open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

03.01.2013 № 25/5


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
8 січня 2013 р.
за № 67/22599

Про затвердження Змін до Положення про майстерню установи виконання покарань, слідчого ізолятора

З метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до Кримінального процесуального кодексу України та відповідно до статті 6 Кримінально-виконавчого кодексу України, статті 16 Закону України “Про попереднє ув’язнення” НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Положення про майстерню установи виконання покарань, слідчого ізолятора, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 22 березня 2012 року № 442/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 березня 2012 року за № 437/20750, що додаються.

2. Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції України (Зеркаль О.В.) подати цей наказ на державну реєстрацію в установленому законодавством порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної пенітенціарної служби України генерал-лейтенанта внутрішньої служби Дуку О.О. і департамент виробничої діяльності та ресурсного забезпечення Державної пенітенціарної служби (Пудак В.А.).

Перший заступник Міністра

І.І. Ємельянова

ПОГОДЖЕНО:


Голова Державної пенітенціарної служби України


Заступник Міністра соціальної політики України -
керівник апарату

О.В. Лісіцков
В. Коломієць
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
юстиції України
03.01.2013  № 25/5


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
8 січня 2013 р.
за № 67/22599

ЗМІНИ
до Положення про майстерню установи виконання покарань, слідчого ізолятора

1. У пункті 5.1 розділу V слова “слідчого, органу дізнання або суду, у провадженні яких перебуває справа” замінити словами “слідчого або суду, які здійснюють кримінальне провадження”.

2. Після розділу V доповнити новим розділом VI такого змісту:

“VI. Особливості організації виготовлення виробів сувенірної продукції в майстерні

6.1. До виробів сувенірної продукції (далі - вироби) належать художні вироби побутового та декоративного призначення. Орієнтовний перелік виробів наведено в додатку 9 до цього Положення.

6.2. Організація виготовлення виробів здійснюється виключно на дільниці виготовлення виробів (далі - дільниця) у відокремлених приміщеннях майстерні установи з окремим входом, що замикається на замок.

Місцезнаходження дільниці визначається наказом по установі.

Облаштування інших приміщень для виготовлення виробів забороняється.

6.3. На вході в приміщення дільниці вивішується табличка із зазначенням назви дільниці, прізвища відповідальної посадової особи, яка здійснює керівництво дільницею (далі - відповідальна особа), режиму роботи, а також списку осіб з числа персоналу установи, які мають право доступу на дільницю.

6.4. Доступ персоналу установи на дільницю обмежується переліком осіб з числа персоналу відповідних служб установи, які забезпечують виведення на роботу та повернення з роботи засуджених і осіб, узятих під варту, дотримання вимог належної охорони та ізоляції, санітарії і гігієни, правил охорони праці, техніки безпеки та пожежної безпеки, контроль за поведінкою засуджених і осіб,

узятих під варту, на робочих місцях. Зазначений перелік посадових осіб визначається наказом по установі.

6.5. На дільниці для наочності працюючим встановлюється стенд, на якому розміщують зразки виробів (у вигляді макетів, фотознімків тощо), які виготовляються або виготовлялися раніше.

6.6. Зразок виробу (при необхідності) та протокол погодження договірної ціни погоджуються із замовником.

6.7. Закріплення робітників за робочими місцями та обладнанням на дільниці здійснюється відповідальною особою та супроводжується відповідним записом у книзі реєстрації закріплення робітників за робочими місцями та обладнанням за формою згідно з додатком 10 до цього Положення.

6.8. На дільниці облаштовуються комора або шафа, що замикається на замок, де зберігається ріжучий інструмент для виготовлення продукції (далі - інструмент).

Інструмент клеймується надписом «ДСП» (дільниця сувенірної продукції) та щодня видається (приймається) відповідальною особою працюючим на дільниці. При видачі (прийманні) інструменту проводиться його поштучний запис у книзі видачі та приймання інструменту за формою згідно з додатком 11 до цього Положення.

6.9. Кожний виріб перед початком його виготовлення на дільниці реєструється відповідальною особою в книзі обліку виробів сувенірної продукції за формою згідно з додатком 12 до цього Положення.

6.10. Незакінчені вироби в кінці робочого дня здаються відповідальній особі та зберігаються у коморі або шафі.

6.11. В кінці робочого дня вхід на дільницю, а також комори (шафи) для зберігання інструменту та незакінчених виробів замикаються на замок і опломбовуються відповідальною особою.

Допускається зберігати інструмент і незакінчені вироби в одній коморі (шафі).

6.12. При передачі виробу на склад установи у накладній вказується номер реєстрації виробу в книзі обліку виробів сувенірної продукції.

Кожну накладну на передачу виробу на склад установи підписують відповідальна особа та посадова особа установи, яка відповідно до розподілу функціональних обов’язків організовує роботу з питань залучення засуджених до праці та трудової адаптації.

6.13. При виявленні адміністрацією установи або відповідальною особою під час проведення перевірок та здійснення нагляду за особами, які працюють у майстерні (на дільниці), необлікованого виробу, інструменту або інших недоліків складається акт.

Необлікований закінчений виріб реєструється в книзі обліку виробів сувенірної продукції і передається на склад установи для подальшої оцінки та реалізації через крамницю установи.

Незавершений виріб повертається на дільницю для доробки.

Необлікований інструмент клеймується і реєструється у книзі видачі та приймання інструменту.”.

У зв’язку з цим розділи VI, VII вважати відповідно розділами VII, VIII.

3. Доповнити Положення додатками 9-12, що додаються.

Директор Департаменту
взаємодії з органами владиО.В. Зеркаль
Додаток 9
до Положення про майстерню
установи виконання покарань,
слідчого ізолятора

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК
виробів сувенірної продукції

Види робіт

Найменування виробів

1

2

Вишивання

Вироби з ручним та машинним вишиванням: купони, блузи жіночі та дитячі, сорочки чоловічі та хлопчачі, куртки чоловічі, сукні, костюми, фартухи, халати, сарафани, спідниці, комірці, головні та носові хустки, панно, портьєри, ламбрекени, рушники, килимки, скатертини, серветки, постільна білизна тощо

Декоративне вишивання

Рушники, скатертини, серветки, килимки, штори, портьєри, покривала, накидки, фартухи, наволочки декоративні, купони для суконь та спідниць, плахти, метражні плахтові тканини, плахтові килимки, панно, накидки, крайки, рушники, сумки тощо

Виготовлення килимів та килимових виробів

Безворсові килими з геометричним і рослинним орнаментом, гуцульські верети, налавники, наволочки для диванних подушок, килимки на дивани, крісла, стільці та сидіння автомобілів тощо

Художня обробка деревини

Скульптурні вироби та іграшки, столярні і токарні вироби з різьбленням, інкрустацією, розписом та випалюванням: дошки для ігор, скриньки, обкладинки для альбомів та вітальних адрес, рахви, барильця, вази для олівців, пенали, набори для спецій та сипучих продуктів, кухонні набори, жіночі прикраси (намиста, брошки, кулони, браслети), декоративні панно і тарілки, цигарниці, брелоки, ложки, хлібниці, портсигари, трубки, сільнички, мундштуки, туалетні коробки, пудрениці, запонки тощо

Виготовлення виробів з рослинної сировини

Плетені вироби з лози, рогози, соломи і кукурудзяного листа: жіночі сумки, підставки для фруктів, хлібниці, футляри для скляного посуду, підвіски для квітів, закладки для книг тощо

Вироби художньої кераміки

Гончарні та майолікові вироби художньої кераміки: глечики, макітри, миски, горшки, кружки, куманці, баклаги, барильця, гарбузи, набори для спецій і сипучих продуктів, вази, декоративні тарілки, декоративна скульптура, підсвічники, набори для пиття, вареників, інших національних страв тощо

Декоративні розписи

Скриньки, пальчатниці, пудрениці, тарілки, вази, ложки, кухонні набори, набори для спецій тощо

Ручне художнє в’язання

Рукавиці, шарфи, шапки, гетри, шкарпетки тощо
Додаток 10
до Положення про майстерню
установи виконання покарань,
слідчого ізолятора

КНИГА РЕЄСТРАЦІЇ
закріплення робітників за робочими місцями та обладнанням

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові робітника

Номер відділення соціально-психологічної служби

Номер робочого місця та найменування обладнання, що закріплюється за робітником (інвентарний номер)

Примітка

1

2

3

4

5


Додаток 11
до Положення про майстерню
установи виконання покарань,
слідчого ізолятора

КНИГА
видачі та приймання інструменту

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові робітника

Номер відділення соціально-психологічної служби

Поштучний перелік інструменту

Дата і час отримання інструменту

Підпис особи, яка отримала інструмент

Дата і час здачі інструменту

Підпис особи, яка прийняла інструмент

Примітка

1

2

3

4

5

6

7

8

9Додаток 12
до Положення про майстерню
установи виконання покарань,
слідчого ізолятора

КНИГА ОБЛІКУ
виробів сувенірної продукції

№ з/п

Найменування виробу

Дата початку виготовлення виробу

Дата закінчення виготовлення виробу

Виконавець

Замовник (номер договору, дата, кількість одиниць)

Підпис відповідальної особи

Номер накладної і дата передачі виробу на склад

1

2

3

4

5

6

7

8

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: