open Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
Чинна

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 27 грудня 2012 року № 2010

Про відзначення Подякою Центральної виборчої комісії

За сумлінне виконання своїх обов’язків щодо організації підготовки та проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року та сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених законодавством України повноважень, відповідно до Положення про Подяку Центральної виборчої комісії, затвердженого постановою Комісії від 23 березня 2010 року № 269, керуючись статтями 11 - 13, пунктом 10 частини другої статті 26 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

Відзначити Подякою Центральної виборчої комісії:

АБДУЛЛАЄВУ
Лідію Геннадіївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 144, Полтавська область;

АБІЯКІНУ
Наталію Петрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Адміністрації Київського району Харківської міської ради;

АБЛЯЗОВА
Ельдара Елімдаровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Совєтської районної державної адміністрації Автономної Республіки Крим;

АВДЄЄВА
Максима Ігоровича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Баглійської районної у місті Дніпродзержинськ ради Дніпропетровської області;

АВІНОВА
Олексія Юрійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;

АВІТІСЬЯН
Валентину Норіківну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 80, Запорізька область;

АВКСЕНТЕНКО
Тетяну Миколаївну

-

керівника апарату Троїцької районної державної адміністрації, Луганська область;

АВРАМЕНКА
Сергія Васильовича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 205, Чернігівська область;

АВРАМЕНКА
Сергія Володимировича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Білогірської районної державної адміністрації Автономної Республіки Крим;

АВРАМЕНКО
Оксану Володимирівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 179, Харківська область;

АВРАМЕНКО
Олену Віталіївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Селидівської міської ради Донецької області;

АВРАМЕНКО
Світлану Сергіївну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 050422 одномандатного виборчого округу № 13, Вінницька область;

АГЕЄНКА
Максима Павловича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Микитівської адміністрації Горлівської міської ради Донецької області;

АДЕЛЬГЕЙМ
Людмилу Сергіївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 104, Луганська область;

АЛЕКСЄЄВУ-ЧУДИНОВСЬКИХ
Таїсію Євгеніївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 186, Херсонська область;

АЛЕКСІНУ
Тетяну Андріївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 8, Автономна Республіка Крим;

АЛМАШІЙ
Валентину Володимирівну

-

начальника відділу організаційної та кадрової роботи Мукачівського виконавчого комітету Закарпатської області;

АЛЬБЕРТ
Ольгу Володимирівну

-

працівника патронатної служби Центральної виборчої комісії (за угодою);

АМЕЛАЄВУ
Ольгу Олександрівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 177, Харківська область;

АНДРЕЄВУ
Вікторію Віталіївну

-

працівника управління документального забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

АНДРЄЄВУ
Тамару Дмитрівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 172, Харківська область;

АНДРІЄНКА
Андрія Володимировича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Олександрійської міської ради Кіровоградської області;

АНДРОСЮК
Галину Петрівну

-

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 560606 одномандатного виборчого округу № 153, Рівненська область;

АНІСІМОВУ
Людмилу Петрівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 142131 одномандатного виборчого округу № 55, Донецька область;

АНІШЕВСЬКУ
Галину Іванівну

-

бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 204, Чернівецька область;

АНОСОВА
Михайла Дмитровича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 193, Хмельницька область;

АНТІПІНУ
Еліну Володимирівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 136, Одеська область;

АНТОНЕНКА
Андрія Валерійовича

-

інженера з сервісу 1 категорії Департаменту сервісного обслуговування ПрАТ "Інком";

АНТОНЕНКО
Олену Володимирівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Новоархангельської районної державної адміністрації Кіровоградської області;

АНТОНОВИЧА
Євгена Олексійовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Єланецької районної державної адміністрації Миколаївської області;

АНТОШКА
Володимира Вікторовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 461457 одномандатного виборчого округу № 126, Львівська область;

АНУФРІЄВУ
Ірину Володимирівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 75, Запорізька область;

АРТЕМЕНКА
Сергія Вікторовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 214, м. Київ;

АРЦИБАСОВУ
Юлію Федорівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 140145 одномандатного виборчого округу № 60, Донецька область;

АСЄЄВУ
Ольгу Олександрівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 180, Харківська область;

АСТАПОВА
Ігоря Олександровича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 44, Донецька область;

АСТАХОВА
Сергія Олександровича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 441423 одномандатного виборчого округу № 105, Луганська область;

АТАЯНА
Михайла Юрійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 178, Харківська область;

АФАНАСЬЄВУ
Мар’яну Володимирівну

-

заступника голови виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 135, Одеська область;

БАГЛАЯ
Олега Олеговича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Дзержинської міської ради Донецької області;

БАГНІЯ
Сергія Орестовича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 125, Львівська область;

БАКАЄВА
Миколу Івановича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Первомайської районної державної адміністрації Харківської області;

БАКАЛОВУ
Катерину Василівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Новоград-Волинської міської ради Житомирської області;

БАКІНУ
Ірину Миколаївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Шахтарської міської ради Донецької області;

БАЛІНОВА
Дмитра Миколайовича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 202, Чернівецька область;

БАЛУТУ
Наталію Миколаївну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Енергодарської міської ради Запорізької області;

БАНЄЄВУ
Тетяну Анатоліївну

-

заступника начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Новомосковської міської ради Дніпропетровської області;

БАРАБАША
Василя Петровича

-

старшого офіцера відділу реєстраційної та паспортної роботи управління прикордонного контролю та реєстрації Адміністрації Державної прикордонної служби України;

БАРАБОЛЮ
Романа Йосиповича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 461579 одномандатного виборчого округу № 122, Львівська область;

БАРАНЧУК
Любов Миколаївну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Шацької районної державної адміністрації Волинської області;

БАРБІНЯГРУ
Катерину Михайлівну

-

працівника управління господарського та матеріально-технічного забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

БАРДОВСЬКУ
Галину Миколаївну

-

діловода окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 12, Вінницька область;

БАРИЛА
Сергія Вікторовича

-

електромеханіка з ремонту ліфтів ТОВ "Сервісліфтремонт";

БАРТЕНЬОВУ
Марину Вікторівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Орджонікідзевської районної адміністрації Маріупольської міської ради Донецької області;

БАРТКА
Юрія Юрійовича

-

головного консультанта сектору підготовки та правової експертизи проектів документів відділу підготовки та правової експертизи проектів документів, систематизації законодавства юридичного управління Секретаріату Центральної виборчої комісії;

БАРЧУКА
Олега Олександровича

-

голову Заліщицької районної державної адміністрації Тернопільської області;

БАСЕНКО
Тетяну Михайлівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 130, Миколаївська область;

БАСОВСЬКУ
Вікторію Віталіївну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141017 одномандатного виборчого округу № 48, Донецька область;

БАТОРИК
Марію Іванівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 210128 одномандатного виборчого округу № 73, Закарпатська область;

БЕДЕЯ
Романа Івановича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області;

БЕЖАН
Катерину Григоріївну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Суворовської районної адміністрації Одеської міської ради;

БЕЗГІНСЬКУ
Людмилу Миколаївна

-

кореспондента відділу політичних новин інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна";

БЕЗДІТКО
Ольгу Вікторівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Коломацької районної державної адміністрації Харківської області;

БЕЛЬЧИКОВУ
Наталю Василівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Лутугинської районної державної адміністрації Луганської області;

БЕРБЕК
Тетяну Іванівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 203, Чернівецька область;

БЕРБЕТОВУ
Наталію Михайлівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Лутугинської районної державної адміністрації Луганської області;

БЕРЕГОВОГО
Ігоря Едуардовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 155, Рівненська область;

БЕРЕЗАН
Євгенію Михайлівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Козелецької районної державної адміністрації Чернігівської області;

БЕРЕЗИНСЬКОГО
Георгія Марковича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141643 одномандатного виборчого округу № 42, Донецька область;

БЕРЕЗІВСЬКОГО
Юрія Михайловича

-

заступника Генерального директора з економічного прогнозування та маркетингу Державного підприємства спеціального зв’язку;

БЕРЕЗОВСЬКОГО
Дмитра Едуардовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141022 одномандатного виборчого округу № 48, Донецька область;

БЕРЕЗЮК
Катерину Григорівну

-

помічника заступника Голови Центральної виборчої комісії;

БЕСКОРОВАЙНУ
Ірину Миколаївну

-

керівника апарату Мар’їнської районної державної адміністрації Донецької області;

БЄЛОЗЬОРОВУ
Ірину Володимирівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 7, Автономна Республіка Крим;

БЄЛУХУ
Максима Борисовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 107, Луганська область;

БЄЛЬЧУКОВУ
Наталію Василівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Лутугинської районної державної адміністрації, Луганська область;

БИНДИЧ
Ганну Василівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 168, Харківська область;

БИСОВУ
Світлану Миколаївну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 171, Харківська область;

БИЧЕНКО
Оксану Миколаївну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Баришівської районної державної адміністрації Київської області;

БІЛАН
Ірину Іванівну

-

начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців Сумської обласної державної адміністрації;

БІЛАН
Любов Семенівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 28, Дніпропетровська область;

БІЛАНА
Івана Володимировича

-

працівника юридичного управління Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

БІЛЕКУ
Марину Петрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області;

БІЛЕНКА
Василя Миколайовича

-

машиніста різальних машин цеху підготовки паперу Державного підприємства "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів";

БІЛИК
Галину Іванівну

-

заступника голови виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 220, м. Київ;

БІЛОКОНЬ
Ларису Григорівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Чутівської районної державної адміністрації Полтавської області;

БІЛОУС
Галину Петрівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 88, Івано-Франківська область;

БІЛОУС
Оксану Анатоліївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 178, Харківська область;

БІЛОУСА
Наталію Василівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 211, м. Київ;

БІЛОУСА
Павла Леонідовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 193, Хмельницька область;

БІЛОШИЦЬКОГО
Ігоря Миколайовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Костопільської районної державної адміністрації Рівненської області;

БІРЮКОВУ
Наталію Ювеналіївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 104, Луганська область;

БІРЮКОВУ
Наталію Вячеславівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 33, Дніпропетровська область;

БЛАГОДИР
Оксану Іванівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Перемишлянської районної державної адміністрації Львівської області;

БОБРОВУ
Ларису Іванівну

-

працівника відділу зведеного планування та фінансування Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

БОВКУН
Світлану Богданівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Веселівської районної державної адміністрації Запорізької області;

БОГАТКІНУ
Майю Петрівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 67, Житомирська область;

БОГДАНОВУ
Юлію Володимирівну

-

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141089 одномандатного виборчого округу № 50, Донецька область;

БОГОСЛАВСЬКОГО
Володимира Григоровича

-

першого заступника голови Красноармійської районної державної адміністрації Донецької області;

БОЄВА
Миколу Борисовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим;

БОЄВУ
Тетяну Олександрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Сакської міської ради Автономної Республіки Крим;

БОЖИЧ
Олену Анатоліївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 107, Луганська область;

БОЙКА
Володимира Миколайовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 180, Харківська область;

БОЙКО
Світлану Миколаївну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 133, Одеська область;

БОЙКО
Тамару Василівну

-

помічника члена Центральної виборчої комісії;

БОЛДИРЄВУ
Валентину Володимирівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 114, Луганська область;

БОЛДІНА
Максима Яковича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 135, Одеська область;

БОНДАР
Галину Борисівну

-

майстра цеху цінних паперів Державного підприємства "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів";

БОНДАР
Людмилу Юріївну

-

працівника управління документального забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

БОНДАРЕНКА
Артема Олександровича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 210, Чернігівська область;

БОНДАРЕНКА
Віталія Миколайовича

-

фізичну особу - підприємця;

БОНДАРЕНКА
Олександр Петровича

-

працівника управління господарського та матеріально-технічного забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

БОНДАРЕНКО
Галину Федорівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 9, Автономна Республіка Крим;

БОНДАРЕНКО
Наталію Олександрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Саратської районної державної адміністрації Одеської області;

БОНДАРЕНКО
Олену Олександрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Миронівської районної державної адміністрації Київської області;

БОНДАРЕЦЬ
Вікторію Олександрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Чигиринської районної державної адміністрації Черкаської області;

БОНДАРУК
Валентину Іванівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 186, Херсонська область;

БОНДАРЧУКА
Олексія Миколайовича

-

заступника директора, директора департаменту проектів ТОВ НВП "Медирент";

БОРИСА
Юрія Володимировича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Луцької міської ради Волинської області;

БОРИСЕНКО
Лідію Миколаївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Яготинської районної державної адміністрації Київської області;

БОРИСОВУ
Оксану Валеріївну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 25, Дніпропетровська область;

БОРІДКА
Віктора Миколайовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 184, Херсонська область;

БОРОВСЬКУ
Валентину Анатоліївну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 16, Вінницька область;

БОРУХ
Ольгу Володимирівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 460033 одномандатного виборчого округу № 119, Львівська область;

БОРШОШ
Ганну Юріївну

-

прибиральницю Комунального підприємства Київської обласної ради "Управління споруд";

БОРЩЕНКО
Антоніну Петрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Буринської районної державної адміністрації Сумської області;

БРАЗИЦЬКОГО
Дмитра Анатолійовича

-

головного консультанта відділу комплексної системи захисту інформації Реєстру управління захисту інформації та адміністрування систем Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців;

БРАТАНЮК
Лесю Юріївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Погребищенської районної державної адміністрації Вінницької області;

БУБЛИК
Галину Ігорівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Теребовлянської районної державної адміністрації Тернопільської області;

БУГАЙ
Маргариту Михайлівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 37, Дніпропетровська область;

БУГУ
Лідію Андріївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 199, Черкаська область;

БУДАША
Сергія Олександровича

-

директора Комунального підприємства Київської обласної ради "Управління споруд";

БУДЖАКА
Володимира Петровича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 117, Львівська область;

БУДЮКОВА
Богдана Володимировича

-

фельд’єгер зі спеціальних доручень Харківського обласного вузла спеціального зв’язку Державного підприємства спеціального зв’язку;

БУЖАК
Єлизавету Михайлівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 202, Чернівецька область;

БУЗДІНА
Анатолія Дмитровича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 131, Миколаївська область;

БУКАЛОВУ
Ганну Миколаївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 7, Автономна Республіка Крим;

БУЛИГІНА-ШРАМКА
Сергія Віталійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 133, Одеська область;

БУЛИГІНУ
Валентину Генріхівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 186, Херсонська область;

БУЛОХОВУ
Людмилу Василівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 170, Харківська область;

БУРАВЛЬОВА
Олега Івановича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 133, Одеська область;

БУРАТИНСЬКУ
Світлану Іванівну

-

бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 44, Донецька область;

БУРАХОВСЬКУ
Тетяну Миколаївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Кагарлицької районної державної адміністрації Київської області;

БУРДЕЙНУ
Олену Василівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 511161 одномандатного виборчого округу № 134, Вінницька область;

БУРКОВСЬКУ
Ганну Миколаївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 64, Житомирська область;

БУХЕР
Віру Вікторівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 010808 одномандатного виборчого округу № 4, Автономна Республіка Крим;

БУЧКА
Петра Степановича

-

голову Перемишлянської районної ради Львівської області;

БУШУЄВУ
Людмилу Петрівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 44, Донецька область;

ВАКУЛЬЧИК
Ірину Вікторівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Верхньорогачицької районної державної адміністрації Херсонської області;

ВАЛІНКЕВИЧ
Ольгу Трохимівну

-

технічного працівника відділу ремонтно-відновних робіт та забезпечення утримання приміщень управління господарського та матеріально-технічного забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії;

ВАЛКОВУ
Людмилу Вікторівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 170, Харківська область;

ВАРАВУ
Олексія Миколайовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141239 одномандатного виборчого округу № 47, Донецька область;

ВАРАКІНУ
Наталію Борисівну

-

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 070998 одномандатного виборчого округу № 21, Волинська область;

ВАРВАНСЬКУ
Дар’ю Олександрівну

-

головного консультанта сектору підготовки та правової експертизи проектів документів відділу підготовки та правової експертизи проектів документів, систематизації законодавства юридичного управління Секретаріату Центральної виборчої комісії;

ВАРЕНКО
Ірину Юріївну

-

діловода окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 175, Харківська область;

ВАРЦАБУ
Сергія Анатолійовича

-

юриста окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 190, Хмельницька область;

ВАСИЛЕНКО
Ірину Володимирівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 19, Волинська область;

ВАСИЛИШИНА
Анатолія Михайловича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 124, Львівська область;

ВАСИЛЬЧЕНКА
Сергія Анатолійовича

-

фізичну особу - підприємця;

ВАСИЛЬЧЕНКО-КАВЕРІНУ
Ніну Павлівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 260415 одномандатного виборчого округу № 89, Івано-Франківська область;

ВАСЬКОВУ
Світлану Володимирівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Кіровської районної адміністрації Макіївської міської ради Донецької області;

ВАХМЯНІНУ
Тетяну Сергіївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Білгород-Дністровської міської ради Одеської області;

ВАЩЕНКА
Володимира Миколайовича

-

головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців Житомирської обласної державної адміністрації;

ВДОВИЧЕНКА
Миколу Івановича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 63, Житомирська область;

ВЕДЕРНІКОВУ
Анну Георгіївну

-

заступника начальника управління спеціальних перевірок та довідкового обліку Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення - начальника відділу спеціальних перевірок Міністерства внутрішніх справ України;

ВЕЛИЧКА
Олександра Геннадійовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 230929 одномандатного виборчого округу № 75, Запорізька область;

ВЕРБИЦЬКОГО
Юрія Івановича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Лозівської районної державної адміністрації Харківської області;

ВЕРБИЦЬКУ
Наталю Олександрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Очаківської районної державної адміністрації Миколаївської області;

ВЕРГУН
Людмилу Григорівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 182, Херсонська область;

ВЕРЕМЙОВУ
Галину Григорівну

-

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141832 одномандатного виборчого округу № 43, Донецька область;

ВЕРЕСОЦЬКУ
Антоніну Анатоліївну

-

керівника апарату Куликівської районної державної адміністрації Чернігівської області;

ВЕРЕТЕННІКОВУ
Надію Анатоліївну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 181, Харківська область;

ВЕРЕЩАК
Олену Олександрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців районної адміністрації Запорізької міської ради по Комунарському району;

ВЕРЕЩАКО
Володимира Костянтиновича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Олевської районної державної адміністрації Житомирської області;

ВЕРІГО
Миколу Олексійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 177, Харківська область;

ВЕСЕЛЬСЬКОГО
Богдана Юрійовича

-

члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 210674 одномандатного виборчого округу № 73, Закарпатська область;

ВИСОЧАНСЬКУ
Тетяну Миколаївну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 217, м. Київ;

ВИШИНСЬКОГО
Віталія Вікторовича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 28, Дніпропетровська область;

ВИШНЕВСЬКОГО
Анатолія Васильовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 131, Миколаївська область;

ВІННІЧУКА
Івана Артемовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 133, Одеська область;

ВІТИНСЬКОГО
Богдана Мирославовича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Горохівської районної державної адміністрації Волинської області;

ВІШТАЛ
Лідію Василівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 129, Миколаївська область;

ВЛАСЕНКО
Ірину Володимирівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 010782 одномандатного виборчого округу № 3, Автономна Республіка Крим;

ВЛАСЕНКО
Наталю Григорівну

-

спеціаліста ІІ категорії відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Довгинцівської районної у місті Кривому Розі ради Дніпропетровської області;

ВЛАСЮК
Людмилу Антонівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 81, Запорізька область;

ВОВЧУК
Марію Миколаївну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 260711 одномандатного виборчого округу № 89, Івано-Франківська область;

ВОЄВОДІНА
Михайла Володимировича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Олександрівської районної державної адміністрації Кіровоградської області;

ВОЗАЛОВСЬКУ
Наталію Анатоліївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 186, Херсонська область;

ВОЙТ
Тетяну Миколаївну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 38, Дніпропетровська область;

ВОЙТЕНКО
Валентину Василівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 74, Запорізька область;

ВОЙЦЕХОВСЬКУ
Аллу Іванівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 221, м. Київ;

ВОЛИНЦЯ
Ігоря Васильовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Шосткинської районної державної адміністрації Сумської області;

ВОЛКОВУ
Людмилу Миколаївну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 172, Харківська область;

ВОЛКОВУ
Олену Антонівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 511239 територіального виборчого округу № 134, Одеська область;

ВОЛОБУЄВУ
Світлану Іванівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 5, Автономна Республіка Крим;

ВОЛОСОЖАР
Катерину Віталіївну

-

працівника управління організаційно-методичної роботи Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ВОЛОСЯНСЬКОГО
Олександра Павловича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 68, Закарпатська область;

ВОЛОЧАЙ
Любов Анатоліївну

-

члена виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 219, м. Київ;

ВОЛОШИНУ
Юлію Миколаївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 37, Дніпропетровська область;

ВОНСА
Севастіяна Любомировича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 462124 одномандатного виборчого округу № 116, Львівська область;

ВОРОНУ
Наталю Іванівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Волноваської районної державної адміністрації Донецької області;

ВОРОТНІКОВА
Євгена Миколайовича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 179, Харківська область;

ВОРОТНЯК
Олену Володимирівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Дружківської міської ради Донецької області;

ВОРОХА
Юрія Петровича

-

провідного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців Чернігівської обласної державної адміністрації;

ВОСКРЕСЕНСЬКУ
Ольгу Геннадіївну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 140478 одномандатного виборчого округу № 61, Донецька область;

ВЯТКІНУ
Олену Анатоліївну

-

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 230874 одномандатного виборчого округу № 74, Запорізька область;

ГАВРИК
Наталю Станіславівну

-

заступника голови Олександрівської райдержадміністрації Донецької області;

ГАВРИЛІВА
Мирослава Петровича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 210501 одномандатного виборчого округу № 72, Закарпатська область;

ГАВРИЛЯКА
Олександра Васильовича

-

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 730029 одномандатного виборчого округу № 202, Чернівецька область;

ГАЙВАН
Елеонору Олександрівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 186, Херсонська область;

ГАЙВАНЮК
Олену Валентинівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 441197 одномандатного виборчого округу № 106, Луганська область;

ГАЙДУКЕВИЧ
Валентину Андріївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 225, м. Севастополь;

ГАЙСАН
Марію Іванівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 202, Чернівецька область;

ГАЛАКА
Олександра Миколайовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 203, Чернівецька область;

ГАЛУЗУ
Петра Зіновійовича

-

провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради;

ГАЛЬКОВИЧА
Олега Антоновича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Коломийської районної державної адміністрації Івано-Франківської області;

ГАНИЧ
Світлану Василівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 68, Закарпатська область;

ГАНІНА
Мирослава Миколайовича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 211, м. Київ;

ГАНОЛЬ
Людмилу Василівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Придніпровського району департаменту управління справами Черкаської міської ради;

ГАРКУШУ
Юрія Михайловича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Хорольської районної державної адміністрації Полтавської області;

ГЕВЛІЧА
Євгенія Віталійовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Ізюмської районної державної адміністрації Харківської області;

ГЕЙЛО
Тамару Григорівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 22, Волинська область;

ГЕРАСИМЕНКА
Анатолія Васильовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 78, Запорізька область;

ГЕРАСИМЕНКА
Євгена Станіславовича

-

представника Комуністичної партії України у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу;

ГЕРАСИМОВУ
Ксенію Віталіївну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Ізмаїльської міської ради Одеської області;

ГЕРАСИМЧУКА
Миколу Миколайовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Гощанської районної державної адміністрації Рівненської області;

ГЕРЕЛЮК
Ольгу Василівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 88, Івано-Франківська область;

ГЕТЬМАНА
Дмитра Олеговича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим;

ГЕЧКО
Тетяну Миколаївну

-

діловода окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 71, Закарпатська область;

ГИДЗИРУ
Наталю Леонідівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 192, Хмельницька область;

ГІЛЬТАЙЧУКА
Мирослава Романовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Надвірнянської районної державної адміністрації Івано-Франківської області;

ГІСЕМ
Любов Василівну

-

бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 70, Закарпатська область;

ГЛАДКОВУ
Вікторію Вікторівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 4, Автономна Республіка Крим;

ГЛАДЧЕНКА
Олега Геннадійовича

-

начальника цеху автотранспорту Державного підприємства спеціального зв’язку;

ГЛАДЧЕНКО
Ларису Іванівну

-

бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 179, Харківська область;

ГЛАЗКОВУ
Галину Андріївну

-

члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141548 одномандатного виборчого округу № 51, Донецька область;

ГЛЕБОВУ
Клавдію Дмитрівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 12, Вінницька область;

ГЛОДА
Валентина Івановича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Тарутинської районної державної адміністрації Одеської області;

ГЛУХОВУ
Наталю Сергіївну

-

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 850164 одномандатного виборчого округу № 225, м. Севастополь;

ГНАТЮК
Євгенію Станіславівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим;

ГНЕНИКА
Олександра Сергійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 208, Чернігівська область;

ГОЛДИША
Анатолія Михайловича

-

начальника центру телекомунікаційних послуг № 4 Кримської філії ПАТ "Укртелеком";

ГОЛІЩЕВА
Володимира Юрійовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 74, Запорізька область;

ГОЛОВАНЬ
Єлизавету Юріївну

-

працівника патронатної служби Центральної виборчої комісії (за угодою);

ГОЛОВКА
Олександра Васильовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Покровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області;

ГОЛОВЧУК
Ірину Віленівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Жовківської районної державної адміністрації Львівської області;

ГОЛОФЄЄВУ
Ірину Михайлівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 440630 одномандатного виборчого округу № 110, Луганська область;

ГОЛОЩАПОВУ
Ірину Михайлівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 109, Луганська область;

ГОЛУБ
Аліну Леонідівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Семенівської районної державної адміністрації Полтавської області;

ГОЛУБОВУ
Марину Анатоліївну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради;

ГОНЧАРОВУ
Олену Леонідівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Краснодонської районної державної адміністрації Луганської області;

ГОПАК
Олену Павлівну

-

начальника відділу з питань внутрішньої політики Кіровської міської ради Донецької області;

ГОРБАНЬ
Ольгу Миколаївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 34, Дніпропетровська область;

ГОРБАТЮКА
Леоніда Федоровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області;

ГОРБАЧ
Аліну Миколаївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Олександрівської районної державної адміністрації Донецької області;

ГОРБАЧА
Валерія Дмитровича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 59, Донецька область;

ГОРБАЧЕВСЬКУ
Людмилу Яківну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 192, Хмельницька область;

ГОРБАЧОВА
Дмитра Юрійовича

-

працівника управління документального забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ГОРБАЧОВУ
Наталію Валеріївну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141078 одномандатного виборчого округу № 50, Донецька область;

ГОРБОВА
Михайла Михайловича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 38, Дніпропетровська область;

ГОРБУ
Любов Василівну

-

керуючу справами виконавчого апарату Зборівської районної ради Тернопільської області;

ГОРДІЄНКА
Миколу Петровича

-

директора Дніпропетровського обласного вузла спеціального зв’язку Державного підприємства спеціального зв’язку;

ГОРДІЄНКА
Олексія Миколайовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 217, м. Київ;

ГОРКУНЕНКО
Ларису Миколаївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Васильківської міської ради Київської області;

ГОРЛУШКА
Олександра Володимировича

-

консультанта-викладача (тренера) Міжнародної фундації виборчих систем;

ГОРОБЦЯ
Володимира Миколайовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Кам’янської районної державної адміністрації Черкаської області;

ГОРОБЦЯ
Олександра Олександровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Ширяївської районної державної адміністрації Одеської області;

ГОРОВОГО
Олександра Михайловича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 114, Луганська область;

ГОРПИНЮК
Вікторію Петрівну

-

спеціаліста І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців Червоноградської міської ради Львівської області;

ГОРСЬКОГО
Андрія Олександровича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 75, Запорізька область;

ГОРШКОВА
Олександра Жоржевича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 010785 одномандатного виборчого округу № 3, Автономна Республіка Крим;

ГОРЮ
Максима Павловича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Жовтоводської міської ради Дніпропетровської області;

ГОТРУ
Тетяну Василівну

-

працівника юридичного управління Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ГОЦУЛЯКА
Олега Васильовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Новоушицької районної державної адміністрації Хмельницької області;

ГРАБАР
Ганну Вікторівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 630243 одномандатного виборчого округу № 176, Харківська область;

ГРАБАРЧУК
Марію Михайлівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 68, Закарпатська область;

ГРАБОВИК
Любов Григорівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 214, м. Київ;

ГРАДЕЦЬ
Світлану Олексіївну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141061 одномандатного виборчого округу № 50, Донецька область;

ГРАМЕНКІНУ
Тетяну Вікторівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 010649 одномандатного виборчого округу № 8, Автономна Республіка Крим;

ГРАЧОВА
Леоніда Івановича

-

працівника відділу зведеного планування та фінансування Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ГРАЧОВУ
Юлію Олексіївну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 010801 одномандатного виборчого округу № 4, Автономна Республіка Крим;

ГРЕГОР
Віталія Леонідовича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 68, Закарпатська область;

ГРЕДЕЛЬ
Наталію Михайлівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 113, Луганська область;

ГРЕЧАНЮКА
Володимира Івановича

-

головного спеціаліста Київського міського відділу адміністрування Державного реєстру виборців;

ГРЕЧУХ
Надію Іванівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Буської районної державної адміністрації Львівської області;

ГРЕЧУХІНА
Віктора Івановича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 78, Запорізька область;

ГРИНЕНКО
Олену Павлівну

-

провідного інженера відділу з питань перспектив розвитку, технології та якості послуг Державного підприємства спеціального зв’язку;

ГРИНЧАК
Оксану Михайлівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 69, Закарпатська область;

ГРИНЧИШИНА
Тараса Юрійовича

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 117, Львівська область;

ГРИНЧУК
Людмилу Петрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Могилів-Подільської міської ради Вінницької області;

ГРИНЮК
Руслану Ростиславівну

-

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 560348 одномандатного виборчого округу № 154, Рівненська область;

ГРИСЮК
Наталію Василівну

-

працівника управління інформатизації Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ГРИЦЕВУ
Наталію Михайлівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Старосинявської районної державної адміністрації Хмельницької області;

ГРИЦИНЯК
Оксану Йосифівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Пустомитівської районної державної адміністрації Львівської області;

ГРИШАКОВА
Володимира Олександровича

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 81, Запорізька область;

ГРИШКА
Ігоря Леонідовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 110, Луганська область;

ГРИЩЕНКО
Тетяну Миколаївну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 66, Житомирська область;

ГРІДІНА
Ігоря Анатолійовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 142361 одномандатного виборчого округу № 57, Донецька область;

ГРІНЬ
Ганну Сергіївну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 440778 одномандатного виборчого округу № 112, Луганська область;

ГРІШОВА
Антона Олександровича

-

заступника голови виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 221, м. Київ;

ГРОМОВА
Владислава Станіславовича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 109, Луганська область;

ГРОМОВОГО
Іллю Олеговича

-

завідуючого господарством окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 182, Херсонська область;

ГУБАЙДУЛЛІНА
Фарита Фассаховича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 36, Дніпропетровська область;

ГУДЗЯ
Сергія Васильовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 216, м. Київ;

ГУЛЕВАТОГО
Ігоря Олександровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Хмельницької районної державної адміністрації Хмельницької області;

ГУЛІЙ
Валентину Єгорівну

-

члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 140624 одномандатного виборчого округу № 46, Донецька область;

ГУРЗАНА
Олега Івановича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Міжгірської районної державної адміністрації Закарпатської області;

ГУРІНУ
Наталію Василівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 180, Харківська область;

ГУРЧУМЕЛІЯ
Романа Юрійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 68, Закарпатська область;

ГУСАРА
Максима Олексійовича

-

завідуючого відділом ремонтно-відновних робіт та забезпечення утримання приміщень управління господарського та матеріально-технічного забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії;

ГУТОРОВА
Миколу Васильовича

-

Миколайпільського сільського голову Донецької області;

ДАВИДЕНКА
Олександра Антоновича

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 63, Житомирська область;

ДАНИЛОВА
Віктора Миколайовича

-

голову Артемівської райдержадміністрації Донецької області;

ДАНИЛОВИЧА
Костянтина Сергійовича

-

інженера-програміста ТОВ НВП "Медирент";

ДАНИЛЮК
Михайла Ярославовича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Баштанської районної державної адміністрації Миколаївської області;

ДАНІЛКО
Олену Миколаївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Кузнецовської міської ради Рівненської області;

ДАРМОХОДА
Олега Зіновійовича

-

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 461915 одномандатного виборчого округу № 116, Львівська область;

ДВИРНИЧУК
Олесю Миколаївну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Садгірської районної у місті Чернівцях ради;

ДВОЙНІЧНОГО
Михайла Олександровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Синельниківської районної державної адміністрації Дніпропетровської області;

ДЕБОЛЬСЬКОГО
Віталія Олександровича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 149, Полтавська область;

ДЕВАДЗЕ
Каріну Йосипівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 55, Донецька область;

ДЕГТЯРА
Вадима Миколайовича

-

фізичну особу - підприємця;

ДЕГТЯРЬОВУ
Валентину Миколаївну

-

керівника апарату Білокуракинської районної державної адміністрації, Луганська область;

ДЕЛІ
Івана Івановича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 143, Одеська область;

ДЕМЕЩУК
Надію Василівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 64, Житомирська область;

ДЕМИДЮК
Ольгу Миколаївну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 260059 одномандатного виборчого округу № 89, Івано-Франківська область;

ДЕМЧЕНКА
Олександра Анатолійовича

-

голову Жашківської районної ради Черкаської області;

ДЕМЧЕНКА
Анатолія Григоровича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 112, Луганська область;

ДЕМЧЕНКА
Святослава Михайловича

-

головного консультанта відділу контролю за використанням коштів Секретаріату Центральної виборчої комісії;

ДЕНИСЮК
Анну Миколаївну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 21, Волинська область;

ДЕРЕГУЗА
Юрія Миколайовича

-

головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців Харківської обласної державної адміністрації;

ДЕРКАЧА
Валерія Олександровича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 230899 одномандатного виборчого округу № 74, Запорізька область;

ДЕХТЯРУК
Марію Степанівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 070382 одномандатного виборчого округу № 21, Волинська область;

ДЖУГАН
Наталію Віталіївну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 79, Запорізька область;

ДЖУЛАЙ
Вікторію Василівну

-

працівника управління документального забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ДЖУС
Світлану Віталіївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Коростенської міської ради Житомирської області;

ДЗЕРЖАНОВСЬКОГО
Антона Геннадійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 109, Луганська область;

ДЗЮБУ
Любов Василівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141413 одномандатного виборчого округу № 54, Донецька область;

ДЗЮБУ
Олену Євгенівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 171, Харківська область;

ДЗЬОБАНА
Олега Юрійовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Краснодонської міської ради Луганської області;

ДИГАЛО
Ларису Георгіївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 196, Черкаська область;

ДИКУ
Іоланту Петрівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 171, Харківська область;

ДИКУН
Олесю Петрівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 210536 одномандатного виборчого округу № 72, Закарпатська область;

ДИКУНА
Олександра Леонідовича

-

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 120747 одномандатного виборчого округу № 35, Дніпропетровська область;

ДІВИНЕЦЬ
Мар’яну Володимирівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 71, Закарпатська область;

ДІДАШ
Галину Дмитрівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Сихівської районної адміністрації Львівської міської ради;

ДІДЕНКА
Анатолія Никифоровича

-

начальника Управління генерального секретаріату Департаменту з фінансово-адміністративних питань та діловодства Міністерства закордонних справ України;

ДІДЕНКА
Олександра Миколайовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Новоукраїнської районної державної адміністрації Кіровоградської області;

ДІДЕНКО
Вікторію Іванівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Царичанської районної державної адміністрації Дніпропетровської області;

ДІДЕНКО
Ліну Борисівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Ніжинської районної державної адміністрації Чернігівської області;

ДІДКІВСЬКОГО
Вадима Миколайовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 64, Житомирська область;

ДІДЮКА
Валерія Дмитровича

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 18, Вінницька область;

ДЛУЖАНСЬКОГО
Дениса Станіславовича

-

оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 202, Чернівецька область;

ДМИТРАШ
Любов Романівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 167, Тернопільська область;

ДМИТРИШИНУ
Олену Володимирівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 121, Львівська область;

ДМИТРІЄВА
Сергія Леонідовича

-

голову Великоновосілківської районної державної адміністрації Донецької області;

ДМИТРІЄНКО
Ларису Іванівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 109, Луганська область;

ДОБРІВСЬКУ
Ніну Олександрівну

-

начальника відділу структури, оплати, організації та нормування праці Державного підприємства спеціального зв’язку;

ДОБРОВОЛЬСЬКОГО
Івана Івановича

-

заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Ленінському району;

ДОБРОСКОКА
Олександра Миколайовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 071013 одномандатного виборчого округу № 21, Волинська область;

ДОВБНЮ
Олену Леонідівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Михайлівської районної державної адміністрації Запорізької області;

ДОВГАНЮК
Віоріку Павлівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 203, Чернівецька область;

ДОВГОПОЛ
Олександру Дмитрівну

-

прибиральницю Комунального підприємства Київської обласної ради "Управління споруд";

ДОКУНІХІНА
Артема Ігоровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Сніжнянської міської ради Донецької області;

ДОЛИНКІВСЬКУ
Лідію Миколаївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 211, м. Київ;

ДОМБРОВСЬКУ
Тетяну Едуардівну

-

начальника відділу обробки вихідної документації Управління генерального секретаріату Департаменту з фінансово-адміністративних питань та діловодства Міністерства закордонних справ України;

ДОРОФЄЄВА
Дмитра Борисовича

-

водія окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 105, Луганська область;

ДОРОШ
Галину Тарасівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 461880 одномандатного виборчого округу № 116, Львівська область;

ДОРОШЕНКА
Геннадія Олександровича

-

друкаря високого друкування цеху голографічного захисту та нумерації продукції Державного підприємства "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів";

ДОРОШЕНКО
Світлану Вікторівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 151, Полтавська область;

ДОРОШКЕВИЧ
Тетяну Віталіївну

-

директора Світлівського будинку народних традицій Донецької області;

ДРАНЬОВУ
Ірину Анатоліївну

-

головного спеціаліста по зв’язках із громадськими організаціями, ЗМІ та інформаційно-аналітичного забезпечення Кремінської районної державної адміністрації, Луганська область;

ДРИГУ
Світлану Василівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Новосанжарської районної державної адміністрації Полтавської області;

ДУБЕНЦЯ
Сергія Михайловича

-

керуючого справами виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області;

ДУБІНУ
Людмилу Миколаївну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141894 одномандатного виборчого округу № 43, Донецька область;

ДУБОВИК
Ірину Володимирівну

-

головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців Черкаської обласної державної адміністрації;

ДУБОВИКА
Олексія Яковича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 25, Дніпропетровська область;

ДУБОВОГО
Вадима Михайловича

-

заступника начальника відділу спеціальних перевірок управління спеціальних перевірок та довідкового обліку Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення Міністерства внутрішніх справ України;

ДУДАРЕВУ
Ларису Вікторівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 68, Закарпатська область;

ДУДУ
Тетяну Василівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Дніпровської районної державної адміністрації в місті Києві;

ДУЖАР
Галину Василівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Перечинської районної державної адміністрації Закарпатської області;

ДУРАВУ
Людмилу Мечиславівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 62, Житомирська область;

ДУХНОВСЬКУ
Тетяну Василівну

-

працівника управління організаційно-методичної роботи Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ДУШИНСЬКУ
Ірину Володимирівну

-

члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 140850 одномандатного виборчого округу № 53, Донецька область;

ДЯКІВА
Юрія Антоновича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 260668 одномандатного виборчого округу № 89, Івано-Франківська область;

ДЯЧЕНКА
Сергія Павловича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Казанківської районної державної адміністрації Миколаївської області;

ДЯЧУК
Любов Борисівну

-

технічного працівника відділу ремонтно-відновних робіт та забезпечення утримання приміщень управління господарського та матеріально-технічного забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії;

ЕЙСМОНТА
Леоніда Борисовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 65, Житомирська область;

ЕЛАР’ЯНЦ
Ліліану Олександрівну

-

секретаря Жданівської міської ради Донецької області;

ЕННІСА
Девіда

-

голову представництва Міжнародної фундації виборчих систем;

ЄВСЄЄНКА
Олександра Сергійовича

-

завідуючого відділом ведення Державного реєстру виборців Пролетарської районної у місті Донецьку ради;

ЄГОРОВА
Ростислава Анатолійовича

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 71, Закарпатська область;

ЄЗЕРСЬКУ
Анастасію Сергіївну

-

працівника патронатної служби Центральної виборчої комісії (за угодою);

ЄМЕЛЬЯНОВУ
Наталію Віталіївну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 205, Чернігівська область;

ЄНКО
Іванну Анатоліївну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 218, м. Київ;

ЄРМАК
Наталію Григорівну

-

завідуючу відділом матеріально-технічного забезпечення управління господарського та матеріально-технічного забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії;

ЄРМАКОВА
Олександра Миколайовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Онуфріївської районної державної адміністрації Кіровоградської області;

ЄРМАКОВА
Олексія Юрійовича

-

працівника юридичного управління Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ЄРМАКОВУ
Таісію Олексіївну

-

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 142398 одномандатного виборчого округу № 57, Донецька область;

ЄРМАЧЕНКО
Оксану Геннадіївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 78, Запорізька область;

ЄРОХІНУ
Олену Василівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Свердловської міської ради Луганської області;

ЄФИМЕНКО
Любов Федорівну

-

керуючу справами виконкому Сєвєродонецької міської ради Луганської області;

ЖАРІКОВУ
Світлану Миколаївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 172, Харківська область;

ЖЕЛЄЗНОГО
Олександра Володимировича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 172, Харківська область;

ЖЕЛТОБРЮХ
Світлану Миколаївну

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 175, Харківська область;

ЖЕРЛІЦІНУ
Світлану Іванівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 70, Закарпатська область;

ЖЕРНОВСЬКУ
Алісу Валеріївну

-

працівника відділу міжнародного співробітництва Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ЖИГАЛЮК
Наталю Вікторівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Первомайської міської ради Миколаївської області;

ЖИЛУ
Світлану Петрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Гребінківської районної державної адміністрації Полтавської області;

ЖИЛЯК
Ніну Миколаївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Васильківської районної державної адміністрації Київської області;

ЖИРКОВА
Григорія Вячеславовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Ужгородської міської ради Закарпатської області;

ЖИТАРЮКА
Сергія Олександровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Чернігівської районної державної адміністрації Запорізької області;

ЖИТЧЕНКО
Ларису Миколаївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 184, Херсонська область;

ЖМУДЬ
Стефанію Стефанівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 203, Чернівецька область;

ЖОРУ
Віктора Володимировича

-

заступника директора з інформаційної безпеки ТОВ НВП "Медирент";

ЖУКОВА
Ігоря Миколайовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 169, Харківська область;

ЖУКОВА
Сергія Володимировича

-

бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 171, Харківська область;

ЖУРАВЕЛЬ
Оксану Сергіївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 156, Рівненська область;

ЖУРАКОВСЬКОГО
Віктора Миколайовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 68, Закарпатська область;

ЖУРАТ
Тетяну Миколаївну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 31, Дніпропетровська область;

ЖУРБУ
Ніну Василівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 130, Миколаївська область;

ЗАБАРУ
Ірину Валеріївну

-

заступника начальника відділу ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради;

ЗАБЛОДСЬКУ
Олену Валентинівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 440983 одномандатного виборчого округу № 112, Луганська область;

ЗАВЕРНОГО
Георгія Леонідовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 222, м. Київ;

ЗАВІЗІОН
Олену Григорівну

-

працівника управління організаційно-методичної роботи Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ЗАГОРЦЯ
Геннадія Івановича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 171, Харківська область;

ЗАГРЕБНОГО
Олексія Олеговича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 150, Полтавська область;

ЗАГУМЕННУ
Наталію Йосипівну

-

бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 80, Запорізька область;

ЗАДОРОЖНУ
Тетяну Юріївну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 73, Закарпатська область;

ЗАДОРОЖНЮ
Світлану Олександрівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 140492 одномандатного виборчого округу № 61, Донецька область;

ЗАЄЦЬ
Нілу Василівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 188, Хмельницька область;

ЗАЙЦЕВА
Віктора Анатолійовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Снігурівської районної державної адміністрації Миколаївської області;

ЗАКОВОРОТНОГО
Володимира Григоровича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 170, Харківська область;

ЗАКРЕВСЬКОГО
Олександра Миколайовича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 123, Львівська область;

ЗАКРИНИЧНОГО
Ігоря Михайловича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Балтської районної державної адміністрації Одеської області;

ЗАЛОЗНУ
Тетяну Володимирівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 208, Чернігівська область;

ЗАРІПОВУ
Тетяну Григорівну

-

члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 800156 одномандатного виборчого округу № 212, м. Київ;

ЗАТУЛЬНУ
Наталію Григорівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 29, Дніпропетровська область;

ЗАХАРЕНКА
Володимира Володимировича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 61, Донецька область;

ЗАХАРЧУКА
Бориса Олександровича

-

заступника начальника відділу громадської безпеки управління Міністерства внутрішніх справ України в м. Севастополі;

ЗАХАРЧУКА
Тараса Володимировича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 116, Львівська область;

ЗДОР
Аллу Леонідівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Новоазовської районної державної адміністрації Донецької області;

ЗЕНЬКОВИЧ
Ольгу Анатоліївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Шахтарської районної державної адміністрації Донецької області;

ЗЄВАКО
Світлану Валеріївну

-

члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 142328 одномандатного виборчого округу № 57, Донецька область;

ЗІМЕНОК
Людмилу Андріївну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 155, Рівненська область;

ЗОЗУЛЮ
Тетяну Миколаївну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Гайворонської районної державної адміністрації Кіровоградської області;

ЗОТОВУ
Валентину Миколаївну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 61, Донецька область;

ЗУБАТОВУ
Світлану Федорівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 185, Херсонська область;

ЗУБКО
Ніну Анатоліївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Печенізької районної державної адміністрації Харківської області;

ЗЯБКІНУ
Лідію Федорівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 109, Луганська область;

ІВАНЕНКО
Марину Олексіївну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Корюківської районної державної адміністрації Чернігівської області;

ІВАНЕНКО
Тетяну Вікторівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 207, Чернігівська область;

ІВАНИЦЬКУ
Катерину Олександрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Мар’їнської районної державної адміністрації Донецької області;

ІВАНІНУ
Дениса Сергійовича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 207, Чернігівська область;

ІВАНЧИК
Аллу Миколаївну

-

працівника управління документального забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ІВАНЧУК
Вікторію Юріївну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Хустської міської ради Закарпатської області;

ІВАНЧУКА
Валерія Анатолійовича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 190, Хмельницька область;

ІВАНЮКА
Романа Степановича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Галицької районної державної адміністрації Івано-Франківської області;

ІВАХНЕНКА
Івана Миколайовича

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 3, Автономна Республіка Крим;

ІВАХНЮК
Надію Василівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Ульяновської районної державної адміністрації Кіровоградської області;

ІВАШУРУ
Івана Петровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Зарічного району міста Суми Сумської міської ради;

ІВАЩЕНКА
Євгена Вікторовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Судацької міської ради Автономної Республіки Крим;

ІВОНІНУ
Людмилу Вікторівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 39, Дніпропетровська область;

ІГНАТКА
Андрія Олександровича

-

старшого інспектора з оперативної доставки штабу Головного управління Державної фельд’єгерської служби України;

ІГНАТОВУ
Надію Вікторівну

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 104, Луганська область;

ІЖАКІВСЬКУ
Лесю Олександрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Чернівецької районної державної адміністрації Вінницької області;

ІЛЬЇНА
Владислава Юрійовича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Авдіївської міської ради Донецької області;

ІЛЬКУН
Олександру Олександрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Центрально-Міської адміністрації Горлівської міської ради Донецької області;

ІЛЬЧЕНКА
Дмитра Олеговича

-

уповноважену особу політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" в одномандатному виборчому окрузі № 223;

ІНАГАМОВУ
Ольгу Валеріївну

-

заступника голови Кам’янобрідської районної у місті Луганську ради;

ІОНЦЯ
Олександра Флоровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Глибоцької районної державної адміністрації Чернівецької області;

ІСАЧЕНКА
Андрія Вікторовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Красноперекопської районної державної адміністрації Автономної Республіки Крим;

ІСИП
Наталію Віталіївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 178, Харківська область;

ЙОЩЕНКА
Олександра Володимировича

-

працівника відділу міжнародного співробітництва Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

КАБЛОВУ
Світлану Василівну

-

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 800209 одномандатного виборчого округу № 212, м. Київ;

КАГУЛЯ
Романа Мирославовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Болехівської міської ради Івано-Франківської області;

КАДАР
Любов Федорівну

-

бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 71, Закарпатська область;

КАЗАКОВУ
Валентину Анатоліївну

-

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 010315 одномандатного виборчого округу № 3, Автономна Республіка Крим;

КАЗІМІРОВУ
Наталію Миколаївну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141692 одномандатного виборчого округу № 42, Донецька область;

КАЛАЧОВА
Бориса Володимировича

-

начальника відділу мережевих рішень Департаменту телекомунікації ПрАТ "Інком";

КАЛАШНІКОВУ
Вікторію Вікторівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 13, Вінницька область;

КАЛИНИЧЕНКО
Наталію Олександрівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Красноармійської районної державної адміністрації Донецької області;

КАЛИНЮКА
Михайла Михайловича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 87, Івано-Франківська область;

КАЛІНІНУ
Ірину Іванівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 105, Луганська область;

КАЛІНІНУ
Олену Миколаївну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 140663 одномандатного виборчого округу № 59, Донецька область;

КАЛІНУШКУ
Олену Степанівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Сокирянської районної державної адміністрації Чернівецької області;

КАМАЛОВУ
Анастасію Іванівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 63, Житомирська область;

КАНДИБОЛОЦЬКУ
Олену Миколаївну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 135, Одеська область;

КАНІБОЛОЦЬКУ
Любов Олексіївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 34, Дніпропетровська область;

КАНЮКА
Володимира Михайловича

-

головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців Львівської обласної державної адміністрації

КАПОРЦЕВУ
Ларису Григорівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 206, Чернігівська область;

КАПТУР
Юлію Анатоліївну

-

провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Оріхівської районної державної адміністрації Запорізької області;

КАПУЗУ
Вікторію Анатоліївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 175, Харківська область;

КАПУСТЯНА
Олега Олександровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Любомльської районної державної адміністрації Волинської області;

КАРАБАЄВУ
Ольгу Іванівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 230842 одномандатного виборчого округу № 75, Запорізька область;

КАРАГОДІНА
Вадима Олександровича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 22, Волинська область;

КАРАПЕТЯНА
Тиграна

-

менеджера проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні;

КАРАУЛОВУ
Олену Олексіївну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 183, Херсонська область;

КАРДАШ
Поліну Володимирівну

-

відповідального виконавця відділення обробки інформаційних повідомлень відділу служби "Довіра" Головного центру обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України;

КАРДАЩУК
Марію Михайлівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 260445 одномандатного виборчого округу № 89, Івано-Франківська область;

КАРПІЛЕНКА
Ігоря Сергійовича

-

старшого офіцера фельдзв’язку для ОД УФСЕ Головного управління Державної фельд’єгерської служби України;

КАРПОВУ
Валентину Костянтинівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 142079 одномандатного виборчого округу № 56, Донецька область;

КАРПУШЕНКА
Василя Валерійовича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Канівської міської ради Черкаської області;

КАРТАШОВУ
Марину Юріївну

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 73, Закарпатська область;

КАРТОВУ
Лідію Сергіївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 18, Вінницька область;

КАСЬЯН
Ніну Олексіївну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 71, Закарпатська область;

КАТЕРИНЧУК
Марію Степанівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 204, Чернівецька область;

КАТРЕЧУ
Надію Леонідівну

-

прибиральницю Комунального підприємства Київської обласної ради "Управління споруд";

КАТРІНУ
Тетяну Володимирівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Літинської районної державної адміністрації Вінницької області;

КАЧАЙЛО
Ірину Дмитрівну

-

начальника відділу бізнес-планування, статистики, аналізу, цін та тарифів Державного підприємства спеціального зв’язку;

КАЧАН
Людмилу Мубаракшинівну

-

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 230894 одномандатного виборчого округу № 74, Запорізька область;

КАЧУР
Антоніну Павлівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 70, Закарпатська область;

КАШИЦЬКОГО
Ігоря Івановича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Тернопільської районної державної адміністрації Тернопільської області;

КВАСНІКОВУ
Ірину Сергіївну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 460622 одномандатного виборчого округу № 119, Львівська область;

КЕНЦАЛА
Юрія Романовича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 122, Львівська область;

КИНДИЛЕВИЧА
Дмитра Григоровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради;

КИРИЛЕНКО
Анастасію Олегівну

-

працівника патронатної служби Центральної виборчої комісії (за угодою);

КИРИЛЮК
Ольгу Павлівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Здолбунівської районної державної адміністрації Рівненської області;

КИРИЛЮКА
Леоніда Миколайовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 12, Вінницька область;

КИРИЧЕНКО
Наталію Анатоліївну

-

керуючого справами Новогродівської міської ради Донецької області;

КИТАЄВУ
Ольгу Володимирівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Кіровської районної у місті Дніпропетровську ради;

КИШКІНУ
Аллу Аркадіївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області;

КИЯШКО
Людмилу Анатоліївну

-

працівника управління документального забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

КІБУ
Наталію Петрівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 39 Дніпропетровська область;

КІНЗЕРСЬКУ
Людмилу Валеріївну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 16, Вінницька область;

КІРОВУ
Антоніну Володимирівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 183, Херсонська область;

КІРСАНОВУ
Ларису Володимирівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Кобеляцької районної державної адміністрації Полтавської області;

КІРУ
Галину Борисівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 50, Донецька область;

КІСЕЛЬОВУ
Марину Сергіївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 44, Донецька область;

КІЩЕНКО
Світлану Іванівну

-

секретаря Артемівської міської ради Донецької області;

КЛИМЕНКА
Андрія Борисовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Роменської міської ради Сумської області;

КЛИМЕНКО
Олену Вікторівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 207, Чернігівська область;

КЛИМЕНКО
Тамару Миколаївну

-

оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 207, Чернігівська область;

КЛІМЕНКО
Тетяну Євгенівну

-

помічника секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 133, Одеська область;

КЛІМЧУКА
Володимира Миколайовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 153, Рівненська область;

КЛОПОВУ
Тетяну Василівну

-

технічного працівника відділу ремонтно-відновних робіт та забезпечення утримання приміщень управління господарського та матеріально-технічного забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії;

КЛЮСА
Івана Івановича

-

завідуючого відділом ведення Державного реєстру виборців Дніпровської районної у місті Херсоні ради;

КНЯЗЄВА
Ігоря Володимировича

-

головного консультанта сектору систематизації законодавства та обліку спеціалізованої літератури відділу підготовки та правової експертизи проектів документів, систематизації законодавства юридичного управління Секретаріату Центральної виборчої комісії;

КОБИЛЯНСЬКУ
Марину Анатоліївну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Біляївської районної державної адміністрації Одеської області;

КОБИЛЬНИК
Тетяну Анатоліївну

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 208, Чернігівська область;

КОБЦЯ
Андрія Ігоревича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Машівської районної державної адміністрації Полтавської області;

КОВАЛЕНКА
Володимира Івановича

-

Новокаховського міського голову, Херсонська область;

КОВАЛЕНКО
Віту Вікторівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Лубенської міської ради Полтавської області;

КОВАЛЕНКО
Олега Васильовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Соснівського району департаменту управління справами Черкаської міської ради;

КОВАЛЕНКО
Олену Іванівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 31, Дніпропетровська область;

КОВАЛЕНКО
Олену Олексіївну

-

помічника члена Центральної виборчої комісії;

КОВАЛІШЕНА
Андрія Миколайовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141603 одномандатного виборчого округу № 41, Донецька область;

КОВАЛЯ
Романа Григоровича

-

директора ТОВ НВП "Медирент";

КОВАЛЬ
Олександру Вікторівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 40 Дніпропетровська область;

КОВАЛЬСЬКУ
Наталію Володимирівну

-

головного консультанта сектору опрацювання службової кореспонденції відділу роботи з документами управління документального забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії;

КОВАЛЬСЬКУ
Наталію Миколаївну

-

залученого спеціаліста окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 63, Житомирська область;

КОВАЛЬЧУК
Ірину Миколаївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Теплицької районної державної адміністрації Вінницької області;

КОВАЛЬЧУК
Любов Назарівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 18, Вінницька область;

КОВАЛЬЧУК
Яну Вікторівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської районної державної адміністрації Донецької області;

КОВАЧА
Івана Івановича

-

Тячівського міського голову, Закарпатська область;

КОВБАСКУ
Світлану Юріївну

-

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 210341 одномандатного виборчого округу № 70, Закарпатська область;

КОВША
Павла Григоровича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 187, Хмельницька область;

КОЗАК
Тетяну Миколаївну

-

Малоорлівського сільського голову, Шахтарського району Донецької області;

КОЗАЧУК
Ольгу Михайлівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 156, Рівненська область;

КОЗИРАЦЬКУ
Наталію Анатоліївну

-

працівника управління організаційно-методичної роботи Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

КОЗІЧЕВУ
Катерину Миколаївну

-

головного консультанта відділу з питань забезпечення функціонування Реєстру управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців;

КОЗЛОВУ
Наталію Юріївну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 112, Луганська область;

КОЗЛЮК
Тетяну Василівну

-

працівника управління організаційно-методичної роботи Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

КОКІЛЬ
Інну Петрівну

-

юриста окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 152, Рівненська область;

КОКОРЄВУ
Юлію Вікторівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 1, Автономна Республіка Крим;

КОКОТА
Євгена Івановича

-

молодшого інспектора відділу пожежно-профілактичного забезпечення будинків Верховної Ради України Київської обласної державної адміністрації управління з організації пожежно-профілактичної діяльності в державних установах при Головному управління Держтехногенбезпеки у м. Києві;

КОЛЕСНИК
Анжеліку Василівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 18, Вінницька область;

КОЛЕСНИК
Олену Миколаївну

-

керівника апарату Ленінської районної державної адміністрації м. Севастополя;

КОЛЕСНІЧЕНКО
Ольгу Митрофанівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Добропільської міської ради Донецької області;

КОЛІЄНКО
Валентину Григорівну

-

голову виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 219, м. Київ;

КОЛОМІЙЦЯ
Костянтина Володимировича

-

молодшого інспектора відділу пожежно-профілактичного забезпечення будинків Верховної Ради України Київської обласної державної адміністрації управління з організації пожежно-профілактичної діяльності в державних установах при Головному управління Держтехногенбезпеки у м. Києві;

КОЛОСОВА
Олександра Леонідовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 4, Автономна Республіка Крим;

КОМ’ЯТІ
Олександра Васильовича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 71, Закарпатська область;

КОМЕНДАНТ
Любов Іванівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 36, Дніпропетровська область;

КОМЛЄВУ
Яніну Володимирівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 214, м. Київ;

КОНАКОВА
Дмитра Володимировича

-

голову Шахтарської районної державної адміністрації Донецької області;

КОНДРАТОВУ
Ольгу Нестерівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 203, Чернівецька область;

КОНДРАТЮК
Наталію Миколаївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 12, Вінницька область;

КОНДРАТЮК
Оксану Василівну

-

діловода окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 155, Рівненська область;

КОНДРАШКІНУ
Галину Андріївну

-

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 010164 одномандатного виборчого округу № 3, Автономна Республіка Крим;

КОНДРАШОВА
Ігоря Миколайовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Центральної районної у місті Сімферополі ради;

КОНОВАЛА
Володимира Андрійовича

-

працівника управління документального забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

КОНОВАЛЕНКА
Юрія Анатолійовича

-

голову Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області;

КОНОВАЛОВУ
Ольгу Дмитріївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 75, Запорізька область;

КОНОНОВИЧ
Марину Миколаївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 214, м. Київ;

КОНОПОЛЬСЬКУ
Тетяну Вікторівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області;

КОНОТОПЦЕВУ
Марину Володимирівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 216, м. Київ;

КОПАЧА
Віталія Прокоповича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 211, м. Київ;

КОПЕЛЬ
Світлану Володимирівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Малинської міської ради Житомирської області;

КОРІНЦЯ
Олександра Дмитровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Куйбишевської районної державної адміністрації Запорізької області;

КОРНІЄНКА
Андрія Івановича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Кролевецької районної державної адміністрації Сумської області;

КОРНІЄНКА
Юрія Гавриловича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 183, Херсонська область;

КОРОЛЬ
Ольгу Миколаївну

-

заступника голови - керуючого справами виконавчого комітету Будьоннівської районної у м. Донецьку ради;

КОРОЛЬКО
Тетяну Іванівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 113, Луганська область;

КОРОНЧЕВСЬКОГО
Андрія Ярославовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 460833 одномандатного виборчого округу № 123, Львівська область;

КОРОТУН
Наталію Сергіївну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 177, Харківська область;

КОРЧАК
Марію Іванівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 261010 одномандатного виборчого округу № 88, Івано-Франківська область;

КОРЯГІНА
Сергія Вячеславовича

-

завідуючого відділом ведення Державного реєстру виборців Київської районної у місті Полтаві ради;

КОСЕНКО
Вікторію Леонідівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 110, Луганська область;

КОСЕНКО
Галину Миколаївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Лозівської міської ради Харківської області;

КОСОГОВА
Антона Георгійовича

-

оператора ПК окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 114, Луганська область;

КОСТЕНКА
Дениса Сергійовича

-

працівника юридичного управління Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

КОСТЕНКО
Антоніну Михайлівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області;

КОСТЕЦЬКУ
Лідію Миколаївну

-

головного консультанта відділу забезпечення розгляду звернень управління правового забезпечення Служби розпорядника Державного реєстру виборців;

КОСТОГРИЗОВУ
Світлану Василівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 010260 одномандатного виборчого округу № 3, Автономна Республіка Крим;

КОСТРУБСЬКУ
Наталію Михайлівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 187, Хмельницька область;

КОТА
Миколу Миколайовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 740043 одномандатного виборчого округу № 208, Чернігівська область;

КОТУЛУ
Тетяну Станіславівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Адміністрації Московського району Харківської міської ради;

КОТЯШ
Оксану Григорівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 155, Рівненська область;

КРАВЦЯ
Олександра Борисовича

-

провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Білогірської районної державної адміністрації Хмельницької області;

КРАВЧЕНКА
Анатолія Дементійовича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 129, Миколаївська область;

КРАВЧЕНКО
Володимира Миколайовича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Доманівської районної державної адміністрації Миколаївської області;

КРАВЧЕНКО
Олену Петрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Біляївської районної державної адміністрації Одеської області;

КРАВЧУК
Тетяну Іванівну

-

бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 189, Хмельницька область;

КРАВЧУКА
Володимира Володимировича

-

начальника відділу внутрішньої політики та організаційної роботи виконавчого комітету Ужгородської міської ради Закарпатської області;

КРАДОЖОН
Ларису Анатоліївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 96, Київська область;

КРАКІВСЬКУ
Галину Іванівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 12, Вінницька область;

КРАМАРЕНКА
Валерія Геннадійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 215, м. Київ;

КРАМАРЕНКО
Наталію Іванівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;

КРАСІКОВА
Романа Володимировича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Ленінської районної державної адміністрації Автономної Республіки Крим;

КРАСІЛОВА
Олександра Олександровича

-

оператора ПК окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 104, Луганська область;

КРАСНОПОЛЬСЬКОГО
Віктора Георгійовича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 169, Харківська область;

КРАСНЯКОВУ
Раїсу Іванівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 441332 одномандатного виборчого округу № 105, Луганська область;

КРАСНЯНСЬКУ
Ірину В’ячеславівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 110, Луганська область;

КРАТЬКА
Дмитра Андрійовича

-

начальника Совєтського районного відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ в Автономній Республіці Крим;

КРЕЙЗУ
Таїсію Федорівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 183, Херсонська область;

КРЕХОВЕЦЬКОГО
Віктора Юрійовича

-

члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 460164 одномандатного виборчого округу № 120, Львівська область;

КРИВОШЕЙ
Тетяну Сергіївну

-

оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 82, Запорізька область;

КРИЖАНІВСЬКОГО
Сергія Івановича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 18, Вінницька область;

КРУКІВСЬКУ
Катерину Василівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 62, Житомирська область;

КРУПЕННОГО
Василя Сильвестровича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 730295 одномандатного виборчого округу № 202, Чернівецька область;

КУЗІНА
Володимира Івановича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 21, Волинська область;

КУЗНЕЦОВУ
Ларису Володимирівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 111, Луганська область;

КУЗНЕЦОВУ
Олександру Миколаївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 54, Донецька область;

КУЗНЄЦОВУ
Ольгу Вікторівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 179, Харківська область;

КУЗНЯРСЬКУ
Катерину Петрівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 12, Вінницька область;

КУЗЬМЕНКА
Андрія Васильовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 440185 одномандатного виборчого округу № 110, Луганська область;

КУЗЬМИЧ
Олександру Анатоліївну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 21, Волинська область;

КУЗЬМУ
Віталія Васильовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 210349 одномандатного виборчого округу № 70, Закарпатська область;

КУЛАКОВУ
Світлану Володимирівну

-

завідуючого відділом ведення Державного реєстру виборців Бучанської міської ради Київської області;

КУЛИК
Юлію Костянтинівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області;

КУЛІШОВА
Олега Вікторовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 210672 одномандатного виборчого округу № 73, Закарпатська область;

КУЛІШОВА
Олега Володимировича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Барської районної державної адміністрації Вінницької області;

КУЛЯС
Галину Мирославівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 126, Львівська область;

КУМАНОВСЬКУ
Наталію Василівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 26, Дніпропетровська область;

КУМЕЙКО
Ларису Іванівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Прилуцької районної державної адміністрації Чернігівської області;

КУПНЕВИЧ
Олену Леонідівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 66, Житомирська область;

КУРАНІНА
Валерія Олександровича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 135, Одеська область;

КУРАШОВУ
Оксану Костянтинівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 174, Харківська область;

КУХАРЧУК
Нелю Петрівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Теофіпольської районної державної адміністрації Хмельницької області;

КУХАРЧУКА
Андрія Віталійовича

-

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 461478 одномандатного виборчого округу № 126, Львівська область;

КУЦАН
Галину Василівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 156, Рівненська область;

КУЦИНА
Антона Олександровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради;

КУЧЕР
Ірину Анатоліївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;

КУЧЕРА
Олександра Івановича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 30, Дніпропетровська область;

КУЧЕРОВУ
Тетяну Ігорівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому Інгулецької районної у місті Кривому Розі ради Дніпропетровської області;

КУЧЕРОВУ
Тетяну Тимофіївну

-

помічника бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 188, Хмельницька область;

КУЧЕРУКА
Сергія Сильвестровича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 191, Хмельницька область;

КУШВАХУ
Марію Степанівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 461954 одномандатного виборчого округу № 115, Львівська область;

КУШНІРА
Григорія Савовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 010791 одномандатного виборчого округу № 4, Автономна Республіка Крим;

КУШНІРЧУКА
Станіслава Миколайовича

-

заступника начальника цеху доставки Державного підприємства спеціального зв’язку;

ЛАЕТІНУ
Олександру Дмитрівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 62, Житомирська область;

ЛАНТРАТОВУ
Ірину Михайлівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 140853 одномандатного виборчого округу № 53, Донецька область;

ЛАНЬКА
Федора Миколайовича

-

водія відділу транспортного забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії;

ЛАПИЦЬКУ
Ірину Федорівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 140638 одномандатного виборчого округу № 46, Донецька область;

ЛАПІНУ
Аллу Анатоліївну

-

члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 631083 одномандатного виборчого округу № 176, Харківська область;

ЛАПТІ Ренату

-

експерта з навчання виборчих процедур Міжнародної фундації виборчих систем;

ЛАРЬКОВУ
Людмилу Зіновіївну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Володимир-Волинської міської ради Волинської області;

ЛАТИННИК
Наталію Романівну

-

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 461251 одномандатного виборчого округу № 124, Львівська область;

ЛАТИШЕВУ
Іванну Володимирівну

-

начальника юридичної служби Державного підприємства спеціального зв’язку;

ЛАТИШОВУ
Ніну Юріївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 215, м. Київ;

ЛЕБЕДЄВА
Олександра Івановича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим;

ЛЕБЕДИНСЬКУ
Катерину Миколаївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 37 Дніпропетровська область;

ЛЕБЕДЬ
Олену Костянтинівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 169, Харківська область;

ЛЕВЕНЕЦЬ
Зою Іванівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 109, Луганська область;

ЛЕВЕЩИНУ
Наталію Григорівну

-

головного консультанта відділу зведеного планування та фінансування Секретаріату Центральної виборчої комісії;

ЛЕВИЦЬКУ
Тетяну Сергіївну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Вільшанської районної державної адміністрації Кіровоградської області;

ЛЕВЧЕНКА
Максима Владиславовича

-

працівника юридичного управління Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ЛЕГЕЙДУ
Ірину Едуардівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 78, Запорізька область;

ЛЕЖНЄВА
Олександра Івановича

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 29, Дніпропетровська область;

ЛЕЙБУ
Оксану Миколаївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Великописарівської районної державної адміністрації Сумської області;

ЛЕОНОВА
Ігоря Борисовича

-

начальника управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Одеської обласної державної адміністрації;

ЛЕОЧКО
Аделю Петрівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 461010 одномандатного виборчого округу № 119, Львівська область;

ЛЕСИКА
Василя Івановича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Камінь-Каширської районної державної адміністрації Волинської області;

ЛЕСЮКА
Івана Ярославовича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Бучацької районної державної адміністрації Тернопільської області;

ЛЕХЦІЕРА
Олега Леонідовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 441363 одномандатного виборчого округу № 105, Луганська область;

ЛЕШАНУ
Олену Пилипівну

-

працівника управління документального забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ЛЕЩЕНКО
Оксану Анатолівну

-

головного бухгалтера виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 221, м. Київ;

ЛЄВТЄРОВУ
Альону Вікторівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Великоновосілківської районної державної адміністрації Донецької області;

ЛЄСНОВУ
Оксану Анатоліївну

-

начальника відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації Запорізької міської ради по Ленінському району;

ЛИЗУНА
Володимира Федоровича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 160, Сумська область;

ЛИКОВУ
Ірину Федорівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141497 одномандатного виборчого округу № 51, Донецька область;

ЛИНДУ
Ігоря Степановича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Яворівської районної державної адміністрації Львівської області;

ЛИПКУ
Одарку Георгіївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Шевченківської районної у місті Чернівцях ради;

ЛИСАК
Наталію Леонідівну

-

головного консультанта сектору літературного редагування відділу забезпечення засідань Комісії управління документального забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії;

ЛИСЕНКА
Володимира Дмитровича

-

інженера-електрика Комунального підприємства Київської обласної ради "Управління споруд";

ЛИСЕНКА
Олександра Олександровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Білокуракинської районної державної адміністрації Луганської області;

ЛИСЕНКО
Тетяну Олександрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Рубіжанської міської ради Луганської області;

ЛИСИЦЬКОГО
Миколу Юрійовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців адміністрації Фрунзенського району Харківської міської ради;

ЛИТВИНЕНКА
Анатолія Івановича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Талалаївської районної державної адміністрації Чернігівської області;

ЛИТВИНЕНКО
Олену Анатоліївну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 29, Дніпропетровська область;

ЛИТВИНОВУ
Олену Геннадіївну

-

випускового редактора інформаційного агентства "УНІАН" ;

ЛИТВИНЮК
Оксану Вікторівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Шепетівської районної державної адміністрації Хмельницької області;

ЛИТВИНЮКА
Віктора Юрійовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Кіцманської районної державної адміністрації Чернівецької області;

ЛИХВУ
Руслана Миколайовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Городоцької районної державної адміністрації Хмельницької області;

ЛИХОЛАТ
Антоніну Анатоліївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Каховської районної державної адміністрації Херсонської області;

ЛІБЕРДУ
Тетяну Анатоліївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області;

ЛІПАТОВУ
Ларису Данилівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141044 одномандатного виборчого округу № 48, Донецька область;

ЛОБАКОВУ
Ларису Романівну

-

технічного працівника відділу ремонтно-відновних робіт та забезпечення утримання приміщень управління господарського та матеріально-технічного забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії;

ЛОГОШ
Тетяну Іванівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Путильської районної державної адміністрації Чернівецької області;

ЛОЗИНСЬКОГО
Теодора Васильовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 165, Тернопільська область;

ЛОПАТЮК
Олену Вікторівну

-

головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців Хмельницької обласної державної адміністрації;

ЛОПАЧУК
Галину Яківну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 155, Рівненська область;

ЛОСКУТОВА
Сергія Івановича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 156, Рівненська область;

ЛОШКАРЬОВА
Дениса Олександровича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 183, Херсонська область;

ЛУГОВСЬКУ
Зінаїду Сергіївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 126, Львівська область;

ЛУГОВУ
Ірину Юріївну

-

завідуючу відділом ведення Державного реєстру виборців Ленінської районної у місті Луганську ради;

ЛУК’ЯНЕНКА
Олександра Володимировича

-

секретаря Новокаховської міської ради Херсонської області;

ЛУК’ЯНЧИКОВА
Василя Анатолійовича

-

заступника голови Олександрівської районної ради Донецької області;

ЛУК’ЯНЧУКА
Олександра Володимировича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Іваничівської районної державної адміністрації Волинської області;

ЛУКАШЕВСЬКУ
Галину Зіновіївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 115, Львівська область;

ЛУКІЯНЧУК
Оксану Миколаївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 189, Хмельницька область;

ЛУКОНІНУ
Валентину Олегівну

-

працівника редакційно-видавничого відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ЛУЦЕНКА
Тараса Миколайовича

-

оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 10, Автономна Республіка Крим;

ЛУЦИК
Олену Анатоліївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Чаплинської районної державної адміністрації Херсонської області;

ЛУЦЬКУ
Ольгу Григорівну

-

завідувача відділу ведення Державного реєстру виборців Ленінської районної у місті Кіровограді ради;

ЛЮБКУ
Василя Васильовича

-

керівника апарату Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області;

ЛЮБЧЕНКО
Тетяну Петрівну

-

діловода окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 104, Луганська область;

ЛЮТИК
Людмилу Павлівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 203, Чернівецька область;

ЛЯПІНУ
Олену Сергіївну

-

помічника члена Центральної виборчої комісії;

ЛЯСОТУ
Юлію Володимирівну

-

працівника управління організаційно-методичної роботи Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ЛЯХА
Івана Івановича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Воловецької районної державної адміністрації Закарпатської області;

ЛЯХА
Олександра Олексійовича

-

молодшого інспектора відділу пожежно-профілактичного забезпечення будинків Верховної Ради України Київської обласної державної адміністрації управління з організації пожежно-профілактичної діяльності в державних установах при Головному управління Держтехногенбезпеки у м. Києві;

ЛЯШЕНКО
Олену Іванівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 210, Чернігівська область;

ЛЯШКО
Луізу Петрівну

-

головного консультанта редакційно-видавничого відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії;

ЛЯШКО
Наталію Михайлівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 142399 одномандатного виборчого округу № 57, Донецька область;

МАГАНЧУК
Світлану Валеріївну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Овідіопольської районної державної адміністрації Одеської області;

МАГДУ
Валентину Василівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Крюківської районної у місті Кременчуці ради Полтавської області;

МАЖАРОВА
Михайла Васильовича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 25, Дніпропетровська область;

МАЗУР
Наталію Анатоліївну

-

члена виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 220, м. Київ;

МАЗУР
Вікторію В’ячеславівну

-

члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 441174 одномандатного виборчого округу № 106, Луганська область;

МАЗУРА
Віктора Івановича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 16, Вінницька область;

МАЗУРЕНКО
Аллу Миколаївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 115, Львівська область;

МАЙБОРОДУ
Олега Олександровича

-

заступника голови Одеської обласної організації Партії регіонів - керівника апарату;

МАКАРЕНКА
Петра Васильовича

-

керівника апарату Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації;

МАКАРОВА
Федора Миколайовича

-

головного спеціаліста відділу ремонтно-відновних робіт та забезпечення утримання приміщень управління господарського та матеріально-технічного забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії;

МАКАРОВУ
Раїсу Дмитрівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 180, Харківська область;

МАКАРЧУКА
Євгена Адамовича

-

працівника редакційно-видавничого відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії;

МАКСИМОВУ
Галину Петрівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 82, Запорізька область;

МАКСИМЧУК
Оксану Віталіївну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 191, Хмельницька область;

МАЛИШ
Олену Вікторівну

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 182, Херсонська область;

МАЛІКОВУ
Тетяну Миколаївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 170, Харківська область;

МАЛОГО
Олега Васильовича

-

начальника дільниці з перевезення та доставки відправлень Дніпропетровського обласного вузла спеціального зв’язку Державного підприємства спеціального зв’язку;

МАЛУ
Анну Миколаївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Криничанської районної державної адміністрації Дніпропетровської області;

МАЛЯВСЬКУ
Надію Володимирівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 120, Львівська область;

МАНДРИК
Лілію Іванівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Долинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області;

МАНЬКО
Любов Петрівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 34, Дніпропетровська область;

МАР’ЄНКА
Олександра Михайловича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 215, м. Київ;

МАРАХОВСЬКУ
Наталію Сергіївну

-

головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців Одеської обласної державної адміністрації;

МАРИНЮКА
Володимира Семеновича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Заліщицької районної державної адміністрації Тернопільської області;

МАРКОВЦЯ
Руслана Петровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Сарненської районної державної адміністрації Рівненської області;

МАРТИНЕНКО
Олену Михайлівну

-

завідуючого відділом ведення Державного реєстру виборців Ленінської районної у місті Дніпропетровську ради;

МАРТИНОВУ
Валентину Володимирівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 192, Хмельницька область;

МАРУЩАКА
Віктора Петровича

-

головного спеціаліста відділу господарського забезпечення управління господарського та матеріально-технічного забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії;

МАРУЩЕНКО
Олену Євгенівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 139, Одеська область;

МАРЧЕНКА
Віктора Васильовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 16, Вінницька область;

МАРЧЕНКА
Валерія Анатолійовича

-

директора Харківського обласного вузла спеціального зв’язку Державного підприємства спеціального зв’язку;

МАРЧЕНОКА
Олексія Анатолійовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Магдалинівської районної державної адміністрації Дніпропетровської області;

МАСКАЛЮКА
Віталія Васильовича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 68, Закарпатська область;

МАСЛОВСЬКУ
Тетяну Миколаївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 217, м. Київ;

МАСЛЯНКУ
Валентину Степанівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 166, Тернопільська область;

МАТВІЄНКА
Михайла Павловича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Уманської міської ради Черкаської області;

МАТВІЄНКА
Петра Миколайовича

-

голову Подільської районної в м. Києві державної адміністрації;

МАТВІЙЧУК
Єлизавету Володимирівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 36, Дніпропетровська область;

МАТВІЙЧУК
Світлану Михайлівну

-

головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців Одеської обласної державної адміністрації;

МАТІЙЦІВ
Тетяну Василівну

-

працівника управління документального забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

МАТЯЩУКА
Олександра Степановича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Оратівської районної державної адміністрації Вінницької області;

МАХИНЮ
Юрія Івановича

-

начальника управління господарського та матеріально-технічного забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії;

МАХМУДОВУ
Світлану Миколаївну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Васильківської міської ради Київської області;

МАЦЕНКО
Олену Володимирівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області;

МАШКОВСЬКУ
Наталію Олексіївну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому Тернівської районної у місті Кривому Розі ради Дніпропетровської області;

МЕДВЄДЄВУ
Валентину Іванівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 10, Автономна Республіка Крим;

МЕЛКОВУ
Світлану Вікторівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Краснолиманської міської ради Донецької області;

МЕЛКУМЯНА
Максима Вальтеровича

-

завідуючого відділом комплексної системи захисту інформації Реєстру управління захисту інформації та адміністрування систем Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців;

МЕЛЬНИК
Галину Петрівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 64, Житомирська область;

МЕЛЬНИК
Ірину Вікторівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141608 одномандатного виборчого округу № 41, Донецька область;

МЕЛЬНИК
Ніну Іванівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 126, Львівська область;

МЕЛЬНИК
Тетяну Миколаївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області;

МЕЛЬНИКА
Олега Васильовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 66, Житомирська область;

МЕРКУЛОВУ
Раїсу Анатоліївну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 010074 одномандатного виборчого округу № 10, Автономна Республіка Крим;

МЕТЕЛЬКОВУ
Тетяну Олексіївну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 630297 одномандатного виборчого округу № 176, Харківська область;

МИРГОРОДСЬКОГО
Андрія Петровича

-

керівника апарату Щорської районної державної адміністрації Чернігівської області;

МИРГОРОДСЬКУ
Марину Мефодіївну

-

директора ТОВ "ТРК "Україна";

МИРОНОВИЧ
Людмилу Миколаївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Лисянської районної державної адміністрації Черкаської області;

МИРОШНИЧЕНКО
Лідію Петрівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 140605 одномандатного виборчого округу № 46, Донецька область;

МИРУТЕНКА
Віктора Федоровича

-

головного консультанта відділу прикладного програмного забезпечення та адміністрування Реєстру управління технологічного та програмного забезпечення функціонування Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців;

МИХАЙЛЕНКА
Олександра Олександровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області;

МИХАЙЛОВУ
Вікторію Андріївну

-

працівника відділу роботи з документами управління документального забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

МИХАЙЛОВУ
Марину Олександрівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 74, Запорізька область;

МИХАЛЬЧЕНКО
Любов Миколаївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 217, м. Київ;

МИХАЛЬЧУК
Оксану Володимирівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Коростишівської районної державної адміністрації Житомирської області;

МІЗІНА
Олександра Миколайовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 150, Полтавська область;

МІРОШНИЧЕНКА
Олександра Вікторовича

-

начальника управління інформаційної діяльності Одеської обласної державної адміністрації;

МІРЧУКА
Олександра Васильовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 070841 одномандатного виборчого округу № 21, Волинська область;

МІСЮРЕНКА
Геннадія Олексійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 124, Львівська область;

МІСЬКО
Наталю Андріївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 177, Харківська область;

МІТЯНІНУ
Надію Миколаївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 10, Автономна Республіка Крим;

МІУСОВУ
Катерину Анатоліївну

-

завідувача відділу ведення Державного реєстру виборців Суворовської районної у місті Херсоні ради;

МОВЧУН
Ольгу Василівну

-

працівника управління документального забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

МОГИЛЬНУ
Людмилу Василівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 170, Харківська область;

МОГИЛЬОВУ
Юлію Володимирівну

-

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 441202 одномандатного виборчого округу № 106, Луганська область;

МОГУЛЬСЬКОГО
Віктора Едуардовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Хмільницької міської ради Вінницької області;

МОЖИРОВА
Олександра Олексійовича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 81, Запорізька область;

МОЗГОВОГО
В’ячеслава Володимировича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 136, Одеська область;

МОІСЕЄВУ
Наталію Іванівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 173, Харківська область;

МОІСЄЄНКО
Марину Яківну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Охтирської міської ради Сумської області;

МОКРІЙ
Тетяну Іванівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 114, Луганська область;

МОМОНТ
Оксану Василівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Любашівської районної державної адміністрації Одеської області;

МОМОТЮКА
Олега Євгенійовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Козятинської міської ради Вінницької області;

МОРОЗ
Оксану Дмитрівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 64, Житомирська область;

МОРОЗА
Ігоря Миколайовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Артемівської міської ради Донецької області;

МОРОЗА
Михайла Семеновича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 12, Вінницька область;

МОСКАЛЕНКА
Анатолія Вікторовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Сумської районної державної адміністрації Сумської області;

МОСКАЛЮК
Аллу Олександрівну

-

керівника апарату Совєтської районної державної адміністрації в Автономній Республіці Крим;

МОХНО
Надію Сергіївну

-

керуючу справами Бердичівського міськвиконкому, Житомирська область;

МОШИНСЬКУ
Оксану Валентинівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Глобинської районної державної адміністрації Полтавської області;

МОЩЕВІТІНА
Сергія Володимировича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Роздольненської районної державної адміністрації Автономної Республіки Крим;

МУДРАК
Дар’ю Володимирівну

-

працівника юридичного управління Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

МУЗИКУ
Олега Олександровича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 206, Чернігівська область;

МУРЗІНУ
Наталю Миколаївну

-

заступника начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Іллічівської районної адміністрації Маріупольської міської ради Донецької області;

МУРИГІНА
Олександра Олександровича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 630890 одномандатного виборчого округу № 176, Харківська область;

МУРМАЛКУ
Жанну Фрідріхівну

-

секретаря Торезької міської ради Донецької області;

МУСІКА
Сергія Юрійовича

-

працівника управління документального забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

МУХОМОРОВУ
Олену Миколаївну

-

головного консультанта відділу зведеного планування та фінансування Секретаріату Центральної виборчої комісії;

МЯГКОГО
Олександра Степановича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 224, м. Севастополь;

МЯКОТІНА
Миколу Олександровича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 139, Одеська область;

МЯСНІКОВА
Артура Валерійовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 142435 одномандатного виборчого округу № 58, Донецька область;

НАГІРНОГО
Степана Степановича

-

оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 187, Хмельницька область;

НАЗАРЕНКА
Миколу Івановича

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 65, Житомирська область;

НАЗАРОВА
Руслана Юрійовича

-

співробітника охорони Служби 4 комендатури Департаменту охорони об’єктів УДО України;

НАЗАРОВУ
Олену Олександрівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 461246 одномандатного виборчого округу № 124, Львівська область;

НАЗАРУК
Ольгу Василівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 163, Тернопільська область;

НАЙДЬОНОВА
Ігоря Віталійовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Овідіопольської районної державної адміністрації Одеської області;

НАРІЖНУ
Юлію Вікторівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 180, Харківська область;

НАСОНОВУ
Наталію Миколаївну

-

провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Богунської районної у місті Житомирі ради;

НАУГОЛЬНУ
Наталію Михайлівну

-

керівника апарату Сватівської районної державної адміністрації, Луганська область;

НЕБЕЛЬСЬКОГО
Володимира Віталійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 192, Хмельницька область;

НЕБИТОВУ
Олену Володимирівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 111, Луганська область;

НЕБРАТА
Валерія Миколайовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 135, Одеська область;

НЕДІЛЬКО
Аллу Сергіївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 215, м. Київ;

НЕДІЛЬСЬКОГО
Романа Богдановича

-

другого секретаря відділу ведення та адміністрування Державного реєстру виборців Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України;

НЕЖИГАЙ
Катерину Іванівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 32, Дніпропетровська область;

НЕЙМАН
Світлану Володимирівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Дворічанської районної державної адміністрації Харківської області;

НЕМЕША
Василя Михайловича

-

оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 72, Закарпатська область;

НЕМЕША
Михайла Федоровича

-

начальника Тячівського районного відділу внутрішніх справ України в Закарпатській області;

НЕМИРУ
Людмилу Петрівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 73, Закарпатська область;

НЕРЕТІНА
Андрія Валерійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 8, Автономна Республіка Крим;

НЕСКРЕБУ
Ірину Сергіївну

-

головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців Луганської обласної державної адміністрації;

НЕСТЕРОВСЬКУ
Людмилу Володимирівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 67, Житомирська область;

НЕСТЕРЧУК
Світлану Гаврилівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 190, Хмельницька область;

НЕСТОР
Аллу Вікторівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 79, Запорізька область;

НЕУСТРОЄВУ
Олену Павлівну

-

члена виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 219, м. Київ;

НЕЧАЙ
Олену Володимирівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Біловодської районної державної адміністрації Луганської області;

НЕЧИПОРУК
Світлану Іванівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Новгородківської районної державної адміністрації Кіровоградської області;

НЕЧИПУРЕНКО
Тетяну Леонідівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Новотроїцької районної державної адміністрації Херсонської області;

НЄНОВУ
Галину Володимирівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 30, Дніпропетровська область;

НИКОНОРОВУ
Аллу Ігнатіївну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 143, Одеська область;

НИЧВИДЮКА
Миколу Васильовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Конотопської районної державної адміністрації Сумської області;

НІКИТСЬКУ
Ольгу Володимирівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 104, Луганська область;

НІКІТЕНКА
Євгена Ігоровича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 190, Хмельницька область;

НІКІТІНУ
Наталію Вікторівну

-

заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Комунарському району;

НІКІШЕНКО
Світлану Володимирівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Первомайської районної державної адміністрації Автономної Республіки Крим;

НІКОЛАЄВУ
Наталію Миколаївну

-

завідуючу відділом ведення Державного реєстру виборців Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області;

НІКОЛАЄНКО
Олену Володимирівну

-

головного спеціаліста відділу внутрішньої політики виконавчого органу Дзержинської міської ради Донецької області;

НІКОНЕНКА
Дмитра Анатолійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 32, Дніпропетровська область;

НОВИКОВУ
Тетяну Володимирівну

-

керівника апарату Новоайдарської районної державної адміністрації Луганської області;

НОВІКОВА
Дмитра Вікторовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Новопсковської районної державної адміністрації Луганської області;

НОВІКОВА
Олександра Олександровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Путивльської районної державної адміністрації Сумської області;

НОВІКОВУ
Наталію Миколаївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Роздольненської районної державної адміністрації Автономної Республіки Крим;

НОВІЦЬКУ
Аллу Василівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Бердичівської міської ради Житомирської області;

НОВОСАДЕНКА
Бориса Борисовича

-

начальника відділу адміністративно-господарського забезпечення Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації;

НОСОЛЕВСЬКУ
Галину Григорівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Борзнянської районної державної адміністрації Чернігівської області;

ОВЕРЧИКА
Юрія Михайловича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Артемівської районної державної адміністрації Донецької області;

ОВЧАР
Ольгу Михайлівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 461881 одномандатного виборчого округу № 116, Львівська область;

ОВЧАРЕНКА
Володимира Петровича

-

працівника управління організаційно-методичної роботи Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ОВЧИНСЬКОГО
Дмитра Миколайовича

-

завідуючого відділом телекомунікаційних мереж та системного адміністрування Реєстру управління захисту інформації та адміністрування систем Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців;

ОГРИНСЬКОГО
Петра Івановича

-

генерального директора Державного підприємства спеціального зв’язку;

ОКРЕПКОГО
Андрія Мирославовича

-

юриста окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 120, Львівська область;

ОКРЕПКОГО
Тараса Мирославовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 120, Львівська область;

ОЛЕЙНІКОВУ
Юлію Миколаївну

-

Орлово-Іванівського сільського голову Шахтарського району Донецької області;

ОЛЕКСЮК
Світлану Миколаївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Сторожинецької районної державної адміністрації Чернівецької області;

ОЛЕФІРА
Сергія Сергійовича

-

головного спеціаліста відділу організаційної і кадрової роботи апарату Перечинської районної державної адміністрації, Закарпатська область;

ОЛІЙНИКА
Григорія Степановича

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 145, Полтавська область;

ОМЕЛЯНЧУК
Оксану Іванівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Ратнівської районної державної адміністрації Волинської області;

ОМЕЛЬЯНОВИЧА
Романа Анатолійовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 75, Запорізька область;

ОНАЦЬКА
Юрія Михайловича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Шишацької районної державної адміністрації Полтавської області;

ОНИЩЕНКО
Світлану Василівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 74, Запорізька область;

ОНІЩЕНКА
Віталія Володимировича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Ічнянської районної державної адміністрації Чернігівської області;

ОНІЩЕНКА
Сергія Миколайовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 208, Чернігівська область;

ОНІЩЕНКО
Анастасію Андріївну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 136, Одеська область;

ОНІЩЕНКО
Віталію Іванівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 183, Херсонська область;

ОНОПРІЄНКА
Сергія Павловича

-

старшого офіцера відділу нормативного забезпечення та функціонування пунктів пропуску управління прикордонного контролю та реєстрації Адміністрації Державної прикордонної служби України;

ОПАНАСЮКА
Дмитра Олександровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’яносербської районної державної адміністрації Луганської області;

ОПАНОВИЧА
Ігоря Андрійовича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 123, Львівська область;

ОРЛОВА
Валентина Валентиновича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 33, Дніпропетровська область;

ОРЛОВУ
Ольгу Ігорівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 32, Дніпропетровська область;

ОСАДЧОГО
Михайла Михайловича

-

заступника голови Шахтарської районної ради Донецької області;

ОСАДЧУ
Людмилу Борисівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 60, Донецька область;

ОСАДЧУ
Олену Михайлівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Київської районної у місті Сімферополі ради;

ОСАДЧУК
Ларису Анатоліївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Чемеровецької районної державної адміністрації Хмельницької області;

ОСАДЧУКА
Костянтина Борисовича

-

головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців Житомирської обласної державної адміністрації;

ОСИПОВУ
Тетяну Юріївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 64, Житомирська область;

ОСОВСЬКУ
Софію Олександрівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 65, Житомирська область;

ОСТАПЕНКА
Андрія Вікторовича

-

начальника відділу з питань перспектив розвитку, технології та якості послуг Державного підприємства спеціального зв’язку;

ОСТАПЧУК
Аллу Іллівну

-

працівника управління документального забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ОТЮСЬКОГО
Івана Юхимовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 39 Дніпропетровська область;

ОШУРКОВА
Олега Васильовича

-

начальника відділу організаційно-правової роботи виконавчого апарату Василівської районної ради Запорізької області;

ПАВЛИКА
Миколу Миколайовича

-

електрика комунального підприємства Київської обласної ради "Управління споруд";

ПАВЛІВ
Зоряну Романівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Шевченківської районної адміністрації Львівської міської ради;

ПАВЛУХІНА
Ярослава Юрійовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 174, Харківська область;

ПАВЛЮКОВА
Івана Олексійовича

-

начальника відділу ТОВ НВП "Медирент";

ПАДАЛКУ
Андрія Віталійовича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Свердловської міської ради Луганської області;

ПАЛІНКАШ
Елеонору Богданівну

-

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 210138 одномандатного виборчого округу № 73, Закарпатська область;

ПАЛЬЧИКОВСЬКУ
Ларису Миколаївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Коропської районної державної адміністрації Чернігівської області;

ПАНТЮКОВУ
Надію Григорівну

-

діловода окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 110, Луганська область;

ПАНЬКЕВИЧА
Василя Григоровича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 115, Львівська область;

ПАППА
Івана Івановича

-

керуючого справами виконавчого апарату Тячівської районної ради Закарпатської області;

ПАРАСКУН
Наталю Михайлівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Жовтневої районної державної адміністрації Миколаївської області;

ПАРХОМЕНКА
Володимира Грігоровича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 5, Автономна Республіка Крим;

ПАРХОМЕНКО
Оксану Григорівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 69, Закарпатська область;

ПАСЕКУ
Володимира Івановича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 186, Херсонська область;

ПАСЕЧНИК
Людмилу Іванівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 010625 одномандатного виборчого округу № 10, Автономна Республіка Крим;

ПАСКАЛЯ
Романа Сергійовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 630734 одномандатного виборчого округу № 176, Харківська область;

ПАСТУХА
Ігоря Олександровича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 183, Херсонська область;

ПАТИНСЬКУ
Світлану В’ячеславівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 050427 одномандатного виборчого округу № 13, Вінницька область

ПАЦАЛАЙ
Тетяну Олексіївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 21, Волинська область;

ПАШКА
Михайла Івановича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 142035 одномандатного виборчого округу № 55, Донецька область;

ПАЩЕНКА
Миколу Анатолійовича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 67, Житомирська область;

ПЕВЦОВУ
Владлену Володимирівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим;

ПЕЛЕХ
Магдалину Федорівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 71, Закарпатська область;

ПЕРЕВЕДЕНЦЕВА
Сергія Степановича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141183 одномандатного виборчого округу № 59, Донецька область;

ПЕРЕДНІКАСА
Сергія Альгиментасовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 47, Донецька область;

ПЕРЕТЯТКО
Наталію Олександрівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Нікопольської районної державної адміністрації Дніпропетровської області;

ПЕРЕТЯТЬКО
Катерину Омелянівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 184, Херсонська область;

ПЕСКОВУ
Олену Володимирівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 173, Харківська область;

ПЕТРАША
Ігоря Володимировича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 188, Хмельницька область;

ПЕТРЕНКО
Антоніну Анатоліївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Черкаської районної державної адміністрації Черкаської області;

ПЕТРОВА
Миколу Юрійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 122, Львівська область;

ПЕТРОСЕНКА
Ігоря Миколайовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 5, Автономна Республіка Крим;

ПЕТРУКА
Олега Васильовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 119, Львівська область;

ПЕЧЕНЕНКО
Ольгу Тимофіївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 143, Одеська область;

ПЕЧОНКІНУ
Наталію Анатоліївну

-

заступника голови районної державної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району;

ПЄРЄВЄРЗЄВА
Володимира Вікторовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 139, Одеська область;

ПИЖЕВСЬКУ
Надію Володимирівну

-

спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Сквирської районної державної адміністрації Київської області;

ПИЛИПА
Василя Михайловича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 16, Вінницька область;

ПИЛИПЕНКО
Віру Митрофанівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 178, Харківська область;

ПИЛИПЕНКО
Оксану Володимирівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Печерської районної в місті Києві державної адміністрації;

ПИЛИПОВЕЦЬ
Валентину Миколаївну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 154, Рівненська область;

ПИЛИПЧУК
Інну Євгенівну

-

завідуючу відділом ведення Державного реєстру виборців Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області;

ПИЛИПЧУК
Тетяну Михайлівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим;

ПИШНОГО
Олександра Анатолійовича

-

головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців Херсонської обласної державної адміністрації;

ПІДДУБНОГО
Олексія Юрійовича

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 221, м. Київ;

ПІРОГ
Вікторію Олегівну

-

бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 189, Хмельницька область;

ПІСКЛОВУ
Тетяну Миколаївну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Октябрської районної у місті Полтаві ради;

ПІСТУНОВУ
Ніну Степанівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 176, Харківська область;

ПІТІЛЯКА
Максима Леонідовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області;

ПІХА
Олега Зеновійовича

-

керівника апарату Яворівської районної державної адміністрації Львівської області;

ПЛИС
Оксану Андріївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 62, Житомирська область;

ПЛОТНІКОВУ
Ірину Сергіївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Криворізької районної державної адміністрації Дніпропетровської області;

ПЛУКАРА
Віталія Володимировича

-

головного консультанта відділу представництва інтересів Комісії в судах юридичного управління Секретаріату Центральної виборчої комісії;

ПОБЕРЕЖНІЧЕНКА
Анатолія Олександровича

-

електромеханіка з ремонту ліфтів ТОВ "Сервісліфтремонт";

ПОВИШЕВУ
Ніну Миколаївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 177, Харківська область;

ПОГОРЕЛОВА
Олександра Володимировича

-

головного спеціаліста організаційного відділу Краснолиманської міської ради Донецької області;

ПОГОРІЛОГО
Леоніда Івановича

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 140, Одеська область;

ПОДГОРЧУКА
Олександра Івановича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 63, Житомирська область;

ПОЗДНЯКОВУ
Інну Василівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 27, Дніпропетровська область;

ПОКОТИЦЬКУ
Любов Зігмундівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 460097 одномандатного виборчого округу № 119, Львівська область;

ПОЛАТАЙКА
Ігоря Орестовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 87, Івано-Франківська область;

ПОЛЕНОК
Ірину Геннадіївну

-

заступника директора з питань виробництва Дніпропетровського обласного вузла спеціального зв’язку Державного підприємства спеціального зв’язку;

ПОЛЕТКУ
Олега Ярославовича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Тисменицької районної державної адміністрації Івано-Франківської області;

ПОЛИЧКО
Ольгу Іванівну

-

касира окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 73, Закарпатська область;

ПОЛІТІКУ
Романа Петровича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 219, м. Київ;

ПОЛІЩУК
Людмилу Філатівну

-

головного консультанта відділу з питань забезпечення функціонування Реєстру управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців;

ПОЛІЩУКА
Валентина Олександровича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 115, Львівська область;

ПОЛОВИНЧАК
Ольгу Іванівну

-

технічного працівника відділу ремонтно-відновних робіт та забезпечення утримання приміщень управління господарського та матеріально-технічного забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії;

ПОЛОСЕНКО
Оксану Олександрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Новоодеської районної державної адміністрації Миколаївської області;

ПОЛЯКОВУ
Олену Миколаївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 33, Дніпропетровська область;

ПОЛЯНСЬКОГО
Юрія Євгеновича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 135, Одеська область;

ПОЛЯНСЬКУ
Каріне Сергіївну

-

працівника відділу взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ПОЛЬЩИКОВА
Ігоря Валерійовича

-

юриста окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 174, Харківська область;

ПОНОМАРЕНКА
Олександра Геннадійовича

-

заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Димитровської міської ради Донецької області;

ПОНОМАРЕНКО
Катерину Опанасівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 170, Харківська область;

ПОПОВА
Володимира Миколайовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 178, Харківська область;

ПОПОВА
Івана Івановича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 204, Чернівецька область;

ПОПОВА
Михайла Олександровича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 44, Донецька область;

ПОПОВИЧ
Людмилу Василівну

-

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 650575 одномандатного виборчого округу № 185, Херсонська область;

ПОПОВИЧ
Марію Петрівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 125, Львівська область;

ПОПОВИЧА
Богдана Романовича

-

юриста окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 73, Закарпатська область;

ПОПОВУ
Ольгу Вікторівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 44, Донецька область;

ПОПЧЕНКО
Галину Степанівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 140400 одномандатного виборчого округу № 47, Донецька область;

ПОРОХНЯКА
Ярослава Орестовича

-

голову Правління ПрАТ "Телеканал "Інтер";

ПОРОШИНА
Вадима Валерійовича

-

заступника начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Євпаторійської міської ради Автономної Республіки Крим;

ПОРТНОВУ
Валентину Іванівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Балаклавської районної державної адміністрації міста Севастополя;

ПОСТОЯ
Олександра Володимировича

-

юриста окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 205, Чернігівська область;

ПОТАПЕНКА
Леоніда Миколайовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 630238 одномандатного виборчого округу № 176, Харківська область;

ПОТАПЕНКА
Олександра Геннадійовича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 183, Херсонська область;

ПОТАПЕНКО
Аліну Геннадіївну

-

провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської міської ради Донецької області;

ПОТІПАКУ
Єгора Олексійовича

-

працівника управління документального забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ПОТУРАЙ
Людмилу Миколаївну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 35 Дніпропетровська область;

ПРАВДИВОГО
Олега Олеговича

-

працівника управління інформатизації Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ПРАКТИКУ
Володимира Івановича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 461316 одномандатного виборчого округу № 124, Львівська область;

ПРАСКО
Олену Олексіївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 175, Харківська область;

ПРЕСНУХІНУ
Аллу Семенівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 4, Автономна Республіка Крим;

ПРЄЕСА
Бруна Пєетеровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим;

ПРИДИБАЙЛА
Анатолія Лівоновича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 66, Житомирська область;

ПРИЙМАКА
Олега Миколайовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Первомайської міської ради Харківської області;

ПРИСТАЯ
Романа Опанасовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 87, Івано-Франківська область;

ПРИШУТОВУ
Аллу Валеріївну

-

провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Нахімовської районної державної адміністрації міста Севастополя;

ПРОДАНА
Сергія Михайловича

-

оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 70, Закарпатська область;

ПРОЖЕГАЧ
Наталію Володимирівну

-

бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 70, Закарпатська область;

ПРОКОПЕНКА
Олександра Миколайовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 104, Луганська область;

ПРОКУДОВУ
Ніну Іванівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 010829 одномандатного виборчого округу № 4, Автономна Республіка Крим;

ПРОНОЗУ
Олексія Володимировича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Орджонікідзевської міської ради Дніпропетровської області;

ПРОТІЧ
Генрієтту Захаріївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Радомишльської районної державної адміністрації Житомирської області;

ПРУДЕНКО
Любов Леонідівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 46, Донецька область;

ПРУДНИКОВУ
Ольгу Петрівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим;

ПУГАЧОВА
Миколу Петровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Кілійської районної державної адміністрації Одеської області;

ПУКІШ
Ірину Карлівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області;

ПУНЬКА
Михайла Вікторовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 222, м. Київ;

ПУРЕЯ
Віталія Григоровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області;

ПУРІЙ
Ірину Ігорівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 121, Львівська область;

ПУСТОВАЛОВУ
Вікторію Миколаївну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Кіровської районної у місті Кіровограді ради;

ПУХОВУ
Людмилу Петрівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 16, Вінницька область;

ПУШ
Ольгу Григорівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 220, м. Київ;

ПШЕНИЧНУ
Наталію Михайлівну

-

керівника центру з сервісної підтримки клієнтів та відділу адміністрації ДП "Коніка Мінолта Україна";

РАДЧЕНКА
Олександра Олексійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 206, Чернігівська область;

РАКОВЦІ
Єву Йосипівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 71, Закарпатська область;

РАХНЯНСЬКУ
Тамару Олегівну

-

працівника юридичного управління Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

РЕБРОВА
Валерія Геннадійовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Іллічівської міської ради Одеської області;

РЕКУН
Ілону Русланівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Корольовської районної у місті Житомирі ради;

РЕП’ЮК
Галину Петрівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 191, Хмельницька область;

РЕПЕЦЬКОГО
Сергія Васильовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 218, м. Київ;

РЕПІНУ
Ірину Юріївну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Южноукраїнської міської ради Миколаївської області;

РЕПРИНЦЕВА
Олександра Володимировича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 72, Закарпатська область;

РЕТЮНІНА
Віктора Костянтиновича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 5, Автономна Республіка Крим;

РЕХВІАШВІЛІ
Тетяну Петрівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Деснянської районної державної адміністрації в місті Києві;

РИЖКОВУ
Людмилу Петрівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 111, Луганська область;

РИЖУК
Ольгу Федорівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 188, Хмельницька область;

РИМАРА
Сергія Миколайовича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 169, Харківська область;

РОЗИГРАЄВУ
Олену Іванівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;

РОМАНІХІНУ
Олену Анатоліївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 185, Херсонська область;

РОМАНОВСЬКУ
Валентину Степанівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 179, Харківська область;

РОМАНЬКА
Юрія Івановича

-

заступника Генерального директора з перспектив розвитку та технології виробництва Державного підприємства спеціального зв’язку;

РОМАЩЕНКА
Івана Андрійовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Великобагачанської районної державної адміністрації Полтавської області;

РОСПОПУ
Івана Івановича

-

начальника цеху телекомунікаційних послуг № 7 м. Мукачеве Закарпатської філії ПАТ "Укртелеком";

РУБІША
Богдана Яношовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 210489 одномандатного виборчого округу № 72, Закарпатська область;

РУДЕНКА
Віктора Володимировича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Щорської районної державної адміністрації Чернігівської області;

РУДЕНКО
Лідію Яківну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 40 Дніпропетровська область;

РУДЮК
Оксану Олександрівну

-

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 610613 одномандатного виборчого округу № 164, Тернопільська область;

РУДЮКА
Сергія Васильовича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 192, Хмельницька область;

РУДЬ
Марину Костянтинівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141877 одномандатного виборчого округу № 43, Донецька область;

РУМИК
Валентину Василівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 650487 одномандатного виборчого округу № 186, Херсонська область;

РУСАК
Олену Вікторівну

-

бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 191, Хмельницька область;

РУСИН
Оксану Василівну

-

начальника архівного відділу Мукачівської районної державної адміністрації Закарпатської області;

РЯБІЦЬКУ
Ніну Василівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 203, Чернівецька область;

РЯБОВУ
Світлану Валеріївну

-

головного спеціаліста, адміністратора безпеки відділу ведення Державного реєстру виборців Ясинуватської міської ради Донецької області;

РЯБОКОНЯ
Сергія Володимировича

-

співробітника охорони Служби 4 комендатури Департаменту охорони об’єктів УДО України;

РЯБЧИЦЬ
Юлію Геннадіївну

-

працівника патронатної служби Центральної виборчої комісії (за угодою);

РЯЗАНЦЕВУ
Ольгу Іванівну

-

головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців Сумської обласної державної адміністрації;

САВЕНКО
Злату Гарріївну

-

начальника відділу обліку, підготовки кадрів та соціального захисту Державного підприємства спеціального зв’язку;

САВІЦЬКУ
Людмилу Володимирівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Снятинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області;

САВЧЕНКА
Ростислава Вікторовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Липоводолинської районної державної адміністрації Сумської області;

САВЧЕНКО
Вікторію Володимирівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Новомосковської районної державної адміністрації Дніпропетровської області;

САВЧЕНКО
Ірину Петрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Ясинуватської міської ради Донецької області;

САВЧЕНКО
Любов Юріївну

-

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 800302 одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;

САГАН
Миколу Михайловича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 165, Тернопільська область;

САЛАБУТУ
Марину Миколаївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Чернігівської області;

САЛАМАТІНУ
Олену Володимирівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Докучаєвської міської ради Донецької області;

САМАРДАК
Ларису Петрівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 560897 одномандатного виборчого округу № 153, Рівненська область;

САМАРСЬКОГО
Олега Ігоровича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 163, Тернопільська область;

САМОЙЛЕНКО
Тамару Вікторівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Харківської районної державної адміністрації Харківської області;

САЯНКІНУ
Ольгу Анатоліївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Приморської районної адміністрації Маріупольської міської ради Донецької області;

СВЕЧИНСЬКУ
Катерину Іванівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 130, Миколаївська область;

СВИНТИЦЬКОГО
Івана Казимировича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 86, Івано-Франківська область;

СВИЩО
Михайла Васильовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 81, Запорізька область;

СВІТЛІЙШОГО
Сергія Вікторовича

-

молодшого інспектора відділу пожежно-профілактичного забезпечення будинків Верховної Ради України Київської обласної державної адміністрації управління з організації пожежно-профілактичної діяльності в державних установах при Головному управління Держтехногенбезпеки у м. Києві;

СВІЩЕВА
Бориса Вікторовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141986 одномандатного виборчого округу № 41, Донецька область;

СЕВЕРУ
Романа Володимировича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Золочівської районної державної адміністрації Львівської області;

СЕМИЧА
Руслана Володимировича

-

юриста окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 61, Донецька область;

СЕНЧУ
Марину Василівну

-

діловода окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 211, м. Київ;

СЕРГЄЄНКА
Валерія Петровича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 35 Дніпропетровська область;

СЕРГІЄНКО
Ірину Анатоліївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Каховської міської ради Херсонської області;

СЕРДЮК
Наталію Миколаївну

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 181, Харківська область;

СЕРЕДУ
Ірину Олексіївну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 175, Харківська область;

СЕРЬОЖЕНКА
Івана Миколайовича

-

заступника начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Бабушкінської районної у місті Дніпропетровську ради;

СИБІГУ
Андрія Івановича

-

директора Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України;

СИДЕЛЬНИКОВУ
Надію Йосипівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Кремінської районної державної адміністрації Луганської області;

СИДОРЕНКО
Парасковію Григорівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 206, Чернігівська область;

СИДОРЕНКО
Світлану Романівну

-

начальника відділу маркетингу та продажу послуг Державного підприємства спеціального зв’язку;

СИДОРЧУК
Ольгу Іванівну

-

технічного працівника відділу ремонтно-відновних робіт та забезпечення утримання приміщень управління господарського та матеріально-технічного забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії;

СИДЮК
Тетяну Володимирівну

-

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141013 одномандатного виборчого округу № 48, Донецька область;

СИНЕЛЬНИК
Віту Павлівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Дніпропетровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області;

СИНИЛО
Надію Павлівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 10, Автономна Республіка Крим;

СИНІЦЬКУ
Наталю Петрівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 187, Хмельницька область;

СИНЯГІВСЬКОГО
Ярослава Миколайовича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області;

СИПАЛО
Наталію Олексіївну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Солонянської районної державної адміністрації Дніпропетровської області;

СИСОЄНКО
Ларису Леонідівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 185, Херсонська область;

СІДЕЯ
Владислава Володимировича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Чопської міської ради Закарпатської області;

СІЗОВА
Сергія Володимировича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 441166 одномандатного виборчого округу № 106, Луганська область;

СІЛКІНА
Олександра Володимировича

-

оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 182, Херсонська область;

СІМАКОВУ
Наталю Михайлівну

-

діловода окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;

СІНГАЄВСЬКУ
Світлану Олексіївну

-

начальника відділу із загальних питань, організаційно-правового забезпечення діяльності ради, її постійних і інших комісій, депутатських груп і фракцій, депутатів, зв’язку з райдержадміністрацією, сільськими, селищними радами виконавчого апарату Ясинуватської районної ради Донецької області;

СІНЕНКОВУ
Вікторію Вікторівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 169, Харківська область;

СІНІКОВА
Олександра Вікторовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 26, Дніпропетровська область;

СІРИК
Галину Миколаївну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 67, Житомирська область;

СІРСЬКОГО
Назара Михайловича

-

заступника начальника управління з організації пожежно-профілактичної діяльності в державних установах при Головному управління Держтехногенбезпеки у м. Києві;

СКИРТУ
Раїсу Іванівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Броварської районної державної адміністрації Київської області;

СКНАРА
Володимира Миколайовича

-

керуючого справами виконавчого комітету Донецької міської ради;

СКОКОВА
Сергія Івановича

-

директора департаменту організаційно-аналітичного, документального та правового забезпечення Державної пенітенціарної служби України;

СКОМАРОВСЬКОГО
Дмитра Сергійовича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Кіровоградської районної державної адміністрації Кіровоградської області;

СКОРИКА
Богдана Петровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Хотинської районної державної адміністрації Чернівецької області;

СКРИПНИК
Марину Олександрівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 135, Одеська область;

СКРИПНИК
Марину Петрівну

-

діловода окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 75, Запорізька область;

СКРИПНИЧЕНКО
Катерину Титівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 159, Сумська область;

СЛАБУНОВУ
Наталію Миколаївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Ізюмської міської ради Харківської області;

СЛИНЯВУКА
Сергія Миколайовича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Дніпровської районної у місті Дніпродзержинськ ради Дніпропетровської області;

СЛІПУХОВА
Владислава Георгійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 40, Дніпропетровська область;

СЛІПЧЕНКА
Олександра Івановича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Гуляйпільської районної державної адміністрації Запорізької області;

СЛІПЧИКА
Володимира Борисовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Іллінецької районної державної адміністрації Вінницької області;

СЛОБОДЯН
Світлану Іванівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 800931одномандатного виборчого округу № 222, м. Київ;

СЛЮСАРЕНКА
Сергія Павловича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Козятинської районної державної адміністрації Вінницької області;

СМАЛЯ
Олександра Петровича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Ковельської районної державної адміністрації Волинської області;

СМИРНОВУ
Олену Іванівну

-

завідуючу відділом ведення Державного реєстру виборців Комсомольської районної у місті Херсоні ради;

СНІЦАРУК
Вікторію Іванівну

-

працівника патронатної служби Центральної виборчої комісії (за угодою);

СОБИЩАНСЬКУ
Оксану Валентинівну

-

діловода окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 190, Хмельницька область;

СОБКА
Романа Максимовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Стрийської міської ради Львівської області;

СОБКО
Наталію Євгеніївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Могилів-Подільської районної державної адміністрації Вінницької області;

СОВУ
Світлану Георгіївну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 441007 одномандатного виборчого округу № 112, Луганська область;

СОКИРКУ
Віталія Михайловича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Яремчанської міської ради Івано-Франківської області;

СОКОЛА
Олега Володимировича

-

заступника начальника Солом’янського районного управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в м. Києві;

СОКОЛОВА
Сергія Юрійовича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 173, Харківська область;

СОКОЛОВУ
Галину Григорівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 220, м. Київ;

СОКОРЧУК
Тетяну Василівну

-

головного консультанта Секретаріату Центральної виборчої комісії;

СОЛДАТОВУ
Луїзу Вікторівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141728 одномандатного виборчого округу № 45, Донецька область;

СОЛОД
Тетяну Анатоліївну

-

головного спеціаліста відділу технічної обробки документів управління документального забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії;

СОЛОМ’ЯНУ
Світлану Вячеславівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 80, Запорізька область;

СОЛОМАХУ
Людмилу Борисівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Білоцерківської районної державної адміністрації Київської області;

СОЛЯНИК
Анну Миколаївну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 218, м. Київ;

СОЛЯР
Марину Геннадіївну

-

начальника відділення обробки інформаційних повідомлень відділу служби "Довіра" Головного центру обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України;

СОЛЬСЬКУ
Віру Миколаївну

-

технічного працівника відділу ремонтно-відновних робіт та забезпечення утримання приміщень управління господарського та матеріально-технічного забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії;

СОМОВУ
Наталю Сергіївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Тернівської міської ради Дніпропетровської області;

СОРОКІНА
Анатолія Анатолійовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Сватівської районної державної адміністрації Луганської області;

СОСНОВСЬКУ
Валентину Іванівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 154, Рівненська область;

СОСНОВСЬКУ
Світлану Олександрівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 79, Запорізька область;

СОХАЦЬКУ
Ірину Володимирівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Віньковецької районної державної адміністрації Хмельницької області;

СПІВАКОВУ
Ірину Володимирівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Троїцької районної державної адміністрації Луганської області;

СТАДУХІНУ
Олену Миколаївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Ірпінської міської ради Київської області;

СТАРИНЕЦЬ
Світлану Миколаївну

-

завідуючу відділом ведення Державного реєстру виборців Богунської районної у місті Житомирі ради;

СТАРИЧЕНКО
Катерину Григорівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Бориспільської міської ради Київської області;

СТАШКА
Івана Андрійовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 610328 одномандатного виборчого округу № 164, Тернопільська область;

СТЕБЛЕВСЬКУ
Тетяну Федорівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 5, Автономна Республіка Крим;

СТЕГНІЙ
Катерину Василівну

-

працівника юридичного управління Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

СТЕПАНОВУ
Ольгу Григорівну

-

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141645 одномандатного виборчого округу № 42, Донецька область;

СТЕПАНЦЯ
Олександра Григоровича

-

генерального директора ТОВ "Сервісліфтремонт";

СТЕПУРУ
Богдана Сергійовича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Київської області;

СТЕФАНИК
Галину Ярославівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Турківської районної державної адміністрації Львівської області;

СТЕФАНСЬКУ
Ларису Миколаївну

-

завідуючу відділом ведення Державного реєстру виборців Жовтневої районної у місті Дніпропетровську ради;

СТЕЦЕНКА
Анатолія Борисовича

-

начальника цеху експедиції Державного підприємства спеціального зв’язку;

СТЕЦЕНКА
Володимира Петровича

-

працівника управління господарського та матеріально-технічного забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

СТЕШЕНКО
Наталю Анатоліївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Старобешівської районної державної адміністрації Донецької області;

СТОЙКУ
Сергія Степановича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 72, Закарпатська область;

СТОЛЯРЕВСЬКУ
Олену Львівну

-

керівника проектів технічної підтримки ТОВ НВП "Медирент";

СТОЛЬНІКОВУ
Антоніну Миколаївну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 82, Запорізька область;

СТОРОЖУК
Валентину Іванівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 79, Запорізька область;

СТОРОЖУК
Тетяну Петрівну

-

оператора ПК окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 12, Вінницька область;

СТОЯНА
Петра Ананійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 133, Одеська область;

СТОЯНОВА
Олексія Хомича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Болградської районної державної адміністрації Одеської області;

СТРАПЧУКА
Анатолія Федоровича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 148, Полтавська область;

СТРЕЛЬНИК
Наталію Миколаївну

-

завідуючу організаційним відділом виконавчого комітету Кіровської міської ради Луганської області;

СТРЕЛЬНИКОВА
Андрія Володимировича

-

провідного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців Харківської обласної державної адміністрації;

СТРІГАНОВУ
Людмилу Григорівну

-

головного консультанта відділу взаємодії з регіональними органами адміністрування Реєстру та контролю за виконанням рішень розпорядника Реєстру управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців;

СТРЮЧЕНКА
Віталія Миколайовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 167, Тернопільська область;

СТУПІНЬ
Вікторію Миколаївну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Луцької районної державної адміністрації Волинської області;

СУВОРОВУ
Оксану Павлівну

-

члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 441190 одномандатного виборчого округу № 106, Луганська область;

СУЛИМУ
Анатолія Віталійовича

-

головного інженера комунального підприємства Київської обласної ради "Управління споруд";

СУРЖЕНКА
Дмитра Олександровича

-

Мануйлівського сільського голову, Шахтарський район Донецької області;

СУРЖЕНКА
Олега Петровича

-

головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців Миколаївської обласної державної адміністрації;

СУРМАЧЕВСЬКОГО
Андрія Юрійовича

-

юриста окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 84, Івано-Франківська область;

СУСЄЛЬНІКОВА
Олега Володимировича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 44, Донецька область;

СУСОЛ
Людмилу Леонідівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 67, Житомирська область;

СУХАРЄВА
Олександра Івановича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Кіровської районної державної адміністрації Автономної Республіки Крим;

СУХАРЧУК
Наталію Володимирівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 186, Херсонська область;

СУШКОВУ
Марію Петрівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141064 одномандатного виборчого округу № 50, Донецька область;

СЮТУ
Ярослава Ярославовича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 130, Миколаївська область;

ТАРАН
Ольгу Олександрівну

-

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141394 одномандатного виборчого округу № 54, Донецька область;

ТАРАНЕЦЬ
Любов Степанівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 165, Тернопільська область;

ТАРАСЕВИЧ
Валентину Сергіївну

-

працівника управління організаційно-методичної роботи Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ТАРАСОВА
Федора Михайловича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Костянтинівської міської ради Донецької області;

ТАРАСОВУ
Світлану Федорівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Бориспільської міської ради Київської області;

ТАТАРИНОВУ
Ганна Ігорівну

-

спеціаліста І категорії відділу ведення та адміністрування Державного реєстру виборців Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України;

ТАТАРКА
Григорія Миколайовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 81, Запорізька область;

ТАТАРОВА
Андрія Павловича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 129, Миколаївська область;

ТАТАРСЬКОГО
Степана Васильовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Борщівської районної державної адміністрації Тернопільської області;

ТАХТАДЖИЄВУ
Любов Іванівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 78, Запорізька область;

ТЕМПЕЛЯ
Юрія Івановича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 68, Закарпатська область;

ТЕПЛИНСЬКОГО
Володимира Миколайовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Брянківської міської ради Луганської області;

ТЕРЛЕЦЬКУ
Наталію Анатоліївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 55, Донецька область;

ТЕРТИЧНУ
Наталію Андріївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 64, Житомирська область;

ТИМОШЕНКА
Дмитра Вікторовича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;

ТИМОШЕНКОВА
Ігоря Миколайовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 130, Миколаївська область;

ТИМЧЕНКА
Руслана Володимировича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області;

ТИМЧУК
Лесю Іванівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 730187 одномандатного виборчого округу № 202, Чернівецька область;

ТИТАРЕНКА
Юрія Дмитровича

-

заступника голови Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації;

ТИХОНОВА
Сергія Віталійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 25, Дніпропетровська область;

ТИЧИНУ
Івана Георгійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 62, Житомирська область;

ТИЧИНУ
Сергія Юрійовича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 66, Житомирська область;

ТИЩЕНКА
Степана Сергійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 81, Запорізька область;

ТИЩЕНКО
Надію Володимирівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 441163 одномандатного виборчого округу № 106, Луганська область;

ТКАЛЕНКО
Ольгу Олександрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Вугледарської міської ради Донецької області;

ТКАЧЕНКА
Олександра Владиславовича

-

генерального директора ТОВ ТРК "Студія 1+1";

ТКАЧЕНКО
Ольгу Василівну

-

технічного працівника відділу ремонтно-відновних робіт та забезпечення утримання приміщень управління господарського та матеріально-технічного забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії;

ТКАЧЕНКО
Ольгу Юріївну

-

секретаря виконавчого комітету Жовтневої районної у місті Луганську ради;

ТКАЧЕНКО
Світлану Віталіївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 62, Житомирська область;

ТКАЧУКА
Дмитра Сергійовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Хмельницької області;

ТКАЧУКА
Юрія Анатолійовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 35 Дніпропетровська область;

ТЛЄМІШОК
Наталію Олександрівну

-

головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців Львівської обласної державної адміністрації;

ТОЛСТУХІНУ
Ольгу Миколаївну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 441081 одномандатного виборчого округу № 112, Луганська область;

ТОПОЛОВУ
Ірину Станіславівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 222, м. Київ;

ТОРОПОВУ
Любов Дмитрівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району;

ТРЕМАСОВУ
Ларису Микитівну

-

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 140622 одномандатного виборчого округу № 46, Донецька область;

ТРЕМБАК
Ніну Антонівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 113, Луганська область;

ТРЕТЯКА
Юрія Васильовича

-

заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Димитровської міської ради Донецької області;

ТРИГУБ
Тетяну Миколаївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;

ТРИГУБА
Юрія Володимировича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Решетилівської районної державної адміністрації Полтавської області;

ТРИТКА
Степана Михайловича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 461051 одномандатного виборчого округу № 119, Львівська область;

ТРІСКУНА
Олександра Вікторовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Жмеринської районної державної адміністрації Вінницької області;

ТРІФАН
Ганну Олександрівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 139, Одеська область;

ТРОФИМОВУ
Марію Анатоліївну

-

працівника відділу зведеного планування та фінансування Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ТРОШИНУ
Людмилу Іванівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 210, Чернігівська область;

ТРУСОВУ
Надію Терентіївну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 210, Чернігівська область;

ТРУШНІКОВУ
Алевтину Федорівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 010626 одномандатного виборчого округу № 10, Автономна Республіка Крим;

ТУЗІКОВУ
Ларису Миколаївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Канівської районної державної адміністрації Черкаської області;

ТУЛЯКОВУ
Галину Павлівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 134, Одеська область;

ТУНІК
Любов Вікторівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 207, Чернігівська область;

ТУРА
Леоніда Леонідовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Василівської районної державної адміністрації Запорізької області;

ТУРАНСЬКОГО
Віктора Васильовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Монастириської районної державної адміністрації Тернопільської області;

ТЯГНІЯ
Сергія Володимировича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 222, м. Київ;

УГНІВЕНКО
Ольгу Іллівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Бородянської районної державної адміністрації Київської області;

УДОДА
Миколу Петровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Чорнобаївської районної державної адміністрації Черкаської області;

УДОДЮКА
Валерія Павловича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 21, Волинська область;

УЖВУ
Валентину Василівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 36, Дніпропетровська область;

УКРАЇНСЬКУ
Віру Олександрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Жовтневої районної адміністрації Маріупольської міської ради Донецької області;

УЛІЦКУ
Оксану Михайлівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області;

УРАСОВА
Володимира Володимировича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Крижопільської районної державної адміністрації Вінницької області;

УРЕЦЬКУ
Олену Ігорівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим;

УСТЕНКО
Юлію Станіславівну

-

заступника начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Солом’янської районної у м. Києві державної адміністрації;

УСТИМЕНКО
Людмилу Григорівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Широківської районної державної адміністрації Дніпропетровської області;

УСТИМЕНКО
Майю Миколаївну

-

керівника апарату Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації;

УСТИМОВУ
Олену Володимирівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 182, Херсонська область;

УСТИЧЕНКО
Наталію Олександрівну

-

працівника управління документального забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ФАБІНСЬКУ
Мар’яну Петрівну

-

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 461986 одномандатного виборчого округу № 115, Львівська область;

ФАРИК
Світлану Володимирівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 136, Одеська область;

ФЕДАКА
Максима Сергійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 107, Луганська область;

ФЕДЕЦЬКУ
Вікторію Борисівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Острозької міської ради Рівненської області;

ФЕДОРІВСЬКУ
Валентину Тихонівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 215, м. Київ;

ФЕДОРОВУ
Ірину Василівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 184, Херсонська область;

ФЕДОРУК
Зою Олександрівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 050420 одномандатного виборчого округу № 13, Вінницька область;

ФЕНЮКА
Василя Володимировича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Дубенської міської ради Рівненської області;

ФИЛИПІВ
Світлану Миколаївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 88, Івано-Франківська область;

ФІЛЕВИЧА
Леоніда Григоровича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 31, Дніпропетровська область;

ФІЛІМОНОВА
Артема Олександровича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців адміністрації Ленінського району Миколаївської міської ради;

ФІЛІМОНОВА
Дмитра Сергійовича

-

керівника відділу по роботі з комерційними організаціями ПрАТ "Інком";

ФІЛІМОНОВУ
Тетяну Сергіївну

-

завідуючу відділом ведення Державного реєстру виборців Петровської районної у місті Донецьку ради;

ФІЛІПЧЕНКО
Олену Анатоліївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 82, Запорізька область;

ФІНЯКА
Руслана Михайловича

-

головного спеціаліста відділу ремонтно-відновних робіт та забезпечення утримання приміщень управління господарського та матеріально-технічного забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії;

ФІСЕНКА
Івана Михайловича

-

друкаря офсетного плоского друкування цеху офсетного друку Державного підприємства "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів";

ФОМЕНКА
Леоніда Дмитровича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 107, Луганська область;

ФОМИЧЕВУ
Варвару Анатоліївну

-

працівника управління господарського та матеріально-технічного забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ФРОЛОВА
Анатолія Івановича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 185, Херсонська область;

ФУЛЕЯ
Артема Михайловича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Берегівської районної державної адміністрації Закарпатської області;

ФУРДИПАЛ
Тамару Леонідівну

-

провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Вінницької районної державної адміністрації Вінницької області;

ФУРСУ
Сергія Вікторовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 800297 одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;

ФУРСЯК
Світлану Миколаївну

-

оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 152, Рівненська область;

ФУЧКО
Олену Дмитрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Диканської районної державної адміністрації Полтавської області;

ФЮТА
Павла Вікторовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 441375 одномандатного виборчого округу № 105, Луганська область;

ХАЛАШ
Олену Миколаївну

-

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 010148 одномандатного виборчого округу № 3, Автономна Республіка Крим;

ХАЛЕЦЬКОГО
Юрія Михайловича

-

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141758 одномандатного виборчого округу № 45, Донецька область;

ХАЛІНА
Євгена Володимировича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 106, Луганська область;

ХАЛІПОВА
Павла Юрійовича

-

головного консультанта відділу технологічного забезпечення функціонування Реєстру управління технологічного та програмного забезпечення функціонування Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців;

ХАПКА
Богдана Степановича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 121, Львівська область;

ХАРЛАМОВА
Анатолія Георгійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 216, м. Київ;

ХАРЛАНА
Валерія Олександровича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 171, Харківська область;

ХАРЧЕНКА
Григорія Тимофійовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 230869 одномандатного виборчого округу № 74, Запорізька область;

ХАРЧЕНКА
Олексія Васильовича

-

оператора ПК окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим;

ХАРЧЕНКО
Людмилу Миколаївну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 142206 одномандатного виборчого округу № 56, Донецька область;

ХИЖНЯКА
Євгена Сергійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 135, Одеська область;

ХМІЛЬОВУ
Оксану Леонідівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Голованівської районної державної адміністрації Кіровоградської області;

ХОДУСА
Дмитра Олександровича

-

радника Голови Центральної виборчої комісії (на громадських засадах);

ХОЛІНА
Романа Володимировича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області;

ХОМЕНКА
Володимира Григоровича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 800224 одномандатного виборчого округу № 212, м. Київ;

ХОМЕНКО
Віру Федорівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 800227 одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;

ХОРОЛЬСЬКУ
Олену Миколаївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 38, Дніпропетровська область;

ХОРУЖЕВСЬКОГО
Олександра Григоровича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Софіївської районної державної адміністрації Дніпропетровської області;

ХРЕБТО
Максима Юрійовича

-

юриста окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 169, Харківська область;

ХРИСТЕНКА
Олега Олексійовича

-

працівника патронатної служби Центральної виборчої комісії (за угодою);

ХРОБАТЕНКО
Олександру Віталіївну

-

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 800238 одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;

ХРОМОВУ
Ольгу Михайлівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Стахановської міської ради Луганської області;

ЦАБЕНКО
Лесю Григорівну

-

провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації Черкаської області;

ЦАРЬОВУ
Олену Владиславівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 225, м. Севастополь;

ЦЕЛЮК
Людмилу Миколаївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 153, Рівненська область;

ЦЕНДРИКОВА
Володимира Миколайовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Корецької районної державної адміністрації Рівненської області;

ЦИГАНЧУКА
Василя Івановича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 215, м. Київ;

ЦИГВІНЦЕВА
Миколу Миколайовича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 69, Закарпатська область;

ЦИМБРАК
Іванну Павлівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Підволочиської районної державної адміністрації Тернопільської області;

ЦІШЕЦЬКОГО
Адама Павловича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 460001 одномандатного виборчого округу № 119, Львівська область;

ЧАБАНОВУ
Валентину Іванівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Котовської районної державної адміністрації Одеської області;

ЧАГОВЕЦЬ
Ірину Борисівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 179, Харківська область;

ЧАЗОВУ
Ольгу Сергіївну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Володимир-Волинської районної державної адміністрації Волинської області;

ЧАЙКОВСЬКОГО
Олександра Вікторовича

-

інженера-програміста ТОВ НВП "Медирент";

ЧАЙКОВСЬКУ
Галину Олексіївну

-

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 260052 одномандатного виборчого округу № 89, Івано-Франківська область;

ЧАЙКОВСЬКУ
Наталію Михайлівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 230918 одномандатного виборчого округу № 75, Запорізька область;

ЧАЙКУ
Дмитра Володимировича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 172, Харківська область;

ЧЕБАНЕНКО
Олену Дмитрівну

-

консультанта-викладача (тренера) Міжнародної фундації виборчих систем;

ЧЕКАНА
Сергія Михайловича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 730339 одномандатного виборчого округу № 202, Чернівецька область;

ЧЕЛЯДИН
Марію Степанівну

-

першого заступника голови Рогатинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області;

ЧЕПАКОВА
Василя Сергійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 208, Чернігівська область;

ЧЕРДАКЛІЄВУ
Світлану Юріївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців районної адміністрації Запорізької міської ради по Жовтневому району;

ЧЕРЕПАХУ
Ганну Михайлівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 181, Харківська область;

ЧЕРКАС
Ірину Василівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Центрально-Міської районної у місті Кривому Розі ради Дніпропетровської області;

ЧЕРКАСА
Петра Харламповича

-

секретаря Микитівської адміністрації Горлівської міської ради Донецької області;

ЧЕРКАШИНУ
Олену Михайлівну

-

вчителя російської мови і літератури Верхньоторецької загальноосвітньої школи І - Ш ступенів Ясинуватського району Донецької області;

ЧЕРНЕНКА
Віталія Арсентійовича

-

керівника апарату Старобільської районної державної адміністрації Луганської області;

ЧЕРНЕНКО
Наталію Вікторівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 104, Луганська область;

ЧЕРНИШОВУ
Оксану Михайлівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Лохвицької районної державної адміністрації Полтавської області;

ЧЕРНІЙ
Ольгу Іванівну

-

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 441406 одномандатного виборчого округу № 105, Луганська область;

ЧЕРНІКОВА
Костянтина Георгійовича

-

заступника голови Слов’янської районної державної адміністрації Донецької області;

ЧЕРНОВУ
Галину Дем’янівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 75, Запорізька область;

ЧЕРНОВУ
Нелю Леонідівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 32, Дніпропетровська область;

ЧЕРНЯВСЬКУ
Оксану Володимирівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 112, Луганська область;

ЧЕРНЯКА
Олексія Сергійовича

-

фельд’єгер з спеціальних доручень Харківського обласного вузла спеціального зв’язку Державного підприємства спеціального зв’язку;

ЧЕРТІЛІНУ
Галину Вікторівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Южненської міської ради Одеської області;

ЧЕХРІЯ
Олександра Михайловича

-

юриста окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 126, Львівська область;

ЧИЖ
Ольгу Петрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Зачепилівської районної державної адміністрації Харківської області;

ЧИЖЕВСЬКОГО
Ігоря Миколайовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 136, Одеська область;

ЧИЖЕВСЬКОГО
Олександра Павловича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Овруцької районної державної адміністрації Житомирської області;

ЧИРВУ
Ганну Григорівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Золотоніської районної державної адміністрації Черкаської області;

ЧОБОТАРЯ
Романа Романовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 202, Чернівецька область;

ЧОД
Марію Теодозіївну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 461749 одномандатного виборчого округу № 123, Львівська область;

ЧОЛОМБИТЬКО
Тамару Олексіївну

-

керуючу справами виконкому Рубіжанської міської ради Луганської області;

ЧОРНОГО
Григорія Григоровича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 207, Чернігівська область;

ЧОРНОПИСЬКОГО
Фрола Івановича

-

головного консультанта відділу прикладного програмного забезпечення та адміністрування Реєстру управління технологічного та програмного забезпечення функціонування Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців;

ЧУБАРЕНКА
Олега Олександровича

-

юриста окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 173, Харківська область;

ЧУБЕНКО
Зою Юріївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців адміністрації Ленінського району Харківської міської ради;

ЧУБІРКУ
Оксану Михайлівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 460596 одномандатного виборчого округу № 123, Львівська область;

ЧУГАЙ
Тетяну Степанівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 124, Львівська область;

ЧУЖИКОВА
Дениса Юрійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 182, Херсонська область;

ЧУЖИНОВУ
Тамару Максимівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 109, Луганська область;

ЧУЙКО
Олену Вікторівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Верхньодніпровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області;

ЧУЙКОВУ
Аллу Вікторівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 142261 одномандатного виборчого округу № 58, Донецька область;

ЧУКЛЮ
Дідіну Василівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 203, Чернівецька область;

ЧУЛИКА
Костянтина Броніславовича

-

електрика комунального підприємства Київської обласної ради "Управління споруд";

ЧУМАЧЕНКО
Олену Станіславівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 168, Харківська область;

ЧУХІЛЬ
Інну Сергіївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 173, Харківська область;

ШАВЛАЯ
Володимира Йосиповича

-

керуючого справами виконавчого комітету Краснодонської міської ради Луганської області;

ШАЛАМАЙ
Людмилу Петрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Тетіївської районної державної адміністрації Київської області;

ШАПОВАЛОВУ
Ольгу Леонтіївну

-

завідуючого відділом ведення Державного реєстру виборців Ленінської районної у місті Донецьку ради;

ШАРГОРОДСЬКОГО
Євгенія Вікторовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Піщанської районної державної адміністрації Вінницької області;

ШАРИГУ
Ольгу Олександрівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Катеринопільської районної державної адміністрації Черкаської області;

ШАТОХІНА
Сергія Анатолійовича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 181, Харківська область;

ШАХІДЗЕ
Ірину Володимирівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 154, Рівненська область;

ШВАБА
Миколу Олександровича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 130, Миколаївська область;

ШВЕНДУ
Василя Михайловича

-

начальника Мукачівського МВ (з обслуговування м. Мукачева та Мукачівського р-ну) УМВС України в Закарпатській області;

ШВЕЦОВУ
Любов Олександрівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 184, Херсонська область;

ШВОРАК
Світлану Павлівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області;

ШЕВКУНОВА
Олександра Васильовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців районної адміністрації Запорізької міської ради по Орджонікідзевському району;

ШЕВЦОВА
Ігоря Леонідовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 113, Луганська область;

ШЕВЧЕНКА
Сергія Івановича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Срібнянської районної державної адміністрації Чернігівської області;

ШЕВЧЕНКО
Ганну Іванівну

-

прибиральницю Комунального підприємства Київської обласної ради "Управління споруд";

ШЕВЧУК
Аллу Миколаївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 65, Житомирська область;

ШЕВЧУКА
Володимира Павловича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Рівненської районної державної адміністрації Рівненської області;

ШЕВЧУКА
Дмитра Анатолійовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 12, Вінницька область;

ШЕМЕЧКО
Лесю Богданівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Стрийської районної державної адміністрації Львівської області;

ШЕПЕТУХУ
Марину Вікторівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Рокитнівської районної державної адміністрації Рівненської області;

ШЕРЕМЕТУ
Зіновію Володимирівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Рогатинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області;

ШЕСТОЗУБ
Тетяну Миколаївну

-

заступника завідуючого відділом ведення Державного реєстру виборців Новозаводської районної у місті Чернігові ради;

ШИЙКО
Вікторію Юріївну

-

провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Самбірської районної державної адміністрації Львівської області;

ШИЛІНУ
Оксану Миколаївну

-

оператора ПК окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 12, Вінницька область;

ШИМАН
Ірину Юріївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Шосткинської міської ради Сумської області;

ШИНКАРУК
Любов Дорофіївну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 070777 одномандатного виборчого округу № 21, Волинська область

ШИПІЛОВУ
Юлію Олександрівну

-

консультанта-викладача (тренера) Міжнародної фундації виборчих систем;

ШИРІНСЬКОГО
Аліма Мамбетовича

-

Вугледарського міського голову, Донецька область;

ШЛАПАКА
Олексія Віталійовича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141919 одномандатного виборчого округу № 43, Донецька область;

ШМАКОВУ
Галину Петрівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 78, Запорізька область;

ШОСТАК
Руслану Вікторівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Краматорської міської ради Донецької області;

ШОСТАКА
Володимира Володимировича

-

працівника управління господарського та матеріально-технічного забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ШПАК
Ірину Михайлівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 69, Закарпатська область;

ШПАЧИНСЬКУ
Ніну Василівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 186, Херсонська область;

ШПІТЬКО
Альону Іванівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 191, Хмельницька область;

ШРІБАКА
Володимира Івановича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Новороздільської міської ради Львівської області;

ШТАНКЕВИЧ
Олену Ігорівну

-

оператора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;

ШУЛЬГУ
Людмилу Василівну

-

завідуючу відділом підготовки нормативно-правових актів управління правового забезпечення Служби розпорядника Державного реєстру виборців;

ШУЛЬПЯКОВА
Валерія Юрійовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 104, Луганська область;

ШУЛЬСЬКОГО
Бориса Зеновійовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Чортківської районної державної адміністрації Тернопільської області;

ШУМ
Людмилу Леонідівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 070592 одномандатного виборчого округу № 19, Волинська область;

ШУМЕЛЯНКО
Леонілу Михайлівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Рівненської міської ради Рівненської області;

ШУПТУ
Олександра Михайловича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 6, Автономна Республіка Крим;

ШУСТОВА
Миколу Васильовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 152, Рівненська область;

ШУТАНОВА
Віталія Валентиновича

-

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 850125 одномандатного виборчого округу № 225, м. Севастополь;

ШУТОВА
Валентина Володимировича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 225, м. Севастополь;

ЩЕГЛОВА
Олександра Валерійовича

-

інженера-програміста ТОВ НВП "Медирент";

ЩЕЛКУНОВУ
Світлану Володимирівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 181, Харківська область;

ЩЕПАЩЕНКО
Ніну Сергіївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 81, Запорізька область;

ЩЕРБАК
Ірину Миколаївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 136, Одеська область;

ЩЕРБАКОВУ
Ольгу Юріївну

-

заступника директора Департаменту з організаційної роботи - начальника організаційно-контрольного відділу Керченської міської ради Автономної Республіки Крим;

ЩЕРБАТЮК
Надію Петрівну

-

головного консультанта організаційного відділу управління організаційно-методичної роботи Секретаріату Центральної виборчої комісії;

ЩЕРБИНУ
Галину Михайлівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 205, Чернігівська область;

ЩЕРБЯКА
Олега Олександровича

-

спеціаліста І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців Летичівської районної державної адміністрації Хмельницької області;

ЩУКИНУ
Валентину Степанівну

-

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 140160 одномандатного виборчого округу № 60, Донецька область;

ЩУР
Надію Кіндратівну

-

медсестру медпункту Київської обласної державної адміністрації;

ЮЗВУ
Валерія Миколайовича

-

начальника відділу охорони Громадського порядку Голосіївського РУГУ МВС України в м. Києві;

ЮР’ЄВУ
Олену Анатоліївну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 139, Одеська область;

ЮРЕСКУЛ
Вікторію Олександрівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 135, Одеська область;

ЮРКОВУ
Меланію Еммануїлівну

-

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 210340 одномандатного виборчого округу № 70, Закарпатська область;

ЮСУПОВУ
Юлію Володимирівну

-

головного спеціаліста відділу спеціальних перевірок управління спеціальних перевірок та довідкового обліку Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення Міністерства внутрішніх справ України;

ЮЦЕВИЧ
Тетяну Юріївну

-

працівника управління документального забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ЯГОЛУ
Світлану Василівну

-

працівника управління документального забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ЯЗЕПОВУ
Валентину Ярославівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 43, Донецька область;

ЯКИМЕНКА
Анатолія Олександровича

-

електромеханіка з ремонту ліфтів ТОВ "Сервісліфтремонт";

ЯКИМЕНКА
Володимира Васильовича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 5, Автономна Республіка Крим;

ЯКУБСЬКОГО
Володимира Микитовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації Запорізької області;

ЯКУЩЕНКА
Яна Олександровича

-

працівника управління організаційно-методичної роботи Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);

ЯМПОЛЬСЬКУ
Любов Іванівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 186, Херсонська область;

ЯНКО
Ніну Сергіївну

-

технічного працівника відділу ремонтно-відновних робіт та забезпечення утримання приміщень управління господарського та матеріально-технічного забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії;

ЯНКОВСЬКОГО
Михайла Анатолійовича

-

інженера технічного супроводу ТОВ НВП "Медирент";

ЯНСОНСА
Оскара Ояровича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 216, м. Київ;

ЯНУШКЕВИЧ
Світлану Василівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Деснянської районної у місті Чернігові ради;

ЯНЦЕЛОВСЬКУ
Валентину Петрівну

-

консультанта-викладача (тренера) Міжнародної фундації виборчих систем;

ЯРМОЛЕНКО
Наталію Вікторівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 45, Донецька область;

ЯРОВОГО
Юрія Володимировича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області;

ЯСНИСЬКОГО
Ігоря Івановича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 116, Львівська область;

ЯСНОГОР
Людмилу Станіславівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Володарської районної державної адміністрації Київської області;

ЯЦИК
Олену Леонтіївну

-

начальника відділу внутрішньої політики Жданівської міської ради Донецької області.

Голова
Центральної виборчої комісії



В.ШАПОВАЛ

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: