open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 14 лютого 2013 року № 34

Про звернення до Генеральної прокуратури України

До Центральної виборчої комісії 13 лютого 2013 року о 10 годині 25 хвилин надійшло подання Тернопільської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" за підписом голови цієї організації Побера І.М. щодо кандидатури Цибульського Андрія Івановича для включення до складу Тернопільської обласної виборчої комісії разом, зокрема, із заявою Цибульського А.І. про згоду брати участь у роботі Тернопільської обласної виборчої комісії.

Також до Центральної виборчої комісії 13 лютого 2013 року об 11 годині 58 хвилин надійшло інше подання Тернопільської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" за підписом голови цієї організації Побера І.М. щодо кандидатур Цибульського Андрія Івановича, Боєчко Галини Дмитрівни та Вінницького Андрія Сергійовича для включення до складу Тернопільської обласної виборчої комісії разом, зокрема, із заявою Цибульського А.І. про згоду брати участь у роботі Тернопільської обласної виборчої комісії.

Під час ознайомлення з поданими документами у Центральної виборчої комісії виникли сумніви щодо підписання подань головою Тернопільської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка", оскільки підписи в зазначених поданнях візуально відрізняються і скріплені різними печатками.

Крім того, власноручно написані заяви Цибульського А.І. про згоду брати участь у роботі Тернопільської обласної виборчої комісії, які надійшли разом із зазначеними поданнями, також візуально відрізняються, що може свідчити про їх написання різними особами.

Вказані факти можуть свідчити про наявність ознак підробки поданих документів.

Згідно з частиною четвертою статті 13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" у разі виявлення у процесі розгляду питання на засіданні Комісії ознак вчинення злочину чи іншого правопорушення Комісія приймає рішення про звернення до відповідних правоохоронних органів та передає їм відповідні матеріали.

Враховуючи викладене, керуючись частиною четвертою статті 13, частиною другою статті 27 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Звернутися до Генеральної прокуратури України та передати їй подання Тернопільської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" за підписом голови цієї організації Побера І.М. щодо включення кандидатури Цибульського Андрія Івановича до складу Тернопільської обласної виборчої комісії та подання Тернопільської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" за підписом голови цієї організації Побера І.М. щодо включення кандидатур до складу Тернопільської обласної виборчої комісії Цибульського Андрія Івановича, Боєчко Галини Вікторівни та Вінницького Андрія Сергійовича разом з доданими до них документами для вжиття заходів прокурорського реагування.

2. Копію цієї постанови надіслати Тернопільській обласній організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" та Генеральній прокуратурі України.

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Заступник Голови
Центральної виборчої комісіїА.МАГЕРА

 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: