open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

МЕМОРАНДУМ
про взаєморозуміння стосовно Програми двостороннього співробітництва в сільському господарстві між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань


Дата підписання:

09.09.2011


Дата набрання чинності для України:

09.09.2011

У контексті укладання Угоди про вільну торгівлю між Україною та державами ЄАВТ, відповідно до Угоди між Урядом України і Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року Міністерство аграрної політики та продовольства України та Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (далі - Сторони) домовилися стосовно Програми двостороннього співробітництва в сільському господарстві. Цю Програму повинно бути реалізовано в межах 3 років з дати підписання Угоди про вільну торгівлю між Україною та державами ЄАВТ. Вона складається з таких частин:

1. Управління ризиками у сфері застосування санітарних та фітосанітарних заходів

Сторони визнають важливість високоякісних стандартів в управлінні ризиками у сфері застосування санітарних та фітосанітарних заходів. Для стимулювання розвитку умов експортоорієнтованого виробництва Швейцарія надає підтримку в цій важливій сфері. На основі оцінки потреб, здійсненої Світовим банком та ЄС (яка буде надана Україною), Сторони створять програму допомоги, яка доповнюватиме програму, що вже виконується ЄС, та яка включатиме допомогу у вибірковому навчанні, переданні "ноу-хау" та, в обмежених рамках, лабораторного обладнання.

2. Екологічність і контроль якості в енології

Швейцарія зобов'язується продовжувати сприяти інтеграції України до багатосторонньої торговельної системи, надаючи підтримку в енології для сприяння переходу виробників на екологічно безпечні та екологічно ефективні методи виробництва. Із цією метою Швейцарська сторона допоможе підвищити технічні стандарти Українській стороні у відборі та випробуванні різновидів винограду й співробітничатиме з Українською стороною для підвищення екологічної ефективності використання пестицидів. Ця Програма також надасть технічну підтримку та навчання стосовно її використання.

Обидві Сторони погоджуються з тим, що прогрес та результати дій з технічної допомоги у двох проектних сферах за цим Меморандумом будуть регулярно переглядатися та обговорюватися з метою оцінки виконання та майбутнього розвитку з огляду на можливе продовження. Із цією метою буде створено Керівний комітет, до складу якого входитимуть представники обох Сторін.

Цей Меморандум набирає чинності з дати його підписання.

Учинено в м. Київ 09 вересня 2011 року у двох примірниках, кожний українською та англійською мовами, при цьому обидва тексти є автентичними.

У разі виникнення розбіжностей перевага віддається текстові англійською мовою.

За Міністерство аграрної політики та продовольства України

(підпис)


За Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань

(підпис)

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: