open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти
і науки, молоді та спорту України
03.11.2011  № 1254


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
2 грудня 2011 р.
за № 1399/20137

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС
сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційної картки до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання

1. Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі - Сертифікат) виготовляється на білому паперовому аркуші розміром 148х210 мм, щільність якого 80 г/кв.м.

У лівій верхній частині Сертифіката, у межах місця, виділеного тонким маркером, вклеюється фотокартка абітурієнта розміром 3х4 см. Нижній правий кут фотокартки скріплюється із бланком Сертифіката спеціальною номерною голографічною наліпкою прямокутної форми, розмір якої 15х25 мм. На наліпці розміщено логотип Українського центру оцінювання якості освіти, а також її номер, що складається із семизначного числа. Фон наліпки сріблясто-синій, на ньому багато разів повторюється зменшений логотип Українського центру оцінювання якості освіти.

Праворуч від фотографії розміщено інформацію, зазначену друкарським способом:

перший рядок у центрі: "УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ";

другий та третій рядки, у центрі: "СЕРТИФІКАТ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ";

четвертий рядок у центрі: номер Сертифіката; праворуч: PIN-код;

п'ятий, шостий рядки у центрі: прізвище, ім'я, по батькові абітурієнта;

сьомий рядок у центрі: тип, серія, номер документа, на підставі якого відбулась реєстрація абітурієнта;

восьмий, дев'ятий рядки: "ПРОЙШОВ(-ЛА) У 2012 РОЦІ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ З ТАКИХ ПРЕДМЕТІВ:".

В основній частині Сертифіката вказуються предмети, з яких абітурієнт проходив зовнішнє незалежне оцінювання, дата складання тесту. Факт проходження абітурієнтом зовнішнього незалежного оцінювання підтверджується підписом уповноваженої особи Українського центру оцінювання якості освіти та спеціальною номерною печаткою Українського центру оцінювання якості освіти "Для сертифікатів".

Нижче вказуються прізвище та ініціали керівника Українського центру оцінювання якості освіти, розміщуються його підпис, печатка Українського центру оцінювання якості освіти.

Рядком нижче ліворуч особою, яка оформляє Сертифікат, рукописним способом зазначається номер голографічної наліпки, наклеєної на Сертифікаті. У правій нижній частині Сертифіката розміщується штрих-код доступу до інформації про проходження особою зовнішнього незалежного оцінювання, що знаходиться в базі даних абітурієнтів, та результатів зовнішнього незалежного оцінювання Українського центру оцінювання якості освіти.

2. Інформаційна картка до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (далі - Інформаційна картка) виготовляється на білому аркуші паперу розміром 210х297 мм.

На титулі Інформаційної картки українською мовою зазначено:

перший рядок у центрі: "Український центр оцінювання якості освіти";

другий та третій рядки у центрі: "Інформаційна картка до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання";

четвертий рядок у центрі: номер Сертифіката.

Зліва в п'ятому рядку розміщується штрих-код доступу до інформації про проходження особою зовнішнього незалежного оцінювання, що знаходиться в базі даних абітурієнтів, та результатів зовнішнього незалежного оцінювання Українського центру оцінювання якості освіти; праворуч - PIN-код.

В основній частині Інформаційної картки вказуються прізвище, ім'я, по батькові абітурієнта та таблиця результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що складається з чотирьох граф.

У першій графі таблиці зазначаються назви предметів, вибраних абітурієнтом для проходження зовнішнього незалежного оцінювання. У другій графі - номер облікового запису у Відомості результатів зовнішнього незалежного оцінювання з відповідного предмета. У третій графі вказується цифрами кількість тестових балів, набраних абітурієнтом за виконання тесту з відповідного предмета. У четвертій графі - результати зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів, зазначені цифрами та словами.

Якщо абітурієнт на тестування не з'явився або його результати було анульовано, то в третій графі навпроти відповідного предмета

виставляється позначка "* * *",  у четвертій графі робиться запис:

"На тестування не з'явився" або "Результат анульовано".

Нижче вказуються прізвище та ініціали керівника Українського центру оцінювання якості освіти, розміщуються його підпис, печатка Українського центру оцінювання якості освіти.

У нижній частині Інформаційної картки робиться запис: "Інформаційна картка дійсна в разі пред'явлення Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (вказується номер документа) та перевірки вищезазначених даних на офіційному веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти: www.testportal.gov.ua".

Заступник директора
департаменту вищої освітиЮ.М. Коровайченко

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: