open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 19 грудня 2012 р. № 1177
Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для охорони праці та підвищення техніки безпеки на вугледобувних підприємствах

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для охорони праці та підвищення техніки безпеки на вугледобувних підприємствах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 398 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 28, ст. 1182; 2012 р., № 20, ст. 755), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 19 грудня 2012 р. № 1177

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для охорони праці та підвищення техніки безпеки на вугледобувних підприємствах

1. Пункт 1 викласти у такій редакції:

“1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Заходи з охорони праці та підвищення техніки безпеки на вугледобувних підприємствах, а саме оснащення новітніми приладами контролю за параметрами шахтної атмосфери, засобами контролю параметрів дегазації, засобами індивідуального захисту (ізолювальними та учбовими саморятівниками у комплекті з регенеративними патронами, головними акумуляторними світильниками” (далі - бюджетні кошти).”.

2. Пункти 3 та 5 після слова “дегазації” доповнити словами “, засобів індивідуального захисту (ізолювальних та учбових саморятівників у комплекті з регенеративними патронами, головних акумуляторних світильників)”.

3. Пункт 4 викласти у такій редакції:

“4. Міненерговугілля на підставі поданих підприємствами пропозицій щодо підвищення безпеки праці, підготовлених відповідно до затверджених у встановленому порядку програм, здійснює відбір підприємств за такими критеріями:

категорійність шахт за газом метаном;

небезпечність шахт за раптовими викидами вугілля та газу;

небезпечність шахт за самозайманням вугілля;

небезпечність шахт за вибухами вугільного пилу;

забезпеченість приладами контролю за параметрами шахтної атмосфери та засобами контролю параметрів дегазації;

забезпеченість засобами індивідуального захисту (ізолювальними та учбовими саморятівниками у комплекті з регенеративними патронами).

Порядок відбору підприємств визначається у методичних рекомендаціях, які затверджуються Міненерговугіллям.

Розподіл бюджетних коштів за витратами капітального характеру між підприємствами здійснюється пропорційно співвідношенню планових обсягів видобутку вугілля на поточний рік кожного підприємства до планового сумарного обсягу його видобутку та з урахуванням зазначених критеріїв.

Розподіл бюджетних коштів за витратами поточного характеру здійснюється пропорційно співвідношенню між плановою чисельністю промислово-виробничого персоналу підприємств, яким виділяються бюджетні кошти, і сумарною плановою чисельністю зазначеного персоналу таких підприємств з урахуванням рівня забезпеченості засобами індивідуального захисту, який визначає головний розпорядник бюджетних коштів.”.

 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: