open Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
Чинна
                             
                             
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
02.11.2010 N 1046

Про підсумки Чемпіонатів України

серед юніорів та студентів з водного туризму

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від
25.06.2010 N 631 "Про проведення Чемпіонатів України серед юніорів
та студентів з пішохідного та водного туризму" та з метою
організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва, популяризації
здорового способу життя, розвитку спортивного туризму серед
учнівської та студентської молоді 15 - 19 вересня на території
Вижницького району Чернівецької області проведено II Чемпіонат
України серед юніорів з водного туризму та I Чемпіонат України
серед студентів з водного туризму. У відповідності до протоколів суддівської колегії
Н А К А З У Ю:
1. Нагородити грамотами Міністерства освіти і науки України:
1.1. Команди, що посіли призові місця у II Чемпіонаті України
серед юніорів з водного туризму, та їх тренерів за списком згідно
з додатком 1.
1.2. Команди, що посіли призові місця у I Чемпіонаті України
серед студентів з водного туризму, та їх тренерів за списком
згідно з додатком 2.
1.3. Тренерів команд, що посіли призові місця у II Чемпіонаті
України серед юніорів з водного туризму і I Чемпіонаті України
серед студентів з водного туризму, згідно з додатком 3.
2. Оголосити подяку організаторам Чемпіонату України серед
юніорів з водного туризму і I Чемпіонату України серед студентів з
водного туризму за багаторічну сумлінну працю з розвитку
дитячо-юнацького туризму та значний особистий внесок у проведення
чемпіонатів згідно з додатком 4.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника
Міністра Зайцеву І.П.
Міністр Д.В.Табачник

Додаток 1

до наказу Міністерства

освіти і науки України

02.11.2010 N 1046

СПИСОК

команд, що посіли призові місця

у II Чемпіонаті України серед юніорів

з водного туризму, та їх тренерів

У класі чотиримісні катамарани:
у загальнокомандному заліку:___________________________ за I місце - команду Рівненської області; за II місце - команду 2 Чернівецької області (збірна); за III місце - команду Харківської області;
у командних змаганнях:________________________________ на дистанції "Слалом": за I місце - команду Рівненської області; за II місце - команду 1 Чернівецької області (м. Новоселиця); за III місце - команду 2 Чернівецької області (збірна); на дистанції "Ралі": за I місце - команду Рівненської області; за II місце - команду 1 Чернівецької області (м. Новоселиця); за III місце - команду 2 Чернівецької області (збірна); на дистанції "Рятувальні роботи": за I місце - команду Рівненської області; за II місце - команду 2 Чернівецької області (збірна); за III місце - команду Полтавської області;
у класі двомісні катамарани:
у загальнокомандному заліку:___________________________ за I місце - команду Харківської області; за II місце - команду 1 Чернівецької області (м. Новоселиця); за III місце - команду Рівненської області;
у командних змаганнях:_______________________________ на дистанції "Слалом": за I місце - команду Харківської області; за II місце - команду Рівненської області; за III місце - команду 1 Чернівецької області
(м. Новоселиця); на дистанції "Ралі": за I місце - команду Харківської області; за II місце - команду Рівненської області; за III місце - команду 1 Чернівецької області
(м. Новоселиця); на дистанції "Рятувальні роботи": за I місце - команду Харківської області; за II місце - команду 1 Чернівецької області (м. Новоселиця); за III місце - команду Волинської області.

Додаток 2

до наказу Міністерства

освіти і науки України

02.11.2010 N 1046

СПИСОК

команд, що посіли призові місця

у I Чемпіонаті України серед студентів

з водного туризму

У класі чотиримісні катамарани:
у загальнокомандному заліку:_________________________ за I місце - команду Волинської області; за II місце - команду 1 Чернівецької області (м. Новоселиця); за III місце - команду Київської області;
у командних змаганнях:______________________________ на дистанції "Слалом": за I місце - команду 1 Чернівецької області (м. Новоселиця); за II місце - команду Волинської області; за III місце - команду Київської області; на дистанції "Ралі": за I місце - команду 1 Чернівецької області (м. Новоселиця); за II місце - команду Волинської області; за III місце - команду 2 Чернівецької області (збірна); на дистанції "Рятувальні роботи": за I місце - команду Волинської області; за II місце - команду Полтавської області; за III місце - команду Київської області;
у класі двомісні катамарани:
у загальнокомандному заліку:_________________________ за I місце - команду Волинської області; за II місце - команду 1 Чернівецької області (м. Новоселиця); за III місце - команду Полтавської області;
у командних змаганнях:______________________________ на дистанції "Слалом": за I місце - команду Волинської області; за II місце - команду Полтавської області; за III місце - команду 1 Чернівецької області
(м. Новоселиця); на дистанції "Ралі": за I місце - команду Волинської області; за II місце - команду Київської області; за III місце - команду 1 Чернівецької області
(м. Новоселиця); на дистанції "Рятувальні роботи": за I місце - команду Луганської області; за II місце - команду 1 Чернівецької області (м. Новоселиця); за III місце - команду Чернігівської області.

Додаток 3

до наказу Міністерства

освіти і науки України

02.11.2010 N 1046

СПИСКИ

тренерів команд, що посіли призові місця

у II Чемпіонаті України

серед юніорів з водного туризму

і I Чемпіонаті України серед студентів

з водного туризму

1. Борисова Лариса Леонідівна - директор Сєверодонецького
центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді
Луганської області.
2. Дерик Олексій Іванович - керівник гуртка Миргородської
міської станції юних туристів Полтавської області.
3. Кислицький Олег Володимирович - керівник гуртка
Млинівського районного центру туристсько-краєзнавчої творчості
учнівської молоді Рівненської області.
4. Княгицький Микола Іванович - заступник директора
Новоселицької дитячо-юнацької спортивної школи Чернівецької
області.
5. Личак Ірина Сергіївна - завідуюча відділом спортивного
туризму і краєзнавства Центру творчості дітей та юнацтва Київщини.
6. Лупуляк Сергій Васильович - керівник гуртка Глибоцького
районного центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій
учнівської молоді Чернівецької області.
7. Педан Сергій Борисович - вчитель фізичної культури і
спорту Солошинської загальноосвітньої школи I - III ступенів
Кобеляцького району Полтавської області.
8. Сидько Дмитро Петрович - керівник гуртка Чернігівського
обласного центру дитячого та юнацького туризму і екскурсій.
9. Тимченко Сергій Михайлович - керівник гуртка Харківського
центру дитячої та юнацької творчості N 2.
10. Третевич Борис Михайлович - методист Центру туризму,
спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської обласної
державної адміністрації.
11. Чабанчук Микола Андрійович - керівник гуртка Центру
туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської
облдержадміністрації.
12. Чорней Дмитро Іванович - викладач Чернівецького
індустріального коледжу, керівника гуртка Чернівецького обласного
центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Додаток 4

до наказу Міністерства

освіти і науки України

02.11.2010 N 1046

СПИСОК

організаторів Чемпіонату України

серед юніорів з водного туризму

і I Чемпіонату України серед студентів

з водного туризму, осіб, яким оголошено подяку

за багаторічну сумлінну працю

з розвитку дитячо-юнацького туризму

та значний особистий внесок

у проведення чемпіонатів

1. Блистів Тарас Васильович - суддя-інспектор, викладач
кафедри туризму Львівського державного університету фізичної
культури.
2. Григоряк Ольга Василівна - заступник головного судді
змагань, представник Чернівецької обласної Федерації спортивного
туризму.
3. Іващенко Ігор Геннадійович - головний суддя змагань,
керівник гуртка Чернівецького обласного центру туризму,
краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.
4. Качуляк Софія Василівна, комендант - представник
Чернівецької обласної Федерації спортивного туризму.
5. Кель Василь Георгійович - заступник головного судді
змагань на дистанції "Слалом", керівник гуртка Чернівецького
обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської
молоді.
6. Ковальчук Ірина Віталіївна - головний секретар
чемпіонатів, працівник Львівського гірського пошуково-рятувального
загону.
7. Коновалова Ганна Миколаївна - заступник директора
Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій
учнівської молоді.
8. Лотоцький Ян Орестович - заступник головного судді змагань
на дистанції "Ралі", керівник гуртка Чернівецького обласного
центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.
9. Лангеман В'ячеслав В'ячеславович - заступник головного
судді змагань з безпеки, начальник Вижницького гірського
пошуково-рятувального загону Чернівецької області.
10. Сінгаєвський Валентин Миколайович - співголова
оргкомітету чемпіонатів, директор Чернівецького обласного центру
туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.
11. Фаринюк Роман Петрович - начальник дистанції "Ралі",
керівник гуртка Глибоцького районного центру туризму,
краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Чернівецької
області.

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: