open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
Чинний

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 22 вересня 2016 р. № 670
Київ

Про внесення змін до Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 р. № 1040 (Офіційний вісник України, 2008 р., № 93, ст. 3068; 2012 р., № 45, ст. 1769), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 72ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 22 вересня 2016 р. № 670

ЗМІНИ,
що вносяться до Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації

1. Пункти 18 і 19 викласти в такій редакції:

“18. На посаду керівника юридичної служби органу виконавчої влади, юрисдикція якого поширюється на всю територію України, однієї або кількох областей, міста Києва або Севастополя, його заступника призначаються повнолітні громадяни України, які вільно володіють державною мовою та здобули ступінь вищої юридичної освіти не нижче магістра*, з досвідом роботи на посадах державної служби категорії “Б” чи “В” або досвідом служби в органах місцевого самоврядування, або досвідом роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

На посаду керівника юридичної служби іншого органу виконавчої влади, його заступника призначаються повнолітні громадяни України, які вільно володіють державною мовою та здобули ступінь вищої юридичної освіти не нижче магістра*, з досвідом роботи на посадах державної служби категорії “Б” чи “В” або досвідом служби в органах місцевого самоврядування, або досвідом роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.

19. На посаду головного спеціаліста, провідного спеціаліста або спеціаліста юридичної служби органу виконавчої влади призначаються повнолітні громадяни України, які вільно володіють державною мовою та здобули ступінь вищої юридичної освіти бакалавра або молодшого бакалавра.”.

2. Пункт 20 виключити.

3. Пункт 21 викласти в такій редакції:

“21. На посаду керівника юридичної служби підприємства призначається особа, яка здобула ступінь вищої юридичної освіти не нижче магістра*, з досвідом роботи за фахом не менш як два роки.”.

4. У пункті 22:

1) доповнити пункт після абзацу першого новим абзацом такого змісту:

“Для проведення конкурсного відбору на зайняття вакантної посади керівника юридичної служби міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади до роботи в конкурсній комісії залучається представник Мін’юсту.”.

У зв’язку з цим абзаци другий і третій вважати відповідно абзацами третім і четвертим;

2) абзац третій викласти в такій редакції:

“Для проведення конкурсного відбору на зайняття вакантної посади керівника юридичної служби територіального органу міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади до роботи в конкурсній комісії залучається керівник юридичної служби відповідного міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади.”.

5. Доповнити Загальне положення виноскою “*” такого змісту:

__________
*У разі коли особа, яка претендує на зайняття вакантної посади, здобула вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (повну вищу освіту) відповідно до підпункту 2 пункту 2 розділу XV “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про вищу освіту”, така освіта прирівнюється до вищої освіти ступеня магістра.”.

 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: