open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Нечинна

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 19 грудня 2012 р. № 1198
Київ

{Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ № 331 від 27.03.2013}

Про внесення змін до Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2005 р. № 936 (Офіційний вісник України, 2005 p., № 38, ст. 2372; 2006 р., № 31, ст. 2233; 2007 p., № 12, ст. 429; 2008 р., № 21, ст. 588; 2011 р., № 71, ст. 2684; 2012 p., № 7, ст. 249), зміни, що додаються.

2. Ця постанова набирає чинності з 1 березня 2013 року.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 19 грудня 2012 р. № 1198

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

1. Пункт 2 викласти у такій редакції:

“2. Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня за програмами визначаються головним розпорядником бюджетних коштів.”.

2. Пункт 131 викласти у такій редакції:

“131. Мінсоцполітики після прийняття закону про Державний бюджет України на відповідний рік визначає у межах бюджетних призначень середню вартість харчування потерпілої дитини на день залежно від вікової категорії та згідно з нормами харчування дітей у дошкільних та шкільних закладах, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, передбаченими постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 1992 р. № 258 “Про норми харчування та часткову компенсацію вартості продуктів для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (ЗП України, 1992 р., № 10, ст. 236).

Міністерство соціальної політики Автономної Республіки Крим, головні управління праці та соціального захисту населення обласних, Головне управління соціального захисту населення Київської міської, управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської держадміністрацій (далі - органи соціального захисту населення) на підставі поданих районними відділами освіти відомостей про кількість потерпілих дітей відповідної вікової категорії, що навчаються у навчальних закладах, подають до 15 жовтня поточного року, а також щокварталу до 10 числа наступного місяця Мінсоцполітики зведені відомості за затвердженою ним формою.

Мінсоцполітики:

здійснює розподіл бюджетних коштів між розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня пропорційно кількості потерпілих дітей та середній вартості харчування потерпілої дитини на день;

затверджує кошторис і план асигнувань (крім надання кредитів з бюджету) загального фонду бюджету на відповідний рік органам соціального захисту населення, до якого додається зазначений розподіл, на підставі яких органи праці та соціального захисту населення затверджують кошторис та план асигнувань;

здійснює щомісяця розподіл асигнувань у розрізі розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та подає копії документів про розподіл відповідним органам соціального захисту населення.

Видатки, пов’язані з безоплатним харчуванням потерпілих дітей у навчальних закладах, здійснюються щомісяця на підставі актів про послуги, надані підприємствами, установами та організаціями, які є організаторами такого харчування.

Закупівля послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється у встановленому законом порядку.

Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня подають щомісяця до 10 числа відповідним органам соціального захисту населення звіт про використання бюджетних коштів для його подання до 15 числа Мінсоцполітики.”.

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: