open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

НАКАЗ

22.02.2013  № 17-од

Про затвердження складу Комітету з питань аудиту банків

У зв'язку з кадровими змінами в центральному апараті Національного банку України, відповідно до статті 55 Закону України "Про Національний банк України", Положення про Комітет з питань аудиту банків, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 11 квітня 2007 року № 131, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 квітня 2007 року за № 424/13691, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такий склад Комітету з питань аудиту банків (далі - Комітет):


голова Комітету -
Ткаченко О.О.

-

заступник Голови Національного банку України;


заступник голови Комітету -
Яковлев Р.В.

-

директор Генерального департаменту банківського нагляду;


члени Комітету:
Случ В.О.

-

заступник директора Департаменту інспектування банків Генерального департаменту банківського нагляду;


Мироненко О.М.

-

заступник директора генерального департаменту - директор Департаменту пруденційного нагляду Генерального департаменту банківського нагляду;


Жигайло Г.І.

-

заступник директора Департаменту бухгалтерського обліку;


Романова І.В.

-

заступник начальника відділу правового забезпечення банківського регулювання і нагляду регулювання банківської діяльності, банківського нагляду та валютного контролю Юридичного департаменту;


Нестеренко І.І.

-

голова Аудиторської палати України (за згодою);


Лібанов М.О.

-

директор Департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (за згодою);


Зубик С.П.

-

директор Департаменту регулювання та нагляду за установами накопичувального пенсійного забезпечення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (за згодою).

2. Відповідальним секретарем Комітету призначити головного економіста відділу аналітичної роботи управління інформаційно-аналітичної роботи Департаменту пруденційного нагляду Генерального департаменту банківського нагляду Попович О.О. У разі відсутності відповідального секретаря Комітету його обов'язки виконуватиме головний економіст відділу аналітичної роботи управління інформаційно-аналітичної роботи Департаменту пруденційного нагляду Генерального департаменту банківського нагляду Ільєнко В.С.

3. У разі відсутності одного з членів Комітету участь у його роботі має брати його заступник або уповноважена ним особа.

4. Відбиток гербової печатки Національного банку України № 1 проставляти на свідоцтвах про включення до Реєстру аудиторських фірм, які мають право на проведення аудиторських перевірок банків, що видаються аудиторським фірмам, лише за наявності підписів голови Комітету або його заступника та відповідального секретаря Комітету.

5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Національного банку України від 28 лютого 2011 року № 37 "Про затвердження складу Комітету з питань аудиту банків" (зі змінами).

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Національного банку України Ткаченка О.О.

Голова

І.В. Соркін

 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: