open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 20 грудня 2012 року № 2002

Про звернення до Міністерства юстиції України щодо перевірки проведення державної реєстрації смерті осіб, інформація про смерть яких надійшла до органів ведення Державного реєстру виборців

Органи ведення Державного реєстру виборців, до яких надійшла інформація про смерть осіб, записи стосовно яких містяться у базі даних Державного реєстру виборців, здійснюють перевірку такої інформації шляхом звернення до відповідних відділів державної реєстрації актів цивільного стану.

У багатьох випадках відділи державної реєстрації актів цивільного стану не підтверджують факт смерті таких осіб, зокрема, через наведення відомостей про них не в повному обсязі (відсутня інформація про дату смерті), можливе проведення державної реєстрації смерті іншими відділами державної реєстрації актів цивільного стану.

За таких обставин органи ведення Державного реєстру виборців, до яких надходить непідтверджена інформація про смерть громадян України, не мають можливості внести необхідні зміни до бази даних Державного реєстру виборців, що призводить до випадків включення до списків виборців на виборчих дільницях померлих виборців.

З огляду на викладене, з метою забезпечення повноти та коректності персональних даних виборців, що містяться у базі даних Державного реєстру виборців, відповідно до пунктів 3, 4 частини першої, частин четвертої, п’ятої статті 3, пунктів 1, 5 частини другої статті 14 Закону України "Про Державний реєстр виборців", керуючись статтями 2, 11, 12, пунктом 5 частини другої статті 16, пунктом 8 статті 17, частиною другою статті 27, частиною четвертою статті 33 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Надіслати Міністерству юстиції України узагальнені Службою розпорядника Державного реєстру виборців відомості про осіб, інформація про смерть яких надійшла до органів ведення Державного реєстру виборців, із проханням доручити відділам державної реєстрації актів цивільного стану здійснити перевірку, зокрема в книгах реєстрації актів цивільного стану і метричних книгах, які зберігаються в їх архівах, проведення державної реєстрації смерті таких осіб, про результати якої письмово поінформувати відповідні органи ведення Державного реєстру виборців.

2. Органам ведення Державного реєстру виборців забезпечити внесення до бази даних Державного реєстру виборців відповідних змін за результатами перевірки відділами державної реєстрації актів цивільного стану державної реєстрації смерті осіб.

3. Цю постанову надіслати Міністерству юстиції України, а також регіональним органам адміністрування Державного реєстру виборців для доведення до відома відповідних органів ведення Державного реєстру виборців та здійснення контролю за виконанням пункту 2 цієї постанови.

Заступник Голови
Центральної виборчої комісіїА.МАГЕРА

 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: