open Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
Чинна
                             
                             
П О С Т А Н О В А

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про обрання суддів
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2001, N 1, ст.8 )

Відповідно до пункту 27 статті 85, частини першої статті 128
Конституції України ( 254к/96-ВР ) Верховна Рада України
п о с т а н о в л я є:
Обрати суддями України безстроково:
Верховного Суду Автономної Республіки Крим
Топчий Валентину Миколаївну;
Вінницького обласного суду
Кульбаку Сергія Сергійовича;
Волинського обласного суду
Лісову Галину Євменівну;
Дніпропетровського обласного суду
Баранніка Олександра Петровича,
Власкіна Валерія Миколайовича,
Живоглядову Ірину Карлівну,
Косенка Леоніда Миколайовича,
Лісняк Віру Сергіївну,
Логвиненка Андрія Олександровича,
Румянцева Павла Олексійовича;
Донецького обласного суду
Вишнивецького Івана Івановича,
Курило Валентину Панасівну;
Житомирського обласного суду
Кашапову Людмилу Михайлівну,
Остапчука Дмитра Олексійовича,
Франовську Катерину Сергіївну;
Івано-Франківського обласного суду
Гандзюка Володимира Павловича;
Кіровоградського обласного суду
Бубличенко Валентину Петрівну,
Гарського Вячеслава Івановича;
Луганського обласного суду
Кузнєцова Вячеслава Миколайовича,
Рубльову Ольгу Григорівну,
Шарабуряка Михайла Васильовича;
Львівського обласного суду
Макаренка Анатолія Петровича;
Миколаївського обласного суду
Славгородську Наталію Петрівну;
Одеського обласного суду
Мельничука Валерія Олександровича;
Полтавського обласного суду
Антонова Володимира Миколайовича;
Сумського обласного суду
Ященка Владислава Андрійовича;
Харківського обласного суду
Самсонову Валентину Георгіївну;
Черкаського обласного суду
Храпка Василя Дмитровича;
Чернівецького обласного суду
Войтуна Бориса Михайловича;
Джанкойського міського суду

Автономної Республіки Крим
Д'яченка Володимира Івановича;
Судацького районного суду

Автономної Республіки Крим
Іоненко Тетяну Іванівну;
Чорноморського районного суду

Автономної Республіки Крим
Стебівко Олену Іванівну;
Замостянського районного суду

міста Вінниці
Прокопчук Антоніну Володимирівну;
Іваничівського районного суду

Волинської області
Шумського Анатолія Адамовича;
Локачинського районного суду

Волинської області
Вознюк Ірину Іванівну;
Любешівського районного суду

Волинської області
Хомича Володимира Івановича;
Новомосковського районного суду

Дніпропетровської області
Науменка Івана Мефодійовича;
Артемівського міського суду

Донецької області
Медінцеву Ніну Михайлівну,
Харченко Ольгу Павлівну;
Дружківського міського суду

Донецької області
Нейла Володимира Васильовича;
Мар'їнського районного суду

Донецької області
Кравченка Володимира Григоровича,
Пономарьова Олександра Петровича,
Ступіна Ігоря Миколайовича;
Харцизького міського суду

Донецької області
Осипчук Олену Віталіївну;
Шахтарського міського суду

Донецької області
Угорчука Віктора Васильовича;
Ворошиловського районного суду

міста Донецька
Ковалюмнус Еллу Леонідівну;
Київського районного суду

міста Донецька
Андрєєву Олену Миколаївну;
Кіровського районного суду

міста Донецька
Анісімову Наталю Дмитрівну;
Петровського районного суду

міста Донецька
Іванова Валерія Миколайовича,
Лєгостаєва Олександра Андрійовича;
Жовтневого районного суду міста Маріуполя

Донецької області
Кочегарову Ларису Миколаївну;
Іллічівського районного суду міста Маріуполя

Донецької області
Кашицьку Світлану Анатоліївну;
Приморського районного суду міста Маріуполя

Донецької області
Ярового Анатолія Олександровича;
Совєтського районного суду міста Макіївки

Донецької області
Трипутіну Тамару Миколаївну;
Центрально-Міського районного суду міста Макіївки

Донецької області
Вдовіченка Сергія Леонідовича,
Сіренко Марину Олександрівну,
Суханову Аллу Василівну;
Коростенського міського суду

Житомирської області
Яблонського Степана Семеновича;
Овруцького районного суду

Житомирської області
Гордіна Олександра Івановича;
Іршавського районного суду

Закарпатської області
Даруду Ірину Анатоліївну;
Жовтневого районного суду

міста Запоріжжя
Маслову Світлану Петрівну;
Івано-Франківського міського суду

Івано-Франківської області
Кочана Володимира Мартиновича,
Меленко Оксану Євгенівну;
Косівського районного суду

Івано-Франківської області
Цалина Богдана Михайловича;
Фастівського міського суду

Київської області
Івасишина Володимира Петровича;
Городоцького районного суду

Львівської області
Пахута Сергія Олександровича;
Самбірського районного суду

Львівської області
Кунцік Оксану Степанівну;
Сколівського районного суду

Львівської області
Міхняка Ярослава Андрійовича;
Очаківського районного суду

Миколаївської області
Колдіну Людмилу Георгіївну;
Білгород-Дністровського міського суду

Одеської області
Бітова Андрія Івановича;
Арцизького районного суду

Одеської області
Балабана Віктора Федоровича;
Володимирецького районного суду

Рівненської області
Котик Людмилу Олександрівну;
Кузнецовського міського суду

Рівненської області
Незнамову Ірину Миколаївну;
Радивилівського районного суду

Рівненської області
Драновську Світлану Зіновіївну;
Сарненського районного суду

Рівненської області
Товстику Інгу Володимирівну;
Борщівського районного суду

Тернопільської області
Чепесюка Ореста Васильовича;
Балаклійського районного суду

Харківської області
Котелевець Аллу Вікторівну;
Красилівського районного суду

Хмельницької області
Святецького Віктора Валентиновича;
Городищенського районного суду

Черкаської області
Голосія Анатолія Володимировича;
Черкаського районного суду

Черкаської області
Пальонного Володимира Сергійовича;
Ватутінського районного суду

міста Києва
Дігтяр Ірину Романівну,
Овсієнко Олену Григорівну;
Дарницького районного суду

міста Києва
Куренкова Євгена Сергійовича,
Леонтюк Любов Кирилівну,
Пікуль Антоніну Адольфівну,
Усика Григорія Івановича;
Дніпровського районного суду

міста Києва
Антоненко Наталію Олександрівну;
Залізничного районного суду

міста Києва
Шереметьєву Людмилу Антонівну;
Мінського районного суду

міста Києва
Вербову Ірину Михайлівну;
Подільського районного суду

міста Києва
Трегубенко Людмилу Олексіївну,
Цап Наталію Григорівну;
Радянського районного суду

міста Києва
Білошкап Олену Володимирівну;
Харківського районного суду

міста Києва
Моторного Олександра Анатолійовича,
Сотнікова Сергія Вікторовича;
Шевченківського районного суду

міста Києва
Бужак Наталію Петрівну;
арбітражного суду

Львівської області
Бойко Світлану Михайлівну;
військового суду

Житомирського гарнізону
Яковлєва Михайла Леонідовича;
військового суду

Ужгородського гарнізону
Дацківа Володимира Васильовича.

Голова Верховної Ради України І.ПЛЮЩ
м. Київ, 14 грудня 2000 року

N 2149-III

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: