open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 грудня 2012 р. № 1059-р
Київ

Про затвердження плану заходів із розвитку внутрішнього ринку державних цінних паперів на період до 2014 року

1. Затвердити план заходів із розвитку внутрішнього ринку державних цінних паперів на період до 2014 року, що додається.

2. Міністерству фінансів забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, з подальшим інформуванням громадськості шляхом розміщення інформації на офіційному веб-сайті Міністерства.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 26 грудня 2012 р. № 1059-р

ПЛАН
заходів із розвитку внутрішнього ринку державних цінних паперів на період до 2014 року

1. Складати та оприлюднювати графіки проведення аукціонів з розміщення облігацій внутрішньої державної позики із зазначенням їх видів та строку обігу для забезпечення прозорості та передбачуваності.


Мінфін.

Щомісяця.

2. Забезпечити:

регулярне розміщення облігацій внутрішньої державної позики в обсягах, необхідних для виконання плану державних запозичень на відповідний бюджетний період, з поступовим збільшенням строку їх обігу;

утримування обсягу державного боргу на економічно безпечному рівні шляхом вчинення правочинів з державним боргом, зокрема обмін, випуск, купівлю, викуп та продаж державних боргових зобов’язань, за умови дотримання граничного обсягу державного боргу на кінець бюджетного періоду;

створення податкових стимулів для інвестування коштів фізичних осіб у державні цінні папери;

оптимізацію структури державного боргу відповідно до умов, що складаються на внутрішньому та зовнішньому фінансовому ринках, зміну співвідношення внутрішнього із зовнішнім боргом на користь внутрішнього;

створення належних умов для ефективного функціонування інституту первинних дилерів шляхом підтримання ними двостороннього котирування державних цінних паперів на вторинному ринку, удосконалення механізму конкурсного відбору у разі потреби таких дилерів.


Мінфін.

Щороку.

3. Запровадити в установленому порядку нові види державних цінних паперів, у тому числі з можливістю дострокового їх погашення за ініціативою емітента.


Мінфін,
Мінекономрозвитку.

2014 рік.

4. Забезпечити здійснення випуску державних цінних паперів для населення, в тому числі казначейських зобов’язань на пред’явника.


Мінфін,
Мінекономрозвитку,
Національний банк (за згодою).

Щороку.

5. Удосконалити механізм здійснення контролю за ризиками, пов’язаними з управлінням державним боргом.


Мінфін,
Мінекономрозвитку.

Щороку.

6. Забезпечити удосконалення інфраструктури фондового ринку для надійності та ефективності систем розрахунків та клірингу з метою зменшення транзакційних витрат на ринку державних цінних паперів, а також визначення стандартизованих підходів до проведення банками операцій РЕПО з державними цінними паперами.


Мінфін,
Національний банк (за згодою),
НКЦПФР (за згодою).

Щороку.

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: