open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 19 грудня 2012 р. № 1174
Київ

Про затвердження Порядку та умов надання у 2012 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Харківської області на придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення для Обласної клінічної лікарні - Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок та умови надання у 2012 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Харківської області на придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення для Обласної клінічної лікарні - Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, що додаються.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 19 грудня 2012 р. № 1174

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання у 2012 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Харківської області на придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення для Обласної клінічної лікарні - Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання у 2012 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Харківської області на придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення для Обласної клінічної лікарні - Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (далі - субвенція).

2. Головним розпорядником субвенції є МОЗ.

Розпорядник субвенції за місцевим бюджетом визначається рішенням про такий бюджет відповідно до законодавства.

3. Субвенція спрямовується на придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення для Обласної клінічної лікарні - Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у м. Харкові.

4. Закупівля товарів за рахунок субвенції здійснюється в установленому законом порядку.

5. Казначейство перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. № 1132 (Офіційний вісник України, 2010 p., № 96, ст. 3399), і Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Мінфіном.

6. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та операції, пов’язані з використанням субвенції, здійснюються в установленому законодавством порядку.

7. Розпорядник субвенції за місцевим бюджетом подає до 15 січня 2013 р. МОЗ та Мінфіну інформацію про використання субвенції і стан забезпечення зазначеної у пункті 3 цих Порядку та умов лікарні лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

8. Казначейство інформує до 16 січня 2013 р. Мінфін про перераховані обсяги субвенції та касові видатки.

9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: