open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти
і науки, молоді та спорту України
03.11.2011  № 1254


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
2 грудня 2011 р.
за № 1396/20134

ПОЛОЖЕННЯ
про предметні фахові комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти

1. Це Положення визначає основні функції та особливостідіяльності предметних фахових комісій при Українському центрі оцінювання якості освіти (далі - предметні фахові комісії).

2. Предметні фахові комісії створюються з метою визначення передумов для об'єктивного оцінювання тестових робіт учасників зовнішнього незалежного оцінювання (далі - зовнішнє оцінювання) з певного предмета; вони також можуть залучатися до апеляції.

3. У своїй діяльності предметні фахові комісії керуються законодавством України, наказами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Українського центру оцінювання якості освіти та цим Положенням.

4. До основних функцій предметної фахової комісії належать:

ухвалення відповідей до тестових завдань;

ухвалення Схеми оцінювання розгорнутих відповідей абітурієнтів з певного предмета (бланки відповідей типу Б), розробленої на основі Критеріїв оцінювання розгорнутих відповідей, затверджених директором Українського центру оцінювання якості освіти;

прийняття рішень щодо нетипових, конфліктних ситуацій, пов'язаних із змістом тестових завдань, способом їхнього оцінювання.

5. До складу предметних фахових комісій входять:

спеціалісти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, фахівці Українського центру оцінювання якості освіти, співробітники науково-дослідних установ;

педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів (вчителі вищої категорії, вчителі-методисти);

науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів.

6. Персональний склад предметної фахової комісії (не менше семи осіб) затверджується наказом директора Українського центру оцінювання якості освіти.

7. Очолює роботу предметної фахової комісії голова, який обирається на першому засіданні комісії та не може бути обраним із числа працівників Українського центру оцінювання якості освіти.

8. Підготовку до засідань предметної фахової комісії, ведення протоколів, дотримання встановленого порядку збереження матеріалів і документів забезпечує відповідальний секретар, який є працівником Українського центру оцінювання якості освіти та входить до складу відповідної комісії.

9. Український центр оцінювання якості освіти створює належні умови для функціонування предметної фахової комісії.

10. Рішення предметної фахової комісії приймається більшістю голосів, за умови присутності на засіданні не менш як двох третин від загальної кількості членів комісії. У разі рівної кількості голосів "за" та "проти" приймається рішення, яке підтримав голова комісії.

11. Рішення предметної фахової комісії із підписами всіх її членів, які проголосували за його прийняття, передається директору Українського центру оцінювання якості освіти для подальшого використання в процесі визначення результатів абітурієнтів.

Заступник директора
департаменту вищої освітиЮ.М. Коровайченко

 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: