open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 4 лютого 2013 р. № 68
Київ

Про затвердження Порядку та умов надання у 2013 році субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Києва на забезпечення функціонування Центру ядерної медицини Київського міського клінічного онкологічного центру

Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок та умови надання у 2013 році субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Києва на забезпечення функціонування Центру ядерної медицини Київського міського клінічного онкологічного центру, що додаються.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 4 лютого 2013 р. № 68

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання у 2013 році субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Києва на забезпечення функціонування Центру ядерної медицини Київського міського клінічного онкологічного центру

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання у 2013 році субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Києва на забезпечення функціонування Центру ядерної медицини Київського міського клінічного онкологічного центру (далі - субвенція).

2. Головним розпорядником субвенції є МОЗ.

Розпорядник субвенції за місцевим бюджетом визначається рішенням про такий бюджет відповідно до законодавства.

3. Субвенція спрямовується на:

придбання медикаментів, витратних матеріалів та обладнання;

фінансування витрат, пов’язаних із сервісним обслуговуванням обладнання;

проведення реконструкції приміщень та вентиляційної системи.

4. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок субвенції здійснюється в установленому законом порядку.

5. Київська міськдержадміністрація формує перелік товарів, що підлягають закупівлі за рахунок субвенції, в межах передбаченого обсягу видатків і подає перелік МОЗ для погодження в установленому ним порядку.

Обладнання включається до зазначеного переліку за наявності у відповідному закладі охорони здоров’я приміщення, придатного для його встановлення та використання.

6. Казначейство перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. № 1132 (Офіційний вісник України, 2010 p., № 96, ст. 3399), і Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Мінфіном.

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та операції, пов’язані з використанням субвенції, здійснюються в установленому законодавством порядку.

8. Київська міськдержадміністрація подає щокварталу до 20 числа наступного місяця МОЗ та Мінфіну інформацію про використання субвенції за напрямами, визначеними пунктом 3 цих Порядку та умов.

9. Казначейство інформує щомісяця до 15 числа Мінфін про перераховані обсяги та касові видатки за субвенцією.

10. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: