open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 4 лютого 2013 р. № 73
Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, що додається.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 26
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 4 лютого 2013 р. № 73

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Підвищення кваліфікації працівників органів соціального захисту та соціальна адаптація військовослужбовців, звільнених у запас або відставку” для соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються на професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації (далі - професійне навчання) військовослужбовців Збройних Сил, що підлягають звільненню у зв’язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів, за станом здоров’я, осіб, звільнених з військової служби у Збройних Силах у зв’язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів, та військовослужбовців інших військових формувань та правоохоронних органів спеціального призначення, Держспецтрансслужби, що підлягають звільненню з військової служби у зв’язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів, за станом здоров’я (далі - звільнені військовослужбовці).

3. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінсоцполітики.

4. Мінсоцполітики на підставі даних, отриманих від Збройних Сил, інших військових формувань та правоохоронних органів спеціального призначення, Держспецтрансслужби, щодо кількості звільнених військовослужбовців визначає регіони, в яких необхідно проводити заходи з професійного навчання звільнених військовослужбовців.

5. Закупівля послуг з професійного навчання звільнених військовослужбовців за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Мінсоцполітики в межах відповідних бюджетних асигнувань укладає з навчальними закладами незалежно від форми власності договори щодо надання послуг з професійного навчання звільнених військовослужбовців.

Умови такого договору повинні передбачати, зокрема:

недопущення включення до собівартості послуг з професійного навчання витрат, які безпосередньо не пов’язані з їх наданням, або необґрунтованого збільшення вартості таких послуг;

відповідальність за невиконання або несвоєчасне виконання зобов’язань, у тому числі застосування штрафних санкцій;

подання щокварталу до 15 числа наступного місяця навчальними закладами до Мінсоцполітики інформації про виконання договору.

Не допускається спрямування бюджетних коштів на:

придбання послуг, які безпосередньо не пов’язані з професійним навчанням звільнених військовослужбовців;

оплату посередницьких послуг;

фінансування заходів, які проводяться за рахунок видатків, передбачених іншими бюджетними програмами;

проведення заходів, метою яких є отримання прибутку.

6. Розрахунки вартості послуг з професійного навчання звільнених військовослужбовців здійснюються навчальними закладами відповідно до наказу МОН, Мінекономіки та Мінфіну від 23 липня 2010 р. № 736/902/758.

7. Бюджетні кошти використовуються у межах бюджетних призначень з урахуванням плану заходів з професійного навчання звільнених військовослужбовців та необхідності виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік в органах Казначейства, у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.

Мінсоцполітики затверджується план заходів, в якому зазначається найменування заходу, відповідальний виконавець, дата і місце проведення, сума витрат. У разі потреби до плану заходів можуть вноситися зміни.

План заходів подається до Мінфіну у двотижневий строк після його затвердження.

8. Складення та виконання кошторису за витратами на професійне навчання звільнених військовослужбовців здійснюється в установленому законодавством порядку.

9. Мінсоцполітики оплачує надані навчальними закладами послуги з професійного навчання звільнених військовослужбовців на підставі відповідних актів.

10. Відповідальність за цільове використання бюджетних коштів, складення і подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: