open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

02.12.2013  № 1056

Про заходи щодо передачі цілісного майнового комплексу Київської міської клінічної лікарні "Київський міський центр серця" у державну власність

Відповідно до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", Порядку подання та розгляду пропозицій щодо передачі об'єктів з комунальної у державну власність та утворення і роботи комісії з питань передачі об'єктів у державну власність, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 травня 2013 року № 292-р "Про погодження передачі цілісного майнового комплексу Київської міської клінічної лікарні "Київський міський центр серця" в державну власність", рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2012 року № 709/8993 "Про надання згоди на передачу цілісного майнового комплексу Київської міської клінічної лікарні "Київський міський центр серця" у державну власність", відповідно до підпунктів 12, 13 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467, НАКАЗУЮ:

1. Прийняти у державну власність до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України комунальну установу - Київську міську клінічну лікарню "Київський міський центр серця" (код ЄДРПОУ 35369124) як цілісний майновий комплекс.

2. Затвердити акт приймання-передачі від 2 грудня 2013 року щодо передачі об'єктів цілісного майнового комплексу.

3. Закріпити цілісний майновий комплекс комунальної установи - Київська міська клінічна лікарня "Київський міський центр серця" за державною установою "Інститут серця Міністерства охорони здоров'я України" (02660, м. Київ, вул. Братиславська, 5-а, код ЄДРПОУ 38831595) на праві оперативного управління та передати майно, визначене в акті приймання-передачі від 2 грудня 2013 року, до державної установи "Інститут серця МОЗ України" (далі - державна установа).

4. З метою забезпечення сталого функціонування державної установи припинити діяльність комунальної установи - Київська міська клінічна лікарня "Київський міський центр серця" (02660, м. Київ, вул. Братиславська, 5-а, код ЄДРПОУ 35369124), далі - комунальна установа, шляхом її реорганізації у формі приєднання до державної установи.

5. Утворити та затвердити склад комісії з питань припинення діяльності юридичної особи - Київської міської клінічної лікарні "Київський міський центр серця" (далі - Комісія), що додається.

6. Встановити, що:

6.1. Державна установа є правонаступником всіх прав та зобов'язань комунальної установи.

6.2. Вимоги кредиторів комунальної установи приймаються протягом двох місяців з дати опублікування повідомлення про внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців про прийняття рішення щодо припинення діяльності комунальної установи за місцезнаходженням Комісії.

7. Голові Комісії (Тодурову Б.) забезпечити:

7.1. Повідомлення у триденний строк державного реєстратора про прийняте рішення щодо припинення діяльності комунальної установи в установленому законодавством України порядку.

7.2. Опублікування в офіційному друкованому виданні (Бюлетень державної реєстрації) повідомлення про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців рішення щодо припинення діяльності комунальної установи та порядку і строку заявлення вимог кредиторів із зазначенням місцезнаходження Комісії та строку для подання заяв кредиторів.

7.3. Дотримання трудового законодавства в процесі реорганізації комунальної установи.

7.4. Отримання та розгляд заявлених вимог кредиторів, що надійшли до Комісії, та прийняття обґрунтованих рішень щодо їх прийняття або відхилення.

7.5. Проведення інвентаризації майнових прав та зобов'язань комунальної установи (з урахуванням прийнятих вимог кредиторів) та складання передавального акта, його підписання в установленому порядку і подання на затвердження до Міністерства охорони здоров'я України.

7.6. Державну реєстрацію припинення діяльності комунальної установи та отримання і подання до МОЗ України документа державного реєстратора про державну реєстрацію припинення діяльності комунальної установи.

7.7. Вжиття інших заходів щодо забезпечення припинення діяльності комунальної установи у встановленому законодавством України порядку.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Р. Богачева.

Міністр

Р. БогатирьоваЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
02.12.2013 № 1056

СКЛАД
комісії з питань припинення діяльності юридичної особи - Київської міської клінічної лікарні "Київський міський центр серця"


Тодуров
Борис Михайлович

-

директор Київської міської клінічної лікарні "Київський міський центр серця" (ідентифікаційний номер [...]), голова комісії;


Варвінець
Ірина Василівна

-

головний бухгалтер Київської міської клінічної лікарні "Київський міський центр серця" (ідентифікаційний номер [...]), член комісії;


Костюшко
Галина Євгеніївна

-

заступник директора з кадрових та соціальних питань Київської міської клінічної лікарні "Київський міський центр серця" (ідентифікаційний номер [...]), член комісії;


Кирик
Тетяна Володимирівна

-

секретар Київської міської клінічної лікарні "Київський міський центр серця" (ідентифікаційний номер [...]), член комісії;


Соколова
Катерина Юріївна

-

юрисконсульт Київської міської клінічної лікарні "Київський міський центр серця" (ідентифікаційний номер [...]), член комісії.

Директор Департаменту економіки
та ресурсного забезпеченняВ. Дуда

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: