open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

12.12.2012  № 1041

Про передачу AIDS Healthcare Foundation (AHF) гуманітарної допомоги у вигляді лікарських засобів та виробів медичного призначення

З метою реалізації Закону України "Про гуманітарну допомогу", Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009 - 2013 роки, затвердженої Законом України від 19 лютого 2009 року № 1026-VI, раціонального і цільового використання лікарських засобів та виробів медичного призначення, наданих AIDS Healthcare Foundation (AHF) у якості гуманітарної допомоги відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Державною установою "Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом Міністерства охорони здоров'я України" та AIDS Healthcare Foundation (AHF) від 4 жовтня 2012 року, Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Державною службою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань та AIDS Healthcare Foundation (AHF) від 24 травня 2012 року, з урахуванням наказу МОЗ України від 17 жовтня 2012 року № 201-о "Про реорганізацію Державної організації (установа, заклад) Всеукраїнський центр контролю за туберкульозом Міністерства охорони здоров'я України" НАКАЗУЮ:

1. Визначити ДП "Укрвакцина" отримувачем гуманітарної допомоги у вигляді лікарських засобів та виробів медичного призначення.

2. В.о. генерального директора ДП "Укрвакцина" А. Макаренку забезпечити:

2.1. Своєчасне митне оформлення (за необхідності), отримання, проведення вхідного контролю якості відповідно до вимог законодавства України, інвентаризацію лікарських засобів та виробів медичного призначення.

2.2. Передачу до набувачів лікарських засобів та виробів медичного призначення відповідно до погодженого розподілу.

2.3. Надання в установлені терміни до Міністерства охорони здоров'я України (далі - МОЗ України) звітів про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень бюджетних установ за формами, відповідно до Порядку складання місячної та квартальної фінансової звітності установами та організаціями, які отримують кошти державного та місцевого бюджетів, затвердженого наказом Державної казначейської служби України на відповідний рік.

2.4. Бухгалтерський облік гуманітарної допомоги та звітність відповідно до Інструкції про кореспонденцію субрахунків бухгалтерського обліку для відображення основних господарських операцій бюджетних установ, затвердженої наказом Головного управління Державної казначейської служби України від 10 липня 2000 року № 61, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14 серпня 2000 року за № 497/4718 (із змінами).

2.5. Подання звітності про наявність та розподіл гуманітарної допомоги до повного використання всього обсягу гуманітарної допомоги згідно із Законом України "Про гуманітарну допомогу".

2.6. Подання до Комісії з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України заяв щодо одержання статусу гуманітарної допомоги для лікарських засобів та виробів медичного призначення, що обкладаються податками та зборами, звітів щодо одержання і розповсюдження гуманітарної допомоги відповідно до вимог Закону України "Про гуманітарну допомогу".

3. Визначити ДУ "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України" відповідальним за моніторинг використання лікарських засобів та виробів медичного призначення.

4. Директору ДУ "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України" Н. Нізовій забезпечити:

4.1. Підготовку розподілу лікарських засобів та виробів медичного призначення відповідно до потреб набувачів - закладів охорони здоров'я, яким безпосередньо будуть передані лікарські засоби та вироби медичного призначення, та погодження його із заступником Міністра, відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

4.2. Контроль за цільовим та раціональним використання набувачами лікарських засобів та виробів медичного призначення.

4.3. Перерозподіл лікарських засобів та виробів медичного призначення згідно із запитами набувачів.

5. Президенту AIDS Healthcare Foundation (AHF) (за згодою) забезпечити:

5.1. Закупівлю та передачу до ДП "Укрвакцина" лікарських засобів та виробів медичного призначення в рамках бюджетних обмежень.

5.2. Організацію в ході поставки лікарських засобів та виробів медичного призначення вхідного контролю якості відповідно до вимог законодавства України.

6. Головним лікарям закладів охорони здоров'я, що отримують лікарські засоби та вироби медичного призначення, забезпечити:

6.1. Отримання, вхідну інвентаризацію та цільове використання лікарських засобів та виробів медичного призначення.

6.2. Розподіл та раціональне використання лікарських засобів та виробів медичного призначення.

6.3. Бухгалтерський облік гуманітарної допомоги згідно з Планом рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ та Порядком застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, затверджених наказом Головного управління Державної казначейської служби України від 10 грудня 1999 року № 114 (в редакції від 8 серпня 2005 року № 138), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20 грудня 1999 року за № 890/4183.

6.4. Подання звітності про наявність та розподіл гуманітарної допомоги до повного використання всього обсягу гуманітарної допомоги згідно із Законом України "Про гуманітарну допомогу".

6.5. Проведення щокварталу інвентаризації антиретровірусного препарату та подання актів інвентаризації із зазначенням кількості кожної серії лікарських засобів та виробів медичного призначення і термінів їх придатності до ДП "Укрвакцина".

Термін: щокварталу до 10 числа місяця, наступного за звітним.

6.6. Проведення щомісяця обліку залишків лікарських засобів та виробів медичного призначення та подання до ДП "Укрвакцина" зведеної інформації.

Термін: щомісяця до 10 числа місяця, наступного за звітним.

7. Голові Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань Т. Александріній здійснювати координацію передачі лікарських засобів та виробів медичного призначення між усіма залученими сторонами.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О. Толстанова.

Віце-прем'єр-міністр України -
МіністрР. Богатирьова

ПОГОДЖЕНО:


Голова Державної
служби України з питань
протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу
та інших соціально
небезпечних захворювань

Т. Александріна

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: