open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 4 березня 2013 р. № 145
Київ

Про затвердження Порядку використання у 2013 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з розвитку космічної діяльності та виробництва космічної техніки

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2013 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з розвитку космічної діяльності та виробництва космічної техніки, що додається.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 4 березня 2013 р. № 145

ПОРЯДОК
використання у 2013 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з розвитку космічної діяльності та виробництва космічної техніки

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2013 році коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері космічної галузі, в тому числі загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України” для здійснення заходів з розвитку космічної діяльності та виробництва космічної техніки (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є ДКА.

3. Бюджетні кошти використовуються з метою вирішення актуальних питань розвитку суспільства у соціально-економічній, екологічній, культурній, інформаційній, науковій та освітній сфері, забезпечення національної безпеки та захисту геополітичних інтересів держави і спрямовуються на виконання завдань і заходів, що визначені планом заходів з розвитку космічної діяльності та виробництва космічної техніки на 2013 рік, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 790.

4. ДКА складає план науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт відповідно до завдань і заходів з розвитку космічної діяльності та виробництва космічної техніки із зазначенням обсягів їх фінансування за рахунок бюджетних коштів, який затверджується Головою Агентства.

Копія зазначеного плану подається у п’ятиденний строк Мінфіну.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

6. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

7. Складення та подання звітів про виконання паспорта бюджетної програми (у тому числі щодо результативних показників), фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: