open Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
Чинна
                             
                             
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
Н А К А З
14.09.2011 N 1056

Про підсумки Чемпіонату України

серед юніорів з гірського туризму

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та
спорту України від 23.06.2011 р. N 625 "Про проведення Чемпіонату
України серед юніорів з гірського туризму" та з метою організації
змістовного активного дозвілля дітей, популяризації здорового
способу життя 25-31 серпня в місті Бахчисарай Автономної
Республіки Крим проведено II-й Чемпіонат України серед юніорів з
гірського туризму. У відповідності до протоколів суддівської колегії
Н А К А З У Ю:
1. Нагородити дипломами Міністерства освіти і науки, молоді
та спорту України:
1.1. Команди, що посіли призові місця у II-му Чемпіонаті
України серед юніорів з гірського туризму за списком згідно з
додатком 1.
1.2. Тренерів команд, що посіли призові місця у II-му
Чемпіонаті України серед юніорів з гірського туризму згідно з
додатком 2.
2. Оголосити подяку суддям та організаторам II-го Чемпіонату
України серед юніорів з гірського туризму за багаторічну сумлінну
працю з розвитку дитячо-юнацького туризму та значний особистий
внесок у проведення Чемпіонату згідно з додатком 3.
3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Заступник Міністра Б.М.Жебровський

Додаток 1

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

14.09.2011 N 1056

СПИСОК

команд, що посіли призові місця

у II-му Чемпіонаті України серед юніорів

з гірського туризму

У загальнокомандному заліку: I місце - команда Донецької області; II місце - команда Рівненської області; III місце - команда Херсонської області. У командних змаганнях на дистанції "Рятувальні технічні
прийоми": I місце - команда Рівненської області; II місце - команда Донецької області; III місце - команда Херсонської області. У командних змаганнях на дистанції "Гірські перешкоди": I місце - команда Донецької області; II місце - команда Автономної Республіки Крим; III місце - команда Хмельницької області.
Начальник відділу позашкільної
освіти, виховної роботи
та захисту прав дитини А.Д.Середницька

Додаток 2

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

14.09.2011 N 1056

СПИСКИ

тренерів команд, що посіли призові місця

у II-му Чемпіонаті України серед юніорів

з гірського туризму

1. Бєлич Олександр Петрович - керівник гуртків комунального
закладу "Рівненська обласна станція юних туристів" Рівненської
обласної ради.
2. Денисенко Олексій Володимирович - керівник гуртків
Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської
молоді.
3. Загоруйко Юрій Михайлович - керівник гуртків Хмельницького
обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.
4. Кожушко Андрій Олександрович - вчитель основ безпеки
життєдіяльності та основ здоров'я Євпаторійського
навчально-виховного комплексу "Інтеграл" Автономної Республіки
Крим.
5. Юрін Олег Васильович - завідуючий відділом спортивного
туризму комунального закладу "Центр туристсько-краєзнавчої
творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради.
Начальник відділу позашкільної
освіти, виховної роботи
та захисту прав дитини А.Д.Середницька

Додаток 3

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

14.09.2011 N 1056

СПИСОК

суддів та організаторів II-го Чемпіонату України

серед юніорів з гірського туризму, яким оголошено

подяку за багаторічну сумлінну працю

з розвитку дитячо-юнацького туризму

та значний особистий внесок

у проведення Чемпіонату

1. Аппазов Сервер Меметович - методист відділу спортивного
туризму Кримського республіканського позашкільного навчального
закладу "Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді",
начальник дистанції "Гірські перешкоди".
2. Дибов Петро Павлович - директор Кримського
республіканського позашкільного навчального закладу "Центр туризму
і краєзнавства учнівської молоді", співголова оргкомітету
Чемпіонату.
3. Ільїних Сергій Гур'янович - президент Федерації
спортивного туризму Криму, головний суддя Чемпіонату.
4. Коршок Яків Вілійович - керівник гуртків
Дніпропетровського дитячо-юнацького центру міжнародного
співробітництва, заступник головного судді на дистанції "Гірські
перешкоди".
5. Крупко Микола Федорович - керівник гуртків Харківської
обласної станції юних туристів, заступник головного судді з
безпеки.
6. Купка Павло Леонідович - керівник гуртка
загальноосвітнього навчального закладу N 16 м. Севастополя,
начальник дистанції "Рятувальні технічні прийоми".
7. Лисенко Сергій Валентинович - директор Чугуївського
міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді
Харківської області, старший суддя етапу.
8. Мельник Олег Євгенович - суддя-інспектор, суддя
Національної категорії.
9. Михайленко Тарас Анатолійович - методист Ізмаїльського
міського центру позашкільної роботи Одеської області, заступник
головного судді з суддівства.
10. Міхно Володимир Миколайович - заступник директора з
навчально-методичної роботи Кримського республіканського
позашкільного навчального закладу "Центр туризму і краєзнавства
учнівської молоді", заступник головного судді з організаційних
питань.
11. Міхно Галина Дмитрівна - завідуюча відділом спортивного
туризму Кримського республіканського позашкільного навчального
закладу "Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді".
12. Осипов Юрій Федорович - викладач географії і біології
Бахчисарайського професійного будівельного ліцею, комендант.
13. Пінчук Анна Валентинівна - заступник директора з
навчально-виховної роботи Кримського республіканського
позашкільного навчального закладу "Центр дитячої і юнацької
творчості".
14. Постельняк Ірина Миколаївна - керівник гуртків
комунального закладу Сумської обласної ради "Сумський обласний
центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю",
головний секретар.
15. Соколова Алла Петрівна - головний спеціаліст відділу
позашкільної роботи, організації оздоровлення та відпочинку дітей
управління в справах дітей та соціального захисту дитинства
Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної
Республіки Крим.
16. Строна Олександр Миколайович - керівник гуртків Центру
дитячо-юнацької творчості N 4 м. Харкова, заступник головного
судді на дистанції "Рятувальні технічні прийоми".
Начальник відділу позашкільної
освіти, виховної роботи
та захисту прав дитини А.Д.Середницька

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: