав Полтавська гімназія N 30 Полтавської

міської ради
Парамонов Назар навчально-виховний комплекс:

загальноосвітня школа I-III ступенів -

гімназія N 23 м. Вінниці
Петренко Георгій Севастопольський військово-морський

ліцей
Тараненко Людмила Яснозірська загальноосвітня школа

I-III ступенів Черкаської області
Сергійчук Андрій загальноосвітня школа I-III ступенів

с. Липини Луцького району Волинської

області
Судинович Сергій Володарський ліцей Володарської районної

державної адміністрації Київської

області
Симисенко Ігор комунальний заклад "Алчевська гімназія"

Луганської області
Циганок Димитрий Конотопська гімназія Конотопської

міської ради Сумської області
Чепела Аліна Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради

Чернігівської області при Ніжинському

державному університеті імені Миколи

Гоголя
Шевченко Дарія навчально-виховне об'єднання

"Олександрійська гімназія імені

Т.Г.Шевченка - загальноосвітній

навчальний заклад I-III ступенів-школа

мистецтв" Олександрійської міської ради

Кіровоградської області

Додаток 4

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники IV етапу XX Всеукраїнської учнівської
олімпіади з основ правознавства:
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
9 клас
Бернацька Юлія Миколаївський морський ліцей ім. проф.

М.Александрова Миколаївської міської ради
Гоцин Дмитро Криворізька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 41 Дніпропетровської

області
Колтунова Анастасія СЗШ I-II ступенів ліцей N 7 м. Вінниці
Янчик Оксана навчально-виховний комплекс "Рівненський

обласний ліцей-інтернат" Рівненської

обласної ради
10 клас
Головін Олексій Суспільно-гуманітарна гімназія N 27

м. Запоріжжя
Романенко Дмитро Харківська гімназія N 47 Харківської

міської ради
Яремчук Надія Житомирський обласний педагогічний ліцей
11 клас
Суліма Валерія гімназія N 191 ім. П.Тичини м. Києва
Таран Вікторія Миколаївський юридичний ліцей

Миколаївської міської ради
Шумейко Іван гімназія N 6 Комунарського району

Запорізької області
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
9 клас
Банадисева Анжела Перша міська гімназія Черкаської міської

ради Черкаської області
Данилов Віктор Запорізький ліцей "Логос" м. Запоріжжя
Закревська Тетяна Сумська спеціалізована школа I-III

ступенів N 10 ім. О.Бутка м. Суми
Іванців Дмитро Івано-Франківська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 18 Івано-Франківської

міської ради
Чернікова Дарина Краматорська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 22 Краматорської міської

ради Донецької області
Шванська Анастасія Чернігівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 6 Чернігівської міської

ради
Ярема Ольга навчально-виховний комплекс "Рівненський

обласний ліцей-інтернат" Рівненської

обласної ради
10 клас
Бабій Оксана навчально-виховний комплекс "Рівненський

обласний ліцей-інтернат" Рівненської

обласної ради
Бартощак Олена Миколаївський ліцей "Педагог"

Миколаївської міської ради
Жосан Дмитро Горлівська гімназія "Інтелект" Горлівської

міської ради Донецької області
Павлюков Ігор Костянтинівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 4 Костянтинівської

міської ради Донецької області
Сотниченко Ольга Маріупольська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 41 Маріупольської

міської ради Донецької області
Ткач Вікторія Луцький навчально-виховний комплекс N 26

Луцької міської ради
Хорзова Ольга СЗШ I-II ступенів ліцей N 7 м. Вінниці
11 клас
Бойків Інна Івано-Франківська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 18 Івано-Франківської

міської ради
Бубліченко Вікторія гімназія "Троєщина" м. Києва
Коваль Юлія Спеціалізована загальноосвітня школа

I-III ступенів N 86 м. Одеси
Міщенко Вікторія Ставищенський навчально-виховний комплекс

N 2
Соломка Катерина Черкаський гуманітарно-правовий ліцей

Черкаської міської ради
Черкасов Денис Костянтинівська загальноосвітня школа N 4

Костянтинівської міської ради Донецької

області
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
9 клас
Берестецький Станіслав Суспільно-гуманітарна гімназія N 27

Орджонікідзевського району м. Запоріжжя
Бородай Анастасія Перша міська гімназія Черкаської міської

ради Черкаської області
Грищук Ольга Броварська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 9 Київської області
Клебан Юлія Кіцманська районна гімназія Чернівецької

області
Моцний Дмитро Харківська гімназія N 47 Харківської

міської ради
Поплавська Софія Краснодонська міська гімназія Луганської

області
Травкіна Катерина Костянтинівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 4 Костянтинівської

міської ради Донецької області
Фенюк Андрій Академічний ліцей при Херсонському

державному університеті Херсонської

міської ради
Хозраткулова Неллі Миколаївський юридичний ліцей

Миколаївської міської ради
10 клас
Главацький Тарас Технологічний багатопрофільний ліцей із

загальноосвітніми класами

м. Хмельницького
Дмитрів Інна навчально-виховний комплекс

"Загальноосвітня школа-ліцей N 23

Прикарпатського національного університету

імені Василя Стефаника" Івано-Франківської

міської ради
Іванюк Марина Перша українська гімназія ім. М.Аркаса

Миколаївської міської ради
Калач Інна Охтирська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Охтирської міської ради

Сумської області
Кальчук Альона Перша міська гімназія Черкаської міської

ради
Касянчук Микола навчально-виховний комплекс "Рівненський

обласний ліцей-інтернат" Рівненської

обласної ради
Маранов Андрій СЗШ N 230 м. Києва
Ніколов Дмитро спеціалізована загальноосвітня школа

I-III ступенів N 69 м. Одеси
Олійник Наталія Строківська загальноосвітня школа

I-III ступенів Попільнянського району

Житомирської області
Плахова Аліна навчально-виховний комплекс

"Школа - ліцей" N 3 ім. А.С.Макаренко

м. Сімферополь
11 клас
Аміров Віктор Кременчуцький ліцей N 4
Бойчук Микола Рівненський економіко-правовий ліцей

Рівненської міської ради
Бугайко Юлія НВК СЗШ I-III ступенів гімназія N 23

м. Вінниці
Вихровська Юлія Млинівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Млинівської міської

ради Рівненської області
Довгаль Катерина Волинський ліцей-інтернат

Волинської обласної ради
Дроботов Денис Сімферопольська юридична гімназія
Лелюк Катерина Хмельницький спеціалізований ліцей-

інтернат поглибленої підготовки в галузі

науки
Мосора Михайло Рогатинська гімназія імені Володимира

Великого Рогатинської районної ради

Івано-Франківської області
Терещенко Ксенія Суспільно-гуманітарна гімназія N 27

Орджонікідзевського району м. Запоріжжя
Федчишин Ганна СЗШ I-III ступенів N 48 м. Львів
Чорноіваненко Вікторія СЗШ N 13 м. Нікополя Дніпропетровської

області
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
9 клас
Балик Дмитро загальноосвітня школа I-II ступенів

с. Підкормілля Любешівського району

Волинської області
Бобко Тетяна Миколаївський юридичний ліцей

Миколаївської міської ради
Бусигіна Анастасія Горлівська гімназія "Інтелект" Горлівської

міської ради Донецької області
Вегера Анна Черкаський гуманітарно-правовий ліцей

Черкаської міської ради
Войтович Катерина Юридичний ліцей м. Одеси
Кісіль Ольга Червоноградська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 4 Львівської області
Котовська Людмила Мукачівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 6 Мукачівської міської

ради Закарпатської області
Куляба Назар ССЗШ I-III ступенів N 28 м. Львів
Лавринчук Валентина загальноосвітня школа I-III ступенів N 16

м. Житомира
Нащанська Катерина Луцький-навчально виховний комплекс N 26
Паращук Дмитро Полтавська гімназія N 32
Поліщук Андрій середня загальноосвітня школа

I-III ступенів N 15 міста Ужгорода

Закарпатської області
Сілкова Анна Рівненська українська гімназія

Рівненської міської гімназії
Сорока Валерія Севастопольська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 22 Севастопольської

міської ради
Степанська Дарина Коростишівська гуманітарна гімназія

N 5 Житомирської області
Стеценко Ярослав Новоукраїнська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 6 Новоукраїнської

районної державної адміністрації

Кіровоградської області
Стешенко Анна Кременчуцька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 18
Тутова Анна Артемівський навчально-виховний комплекс

"ЗОШ I-III ступенів N 11 ім. Артема -

багатопрофільний ліцей" Артемівської

міської ради Донецької області
Франчук Христина Зборівська державна українська гімназія

імені Романа Завадовича Тернопільської

області
Чистофорова Катерина ліцей N 171 "Лідер" м. Києва
Шевчук Ірина загальноосвітня школа I-III ступенів N 1

м. Нетішина Хмельницької області
10 клас
Авдєєва Злата Перша міська гімназія Черкаської міської

ради Черкаської області
Бабич Артур навчально-виховний комплекс "Бобринецька

гімназія-загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1" Бобринської районної

ради Кіровоградської області
Буняк Богдана Носівська районна гімназія Носівської

районної ради Чернігівської області
Василенко Поліна Полтавський міський багатопрофільний ліцей

N 1 ім. І.П.Котляревського
Голенко Олександр Чернівецький міський ліцей N 2
Гудько Віта загальноосвітня школа I-III ступенів

с. Судче Любешівського району Волинської

області
Зіневич Микита Криворізька Центрально-Міська гімназія
Касал Вікторія Мукачівський ліцей Мукачівської міської

ради Закарпатської області
Клепчева Наталя навчально-виховний комплекс "ЗОШ

I-III ступенів - ліцей" м. Рені

Одеської області
Костюк Уляна Тернопільська спеціалізована школа

I-III ступенів N 29 з поглибленим

вивченням іноземних мов
Маремпольська Аліна комунальний заклад "Луганський навчально-

виховний комплекс спеціалізована школа

I ступеня-гімназія N 52"
Пліскунова Вікторія Славутицький ліцей
Ренгевич Олексій гімназія N 6 Комунарського району

Запорьзької області
Савчин Ольга Мукачівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 6 Мукачівської міської

ради Закарпатської області
Савчинець Марина Мукачівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 6 Мукачівської міської

ради Закарпатської області
Соколова Марія Загальноосвітня школа-комплекс N 2

м. Джанкой Автономна Республіка Крим
Цисарський Олександр Комсомольська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Полтавської області
Шатілов Євген Академічний ліцей при Херсонському

державному університеті Херсонської

міської ради
Шкілюк Ірина Червоноградська СЗОШ I-III ступенів N 4

Львівської області
Шкробот Андрій Севастопольська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 14 Севастопольської

міської ради
11 клас
Ваврів Марта Тернопільська спеціалізована школа

I-III ступенів N 29 з поглибленим

вивченням іноземних мов
Варава Людмила навчально-виховний комплекс "Бобринецька

гімназія-загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1" Бобринської районної

ради Кіровоградської області
Горбатюк Ілона Кам'янець-Подільський ліцей Хмельницької

області
Гужва Ганна Шосткинська гімназія Шосткинської міської

ради Сумської області
Давиденко Віктор Черняхівська гімназія Житомирської області
Жмуд Аліна Перемозька загальноосвітня школа

I-III ступенів Лозівської районної ради

Харківської області
Іваницька Ольга Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради

Чернігівська області при Ніжинському

державному університеті ім. М.Гоголя
Недзельський Віталій загальноосвітня школа I-III ступенів N 1

м. Березівки Одеської області
Петренко Тетяна Полтавський міський багатопрофільний ліцей

N 1 ім. І.П.Котляревського
Попович Христина Сімферопольська юридична гімназія
Реутська Тетяна Красногородська міська гімназія
Саббагх Джулія Недобоївська загальноосвітня школа

I-III ступенів Хотинського району

Чернівецької області
Струнський Олександр Сімферопольська юридична гімназія
Чорноус Юлія Перша міська гімназія Черкаської міської

ради Черкаської області
Шатілова Ірина Академічний ліцей при Херсонському

державному університеті Херсонської

міської ради
Щербакова Ілона Севастопольська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 30 ім. Рубцова

Севастопольської міської ради

Додаток 5

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники IV етапу XXX Всеукраїнської
учнівської олімпіади з англійської мови:
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
9 клас
Назаренко Дар'я гімназія N 9 м. Одеси
Никитюк Марта Львівська українська гуманітарна гімназія
Соломко Олена ССЗШ I-III ступенів-гуманітарна гімназія

N 1 ім. М.Пирогова м. Вінниця
10 клас
Коновалов Сергій Харківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 119 Харківської міської

ради
Малюкова Маргарита Харківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 166 "Вертикаль"

Харківської міської ради
Туряниця Михайло лінгвістична гімназія ім. Т.Г.Шевченка

Ужгородської міської ради
11 клас
Бенько Анастасія гімназія N 31 м. Запоріжжя
Лазоришин Соломія Брошнів-Осадська загальноосвітня школа

I-III ступенів Рожнятівської районної ради

Івано-Франківської області
Соколова Олександра Володимир-Волинська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 3 Володимир-Волинської

міської ради Волинської області
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
9 клас
Зарубінська Ольга ліцей міжнародних відносин N 51 м. Києва
Козатенкова Христина Центрально-міський ліцей м. Кривого Рогу

Дніпропетровської області
Мар'ян Єлизавета Миколаївська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 22 Миколаївської міської

ради
Прохоренко Анастасія спеціалізована загальноосвітня середня

школа N 1 з поглибленим вивченням

іноземних мов м. Чернігова
Самойленко Анастасія Севастопольська спеціалізована школа

I-III ступенів N 3 з поглибленим вивченням

англійської мови Севастопольської міської

ради
Семенюк Оксана гімназія N 4 м. Чернівців
10 клас
Герасимчук Аніта спеціалізована загальноосвітня середня

школа N 1 з поглибленим вивченням

іноземних мов м. Чернігова
Грачова Олена Шостинська гімназія Шостинської міської

ради Сумської області
Молькова Діана спеціалізована школа N 57 м. Києва
Ринда Вікторія СЗОШ N 1 м. Хмельницький
Ринк Олександра гімназія N 117 ім. Лесі Українки

міста Києва
Хохлович Михайло Українсько-американський ліцей

м. Дніпропетровська
11 клас
Іванова Марина спеціалізована загальноосвітня школа

I-III ступенів N 12 з поглибленим

вивченням англійської мови м. Ялти,

Автономної Республіки Крим
Матчук Яна Луцька гімназія N 21 ім. Михайла Кравчука
Пашинський Анатолій Харківський навчально-виховний комплекс

N 169 Харківської міської ради
Петренко Ольга Український гуманітарний ліцей Київського

національного університету імені Тараса

Шевченка
Рогаліна Тетяна Донецька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 17
Саллер Андрій Житомирський міський колегіум
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
9 клас
Азаматова Анна Донецька спеціалізована фізико-математична

школа N 35
Бабачанах Дмитро спеціалізована школа I-III ступенів N 17

Черкаської міської ради
Горпинич Марія гімназія N 11 м. Запоріжжя
Карпенко Катерина Ірпінська спеціалізована загальноосвітня

школа I-III ступенів N 12 з вивченням

іноземних мов (школа лінгвістики)

Київської області
Квасневська Анна спеціалізована школа N 57 м. Києва
Кирюшко Поліна Миколаївська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 22 Миколаївської

міської ради
Лютова Олександра Ліцей інформаційних технологій

м. Дніпропетровська
Потятиник Максим Коломийська спеціалізована школа

I-III ступенів N 1 ім. Василя Стефаника з

поглибленим вивченням англійської мови

Коломийської міської ради

Івано-Франківської області
Федорова Катерина Володимир-Волинська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 5 Володимир-Волинської

міської ради Волинської області
Чеботарьова Катерина спеціалізована загальноосвітня школа

I-III ступенів N 7 з поглибленим вивченням

англійської мови ім. О.В.Мокроусова

м. Сімферополя
10 клас
Баля Ілля Смілянський навчально-виховний комплекс

"ЗОШ І ступеня - гімназія

ім. В.Т.Сенатора" Смілянської міської ради

Черкаської області
Бойченко Олександра гімназія N 2 м. Чернівців
Василіцький Владислав навчально-виховний комплекс "Гімназія N 2"

м. Одеси
Грищенко Анастасія Севастопольська спеціалізована школа

I-III ступенів N 3 з поглибленим вивченням

англійської мови Севастопольської міської

ради
Д'якова Марія Кловський ліцей N 77 м. Києва
Ісакова Вікторія Житомирська міська гуманітарна гімназія

N 23 ім. М.Й.Очерета
Карапутна Ірина Івано-Франківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 1 з поглибленим вивченням

англійської мови Івано-Франківської

міської ради
Кротенко Ірина Академічний ліцей при Херсонському

державному університеті Херсонської

міської ради
Русіян Артур ССЗШ N 45 м. Львова
Савчук Олексій Полтавська гімназія N 33
Харитоненко Станіслав ліцей "Інтелект" м. Києва
Шаптала Роман Уманська міська гімназія Уманської міської

ради Черкаської області
Шаткова Ольга Снігурівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Снігурівської районної

ради Миколаївської області
11 клас
Бойко Марина спеціалізована школа N 155 м. Києва
Дацюк Наталія навчально-виховний комплекс "Рівненський

обласний ліцей-інтернат" Рівненської

обласної ради
Іванюк Юлія ліцей м. Кам'янця-Подільського

Хмельницької області
Козирєва Назі Полтавська гімназія N 33
Котова Анастасія Ровеньківська гімназія N 1 Ровеньківської

міської ради Луганської області
Кузнєцова Анастасія спеціалізований навчально-виховний

комплекс "Садочок - школа" N 6

м. Сімферополя
Левченко Марія Миколаївська гімназія N 2 Миколаївської

міської ради
Мельничук Павло гімназія N 4 м. Чернівців
Новиченко Марія СЗСШ N 22 м. Дніпропетровська
Похилько Ганна Конотопська спеціалізована школа

I-III ступенів N 12 Конотопської

міської ради Сумської області
Чечіль Віталій Гуманітарно-технічний ліцей N 129

м. Кривого Рогу Дніпропетровської області
Швиденко Анна Броварська спеціалізована школа

I-III ступенів N 5 з поглибленим вивченням

іноземних мов Київської області
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
9 клас
Андреєнко Ігор Нововолинський ліцей-інтернат Волинської

обласної ради
Блажко Яна гімназія N 11 м. Запоріжжя
Бугайова Карина Харківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 62 Харківської

міської ради
Гузенко Тетяна Полтавська спеціалізована школа

I-III ступенів N 29
Діденко Інна Тернопільська спеціалізована школа

I-III ступенів N 5 з поглибленим вивченням

іноземних мов
Дробиш Юлія Перша міська гімназія Черкаської міської

ради Черкаської області
Клименко Ксенія Луцька гімназія N 21

імені Михайла Кравчука
Копицяк Ольга спеціалізована школа N 155 м. Києва
Кудрик Владислав навчально-виховний комплекс

"Кіровоградський колегіум-спеціалізований

загальноосвітній навчальний заклад

I-III ступенів - дошкільний навчальний

заклад-центр естетичного виховання"

Кіровоградської міської ради
Мінаєва Євгенія Олександрівська гімназія Сумської міської

ради
Подшивалова Інна Херсонська спеціалізована школа

I-III ступенів N 27 з поглибленим

вивченням інформатики та іноземних мов

Херсонської міської ради
Попова Марія Торезька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 18 Донецької області
Розанов Владислав Кременчуцька спеціалізована школа

I-III ступенів N 10 Полтавської області
Сахаова Дар'я Харківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 16 Харківської

міської ради
Свистунова Анастасія Харківський навчально-виховний комплекс

N 45 "Академічна гімназія" Харківської

міської ради
Созонок Тарас Рівненська гуманітарна гімназія

Рівненської міської ради
Топчій Катерина гімназія N 11 м. Дніпродзержинська

Дніпропетровської області
Фролова Юлія Житомирська міська гуманітарна гімназія

N 23 ім. М.Й.Очерета
Харченко Ганна комунальний заклад "Луганська

спеціалізована школа I-III ступенів N 57"
10 клас
Балуєва Яна ССЗШ I-III ступенів - гуманітарна гімназія

N 1 ім. М.Пирогова м. Вінниці
Бугай Андрій гімназія N 11 м. Запоріжжя
Гончаров Дмитро спеціалізована загальноосвітня школа

I-III ступенів N 9 з поглибленим

вивченням іноземних мов м. Білої Церкви

Київської області
Дідич Вікторія Тернопільська Українська гімназія

ім. І.Франка
Добровольський Олег гімназія N 4 м. Чернівців
Дроботенко Ольга Черкаська спеціалізована школа

I-III ступенів N 17 Черкаської міської

ради Черкаської області
Залєвська Валерія навчально-виховний комплекс

"Кіровоградський колегіум-спеціалізований

загальноосвітній навчальний заклад

I-III ступенів - дошкільний навчальний

заклад-центр естетичного виховання"

Кіровоградської міської ради
Кисельова Валерія гімназія N 71 м. Запоріжжя
Козачук Владислав Луцька гімназія N 21

імені Михайла Кравчука
Козюбіна Валерія Глухівська спеціалізована школа-інтернат

ім. М.І.Жужоми Сумської обласної ради
Кондратьєва Марина Миколаївська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 22 Миколаївської

міської ради
Кравчук Антон Рівненська спеціалізована школа

I-III ступенів N 15 Рівненської

міської ради
Матушко Марина Лубенська спеціалізована школа

I-III ступенів N 6 Полтавської області
Миколаєнко Катерина гімназія N 11 м. Дніпродзержинська

Дніпропетровської області
Мурсалова Сона комунальний заклад "Луганський навчально-

виховний комплекс: спеціалізована школа

I ступеня з поглибленим вивченням окремих

предметів та курсів-колегіум N 36"
Панченко Альона комунальний заклад "Луганський ліцей

іноземних мов"
Телешова Катерина навчально-виховний комплекс N 57

м. Дніпропетровська
Туровець Яна Маяківський навчально-виховний комплекс

"Загальноосвітня школа I-III ступенів -

лінгвістичний ліцей" Волинської обласної

ради
Цапенко Тетяна Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради

Чернігівської області при Ніжинському

державному університеті

імені Миколи Гоголя
Юрлова Катерина Севастопольська спеціалізована школа

I-III ступенів N 3 з поглибленим вивченням

англійської мови Севастопольської міської

ради
11 клас
Андрюхін Володимир Клугіно-Башкирівська гімназія Чугуївської

міської ради Харківської області
Арнольдова Анастасія Донецька еколого-гуманітарна школа N 11
Артиш Наталія Іршавська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Іршавської районної

ради Закарпатської області
Бессарабов Євген Миколаївська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 22 Миколаївської

міської ради
Білінський Тарас Надвірнянський ліцей Надвірнянської

районної ради Івано-Франківської області
Боєва Тетяна комунальний заклад "Луганський ліцей

іноземних мов"
Будзінський Максим ліцей м. Кам'янця-Подільського

Хмельницької області
Джумаєва Зінаїда ССЗШ N 93 м. Львова
Дробиш Сергій Перша міська гімназія Черкаської міської

ради Черкаської області
Єфанова Ірина Тростянецька спеціалізована школа

I-III ступенів N 5 Тростянецької районної

ради Сумської області
Китаєв Антон гімназія N 11 м. Дніпродзержинська

Дніпропетровської області
Клинець Олександр Ужгородська загальноосвітня спеціалізована

школа-інтернат з поглибленим вивченням

окремих предметів Закарпатської обласної

ради
Кравець Святослав гімназія N 315 м. Києва
Кривопалий Денис ліцей N 22 м. Чернігова
Кудас Катерина Каховська загальноосвітня школа

I-III ступеня Херсонської області
Муррат Пауліна Харківський приватний навчально-виховний

комплекс "Авторська школа Бойка"

Харківської області
Остап'юк Ірина Шумська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 Тернопільської області
Пахомова Юлія Костянтинівська загальноосвітня школа N 13

Донецької області
Пехтерєв Дмитро Харківська гімназія N 82 Харківської

міської ради
Томин Ірина навчально-виховний комплекс: СЗШ

I-III ступенів - гімназія смт. Тростянця

Вінницької області
Червінська Катерина навчально-виховний комплекс

"Кіровоградський колегіум-спеціалізований

загальноосвітній навчальний заклад

I-III ступенів - дошкільний навчальний

заклад-центр естетичного виховання"

Кіровоградської міської ради
Шерман Андрій Навчально-виховний комплекс "Гімназія N 2"

м. Одеси

Додаток 6

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники IV етапу XXX Всеукраїнської
учнівської олімпіади з іспанської мови:
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
9 клас
Басюл Віктор суспільно-гуманітарна гімназія N 176

м. Києва
10 клас
Пархоменко Анастасія суспільно-гуманітарна гімназія N 176

м. Києва
Ярошенко Ксенія навчально-виховний комплекс

"Олександрійський колегіум-спеціалізована

школа" Кіровоградської області
11 клас
Дяченко Вікторія Перша міська гімназія Черкаської

міської ради
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
9 клас
Бейда Лідія комунальний заклад "Луганський ліцей

іноземних мов"
Волошин Дмитро Рівненська гуманітарна гімназія

Рівненської міської ради
Пустовійт Анна спеціалізована школа I-III ступенів N 17

Черкаської міської ради
10 клас
Абрамова Валерія Перша міська гімназія Черкаської міської

ради
Санчес-Алпатьєв Олексій Севастопольська спеціалізована школа

I-III ступенів N 45 з поглибленим

вивченням іспанської мови

Севастопольської міської Ради
11 клас
Васильєва Олеся Іванківський районний ліцей

Київської області
Касянчук Лінда СЗОШ N 1 м. Хмельницького
Маханькова Наталія спеціалізована школа N 64 м. Києва
Сотело Рамірес спеціалізована школа N 64 м. Києва
Ольга Анабел
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
9 клас
Кухнюк Тетяна спеціалізована школа I-III ступенів N 17

Черкаської міської ради
Логачова Галина комунальний заклад "Луганський навчально-

виховний комплекс спеціалізована школа

I ступеня з поглибленим вивченням окремих

предметів та курсів - колегіум N 36"
Сотнікова Анна навчально-виховний комплекс "Школа-садок

"Софія" м. Львова
Стехун Альона Іванківський районний ліцей

Київської області
Турканов Єгор СЗСШ N 71 м. Кривого Рогу

Дніпропетровської області
10 клас
Барабаш Терезія навчально-виховний комплекс "Школа-садок

"Софія" м. Львова
Гудзенко Іван СЗСШ N 71 м. Кривого Рогу

Дніпропетровської області
Жигальцова Олена комунальний заклад "Луганський ліцей

іноземних мов"
Кривульський Денис Іванківський районний ліцей

Київської області
Лахман Катерина навчально-виховний комплекс "Нововолинська

спеціалізована школа I-III ступенів N 1 -

колегіум" Волинської області
Миронюк Соломія навчально-виховний комплекс "Нововолинська

спеціалізована школа I-III ступенів N 1 -

колегіум" Волинської області
Паляниця Ольга навчально-виховний комплекс "Школа-садок

"Софія" м.Львова
Подсобєй Олена Академічний ліцей при Херсонському

державному університеті Херсонської

міської ради Херсонської області
Цемік Ольга комунальний заклад "Луганський ліцей

іноземних мов"
11 клас
Афанасьєв Богдан Академічний ліцей при Херсонському

державному університеті Херсонської

міської ради Херсонської області
Кравчук Олексій Рівненська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 11 Рівненської

міської ради
Нижняк Марта навчально-виховний комплекс "Школа-садок

"Софія" м. Львова
Сірош Тетяна Іванківський районний ліцей

Київської області
Хомяк Ольга навчально-виховний комплекс "Школа-садок

"Софія" м. Львова
Шликов Олег Бердичівська міська гуманітарна гімназія

N 2 Житомирської області
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
9 клас
Воловчук Софія міський ліцей м. Макіївки

Донецької області
Заремба Орися навчально-виховний комплекс "Школа-садок

"Софія" м. Львова
Кофанова Катерина Харківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 17 Харківської

міської ради
Кріволапова Аліна Севастопольська спеціалізована школа

I-III ступенів N 45 з поглибленим

вивченням іспанської мови Севастопольської

міської ради
Матвійчук Юлія комунальний заклад "Гімназія N 18 Луцької

міської ради"
Приходько Єлизавета гімназія N 2 імені Лесі Українки

м. Запоріжжя
Савченко Олександр гімназія N 4 м. Одеси
Семенова Марина спеціалізована школа N 64 м. Києва
Сусел Анна СЗШ N 71 М.Кривого Рогу Дніпропетровської

області
Шум Анна комунальний заклад "Гімназія N 18 Луцької

міської ради"
10 клас
Бондаренко Катерина навчально-виховний комплекс "Гімназія N 2"

м. Одеса
Дорофій Анастасія Суспільно-гуманітарна гімназія N 176

м. Києва
Зарівна Марія Академічний ліцей при Херсонському

державному університеті Херсонської

міської ради
Кулик Олександра Бучанська спеціалізована загальноосвітня

школа-інтернат I-III ступенів Київської

області
Мєшкова тетяна СЗШ N 71 м. Кривого Рогу Дніпропетровської

області
Міщенко Олександра Олександрійський загальноосвітній

навчальний заклад N 9

Кіровоградської області
Озерян Марія Перша міська гімназія Черкаської міської

ради
Петренко Анастасія Академічний ліцей при Херсонському

державному університеті Херсонської

міської ради
Салопанова Юлія спеціалізована школа N 64 м. Києва
Слюсар Ірина навчально-виховний комплекс "Школа-садок

"Софія" м. Львова
Стативка Наталія комунальний заклад "Луганський ліцей

іноземних мов"
Шилова Неллі гімназія N 2 імені Лесі Українки

м. Запоріжжя
11 клас
Анісюткіна Марина СЗСШ N 7 м. Дніпропетровська
Баталіна Ірина Севастопольська спеціалізована школа

I-III ступенів N 45 з поглибленим

вивченням іспанської мови

Севастопольської міської ради
Комаровська Ольга спеціалізована школа N 64 м. Києва
Марковська Віталіна гімназія N 4 м. Одеси
Нетьосов Фелікс комунальний заклад "Луганський ліцей

іноземних мов"
Слухай Аліна Вознесенська гімназія N 1 Миколаївської

області
Снєгур Дмитро Севастопольська спеціалізована школа

I-III ступенів N 45 з поглибленим

вивченням іспанської мови

Севастопольської міської ради
Степанова Олександра Академічний ліцей при Херсонському

державному університеті Херсонської

міської ради
Фісун Олеся комунальний заклад "Луганський ліцей

іноземних мов"
Хмельницький Олег Бердичівська міська гуманітарна гімназія

N 2 Житомирської області
Чернецький Всеволод Харківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 17

Додаток 7

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники IV етапу XXX Всеукраїнської
учнівської олімпіади з німецької мови:
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
9 клас
Демчук Ольга гімназія N 1 м. Чернівців
Кузьмічова Анастасія гімназія N 167 м. Києва;
Семеген Андріан ССЗШ N 2 м. Дрогобича Львівської області
10 клас
Валєєва Наталія Перша міська гімназія Черкаської

міської ради
Голдирєва Христина гімназія N 4 м. Одеси
Івашина Олеся Харківська гімназія N 23 Харківської

міської ради
Сатко Іван спеціалізована школа I-III ступенів з

поглибленим вивченням німецької мови N 53

м. Києва
11 клас
Борд Роман ліцей інформаційних технологій

м. Дніпропетровська
Косар Софія гімназія N 1 м. Чернівців
Мідяний Михайло ССЗОШ N 8 м. Львова
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
9 клас
Аністарова Поліна Харківська гімназія N 23 Харківської

міської ради
Катенкарій Дар'я НВК "Гімназія ім. І.Сельвінського"

м. Євпаторії Автономної Республіки Крим
Лисецька Анастасія гімназія N 4 ім. М.Левицького м. Луцька
Осанюк Росіна СЗОШ I-III ступенів N 6 м. Хмельницького
Родійчук Василь гімназія N 1 м. Чернівців
Савченко Надія спеціалізована школа N 239 м. Києва;
10 клас
Лопата Євгенія гімназія N 1 м. Чернівців
Петрова Олександра спеціалізована школа з поглибленим

вивченням німецької мови N 239 м. Києва
Попова Дар'я НВК "Гімназія ім. І.Сельвінського"

м. Євпаторії Автономної Республіки Крим
Рак Юрій Ужгородська спеціалізована загальноосвітня

школа-інтернат з поглибленим вивченням

окремих предметів Закарпатської

обласної ради
Стецюк Микола гімназія N 1 м. Чернівців
Стецьків Ірина Івано-Франківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 5 з поглибленим вивченням

німецької мови Івано-Франківської міської

ради
Хомин Ірина ССЗШ N 2 м. Дрогобича Львівської області;
Шулим Ігор СЗОШ I-III ступенів N 6 з поглибленим

вивченням німецької мови м. Хмельницького;
11 клас
Боднар Софія ССЗОШ N 28 м. Львова
Мельник Ольга гімназія N 167 м. Києва
Єрмакова Олена комунальний заклад "Гімназія N 18 Луцької

міської ради Волинської області"
Лисак Мирослава Івано-Франківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 5 з поглибленим вивченням

німецької мови Івано-Франківської

міської ради;
Савчак Олена ССЗОШ N 28 м. Львова
Саблук Олександра НВО N 5 м. Хмельницького
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
9 клас
Балаш Марина Херсонська спеціалізована школа

I-III ступенів N 24 з поглибленим

вивченням математики, фізики та

англійської мови Херсонської міської ради
Бліхарська Лідія гімназія N 1 м. Чернівців
Булавко Ганна навчально-виховний комплекс N 90 м. Одеси
Власюк Святослав загальноосвітня школа I-II ступенів-ліцей

N 7 м. Вінниці
Коваленко Олександра Перша міська гімназія Черкаської міської

ради
Кубриш Соломія Івано-Франківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 5 з поглибленим вивченням

німецької мови Івано-Франківської міської

ради
Прездняков Рінат Донецька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 19
Рой Анастасія Полтавська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 13
Станчук Дар'я навчально-виховний комплекс N 90 м. Одеси;
10 клас
Волошкова Маргарита Донецький ліцей "Колеж"
Вощепинець Юрій гімназія м. Ужгорода
Зубков Даніїл комунальний заклад "Луганський ліцей

іноземних мов"
Ільчук Надія ССЗОШ N 28 м. Львова
Кислий Роман спеціалізована школа I-III ступенів з

поглибленим вивченням німецької мови N 53

м. Києва
Кудревич Євгенія навчально-виховний комплекс "Гімназія

ім. І.Сельвінського" м.Євпаторії;
Панкєєва Катерина Полтавська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 13;
Ручко Софія Донецька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 13
Семрен Івона Коростишівська гуманітарна гімназія N 5

Житомирської області
Сопрунюк Дана навчально-виховний комплекс

"Школа-гімназія "Сихівська" м. Львова;
Трачук Тетяна гімназія N 5 м. Чернівців
Фесенко Вікторія Ніжинський міський ліцей Ніжинської

міської ради Чернігівської області при

Ніжинському державному університеті

імені Миколи Гоголя
11 клас
Бондар Станіслав навчально-виховний комплекс

"Загальноосвітня школа I-III ступенів

N 1-гімназія" м. Хоросткова

Тернопільської області
Гиряк Оксана ССЗОШ N 8 м. Львова;
Кулагіна Єлізавета спеціалізована школа I-III ступенів N 35 з

поглибленим вивченням німецької мови

Севастопольської міської ради
Поляков Максим Харківська гімназія N 116 Харківської

міської ради
Попфалуші Діана Приборжавська загальноосвітня школа

I-III ступенів Іршавської районної ради

Закарпатської області
Руденко Анастасія Шосткинська гімназія Шосткинської міської

ради Сумської області
Чайка Ірина Харківська гімназія N 23 Харківської

міської ради
Шелегеда Дар'я Полтавська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 13
Штаюра Наталія ССЗОШ N 28 м. Львова
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
9 клас
Бондаренко Юлія Рівненський навчально-виховний комплекс

N 12 Рівненської міської ради
Венжега Юлія гімназія N 3 1 гуманітарно-естетичного

профілю м. Чернігова
Гвозденко Наталія Миколаївська гімназія N 41 Миколаївської

міської ради
Гуменюк Юлія навчально-виховний комплекс "Гімназія

імені Л.Українки-ДНЗ"

м. Новограда-Волинського

Житомирської області
Данілова Катерина спеціалізована загальноосвітня середня

школа з поглибленим вивченням німецької

мови N 20 м. Кривого Рогу

Дніпропетровської області
Долинський Роман комунальний заклад "Луганський ліцей

іноземних мов"
Дунець Софія Спеціалізована школа I-III ступенів N 35 з

поглибленим вивченням німецької мови

Севастопольської міської ради
Кірасірова Ганна спеціалізована загальноосвітня школа

I-III ступенів N 24 м. Сімферополя
Лапоног Вікторія спеціалізована загальноосвітня школа

I-III ступенів N 24 м. Сімферополя
Лисенко Валерія КЗ КОР "Бучанська спеціалізована

загальноосвітня школа-інтернат

I-III ступенів з поглибленим вивченням

іноземних мов" Київської області
Новицький Тарас ССЗОШ N 28 м. Львова
Онопрієнко Катерина Сумська спеціалізована школа

I-III ступенів N 10 ім. О.Бутка
Пантюхіна Софія комунальний заклад "Луганський ліцей

іноземних мов"
Попова Ксенія загальноосвітня середня школа N 2

м. Марганця Дніпропетровської області
Пронякіна Елеонора Краматорська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 25 Донецької області
Савіщенко Ангеліна Запорізька гімназія N 46
Стегура Ірина Свалявська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 Свалявської районної

ради Закарпатскої області
Сухоруков Валентин загальноосвітня школа I-II ступенів-ліцей

N 7 м. Вінниці
Швець Олена Тернопільська спеціалізована школа

I-III ступенів N 7 з поглибленим вивченням

іноземних мов
10 клас
Амеліна Юлія Перша міська гімназія Черкаської міської

ради
Баіс Анна навчально-виховний комплекс N 90 м. Одеси
Баталова Дар'я загальноосвітня школа I-II ступенів-ліцей

N 7 м. Вінниці
Білоус Алла Броварська спеціалізована школа

I-III ступенів N 5 Київської області
Буяк Божена Навчально-виховний комплекс

ім. В.Симоненка м. Львова
Волоценко Валерія Донецька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 96
Гамоліна Катерина Шосткинська гімназія Шосткинської міської

ради Сумської області
Гевондян Сільвія гімназія м. Володимиро-Волинського

Волинської області
Гуліватий Дмитро Калуська гімназія Калуської міської ради

Івано-Франківської області
Данилова Юлія спеціалізована загальноосвітня середня

школа з поглибленим вивченням німецької

мови N 53 м. Дніпропетровська
Єзерська Аліса загальноосвітня школа I-II ступенів -

ліцей N 7 м. Вінниці
Ільницька Анна-Марія ССЗШ N 2 м. Дрогобича Львівської області
Кавара Дана Луцька гімназія N 21 ім. М.Кравчука

Луцької міської ради
Лісний Кирило Українсько-Американський ліцей

м. Дніпропетровська
Масленникова Олена Академічний ліцей при Херсонському

державному університеті Херсонської

міської ради
Огуй Михайло гімназія N 1 м. Чернівців
Панкова Тетяна Комунарський навчально-виховний комплекс

N 103 Запорізької області
Полюхович Крістіна комунальний заклад "Педагогічний ліцей"

Кіровоградської міської ради

Кіровоградської області"
Ручко Ростислав спеціалізована загальноосвітня школа

I-III ступенів N 6 з поглибленим

вивченням німецької мови м. Хмельницького
Токарець Олена Гощанська районна гімназія Гощанської

районної ради Рівненської області
Томілець Єлизавета спеціалізована загальноосвітня середня

школа з поглибленим вивченням німецької

мови N 53 м. Дніпропетровська
Хавщ Соломія Тернопільська спеціалізована школа

I-III ступенів N 29 з поглибленим

вивченням іноземних мов
Черноусова Ганна Миколаївська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 імені Олега

Ольжича Миколаївської міської ради
Югас Норберт Мукачівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 10 Мукачівської

міської ради Закарпатської області
11 клас
Агдгомеладзе Лілія Спеціалізована загальноосвітня середня

школа N 22 з поглибленим вивченням

іноземних мов м. Дніпропетровська
Багінський Михайло Чернігівський обласний педагогічний ліцей

для обдарованої сільської молоді
Балог Іштван Берегівська гімназія Берегівської міської

ради Закарпатської області
Баранова Юлія навчально-виховний комплекс N 90 м. Одеси
Бевз Єлізавета Броварська спеціалізована школа

I-III ступенів N 5 Київської області
Галімурка Анастасія гімназія N 4 імені М.Левицького Луцької

міської ради
Герасименко Олександра спеціалізована школа I-III ступенів N 35

з поглибленим вивченням німецької мови

Севастопольської міської ради
Зіммхен Ірина Івано-Франківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 5 з поглибленим вивченням

німецької мови Івано-Франківської міської

ради
Касерес Аліса технічний ліцей Національного технічного

університету України "Київський

політехнічний інтистут"
Козаченко Юрій загальноосвітня школа I-III ступенів N 1

ім. Т.Г.Шевченка з поглибленим вивченням

іноземних мов м. Бердичева Житомирської

області
Козік Юлія Семидубський аграрний ліцей і

загальноосвітня школа I-II ступенів

Дубенського району Рівненської області
Козіков Ілля комунальний заклад "Луганський ліцей

іноземних мов"
Седлецька Євгенія Перша міська гімназія Черкаської міської

ради
Хінєва Єлізавета Спеціалізована школа N 25 м. Запоріжжя
Хребтович Олександра Миколаївська гімназія N 2 Миколаївської

міської ради
Чайка Ірина Харківська гімназія N 23 Харківської

міської ради
Шабатіна Анна комунальний заклад "Навчально-виховне

об'єднання ліцей - школа - дошкільний

навчальний заклад "Вікторія-П"

Кіровоградської міської ради

Кіровоградської області"
Щирук Олександр Херсонська спеціалізована школа

I-III ступенів N 27 з поглибленим

вивченням інформатики та іноземних мов

Херсонської міської ради

Додаток 8

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники IV етапу XXX Всеукраїнської
учнівської олімпіади з французької мови:
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
9 клас
Ажаж Ахмед гімназія N 50 м. Запоріжжя
Кривко Анастасію Харківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 109 Харківської

міської ради
Новічкова Анастасія Севастопольська білінгвальна гімназія N 2
10 клас
Аржа Діана французька школа м. Києва
Кудиба Мар'яна ССЗШ N 15 м. Львова
Лупар Яна спеціалізована загальноосвітня середня

школа N 1 з поглибленим вивченням

іноземних мов м. Чернігова
Устименко Олександр спеціалізована школа N 49 м. Києва
11 клас
Житарь Ганна Чернівецька загальноосвітня школа

II-III ступенів "Центр освіти молоді"

Чернівецької міської ради
Пишко Юлія Рівненська спеціалізована школа

I-III ступенів N 15 Рівненської міської

ради
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
9 клас
Агафонова Христина СЗОШ I-III ступенів N 115 м. Донецька
Гасюк Анатолій Данковецька загальноосвітня школа

I-III ступенів Хотинського району

Чернівецької області
Могільовська Елеонора Харківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 109 Харківської

міської ради
Проскура Олександра гімназія N 11 м. Дніпродзержинська

Дніпропетровської області
Рудницька Ірина Харківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 109 Харківської міської

ради
Суворова Анастасія Харківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 109 Харківської міської

ради
Ященко Тетяна Костопільська гуманітарна гімназія

імені Т.Г.Шевченка Костопільської міської

ради Рівненської області
10 клас
Бегменко Віталій Перша міська гімназія Черкаської міської

ради
Боголій Марина навчально-виховний комплекс N 84 м. Одеси
Ільчук Вероніка Житомирська міська гімназія N 3
Кіт Аліна середня загальноосвітня школа N 81

м. Дніпродзержинська Дніпропетровської

області
Лукашова Марина Солоницівський колегіум Дергачівської

районної ради Харківської області
Онишко Софію ССЗШ N 37 м. Львова
Перун Анастасія гімназія N 3 м. Чернівців
Цицилюк Юлія спеціалізована школа N 49 м. Києва
11 клас
Баланюк Юлія Севастопольська білінгвальна гімназія N 2
Грицайчук Катерина спеціалізована школа N 20 м. Києва
Малакову Яна-Інна Запорізький класичний ліцей
Олійник Вікторія Запорізький класичний ліцей
Чепова Анастасія Севастопольська білінгвальна гімназія N 2
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
9 клас
Сушина Дарина комунальний заклад "Луганський ліцей

іноземних мов"
Бабич Валентин спеціалізована загальноосвітня школа

I-III ступенів N 6 Кіровоградської міської

ради
Данченко Анастасія спеціалізована школа N 49 м. Києва
Долгопола Дарія гімназія N 5 м. Одеси
Зіновська Катерина навчально-виховний комплекс "Гімназія

N 2", м. Одеси
Козубська Дана Тернопільська спеціалізована школа

I-III ступенів N 3 з поглибленим вивченням

іноземних мов;
Куляк Анастасія Чернівецька гімназія N 3
Лапко Анна спеціалізована загальноосвітня середня

школа з поглибленим вивченням французької

мови N 126 м. Дніпропетровська
Макар Роксолану спеціалізована школа N 49 м. Києва
Тягло Владислав Харківська гімназія N 46 Харківської

міської ради
Федько Валерія СЗОШ I-III ступенів N 115 м. Донецька
Шабані Валерія навчально-виховний комплекс

"Олександрійський колегіум -

спеціалізована школа" Олександрійської

міської ради Кіровоградської області
10 клас
Акименко Данило міський ліцей м. Маріуполя Донецької

області
Бондаренко Софія спеціалізована школа N 49 м. Києва
Бондарєва Вікторія гімназія N 92 м. Донецька
Дружиніна Ліна гімназія N 11 м. Дніпродзержинська

Дніпропетровської області
Євтушенко Марія гімназія N 92 м. Донецька
Загорський Роман спеціалізована школа I-III ступенів

N 1-колегіум м. Нововолинська Волинської

області;
Зеленько Наталія Харківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 109 Харківської міської

ради
Іщук Алла Харківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 109 Харківської міської

ради
Ковальчук Ольга Коростенська міська гімназія Житомирської

області
Лебедєва Анна спеціалізована школа N 20 м. Києва
Малєновська Катерина Миколаївська гімназія N 2 Миколаївської

міської ради
Морозова Юлія Броварська спеціалізована школа

I-III ступенів N 5 Броварської міської

ради Київської області
Цимбал Дарина Перша міська гімназія Черкаської міської

ради
11 клас
Бобак Галина Тернопільська Українська гімназія

ім.І.Франка
Літковець Юлія Нововолинський ліцей-інтернат Волинської

обласної ради
Перехода Ганна Донецький ліцей N 12
Самогулова Анастасія спеціалізована школа N 112 м. Києва
Ханас Вікторію ССЗШ N 37 м. Львова;
Циба Руслана комунальний заклад "Луганський ліцей

іноземних мов"
Чілікіна Тетяна Донецька гімназія N 92
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
9 клас
Бистренко Анастасія Херсонська спеціалізована школа

I-III ступенів N 12 з поглибленим

вивченням французької мови Херсонської

міської ради
Богдан Владислав гімназія N 1 ім. К.Д.Ушинського

м. Сімферополя
Бузовський Євгеній Спеціалізована загальноосвітня середня

школа з поглибленим вивченням французької

мови N 126 м. Дніпропетровська
Бучек Олександр навчально-виховний комплекс: ССЗШ

I ст.-гуманітарна гімназія N 1

ім. М.Пирогова м. Вінниці
Гагаркіна Євгенія Миколаївська гімназія N 2 Миколаївської

міської ради
Гніздюк Анастасія Луцька гімназія N 18 Луцької міської ради
Гречина Ірина спеціалізована школа I-III ступенів

N 1-колегіум м. Нововолинська

Волинської області
Дюг Соломія ССЗШ N 15 м. Львова
Захарова Анастасія Коростенська міська гімназія Житомирської

області
Колівушко Юлія спеціалізована школа I-III ступенів N 6 з

поглибленим вивченням інформаційних

технологій Прилуцької міської ради

Чернігівської області
Корбут Юлія Українська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Київської області
Кузьменко Тарас спеціалізована школа I-III ступенів

N 1-колегіум м. Нововолинська

Волинської області
Лада Ярослава Сумська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 20
Маснюк Роман П'ятківська загальноосвітня школа

I-III ступенів Бершадського району

Вінницької області
Мищенко Дар'я Сумська спеціалізована школа

I-III ступенів N 9
Науменко Анастасія Полтавська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 13
Никитіна Катерина загальноосвітня школа I-III ступенів N 25

м. Мелітополя Запорізької області
Ображей Наталія Черкаська гімназія N 31 Черкаської міської

ради
Панькович Тетяна Мукачівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 ім Т.Г.Шевченка

Мукачівської міської ради

Закарпатської області
Процик Оксана Тлумацька гімназія Тлумацької районної

ради Івано-Франківської області
Сенчишина Маргарита СЗОШ N 24 м. Хмельницького
Форошевська Юлія Миколаївська гімназія N 2 Миколаївської

міської ради
10 клас
Андрейчук Оксана Івано-Франківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 11 з поглибленим

вивченням англійської мови

Івано-Франківської міської ради
Бала Амаль загальноосвітня школа I-III ступенів N 4

м. Сімферополя
Бойко Тетяна гімназія N 3 м. Чернівців
Будкевич Дмитрій Тернопільська спеціалізована школа

I-III ступенів N 3 з поглибленим вивченням

іноземних мов
Голян Ольга спеціалізована школа I-III ступенів

N 1-колегіум м. Нововолинська

Волинської області
Гунько Катерина СЗШ I-II ст.-ліцей N 7 м. Вінниці
Демченко Марина Кролевецька спеціалізована школа

I-III ступенів N 3 Кролевецької районної

ради Сумської області
Кринична Анастасія комунальний заклад "Луганський НВК спец.

школа I ст. з поглибленим вивченням

окремих предметів та курсів-колегіум N 36"
Маркіна Євгенія Миколаївська гімназія N 2 Миколаївської

міської ради
Миколаєнко Віталій Кременчуцька гімназія N 5 ім. Т.Г.Шевченка

Полтавської області
Мірчук Тетяна спеціалізована школа I-III ступенів

N 1-колегіум м. Нововолинська

Волинської області
Морозова Ганна гімназія N 92 м. Донецька
Павлова Марія Севастопольська білінгвізована гімназія

N 2
Пашаєва Гюльяз навчально-виховний комплекс:

загальноосвітня школа I ступеня-

гімназія N 1 м. Керчі

Автономної Республіки Крим
Пеньков Дмитро багатопрофільний ліцей N 99 м. Запоріжжя
Пестова Олександра Академічний ліцей при Херсонському

державному університеті Херсонської

міської ради
Романюк Катерина Рівненська українська гімназія Рівненської

міської ради
Руденко Максим гімназія N 50 м. Запоріжжя
Славна Вікторія середня спеціалізована загальноосвітня

школа з поглибленим вивченням французької

мови N 126 м. Дніпропетровська
Тайбішлак Анна Перша міська гімназія Черкаської міської

ради
Удут Іштван Хустська спеціалізована школа

I-III ступенів N 1 імені А.Волошина

Хустської міської ради

Закарпатської області
Ушинська Даніела Маріупольський міський ліцей Донецької

області
Фаль Альона Кролевецька спеціалізована школа

I-III ступенів N 3 Кролевецької районної

ради Сумської області
Фомінова Марія Севастопольська білінгвальна гімназія N 2
11 клас
Бондарчук Ольга спеціалізована загальноосвітня середня

школа з поглибленим вивченням французької

мови N 126 м. Дніпропетровська
Вдовиченко Людмила ЕЗОШ I-III ступенів N 10 м. Бердичева

Житомирської області
Глущенко Андрій Перша міська гімназія Черкаської міської

ради
Левченко Яна спеціалізована загальноосвітня середня

школа N 1 з поглибленим вивченням

іноземних мов м. Чернігова
Лозинський Іван Донецька гімназія N 92
Мацко Сергій спеціалізована загальноосвітня школа

I-III ступенів N 6 Кіровоградської міської

ради
Мачула Маргарита гімназія N 31 м. Запоріжжя
Пацалов Олександр Миколаївська гімназія N 2 Миколаївської

міської ради
Рок Володимир Новокаховський навчально-виховний комплекс

N 2 Новокаховської міської ради

Херсонської області
Рокосовик Віталій Хустська спеціалізована школа

I-III ступенів N 1 імені А.Волошина

Хустської міської ради

Закарпатської області
Степаненко Дмитро Кременчуцька гімназія N 5 ім. Т.Г.Шевченка

Полтавської області
Стульнова Валентина СЗОШ N 1 м. Хмельницького
Троцький Владислав Миколаївська гімназія N 2 Миколаївської

міської ради
Цвіркун Катерина Донецька гімназія N 92
Юрченко Оксана Обертинська загальноосвітня школа

I-III ступенів Тлумацької районної ради

Івано-Франківської області

Додаток 9

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

{ Нову редакцію Додатку 9 див. в Наказі Міністерства освіти і
науки, молоді та спорту N 629 ( v0629736-12 ) від 25.05.2012 }
Додаток 10

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники IV етапу XLVIII Всеукраїнської
учнівської олімпіади з фізики:
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
8 клас
Мельник Олексій Природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва
Орєхов Дмитро Природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва
Реньгач Андрій Смілянський природничо-математичний ліцей

Смілянської міської ради

Черкаської області
9 клас
Ільницький Іван Долинський природничо-математичний ліцей

Долинської районної ради

Івано-Франківської області
Мінаєв Павло комунальний заклад освіти

"Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат

фізико-математичного профілю"
Слісенко Філіп Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер"

м. Києва
Федоряка Дмитро ліцей інформаційних технологій при

Дніпропетровському національному

університеті імені Олеся Гончара
10 клас
Биков Всеволод Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер"

м. Києва
Дяченко Владислав спеціалізована загальноосвітня школа

I-III ступенів N 9 м. Фастова

Київської області
Сівак Володимир Український фізико-математичний ліцей при

Київському національному університеті

імені Тараса Шевченка
11 клас
Демкович Ігор Львівський фізико-математичний

ліцей-інтернат при Львівському

національному університеті

імені Івана Франка
Ранський Роман Український фізико-математичний ліцей при

Київському національному університеті

імені Тараса Шевченка
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
8 клас
Бродюк Сергій Львівський фізико-математичний ліцей-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
Вакуляк Єгор Маріупольський НВК "Технічний ліцей-

загальноосвітня школа II ступеня"

Донецької області
Кривоноженков Вадим Кролевецька спеціалізована школа

I-III ступенів N 3 Кролевецької районної

ради Сумської області
Малахов Олександр Запорізька гімназія N 28
Полосухін Володимир Черкаський фізико-математичний ліцей

(ФІМЛІ) Черкаської міської ради

Черкаської області
Селіванов Андрій комунальний заклад освіти

"Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат

фізико-математичного профілю"
9 клас
Бічай Костянтин ліцей інформаційних технологій при

Дніпропетровському національному

університеті імені Олеся Гончара
Видро Роман Харківський фізико-математичний ліцей N 27

Харківської міської ради Харківської

області;
Лубинець Олексій Краматорська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 25 з профільним навчанням

Донецької області
Олійник Артем фізико-технічний ліцей при Херсонському

національному технічному університеті та

Дніпропетровському національному

університеті Херсонської міської ради
Стецюк Владислав Технічний ліцей м. Вінниці
Тимчишин Ігор Обласна спеціалізована школа-інтернат

"Фізико-технічний ліцей при

Івано-Франківському національному

технічному університеті нафти і газу";
Яковлєв Владислав Карлівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Полтавської області
10 клас
Бихун Олексій Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер"

м. Києва
Васильєв Андрій Калуська гімназія Калуської міської ради

Івано-Франківської області
Васильєв Олег Новобузька гімназія Новобузької районної

ради Миколаївської області
Громов Антон фізико-математична гімназія N 17

м. Вінниці
Деундяк Олександр фізико-математична гімназія N 17

м. Вінниці
Самодуров Денис Донецький загальноосвітній спеціалізований

санаторний інтернатний заклад

II-III ступенів "Ерудит" для обдарованих

дітей
Санчин Михайло Обласна спеціалізована школа-інтернат

"Фізико-технічний ліцей при

Івано-Франківському національному

технічному університеті нафти і газу"
11 клас
Пастушенко Андрій Львівський фізико-математичний ліцей-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
Рубанов Дмитро Харківський фізико-математичний ліцей N 27

Харківської міської ради
Савицький Ростислав Львівський фізико-математичний ліцей-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
Чернявський Євген Рішельєвський ліцей м. Одеси.
Шемеляк Роман Львівський фізико-математичний ліцей-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
8 клас
Агафонов Олексій Севастопольська гімназія N 24
Іллєнко Максим загальноосвітня спеціалізована школа

I-III ступенів фізико-математичного

профілю N 12 м. Чернігова
Ковальчук Владислав Баштанська гімназія Баштанської районної

ради Миколаївської області;
Комаров Єгор комунальний заклад освіти

"Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат

фізико-математичного профілю"
Махновецька Наталія фізико-математична гімназія N 17

м. Вінниці
Панова Олександра Маріупольський міський ліцей
Ребрик Юрій Республіканський навчальний заклад

"Кримська гімназія-інтернат для

обдарованих дітей Міністерства освіти

та науки Автономної Республіки Крим"
Тарангул Богдан Чернівецька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 ім. Ю.Федьковича
Токар Соломія Львівський фізико-математичний ліцей-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
Шимків Дмитро Харківський навчально-виховний комплекс

N 45 "Академічна гімназія" Харківської

міської ради
9 клас
Горбачук Олександр Український фізико-математичний ліцей

при Київському національному

університеті імені Тараса Шевченка
Грицевич Іван загальноосвітня школа I-III ступенів

N 2 смт Ратного Волинської області
Дмітрієв Платон Харківський фізико-математичний ліцей

N 27 Харківської міської ради
Кістол Роман ліцей інформаційних технологій при

Дніпропетровському національному

університеті імені Олеся Гончара
Коростишевський Олександр Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер"

м.Києва
Крижанівський Олексій Український фізико-математичний ліцей

при Київському національному

університеті імені Тараса Шевченка
Лупа Андрій Довговойнилівська загальноосвітня

школа I-III ступенів Калуської районної

ради Івано-Франківської області
Нежура Владислав Запорізький технічний ліцей
Чепига Юрій Чернівецький ліцей N 1 математичного

та економічного профілів
Шкурак Іван Технічний ліцей м. Вінниці
Шолом Ігор спеціалізована школа I-III ступенів

N 43 з поглибленим вивченням

англійської мови Севастопольської

міської ради
Щербан Тарас Долинський природничо-математичний

ліцей Долинської районної ради Івано-

Франківської області
10 клас
Аджимамбетов Мусфер Український фізико-математичний ліцей

при Київському національному

університеті імені Тараса Шевченка
Білецький Павло навчально-виховний комплекс

"Рівненський обласний ліцей-інтернат"

Рівненської обласної ради
Дубодєлов Марк Донецький загальноосвітній

спеціалізований санаторний інтернатний

заклад II-III ступенів "Ерудит" для

обдарованих дітей
Єрмакова Вікторія Запорізька гімназія N 28
Лошкарьов Микита фізико-технічний ліцей при

Херсонському національному технічному

університеті та Дніпропетровському

національному університеті Херсонської

міської ради
Луценко Євген Український фізико-математичний ліцей

при Київському національному

університеті імені Тараса Шевченка
Охріменко Анна Харківський навчально-виховний

комплекс N 45 "Академічна гімназія"

Харківської міської ради
Розсоховатський Володимир фізико-технічний ліцей при Херсонському

національному технічному університеті

та Дніпропетровському національному

університеті Херсонської міської ради
Слободян Сергій ліцей інформаційних технологій при

Дніпропетровському національному

університеті імені Олеся Гончара
Смірнов Євген Львівський фізико-математичний ліцей-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
Фещенко Арсеній Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер"

м. Києва
Шаравара Віктор ліцей інформаційних технологій при

Дніпропетровському національному

університеті імені Олеся Гончара
11 клас
Антощенко-Оленєв Богдан Русанівський ліцей м. Києва;
Вєрінов Олександр Енергодарська багатопрофільна гімназія

"Гармонія" Енергодарської міської ради

Запорізької області
Захаров Ілля Києво-Святошинська районна класична

гімназія Київської області
Купрєєв Руслан Миколаївська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 19 Миколаївської міської

ради
Мішин Олександр Український фізико-математичний ліцей

при Київському національному університеті

імені Тараса Шевченка
Петрович Дмитро Миколаївський морський ліцей

ім. професора М.Александрова

Миколаївської міської ради
Пушніцин Дмитро комунальний заклад "Розкішнянська

спеціалізована школа I-III ступенів

Лутугинського району Луганської області"
Редько Ігор Запорізький технічний ліцей
Семків Андрій Долинський природничо-математичний ліцей

Долинської районної ради

Івано-Франківської області;
Юдаєв Андрій Технічний ліцей N 1 м. Дніпродзержинська

Дніпропетровської області
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
8 клас
Булат Андрій Чернівецький ліцей N 1 математичного та

економічного профілів
Варзар Євген навчально-виховний комплекс

"ЗОШ II ступеня-ліцей" м. Білгорода-

Дністровського Одеської області
Гладій Максим загальноосвітня школа I-III ступенів N 2

м. Копичинців Гусятинського району

Тернопільської області
Голяткіна Марина ліцей інформаційних технологій

Олександрійської міської ради

Кіровоградської області
Григоренко Світлана Житомирський міський ліцей при

Житомирському державному технологічному

університеті
Євсюгов Євген Львівський фізико-математичний ліцей-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
Жиленко Тарас Харківський фізико-математичний ліцей

N 27 Харківської міської ради
Капленко Микола Запорізький багатопрофільний ліцей N 99
Кондратюк Ганна Севастопольська гімназія N 1

ім. О.С.Пушкіна
Левіцкі Владислав Мукачівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 11 Мукачівської міської

ради Закарпатської області
Маслійов Олександр комунальний заклад "Луганська

спеціалізована школа I-III ступенів N 57"
Меметов Едем навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей"

N 3 ім. А.С.Макаренка м. Сімферополя
Мірошниченко Віктор навчально-виховний комплекс

"ЗОШ II ступеня-ліцей" м. Білгорода-

Дністровського Одеської області
Міфтахутдінов Олександр Києво-Святошинська районна класична

гімназія Київської області
Рашковецький Михайло Рішельєвський ліцей м. Одеси
Ростопіра Дмитро Пирятинський ліцей Полтавської області
Суран Андрій Свалявська гімназія Закарпатської області
Трофімюк Олег, навчально-виховний комплекс "Рівненський

обласний ліцей-інтернат" Рівненської

обласної ради
Черевко Андрій Харківський навчально-виховний комплекс

N 45 "Академічна гімназія" Харківської

міської ради
Швед Максим загальноосвітня школа I-III ступенів

N 4 м. Нетішина Хмельницької області
9 клас
Андріяшен Владислав Рішельєвський ліцей м. Одеси
Бандурович Ігор Львівський фізико-математичний ліцей-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
Білошицький Володимир фізико-технічний ліцей при Херсонському

національному технічному університеті та

Дніпропетровському національному

університеті Херсонської міської ради
Буйбарова Марина Миколаївський морський ліцей ім. професора

М.Александрова Миколаївської міської ради
Булгаков Антон комунальна установа "Олександрівська

гімназія Сумської міської ради"
Вітер Євгенія спеціалізована загальноосвітня школа

I-III ступенів N 6

Кіровоградської міської ради
Гогерчак Григорій Український фізико-математичний ліцей при

Київському національному університеті

імені Тараса Шевченка
Головацький Микола Чернівецький ліцей N 1 математичного та

економічного профілів
Головко Роман Великомостівський навчально-виховний

комплекс "СЗШ-ліцей" Сокальського району

Львівської області
Жовковська Валерія Український фізико-математичний ліцей при

Київському національному університеті

імені Тараса Шевченка
Зінчук Роман Львівський фізико-математичний ліцей-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
Казіміров Олександр гімназія м. Старокостянтинова Хмельницької

області
Куриленко Роман Чернігівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 3 Чернігівської міської

ради
Лінська Віта Богуславська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Київської області
Літкін Ілля Запорізький технічний ліцей
Малишев Олексій Севастопольська гімназія N 1

ім. О.С.Пушкіна
Микулич Олександр Кременецька гімназія Тернопільської

області
Міщенко Кирило експериментальний навчально-виховний

комплекс "Школа майбутнього" м. Ялти

Автономної Республіки Крим
Мороз Андрій Черкаський фізико-математичний ліцей

(ФІМЛІ) Черкаської міської ради
Ожоженко Олексій Житомирський міський ліцей при

Житомирському державному технологічному

університеті
Пилипчак Олег Львівський фізико-математичний ліцей-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
Ремізов Олексій Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей

Сєвєродонецької міської ради Луганської

області
Рибалко Андрій навчально-виховний комплекс "Рівненський

обласний ліцей-інтернат" Рівненської

обласної ради
Ханас Антон Маріупольський міський ліцей Донецької

області
Чешулько Микита ліцей N 15 м. Чернігова
Шевченко Владислав Миколаївський морський ліцей ім. професора

М.Александрова Миколаївської міської ради
10 клас
Аббасов Тимур Запорізький технічний ліцей
Гащишин Адам Волинський ліцей-інтернат Волинської

обласної ради
Гошилик Олександр Український фізико-математичний ліцей при

Київському національному університеті

імені Тараса Шевченка
Джус Олександр Черкаський фізико-математичний ліцей

(ФІМЛІ) Черкаської міської ради
Жернов Андрій Харківський фізико-математичний ліцей

N 27 Харківської міської ради
Задаянчук Андрій Рішельєвський ліцей м. Одеси
Златов Олександр Рішельєвський ліцей м. Одеси
Золотих Євгеній комунальний заклад "Навчально-виховний

комплекс "Спеціалізований загальноосвітній

навчальний заклад I-III ступенів N 26 -

дошкільний навчальний заклад - дитячий

юнацький центр "Зорецвіт"" Кіровоградської

міської ради
Кіндзерський Олександр Тернопільська Українська гімназія

ім. І.Франка
Кохан Максим ліцей N 15 м. Чернігова;
Кравенський Віталій Львівський фізико-математичний ліцей-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
Мазур Андрій Миколаївський морський ліцей ім. професора

М.Александрова Миколаївської міської ради
Марченко Станіслав фізико-технічний ліцей при Херсонському

національному технічному університеті та

Дніпропетровському національному

університеті Херсонської міської ради
Масюта Катерина Шосткинська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 8 Шосткинської

міської ради Сумської області
Мелкумян Ігор комунальний заклад "Луганська

спеціалізована школа I-III ступенів N 1

імені Льва Михайловича Лоповка"
Огир Владислав спеціалізована загальноосвітня школа

I-III ступенів N 6 Кіровоградської міської

ради
Павлюк Ольга Новоград-Волинський навчально-виховний

комплекс "Гімназія імені Лесі Українки-

школа I ступеня" Житомирської області
Пустовойтенко Іван Севастопольська гімназія N 10
Рудич Владислав Комишнянська загальноосвітня школа

I-III ступенів Миргородського району

Полтавської області;
Ситник Андрій навчально-виховний комплекс м. Нетішина

Хмельницької області
Хохол Валентин Мукачівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Мукачівської міської

ради Закарпатської області
Ярош Антон гімназія ім. П.Куліша м. Борзни

Борзнянської районної ради Чернігівської

області
11 клас
Алєшко Павло Малинська загальноосвітня школи

I-III ступенів N 2 Житомирської області
Бойчук Назарій Буштинська загальноосвітня школа

I-III ступенів Буштинської селищної ради

Тячівського району Закарпатської області
Гундерчук Володимир Тернопільський технічний ліцей
Дрозд Василь Довговойнилівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Калуської районної ради

Івано-Франківської області
Дубина Микола Український фізико-математичний ліцей при

Київському національному університеті

імені Тараса Шевченка
Журавльов Юрій загальноосвітня школа I-III ступенів N 31

м. Сімферополя
Іванько Тетяна Бахмацька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 5 Бахмацької районної

ради Чернігівської області
Крамаренко Дмитро Запорізький багатопрофільний ліцей N 99
Логвіненко Єгор комунальна установа "Сумська

спеціалізована школа I-III ступенів N 10

ім. Героя Радянського Союзу О.А.Бутка"
Нестерук Юрій загальноосвітня школа I-III ступенів N 7

м. Старокостянтинова Хмельницької області
Орел Інна природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва
Піпіч Артем ліцей інформаційних технологій при

Дніпропетровському національному

університеті імені Олеся Гончара
Попович Олександр Волинський ліцей-інтернат Волинської

обласної ради
Постний Олексій Харківська гімназія N 46

ім. М.В.Ломоносова Харківської міської

ради
Сухонос Данііл Комсомольська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 4 з поглибленим вивченням

англійської мови Полтавської області
Шевчук Валерій Дубенський навчально-виховний комплекс

"Школа - гімназія" Дубенської міської ради

Рівненської області
Шірінян Артур Черкаський фізико-математичний ліцей

(ФІМЛІ) Черкаської міської ради

Черкаської області
Яковлев Віталій Севастопольська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 29

Додаток 11

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники IV етапу I Всеукраїнської учнівської
олімпіади з астрономії:
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
10 клас
Гулін Всеволод Харківський НВК N 45 "Академічна гімназія"

Харківської області
Федоряка Дмитро Дніпропетровський ліцей інформаційних

технологій при Дніпропетровському

національному університеті імені Олеся

Гончара м. Дніпропетровська (учень

9 класу)
11 клас
Кайда Олександр Український фізико-математичний ліцей

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка (учень 10 класу)
Коссаковський Аркадій загальноосвітня школа I-III ступенів N 6

м. Ялти Автономної Республіки Крим
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
10 клас
Богданов Дмитро НВК: СЗШ I-III ст. - гуманітарно-

естетичний колеж N 29 м. Вінниці

(учень 9 класу)
Дубодєлов Марк загальноосвітній спеціалізований

санаторний інтернатний заклад

II-III ступенів "Ерудит" для обдарованих

дітей м. Донецька
Ільницький Іван Долинський природничо-математичний ліцей

Долинської районної ради

Івано-Франківської області (учень 9 класу)
Солецький Роман Одеська приватна спеціалізована школа

I-III ступенів "Гармонія" Одеської області

(учень 5 класу)
11 клас
Юдаєв Андрій Технічний ліцей N 1 м. Дніпродзержинська

Дніпропетровської області
Курятніков Євгеній Природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва
Терсімонов Георгій ліцей при Донецькому національному

університеті м. Донецька
Філь Микита Запорізька гімназія N 6 Запорізької

міської ради
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
10 клас
Воробйова Марія Український фізико-математичний ліцей

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка
Гордієнко Сергій Корсунь-Шевченківський ліцей Корсунь-

Шевченківської районної ради Черкаської

області
Дубенський Юрій Радехівська спеціалізована загальноосвітня

школа I-III ступенів з поглибленим

вивченням іноземної мови Львівської

області
Зубов Юрій комунальний заклад "Луганська

спеціалізована школа I-III ступенів N 5"

Луганської області
Коник Володимир Миколаївська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 57 Миколаївської міської

ради Миколаївської області
Малюк Андрій Технічний ліцей НТУУ "КПІ" м. Києва
Романов Владислав Севастопольський Військово-Морський ліцей

м. Севастополя
11 клас
Бржечко Даниїл Здолбунівська гімназія Здолбунівської

районної ради Рівненської області
Денисенко Юрій Харківський ліцей N 161 "Імпульс"

Харківської міської ради

Харківської області
Іваніга Оксана Рокосівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Хустського району

Закарпатської області
Космірак Володимир Надвірнянський ліцей Надвірнянської

районної ради Івано-Франківської області
Сердюк Павло Полтавська гімназія N 9 Полтавської

міської ради Полтавської області
Халавка Назар Львівський фізико-математичний ліцей-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
Хребтов Юрій Тернопільська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 28 Тернопільської області
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
10 клас
Бавда Орест Луцька гімназія N 18 Луцької міської ради

Волинської області
Болсун Владислав загальноосвітня спеціалізована школа

I-III ступенів фізико-математичного

профілю N 12 м. Чернігова

Чернігівської області
Вітченко Роман комунальний заклад "Педагогічний ліцей

Кіровоградської міської ради

Кіровоградської області"
Гладун Денис навчально-виховний комплекс "Рівненський

обласний ліцей-інтернат" Рівненської

обласної ради Рівненської області
Далєвський Володимир Бучацька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 3 Тернопільської області
Кіщук Володимир Більська загальноосвітня школа

I-III ступенів Чемеровецького району

Хмельницької області (учень 8 класу)
Лобанов Олександр Комсомольська гімназія ім. В.О.Нижниченка

Полтавської області
Люманов Едем гімназія N 11 ім. К.А.Треньова

м. Сімферополя Автономної Республіки Крим
Резник Денис Шосткинська навчально-виховний комплекс:

спеціалізована школа I-II ступенів - ліцей

Шосткинської міської ради Сумської області
Філічкін Максим Броварський НВК Київської області
Фустій Вадим середня загальноосвітня школа

I-III ступенів с. Нелипівці Кельменецького

району Чернівецької області
Цюп'як Томаш Мукачівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 16 Мукачівської міської

ради Закарпатської області
Шкарупіло Тетяна Коханівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Токмацької РДА Запорізької

області (учениця 9 класу)
11 клас
Войтович Іннесса Одеська спеціалізована загальноосвітня

школа I-III ступенів N 50 Одеської області
Губко Анна загальноосвітня спеціалізована школа

I-III ступенів фізико-математичного

профілю N 12 м. Чернігова

Чернігівської області (учениця 10 класу)
Дзюбак Валерія Щасливський НВК Бориспільського району

Київської області
Зайчук Ольга Ківерцівська експериментальна ЗОШ -

комплекс I-III ступенів Волинської області
Кметюк Анатолій загальноосвітня школа I-III ступенів

смт. Оратів Оратівського району

Вінницької області
Колоскова Олександра Олександрівська гімназія Сумської міської

ради Сумської області
Костецький Антон Іваньківська загальноосвітня школа

I-III ступенів Маньківської районної ради

Черкаської області
Лягера Сергій Житомирський обласний педагогічний ліцей

Житомирської області
Носков Вадим Миколаївський морський ліцей ім. професора

М.Александрова Миколаївської міської ради

Миколаївської області
Прохорова Марія Чернівецький ліцей N 1 математичного та

економічного профілю Чернівецької міської

ради Чернівецької області
Хлановський Андрій загальноосвітня школа I N 13 м. Коростеня

Житомирської області
Чухало Іван Чаплинська спеціалізована школа

I-III ступенів N 1 Чаплинського району

Херсонської області
Шинкаренко Денис Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей

Сєвєродонецької міської ради Луганської

області
Щука Роман Хмельницька гімназія N 1 імені Володимира

Красицького Хмельницької області

Додаток 12

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники IV етапу XLVIII Всеукраїнської
учнівської олімпіади з хімії:
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
8 клас
Діденко Роман ліцей N 142 м. Києва
Смирнов Олег Артемівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 24 Артемівської міської

ради Донецької області
9 клас
Анапольська Марія Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер"

м. Києва
Вигівський Олександр Харківська гімназія N 47 Харківської

міської ради
Стельмах Андрій Львівський фізико-математичний ліцей-

інтерн при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
Чжен Олександр Природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва
10 клас
Запорожець Ірина Балаклійська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 ім. О.А.Тризни

Балаклійської районної ради

Харківської області
Тупичак Микола Львівський фізико-математичний ліцей-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
Чернюх Ігор Львівський фізико-математичний ліцей-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
Шибанов Дмитро Севастопольська спеціалізована школа

I-III ступенів N 57 з музично-хоровим

профілем навчання Севастопольської міської

ради
11 клас
Архіпов Антон Ліцей N 100 "Поділ" м. Києва
Друженко Тетяна Український фізико-математичний ліцей

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка
Кузьменко Петро Природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва
Руденко Тимофій Український фізико-математичний ліцей

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
8 клас
Волковницький Костянтин Артемівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 24 Артемівської міської

ради Донецької області
Андріашвілі Владислав Жовтнева спеціалізована школа

I-III ступенів Білопільської районної

ради Сумської області
Гвардіян Олександр Германівська гімназія Обухівського

району Київської області
Гірка Сергій середня загальноосвітня школа

I-III ступенів N 70 м. Києва
Дзюба Влад комунальний заклад освіти "Навчально-

виховний комплекс N 100"

Дніпропетровської міської ради
Король Роман комунальний заклад "Луцька гімназії N 21

імені Михайла Кравчука Луцької міської

ради Волинської області"
Косолапов Дмитро Херсонська спеціалізована школа

I-III ступенів N 27 із поглибленим

вивченням інформатики та іноземних мов

Херсонської міської ради
Нешта Владислав Львівський фізико-математичний ліцей-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
Юров Євген комунальний заклад "Луганська

спеціалізована школа I-III ступенів N 1

імені професора Льва Михайловича Лоповка"
9 клас
Єгоров Дмитро Запорізький багатопрофільний ліцей N 99

Запорізької міської ради
Константинов Олександр Львівський фізико-математичний ліцей-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
Ляшук Олександр Фізико-математична гімназія N 17

м. Вінниці
Павлов Андрій Ялтинська спеціалізована школа

I-III ступенів N 12 Ялтинської міської

ради Автономної Республіки Крим
Скаленко Євген комунальний заклад "Луганський навчально-

виховний комплекс спеціалізована школа

I ступеня-гімназій N 60 імені 200-річчя

міста Луганська"
Степаннікова Катерина Запорізький багатопрофільний ліцей N 99

Запорізької міської ради
Щукін Євгеній Природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва
10 клас
Александренко Сергій Шосткинський навчально-виховний комплекс:

спеціалізована школа I-II ступенів - ліцей

Шосткинської міської ради Сумської області
Дмитренко Олександр Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер"

м. Києва
Кожанов Вадим Великоплосківський навчально-виховний

комплекс "Загальноосвітня школа

I-III ступенів - дошкільний заклад"

Великомихайлівського району

Одеської області
Котвицький Дмитро Фізико-технічний ліцей при Херсонському

національному технічному університеті та

Дніпропетровському державному університеті

Херсонської міської ради
Пеньков Любомир Львівський фізико-математичного ліцей-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
11 клас
Забільська Анна ліцей при Донецькому національному

університеті
Бачук Василь навчально-виховний комплекс "Рівненський

обласний ліцей-інтернат" Рівненської

обласної ради
Бородін Олег Харківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 114 Харківської міської

ради
Морадь Вікторія Львівський фізико-математичний

ліцей-інтернат при Львівському

національному університеті імені

Івана Франка
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
8 клас
Агунович Володимир Рівненська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 27 Рівненської міської

ради
Бондар Єгор фізико-математична гімназія N 17

м. Вінниці
Гатич Данило Богородчанська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Богородчанської

районної ради Івано-Франківської області
Жгульов Костянтин Харківська гімназіа N 82 Харківської

міської ради
Кучковська Юлія Житомирський екологічний ліцей N 24
Медведько Сергій Донецький ліцей N 30 Донецької міської

ради
Савонік Михайло Княжицька загальноосвітня школа

I-III ступенів Броварського району

Київської області
Сухіненко Інна Олександрівська гімназія Сумської міської

ради Сумської області
Шокарєв Олексій Рівненська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 11 Рівненської міської

ради
9 клас
Демчук Олександр Нововолинська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 3 Нововолинської міської

ради Волинської області
Карвацький Сергій Лисогірська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Первомайської районної

ради Миколаївської області
Куражнов Євген Артемівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 24 Артемівської міської

ради Донецької області
Масляк Арсен Українська гімназія N 1 Івано-Франківської

міської ради
Мошняга Лілія навчально-виховний комплекс: гуманітарна

гімназії N 1 ім. Пирогова м. Вінниці
Нікіфоров Олексій комунальний заклад "Рішельєвський ліцей"

м. Одеси
Нужний Олександр Артемівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 24 Артемівської міської

ради Донецької області
Оніжук Микита Харківський технічний ліцей N 173

Харківської міської ради
Протас Андрій комунальна установа "Олександрівська

гімназія" Сумської міської ради Сумської

області
Свєшніков Артем комунальний заклад "Фастівський ліцей-

інтернат" Київської обласної ради
Смалій Василь средня загальноосвітня школа

I-III ступенів N 10 м. Сєвєродонецька

Луганської області
Усков Віктор Українська гімназія N 1 Івано-Франківської

міської ради
Чепляка Анна комунальний заклад "Рішельєвський ліцей"

м. Одеси
10 клас
Бичков Костянтин Ялтинський навчально-виховний комплекс

Школа-ліцей N 9" Ялтинської міської

ради Автономної Республіки Крим
Головізніна Катерина Харківська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 36 Харківської міської

ради
Гомон Антон Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей

Сєвєродонецької міської ради Луганської

області
Гуцкалов Ілля Нововолинська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 6 Нововолинської міської

ради Волинської області
Ільчук Дмитрій Український фізико-математичний ліцей

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка
Матеуш Артем Природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва
Онисько Юрій Лінгвістична гімназія ім. Т.Г.Шевченка

Ужгородської міської ради Закарпатської

області
Сидоренко Катерина комунальний заклад "Луганська

спеціалізована школа I-III ступенів N 1

імені професора Льва Михайловича Лоповка"
Стус Микола Кам'янець-Подільська гімназія

Хмельницької області
Федик Андрій Калуський навчально-виховний комплекс

"Загальноосвітня школа I-III ступенів

N 10 - ліцей" Калуської міської ради

Івано-Франківської області
11 клас
Зайцева Сніжана Харківська гімназія N 47 Харківської

міської ради
Корній Юрій Богородчанська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Богородчанської

районної ради Івано-Франківської області
Коссаковський Аркадій Ялтинська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 6 Ялтинської міської ради

Автономної Республіки Крим
Крюков Петро Львівський фізико-математичний ліцею-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
Омельян Тарас Обласна спеціалізована школа-інтернат

"Фізико-технічний ліцей при Івано-

Франківському національному технічному

університеті нафти і газу" Івано-

Франківської області
Плюснов Дмитро комунальний заклад "Рішельєвський ліцей"

м. Одеси
Семенюк Ірина Львівський фізико-математичний ліцею-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
Хуторянський Андрій Український фізико-математичний ліцей

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
8 клас
Гапішко Владислав Баштанська гімназія Баштанської районної

ради Миколаївської області
Горобей Дарина Княжицька загальноосвітня школа

I-III ступенів Броварського району

Київської області
Задорожко Катерина Прилуцька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 7 Прилуцької міської

ради Чернігівської області
Згржебловський Станіслав Запорізький багатопрофільний ліцей N 99

Запорізької міської ради
Катріченко Михайло Первомайська гімназія

Миколаївської області
Кирпа Марія Комунальний заклад "Навчально-виховне

об'єднання природничо-економіко-

правовий ліцей - спеціалізована школа

I-III ступенів N 8 - позашкільний центр

Кіровоградської міської ради

Кіровоградської області" (7 клас)
Крупський Андрій Іллічівська гімназія N 1 м. Іллічівська

Одеської області
Кулій Ярослав ліцей N 100 "Поділ" м. Києва
Недокус Олег Чортківська гімназія імені М.Шашкевича

Тернопільської області
Пакіж Олексій Калуська гімназія Калуської міської

ради Івано-Франківської області
Пацаловська Лілія Нетішинський навчально-виховний комплеск

"Загальноосвітня школа I-II ступенів

та ліцей" Хмельницької області
Римаренко Андрій комунальний заклад "Навчально-виховне

об'єднання природничо-економіко-правовий

ліцей - спеціалізована школа

I-III ступенів N 8 - позашкільний центр

Кіровоградської міської ради

Кіровоградської області"
Самойлова Ольга Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер"

м. Києва
Самошко Павло Харківська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 118 Харківської міської

ради
Соловей Ірина Мукачівська загальноосвітняї школа

I-III ступенів N 11 Мукачівської міської

ради Закарпатської області
Сухініна Юлія комунальний заклад "Алчевська середня

спеціалізована школа N 22 з поглибленим

вивченням предметів фізико-математичного

циклу при Донбаському державному

технічному університеті"
Танцюра Юлія Смілянська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 11 Смілянської міської

ради Черкаської області
Тарасенко Анна Сквирський ліцец Сквирської районної

ради Київської області
Шестопалов Михайло Баламутівський навчально-виховний

комплекс I-III ступенів Заставнівського

району Чернівецької області
Юрченко Анастасія Харківська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 36 Харківської міської

ради
9 клас
Агарков Владислав Ялтинський навчально-виховний комплекс

"Школа-ліцей N 9" Ялтинської міської ради

Автономної Республіки Крим
Балацький Андрій комунальна установа "Олександрівська

гімназія" Сумської міської ради

Сумської області
Галіна Анастасія Херсонська спеціалізована школа

I-III ступенів N 30 із поглибленим

вивченням предметів природничо-

математичного циклу та англійської мови

Херсонської міської ради
Герасименко Максим Прилуцька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 7 Прилуцької міської ради

Чернігівської області
Джума Ахмад навчально-виховний комплекс

"Кіровоградський колегіум" -

спеціалізований загальноосвітній

навчальний заклад I-III ступенів -

дошкільний навчальний заклад - центр

естетичного виховання" Кіровоградської

міської ради Кіровоградської області
Жуков Андрій загальноосвітня школа I-III ступенів N 6

ім. В.Г.Короленка м. Житомира
Завацький Олександр гімназія м. Ужгорода Закарпатської області
Зеліско Олеся Неполоковецький загальноосвітній

навчальний заклад I-III ступенів

Кіцманського району Чернівецької області
Золотухіна Єлизавета Черкаська спеціалізована школа

I-III ступенів N 17 Черкаської міської

ради
Йовенко Артем Славутицький ліцей Славутицької міської

ради Київської області
Капелянович Марина Ужгородська загальноосвітня спеціалізована

школа-інтернат з поглибленим вивченням

окремих предметів Закарпатської обласної

ради
Колядін Антон Харківська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 53 Харківської міської

ради
Крамарь Тетяна Севастопольська загальноосвітня школа

I-III ступенів з поглибленим вивчення

манглійської мови N 43 Севастопольської

міської ради
Кухтинов Руслан Донецька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 147 Донецької міської

ради
Логвіненко Дмитро Севастопольська гімназія N 1

імені О.С.Пушкіна Севастопольської міської

ради
Макара Наталія Львівський фізико-математичний ліцею-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
Муращенко Владислав Полтавська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 4
Ніколаєв Андрій комунальний заклад освіти "Гімназія N 3"

Дніпропетровської міської ради

Дніпропетровської області
Охріменко Максим Фізико-технічний ліцей при Херсонському

національному технічному університеті та

Дніпропетровському державному університеті

Херсонської міської ради
Ремезюк Ілона Дубровицький навчально-виховний комплекс

"Ліцей - загальноосвітня школа

I-II ступенів" Дубровицької районної ради

Рівненської області
Сергеєв Лев Кам'янсько-Подільський ліцей Хмельницької

області
Степченкова Тетяна Тернопільська спеціалізована школа

I-III ступенів N 3 з поглибленим вивченням

іноземних мов
Троїло Кирил Український фізико-математичний ліцей

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка
Шевцов Максим Шосткинський навчально-виховний комплекс:

спеціалізована школа I-II ступенів - ліцей

Шосткинської міської ради Сумської області
10 клас
Борисевич Владислав середня загальноосвітня школа

I-III ступенів N 4 ім. Д.І.Менделєєва

м. Вінниці
Босенко Каріна комунальний заклад освіти "Гімназія N 11"

Дніпропетровської міської ради

Дніпропетровської області
Воронов Кіндрат загальноосвітня школа I-III ступенів N 7

м. Іллічівська Одеської області
Горнік Іван Нововолинський ліцей-інтернат Волинської

обласної ради
Гусєв Юрій комунальна установа "Сумська

спеціалізована школа I-III ступенів N 10

імені Героя Радянського Союзу О.Бутка"
Данилков Роман Тернопільська класична гімназія
Довганюк Діана Волочиський навчально-виховний комплекс в

складі школи І ступеня та гімназії

Хмельницької області
Замікула Костянтин ліцей при Донецькому національному

університеті
Колесников Богдан комунальна установа" Олександрівська

гімназія" Сумської міської ради Сумської

області
Кондя Олег Фізико-технічний ліцей при Херсонському

національному технічному університеті та

Дніпропетровському державному університеті

Херсонської міської ради
Коцеруба Антон Кременчуцький ліцей N 4

Полтавської області
Кошова Наталія Черкаський фізико-математичний ліцей

(ФІМЛІ) Черкаської міської ради
Ліцкан Едуард Селятинська загальноосвітня школа

I-III ступенів Путильського району

Чернівецької області
Петровець Ірина Дубровицький навчально-виховний комплекс

"Ліцей - загальноосвітня школа

I-II ступенів" Дубровицької районної ради

Рівненської області
Пєтров Костянтин комунальний заклад "Луганська

спеціалізована школа I-III ступенів N 1

імені професора Льва Михайловича Лоповка"
Пінчук Ілля навчально-виховний комплекс

"Загальноосвітня школа I-III ступенів

N 25, природничо-математичний ліцей"

Кіровоградської міської ради

Кіровоградської області
Сніхівська Маргарита загальноосвітня школа I-III ступенів N 3

м. Обухова Київської області
Тимчук Андрій загальноосвітня школа I-III ступенів N 27

м. Житомира
Шевченко Олександр Чернігівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 18 Чернігівської міської

ради
11 клас
Бойко Вікторія Смілянський природничо-математичний ліцей

Смілянської міської ради

Черкаської області
Бретош Катерина загальноосвітня школа I-III ступенів N 10

Краснолуцької міської ради Луганської

області
Гордієнко Лариса Баштанська гімназія Баштанської районної

ради Миколаївської області
Гулей Олеся Ужгородська загальноосвітня спеціалізована

школа-інтернат з поглибленим вивченням

окремих предметів Закарпатської обласної

ради
Козко Денис Нововолинська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 3 Нововолинської міської

ради Волинської області
Котяш Олег Дубровицький навчально-виховний комплекс

"Ліцей - загальноосвітня школа

I-II ступенів" Дубровицької районної ради

Рівненської області
Кравченко Олена комунальний заклад освіти "Середня

загальноосвітня школа I-III ступенів N 5"

Вільногірської міської ради

Дніпропетровської області
Кукушкіна Марія Полтавська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 м. Полтави
Летушев Олександр Новоград-Волинський навчально-виховний

комплекс "Гімназія імені Лесі Українки -

школа I ступеня" Житомирської області
Мішин Владислав Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей

Сєвєродонецької міської ради Луганської

області
Мохнач Юлія Ріпкинська гімназія Ріпкинської районної

ради Чернігівської області
Мудревський Ярослав Запорізький багатопрофільний ліцей N 99

Запорізької міської ради
Павлюк Мар'яна Качанівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Підволочиського району

Тернопільської області
Резніченко Оксана Кременчуцький ліцей N 4 Полтавської

області
Серветник Микола Природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва
Тунгускова Оксана середня загальноосвітня школа

I-III ступенів с. Бабин Кельменецького

району Чернівецької області
Шамовцев Вадим Севастопольська гімназія N 1

ім. О.С.Пушкіна Севастопольської

міської ради

Додаток 13

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники IV етапу XXXII Всеукраїнської
учнівської олімпіади з біології:
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
8 клас
Калініченко Каріна Красногорівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Великобагачанської районної

ради Полтавської області
Кліщ Микола середня загальноосвітня школа N 91

м. Львова
9 клас
Журавель Андрій Волинський ліцей-інтернат Волинської

обласної ради
Кравчук Станіслав навчально-виховний комплекс

"Загальноосвітня школа I-III ступенів-

гімназія" м. Горохів Волинської області
10 клас
Белялова Севіль гімназія N 11 імені К.А.Треньова

м. Сімферополя
Бондаренко Владислав НВО "Вишнівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 - дошкільний навчальний

заклад" Києво-Святошинського району

Київської області
11 клас
Волков Андрій Чернівецька гімназії N 2 Чернівецької

міської ради
Михайловський Ярослав Запорізький колегіум "Елінт"
Сапожнікова Валерія Харківська гімназія N 47 Харківської

міської ради
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
8 клас
Баб'як Олена Луцька гімназія N 21 імені Михайла

Кравчука Луцької міської ради
Вірич Петро Володарська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Київської області
Каташов Степан комунальний заклад "Луганський ліцей

іноземних мов"
Лагода Віталій Луцький навчально-виховний комплекс

"Гімназія N 14" Луцької міської ради
Расулова Оксана Черкаська гімназія N 31 Черкаської міської

ради Черкаської області
Сендель Ірина Хмельницька середня загальноосвітня школа

N 18 I-III ступенів імені В.Чорновола
9 клас
Боровльова Дарія комунальний заклад "Луганська

спеціалізована школа I-III ступенів N 19"
Гащишин Кирило Волинський ліцей-інтернат Волинської

обласної ради
Куртєва Анна Виноградівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Болградського району

Одеської області
Рева Яна Монастириська загальноосвітня школа

I-III ступенів Тернопільської області
Рибчак Станіслав Калуська гімназія Калуської міської ради

Івано-Франківської області
Семенюк Дмитро Мархалівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Васильківського району

Київської області
Стадник Анна-Марія Львівський фізико-математичний ліцей-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
10 клас
Авілов Іван середня загальноосвітня школа N 5

м. Нікополя Дніпропетровської області
Афонін Дмитро комунальний заклад "Луганська

спеціалізована школа I-III ступенів N 57"
Зінченко Валентина Донецький загальноосвітній спеціалізований

санаторний інтернатний заклад

II-III ступенів "Ерудит" для обдарованих

дітей
Клещевніков Віталій спеціалізована школа N 71 м. Києва
Кулинич Тимофій Енергодарський багатопрофільний ліцей

Енергодарської міської ради Запорізької

області
Марченко Антон Дніпропетровський обласний медичний ліцей-

інтернат "Дніпро"
Шпур Інна Шепетівський навчально-виховний комплекс

N 1 у складі: "Загальноосвітня школа

I-II ступенів та ліцей"

Хмельницької області
11 клас
Волтарніст Денис Романівська гімназія Житомирської області
Гончарук Альона Хмельницький спеціалізований ліцей-

інтернат поглибленої підготовки в галузі

науки
Некрасова Лариса Черкаська гімназія N 31 Черкаської міської

ради
Полшведкіна Юлія Харківський ліцей N 161 "Імпульс"

Харківської міської ради
Тельпіс Валерій Деленська загальноосвітня школа

I-III ступенів Арцизького району

Одеської області
Ширяєва Дарія комунальний заклад "Луганська

спеціалізована школа I-III ступенів N 57"
Ягенський Василь Луцька гімназія N 21 імені Михайла

Кравчука Луцької міської ради
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
8 клас
Беруашвілі Тамара Радомишльська гімназія

Житомирської області
Бодов Роберт навчально-виховний комплекс "Рівненський

обласний ліцей-інтернат" Рівненської

обласної ради
Горлакова Олена Мелітопольська спеціалізована школа

I-III ступенів N 25 Мелітопольської

міської ради Запорізької області
Зіньковський Артем Бердянська загальноосвітня школа

I-III ступенів Донецької області
Ляпустіна Сергій гімназія N 1 імені Ушинського

м. Сімферополя
Міщанчук Віктор Чортківська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 Тернопільської області
Орлик Сергій ліцей "Інтелект" м. Києва
Пасечник Олександр Донецька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 136
Серегола Дар'я багатопрофільний ліцей "Інтелект" -

загальноосвітня школа I-III ступенів N 11

м. Ужгорода
Соколовська Христина Українська гімназія N 1 Івано-Франківської

міської ради Івано-Франківської області
9 клас
Александрова Олександра Херсонський ліцей Херсонської обласної

ради
Ковалець Софія ліцей N 241 "Голосіївський" м. Києва
Мамчур Богдан Погребищенська середня загальноосвітня

школа I-III ступенів N 2 Вінницької

області
Матчишин Сергій Коломийська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 4 Коломийської міської

ради Івано-Франківської області
Мещерякова Олександра Бориспільська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 6 Київської області
Муковоз Аліна Луцька гімназія N 21 імені Михайла

Кравчука Луцької міської ради
Назаров Антон Харківська гімназія N 47 Харківської

міської ради
Натолочний Валерій Шепетівський навчально-виховний комплекс

"Загальноосвітня школа I-III ступенів -

гімназія" Хмельницької області
Піменов Костянтин Донецька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 14
Рудікова Владислава Краматорська українська гімназія

Донецької області
Рудой Дмитро Одеська гімназія N 5
Трофімчук Тетяна Шепетівський навчально-виховний комплекс

N 1 у складі: "Загальноосвітня школа

I-II ступенів та ліцей" Хмельницької

області
10 клас
Бідочка Оксана Івано-Франківська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 Івано-Франківської

міської ради
Віноградова Мирослава Горлівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 4 Донецької області
Гнатюк Тетяна Шепетівський навчально-виховний комплекс

N 1 у складі: "Загальноосвітня школа

I-II ступенів та ліцей"

Хмельницької області
Єсип Наталія Луцька гімназія N 21 імені

Михайла Кравчука Луцької міської ради
Кедлян Вероніка Харківська гімназія N 47 Харківської

міської ради
Кирилюк Богдана Глибоцький ліцей Чернівецької області
Кірсанов Дмитро Миколаївський економічний ліцей N 2

Миколаївської міської ради
Кутник Станіслав Харківська гімназія N 82 Харківської

міської ради
Мірлас Єлизавета Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер"

м. Києва
Нестор Дмитро середня загальноосвітня школа N 54

м. Львова
Сучок Світлана Погребищенська середня загальноосвітня

школа I-III ступенів N 2 Вінницької

області
Федонюк Олена Луцька гімназія N 21 імені Михайла

Кравчука Луцької міської ради
Фролов Євген Донецький загальноосвітній спеціалізований

санаторний інтернатний заклад

II-III ступенів "Ерудит" для обдарованих

дітей
11 клас
Берегова Наталя Криворізький обласний ліцей-інтернат для

сільської молоді Дніпропетровської області
Ботвиновський Іван спеціалізована школа N 314 м. Києва
Брюханова Анастасія загальноосвітній навчально-виховний

комплекс N 4 м. Бердичева

Житомирської області
Дуарте Антоніо середня загальноосвітня школа I-III ступенів

N 21 м. Вінниці
Журба Олександр Херсонський ліцей Херсонської обласної

ради
Карпуша Галина Олександрівська гімназія Сумської міської

ради
Лящевський Дмитро загальноосвітня школа I-III ступенів N 10

Краснолуцької міської ради Луганської

області
Нестерук Вікторія Луцький навчально-виховного комплексу

N 26 Луцької міської ради
Пастухова Дар'я Кременчуцька гімназія N 5

імені Т.Г.Шевченка Кременчуцької міської

ради Полтавської області
Пристая Євген Ізянська загальноосвітня школа

I-III ступенів Хустської районної

державної адміністрації

Закарпатської області
Терещенко Єгор Донецький загальноосвітній спеціалізований

санаторний інтернатний заклад

II-III ступенів "Ерудит" для обдарованих

дітей (учень 10 класу)
Тимчишин Ольга Новороздільська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 Львівської області
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
8 клас
Альошин Данило Запорізький багатопрофільний ліцей N 99
Бабіченко Євгеній Рішельєвський ліцей м.Одеси
Габінет Ксенія загальноосвітня школа I-III ступенів N 4

Кіровоградської міської ради
Гайченя Юлія Комишанська загальноосвітня школа

I-III ступенів Херсонської міської ради
Загородній Дмитро Дніпропетровський фінансово-економічний

ліцей
Зібров Віталій Нерубайська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 Біляївського району

Одеської області
Кохан Богдан середня загальноосвітня школа

I-III ступенів N 6 м. Гайсина

Вінницької області
Кравцов Сергій Баштанська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 Баштанської районної

ради Миколаївської області
Красненко Катерина ліцей N 25 імені М.О.Щорса м. Житомира
Кузьменко Дар'я Харківська гімназія N 47 Харківської

міської ради
Ляшко Тетяна Севастопольська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 32 імені Л.В.Бобковой
Мельник Віктор Новоселицька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 3 Чернівецької області
Міхєєв Олексій Чернівецька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 5 Чернівецької міської

ради
Павленко Катерина Сумська спеціалізована школа

I-III ступенів N 7
Полулях Володимир Ніжинська гімназія N 3 Чернігівської

області
Тарнопольська Дар'я середня школа N 37 м. Дніпропетровська
Тищенко Єлизавета Харківська гімназія N 47 Харківської

міської ради
Фролова Анастасія Славутицький ліцей Київської області
Явтушенко Павло навчально-виховний комплекс

"Школа-гімназія" N 10

імені Е.К.Покровського м. Сімферополя
9 клас
Бальчунас Іван Баштанська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Баштанської районної

ради Миколаївської області
Бандик Всеволод Чернігівський колегіум N 11 Чернігівської

міської ради
Бардін Василь Донецька профільна гімназія N 122
Башинська Юлія Житомирська міська гуманітарна гімназія

N 23
Воронецька Сабіна Житомирський міський колегіум
Гетьман Роман гімназія смт. Кельменці Чернівецької

області
Гущин Олександр Донецька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 142
Загребельна Анна Сумська спеціалізована школа

I-III ступенів N 10 імені Героя

Радянського Союзу О.Бутка
Золотарьов Григорій Харківський університетський ліцей

Харківської обласної ради
Карпюк Крістіна Світлівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Джанкойського району

Автономної Республіки Крим
Крижанівський Василь Ужгородська загальноосвітня спеціалізована

школа-інтернат з поглибленим вивченням

окремих предметів Закарпатської обласної

ради
Лісняк Анастасія Черкаська гімназія N 31 Черкаської міської

ради
Мироненко Олексій ліцей "Самара" м. Новомосковськ

Дніпропетровської області
Парфьонов Ярослав загальноосвітня школа I-III ступенів

смт. Салькове Гайворонського району

Кіровоградської області
Посуховська Вікторія Севастопольська гімназія N 1

імені О.С.Пушкіна
Притуляк Ольга Коровійська загальноосвітня школа

I-III ступенів Глибоцького району

Чернівецької області
Прядунець Юрій Малодорогостаївська загальноосвітня школа

I-III ступенів Млинівської районної ради

Рівненської області
Скиданович Олександра Калуська гімназія Калуської міської ради

Івано-Франківської області
Тітова Ірина навчально-виховний комплекс "Дитячий

садок - загальноосвітня школа

I-III ступенів" Кам'янсько-Дніпровської

міської ради Запорізької області
Трегуб Дар'я Лубенська спеціалізована школа

I-III ступенів N 6 Лубенської міської ради

Полтавської області
Шеремета Василина Одеська гімназія N 5
Ярош Ангеліна Запорізька гімназія N 28
10 клас
Архипов Ігор Дніпропетровський обласний медичний

ліцей-інтернат "Дніпро"
Бардин Соломія ліцей інформаційних технологій

Олександрійської міської ради

Кіровоградської області
Білоус Григорій Черкаська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 32 Черкаської міської

ради
Величко Тарас Чернівецький ліцей N 3 медичного профілю

Чернівецької міської ради
Гайдучик Людмила Кременецька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 5 Тернопільської області
Горленко Катерина комунальний заклад "Обласна спеціалізована

школа-інтернат II-III ступенів

"Обдарованість" Харківської обласної ради
Демчук Василь навчально-виховний комплекс

"Загальноосвітня школа I-III ступенів-

гімназія" м. Горохів Волинської області
Дуридівка Олег Вільшаницька загальноосвітня школа

I-III ступенів Тисменицької районної ради

Івано-Франківської області
Зайцева Анна Шепетівський навчально-виховний комплекс

N 1 у складі: "Загальноосвітня школа

I-II ступенів та ліцей"

Хмельницької області
Карасенко Анна Полтавської гімназії N 28
Легановська Марина Одеська спеціалізована школа

I-III ступенів N 35 з поглибленим

вивченням англійської мови
Ляшик Вікторія Кузнецовська гімназія Кузнецовської

міської ради Рівненської області
Мельник Софія Житомирський обласний педагогічний ліцей
Мінжирян Олена Новотроянівський НВК "Дитячий садок -

загальноосвітня школа I-III ступенів -

ліцей" Болградського району

Одеської області
Ружанський Микита фізико-технічний ліцей при Херсонському

національному технічному університеті та

Дніпропетровському національному

університеті Херсонської міської ради
Тетін Іван Севастопольська спеціалізована школа

I-III ступенів N 57 з музично-хоровим

профілем навчання
Тодорюк Андрій Чернівецький ліцей N 3 медичного профілю

Чернівецької міської ради
Трудненко Катерина комунальний заклад "Середня

загальноосвітня школа N 6 I-III ступенів

м. Алчевська" Луганської області
Цульба Юрій Ужгородська загальноосвітня спеціалізована

школа-інтернат з поглибленим вивченням

окремих предметів Закарпатської обласної

ради
Четверіков Михайло навчально-виховний комплекс "Гімназія

N 2 - спеціалізована школа I ступеня з

поглибленим вивченням англійської мови"

Одеської міської ради
Шиковець Сергій Ніжинська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 9 Чернігівської області
Шилов Олександр Глухівська спеціалізована школа-інтернат

I-III ступенів імені М.І.Жужоми Сумської

обласної ради
Янович Ольга Житомирська міська гуманітарна гімназія

N 23
11 клас
Андрусяк Наталія Гвіздська загальноосвітня школа

I-III ступенів Надвірнянської районної

ради Івано-Франківської області
Біла Марія Шепетівський навчально-виховний комплекс

"Загальноосвітня школа I-III ступенів -

гімназія" Хмельницької області
Букур Ольга Запорізька гімназія N 31
Гарська Тетяна комунальний заклад "Луганська середня

загальноосвітня школа I-III ступенів N 18"
Гошовський Андрій Долинський природничо-математичний ліцей

Долинської районної ради

Івано-Франківської області
Драч Максим Львівський фізико-математичний

ліцей-інтернат при Львівському

національному університеті

імені Івана Франка
Зварічук Олег Хотинська гімназія Чернівецької області
Іванько Олександр Братська районна гімназія Братської

районної ради Миколаївської області
Кириченко Тетяна Богуславська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 Київської області
Кіблик Вадим Варварівська середня загальноосвітня школа

Синельниківського району Дніпропетровської

області
Кракович Андрій спеціалізована школа N 304 міста Києва
Кудін Олег Петрівська гімназія Петрівської районної

ради Кіровоградської області
Кухар Марія Новояворівський навчально-виховний

комплекс "СЗШ II ст. - ліцей" Яворівського

району Львівської області
Куц Олена Чернівецький ліцей N 3 медичного профілю

Чернівецької міської ради
Марченко Марія природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва
Маяковська Олена Євпаторійський навчально-виховний

комплекс "Інтеграл" Автономної Республіки

Крим
Мельник Юлія Остерська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 імені Ю.Збанацького

Козелецької районної ради

Чернігівської області
Меречко Євген Севастопольська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 22 імені М.О.Острякова
Мірко Станіслав Дубровицький навчально-виховний комплекс

"Ліцей - загальноосвітня школа

I-II ступенів" Дубровицької районної

державної адміністрації

Рівненської області
Новосад Дарія навчально-виховний комплекс "ЗОШ I-III ст.

N 1 - гімназія" м. Хоростків Гусятинського

району Тернопільської області
Панчев Ярослав Татарбунарський навчально-виховний

комплекс "ЗОШ I-III ступенів - гімназія"

Татарбунарського району Одеської області
Хижняк Владислав Донецький загальноосвітній спеціалізований

санаторний інтернатний заклад

II-III ступенів "Ерудит" для обдарованих

дітей
Юзюк Юлія Луцька гімназія N 21 імені Михайла

Кравчука Луцької міської ради

Додаток 14

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники IV етапу I Всеукраїнської учнівської
олімпіади з екології:
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
10 клас
Авраменко Поліна Мукачівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 ім. О.С.Пушкіна

Мукачівської міської ради

Закарпатської області
Русєва Ірина Одеський навчально-виховний комплекс N 84

"Спеціалізована школа I-III ступенів з

поглибленим вивченням іноземних мов -

загальноосвітня школа I-III ступенів"

Одеської міської ради
11 клас
Камінська Анастасія Академічний ліцей при Херсонському

державному університеті Херсонської

міської ради
Ягенський Василь Луцька гімназія N 21 ім. М.Кравчука

Луцької міської ради
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
10 клас
Бангура Елізабет Житомирський міський колегіум
Булава Ольга Хацьківська загальноосвітня школа

I-III ступенів Черкаської районної ради

Черкаської області
Нямещук Галина Лужанська загальноосвітня школа

I-III ступенів Рахівської районної ради

Закарпатської області
Расулов Нафє Ароматнівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Білогірської районної ради

Автономної Республіки Крим
Шевчук Орест Радивилівський навчально-виховний комплекс

"Школа I-III ступенів N 1 - гімназія"

Радивилівської районної ради Рівненської

області
11 клас
Вадзінська Ірина Узинська гімназія Білоцерківського району

Київської області
Гарська Тетяна комунальний заклад "Луганська середня

загальноосвітня школа I-III ступенів N 18"
Корчевська Олександра Рівненський навчально-виховний комплекс

"Загальноосвітня школа I-III ступенів -

ліцей" N 19
Кулинич Оксана гімназія N 191 ім. П.Г.Тичини м. Києва
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
10 клас
Василенко Анна Севастопольська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 41 Севастопольської

міської ради (9 клас)
Дудар Ганна Шумський ліцей Тернопільської області
Журавель Андрій Волинський ліцей-інтернат Волинської

обласної ради (9 клас)
Ілюхіна Валерія Запорізький багатопрофільний ліцей N 99

Запорізької міської ради
Кирилюк Богдана Глибоцький ліцей Чернівецької області
Кучеров Ресуль Ароматнівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Білогірської районної ради

Автономної Республіки Крим
Остапенко Станіслав Красногорівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Великобагачанської районної

ради Полтавської області
Шейко Валерія Харківська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 157 Харківської міської

ради
11 клас
Ковальов Максим Мелітопольська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 8 Мелітопольської міської

ради Запорізької області
Російчук Галина Лужанський загальноосвітній заклад

I-III ступенів ім. В.Орлецького

Кіцманського району Чернівецької області
Лонгус Кірілл Малоданилівський ліцей Дергачівської

районної ради Харківської області
Найда Артем Іркліївська загальноосвітня школа

I-III ступенів Чорнобаївської районної

ради Черкаської області
Субботін Валерій Краснолиманська гімназія Краснолиманської

міської ради Донецької області
Кієнко Тетяна Пустовітська загальноосвітня школа

I-III ступенів Миронівського району

Київської області
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
10 клас
Бабіюк Юлія Миколаївська гімназія N 41 Миколаївської

міської ради
Безусяк Яна Війтівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Бершадського району

Вінницької області
Борисова Яна Музиківська загальноосвітня школа

I-III ступенів Білозерської районної ради

Херсонської області (9 клас)
Бринчук Лілія Петрокорбівський навчально-виховний

комплекс "Загальноосвітня школа

I-III ступенів - дошкільний навчальний

заклад" Новгородківської районної ради

Кіровоградської області
Грушецький Андрій Радехівська спеціалізована середня школа

з поглибленим вивченням іноземної мови

Львівської області (9 клас)
Дитинюк Володимир навчально-виховний комплекс N 10

м. Хмельницького виконавчого комітету

Хмельницької міської ради
Єштокіна Єлизавета Донецька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 20 Донецької міської ради
Йосипишин Дарія Галицька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Галицької районної ради

Івано-Франківської області
Кисіль Юрій Озерянська загальноосвітня школа

I-III ступенів Варвинської районної ради

Чернігівської області (9 клас)
Колотенко Наталія Миропільська гімназія Житомирської області
Кулієва Аліна Пологівська загальноосвітня школа

I-II ступенів Охтирської районної ради

Сумської області (9 клас)
Кучер Роман комунальний заклад "Партизанська середня

загальноосвітня школа I-III ступенів"

Дніпропетровського району

Дніпропетровської області
Полегенько Сергій ліцей "Голосіївський" N 241 м. Києва
Романовська Анатасія Шосткинська спеціалізована школа

I-III ступенів N 1 Шосткинської міської

ради Сумської області (9 клас)
Трудненко Катерина комунальний заклад "Середня

загальноосвітня школа I-III ступенів N 6

м. Алчевська" Луганської області
11 клас
Пронь Оксана навчально-виховний комплекс "Середня

загальноосвітня школа II ступеня -

ліцей" м. Новояворівська Яворівського

району Львівської області
Андрущенко Надія Кіровоградський обласний загальноосвітній

навчально-виховний комплекс гуманітарно-

естетичного профілю (гімназія - інтернат -

школа мистецтв) Кіровоградської обласної

ради
Буров Максим колегіум N 25 Кременчуцької міської ради

Полтавської області
Віркун Анна Хмельницький навчально-виховний комплекс

N 4
Денисенкова Ольга Дніпропетровський обласний медичний

ліцею-інтернат "Дніпро"
Казачишин Наталія Павлівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Тисменицької районної ради

Івано-Франківської області
Климчук Олександр Шумська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 Тернопільської області
Кожокар Дмитро комунальний заклад "Рішельєвський ліцей"

Одеської області
Лахіна Дарина Михайло - Ларинська загальноосвітня школа

I-III ступенів Жовтневої районної ради

Миколаївської області
Марченко Катерина Прилуцька гімназія N 5 Прилуцької міської

ради Чернігівської області
Постолатій Яна заклад "Середня загальноосвітня школа

I-III ступенів N 35 м. Вінниці"
Шамовцев Вадим Севастопольська гімназія N 1

ім. О.С.Пушкіна Севастопольської міської

ради

Додаток 15

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники IV етапу XXXVIII Всеукраїнської
учнівської олімпіади з географії:
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
8 клас
Біланюк Марта Львівська гімназія "Престиж"
Денисюк Лілія комунальний заклад "Луцька гімназія N 21

імені Михайла Кравчука Луцької міської

ради Волинської області"
Коба Юлія СЗШ I-II ступенів - ліцей N 7 м. Вінниці
9 клас
Щебет Едуард загальноосвітня школа N 1 м. Мелітополя

Запорізької області
Сторчак Світлана КЗ Новоолександрівської СЗШ I-III ступенів

Дніпропетровського району

Дніпропетровської області
Парфенюк Юрій Львівська гімназія "Престиж"
10 клас
Дричик Владислав навчально-виховний комплекс "Нововолинська

спеціалізована школа I-III ступенів

N 1-колегіум" Нововолинської міської ради

Волинської області
Острук Володимир Бершадська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Вінницької області
Топоров Юрій КПЛ N 171 "Лідер" Печерського району

м. Києва
11 клас
Гаркавенко Олександр Білоцерківський колегіум Київської області
Панич Ганна Коблівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Березанської районної ради

Миколаївської області
Підцерковна Катерина комунальний заклад "Навчально-виховний

комплекс "Гімназія N 14" Луцької міської

ради Волинської області"
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
8 клас
Кабанець Юлія загальноосвітня школа I-III ступенів N 13

м. Донецька
Литвиненко Владислава СЗШ N 4 м. Дніпродзержинська

Дніпропетровської області
Литовченко Олександр Ніжинська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 10 Ніжинської міської

ради Чернігівської області
Онищенко Максим Кременчуцький ліцей N 4 Полтавської

області
Селівоненко Василь Кролевецька спеціалізована школа

I-III ступенів N 3 Кролевецької районної

ради Сумської області
Чигодаєва Олена Навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей"

N 9 м. Ялти АР Крим
9 клас
Авчиян Аліна Севастопольська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 61 Севастопольської

міської Ради
Брощак Назар Теребовлянська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 Тернопільської області
Голуб Юлія Чернігівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 13 Чернігівської міської

ради
Євтифєєв Валерій Миколаївський морський ліцей

ім. проф. М.Александрова Миколаївської

міської ради
Сапожнік Богдан Агрономіченська СЗШ I-III ступенів

Вінницького району Вінницької області
Федурця Віктор Хустська гімназія-інтернат Закарпатської

області
10 клас
Артимович Марія Харківської спеціалізованої школи

I-III ступенів N 80 Харківської міської

ради
Бончковський Олександр Боремельський навально-виховний комплекс

загальноосвітня школа I-II ступенів -

колегіум Демидівського району Рівненської

області
Бутило Денис Сарненська гімназія Сарненського району

Рівненської області
Дахній Сергій Львівська гімназія "Престиж"
Додух Вадим Біликівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Миргородського району

Полтавської області
Лолаєв Семен навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей"

N 9 м. Ялти АР Крим
11 клас
Дубенська Ірина Радехівська СЗШ N 3 Львівської області
Іванов Павло Кременчуцький ліцей N 4

Полтавської області
Кравченко Анастасія загальноосвітній навчально-виховний

комплекс N 4 м. Бердичева

Житомирської області
Лосик Євген Львівська гімназія "Престиж"
Тіліченко Євгеній Черкаський фізико-математичний ліцей

Черкаської міської ради
Царик Надія Тернопільська Українська гімназія

ім. І.Франка
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
8 клас
Гундич Катерина Узинська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 Білоцерківського району

Київської області
Ерстенюк Ярослав Українська гімназія N 1 Івано-Франківської

міської ради
Крук Андрій Рівненська гуманітарна гімназія

Рівненської міської ради
Ле Ванда Хієн Носівська районна гімназія Носівської

районної ради Чернігівської області
Овчаренко Артур Сумська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 27
Роспопа Павло Виноградівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 8 Виноградівської

районної ради Закарпатської області
Сидоренко Анастасія гімназія N 315 Дарницького району м. Києва
Стасюк Андрій СЗШ N 70 Шевченківського району м. Києва
Субач Катерина Херсонська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 48 Херсонської міської

ради
9 клас
Баландюк Олег Львівський фізико-математичний ліцей
Блинников Сергій Миколаївська гімназія N 2 Миколаївської

міської ради
Бодашевський Андрій загальноосвітня школа I-III ступенів N 30

м. Житомира
Василець Лідія загальноосвітня школа I-III ступенів N 22

м. Полтави
Вікторов Роман Нижньогірський навчально-виховний комплекс

"Школа-гімназія" N 3 Нижньогірського

району АР Крим
Гапоненко Тетяна гімназія N 257 "Синьоозерна" Подільського

району м. Києва
Дорошенко Дар'я загальноосвітня школа I-III ступенів N 58

м. Донецька
Карлаш Анна Рівненська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 8 Рівненської міської

ради
Мороз Максим Рівненський навально-виховний комплекс

N 19 Рівненської міської ради
Сапун Костянтин Фізико-математична гімназія N 17

м. Вінниці
Тютюнник Ірина Полтавська гімназія N 31
Школьний Станіслав Черкаський фізико-математичний ліцей

Черкаської міської ради
Яременко Олександр Роменська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 5 Роменської міської ради

Сумської оласті
10 клас
Булюк Вероніка Херсонська спеціалізована школа

I-III ступенів N 24 з поглибленим

вивченням математики, фізики та

англійської мови Херсонської міської ради
Джагарян Альона Скандинавська гімназія м. Києва
Дусяк Антоніна Глибоцький ліцей Чернівецької області
Задєсєнцев Олексій середня загальноосвітня школа

I-III ступенів N 4 м. Сєвєродонецька

Луганської області
Колісниченко Олександр СЗШ I-II ступенів - ліцей N 7 м. Вінниці
Лапатін Ярослав Мукачівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 11 Мукачівської

міської ради Закарпатської області
Микитюк Василь Снятинська гімназія Снятинської районної

ради Івано-Франківської області
Овчаренко Аліна загальноосвітня школа I-III ступенів

N 24 м. Артемівська Донецької області
Орлов Артур навчально-виховний комплекс "Дошкільний

навчальний заклад - загальноосвітня

школа I-III ступенів - гімназія" N 56

Херсонської міської ради
Поліщук Анастасія Житомирська міська гімназія N 23

ім. М.Й.Очерета
Сігіда Маргарита ЗНЗ N 11 м. Запоріжжя
Сухоруков Максим Славутицький ліцей Київської області
Ткачук Богдан КЗО "ДОЛІФМП" м. Дніпропетровська
Щербина Артем Снігурівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Снігурівської районної

ради Миколаївська області
Яременко Андрій Роменська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 5 Роменської міської ради

Сумської області
11 клас
Аксьоненко Анастасія гімназія N 2 м. Чернівці
Глущенко Олександр ліцей N 6 м. Донецька
Іваниця Богдана СЗШ I-III ступенів N 3 м. Хмельника

Вінницької області
Іванов Олексій гімназія N 8 м. Одеси
Ковальчук Андрій Новосілківська загальноосвітня школа

I-III ступенів Києво-Святошинського району

Київської області
Лайкун Любомир Ужгородська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 8 Ужгородської міської

ради
Ляшенко Михайло багатопрофільний ліцей N 99 м. Запоріжжя
Самофал Євген навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей"

N 9 м. Ялти АР Крим
Хиляк Ірина Підгаєцька гімназія Тернопільської області
Хлань Ярослав гімназія N 9 Кіровоградської міської ради
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
8 клас
Врадій Дмитро Добровеличківська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Добровеличківської

районної державної адміністрації

Кіровоградської області
Галілеєва Євгенія Приазовська ЗОШ N 2 Запорізької області
Грінченко Анастасія Харківський технічний ліцей N 173

Харківської міської ради

Харківської області
Дубенко Антон Одеська гімназія N 1 ім. А.П.Бистріної

м. Одеси
Ємець Денис Кам'янський еколого-економічний ліцей

Кам'янської районної ради

Черкаської області
Киливник Богдан Хмельницький ліцей N 17 м. Хмельницького
Козачук Анастасія Кременецький ліцей ім. У.Самчука,

Тернопільської області
Костюк Богдан Іллінецька НВК "ЗОШ I-III ст. - гімназія

N 2" Вінницької області
Кухарчук Людмила навчально-виховний комплекс N 2

м. Шепетівки Хмельницької області
Музичук Тетяна Рівненська гуманітарна гімназія

Рівненської міської ради м. Рівне
Олійник Дмитро гімназія N 1 м. Чернівці
Сокольник Тетяна Кролевецька спеціалізована школа

I-III ступенів N 3 Кролевецької районної

ради Сумської області
Талавера Марина Тютюнниківська ЗОШ I-III ступенів

Чуднівського району Житомирської області
Христенко Карина Обухівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 4 Київської області
Цвіркун Тамара гімназія N 71 м. Запоріжжя
Шмачков Денис Севастопольська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 30 Севастопольської

міської ради м. Севастополя
Яцкін Віктор комунальний заклад "Луганський навчально-

виховний комплекс спеціалізована школа

I ступеню - гімназія N 60 імені 200-річчя

міста Луганська" м. Луганська
9 клас
Білоус Іван Рахівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Рахівської міської ради

Закарпатської області
Бувальцева Злата Рівненська гуманітарна гімназія

Рівненської міської ради м. Рівне
Букір Сергій загальноосвітня школа I-III ступенів N 68

Харківської міської ради

Харківської області
Волонець Святослав загальноосвітня школа I-III ступенів N 35

Кіровоградської міської ради

м. Кіровограда
Волошенюк Вікторія загальноосвітня школа I-III ступенів N 31

м. Одеси
Гоменюк Анатолій Кременецька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 5 Тернопільської області
Дрозд Олександра Олександрівська гімназія Сумської міської

ради м. Суми
Корнюшина Юлія багатопрофільний ліцей N 99 м. Запоріжжя
Костина Анастасія Державний ліцей м. Білої Церкви Київської

області
Лінська Світлана Богуславська спеціалізована школа N 1 -

загальноосвітній навчальний заклад

I-III ступенів з поглибленим вивченням

окремих предметів Київської області
Муравчук Олександр навчально-виховний комплекс

"загальноосвітня школа I-III ступенів-

гімназія" смт. Стара Вижівка

Старовижівського району Волинської області
Пересунько Богдан Городищенська загальноосвітня школа

I-III ступенів Шепетівського району

Хмельницької області
Погребняк Аліна комунальний заклад "Луганська середня

загальноосвітня школа I-III ступенів N 20"

м. Луганська
Савенко Людмила ліцей N 25 ім. М.О.Щорса м. Житомира
Саврій Роман Карижинська загальноосвітня школа

I-III ступенів Віньковецького району

Хмельницької області
Сеничак Діана Сваричівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Рожнятівської районної ради

Івано - Франківської області
Сергєєв Валерій гімназія N 323 Дарницького району м. Києва
Сєрих Роман Херсонська спеціалізована загальноосвітня

школа I-III ступенів N 57

Херсонської міської ради
Скрипник Олександра ліцей N 1 м. Чернівці
Чижик Сергій середня загальноосвітня школа

I-II ступенів - ліцей N 7 м. Вінниці
Шегда Василь Мостиська СЗШ N 1 Львівської області
Шубер Тарас ССЗШ N 8 м. Львова
10 клас
Авальцева Олена гімназія "Інтелект" м. Горлівки Донецької

області
Антоненко Поліна багатопрофільний ліцей N 99 м. Запоріжжя
Антонова Діана Вільянська загальноосвітня школа N 1

Запорізької області
Безпалько Уляна Тернопільська спеціалізована школа

I-III ступенів N 3 з поглибленим вивченням

іноземних мов м. Тернопіль
Верещак Олена Кременецька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 5 Тернопільської області
Волков Іван Криничненська загальноосвітня школа

I-III ступенів Болградського району

Одеської області
Довгань Владислава Харківська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 5 Харківської міської

ради
Кобельчук Тетяна Хмельницький обласний спеціалізований

ліцей-інтернат м. Хмельницького
Козицький Юрій Хмельницький обласний спеціалізований

ліцей-інтернат м. Хмельницького
Копецький Владислав загальноосвітня школа I-II ступенів -

ліцей N 7 м. Вінниці
Лелюх Віталій Роменська спеціалізована загальноосвітня

школа I-III ступенів N 1

ім. П.І.Калнишевського Роменської міської

ради Сумськаої області
Маркова Тетяна багатопрофільний ліцей N 99 м. Запоріжжя
Маруняк Станіслав Навчально-виховний комплекс "Школа

I ступеня-гімназія "Гроно"

Львівської області
Медвецький Роберт Виноградівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 8 Виноградівської

районної ради Закарпатської област
Петренко Ольга гімназія "Інтелект" м. Горлівки

Донецької області
Поварчук Яна навчально-виховний комплекс N 2

м. Шепетівки Хмельницької області
Присяжна Вікторія Тетіївський навчально-виховний комплекс

"Загальноосвітня школа I-III ступенів -

природничо-математичний ліцей"

Київської області
Самойлов Руслан Харківська гімназія N 116 Харківської

міської ради
Скляренко Ігор Олександрівська СЗШ I-III ступенів

Кіровоградської області
Тишкевич Богдан Прилуцька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 9 Прилуцької міської ради

Чернігівської області
Цушко Артем загальноосвітня школа I-III ступенів N 13

м. Полтави
Червак Микола багатопрофільний ліцей "Лідер" -

загальноосвітня школа I-III ступенів N 20

Ужгородської міської ради Закарпатської

області
Чопікян Артовазд Севастопольська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 15 Севастопольської

міської Ради м. Севастополя
11 клас
Бєлоусов Євген Новобузька гімназія Новобузької районної

ради Миколаївської області
Бурков Єгор Севастопольська гімназія N 1

ім. О.С.Пушкіна Севастопольської міської

ради
Гирилюк Сюзанна Полтавський обласний ліцей-інтернат для

обдарованих дітей із сільської місцевості

при Кременчуцькому педагогічному училищі

ім. А.С.Макаренка
Гриненко Юлія гімназія N 191 імені П.Г.Тичини м. Києва
Кушніренко Наталія Менська районна гімназія Менської районної

ради Чернігівської області
Литвинченко Артем Кролевецька спеціалізована школа

I-III ступенів N 3 Кролевецької районної

ради Сумської області
Максименко Євгенія багатопрфільний ліцей N 99 м. Запоріжжя
Михальчин Володимир Грушвицька загальноосвітня школа

I-III ступенів Рівненського району

Рівненської області
Некрасов Роман СЗШ N 4 м. Дніпродзержинська

Дніпропетровської області
Олійник Вікторія Млинівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 3 Млинівського району

Рівненської області
Пасека Євгеній Любимівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Каховського району

Херсонської області
Петруняк Василь обласний ліцей-інтернат для обдарованих

дітей з сільської місцевості

Івано-Франківської обласної ради
Пойта Яна Біловодська загальноосвітня школа

I-III ступенів Луганської області
Рожко Регіна Дублянська СЗШ Жовківського району

Львівської області
Рубашенко Євген Харківська гімназія N 82 Харківської

міської ради
Свинарець Сергій ліцей "Наукова зміна" Дарницького району

м. Києва
Сіромський Роман навчально-виховний комплекс "школа

I-ступенів гімназія "Гроно" м. Львова
Скіпідарніков Андрій Черкаський фізико-математичний ліцей

Черкаської міської ради
Шемчук Максим навчально-виховний комплекс N 1

м. Шепетівки Хмельницької області

Додаток 16

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники IV етапу XXIV Всеукраїнської
учнівської олімпіади з інформатики:
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
9 клас
Мостовий Андрій ліцей інформаційних технологій

Олександрійської міської ради
Рубаненко Роман ліцей інформаційних технологій

Олександрійської міської ради
Фурко Роман ліцей інформаційних технологій

Олександрійської міської ради
10 клас
Богун Владислав Український фізико-математичний ліцей

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка
Герасимів Віталій Роздільська середня загальноосвітня школа

I-III ступенів Миколаївського району

Львівської області
Придій Ріхард Український фізико-математичний ліцей

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка
11 клас
Будіченко Владислав комунальний заклад освіти

"Дніпропетровський ліцей інформаційних

технологій при Дніпропетровському

національному університеті імені Олеся

Гончара" Дніпропетровської міської ради

(учень 10 класу)
Василів Євген Український фізико-математичний ліцей

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка
Нагін Сергій ліцей інформаційних технологій

Олександрійської міської ради (учень

10 класу)
Чернюх Іван Український фізико-математичний ліцей

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
9 клас
Бойков Іван ліцей інформаційних технологій

Олександрійської міської ради

Кіровоградської області
Єфимов Микита комунальний заклад освіти

"Дніпропетровський ліцей інформаційних

технологій при Дніпропетровському

національному університеті ім. Олеся

Гончара" Дніпропетровської міської ради
Краснокутський Антон Харківський навчально-виховний комплекс

N 45 "Академічна гімназія" Харківської

міської ради Харківської області
Крищик Євгенія комунальний заклад освіти

"Дніпропетровський ліцей інформаційних

технологій при Дніпропетровському

національному університеті ім. Олеся

Гончара" Дніпропетровської міської ради
Кушніренко Роман ліцей інформаційних технологій

Олександрійської міської ради

Кіровоградської області
Оришич Сергій ліцей інформаційних технологій

Олександрійської міської ради

Кіровоградської області
10 клас
Лук'янець Валентин ліцей інформаційних технологій

Олександрійської міської ради

Кіровоградської області
Микитянський Максим комунальний заклад "Харківський фізико-

математичний ліцей N 27 Харківської

міської ради Харківської області"
Овчаренко Дмитро Кременчуцький ліцей N 4 Кременчуцької

міської ради Полтавської області
Радченко Євген комунальний заклад освіти

"Дніпропетровський ліцей інформаційних

технологій при Дніпропетровському

національному університеті

ім. Олеся Гончара" Дніпропетровської

міської ради
Руденко Олександр Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер"

Печерської районної у м. Києві ради
Франчук Василь гімназія N 178 Солом'янського району

м. Києва
Франчук Роман Ямпільська загальноосвітня школа

I-III ступенів Білогірської районної ради

Хмельницької області
11 клас
Бевза Максим Липовецька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2
Здомський Іван Чорнопотоківська загальноосвітня школа

I-III ступенів Надвірнянської районної

ради Івано-Франківської області
Кашин Андрій Український фізико-математичний ліцей

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка
Лавриненко Марк ліцей інформаційних технологій

Олександрійської міської ради
Макар Андрій Львівський навчально-виховний комплекс

"Школа I ступеня - гімназія"
Мельник Роман гімназія м. Ужгорода
Мінаєв Борис Запорізький багатопрофільний ліцей

"Перспектива" Запорізької міської ради

Запорізької області
Николюк Валентин Український фізико-математичний ліцей

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка
Оніщук Андрій спеціалізована загальноосвітня N 5

м. Камянець-Подільський
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
9 клас
Заболотній Дмитро Черкаський фізико-математичний ліцей

Черкаської міської ради Черкаської області
Калінін Максим заклад "Фізико-математична гімназія N 17

м. Вінниці"
Красько Олександр Великожолудська загальноосвітня школа

I-III ступенів Рівненської області
Москальчук Андрій спеціалізована загальноосвітня школа з

поглибленим вивченням інформатики

I-III ступенів N 17 м. Бердичів

Житомирської області
Сорока Дмитро Старокостянтинівська гімназія

Старокостянтинівської міської ради

Хмельницької області
Супрунов Владислав Український фізико-математичний ліцей

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка
Тодер Олег Донецька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 14 Донецької міської ради

Донецької області
Тронічев Денис Запорізька гімназія N 28 Запорізької

міської ради Запорізької області
Чайка Богдан Вінницький технічний ліцей
10 клас
Бабкін Владислав комунальний заклад освіти

"Дніпропетровський ліцей інформаційних

технологій при Дніпропетровському

національному університеті ім. Олеся

Гончара" Дніпропетровської міської ради
Березін Дмитро Приватний навчально-виховний комплекс

"Антей" м. Кам'янець-Подільський

Хмельницької області
Езе Франклін комунальний заклад "Харківський фізико-

математичний ліцей N 27 Харківської

міської ради Харківської області"
Єрифа Сергій ліцей інформаційних технологій

Олександрійської міської ради
Жернов Андрій комунальний заклад "Харківський фізико-

математичний ліцей N 27 Харківської

міської ради Харківської області"
Кізло Олексій Львівський фізико-математичний ліцей-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
Кожухівський Віталій Український фізико-математичний ліцей

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка
Савлук Олесь Український фізико-математичний ліцей

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка
Степанов Денис комунальний заклад освіти

"Дніпропетровський ліцей інформаційних

технологій при Дніпропетровському

національному університеті ім. Олеся

Гончара" Дніпропетровської міської ради
Стрельніков Владислав Запорізька гімназія N 28 Запорізької

міської ради Запорізької області (учень

10 класу)
Хабленко Богдан Херсонська спеціалізована школа

I-III ступнів N 30 із поглибленим

вивченням предметів природничо-

математичного циклу та англійської мови

Херсонської міської ради
Хрестек Роман Український фізико-математичний ліцей

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка
Яцюк Павло Український фізико-математичний ліцей

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка
11 клас
Сорочан Олександр Чернівецька гімназія N 1 Чернівецької

міської ради
Ширін Микита Запорізька гімназія N 28 Запорізької

міської ради Запорізької області
Єгоров Віктор комунальний заклад освіти

"Дніпропетровський ліцей інформаційних

технологій при Дніпропетровському

національному університеті

ім. Олеся Гончара" Дніпропетровської

міської ради
Кіслінський Олексій Харківський навчально-виховний комплекс

N 45 "Академічна гімназія" Харківської

міської ради Харківської області
Козачук Сергій Львівський фізико-математичний ліцей-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
Швець Михайло комунальний заклад освіти

"Дніпропетровський ліцей інформаційних

технологій при Дніпропетровському

національному університеті ім. Олеся

Гончара" Дніпропетровської міської ради
Гожий Віктор Рівненська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 22 Рівненської міської

ради
Кравцов Дмитро загальноосвітній спеціалізований

санаторний інтернатний заклад

II-III ступенів "Ерудит" для обдарованих

дітей управління освіти та науки Донецької

облдержадміністрації
Шматов Ярослав ліцей N 208 Дніпровської районної

державної адміністрації у м. Києві
Мельник Віталій Львівський фізико-математичний

ліцей-інтернат при Львівському

національному університеті

імені Івана Франка
Оніщук Андрій спеціалізована загальноосвітня школа N 5

м. Камянець-Подільський
Ігнатов Артем загальноосвітній спеціалізований

санаторний інтернатний заклад

II-III ступенів "Ерудит" для обдарованих

дітей управління освіти та науки Донецької

облдержадміністрації
Лисичкін Сергій Харківський навчально-виховний комплекс

N 45 "Академічна гімназія" Харківської

міської ради Харківської області
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
9 клас
Вінник Денис спеціалізована загальноосвітня школа

I-III ступенів N 12 з поглибленим

вивченням інформаційних технологій

м. Білої Церкви Київської області
Врублевський Віталій Тернопільська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 4 Тернопільської міської

ради
Ганжа Владислав Вінницький технічний ліцей
Горпиніч Павло Український фізико-математичний ліцей

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка
Діомідов Євгеній Русанівський ліцей м. Києва (учень

8 класу)
Дунець Роман Львівська гімназія "Престиж"
Зуєв Дмитро Павлоградський міський ліцей
Клименко Антон Полтавська загальноосвітня школа N 38
Кримченко Роман Сєвєродонецький навчально-виховний

комплекс "Спеціалізована школа - колегіум

Національного університету "Києво-

Могилянська академія" Сєвєродонецької

міської ради Луганської області
Куркчі Аріф гімназія N 1 ім. К.Д.Ушинського

м. Сімферополя (учень 8 класу)
Левков Мирон Севастопольська гімназія N 1

ім. О.С.Пушкіна Севастопольскої міської

Ради
Логвінов Леонід Український фізико-математичний ліцей

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка
Мартинюк Тетяна Чернівецький ліцей N 1 математичного та

економічного профілів Чернівецької міської

ради
Пенко Олександр комунальний заклад "Рішельєвський ліцей"

Одеської обласної державної адміністрації

(учень 8 класу)
Пиж Богдан Носівська района гімназія Носівської

районної ради
Потапчук Анатолій Ужгородська загальноосвітня спеціалізована

школа-інтернат з поглибленим вивченням

окремих предметів Закарпатської обласної

ради (учень 8 класу)
Самборук Павло загальноосвітня школа I-III ступенів

ім. В.К.Липінського с. Зашурці

Локачинського району Волинської області

(учень 8 класу)
Федоров Олександр Миколаївський муніципальний колегіум

Миколаївської міської ради (учень 7 класу)
Фозекош Юрій Виноградівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 8 Виноградівської

районної ради Закарпатської області

(учень 8 класу)
Хоцин Роман Донецький ліцей "Колеж"
Штефан Артем Харківський НВК N 45 "Академічна гімназія"

Харківської міської ради Харківської

області
10 клас
Бабин Михайло Хотинська гімназія Чернівецької області
Байбуз Микола Черкаська спеціалізована школа

I-III ступенів N 17 Черкаської міської

ради Черкаської області
Васильков Артур Заклад "Фізико-Математична гімназія N 17

м. Вінниці"
Гулько Сергій Криворізький гуманітарно-технічний ліцей

N 129
Джус Олександр Черкаський фізико-математичний ліцей

Черкаської міської ради

Черкаської області
Казмірчук Ярослав Андрушівська гімназія Апрушівського

району
Кардаш Олександр Виноградівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 8 Виноградівської

районної ради Закарпатської області

(учень 9 класу)
Кондаков Олександр Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
Кузава Олег загальноосвітня школа I-III ступенів

ім. В.К.Липинського с. Затурці

Локачинського району Волинської області
Михайловський Володимир Політехнічний Ліцей Національного

Технічного Університету України "КПІ"
Молчанов Максим Запорізька гімназія N 28 Запорізької

міської ради
Музика Дмитро Миколаївський муніципальний колегіум

Миколаївської міської ради
Олексик Андрій навчально-виховний комплекс

"Загальноосвітній навчальний заклад

I-III ступенів - дошкільний навчальний

заклад" смт Фрунзівка Фрунзівської

державної адміністрації в Одеській

області
Осипов Ігор Демидівський НВК "ЗОШ I-III ст. - ліцей"
Пономаренко Андрій Севастопольська гімназія N 1

ім. О.С.Пушкіна Севастопольскої міської

Ради
Пухляков Сергій Фастівський ліцей-інтернат
Рибак Богдан Краснолуцька гімназія N 1 ім. Л.Литвяк

Краснолуцької міської ради Луганської

області
Сірий Сергій Кролевецька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 ім. М.О.Лукаша

Кролевецької районної ради
Скатаренко Юрій Чернігівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 29 Чернігівської міської

ради
Степанов Володимир Експериментальний навчально-виховний

комплекс "Школа майбутнього" м. Ялта
Ткаченко Михайло Херсонська спеціалізована школа

I-III ступенів N 30 із поглибленим

вивченням предметів природничо-

математичного циклу та англійської мови

Херсонської міської ради
Трицецький Володимир навчально-виховний комплекс "Середня

загальноосвітня школа - гімназія"

м. Перемишляни Перемишлянської районної

Ради Львівської області
Черновол Дмитро загальноосвітній спеціалізований

санаторний інтернатний заклад

II-III ступенів "Ерудит" для обдарованих

дітей м. Донецька
Шевченко Дмитро Севастопольська гімназія N 1

ім. О.С.Пушкіна Севастопольскої міської

Ради
11 клас
Андрусенко Аліна Шосткинський навчально-виховний комплекс:

спеціалізована школа I-II ступенів - ліцей

Шосткинської міської ради
Басалкевич Олександр Львівська спеціалізована загальноосвітня

школа I-III ступенів м. Львова N 45 з

поглибленим вивченням англійської мови
Бегерський Михайло Монастирищенський навчально-виховний

комплекс "Ліцей-загальноосвітня школа

I-III ступенів "Ерудит" Монастирищенської

районної ради Черкаської області
Вітковський Ярослав комунальний заклад "Луганська

спеціалізована школа I-III ступенів N 1

імені Льва Михайловича Лоповка" (учень

10 класу)
Демчинський Віктор навчально-виховний комплекс школа

I-III ступеня-гімназія" м. Горохів
Желябіна Ксенія Запорізька гімназія N 28 Запорізької

міської ради
Зіновський Володимир Одеська гімназія N 1 ім. А.П.Бистріної

Одеської міської ради
Ігнатов Андрій згальноосвітній спеціалізований санаторний

інтернатний заклад II-III ступенів

"Ерудит" для обдарованих дітей м. Донецька
Коваленко Наталія Хоцьківська загальноосвітня школа

I-III ступенів Київської області (учениця

9 класу)
Коляновський Сергій Ружинська гімназія Ружинського району

Житомирської області
Костанович Роман навчально-виховний комплекс

"Великобірківська загальноосвітня школа

I-III ступенів-гімназія" ім. С.Балея

Тернопільського району
Кукса В'ячеслав Кременчуцька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 17 "Вибір"

імені М.Г.Неленя
Лавріненко Ярослав Черкаський фізико-математичний ліцей

Черкаської міської ради Черкаської області
Мазуряк Ілля Чернівецький міський ліцей N 1
Науменко Ігор Миколаївський муніципальний колегіум

Миколаївської міської ради
Новаш Дмитро Севастопольська гімназія N 1

ім. О.С.Пушкіна Севастопольскої міської

Ради
Присяжнюк Олександр Бердичівська спеціалізована

загальноосвітня школа з поглиблленим

вивченням інформатики I-III ступенів N 17
Савенко Наталія Ліцей інформаційних технологій

Олександрійської міської ради
Свириденко Юлія Академічний ліцей при Херсонському

державному університеті Херсонської

міської ради
Сливка Тарас Обласна спеціалізована школа-інтернат

"Фізико-технічний ліцей при Івано-

Франківському національному технічному

університеті нафти і газу"
Собашко Олег Обласна спеціалізована школа-інтернат

"Фізико-технічний ліцей при Івано-

Франківському національному технічному

університеті нафти і газу"
Соболь Андрій Прилуцька гімназія N Прилуцької міської

ради
Стрипа Василь Долинська гімназія N 1 Івано-Франківської

області
Суханов Павло Шосткинський навчально-виховний комплекс:

спеціалізована школа I-II ступенів - ліцей

Шосткинської міської ради
Федь Володимир Євпаторійський Навчально-виховний комплекс

"Інтеграл" Євпаторійської Міської ради

Автономної Республіки Крим
Цуканов Юрій Чигиринський навчально-виховний комплекс

"Дошкільний навчальний заклад -

спеціалізована школа I-III ступенів N 2"

Чигиринської міської ради Черкаської

області
Шевченко Сергій Ліцей інформаційних технологій

Олександрійської міської ради

Додаток 17

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники IV етапу XIII Всеукраїнської
учнівської олімпіади з основ економіки:
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
9 клас
Білоокий Валентин спеціалізована загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 з поглибленим

вивченням іноземних мов м. Чернігова
Іванов Антон Харківська гімназія N 46

ім. М.В.Ломоносова Харківської міської

ради Харківської області
10 клас
Короп Олег Городищенський економічний ліцей

Городищенської районної ради

Черкаської області
Михальчук Андрій Тернопільська Українська гімназія

ім. І.Франка Тернопільської міської ради

Тернопільської області
Халєєв Данило загальноосвітній спеціалізований

санаторний інтернатний заклад

II-III ступенів "Ерудит" для обдарованих

дітей м. Донецька
11 клас
Кузнєцов Андрій Іллічівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 4 Іллічівської міської

ради Одеської області
Хомин Марта Львівський фізико-математичний ліцей-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
Чвільова Катерина Запорізький багатопрофільний ліцей

"Перспектива"
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
9 клас
Аракелян Арташес гімназія N 6 м. Запоріжжя
Баловсяк Олеся Чернівецький ліцей N 1 математичного та

економічного профілів
Когтєв Максим Лубенська спеціалізована школа

I-III ступенів N 6 Полтавської області
Часніков Владислав комунальний заклад "Луганський НВК -

спеціалізована школа I ступеня з

поглибленим вивченням окремих предметів та

курсів-колегіум N 36"
Яценко Валерія Херсонський Академічний ліцей при

Херсонському державному університеті

Херсонської міської ради Херсонської

області
10 клас
Білозор Сергій Хмельницький ліцей N 17
Горобець Олена Черкаська спеціалізована школа

I-III ступенів N 18 Черкаської міської

ради Черкаської області
Метелиця Марія Запорізький багатопрофільний ліцей

"Перспектива"
Неізвєстний Дмитро Одеський навчально-виховний комплекс

"Морський ліцей-загальноосвітня школа N 24

I-III ступенів"
Ничай Ірина Івано-Франківська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 22
Соловйов Владислав Херсонський Академічний ліцей при

Херсонському державному університеті

Херсонської міської ради

Херсонської обасті
Чупак Олександр Кам'янський еколого-економічний ліцей

Кам'янської районної ради

Черкаської області
11 клас
Барановський Вадим Рівненський економіко-правовий ліцей

Рівненської міської ради

Рівненської області
Казакова Маргарита Український гуманітарний ліцей Київського

національного університету імені Тараса

Шевченка
Кулинич Оксана гімназія N 191 ім. П.Г.Тичини з

поглибленим вивченням іноземних мов

м. Києва
Патланова Вікторія Шосткинський навчально-виховний комплекс:

спеціалізована школа I-II ступенів - ліцей

Шосткинської міської ради Сумської області
Селезньов Володимир Іллічівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 4 Іллічівської міської

ради Одеської області
Скороход Дмитро комунальний заклад "Луцька гімназія N 4

імені Модеста Левицького Луцької міської

ради Волинської області"
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
9 клас
Аладько Ян Рівненський економіко-правовий ліцей

Рівненської міської ради Рівненської

області
Андрусяк Павло Надвірнянський ліцей Надвірнянської

районної ради Івано-Франківської області
Кузнецов Максим Вінницький технічний ліцей
Малиновський Дмитро Іллічівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 4 Іллічівської міської

ради Одеської області
Нагурський Олексій Комунальний заклад "Луганський НВК -

спеціалізована школа I ступеня з

поглибленим вивченням окремих предметів та

курсів-колегіум N 36"
Пономаренко Олександр Харківська гімназія N 46

ім. М.В.Ломоносова Харківської міської

ради Харківської області
Радіновська Вероніка комунальний заклад освіти "Фінансово-

економічний ліцей" Дніпропетровської

міської ради Дніпропетровської області
Рублик Володимир Івано-Франківська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 22
Харченко Борис Фінансовий ліцей м. Києва
10 клас
Бондаренко Владислав Попаснянська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 25 Попаснянської районної

ради Луганської області
Гончаров Віктор Український гуманітарний ліцей Київського

національного університету імені Тараса

Шевченка
Гузенко Оксана Миколаївський муніципальний колегіум
Зіма Михайло Севастопольська спеціалізована школа

I-III ступенів N 3 з поглибленим вивченням

англійської мови
Кальонова Валентина комунальний заклад "Рішельєвський ліцей"

м. Одеси
Коротич Євгеній Лубенська спеціалізована школа

I-III ступенів N 6 Полтавської області
Лаврій Богдан Конотопська спеціалізована школа

I-III ступенів N 3 Конотопської міської

ради Сумської області
Марченко Уляна Івано-Франківська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 22
Мерзлікін Кирило Харківська гімназія N 46

ім. М.В.Ломоносова Харківської міської

ради Харківської області
Микитюк Роман гімназія N 6 м. Запоріжжя
Сидорчук Ольга Житомирський обласний педагогічний ліцей
Юрків Олена Жидачівський навчально-виховний комплекс

Львівської області
11 клас
Гусарова Ольга Одеський економічний ліцей Одеської

міської ради Одеської області
Котовський Тимур Державний ліцей м. Білої Церкви Київської

області
Кузнецов Євгеній Харківська гімназія N 23 Харківської

міської ради Харківської області
Ливч Дмитро Ужгородська загальноосвітня спеціалізована

школа-інтернат з поглибленим вивченням

окремих предметів Закарпатської обласної

ради
Мала Юлія Коршівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Коломийської районної ради

Івано-Франківської області
Нємєш Олександр комунальний заклад "Нікопольська середня

загальноосвітня школа I-III ступенів N 13"

Дніпропетровської області
Селезньов Олександр Іллічівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 4 Іллічівської міської

ради Одеської області
Хомін Андрій Добровеличківська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Кіровоградської області
Чуприна Дмитро Херсонський Академічний ліцей при

Херсонському державному університеті

Херсонської міської ради

Херсонської області
Шаленний Павло гімназія N 6 м. Запоріжжя
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
9 клас
Аксьонова Ангеліна Дергачівський ліцей N 2 Дергачівської

районної ради Харківської області
Балтаг Марія Кременецький ліцей ім. У.Самчука

Тернопільської області
Бойко Сергій Хмельницька гімназія N 1 імені Володимира

Красицького
Ващук Дарина комунальний заклад "Луцька гімназія N 21

імені Михайла Кравчука Луцької міської

ради Волинської області"
Галико Катерина Миколаївський муніципальний колегіум
Галинський Олександр спеціалізована школа з поглибленим

вивченням окремих предметів I-III ступенів

N 5 м. Маріуполя Донецької області
Демиденко Микола Конотопська спеціалізована школа

I-III ступенів N 3 Конотопської міської

ради Сумської області
Задонцева Вероніка Донецький багатопрофільний ліцей N 24
Замора Остап навчально-виховний комплекс "школа I ст. -

гімназія ім. Митрополита А.Шептицького"

м. Стрия Львівської області
Клюєва Олександра Севастопольська спеціалізована школа

I-III ступенів N 3 з поглибленим вивченням

англійської мови
Риба Владислав Черкаська гімназія N 31 Черкаської міської

ради Черкаської області
Рибалко Дмитро Севастопольська спеціалізована школа

I-III ступенів N 3 з поглибленим вивченням

англійської мови
Свідерська Світлана Іллічівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 4 Іллічівської міської

ради Одеської області
Соловей Максим Рокитнянський районний ліцей Київської

області
Таперік Олександр Конотопська спеціалізована школа

I-III ступенів N 3 Конотопської міської

ради Сумської області
Тепляшина Анна загальноосвітня школа I-III ступенів N 30

м. Житомира
Шірінян Едвард Черкаський фізико-математичний ліцей

Черкаської міської ради Черкаської області
10 клас
Боровок Олена Первомайська гімназія N 3 Первомайської

міської ради Харківської області
Ващенкова Ганна загальноосвітня школа I-III ступенів N 23

м. Сімферополя
Вихватень Віталій Миколаївський економічний ліцей N 2
Галюк Марина Кіцманська районна гімназія Чернівецької

області
Іванишин Ірина Коломийська гімназія ім. М.Грушевського

Івано-Франківської області
Кобзар Олег ліцей інформаційних технологій

Олександрійської міської ради

Кіровоградської області
Кулинич Вікторія Державний ліцей м. Білої Церкви Київської

області
Лапа Юлія спеціалізована загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 з поглибленим вивченням

іноземних мов м. Чернігова
Лопатін Артем Миколаївський економічний ліцей N 2
Махлай Валентин Агрономічненська СЗШ I-III ступенів

Вінницького району Вінницької області
Мельнікова Анастасія комунальний заклад "Луганський НВК -

спеціалізована школа I ступеня з

поглибленим вивченням окремих предметів та

курсів - колегіум N 36"
Нагорний Богдан Охтирська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 Охтирської міської ради

Сумської області
Назаркевич Оксана Миколаївський муніципальний колегіум
Паук Юрій Львівський фізико-математичний

ліцей-інтернат при Львіському

національному університеті

імені Івана Франка
Пеца Світлана Ужгородська загальноосвітня спеціалізована

школа-інтернат з поглибленим вивченням

окремих предметів Закарпатської обласної

ради
Поліненко Микола гімназія м. Білої Церкви Київської області
Свистун Дарина комунальний заклад "Луцька гімназія N 21

імені Михайла Кравчука Луцької міської

ради Волинської області"
Сивоконь Дмитро Обласний ліцей при Донецькому

національному університеті
Смідович Катерина Навчально-виховний комплекс - ліцей N 100

м. Дніпропетровська
Сорока Віталіна Бориспільська багатопрофільна гімназія

"Перспектива" Київської області
Стародуб Максим Фінансовий ліцей м. Києва
Ткачук Андрій Рівненська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 27 Рівненської міської

ради Рівненської області
Федунь Олег Львівський фізико-математичний ліцей-

інтернат при Львівському національному

університеті імені Івана Франка
11 клас
Азаренков Сергій навчально-виховний комплекс N 45

"Академічна гімназія" Харківської міської

ради Харківської області
Андрущенко Вікторія Хмельницький спеціалізований ліцей-

інтернат поглибленої підготовки в галузі

науки
Бородкіна Катерина гімназія N 11 ім. К.А.Треньова

м. Сімферополя
Вакуленко Юлія навчально виховний комплекс - ліцей N 100

м. Дніпропетровська
Говорун Катерина Агрономічненська СЗШ I-III ступенів

Вінницького району Вінницької області
Голіната Ганна Чернівецький ліцей N 1 математичного та

економічного профілів
Зінченко Наталія Шосткинський навчально-виховний комплекс:

загальноосвітня школа I-II ступенів -

ліцей Шосткинської міської ради

Сумської області
Іжелюк Ірина Рівненський економіко-правовий ліцей

Рівненської міської ради

Рівненської області
Калембет Андрій Конотопська спеціалізована школа

I-III ступенів N 3 Конотопської міської

ради Сумської області
Кошляк Євгеній Лозівський ліцей N 4 Лозівської міської

ради Харківської області
Кундеревич Наталія СЗШ N 2 м. Стрия Львівської області
Мельничук Мар'ян Ужгородська загальноосвітня спеціалізована

школа-інтернат з поглибленим вивченням

окремих предметів Закарпатської обласної

ради
Мішалов Павло загальноосвітній спеціалізований

санаторний інтернатний заклад

II-III ступенів "Ерудит" для обдарованих

дітей м. Донецька
Могуща Валерія Черкаський фізико-математичний ліцей

Черкаської міської ради Черкаської області
Нос Ольга Полтавська гімназія N 31 Полтавської

міської ради Полтавської області
Рибнікова Анастасія Сумська спеціалізована школа

I-III ступенів N 17 м. Сум
Риженкова Ірина загальноосвітня школа I-III ступенів N 38

м. Сімферополя
Симоненко Олена загальноосвітня школа I-III ступенів N 21

м. Житомира
Струц Єлєна Чернігівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 34 Чернігівської

міської ради Чернігівської області
Хемій Олена Підволочиська загальноосвітня школа

I-III ступенів Тернопільської області

Додаток 18

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники IV етапу XXIX Всеукраїнської
учнівської олімпіади з трудового навчання:
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
9 клас
Моргачов Роман Стахановська гімназії N 11 Стахановської

міської ради Луганської області
Томилець Катерина Музичанська загальноосвітня школа

I-III ступенів Києво-Святошинської

районної державної адміністрації

Київської області
Шевченко Карина Прилуцька спеціалізована школа

I-III ступенів N 6 з поглибленими

вивченням інформаційних технологій

Прилуцької міської ради Чернігівської

області (8 клас)
11 клас
Адамчук Олег Млинівська гуманітарна гімназія

Млинівської районної ради

Рівненської області
Гончар Ганна Миколаївська гімназія N 41 Миколаївської

міської ради (10 клас)
Заскока Дар'я Великочернечинська спеціалізована школа

I-III ступенів Сумської районної ради

Сумської області
Махник Микола Зміївська загальноосвітня школа

I-III ступенів Бериславської районної

державної адміністрації

Херсонської області
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
9 клас
Клюфінська Оксана навчально-виховний комплекс "Середня

загальноосвітня школа-гімназія"

Перемишлянської районної ради Львівської

області Львівської області (8 клас)
Косолапкін Павло Миколаївська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 42 Миколаївської міської

ради
Логачова Ксенія Донецький навчально-виховний комплекс N 91

"Загальноосвітня школа I-III ступенів -

дошкільний навчальний заклад" Донецької

міської ради
Мазенко Владислав Глухівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 Глухівської міської

ради Сумської області
Перегуда Назарій Калуська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 3 Калуської міської ради

Івано-Франківської області
Шевчук Анастасія Хмельницький ліцей N 17 Хмельницької

міської ради
Ясменко Вікторія середня загальноосвітняї школа N 6 -

загальноосвітній навчальний заклад

I-III ступенів Подільської районної у

м. Києві державної адміністрації
11 клас
Бабюк Олександр Кіцманський загальноосвітній навчальний

заклад I-III ступенів Чернівецької області
Голуб Аліна Хмельницький ліцей N 17 Хмельницької

міської ради
Дяченко Радомир Черкаський колегіум "Берегиня" Черкаської

міської ради Черкаської області (10 клас)
Корнієнко Євгеній Липоводолинська спеціалізована школа

I-III ступенів Сумської районної

ради Сумської області
Масовець Катерина Музичанська загальноосвітняї школа

I-III ступенів Києво-Святошинської

районної державної адміністрації

Київської області (10 клас)
Сопільник Віталій Кризька загальноосвітняї школа

I-III ступенів Марківської районної

державної адміністрації

Луганської області
Татарова Ірина Снігурівська районна гімназія

Снігурівської районної ради

Миколаївської області (10 клас)
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
9 клас
Алексєєк Аліна Павлоградська загальноосвітня школа

II-III ступенів N 19 Павлоградської

міської ради Дніпропетровської області
Гребенюк Віталій комунальний заклад "Луцький навчально-

виховний комплекс N 26" Луцької міської

ради Волинської області
Козел Юрій гімназія N 2 м. Білої Церкви

Київської області
Король Світлана Васютинський навчально-виховний комплекс

"Дошкільний навчальний заклад -

загальноосвітня школа I-III ступенів"

Чорнобаївської районної ради

Черкаської області
Кравченко Валерія Запорізька гімназія N 6 Запорізької

міської ради Запорізької області
Кураксіна Валерія комунальний заклад "Навчально-виховне

об'єднання" "Загальноосвітній навчальний

заклад I-III ступенів N 20 -

дитячоюнацький центр "Сузір'я"

Кіровоградської міської ради

Кіровоградської області
Марченко Вадим Старосільська загальноосвітня школа

I-III ступенів Городищенської районної

ради Черкаської області
Невмержицький Микола Новопільська середня загальноосвітня школа

Криворізької районної державної

адміністрації Дніпропетровської області
Самойлов Ілля Херсонська гімназія N 3 Херсонської

міської ради
Трибрат Костянтин Баштанська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Баштанської районної

ради Миколаївської області (8 клас)
Худякова Ксенія комунальний заклад "Луганська

спеціалізована школа I-III ступенів N 29"

Луганськоїміської ради Луганської області
Шама Вікторія Володимирецький районний колегіум

Володимирецької районної ради

Рівненської області
11 клас
Вітренко Анастасія Донська загальноосвітня школа

I-III ступенів Сімферопольської районної

державної адміністрації Автономної

Республіки Крим (10 клас)
Возняк Дмитро Шубківська загальноосвітня школа

I-III ступенів Рівненської районної ради

Рівненської області
Грабар Олександр середня загальноосвітня школа

I-III ступенів N 18 м. Сєвєродонецька

Луганської області
Данілюк Вікторія середня загальноосвітня школа

I-III ступенів N 18 м. Сєвєродонецька

Луганської області (10 клас)
Мальований Костянтин гімназія N 2 м. Хмельницького
Плішкіна Ірина Володимирецький районний колегіум

Володимирецької районної ради Рівненської

області
Політанський Руслан Сокільська середня загальноосвітня школа

I-III ступенів Чернівецького району

Вінницької області (10 клас)
Турчак Олександра Черкаська спеціалізована школа

I-III ступенів N 17 Черкаської міської

ради (10 клас)
Філістов Сергій Смілянська спеціалізована школа

I-III ступенів N 5 Смілянської міської

ради Черкаської області (10 клас)
Фролова Катерина Херсонська спеціалізована загальноосвітня

школа I-III ступенів N 52 з поглибленим

вивченням української мови

ім. Т.Г.Шевченка Херсонської міської ради
Яловенко Владислав Харківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 62 Харківської міської

ради Харківської області (10 клас)
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
9 клас
Басистюк Роман Сокільська середнья загальноосвітня школи

I-III ступенів Чернівецького району

Вінницької області
Бевз Михайло Красноперекопська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 4 Автономної Республіки

Крим
Безязичний Олексій Харківська спеціалізована школа

I-III ступенів N 62 Харківської міської

ради
Біленко Дар'я Миколаївська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 53 Миколаївської міської

ради (8 клас)
Голубінський Сергій Джуринська загальноосвітня школа

I-III ступенів Чортківського району

Тернопільської області
Діденко Анастасія Сумська спеціалізована школа

I-III ступенів N 10 ім. О.Бутка Сумської

області
Жвік Анастасія Севастопольська гімназія N 1

імені А.С.Пушкіна Севастопольської

міської Ради
Кобзар Світлана Херсонська багатопрофільна гімназія N 20

ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради
Козубська Олена Житомирська загальноосвітня

спеціалізована школа I-III ступенів

Житомирської міської ради
Колонтай Костянтин Дальницька загальноосвітня школа

I-III ступенів Овідіопольського району

Одеської області
Кравченко Наталія Лозівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 3 Лозівської міської

ради Харківської області
Кучер Ілля Дунаєвецька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 Дунаєвецької районної

ради Хмельницької області
Кучер Ілля Дунаєвецька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 Хмельницької області
Мельник Мар'яна Іванцівська середня загальноосвітня школа

I-III ступенів Кельменецької

райдержадміністрації Чернівецької області
Мусаєва Гюльнара Полтавська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 7 Полтавської міської

ради
Нагорна Тетяна комунальний заклад "Луцька загальноосвітня

школа I-III ступенів N 20" Луцької

міської ради
Огурцова Олена Харківський ліцей N 107 Харківської

міської ради
Пилипака Руслан Русько-Тишківська загальноосвітня школа

I-III ступенів Харківської районної ради

Харківської області
Сиса Дмитро комунальний заклад "Навчально-виховне

об'єднання" "Загальноосвітній навчальний

заклад I-III ступенів N 20 -

дитячоюнацький центр "Сузір'я"

Кіровоградської міської ради

Кіровоградської області
Скиба Марія середня загальноосвітня школа

I-III ступенів N 15 м. Ужгорода

Закарпатської області
Сорока Альона комунальний заклад "Луганська

спеціалізована школа I-III ступенів N 11"

Луганської міської ради
Шалієвський Ігор середня загальноосвітня школа N 225 -

загальноосвітній навчальний заклад

I-III ступенів Оболонської районної

в м. Києві державної адміністрації
Шиманський Михайло гімназії N 2 м. Хмельницького
Ярмусь Вадим Радивилівська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 2 ім. П.Г.Стрижака

Радивилівської районної ради

Рівненської області
11 клас
Бабак Олег Запорізький багатопрофільний ліцей N 99

Запорізької міської ради
Діюн Тетяна Прилуцька спеціалізована школа

I-III ступенів N 6 з поглибленим вивченням

інформаційних технологій Прилуцької

міської ради Чернігівської області
Жук Мирослава заклад "Середня загальноосвітня школа

I-III ступенів N 10" м. Вінниці
Ісак Олексій Сагайдацька загальноосвітня школа

I-III ступенів Шишацької районної ради

Полтавської області
Карабаджак Ганна Новотроянівський навчально-виховний

комплекс "Дитячий садок - загальноосвітня

школа I-III ступенів - ліцей"

Болградського району Одеської області
Комарніцький Михайло Косиковецька загальноосвітня школа

I-III ступенів Навоушицького району

Хмельницької області
Корнух Владислав Прилуцька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 13 Прилуцької міської

ради Чернігівської області
Кухта Герго Коритнянська загальноосвітня школа

I-III ступенів Ужгородської районної ради

Закарпатської області
Луговий Володимир Червоноградська гімназія Львівської

області (10 клас)
Науменко Анастасія Херсонська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 44 Херсонської міської

ради Херсонської області
Орел Ігор Кагарлицька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 3 Київської області
Остапенко Олена Криворізька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 15 ім. М.Решетняка

Криворізької міської ради

Дніпропетровської області
Пономаренко Олександр Лиманіська загальноосвітня школа

I-III ступенів Жовтневої районної ради

Миколаївської області
Роменський Володимир Краснолиманська гімназія

Краснолиманської міської ради

Донецької області
Сіденко Олексій середня загальноосвітня школа N 256 -

загальноосвітній навчальний заклад

I-III ступенів м. Києва (10 клас)
Скоробогата Кристина Лозівський ліцей N 4 Лозівської міської

ради Харківської області
Слободян Христина Коломийська спеціалізована школа

I-III ступенів N 5 імені Т.Г.Шевченка

Коломийської міської ради

Івано-Франківської області (10 клас)
Теплякова Анастасія комунальний заклад "Луцька загальноосвітня

школа I-III ступенів N 19" Луцької міської

ради Волинської області
Теребус Юлія Тернопільська Українська гімназія

ім. І.Франка Тернопільської міської ради

Тернопільської області (10 клас)
Федоров Олександр Новогуйвинська гімназія Житомирської

районної ради Житомирської області
Фоменко Катерина комунальний заклад "Навчально-виховне

об'єднання "Школа-ліцей N 19" позашкільний

центр" Кіровоградської міської ради

Кіровоградської області (10 клас)
Шевченко Тарас Лозівський ліцей N 4 Лозівської

міської ради Харківської області

Додаток 19

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники IV етапу I Всеукраїнської учнівської
олімпіади з педагогіки і психології:
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
11 клас
Коваль Олеся НВК: Гайсинська СЗШ - інтернат

I-III ступенів гімназія Вінницької області
Краєвська Анастасія гімназія N 318 "Міленіум" м. Києва
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
11 клас
Грищук Марія комунальний заклад "Навчально-виховне

об'єднання ліцей-школа-дошкільний заклад

"Вікторія-П" Кіровоградської міської ради

Кіровоградської області
Жоган Антоніна навчально-виховний комплексу

"загальноосвітня школа I-III ступенів,

гімназія" м. Славути Хмельницької області
Іванова Ксенія комунальний заклад освіти середня

загальноосвітня школа N 22 з поглибленим

вивченням іноземної мови

м. Дніпропетровська
Клочко Тетяна Херсонський Академічний ліцей при

Херсонському державному університеті
Ципа Валерія Одеська гімназія N 9 (учениця 10 класу)
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
Колачик Юлія Золочівський економічний ліцей Львівської

області
Носенок Богдана Запорізький ліцей N 34
Озірний Юрій Городищенський економічний ліцей

Черкаської області
Раїнчук Любов Підгаєцька гімназія Тернопільської області
Тимців Максим Баштанська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Баштанської районної

ради Миколаївської області
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
11 клас
Бабаджанова Ольга Донецька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 58
Івасів Христина Галицька загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Галицької районної ради

Івано-Франківської області
Кацаєва Ангеліна Кременчуцький ліцей N 11

Полтавської області
Кириченко Яна Стахановська спеціалізована школа

I-III ступенів N 9 імені Олексія Стаханова

Стахановської міської ради

Луганської області
Левченко Дар'я загальноосвітня школа I-III ступенів

N 4 м. Сімферополя
Мартинюк Юлія Житомирський обласний педагогічний ліцей
Петрище Аліна Іршавська загальноосвітня школа

I-III ступенів N 1 Іршавської районної

ради Закарпатської області

(учениця 10 класу)
Пилипюк Тетяна навчально-виховний комплекс

"Загальноосвітня школа I-III ступенів -

гімназія" м. Горохова Волинської області
Полякова Анна Глухівська спеціалізована школа-інтернат

I-III ступенів імені М.І.Жужоми

Сумської області
Синиця Надія Іванківський районний ліцей Київської

області
Стерлєва Харківська спеціалізована школа
Ганна Віталіївна I-III ступенів N 85
Юрков Олексій Севастопольська спеціалізована школа

I-III ступенів N 58 з поглибленим

вивченням суспільно-економічних дисциплін

ім. В.І.Колядіна

Додаток 20

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники XIX Всеукраїнського турніру юних
фізиків:
ДИПЛОМОМ I СТУПЕНЯ
Команда м. Харкова:
Липовецький Ян учень 10 класу
Дмітрієв Платон учень 9 класу
Матвєєвський Дмитро учень 10 класу
Видро Роман учень 9 класу
Корчмар Едуард учень 10 класу
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
Команда "КоРІШ" комунального закладу "Рішельєвський ліцей"
м. Одеси:
Коваль Іван учень 11 класу
Златов Олександр учень 10 класу
Чернявський Євген учень 10 класу
Робакідзе Дмитро учень 10 класу
Задаянчук Андрій учень 10 класу
Команда "24" Українського фізико-математичного ліцею при
Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка:
Сендюк Володимир учень 11 класу
Кішкіна Наталія учениця 11 класу
Кудря Євген учень 10 класу
Кушнір Іван учень 10 класу
Садовий Микола учень 10 класу
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
Команда "Урановий лом" комунального закладу "Рішельєвський
ліцей":
Примаков Дмитро учень 11 класу
Дуднік Олексій учень 11 класу
Попович Тарас учень 9 класу
Фесенко Кирило учень 9 класу
Смолянська Тетяна учениця 9 класу
Команда "ЛІТ" Дніпропетровського ліцею інформаційних
технологій:
Швець Михайло учень 11 класу
Єгоров Віктор учень 11 класу
Лазоренко Олексій учень 10 класу
Слободян Сергій учень 10 класу
Корольов Олександр учень 10 класу
Команда "Обдарованість" комунального закладу "Обласна
спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів "Обдарованість"
Харківської обласної ради":
Гвінджилій Григорій учень 11 класу
Петренко Никита учень 10 класу
Дикань Богдан учень 11 класу
Гостініна Анастасія учениця 10 класу
Жадан Анастасія учениця 10 класу
Команда "НР" Українського фізико-математичного ліцею при
Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка:
Братащук Ярослав учень 10 класу
Ємець Юрій учень 10 класу
Керечанін Даніїл учень 10 класу
Гошилик Олександр учень 10 класу
Аджимамбетов Мусфер учень 10 класу
Команда "Табаки" Табаківської ЗОШ I-III ступенів,
Болградського району, Одеської області:
Хаджиогло Андрій учень 11 класу
Гинку Тетяна учениця 11 класу
Безушко Роман учень 11 класу
Патраман Кристина учениця 11 класу
Кулінська Надія учениця 11 класу
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА
Команда "Волинь" Волинської області:
Радзивилюк Іван учень 11 класу
Гащишин Адам учень 10 класу
Шолом Юлія учениця 10 класу
Понікарчук Роман учень 10 класу
Табачук Олексій учень 10 класу
Команда "Імпульс" Закарпатської області :
Карбишев Денис учень 10 класу
Гвардіонов Борис учень 11 класу
Мельник Олександр учень 10 класу
Назаров Володимир учень 10 класу
Пинзеник Роман учень 10 класу
Команда "Кристал" ліцею ім. Г.Семирадського Печенізької
районної ради Харківської області:
Булатов Валерій учень 10 класу
Водолазький Сергій учень 10 класу
Губар Аліна учениця 10 класу
Сідін Дмитро учень 10 класу
Сіренко Володимир учень 10 класу
Команда "Парадокс" Слов'янського педагогічного ліцею
Слов'янської міської ради Донецької області:
Хаблак Дмитро учень 10 класу
Бугайов Олександр учень 10 класу
Гулак Андрій учень 10 класу
Заверуха Ярослава учениця 10 класу
Мукановська Ірина учениця 10 класу
Команда "Звягель" Житомирської області:
Турович Інна учениця 11 класу
Андрощук Олександр учень 11 класу
Кравчук Аліна учениця 10 класу
Павлюк Ольга учениця 10 класу
Чепель Леонід учень 9 класу
Команда "Квант" Зміївського ліцею N 1 ім. З.К.Слюсаренка
Харківської області:
Штефан Євген учень 10 класу
Богуславський Артем учень 10 класу
Гузенко Альона учениця 10 класу
Панова Олександра учениця 10 класу
Саболаєва Євгенія учениця 10 класу
Команда Волинського обласного ліцею з посиленою
військово-фізичною підготовкою "Ліцеїст":
Зорик Тарас учень 10 класу
Білінець Дмитро учень 10 класу
Касянчук Назарій учень 10 класу
Ясковець Борис учень 10 класу

Додаток 21

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники XVIII Всеукраїнського турніру юних
хіміків:
ДИПЛОМОМ I СТУПЕНЯ
Команда спеціалізованої школи-інтернату "Львівський
фізикоматематичний ліцей-інтернат при Львівському національному
університеті імені Івана Франка":
Врублевський Володимир учень 10 класу
Морадь Вікторія учениця 11 класу
Пеньков Любомир учень 10 класу
Стельмах Андрій учень 9 класу
Чернюх Ігор учень 10 класу
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
Команда ліцею при Донецькому національному університеті:
Гордієнко Марія учениця 11 класу
Забільська Анна учениця 11 класу
Марченко Олександр учень 11 класу
Ходос Євген учень 10 класу
Шкуратова Валерія учениця 11 класу
Команда комунального закладу "Обласна спеціалізована
школаінтернат II-III ступенів "Обдарованість" (Харків МАСАО):
Аргунов Олег учень 10 класу
Гела Олександр учень 10 класу
Зібаров Артем учень 10 класу
Петренко Андрій учень 10 класу
Халаїм Максим учень 9 класу
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
Команда м. Вінниці "Максимум":
Вакалюк Аліна учениця 10 класу фізико-математичної

гімназії N 17 м. Вінниці
Васильков Артур учень 10 класу фізико-математичної

гімназії N 17 м. Вінниці
Колісніченко Олександр учень 10 класу загальноосвітньої школи

I-II ст. - ліцею N 7 м. Вінниці
Ляшук Олександр учень 9 класу фізико-математичної

гімназії N 17 м. Вінниці
Чекін Василь учень 10 класу загальноосвітньої школи

I-II ст. - ліцею N 7 м. Вінниці.
Команда м. Львова "Полтіннік":
Барановська Наталя учениця 10 класу Львівської СЗОШ

I-III ст. N 50 ім. А.С.Макаренка
Воєвідка Володимир учень 11 класу Львівської СЗОШ I-III ст.

N 50 ім. А.С.Макаренка, капітан команди
Гуцалюк Віталій учень 10 класу Львівської СЗОШ I-III ст.

N 50 ім. А.С.Макаренка
Дальман Марк учень 10 класу Львівської СЗОШ I-III ст.

N 50 ім. А.С.Макаренка
Скитиба Сергій учень 11 класу Львівської СЗОШ I-III ст.

N 50 ім. А.С.Макаренка
Збірна команда Волинської області:
Гуцкалов Ілля учень 10 класу Нововолинської ЗОШ

I-III ст. N 6
Козько Денис учень 11 класу Нововолинської ЗОШ

I-III ст. N 3
Менько Дмитро учень 10 класу Ковельської спеціалізованої

школи I-III ст. N 3 імені Лесі Українки
Тишко Олександр учень 10 класу Нововолинського

ліцею-інтернату
Федорук Юрій учень 9 класу НВК "ЗОШ I-III ст. N 1 -

гімназія" смт Ратне Волинської області
Збірна команда м. Харкова:
Гончаренко Максим учень 9 класу Харківської ЗОШ I-III ст.

N 53 Харківської міської ради
Жидких Олена учениця 11 класу Харківської ЗОШ I-III ст.

N 126 Харківської міської ради
Ісакова Влада учениця 11 класу Харківського технічного

ліцею N 173 Харківської міської ради
Коханов Сергій учень 10 класу Харківської гімназії N 55

Харківської міської ради
Маркевич Микита учень 10 класу Харківського

фізико-математичного ліцею N 27

Харківської міської ради
Команда обласної спеціалізованої школи-інтернату
"Фізикотехнічний ліцей при Івано-Франківському національному
технічному університеті нафти і газу" (ФТЛ):
Андрусяк Мар'яна учениця 10 класу
Гоян Олег учень 11 класу
Коба Христина учениця 11 класу
Омельян Тарас учень 11 класу
Цімболинець Любомир учень 11 класу
Команда Харківської гімназії N 47 Харківської міської ради:
Вигівський Олександр учень 9 класу
Єрьоміна Олександра учениця 11 класу
Зайцева Сніжана учениця 11 класу
Комісарова Ася учениця 10 класу
Малецький Дмитро учень 11 класу
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА
Збірна команда м. Кам'янця-Подільського "Евріка" Хмельницької
області:
Бірюкова Катерина учениця 11 класу Кам'янець-Подільського

ліцею
Геселев Дмитро учень 11 класу Кам'янець-Подільського

ліцею
Вінницький Вадим учень 11 класу Кам'янець-Подільського

ліцею з посиленою військово-фізичною

підготовкою
Логвіненко Дмитро учень 11 класу Кам'янець-Подільського

ліцею з посиленою військово-фізичною

підготовкою
Яворський Андрій учень 11 класу Кам'янець-Подільського

ліцею.
Збірна команда Снятинського району Івано-Франківської області
"Електрон":
Вакалюк Андрій учень 9 класу Іллінецької ЗОШ I-III ст.
Далібожик Любов учениця 11 класу Заболотівської ЗОШ

I-III ст.
Микитюк Василь учень 10 класу Снятинської гімназії
Томашук Назарій учень 10 класу Устянської ЗОШ I-III ст.
Харук Назарій учень 11 класу Устянської ЗОШ I-III ст.
Команда медичного ліцею "Дніпро" Дніпропетровської області:
Архіпов Ігор учень 10 класу
Волков Всеволод учень 10 класу
Дубовик Ксенія учениця 10 класу
Ігнатьєв Кирило учень 11 класу
Команда Житомирського обласного педагогічного ліцею "П'ятий
елемент":
Ганська Вікторія учениця 11 класу
Іващенко Лілія учениця 11 класу
Ковшун Роман учень 11 класу
Романюк Світлана учениця 11 класу
Рущенко Наталія учениця 11 класу
Збірна команда м. Луцька "Аквамарин":
Гулай Наталія учениця 10 класу комунального закладу

"Луцька гімназія N 21 імені Махайла

Кравчука Луцької міської ради
Микуланинець Іван учень 9 класу Луцького НВК "ЗОШ I-II ст.

N 24 - технологічний ліцей",
Олексюк Віталій учень 9 класу комунального закладу "Луцька

гімназія N 21 імені Махайла Кравчука

Луцької міської ради.
Шевчук Юлія учениця 10 класу Луцького НВК

"ЗОШ I-II ст. N 24 - технологічний

ліцей",
Збірна команда смт Сахновщини Харківської області "Юний
хімік":
Пальоха Лоліта учениця 10 класу Шевченківської ЗОШ

I-III ст. Сахновщинського району

Харківської області
Шимко Богдана учениця 9 класу Сахновщинської гімназії

Харківської області
Якименко Альона учениця 9 класу Сахновщинської гімназії

Харківської області
Яременко Яна учениця 11 класу Сахновщинської гімназії

Харківської області.
Збірна команда Тернопільської області:
Гаврилюк Галина учениця 11 класу Тернопільської

Української гімназії
Данилков Роман учень 10 класу Тернопільської класичної

гімназії
Німилович Тарас учень 11 класу Тернопільської

спеціалізованої школи I-III ст. N 5

з поглибленим вивченням іноземних мов
Чарківський Тарас учень 11 класу Тернопільської Української

гімназії
Шкварок Юлія учениця 11 класу Тернопільської

спеціалізованої школи I-III ст. N 7

з поглибленим вивченням іноземних мов
Команда Харківського навчально-виховного комплексу N 45
"Академічна гімназія" Харківської міської ради "Харків 45":
Сальник Вадим учень 11 класу
Софронов Олександр учень 11 класу
Швед Ірина учениця 9 класу
Штанько Максим учень 10 класу

Додаток 22

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники XIII Всеукраїнського турніру юних
математиків:
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
Команда Харківського НВК N 45 "Академічна гімназія" "Харків
45":
Кіслінський Олег учень 11 класу
Капець Борис учень 11 класу
Лисичкин Сергій учень 11 класу
Рибалко Ян учень 11 класу
Охріменко Анна учениця 10 класу
Команда Київського ліцею N 208 "Адепти Мудрості":
Бучинский Олександр учень 10 класу
Кульчицький Юрій учень 10 класу
Павлюк Марія учениця 10 класу
Сердюк Ярослава учениця 10 класу
Чаудхарі Максим учень 10 класу
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
Команда Дніпропетровського обласного фізико-математичного
ліцею-інтернату "ДОЛІФМП":
Єгоров Віктор учень 11 класу
Будіченко Владислав учень 10 класу
Шаровара Віктор учень 10 класу
Міленін Іван учень 11 класу
Слободан Сергій учень 10 класу
Команда природничого-наукового ліцею N 145 м. Києва "ПНЛ
N 145":
Ананьєв Віктор учень 10 класу
Баган Олександр учень 11 класу
Чепілко Олександр учень 10 класу
Філімонова Анастасія учениця 11 класу

Команда Луганської спеціалізованої школи I-III ступенів N 1
імені професора Л.М.Лоповка "Луматики":
Кіріченко Олександр учень 10 класу
Мелкумян Ігор учень 10 класу
Сидоренко Катерина учениця 10 класу
Команда Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій при
Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара:
Горбонос Павло учень 11 класу
Книш Олександр учень 10 класу
Пугач Антон учень 11 класу
Рашитов Богдан учень 10 класу
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
Команда Запорізького багатопрофільного ліцею N 99 "Ліцей -
99":
Крамаренко Дмитро учень 11 класу
Дериведмедь Олег учень 11 класу
Стреляєв Олексій учень 11 класу
Козій Дмитро учень 11 класу
Капленко Олексій учень 10 класу
Команда Фізико-технічного ліцею при Івано-франківському
національному технічному університеті нафти і газу "ФТЛ":
Кудла Михайло учень 11 класу
Матушевський Богдан учень 11 класу
Романчик Володимир учень 11 класу
Санчин Михайло учень 10 класу
Тимочко Інна учениця 11 класу
Збірна команда Волинської області "Волинь":
Киричук Богдан учень 11 класу Волинського ліцею-інтернату
Савич Андрій учень 10 класу Волинського ліцею-інтернату
Радзивлюк Іван учень 11 класу Волинського ліцею-інтернату
Гуліта Анна учениця 11 класу Ново-волинського

ліцею-інтернату
Чернецький Богдан учень 10 класу ЗОШ I-III ст. N 1 -

гімназія смт. Ратне
Команда Миколаївського муніципального колегіуму Миколаївської
міської ради Миколаївської області "ММК":
Науменко Ігор учень 11 класу
Крисинський Олександр учень 9 класу
Музика Дмитро учень 10 класу
Ковальський Ярослав учень 9 класу
Волошин Олександр учень 9 класу
Команда Сумської спеціалізованої школи N 10 ім. О.Бутка
"Суми - Дельта":
Мельник Оксана учениця 11 класу
Гетало Станіслав учень 10 класу
Гусєв Юрій учень 10 класу
Логвиненко Єгор учень 11 класу
Команда Київського ліцею N 208 "Трава Мудрості":
Голубченко Андрій учень 9 класу
Вовченко Владислав учень 9 класу
Круковець Дмитро учень 9 класу
Гаврилюк Ольга учениця 9 класу
Харитонова Олена учениця 9 класу
Команда Волинського обласного ліцею з посиленою
військовофізичною підготовкою "Ліцеїст":
Зорик Тарас учень 10 класу
Косянчук Назарій учень 10 класу
Кандиба Ярослав учень 11 класу
Сверба Юрій учень 11 класу
Романюк Володимир учень 11 класу
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА
Команда Луцької гімназії N 4 імені Модеста Левицького
"Луцьк-4":
Востріков Дмитро учень 10 класу
Дорошенко Ян учень 11 класу
Лодзь Георгій учень 10 класу
Пінчук Роман учень 11 класу
Рудь Тетяна учениця 11 класу
Команда Луцького НВК "Гімназія N 14" "Інтелект":
Задворний Юрій учень 11 класу
Міщук Юрій учень 10 класу
Пемпко Олена учениця 11 класу
Романчук Лілія учениця 10 класу
Ящук Юлія учениця 11 класу
Команда Луцького НВК N 9 "Луцьк-9":
Артамонова Анна учениця 10 класу
Бойко Юлія учениця 10 класу
Гринюк Ярослав учень 11 класу
Мороз Ілля учень 11 класу
Панасюк Едуард учень 11 класу
Збірна команда Луцького НВК "ЗОШ I-III ст. N 22 - ліцей" та
Луцької гімназії імені Михайла Кравчука:
Власюк Наталія учениця 11 класу Луцького НВК "ЗОШ

I-III ст. N 22 - ліцей"
Мартинюк Олександр учень 11 класу Луцької гімназії

імені Михайла Кравчука
Момчев Олексій учень 11 класу Луцької гімназії

імені Михайла Кравчука
Наумчук Анастасія учениця 11 класу Луцького НВК "ЗОШ

I-III ст. N 22 - ліцей"
Шолом Юлія учениця 10 класу Луцького НВК "ЗОШ

I-III ст. N 22 - ліцей"
Команда Краматорської ЗОШ I-III ст. N 35 Донецької області
"Істина":
Абрамов Арам учень 9 класу
Адаменко Вадим учень 10 класу
Гридасов Михайло учень 9 класу
Ларичкин Олексій учень 9 класу
Луценко Вячеслав учень 10 класу
Семенюк Давид учень 9 класу
Команда Конотопської гімназії Конотопської міської ради
Сумської області:
Богдан Валерія учениця 10 класу
Заїка Владислав учень 10 класу
Камінська Анастасія учениця 10 класу
Качура Вікторія учениця 10 класу
Удод Катерина учениця 10 класу
Команда Сокольської гімназії ім. О.Романіва Львівської
області:
Дубик Христина учениця 10 класу
Здерка Олена учениця 10 класу
Крицька Валентина учениця 10 класу
Прощук Ігор учень 10 класу
Томчук Олена учениця 10 класу
Команда Миколаївського морського ліцею ім. професора
М.Александрова "Флібустьєри":
Кутовий Анатолій учень 10 класу
Мазур Андрій учень 10 класу
Петрович Дмитро учень 11 класу
Сантюров Микола учень 10 класу
Команда Рівненського природничо-математичного ліцею "Елітар":
Білоус Ілля учень 10 класу
Дятлик Олександр учень 10 класу
Ікавчук Олександр учень 11 класу
Левковський Борис учень 10 класу
Маняк Юрій учень 10 класу
Команда комунального закладу "Обласна спеціалізована
школаінтернат II-III ступенів "Обдарованість" Харківської міської
ради" "Квант.Ком":
Левченко Дар'я учениця 11 класу
Обідейко Віталій учень 10 класу
Плигун Дмитро учень 9 класу
Чернов Роман учень 10 класу
Шепілов Дмитро учень 11 класу
Збірна команда м. Черкас:
Гордійчук Максим учень 10 класу
Дем'яненко Олександр учень 10 класу
Жолобицький Віталій учень 10 класу
Косенков Артем учень 10 класу
Лут Іван учень 9 класу
Збірна команда Житомирської області:
Біла Ольга учениця 11 класу Овруцької ЗОШ I-III ст.

N 4
Гавриловський Олексій учень 10 класу Овруцької ЗОШ I-III ст.

N 1
Марченко Ірина учениця 10 класу Овруцької ЗОШ I-III ст.

N 4
Шадура Оксана учень 10 класу Овруцької ЗОШ I-III ст. N 3
Якухно Іван учень 9 класу Овруцької гімназії

Додаток 23

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники XIII Всеукраїнського турніру юних
істориків:
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
Збірна команда Закарпатської області:
Брояков Сергій учень 10 класу Ужгородської

загальноосвітньої спеціалізованої

школи-інтернату з поглибленим вивченням

окремих предметів
Брич Ярослав учень 11 класу Білківської ЗОШ I-III ст.

N 2 Іршавського району

Закарпатської області
Ларіонов Микита учень 11 класу ЗОШ I-III ст. N 6

ім. В.С. Гренджі-Донського м. Ужгорода
Лемак Роман учень 11 класу Хустської

гімназії-інтернату Закарпатської області
Трачук Віталій учень 9 класу ЗОШ I-III ст. N 15

м. Ужгорода
Команда Запорізького багатопрофільного ліцею N 99:
Вагін Олексій учень 8 класу
Заїка Анастасія учениця 10 класу
Котлярова Марина учениця 9 класу
Кривко Антон учень 10 класу гімназії N 6 Запорізької

міської ради
Левітасов Євген учень 10 класу
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
Збірна команда Донецької області I (м. Донецьк):
Жаріков Павло учень 10 класу Макіївського міського

ліцею Донецької області
Кольвах Антон учень 10 класу Горлівської гімназії

Донецької області
Рибак Марія учениця 11 класу ліцею при Донецькому

національному університеті
Сазонов Валерій учень 11 класу Артемівської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 12 Донецької області
Усиков Олександр учень 10 класу Макіївського міського

ліцею Донецької області
Команда Харківського навчально-виховного комплексу N 45
"Академічна гімназія":
Заїка Олександр учень 10 класу
Малишкіна Аріна учениця 10 класу
Никульча Василь учень 9 класу
Правда Олег учень 9 класу
Синюгін Ілля учень 9 класу
Команда Конотопської гімназії Сумської області:
Гордієнко Ярослава учениця 10 класу
Журавель Олександр учень 10 класу
Іващенко Юлія учениця 10 класу
Федченко Анастасія учениця 10 класу
Циганок Дмитро учень 11 класу
Команда Луганської спеціалізованої школи I-III ступенів N 5:
Березіна Марія учениця 10 класу
Парсаі Даніель учень 10 класу
Пеліх Данії учень 10 класу
Посильний Іван учень 10 класу
Чернов Антон учень 10 класу
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
Збірна команда м. Харкова:
Бужор Анна учениця 11 класу Харківської гімназії

N 116
Біленко Ірина учениця 10 класу Харківської

спеціалізованої школи I-III ступенів N 156
Ключко Тетяна учениця 11 класу Харківської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 158
Норик Еліна учениця 11 класу Харківської

спеціалізованої школи I-III ступенів N 80
Міщенко Марія учениця 9 класу Харківської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 140
Команда загальноосвітньої школи I-III ступенів N 27
м. Житомира:
Гайдай Надія учениця 10 класу
Коломієць Віталій учень 10 класу
Остринський Владислав учень 10 класу
Палій Юлія учениця 10 класу
Рибачок Володимир учень 10 класу
Збірна команда Фрунзенського району м. Харкова:
Гарбузюк Роман учень 10 класу Харківської

спеціалізованої школи N 11
Кужельний Максим учень 10 класу ХПНВК "Вересень" м. Харків
Медведєв Всеволод учень 10 класу Харківської спеціалізованої

школи N 11
Мельнік Дмитро учень 10 класу Харківської гімназії N 14
Черенов Іван учень 10 класу Харківської гімназії N 14
Команда Луганського навчально-виховного комплексу
"Спеціалізована школа I ступеню - гімназія N 42":
Грішнова Анастасія учениця 10 класу
Кутов Кирило учень 10 класу
Михайленко Юлія учениця 10 класу
Сілка Маргаріта учениця 10 класу
Фесько Ігор учень 10 класу
Збірна команда Червонозаводського району м. Харкова:
Жовнір Ігор учень 10 класу Харківської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 53
Курінний Владислав учень 11 класу Харківської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 53
Рагоза Яна учениця 9 класу Харківської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 35
Тетерев Іван учень 11 класу Харківської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 53
Ткаченко Вадим учень 10 класу Харківської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 12
Збірна команда Донецької області II:
Єфременко Анастасія учениця 9 класу Білицької

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 10 Добропільської міської ради

Донецької області
Корінєва Ольга учениця 9 класу Дзержинської СЗОШ

I-III ступенів N 3 Донецької області
Костєва Катерина учениця 9 класу Білицької

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 10 Добропільської міської ради

Донецької області
Маслов Євген учень 9 класу Білицької загальноосвітньої

школи I-III ступенів N 10 Добропільської

міської ради Донецької області
Мигда Дарина учениця 10 класу НВК "художньо-естетична

школа-гімназія" м. Дзержинська

Донецької області
Збірна команда м. Чугуєва Харківської області:
Батістова Анастасія учениця 11 класу Клугино-Башкирівської

гімназії Харківської області
Пилипчук Денис учень 10 класу Чугуївської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 6 Харківської області
Семенко Євгеній учень 11 класу Клугино-Башкирівської

гімназії Харківської області
Сердюк Станіслав учень 10 класу Чугуївської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 6 Харківської області
Ясько Валерія учениця 9 класу Чугуївського

багатопрофільного ліцею

Харківської області
Команда Миколаївського юридичного ліцею:
Антонік Дар'я учениця 11 класу
Білусак Андрій учень 11 класу
Добрінова Дар'я учениця 10 класу
Довбня Владислав учень 9 класу
Філіпюк Костянтин учень 10 класу
Команда обласного гуманітарного ліцею при Барському
гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М.Грушевського:
Гундертайло Андрій учень 10 класу
Депутат Роман учень 11 класу
Жердецька Альоша учениця 10 класу
Стасюк Дарина учениця 10 класу
Чайковська Жанна учениця 11 класу
Команда Мелітопольської гімназії N 19 Запорізької області:
Братіщенко Віталій учень 10 класу
Гневковська Діана учениця 10 класу
Залата Тетяна учениця 10 класу
Кваскова Юлія учениця 10 класу
Любишко Дмитро учень 11 класу
Збірна команда Волинської області:
Дячук Вікторія учениця 11 класу навчально-виховного

комплексу N 11 м. Ковеля

Волинської області
Кавара Дана учениця 10 класу комунального закладу

"Луцька гімназія N 21 імені Михайла

Кравчука" Луцької міської ради
Крусь Наталія учениця 10 класу навчально-виховного

комплексу N 13 м. Ковеля

Волинської області
Мельник Лідія учениця 10 класу комунального закладу

"Луцька гімназія N 21 імені Михайла

Кравчука" Луцької міської ради
Наквацька Ірина учениця 10 класу НВК "ЗОШ I-III ст.

N 1-Гімназія" смт. Іваничі

Волинської області
Команда Черкаської міської гімназії N 9 ім. О.М.Луценка:
Відоменко Дмитро учень 11 класу
Воробйова Аліна учениця 8 класу
Дяченко Анастасія учениця 8 класу
Чубіна Анастасія учениця 9 класу
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА
Козівська загальноосвітня школа I-III ступенів Тернопільської
області:
Басара Ірина учениця 10 класу
Пудлик Наталія учениця 10 класу
Пирожишин Роман учень 10 класу
Федин Михайло учень 10 класу
Чернецька Наталія учениця 10 класу
Збірна команда м. Нового Роздолу Львівської області:
Багдай Оксана учениця 9 класу Новороздільської

загальноосвітньої школи I-III ступенів N 2
Гузик Ірина учениця 9 класу Новороздільської

спеціалізованої школи I-III ступенів N 4
Левченко Ігор учень 9 класу Новороздільської

загальноосвітньої школи I-III ступенів N 2
Ошуст Ольга учениця 10 класу Новороздільської

загальноосвітньої школи I-III ступенів N 4
Чайка Ірина учениця 11 класу Новороздільської

загальноосвітньої школи I-III ступенів N 2
Команда Луганського обласного багатопрофільного ліцею:
Акуленко Андрій учень 10 класу
Єфімов Олександр учень 10 класу
Павленко Олександр учень 10 класу
Похило Михайло учень 10 класу
Толстих Ксенія учениця 10 класу
Збірна команда Красноградського району Харківської області:
Бакараєва Анастасія учениця 10 класу Красноградського

багатопрофільного ліцею

Харківської області
Даценко Максим учень 10 класу Красноградського

навчально-виховного комплексу N 3

Харківської області
Руденко Дар'я учениця 10 класу Красноградського

навчально-виховного комплексу N 3

Харківської області
Щербина Надія учениця 9 класу Наталинського навчально-

виховного комплексу Красноградського

району Харківської області
Команда Житомирського обласного педагогічного ліцею:
Аврамчук Вероніка учениця 11 класу
Костриця Дар'я учениця 9 класу
Опанасюк Євген учень 11 класу
Сілецький Богдан учень 11 класу
Сніховський Ярослав учень 10 класу
Команда ліцею при Донецькому національному університеті:
Володін Станіслав учень 10 класу
Давимука Олександра учениця 10 класу
Докуко Єгор учень 11 класу
Золенко Діана учениця 10 класу
Кокін Леонтій учень 10 класу
Команда юридичного ліцею м. Дніпропетровська:
Демченко Марія учениця 9 класу
Козлова Марія учениця 9 класу
Корнієнко Максим учень 10 класу
Лепешов Микита учень 9 класу
Рульов Ростислав учень 10 класу
Команда Хмельницького ліцею-інтернату поглибленої підготовки
в галузі науки:
Боцюн Людмила учениця 10 класу
Латчук Павло учень 11 класу
Лук'яова Ірина учениця 10 класу
Фортельна Юлія учениця 10 класу
Черняк Оксана учениця 10 класу
Збірна команда Дергачівського району Харківської області:
Бондаренко Ігор учень 11 класу Дергачівського ліцею N 2

Харківської області
Буценко Олена учениця 10 класу Дергачівської

загальноосвітньої школи I-III ступенів N 1
Гунько Денис учень 10 класу Пересічанської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

Дергачівського району Харківської області
Міщенко Юрій учень 11 класу Малоданилівського ліцею

Дергачівського району Харківської області
Юров Дмитро учень 11 класу Солоничівського колегіуму

Дергачівського району Харківської області
Команда Красноармійської загальноосвітньої школи
I-III ступенів N 12 Донецької області:
Єрьоменко Євген учень 8 класу
Моцевик Максим учень 8 класу
Радченко Валентина учениця 8 класу
Яновой Ілля учень 8 класу
Команда Тельманівського НВК Донецької області:
Ритова Юлія учениця 11 класу
Стиценко Юлія учениця 10 класу
Тарадуда Юлія учениця 10 класу
Телюк Олександр учень 11 класу
Збірна команда Кегичівського району Харківської області:
Боженова Ірина учениця 11 класу Кегичівського ліцею

Харківської області
Гордієнко Юлія учениця 10 класу Кегичівського ліцею

Харківської області
Журилко Ярослав учень 10 класу Бесарабівської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

Кегичівського району Харківської області
Стрілець Антон учень 11 класу Чапаєвської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

Кегичівського району Харківської області
Тищенко Тетяна учениця 10 класу Бесарабівської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

Кегичівського району Харківської області
Команда Житомирського міського колегіуму:
Близнюк Галина учениця 11 класу
Катрич Марія учениця 10 класу
Корогода Владислав учень 10 класу
Лавренчук Іван учень 10 класу
Степанчук Андрій учень 10 класу
Команда загальноосвітнього навчально-виховного комплексу N 4
м. Бердичева Житомирської області:
Антонюк Микола учень 10 класу
Буба Микола учень 9 класу
Давидов Денис учень 10 класу
Дурова Оксана учениця 10 класу
Луцик Олена учениця 11 класу
Команда Дубровицького НВК "Ліцей-ЗОШ I-II ступенів"
Рівненської області:
Бойко Михайло учень 10 класу
Конончук Світлана учениця 11 класу
Петрушко Ірина учениця 11 класу
Романушко Тетяна учениця 10 класу
Яцута Ельвіра учениця 11 класу
Команда авторської експериментальної школи-комплексу
I-III ступеню ім. М.П.Гузика м. Южного Одеської області:
Аврамова Аліна учениця 10 класу
Барніт Ганна учениця 11 класу
Казакова Ксенія учениця 11 класу
Казьміна Юлія учениця 10 класу
Онищук Костянтин учень 9 класу
Реков Даниїл учень 11 класу
Команда гімназії N 1 м. Білої Церкви Київської області:
Голоско Світлана учениця 10 класу
Куян Михайло учень 10 класу
Панфілов Ілля учень 11 класу
Стеценко Вікторія учениця 10 класу
Черненко Валентина учениця 10 класу
Команда навчально-виховного комплексу N 240 "Соціум"
м. Києва:
Баришич Лука учень 9 класу
Гаманюк Олексій учениця 10 класу
Молоченко Дар'я учениця 11 класу
Романова Тетяна учениця 11 класу
Сорока Ольга учениця 10 класу
Збірна команда м. Коростишева Житомирської області:
Малярчук Ігор учень 11 класу Коростишівської ЗОШ

I-III ступенів N 3 Житомирської області
Новіцький Вадим учень 11 класу Коростишівської

гуманітарної гімназії N 5

Житомирської області
Олійник Сергій учень 11 класу Коростишівської

гуманітарної гімназії N 5

Житомирської області
Осауленко Михайло учень 11 класу Коростишівської

гуманітарної гімназії N 5

Житомирської області
Семрен Івона учениця 10 класу Коростишівської

гуманітарної гімназії N 5

Житомирської області
Команда Макіївського ліцею N 1 Донецької області:
Абаза Микита учень 9 класу
Біла Олександра учениця 9 класу
Бірючков Микита учень 10 класу
Забашта Дмитро учень 10 класу
Степанова Владислава учениця 9 класу
Команда Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при
Дніпропетровському національному університеті ім. Олеся Гончара:
Біляєв Олександр учень 10 класу
Квятковський Костянтин учень 10 класу
Ленський Денис учень 10 класу
Пуценко Олена учениця 10 класу
Скрипченко Марія учениця 10 класу

Додаток 24

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники XIII Всеукраїнського турніру юних
винахідників і раціоналізаторів:
ДИПЛОМОМ I СТУПЕНЯ
Команда Луцької гімназії N 21 імені Михайла Кравчука:
Мартинюк Олександр учень 11 класу
Мельник Іван учень 10 класу
Момчев Олексій учень 11 класу
Поляниця Андрій учень 10 класу
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
Команда Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною
підготовкою:
Корецький Віталій учень 10 класу
Котлобай Сергій учень 11 класу
Лисенко Георгій учень 10 класу
Півень Валентин учень 10 класу
Ступа Іван учень 10 класу
Команда Харківської гімназії N 47 Харківської міської ради:
Журавський Ілля учень 9 класу
Зайдан Антон учень 9 класу
Моріна Дар'я учениця 9 класу
Рєпін Владислав учень 9 класу
Тарасенко В'ячеслав учень 9 класу
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
Команда Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів
N 122 Харківської міської ради:
Вракіна Віра учениця 10 класу
Іванюк Олександр учень 11 класу
Ольшевська Дарія учениця 10 класу
Переверзєв Володимир учень 10 класу
Черніков Максим учень 11 класу
Команда комунального закладу Запорізького обласного центру
науково-технічної творчості учнівської молоді "Грані":
Коротченко Валерія учениця 11 класу економіко-правничого

коледжу Запорізького національного

університету
Стреляєв Олексій учень 11 класу Запорізького

багатопрофільного ліцею N 99
Терновий Вадим учень 11 класу економіко-правничого

коледжу Запорізького національного

університету
Терновий Владислав учень 11 класу економіко-правничого

коледжу Запорізького національного

університету
Збірна команда Волинської області:
Бавда Орест учень 10 класу Луцької гімназії N 18
Зорик Тарас учень 10 класу Волинського обласного ліцею

з посиленою військово-фізичною підготовкою
Касянчук Назарій учень 10 класу Волинського обласного ліцею

з посиленою військово-фізичною підготовкою
Ханайчук Роман учень 10 класу Камінь-Каширського НВК

"ЗОШ - гімназія" N 2
Ясковець Борис учень 10 класу Волинського обласного ліцею

з посиленою військово-фізичною підготовкою
Команда Харківської гімназії N 46 ім. М.В.Ломоносова
Харківської міської ради:
Доюн Микита учень 10 класу
Іванов Антон учень 9 класу
Ляшенко Микита учень 10 класу
Рясков Вячеслав учень 9 класу
Салтовець Євген учень 11 класу
Команда Сумської області:
Бондар Станіслав учень 10 класу Сумської загальноосвітньої

школи I-III ступенів N 10 ім. А.Бутка
Рудомет Анна учениця 10 класу Сумської гімназії N 1
Самсоненко Денис учень 10 класу Сумської гімназії N 1
Шумакова Марина учениця 11 класу Сумської гімназії N 1
Щука Вікторія учениця 10 класу Сумської гімназії N 1
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА
Команда Черняхівської гімназії Житомирської області:
Москаленко Вікторія учениця 11 класу
Пампуха Юлія учениця 11 класу
Тарнавська Ольга учениця 7 класу
Шеремет Олександр учень 10 класу
Шлапак Роман учень 10 класу
Команда Харківського приватного ліцею "Професіонал":
Кумпан Андрій учень 10 класу
Постніков Віталій учень 10 класу
Темченко Станіслав учень 9 класу
Шпетний Дмитро учень 10 класу
Команда Харківського аерокосмічного ліцею на базі
Національного Аерокосмічного університету ХАІ:
Григор'єв Єгор учень 11 класу
Дьяченко Ігор учень 10 класу
Ревенко Дмитро учень 11 класу
Рябов Володимир учень 11 класу
Терновський Денис учень 11 класу
Команда Ясенівської ЗОШ I-III ступенів Бродівського району
Львівської області:
Беднарський Володимир учень 10 класу
Войціховський Роман учень 11 класу
Півовар Віталій учень 11 класу
Сенюта Максим учень 10 класу
Харчук Роман учень 10 класу
Команда Донецької області:
Крицький Роман учня 11 класу Дружківської ЗОШ

I-III ступенів N 7
Денисенко Станіслав учня 9 класу Артемівської ЗОШ

I-III ступенів N 18
Бевза Ярослав учня 11 класу Макіївської ЗОШ

I-III ступенів N 57
Команда Українського фізико-математичного ліцею при
Київському національному університеті імені Тараса Шевченка:
Ільчук Дмитрій учень 10 класу
Уваров Дмитрій учень 10 класу
Чорноокий Ярослав учень 10 класу
Шапран Антон учень 11 класу
Ящук Михайло учень 10 класу
Збірна команда м. Харкова:
Жувака Юлія учениця 9 класу Харківської спец. ЗОШ

I-III ступенів N 3
Кремень Анастасія учениця 10 класу Харківської ЗОШ

I-III ступенів N 138
Люль Максим учень 10 класу Харківської ЗОШ

I-III ступенів N 138
Петренко Олексій учень 11 класу Харківської ЗОШ

I-III ступенів N 143
Команда ліцею N 15 м. Чернігова:
Апанасенко Денис учень 10 класу
Гнидюк Ярослав учень 10 класу
Кравченко Андрій учень 10 класу
Ладиженський Олексій учень 10 класу
Тарасовський Олександр учень 10 класу

Додаток 25

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники IX Всеукраїнського турніру юних
біологів:
ДИПЛОМОМ I СТУПЕНЯ
Збірна команда м. Чернівців:
Волков Андрій учень 11 класу Чернівецької гімназії N 2
Єремічук Станіслав учень 10 класу Чернівецького ліцею N 3

медичного профілю
Соловйова Аліса учениця 9 класу Чернівецького ліцею N 3

медичного профілю
Тодорюк Андрій учень 10 класу Чернівецького ліцею N 3

медичного профілю
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
Збірна команда Волинської області:
Гащишин Кирило учень 9 класу Волинського ліцею-інтернату

Волинської обласної ради
Кравчук Тарас учень 11 класу Волинського ліцею-інтернату

Волинської обласної ради
Савич Олена учениця 10 класу Ковельського НВК N 11

Волинської області
Тусь Зоряна учениця 11 класу НВК "ЗОШ I-III ст. -

гімназія" смт. Стара Вижівка
Цехош Михайло учень 11 класу НВК "ЗОШ I-III ст. -

гімназія" смт. Стара Вижівка
Команда Луцької гімназії N 21 імені Михайла Кравчука Луцької
міської ради:
Єсип Наталія учениця 10 класу
Муковоз Аліна учениця 9 класу
Топольський Назар учень 10 класу
Юзюк Юлія учениця 11 класу
Ягенський Василь учень 11 класу
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
Команда Харківської гімназії N 46 ім. М.В.Ломоносова:
Гусак Євгенія учениця 11 класу
Іванов Антон учень 9 класу
Коваленко Ірина учениця 9 класу
Тягло Владислав учень 9 класу
Уткіна Олена учениця 11 класу
Команда Харківської гімназії N 47:
Кедлян Вероніка учениця 10 класу
Меженська Катерина учениця 9 класу
Назаров Антон учень 9 класу
Сапожнікова Валерія учениця 11 класу
Скакунова Владислава учениця 10 класу
Збірна команда Рівненської області:
Корчевська Олександра учениця 11 класу Рівненського навчально-

виховного комплексу "Загальноосвітня школа

I-III ступенів - ліцей" N 19 Рівненської

міської ради
Покізяк Олександра учениця 11 класу Навчально-виховного

комплексу "Рівненський обласний ліцей-

інтернат" Рівненської обласної ради
Скоропляс Сергій учень 11 класу Могилянівської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

Острозького району
Сондак Марина учениця 11 класу Бугринського

агротехнічного ліцею і загальноосвітня

школа I-II ступенів Гощанського району
Фінчук Софія учениця 11 класу Навчально-виховного

комплексу "Рівненський обласний ліцей-

інтернат" Рівненської обласної ради
Збірна команда м. Харкова:
Варлигіна Марія учениця 11 класу Харківської гімназії N 23

Харківської міської ради
Петросова Офелія учениця 10 класу Харківської

загальноосвітньої школи I-III ст. N 36

Харківської міської ради
Полшведкіна Юлія учениця 11 класу Харківського ліцею N 161

"Імпульс" Харківської міської ради
Радченко Анастасія учениця 11 класу Харківської

спеціалізованої школи N 156 Харківської

міської ради
Цюрупа Роман учень 10 класу Харківського ліцею N 141

Харківської міської ради
Команда Спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи
N 45 м. Львова:
Басалкевич Олександр учень 11 класу
Макарчук Юлія учениця 10 класу
Рімель Михайло учень 10 класу
Скочко Тетяна учениця 11 класу
Команда Донецького медичного ліцею:
Гриценко Юрій учень 11 класу
Курбатська Наталя учениця 11 класу
Мандрика Вікторія учениця 10 класу
Рибалко Ольга учениця 11 класу
Шевякін Данил учень 10 класу
Команда Спеціалізованої школи-інтернату "Фізико-технічний
ліцей при Івано-Франківському національному технічному
університеті нафти і газу":
Андрусяк Мар'яна учениця 10 класу
Білич Станіслав учень 11 класу
Клипич Олена учениця 11 класу
Фляк Олег учень 10 класу
Цинкалюк Галина учениця 10 класу
Команда Івано-Франківського природничо-математичного ліцею:
Бойко Марія учениця 11 класу
Василишин Андріана учениця 11 класу
Максимів Володимир учень 11 класу
Озарко Надія учениця 11 класу
Тесленко Олесь учень 11 класу
Команда Кримського республіканського позашкільного
навчального закладу "Центр еколого-натуралістичної творчості
учнівської молоді" м. Сімферополя:
Бєлялова Севіль учениця 10 класу
Геворгян Армен учень 11 класу
Маяковська Альона учениця 11 класу
Маяковська Анастасія учениця 11 класу
Насуров Ільмі учень 11 класу
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА
Збірна команда Київської МАН:
Деревянко Юлія учениця 9 класу ліцею "Наукова зміна"
Дорош Ілля учень 11 класу спеціалізованої

загальноосвітньої школи N 304 м. Києва
Кузьменко Владислав учень 11 класу ліцею "Наукова зміна"
Нейтер Роман учень 11 класу Природничо-наукового ліцею

N 145
Третевич Олександра учениця 11 класу ліцею "Наукова зміна"

школи N 304 м. Києва
Команда комунального закладу "Рішельєвський ліцей" м. Одеси:
Бабушкіна Валерія учениця 10 класу
Жуковецька Олена учениця 8 класу
Чепляка Ганна учениця 9 класу
Шохова Євгенія учениця 11 класу
Яценко Родіон учень 11 класу
Команда Смілянського природничо-математичного ліцею
Смілянської міської ради Черкаської області:
Думанецький Віталій учень 11 класу
Іщенко Роман учень 11 класу
Компанієць Назар учень 10 класу
Опара Олена учениця 10 класу
Туз Жанна учениця 11 класу
Команда Миколаївської гімназії N 2:
Іпатенко Владислав учень 11 класу
Калініна Сакіна учениця 10 класу
Малишева Крістіна учениця 10 класу
Олійник Ростислав учень 9 класу
Ющенко Станіслав учень 11 класу
Збірна команда м. Тернополя:
Коробко Владислав учень 10 класу тернопільської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 4 Тернопільської міської ради

Тернопільської області
Мисліцька Неля учениця 11 класу тернопільської класичної

гімназії Тернопільської міської ради

Тернопільської області
Редько Олеся учениця 10 класу тернопільської

спеціалізованої школи I-III ступенів N 17

з поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради

Тернопільської області
Сельський Борислав учень 11 класу тернопільської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 22 Тернопільської міської ради

Тернопільської області
Семак Діана учениця 10 класу коледжу Галицького

інституту ім. В.Чорновола
Збірна команда м. Козятина:
Бражинська Олександра учениця 10 класу комунального

навчального закладу "Загальноосвітня школа

I-III ст. N 2 Козятинської міської ради

Вінницької області"
Мацюк Ольга учениця 9 класу комунального навчального

закладу "Загальноосвітня школа I-III ст.

N 4 Козятинської міської ради

Вінницької області"
Мочалова Дарія учениця 10 класу комунального навчального

закладу "Загальноосвітня школа I-III ст.

N 5 Козятинської міської ради

Вінницької області"
Новодворська Марина учениця 10 класу комунального навчального

закладу "Загальноосвітня школа I-III ст.

N 4 Козятинської міської ради

Вінницької області"
Тітова Анастасія учениця 11 класу комунального навчального

закладу "Ліцей Козятинської міської ради

Вінницької області"
Збірна команда Золочівського району Харківської області:
Задеря Світлана учениця 10 класу Малорогозянської ЗОШ

I-III ст. Золочівського району

Харківської області
Зяблов Ярослав учень 10 класу Малорогозянської ЗОШ

I-III ст. Золочівського району

Харківської області
Ніколаєнко Аліна учениця 9 класу Золочівської гімназії N 1

Золочівського району Харківської області
Ракітіна Світлана учениця 10 класу Малорогозянської ЗОШ

I-III ст. Золочівського району

Харківської області
Скляров Дмитро учень 9 класу Золочівської гімназії N 1

Золочівського району Харківської області
Команда учнів 9-10 класів м. Севастополя:
Андрєєва Катерина учениця 10 класу загальноосвітньої школи

I-III ступенів N 32 м. Севастополя
Бакурадзе Вікторія учениця 9 класу Білігвальної гімназії N 2

м. Севастополя
Глущенко Ірина учениця 10 класу Білігвальньої гімназії

N 2 м. Севастополя
Дядюшенко Сергій учень 10 класу загальноосвітньої школи

I-III ступенів N 32 м. Севастополя
Шелаков Андрій учень 10 клас загальноосвітньої школи

I-III ступенів N 32 м. Севастополя
Команда Ужгородської загальноосвітньої школи-інтернату з
поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної
ради:
Бабаєв Денис учень 10 класу
Микульшина Діана учениця 11 класу
Солом'яна Владислава учениця 9 класу
Соломенцев Роберт учень 10 класу
Цульба Юрій учень 10 класу
Збірна Великобурлуцького району Харківської області:
Доля Влада учениця 10 класу Великобурлуцького ліцею

Харківської області
Гончаров Максим учень 9 класу Вільхуватського НВК

Великобурлуцького району

Харківської області
Келеберда Вероніка учениця 10 класу Великобурлуцького ліцею

Харківської області
Кошель Наталія учениця 9 класу Підсереднянської ЗОШ

I-III ст. Великобурлуцького району

Харківської області
Черепанин Василь учень 11 класу Підсереднянської ЗОШ

I-III ст. Великобурлуцького району

Харківської області

Додаток 26

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники IX Всеукраїнського турніру юних
інформатиків:
ДИПЛОМОМ I СТУПЕНЯ
Збірна команда Українського фізико-математичного ліцею при
Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та
природничо-наукового ліцею N 145 м. Києва:
Зінько Олег учень 11 класу Українського

фізико-математичного ліцею при Київському

національному університеті імені

Тараса Шевченка
Кузьмін Олексій учень 9 класу Київського Природничо-

наукового ліцею N 145
Солдатенко Наталія учениця 9 класу Київського Природничо-

наукового ліцею N 145
Яцюк Павло учень 10 класу Українського фізико-

математичного ліцею при Київському

національному університеті імені

Тараса Шевченка
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
Збірна команда Дніпропетровської області:
Бедрицький Михайло учень 10 класу навчально-виховного

комплексу-ліцей N 100 м. Дніпропетровська
Дзюба Влад учень 8 класу навчально-виховного

комплексу-ліцей N 100 м. Дніпропетровська
Зуєв Дмитро учень 9 класу Павлоградського міського

ліцею
Колесников Владислав учень 8 класу навчально-виховного

комплексу-ліцей N 100 м. Дніпропетровська
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
Команда м. Харкова:
Гриценко Володимир учень 10 класу Харківської гімназії N 82
Карпінській Антон учень 11 класу Харківської гімназії N 55
Коханов Сергій учень 10 класу Харківської гімназії N 55
Піляєв Данило учень 10 класу Харківського навчально-

виховного комплексу N 45 "Академічна

гімназія"
Шевченко Ілля учень 7 класу Харківського

фізико-математичного ліцею N 27
Команда Волинської області:
Богачевський Дмитро учень 10 класу загальноосвітньої школи

I-III ступенів смт. Головне,

Любомльського району
Кочетков Олексій учень 11 класу Луцького навчально-

виховного комплексу "Гімназія N 14"
Люк Роман учень 9 класу Волинського ліцею-інтернату
Топольський Назар учень 10 класу Луцької гімназії N 21

імені Михайла Кравчука
Уєвич Олексій учень 10 класу Луцького навчально-

виховного комплексу "ЗОШ I-III ст.

N 22-ліцей"
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА
Команда м. Сум:
Алещенко Ростислав учень 10 класу Комунальної установи

Сумська спеціалізована школа

I-III ступенів N 10 ім. героя Радянського

Союзу О.Бутка
Бортнік Тарас учень 10 класу Комунальної установи

Сумська спеціалізована школа

I-III ступенів N 9
Голик Дмитро учень 10 класу Комунальної установи

Сумська спеціалізована школа

I-III ступенів N 10 ім. героя Радянського

Союзу О.Бутка
Загорулько Дмитро учень 9 класу Комунальної установи

загальноосвітня школа N 18
Петренко Станіслав учень 10 класу Комунальної установи

Сумська спеціалізована школа

I-III ступенів N 9
Команда Харківської області:
Дубовська Алла учениця 10 класу Комунального закладу

"Обласна спеціалізована школа-інтернат

II-III ступенів "Обдарованість"

Харківської обласної ради"
Канівець Євген учень 10 класу Комунального закладу

"Обласна спеціалізована школа-інтернат

II-III ступенів "Обдарованість"

Харківської обласної ради"
Мельниченко Федір учень 10 класу Комунального закладу

"Обласна спеціалізована школа-інтернат

II-III ступенів "Обдарованість"

Харківської обласної ради"
Обідейко Віталій учень 10 класу Комунального закладу

"Обласна спеціалізована школа-інтернат

II-III ступенів "Обдарованість"

Харківської обласної ради"
Пінчук Максим учень 10 класу Комунального закладу

"Обласна спеціалізована школа-інтернат

II-III ступенів "Обдарованість"

Харківської обласної ради"
Команда м. Красноармійська Донецької області:
Байдиков Микола учень 8 класу Красноармійського

навчально-виховного комплексу
Півник Кирило учень 10 класу Красноармійського

навчально-виховного комплексу
Потапчук Антон учень 9 класу Красноармійського

навчально-виховного комплексу

Додаток 27

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники VIII Всеукраїнського турніру юних
правознавців:
ДИПЛОМОМ I СТУПЕНЯ
Команда Донецького загальноосвітнього спеціалізованого
санаторного інтернатного закладу II-III ступенів "Ерудит" для
обдарованих дітей:
Александров Владислав учень 11 класу
Васильєва Людмила учениця 11 класу
Коровинська Ганна учениця 11 класу
Космак Євген учень 10 класу
Мерзла Юлія учениця 11 класу

ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
Команда Запорізької області:
Бондар Ілля учень 11 класу
Гриценко Катерина учениця 10 класу
Ренгевич Олексій учень 11 класу
Шумейко Іван учень 11 класу

Команда ліцею N 100 "Поділ" м. Києва:
Боженко Микита учень 10 класу
Герман Євгеній учень 10 класу
Мора Ар'є учень 10 класу
Павельський Владислав учень 10 класу
Смірнова Євгенія учениця 10 класу
Команда Рівненського економіко-правового ліцею:
Бабієць Римма учениця 9 класу
Бойчук Микола учень 11 класу
Воробей Віталій учень 10 класу
Давидович Олександр учень 10 класу
Подвишенний Михайло учень 10 класу
Команда комунального закладу "Луганський НВК спеціалізована
школа I ступеня - гімназія N 42":
Деречіна Марія учениця 10 класу
Калтишева Анастасія учениця 10 класу
Круподьорова Дар'я учениця 10 класу
Лушпаєва Юлія учениця 10 класу
Прийменко Вікторія учениця 10 класу

ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
Команда Цюрупинської гімназії Херсонської області:
Майданік Сергій учня 10 класу
Пушина Тетяна учениця 10 класу
Сидоренко Марина учениця 11 класу
Фоменко Тетяна учениця 10 класу
Команда Костопільської гуманітарної гімназії ім. Т.Г.Шевченка
Рівненської області:
Гонта Марина учениця 10 класу
Карась Надія учениця 10 класу
Квятковська Вікторія учениця 10 класу
Кордон Катерина учениця 10 класу
Приходько Віталій учень 10 класу
Команда Луганського обласного багатопрофільного ліцею:
Єфімов Олександр учень 10 класу
Некришев Євгеній учень 10 класу
Похило Михайло учень 10 класу
Тимошенко В'ячеслав учень 10 класу
Шатравін Дмитро учень 10 класу
Команда гімназії N 143 м. Києва:
Костенко Артур учень 10 класу
Кушнірук Тетяна учениця 10 класу
Маранов Андрій
Омельченко Максим учень 10 класу

Команда Луганської спеціалізованої школи I-III ступенів N 5:
Березіна Марія учениця 10 класу
Парсаі Даніель учень 10 класу
Пеліх Данііл учень 10 класу
Посильний Іван учень 10 класу
Чернов Антон учень 10 класу

Команда м. Южного Одеської області:
Аврамова Аліна учениця 10 класу, "Авторська (М.П.Гузика)

експериментальна загальноосвітня школа -

комплекс I-III ступенів" м. Южного
Казьміна Юлія учениця 10 класу, "Авторська (М.П.Гузика)

експериментальна загальноосвітня школа -

комплекс I-III ступенів" м. Южного
Казакова Ксенія учениця 10 класу, "Авторська (М.П.Гузика)

експериментальна загальноосвітня школа -

комплекс I-III ступенів" м. Южного
Коробко Світлана учениця 10 класу, "Авторська (М.П.Гузика)

експериментальна загальноосвітня школа -

комплекс I-III ступенів" м. Южного
Хрестова Марія учениця 9 класу гуманітарної гімназії N 5

м. Южного Одеської області
Команда гуманітарної гімназії N 5 м. Коростишева Житомирської
області:
Гапуненко Альона учениця 11 класу
Новіцький Вадим учня 11 класу
Олійник Сергій учень 11 класу
Осауленко Михайло учня 11 класу
Семрен Івона учениця 10 класу
Збірна команда м. Івано-Франківська "Фортуна":
Аксентій Володимир учень 10 класу ЗОШ I-III ступенів N 11

м. Івано-Франківська
Дмитрів Інна учениця 10 класу НВК "ЗОШ - ліцей N 23

Прикарпатського національного університету

імені Василя Стефаника"

м. Івано-Франківська
Дутка Радислав учень 11 класу Української гімназії N 1

м. Івано-Франківська
Остап'юк Юлія учениця 10 класу ЗОШ I-III ступенів N 12

м. Івано-Франківська
Починок Вероніка учениця 10 класу ЗОШ I-III ступенів N 11

м. Івано-Франківська

Додаток 28

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники VI Всеукраїнського турніру юних
економістів:
ДИПЛОМОМ I СТУПЕНЯ
Команда Миколаївського муніципального колегіуму "Тріумф":
Назаркевич Оксана учениця 10 класу
Гузенко Оксана учениця 10 клас
Заїка Анастасія учениця 10 класу
Васелевицька Марина учениця 10 класу
Сєргєєва Оксана учениця 11 класу
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
Команда Конотопської гімназії Конотопської міської ради
Сумської області "Конотопська гімназія":
Циганок Димитрій учень 11 класу
Чельцова Надія учениця 11 класу
Петрова Тетяна учениця 9 класу
Гордієнко Ярослава учениця 10 класу
Чернишов Володимир учень 10 класу
Команда НВК - ліцею N 100 м. Дніпропетровська "СтоИК":
Горінов Максим учень 11 класу
Вакуленко Юлія учениця 11 класу
Правда Дар'я учениця 10 класу
Королькова Анастасія учениця 10 класу
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
Збірна команда м. Цюрупинська Херсонської області "Rainbow":
Малиш Софія учениця 10 класу Цюрупинської гімназії
Альохіна Маргарита учениця 10 класу Цюрупинської гімназії
Густіков Богдан учень 11 класу Цюрупинської СШ N 2
Вовченко Єлизавета учениця 10 класу Цюрупинської гімназії
Команда комунального закладу освіти НВК N 36
м. Дніпропетровська "Альфа":
Балаш Олена учениця 9 класу
Гончарук Ольга учениця 10 класу
Куцяк Аліна учениця 10 класу
Пікінер Владислав учень 10 класу
Збірна команда Волинської області "Veni, vidi, vici":
Горбач Роман учень 10 класу НВК "Спеціалізована школа

I-III ступенів N 1 - колегіум"

м. Нововолинська
Гайдук Михайло учень 11 класу НВК "ЗОШ I-III ступенів -

гімназія" м. Горохів
Проценко Михайло учень 11 класу НВК "ЗОШ I-III ступенів -

гімназія" м. Горохів
Мельничук Світлана учениця 11 класу Волинського ліцею -

інтернату
Дзюргалюк Олександр учень 10 класу Володимир - Волинської

гімназії
Команда Шосткинського НВК: спеціалізована школа
I-II ступенів - ліцей Шосткинської міської ради Сумської області
"Invest":
Басова Анна учениця 11 класу
Баширова Катерина учениця 11 класу
Зінченко Наталія учениця 11 класу
Литвиненко Катерина учениця 11 класу
Тарасюк Ганна учениця 11 класу
Збірна команда м. Харкова "Альтернатива":
Гнатенко Євген учень 11 класу Харківського технічного

ліцею N 173
Корякін Дмитро учень 11 класу Харківського технічного

ліцею N 173
Коцюба Олена учениця 10 класу Харківської гімназії N 46

ім. М.В.Ломоносова
Виноградова Анастасія учениця 11 класу Харківського технічного

ліцею N 173
Мерзлікін Кирило учень 10 класу Харківської гімназії N 46

ім. М.В.Ломоносова
Збірна команда м. Харкова "Економікс":
Гладких Богдан учень 10 класу Харківської гімназії N 55
Ковальковський Євгеній учень 10 класу Харківської гімназії N 55
Ставич Катерина учениця 10 класу Харківської гімназії N 55
Чередниченко Кирило учень 11 класу Харківської гімназії N 172
Горох Денис учень 10 класу Харківської спеціалізованої

школи I-III ступенів N 16
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА
Команда загальноосвітньої школи 1-3 ст. N 38 м. Сімферополя
"Royalty":
Мініна Тетяна учениця 11 класу
Плетньова Софія учениця 11 класу
Риженкова Ірина учениця 11 класу
Стрюк Наталія учениця 11 класу
Херсонская Едіє учениця 11 класу
Команда Запорізького ліцею "Логос" "Хортиця-2":
Андрєєва-Оболонська Поліна учениця 9 класу
Власов Владислав учень 9 класу
Корнієнко Владислав учень 9 класу
Осташко Тетяна учениця 9 класу
Хрипун Ксенія учениця 9 класу
Збірна команда Івано-Франківської області "Станіславські
пацьорки":
Констанкевич Юрій учень 11 класу Калуської загальноосвітньої

школи I-III ступенів N 1
Мала Юлія учениця 11 класу Коршівської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

Коломийської районної ради
Ничай Ірина учениця 10 класу Івано-Франківської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 22
Марченко Уляна учениця 10 класу Івано-Франківської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 22
Збірна команда м. Чернівців "Буковинські ножиці":
Костащук Олег учень 9 класу ліцею N 1 м. Чернівців
Максимчук Крістіна учениця 10 класу ліцею N 1 м. Чернівців
Братунь Каріна учениця 10 класу ліцею N 1 м. Чернівців
Галкіна Ольга учениця 10 класу ліцею N 1 м. Чернівців
Крушельницький Дмитро учень 11 класу гімназії N 2 м. Чернівців
Збірна команда м. Макіївки Донецької області "Донбасята":
Клочков Олексій учень 10 класу Макіївського міського ліцею
Карпенко Ярослав учень 10 класу Макіївської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 103
Романенко Дмитро учень 10 класу Макіївського ліцею N 1

із ЗШ II ступеню N 61
Бірючков Микита учень 10 класу Макіївського ліцею N 1

із ЗШ II ступеню N 61
Воробйова Наталія учениця 10 класу Макіївської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 44
Команда Городищенського економічного ліцею Черкаської області
"Темп":
Короп Олег учень 10 класу
Моргун Анастасія учениця 10 класу
Олійник Сергій учень 11 класу
Ціммерман Наталія учениця 11 класу
Озірний Юрій учень 11 класу
Команда спеціалізованої школи N 3 Конотопської міської ради
Сумської області "Престиж":
Калембет Андрій учень 11 класу
Тимченко Дар'я учениця 11 класу
Лаврій Богдан учень 10 класу
Коломієць Аліна учениця 10 класу
Таперік Олександр учень 8 класу
Збірна команда м. Харкова "Бізнес - сила":
Стрєлкін Владислав учень 10 класу Харківської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 140
Карнішина Анастасія учениця 10 класу Харківської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 140
Маслова Вікторія учениця 10 класу Харківського ліцею N 141
Шпільова Марія учениця 10 класу Харківського ліцею N 141
Дудик Владислав учень 9 класу Харківської гімназії N 43

Додаток 29

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники VI Всеукраїнського турніру юних
географів:
ДИПЛОМОМ I СТУПЕНЯ
Збірна команда Донецької області "Донбасята":
Багрич Ігор учень 10 класу Макіївської ЗОШ I-III ст.

N 21
Жаріков Павло учень 10 класу Макіївського міського ліцею
Руссу Катерина учениця 10 класу Макіївської ЗОШ I-III ст.

N 8
Садрицька Яна учениця 10 класу Макіївського НВК N 93

"Гармонія"
Усіков Олександр учень 10 класу Макіївського міського ліцею
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
Команда комунального закладу освіти: середня загальноосвітня
школа N 3 з профільними класами імені М.Островського м. Жовті Води
Дніпропетровської області "Фортуна":
Кузьмінська Анастасія учениця 10 класу
Лакій Ольга учениця 10 класу
Тітков Сергій учень 10 класу
Шматко Єлизавета учениця 9 класу
Команда НВК "Гімназія N 14 м. Луцька" "Інтелект":
Бичковська Софія учениця 11 класу
Гут Вікторія учениця 9 класу
Маркіна Богдана учениця 11 класу
Підцерковна Катерина учениця 11 класу
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
Команда обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із
сільської місцевості Івано-Франківської області "Обрій":
Костів Михайло учень 11 класу
Петруняк Василь учень 11 класу
Попович Олег учень 11 класу
Пулишій Юрій учень 10 класу
Фещук Анна учениця 11 класу
Збірна команда м. Івано-Франківська "Вікторія":
Дутка Радислав учень 11 класу Української гімназії N 1
Ільницький Василь учень 10 класу природничо-математичного

ліцею
Олійник Михайло учень 10 класу природничо-математичного

ліцею
Сомова Валерія учениця 10 класу Української гімназії N 2
Чичул Христина-Марія учениця 11 класу природничо-математичного

ліцею
Збірна команда Львівської області "Галицькі леви":
Буй Соломія учениця 10 класу ЗОШ I-III ст. N 73

м. Львова
Думич Роман учень 11 класу ЗОШ I-III ст. N 1

м. Камянка Бузька Львівської області
Іванович Богдан учень 11 класу Львівської гімназії

"Євшан"
Молчанова Тетяна учениця 11 класу ЗОШ I-III ст. N 28

м. Львова
Сіромський Роман-Михайло учень 11 класу НВК "Гроно" м. Львова
Команда Львівського фізико-математичного ліцею при
Львівському національному університеті імені Івана Франка планета
"Леополіс":
Баландюк Олег учень 9 класу
Вербицький Іван учень 11 класу
Горішна Віра учениця 10 класу
Задорожний Богдан учень 10 класу
Малиновський Маркіян учень 10 класу
Збірна команда Миколаївської області "32-й меридіан":
Бєлоусов Євгеній учень 11 класу Новобузької гімназії

Новобузької районної ради

Миколаївської області
Блинников Сергій учень 9 класу Миколаївської гімназії N 2
Вишніцький Роман учень 11 класу Новобузької гімназії

Новобузької районної ради

Миколаївської області
Євтифєєв Валерій учень 9 класу Миколаївського морського

ліцею імені професора М.Александрова
Панич Анна учениця 11 класу Коблевської ЗОШ

I-III ст. Березанської районної ради

Миколаївської області
Команда Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів N 80
Харківської міської ради "Бриз":
Артимович Марія учениця 10 класу
Деменнікова Аліса учениця 10 класу
Норик Еліна учениця 11 класу
Скакліньова Олександра учениця 11 класу
Федорова Ольга учениця 10 класу
Збірна команда м. Харкова "Географіки":
Глазков Антон учень 10 класу Харківської ЗОШ I-III ст.

N 5
Тимофєєв Роман учень 10 класу Харківської гімназії N 1
Черновол Сергій учень 10 класу Харківської гімназії N 82
Шевченко Андрій учень 10 класу Харківської ЗОШ I-III ст.

N 53
Збірна команда Харківської області "Еверест":
Біла Катерина учениця 10 класу Харківської ЗОШ I-III ст.

N 123
Мартиросян Олег учень 10 класу Харківської ЗОШ I-III ст.

N 97
Петруновська Ольга учениця 10 класу Харківської гімназії

N 144
Рачов Олександр учень 9 класу Харківської СЗОШ I-III ст.

N 156
Цюрупа Роман учень 10 класу Харківського ліцею N 144
Збірна команда м. Прилуки Чернігівської області "Айсберг":
Булах Олексій учень 11 класу Прилуцької ЗОШ I-III ст.

N 13 Чернігівської області
Пилипенко Ганна учениця 11 класу Прилуцької гімназії N 1

Чернігівської області
Попко Андрій учень 10 класу Прилуцької гімназії N 5

Чернігівської області
Рілов Роман учень 10 класу Прилуцької СШ I-III ст. N 6

з поглибленим вивченням інформаційних

технологій Чернігівської області
Тишкевич Богдан учень 10 класу Прилуцької ЗОШ I-III ст.

N 9 Чернігівської області
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА
Збірна команда Волинської області "West":
Боць Олена учениця 10 класу ЗОШ I-III ст. с. Холопичі

Локачинського району
Войтюк Ольга учениця 10 класу Волинського

ліцею-інтернату
Дричик Владислав учень 10 класу НВК "Нововолинська

спеціалізована школа I-III ст.

N 1-колегіум"
Олійник Анна учениця 10 класу НВК N 1

м. Каменя-Каширського
Седлерук Анна учениця 11 класу НВК "Нововолинська

спеціалізована школа I-III ст.

N 1-колегіум"
Команда Малинського загальноосвітнього НВК "Школа-ліцей" N 1
Житомирської області "Бриз":
Артемчук Юлія учениця 10 класу
Вождай Петро учень 11 класу
Зубчук Катерина учениця 9 класу
Корнієнко Ірина учениця 10 класу
Шемет Анатолій учень 11 класу
Команда Тячівської ЗОШ I-III ст. Закарпатської області
"Меридіан-тячів":
Гринчишин Вікторія учениця 11 класу
Зеленський Ілля учень 10 класу
Крупач Віталія учениця 11 класу
Олаг Ніколетта учениця 11 класу
Шушвал Тетяна учениця 10 класу
Збірна команда Рівненської області "Рівне - Ого":
Качан Роман учень 11 класу Радивилівського НВК "Школа

N 1-гімназія"
Михальчин Володимир учень 11 класу Грушвицької ЗОШ I-III ст.

Рівненського району
Мороз Максим учень 9 класу Рівненського НВК N 19
Олефір Яна учениця 11 класу Млинівської ЗОШ I-III ст.

N 3
Олійник Вікторія учениця 11 класу Млинівської ЗОШ I-III ст.

N 3
Команда Тернопільської Української гімназії імені Івана
Франка "Апріорі":
Кіндзерський Олександр учень 10 класу
Марціяш Микола учень 11 класу
Михальчук Андрій учень 10 класу
Покотило Олег учень 11 класу
Команда Лужанської ЗОШ I-III ступенів Кіцманського району
Чернівецької області "Буковина":
Гайдук Мар'ян учень 11 класу
Іванович Галина учениця 11 класу
Малащенко Тетяна учениця 11 класу
Російчук Галина учениця 11 класу
Тодошук Наталія учениця 11 класу
Збірна команда Чернігівської області "31-й меридіан":
Гут Валентин учень 9 класу ЗОШ I-III ст. N 3

м. Чернігова
Кізуб Андрій учень 9 класу ЗОШ I-III ст. N 35

м. Чернігова
Левченко Яна учениця 10 класу СЗОШ I-III ст. N 1

м. Чернігова
Мельник Владислав учень 10 класу ЗОШ I-III ст. N 30

м. Чернігова
Рябко Артем учень 11 класу ЗОШ I-III ст. N 35

м. Чернігова
Збірна команда м. Києва "Мурзилки":
Бобир Владислав учень 10 класу гімназії N 315
Кирилюк Олена учениця 10 класу гімназії N 315
Курешов Богдан учень 11 класу ліцей N 208
Лаган Ярослава учениця 10 класу гімназії N 315
Петрова Віра учениця 10 класу гімназії N 315

Команда Одеської ЗОШ I-III ступенів N 56 "Одісея":
Марфело Кирило учень 10 класу
Назаренко Ольга учениця 10 класу
Тегляєва Даніелла учениця 10 класу
Хохолькова Анна учениця 11 класу
Шмагай Руслан учень 10 класу
Команда Новосілкіської ЗОШ I-III ступенів
Києво-Святошинського району Київської області "5+":
Дорогань Едуард учень 9 класу
Ковальчук Андрій учень 11 класу
Ковтун Тетяна учениця 9 класу
Левчук Андрій учень 11 класу
Швець Вікторія учениця 9 класу

Додаток 30

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

27.05.2011 N 493

Нагороджуються учасники VII Всеукраїнського турніру юних
журналістів:
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
Команда "Еспада" комунальної установи Сумська спеціалізована
школа I-III ступенів N 10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка:
Біленко Валерія учениця 11 класу
Старченко Вікторія учениця 10 класу
Шестопалова Альона учениця 10 класу
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
Команда "Без секретів" Рівненської області:
Попелюк Наталія учениця 10 класу Рівненської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 27
Мініч Юлія учениця 11 класу Острозької

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 1 Рівненської області
Ярош Мар'яна учениця 11 класу Рівненської гуманітарної

гімназії
Команда "Об'єктив" спеціалізованої школи I-III ступенів N 2
м. Тростянець Сумської області:
Луговець Валерія учениця 11 класу
Алтухова Каріна учениця 11 класу
Третяк Лада учениця 10 класу
Шкатуленко Ганна учениця 10 класу
Тат'яченко Артур учень 10 класу
Команда "Четверта влада" Волинської області:
Бавда Орест учень 10 класу Луцької гімназії N 18

Луцької міської ради
Горбач Роман учень 10 класу Нововолинського навчально-

виховного комплексу: "Спеціалізована школа

I-III ступенів N 1 - колегіум"

Волинської області
Дричик Владислав учень 10 класу Нововолинського навчально-

виховного комплексу "Спеціалізована школа

I-III ступенів N 1 - колегіум"

Волинської області
Михалевич Ірина учениця 11 класу навчально-виховного

комплексу "ЗОШ I-III ст.-дитячий садок"

с. Замшани Ратнівського району

Волинської області
Хом'як Леся учениця 11 класу Луцької гімназії N 18

Луцької міської ради
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
Команда "Ерудит" Конотопської гімназії Сумської області:
Безпала Олександра учениця 7 класу
Бура Катерина учениця 10 класу
Деняка Євгенія учениця 9 класу
Петрова Тетяна учениця 9 класу
Сергієнко Єлизавета учениця 7 класу
Команда "Лідер" м. Харкова:
Зозулевський Володимир учень 11 класу Харківської гімназії N 12
Кремень Анастасія учениця 10 класу Харківської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 138
Підіпригора Оксана учениця 10 класу Харківської

спеціалізованої школи N 18
Пономарьов Сергій учень 10 класу Харківської гімназії N 82
Яшина Катерина учениця 10 класу Харківської

спеціалізованої школи N 93
Команда "Скрепка" Донецької області:
Бажанова Анастасія учениця 10 класу Горлівської гімназії

"Інтелект" Донецької області
Бараболя Олена учениця 10 класу Горлівського навчально-

виховного комплексу "ЗОШ I-III ст. N 85 -

медичний ліцей" Донецької області
Жук Дар'я учениця 9 класу Горлівського навчально-

виховного комплексу "ЗОШ I-III ст. N 85 -

медичний ліцей" Донецької області
Крилевський Владислав учень 10 класу Горлівської гімназії

"Інтелект" Донецької області
Команда "Ексельсіор" м. Тернополя:
Гаврилюк Галина учениця 10 класу Тернопільської

української гімназії ім. І.Франка
Кіндзерський Олександр учень 10 класу Тернопільської

української гімназії ім. І.Франка
Костюк Юлія учениця 11 класу Тернопільської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 19
Михальчук Андрій учень 10 класу Тернопільської

української гімназії ім. І.Франка
Рудик Світлана учениця 10 класу Тернопільської

української гімназії ім. І.Франка
Команда "Post Scriptum" Чернівецького міського палацу дітей
та нацтва:
Патраш Антоніна учениця 10 класу Чернівецької гімназії N 7
Пилипчук Любов учениця 9 класу Чернівецької

загальноосвітньої школи I-III ступенів N 2

ім. Юрія Федьковича
Хомкович Марія учениця 10 класу Чернівецької гімназії N 3
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА
Команда "Вовк" Миронівської загальноосвітньої школи I-III
ступенів Первомайського району Харківської області:
Дмитренко Юлія учениця 10 класу
Котляренко Ярослава учениця 10 класу
Попова Наталія учениця 10 класу
Сивокінь Вікторія учениця 11 класу
Команда "Енергія слів" Хмельницької області:
Демчишин Віктор учень 11 класу Старокостянтинівського

ліцею Хмельницької області
Труфанова Анна учениця 11 класу загальноосвітньої школи

I-III ступенів N 9 м.Славути Хмельницької

області
Ходак Надія учениця 11 класу навчально-виховного

комплексу м. Нетішина Хмельницької області
Команда "Бджілка" Красноармійського навчально-виховного
омплексу Донецької області:
Білик Юлія учениця 10 класу
Гарбузов Даніїл учень 11 класу
Іваньо Ніна учениця 10 класу
Іщенко Єгор учень 9 класу
Команда "Манія" Львівської області:
Кендзьор Ярина учениця 10 класу загальноосвітньої школи

I-III ступенів N 100 м. Львова
Кропивницька Марта учениця 10 класу загальноосвітньої школи

I-III ступенів N 60 м. Львова
Роговик Ірина учениця 10 класу Городоцької

загальноосвітньої школи I-III ступенів N 2

Львівської області
Соголовська Анастасія учениця 10 класу Городоцької

загальноосвітньої школи I-III ступенів N 2

Львівської області
Команда "Royal Press" м. Мелітополя Запорізької області:
Андрющенко Карина учениця 11 класу Мелітопольської гімназії

N 19 Запорізької області
Базюк Іван учениця 11 класу спеціалізованої школи

N 23 м. Мелітополя Запорізької області
Капшай Анастасія учениця 10 класу Мелітопольської гімназії

N 19 Запорізької області
Шилін Олександр учень 10 класу Мелітопольської

загальноосвітньої школи I-III ступенів

N 11 Запорізької області
Юрчук Катерина учениця 10 класу Мелітопольської гімназії

N 19 Запорізької області

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу