open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Попередня

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

28.11.2013  № 1028

Про затвердження складу комісії лікарів-психіатрів Державного закладу "Українська психіатрична лікарня з суворим наглядом МОЗ України"

{Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я
№ 1091 від 13.12.2013}

На виконання положень частини другої статті 95 Кримінального кодексу України, частини третьої статті 19 Закону України "Про психіатричну допомогу", частини третьої статті 514 Кримінального процесуального кодексу України, згідно з пунктами 12, 13 Порядку застосування примусових заходів медичного характеру до осіб, які хворіють на психічні розлади і вчинили суспільно небезпечні діяння, у психіатричній лікарні з суворим наглядом, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 8 жовтня 2001 року № 397, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 1 березня 2002 року за № 215/6503, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити склад комісії лікарів-психіатрів Державного закладу "Українська психіатрична лікарня з суворим наглядом МОЗ України" з огляду осіб, до яких застосовані примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу з суворим наглядом (далі - Комісія), що додається.

{Пункт 2 виключено на підставі Наказу Міністерства охорони здоров'я № 1091 від 13.12.2013}

2. Українському науково-дослідному інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України (І. Пінчук) здійснювати науково-методичне забезпечення огляду у Державному закладі "Українська психіатрична лікарня з суворим наглядом МОЗ України" осіб, до яких застосовані примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу з суворим наглядом.

{Пункт 2 в редакції Наказу Міністерства охорони здоров'я № 1091 від 13.12.2013}

3. Головному лікарю Державного закладу "Українська психіатрична лікарня з суворим наглядом МОЗ України" (А. Кушнір) організувати роботу Комісії із залученням спеціалістів, затверджених цим наказом.

4. Вважати таким, що втратив чинність, наказ МОЗ України від 6 травня 2001 року № 132-Адм "Про затвердження комісії лікарів-психіатрів Української психіатричної лікарні з суворим наглядом МОЗ України".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О. Толстанова.

Міністр

Р. БогатирьоваЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
28.11.2013 № 1028

СКЛАД
комісії лікарів-психіатрів Державного закладу "Українська психіатрична лікарня з суворим наглядом МОЗ України" з огляду осіб, до яких застосовані примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу з суворим наглядом

Голови Комісії:

Заступник головного лікаря Державного закладу "Українська психіатрична лікарня з суворим наглядом МОЗ України" (далі - Лікарня) з медичних питань, лікар-психіатр;

Перший заступник головного лікаря Лікарні з медичних і соціальних питань, лікар-психіатр;

Директор Інституту, лікар-психіатр;

Заступник директора Інституту з наукової роботи і судової психіатрії та експертизи, лікар-психіатр;

Завідувач відділу примусових заходів та пенітенціарної психіатрії Інституту, лікар-психіатр.

У разі участі у роботі Комісії фахівців Інституту функція голови Комісії покладається на директора Інституту (або заступника директора Інституту з наукової роботи і судової психіатрії та експертизи, або завідувача відділу примусових заходів та пенітенціарної психіатрії Інституту).

Заступники голови Комісії:

Завідувач центру консультативно-діагностичної, лікувальної та інформаційно-аналітичної роботи Лікарні, лікар-психіатр;

Завідувач центру медико-соціальної реабілітації та правової допомоги Лікарні, лікар-психіатр.

Члени Комісії (секретарі Комісії):

Завідувач кабінету центру консультативно-діагностичної, лікувальної та інформаційно-аналітичної роботи Лікарні, лікар-психіатр;

Завідувач кабінету центру медико-соціальної реабілітації та правової допомоги Лікарні, лікар-психіатр.

Член Комісії:

Завідувач відділення Лікарні, де перебуває особа, до якої застосовані примусові заходи медичного характеру, лікар-психіатр.

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: