open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст
Чинна

МЕМОРАНДУМ
про взаєморозуміння між Державним агентством України з туризму та курортів та Генеральною Дирекцією конкурентоспроможності, промисловості і послуг Французької Республіки та Адетеф, агентством міжнародного співробітництва Міністерств економіки та фінансів Французької Республіки

Дата підписання:

10.12.2012


18.12.2012

Дата набрання чинності для України:

18.12.2012

Державне агентство України з туризму та курортів з одного боку та Генеральна Дирекція конкурентоспроможності, промисловості і послуг Французької Республіки, та Адетеф, агентство міжнародного співробітництва Міністерств економіки та фінансів Французької Республіки з іншого боку (далі - Сторони), керуючись бажанням розвивати співробітництво з метою модернізації української економіки туризму,

домовилися про таке:

Стаття 1
Предмет співробітництва

Сторони здійснюватимуть спільні заходи із технічного співробітництва у напрямах сфери туризму, які є пріоритетними для України та щодо яких обмін досвідом із Францією сприятиме розвитку української туристичної пропозиції та просування її на європейському та світовому ринку туризму.

Сторони погоджуються з тим, що напрямами співробітництва у сфері туризму можуть бути наступні:

- обмін досвідом щодо модернізації нормативної та інституційної баз туризму: національні та місцеві структури, регулювання туристичної діяльності, стандарти класифікації розміщення тощо;

- обмін досвідом щодо системи підготовки фахівців за спеціальностями в сфері туризму;

- методологія аналізу розвитку видів туризму з точки зору міжнародної конкуренції та реструктуризації: термальний, курортний, культурно-пізнавальний, гірський туризм, туризм на відкритому повітрі тощо;

- обмін досвідом щодо заходів з інформування та просування туристичного напрямку на пріоритетні іноземні туристичні ринки;

Заходи співробітництва визначатимуться за необхідністю у деталізованих програмах заходів, які розроблятимуться та узгоджуватимуться компетентними органами, визначеними у статті 3 цього Меморандуму.

Для підвищення ефективності спільних заходів Сторони будуть, у межах компетенції, залучати міністерства, органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та інші зацікавлені організації.

Стаття 2
Форми співробітництва

В залежності від напрямів, визначених у Статті 1 цього Меморандуму, співробітництво може здійснюватися у наступних формах:

- обміни експертами у сфері туризму в рамках візитів до Франції українських фахівців та місій французьких експертів до України;

- організація семінарів, конференцій та робочих зустрічей експертів сфери туризму;

- поширення знань та досвіду з питань розвитку туризму шляхом обміну нормативними та інформаційними документами;

- організація навчальних поїздок для перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців сфери туризму.

Стаття 3
Компетентні органи

Компетентними органами з питань визначення, координації та впровадження співробітництва є:

- від української Сторони: Державне агентство України з туризму та курортів;

- від французької Сторони: Генеральна Дирекція конкурентоспроможності, промисловості і послуг та Адетеф.

Стаття 4
Фінансування співробітництва

Фінансування співробітництва здійснюватиметься згідно з наступними принципами:

- кожна Сторона фінансує витрати на транспорт та перебування своїх експертів, якщо Сторони не домовилися про інше;

- фінансування спільних заходів, а також усних та письмових перекладів може здійснюватися Сторонами у порядку, визначеному у програмах заходів.

Стаття 5
Оцінка результатів заходів співробітництва

Сторони здійснюватимуть взаємне інформування про результати проведення спільних заходів та необхідність продовження або поглиблення співробітництва у відповідних напрямках сфери туризму.

Сторони забезпечуватимуть розповсюдження інформації про результати виконання програм заходів.

Стаття 6
Прикінцеві положення

Цей Меморандум набирає чинності з дати підписання. Він укладається строком на три роки і його дія автоматично продовжуватиметься на наступні однорічні періоди, якщо одна зі Сторін не повідомить інші Сторони, письмово дипломатичними каналами про свій намір припинити дію цього Меморандуму не пізніше, ніж за шість місяців до закінчення відповідного періоду.

До цього Меморандуму можуть вноситися зміни за письмовою згодою Сторін, та оформляються окремими протоколами, які є його невід'ємною частиною.

Учинено у м. Київ 18 грудня 2012 року та у м. Париж 10 грудня 2012 року в трьох примірниках українською та французькою мовами, при цьому обидва тексти мають однакову силу.

За Державне
агентство України
з туризму та курортів


(підпис)


За Генеральну Дирекцію
конкурентоспроможності,
промисловості і послуг
Французької Республіки


(підпис)


За Адетеф,
агентство міжнародного
співробітництва
Міністерств економіки
та фінансів Французької
Республіки


(підпис)

 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: