КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Явід 31 березня 2003 р. N 189-р
Київ
( Розпорядження втратило чинність на підставі Розпорядження КМ
N 814-р ( 814-2003-р ) від 26.12.2003 )
Про затвердження складу групиповноважних представників Сторони
власників та уповноважених ними органів,
які об'єдналися для ведення колективних
переговорів з укладення Генеральної
угоди на новий термін і здійснення
контролю за її виконанням
1. Затвердити склад групи повноважних представників Сторони
власників та уповноважених ними органів, які об'єдналися для
ведення колективних переговорів з укладення Генеральної угоди на
новий термін і здійснення контролю за її виконанням (додається).
2. Визнати такими, що втратили чинність:
пункт 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 січня
2001 р. N 1 ( 1-2001-р ) "Про ведення колективних переговорів з
укладення Генеральної, галузевих і регіональних угод";
розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 грудня
2001 р. N 620 ( 620-2001-р ) "Про затвердження нового складу групи
повноважних представників Сторони власників та уповноважених ними
органів, які об'єдналися для ведення колективних переговорів з
укладення Генеральної угоди на новий термін і здійснення контролю
за її виконанням".
Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ
Інд. 26
ЗАТВЕРДЖЕНОрозпорядженням Кабінету Міністрів України
від 31 березня 2003 р. N 189-р
СКЛАДгрупи повноважних представників Сторони власників
та уповноважених ними органів, які об'єдналися для
ведення колективних переговорів з укладення
Генеральної угоди на новий термін і
здійснення контролю за її виконанням
ПАПІЄВ - Міністр праці та соціальної політики,
Михайло Миколайович керівник групи
ОВЧАРЕНКО - Державний секретар Мінпраці, Петро Павлович заступник керівника групи
МІРОШНИЧЕНКО - голова Федерації роботодавців,
Олексій Валентинович заступник керівника групи (за згодою)
ШУМИЛО - перший заступник Державного Ігор Анатолійович секретаря Мінекономіки, заступниккерівника групи
БІЛЯНСЬКИЙ - заступник Голови Держжитлокомунгоспу
Олександр Максимович
БОГОМОЛОВ - заступник Державного секретаря МОН Анатолій Григорович
ВЛАСЕНКО - заступник Голови Держкомстату Наталія Степанівна
ГОРБУНОВА - заступник Державного секретаря Лідія Миколаївна Мін'юсту
ДУНАЄВ - заступник Державного секретаря Леонід Федорович Мінтрансу
ДУТЧАК - заступник Голови Держкомспорту Мирослав Васильович
ЗАГОРОДНІЙ - заступник Державного секретаря МОЗ Володимир Васильович
ЗУБАРЄВ - перший заступник Державного Валерій Володимирович секретаря Мінпромполітики
ІЗОВІТ - президент Української асоціації Валентина Аркадіївна підприємств легкої промисловості(за згодою)
ІЛЯШЕНКО - заступник виконавчого директора Юрій Савелійович Полтавського регіонального відділенняУкраїнського союзу промисловців і
підприємців (за згодою)
КОЛОСЮК - завідуюча сектором Секретаріату Галина Володимирівна Кабінету Міністрів України
ЛОЗОВСЬКИЙ - віце-президент Спілки підприємців Юрій Митрофанович малих, середніх і приватизованихпідприємств (за згодою)
МАКСЮТА - перший заступник Державного секретаря
Анатолій Аркадійович Мінфіну
МЕЛЬНИК - заступник Державного секретаря Юрій Федорович Мінагрополітики
НОВІКОВ - виконавчий директор Союзу хіміків Іван Миколайович (за згодою)
ОПЕРЕНКО - заступник Голови Державної податкової
Григорій Миколайович адміністрації
ПАВЛИШИН - директор департаменту Мінпраці Володимир Дмитрович
ПОДОЛЬНІКОВА - заступник директора департаменту Вікторія Павлівна Федерації роботодавців (за згодою)
ПОКОТИЛО - головний спеціаліст Федерації Віталій Миколайович роботодавців (за згодою)
РОМАНЧИШИН - перший заступник Державного Василь Григорович секретаря Мінкультури
ТЕРЕЩЕНКО - виконавчий директор Української Володимир Петрович асоціації підприємств чорноїметалургії (за згодою)
Олексій Валентинович заступник керівника групи (за згодою)
ШУМИЛО - перший заступник Державного Ігор Анатолійович секретаря Мінекономіки, заступниккерівника групи
БІЛЯНСЬКИЙ - заступник Голови Держжитлокомунгоспу
Олександр Максимович
БОГОМОЛОВ - заступник Державного секретаря МОН Анатолій Григорович
ВЛАСЕНКО - заступник Голови Держкомстату Наталія Степанівна
ГОРБУНОВА - заступник Державного секретаря Лідія Миколаївна Мін'юсту
ДУНАЄВ - заступник Державного секретаря Леонід Федорович Мінтрансу
ДУТЧАК - заступник Голови Держкомспорту Мирослав Васильович
ЗАГОРОДНІЙ - заступник Державного секретаря МОЗ Володимир Васильович
ЗУБАРЄВ - перший заступник Державного Валерій Володимирович секретаря Мінпромполітики
ІЗОВІТ - президент Української асоціації Валентина Аркадіївна підприємств легкої промисловості(за згодою)
ІЛЯШЕНКО - заступник виконавчого директора Юрій Савелійович Полтавського регіонального відділенняУкраїнського союзу промисловців і
підприємців (за згодою)
КОЛОСЮК - завідуюча сектором Секретаріату Галина Володимирівна Кабінету Міністрів України
ЛОЗОВСЬКИЙ - віце-президент Спілки підприємців Юрій Митрофанович малих, середніх і приватизованихпідприємств (за згодою)
МАКСЮТА - перший заступник Державного секретаря
Анатолій Аркадійович Мінфіну
МЕЛЬНИК - заступник Державного секретаря Юрій Федорович Мінагрополітики
НОВІКОВ - виконавчий директор Союзу хіміків Іван Миколайович (за згодою)
ОПЕРЕНКО - заступник Голови Державної податкової
Григорій Миколайович адміністрації
ПАВЛИШИН - директор департаменту Мінпраці Володимир Дмитрович
ПОДОЛЬНІКОВА - заступник директора департаменту Вікторія Павлівна Федерації роботодавців (за згодою)
ПОКОТИЛО - головний спеціаліст Федерації Віталій Миколайович роботодавців (за згодою)
РОМАНЧИШИН - перший заступник Державного Василь Григорович секретаря Мінкультури
ТЕРЕЩЕНКО - виконавчий директор Української Володимир Петрович асоціації підприємств чорноїметалургії (за згодою)
ФУТОРАНСЬКА - заступник Голови Держпідприємництва
Юлія Миколаївна
ХМІЛЬОВСЬКИЙ - президент Спілки орендарів та
Віктор Мечиславович підприємців (за згодою)
ЧЕЧЕТОВ - перший заступник Голови Фонду Михайло Васильович державного майна
ЯБЛОНСЬКИЙ - заступник директора Української Василь Миколайович аграрної конфедерації (за згодою)
ЯВОРСЬКИЙ - директор департаменту Українського Олександр Анатолійович союзу промисловців і підприємців(за згодою)
Віктор Мечиславович підприємців (за згодою)
ЧЕЧЕТОВ - перший заступник Голови Фонду Михайло Васильович державного майна
ЯБЛОНСЬКИЙ - заступник директора Української Василь Миколайович аграрної конфедерації (за згодою)
ЯВОРСЬКИЙ - директор департаменту Українського Олександр Анатолійович союзу промисловців і підприємців(за згодою)