open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст
Чинна

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 19 грудня 2012 р. № 1214
Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2012 р. № 8

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2012 р. № 8 “Про затвердження Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 3, ст. 92, № 43, ст. 1668, № 93, ст. 3789) зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 19 грудня 2012 р. № 1214

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2012 р. № 8

1. Пункт 2 постанови виключити.

2. Порядок і умови укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, що затверджені зазначеною постановою, викласти в такій редакції:


“ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 11 січня 2012 р. № 8
(у редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 19 грудня 2012 р. № 1214)

ПОРЯДОК І УМОВИ
укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі

1. Ці Порядок і умови визначають відповідно до Закону України “Про безоплатну правову допомогу” механізм укладення центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі - центр) контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі.

2. Предметом контрактів (договорів) є надання адвокатами за дорученням центру безоплатної вторинної правової допомоги, що включає такі види правових послуг:

1) захист від обвинувачення;

2) здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на таку допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

3) складення документів процесуального характеру.

3. Контракти (договори) з адвокатами укладаються з урахуванням принципу незалежності адвокатської діяльності, положень Цивільного кодексу України, Законів України “Про безоплатну правову допомогу”, “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”, інших актів законодавства та цих Порядку і умов.

4. Контракт (договір) укладається з адвокатом, який здійснює адвокатську діяльність індивідуально або в організаційно-правових формах адвокатського бюро чи адвокатського об’єднання.

5. Контракт укладається з адвокатом, який надає безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, за формою згідно з додатком 1. Договір укладається з адвокатом для надання ним безоплатної вторинної правової допомоги на тимчасовій основі за формою згідно з додатком 2.

6. Оплата послуг та відшкодування витрат адвокатів, пов’язаних із наданням ними безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі згідно з контрактом або на тимчасовій основі згідно з договором, здійснюються в установленому порядку.

7. Безоплатна вторинна правова допомога, що надається згідно з контрактом (договором), повинна відповідати встановленим стандартам якості надання безоплатної правової допомоги.”.

3. Додатки 1 і 2 до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, що затверджені зазначеною постановою, викласти в такій редакції:


“Додаток 1
до Порядку і умов
(у редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 19 грудня 2012 р. № 1214)

ПРИМІРНИЙ КОНТРАКТ
з адвокатом, який надає безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі


Додаток 2
до Порядку і умов
(у редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 19 грудня 2012 р. № 1214)

ПРИМІРНИЙ ДОГОВІР
з адвокатом, який надає безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі

 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: