open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

26.02.2013  № 73


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
14 березня 2013 р.
за № 413/22945

Про внесення змін до наказу Мінприроди від 25 березня 2008 року № 149

Відповідно до Закону України «Про пестициди і агрохімікати», Порядку проведення державних випробувань, державної реєстрації та перереєстрації, видання переліків пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 1996 року № 295, та з метою вдосконалення державної реєстрації пестицидів і агрохімікатів НАКАЗУЮ:

1. Внести до наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 25 березня 2008 року № 149 «Про затвердження зразків заявок, що подаються суб'єктами господарювання на випробування та державну реєстрацію пестицидів та агрохімікатів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 7 травня 2008 року за № 389/15080, такі зміни:

1.1. У додатках 1 - 5 до наказу слова «Міністерство охорони навколишнього природного середовища України» та «Мінприроди» замінити словами «Міністерство екології та природних ресурсів України» та «Мінприроди України».

1.2. У додатку 2 до наказу:

1.2.1. Пункт 1 зразка заявки на державну реєстрацію препарату доповнити новим підпунктом 1.5 такого змісту:

«1.5. Заявник гарантує, що у зв'язку з державною реєстрацією заявленого препарату не будуть порушені права інтелектуальної власності третіх осіб, захищені відповідним патентом України, яким охороняється авторство і право власності на речовину, та (або), процес (спосіб) одержання речовини, та (або), нове застосування речовини чи процесу (способу) одержання речовини.

Заявник погоджується, що у разі встановлення судом факту порушення прав інтелектуальної власності третіх осіб, захищених патентом України, яким охороняється авторство і право власності на речовину, та (або), процес (спосіб) одержання речовини, та (або), нове застосування речовини чи процесу (способу) одержання речовини, у державній реєстрації цього препарату буде відмовлено або державна реєстрація цього препарату буде скасована на підставі відповідного рішення суду, яке набрало законної сили».

1.2.2. Пункт 17 зразка заявки на державну реєстрацію препарату доповнити новим підпунктом 17.4 такого змісту:

«17.4. Виробник технічної речовини (для юридичної особи: повне найменування, місцезнаходження, посада, прізвище, ім’я, по батькові керівника, номер телефону; для фізичної особи - підприємця: прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, номер телефону)».

2. Департаменту екологічної безпеки (Мелашенко А.В.) в установленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Мормуля Д.Д.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр

О.А. Проскуряков

ПОГОДЖЕНО:


Перший заступник
Міністра аграрної політики
та продовольства України


Голова Державної служби України
з питань регуляторної політики
та розвитку підприємництва


Міністр охорони здоров’я України

І.Ю. Бісюк


М.Ю. Бродський


Р. Богатирьова

 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: