open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст
Чинна

УГОДА (CC-UP-1202IA02)
між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Сполучених Штатів Америки про виконання додаткових положень до Договору про взаємозабезпечення матеріально-технічними засобами та обмін послугами між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки

Дата підписання:

23.01.2013

24.01.2013

Дата набрання чинності для України:

24.01.2013

Преамбула

Міністерство оборони України та Міністерство оборони Сполучених штатів Америки (далі - Сторони), з метою подальшої раціоналізації та стандартизації діяльності, досягнення взаємосумісності, а також підвищення рівня готовності та захищеності національних сил в Ісламській Республіці Афганістан, через посилення співробітництва в сфері логістики, погодились на взаємний обмін логістичним забезпеченням, ресурсами та послугами, визнаючи, що Договір про взаємозабезпечення матеріально-технічними засобами та обмін послугами між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки від 19 листопада 1999 року (US-UP-01) (далі - Договір) є підставою для укладення цієї Угоди, визнаючи, що всі положення цієї Угоди застосовуються виключно для проведення трансакцій в Афганістані або під час підготовки до направлення до Афганістану, домовилися про таке:

Стаття I
Умови

1. Сторони погоджуються, що відповідно до положень цієї Угоди, вони надаватимуть логістичну підтримку, матеріально-технічні засоби та послуги військовим підрозділам іншої Сторони на основі або грошової компенсації, або взаємного надання такої підтримки, матеріально-технічних засобів та послуг один одному, як це визначено у Договорі.

2. У Афганістані термін логістична підтримка, матеріально-технічні засоби та послуги застосовуватиметься до тимчасових поставок (на строк не більше року) обладнання та техніки для забезпечення захисту і безпеки особового складу під час виконання або підготовки до виконання завдань в Афганістані, які відповідно до законодавства Сполучених Штатів Америки не вважаються передачею основного військового обладнання:

a). військові транспортні засоби, на яких може бути розміщена групова стрілецька зброя для забезпечення безпеки конвоїв;

b). автомобільні транспортні засоби з навісною бронею (типу "Хаммер");

c). додатковий броньований захист;

d). системи управління військами та зв'язку, у тому числі системи розпізнавання типу Blue Force Tracker та радіостанції;

e). групова стрілецька зброя (50 калібру (12,7 мм.) та менше), що застосовується для забезпечення безпеки конвоїв та охорони базових таборів;

f). захисні маски;

g). засоби з протидії саморобним вибуховим пристроям.

Стаття II
Набрання чинності, зміни і доповнення та припинення дії

1. Положення цієї Угоди не поширюються на інші операції, що проводяться в рамках Договору, окрім тих, які проводяться в Афганістані або під час допідготовки в державі, що направляє.

3. Ця Угода набирає чинності з дати підписання, її дія може бути припинена на підставі письмового звернення будь-якої із Сторін. Усі зобов'язання, що виникли відповідно до умов цієї Угоди, повинні бути виконані повністю згідно з положеннями Договору.

4. До цієї Угоди, за взаємною письмовою згодою Сторін, можуть вноситися зміни і доповнення, що оформляються відповідними протоколами, які становитимуть невід'ємну частину цієї Угоди. Додаткові протоколи до цієї Угоди набирають чинності та припиняють дію відповідно до положень статті II цієї Угоди.

5. Ця Угода підписана в місті Тампа, штат Флоріда, Сполучені Штати Америки, українською та англійською мовами, при цьому текст англійською мовою матиме переважну силу.

За Міністерство
оборони України

За Міністерство оборони
Сполучених Штатів Америки

________________________

_________________________

Старший військовий представник
Збройних Сил України
в Коаліційному координаційному
центрі при Об'єднаному центральному
командуванні Збройних Сил
Сполучених Штатів Америки

Начальник Управління
логістики Об'єднаного
Центрального командування
ЗС США

полковник
ЗОЛОТАР Валентин Володимирович

генерал-майор
Роберт Руарк

Дата: 23 січня 2013 року

Дата: 24 January 2013

Місце: ОЦК ЗС США

Місце: Tampa, Fl, USA


 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: