open Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.09.2012 № 1054

Про утворення робочих груп

На виконання розділу 2 протоколу № 62 (підпункт 2 пункту 5) засідання Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2012 року "Про результати діяльності Державної інспекції навчальних закладів у 2011-2012 роках" щодо розроблення критеріїв оцінювання результатів діяльності навчальних закладів, з метою підвищення ефективності управління системою освіти, забезпечення об'єктивності оцінки стану реалізації навчальними закладами єдиної державної політики в галузі освіти НАКАЗУЮ:

1. Утворити робочі групи з доопрацювання критеріїв оцінювання результатів діяльності вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх навчальних закладів (далі - Критерії) у складі згідно з додатками 1-3.

2. Державній інспекції навчальних закладів України (Гончаренко М.Ф.) спільно з департаментом управління справами (Ворошиловський О.В.) забезпечити організацію проведення засідань робочих груп.

3. Робочим групам:

3.1. Забезпечити до 01.02.2013 р. розроблення відповідних проектів Критеріїв.

3.2. Організувати та провести до 01.03.2013 р. громадське обговорення проектів Критеріїв.

4. Державній інспекції навчальних закладів України (Гончаренко М.Ф.) спільно з департаментами вищої освіти (Коровайченко Ю.М.), професійно-технічної освіти (Супрун В.В.), загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О.В.):

4.1. Провести до 01.04.2013 р. апробацію проектів Критеріїв, за результатами якої внести до них, у разі необхідності, відповідні зміни.

4.2. Подати до 10.04.2013 р. проекти Критеріїв на затвердження в установленому порядку.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Суліму Є.М.

Міністр

Д.В. Табачник




Додаток 1
до наказу МОНмолодьспорту
27.09.2012  № 1054

СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ
з доопрацювання критеріїв оцінювання результатів діяльності вищих навчальних закладів

1.

Дудник
Юрій Павлович

-

перший заступник Голови Державної інспекції навчальних закладів України, кандидат педагогічних наук, керівник робочої групи.

2.

Фоменко
Микола Миколайович

-

заступник директора департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, кандидат педагогічних наук, доцент, заступник керівника робочої групи.

3.

Бондаренко
Сергій Іванович

-

начальник відділу педагогічної та післядипломної освіти департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, кандидат фізико-математичних наук, доцент, секретар робочої групи.

4.

Бугров
Володимир Анатолійович

-

проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат філософських наук, доцент.

5.

Вітранюк
Наталія Олександрівна

-

заступник начальника управління контролю за діяльністю вищих навчальних закладів - начальник відділу інспектування вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації Державної інспекції навчальних закладів України.

6.

Калашнікова
Світлана Андріївна

-

перший заступник директора з науково-дослідної роботи Інституту вищої освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, доцент (за згодою).

7.

Колеснікова
Олена Валеріївна

-

заступник виконавчого директора Федерації металургів України, представник Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні (за згодою).

8.

Корнієнко
Михайло Михайлович

-

заступник директора з навчально-виховної роботи Київського технікуму електронних приладів, представник Асоціації працівників вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації.

9.

Онищенко
Володимир Олександрович

-

ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, доктор економічних наук, професор, голова Ради ректорів ВНЗ III-V рівнів акредитації Полтавського регіону.

10.

Патрикеєва
Олена Олександрівна

-

начальник відділення моніторингових досліджень освітньої галузі Інституту інноваційних технологій та змісту освіти.

11.

Ткаченко
Сергій Анатолійович

-

проректор з навчально-педагогічної роботи ПВНЗ "Миколаївський політехнічний інститут", представник Конфедерації недержавних вищих навчальних закладів України (за згодою).

12.

Хименко
Олег Андрійович

-

заступник директора департаменту наукової діяльності та ліцензування-начальник відділу фундаментальних та прикладних досліджень Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

13.

Федько
Микола Лаврентійович

-

заступник директора з навчально-методичної роботи Київського технікуму готельного господарства, представник Асоціації працівників вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації.

14.

Шматко
Володимир Степанович

-

заступник директора з навчальної роботи Київського коледжу зв'язку, представник Асоціації працівників вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації.




Додаток 2
до наказу МОНмолодьспорту
27.09.2012  № 1054

СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ
з доопрацювання критеріїв оцінювання результатів діяльності професійно-технічних навчальних закладів

1.

Марочкін
Андрій Валентинович

-

заступник Голови Державної інспекції навчальних закладів України, керівник робочої групи.

2.

Карбишева
Вікторія Оттівна

-

заступник директора департаменту професійно-технічної освіти - начальник відділу взаємодії з соціальними партнерами та виробництвом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, заступник керівника робочої групи.

3.

Вергун
Юрій Валерійович

-

заступник начальника управління - начальник відділу моніторингу якості освіти, інспектування та атестації професійно-технічних навчальних закладів Державної інспекції навчальних закладів України, секретар робочої групи.

4.

Антоненко
Олександр Іванович

-

головний державний інспектор відділу моніторингу якості освіти, інспектування та атестації професійно-технічних навчальних закладів Державної інспекції навчальних закладів України.

5.

Богданович
Ольга Іванівна

-

методист вищої категорії відділення науково-методичного забезпечення змісту професійно-технічної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

6.

Глузд
Володимир Тимофійович

-

начальник відділу професійно-технічної освіти управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації (за згодою).

7.

Гуменюк
Дмитро Васильович

-

директор Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти НАПН України (за згодою).

8.

Єльнікова
Галина Василівна

-

заступник директора з наукової роботи Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор (за згодою).

9.

Колишко
Родіон Анатолійович

-

директор департаменту трудового потенціалу та корпоративної соціальної відповідальності Федерації роботодавців України, представник Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні (за згодою).

10.

Комісарова
Людмила Олексіївна

-

керівник сектору ліцензування, атестації та акредитації управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації (за згодою).

11.

Кучинський
Микола Сігізмундович

-

заступник начальника - начальник відділу професійно-технічної освіти Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (за згодою).

12.

Львов
Віктор Миколайович

-

директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

13.

Мігалатій
Андрій Вікторович

-

завідувач сектору відділення науково-методичного забезпечення змісту професійно-технічної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

14.

Несен
Микола Григорович

-

директор вищого професійного училища № 7 м. Кременчук Полтавської області, член Президії Всеукраїнської Асоціації працівників професійно-технічної освіти.

15.

Стаценко
Ольга Валентинівна

-

директор Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області.

16.

Стрижеус
Ігор Володимирович

-

директор вищого професійного училища № 1 м. Рівне.

17.

Черненко
Ігор Борисович

-

директор Одеського професійного ліцею будівництва і архітектури.




Додаток 3
до наказу МОНмолодьспорту
27.09.2012  № 1054

СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ
з доопрацювання критеріїв оцінювання результатів діяльності загальноосвітніх навчальних закладів

1.

Бондар
Алла Володимирівна

-

начальник управління контролю за діяльністю загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів Державної інспекції навчальних закладів України, керівник робочої групи.

2.

Марченко
Андрій Володимирович

-

заступник директора - начальник відділу департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, заступник керівника робочої групи.

3.

Царьова
Олена Володимирівна

-

головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, секретар робочої групи.

4.

Божинський
Володимир Святославович

-

головний спеціаліст юридичного департаменту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

5.

Бутенко
Микола Миколайович

-

директор Круподеринської середньої загальноосвітньої школи Оржицького району Полтавської області, представник Асоціації керівників шкіл України (за згодою).

6.

Ващенко
Лідія Семенівна

-

старший науковий співробітник лабораторії оцінювання якості освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук (за згодою).

7.

Власенко
Лариса Ананіївна

-

директор ліцею "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського м. Бориспіль Київської області, представник Асоціації керівників шкіл України.

8.

Голік
Анатолій Миколайович

-

начальник відділу інспектування та атестації загальноосвітніх навчальних закладів Державної інспекції навчальних закладів України.

9.

Дудік
Ганна Павлівна

-

директор Житомирського економічного ліцею № 24 (за згодою).

10.

Забуга
Наталія Іванівна

-

завідувач сектору науково-методичного забезпечення природничо-математичної та технологічної освіти відділення науково-методичного забезпечення загальної середньої освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

11.

Калініна
Людмила Михайлівна

-

завідувач лабораторії управління освітніми закладами Інституту педагогіки НАПН України, доктор педагогічних наук, професор (за згодою).

12.

Карандій
Вадим Анатолійович

-

перший заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти (за згодою).

13.

Марченко
Тетяна Миколаївна

-

начальник відділу інтернатних закладів та соціального виховання Головного управління освіти і науки Київської облдержадміністрації (за згодою).

14.

Пахарєва
Галина Василівна

-

директор ліцею політики, економіки, права та іноземних мов м. Києва, представник Асоціації керівників шкіл України.

15.

Фіданян
Олена Григорівна

-

заступник начальника управління розвитку загальної середньої освіти Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації) (за згодою).

{Текст взято з сайту МОНмолодьспорту України http://www.mon.gov.ua}

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: