open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 3 січня 2013 року № 1

Про визнання обраними народними депутатами України Поляченка Ю.В., Заца О.В., Благодира Ю.А.

Верховна Рада України Постановами від 25 грудня 2012 року № 12-VII№ 14-VII, що надійшли до Центральної виборчої комісії 26 грудня 2012 року, достроково припинила повноваження народних депутатів України Кожари Леоніда Олександровича, Лавриновича Олександра Володимировича, Табачника Дмитра Володимировича, обраних 28 жовтня 2012 року в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі від Партії регіонів, у зв’язку з особистими заявами про складення ними депутатських повноважень.

Розглянувши зазначені Постанови Верховної Ради України, Центральна виборча комісія встановила.

Згідно з частиною першою статті 105 Закону України "Про вибори народних депутатів України" у разі дострокового припинення повноважень депутата, обраного у загальнодержавному окрузі на підставах і в порядку, передбачених Конституцією України і законами України, у строк не раніш як на шостий день з дня отримання відповідного рішення Центральна виборча комісія своїм рішенням визнає обраним депутатом наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку відповідної партії.

Кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку Партії регіонів, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі зареєстровано постановою Центральної виборчої комісії від 7 серпня 2012 року № 180.

Враховуючи викладене, відповідно до частини першої статті 105 Закону України "Про вибори народних депутатів України" та протоколу Центральної виборчої комісії про результати виборів народних депутатів України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від 10 листопада 2012 року, керуючись статтями 11 – 13, пунктами 14, 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Визнати обраними народними депутатами України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі:

Поляченко Юрій Володимирович, 1963 року народження, освіта вища, директор, Національний інститут хірургії та трансплантології імені Шалімова, проживає в місті Києві, безпартійний, включений до виборчого списку Партії регіонів під № 76.

Зац Олександр Вікторович, 1976 року народження, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Донецьку, член Партії регіонів, включений до виборчого списку Партії регіонів під № 77.

Благодир Юрій Анатолійович, 1974 року народження, освіта вища, радник Голови Верховної Ради України, проживає в місті Рівному, безпартійний, включений до виборчого списку Партії регіонів під № 78.

2. Витяг із цієї постанови про визнання Поляченка Ю.В., Заца О.В., Благодира Ю.А. обраними народними депутатами України оприлюднити шляхом опублікування в газетах "Голос України" та "Урядовий кур’єр".

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісіїВ.ШАПОВАЛ

 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: