open
Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
Чинна

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

21.09.2012  № 1016

Щодо створення Ради з підтримки національної кінематографії та внесення змін та доповнень до Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2012/2013 рр.

На підставі пункту 26 Положення про колегію Міністерства культури України, затвердженого наказом Міністерства 13.12.2011 № 1152/0/16-11, постанови колегії Міністерства культури України від 13 вересня 2012 р. № 09/04 "Щодо створення Ради з підтримки національної кінематографії та внесення змін та доповнень до Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2012/2013 роки" та в межах повноважень, передбачених Положенням про Міністерство культури України, затвердженим Указом Президента України від 06.04.2011 № 388/2011, НАКАЗУЮ:

1. Внести до Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2012/2013 рр. (далі - Програма), затвердженої наказом Міністерства культури України від 20.03.2012 № 232, такі зміни:

1.1. виключити з Програми фільм:

ТОВ "Телекон"

48

По той бік ночі

перехідний

неігровий

1.2. доповнити Програму фільмами - переможцями третього конкурсного відбору, виклавши її в новій редакції (додається).

2. Державному агентству України з питань кіно (Копилова К.О.):

- за погодженням з громадськістю до 1 жовтня 2012 року сформувати пропозиції до персонального складу Ради з підтримки національної кінематографії для подальшого схвалення колегією Міністерства;

- забезпечити виконання Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2012/2013 роки з урахуванням змін та доповнень, схвалених цією постановою.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на голову Державного агентства України з питань кіно Копилову К.О.

Міністр

М.А. Кулиняк



Додаток
до наказу Міністерства
культури України
21.09.2012 № 1016

ПРОГРАМА
виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2012/2013 рр.


з/п

Кіностудія / Назва фільму

Фільми перехідні з Програми 2011/2012 та переможці 2-го та 3-го конкурсного відбору

Вид


ДП "Національна кіностудія художніх фільмів імені О. Довженка":



1

Мамо, я льотчика люблю

перехідний

ігровий

2

Послуги з реставрації 28 фільмів "Класики українського кінематографа"

перехідний


3

Метелик (фільм-дебют)

перехідний

ігровий

4

Прокляте місто (фільм-дебют)

перехідний

ігровий

5

Такі красиві люди (фільм-дебют)

перехідний

ігровий

6

Красна Маланка (фільм-дебют)

перехідний

неігровий

7

Fata morgana (фільм-дебют)

перехідний

неігровий

8

Відлуння Оха (дитячий)

2-й конкур. відбір

ігровий

9

Йом-Кипур судний день (дитячий)

2-й конкур. відбір

ігровий

10

Крапка в кінці роману (фільм-дебют)

2-й конкур. відбір

ігровий


ДП "Національна кінематека України":



11

Жага

перехідний

неігровий

12

К. Степанков (Трилогія)

перехідний

неігровий

13

Отаман українського кіно

перехідний

неігровий

14

Шлях до вершини

2-й конкур. відбір

неігровий

15

Та, що мріяла літати

2-й конкур. відбір

неігровий

16

Ніч світла

3-й конкурс. відбір

ігровий


ДП "Українська студія хронікально-документальних фільмів":



17

Пісня Галагана

перехідний

ігровий

18

І я знов лечу до сонця

перехідний

неігровий


Літописні матеріали 2012 (24 од.)


неігровий

19

Село, в якому народжуються казки

2-й конкур. відбір

неігровий

20

Ательє

2-й конкур. відбір

неігровий

21

37 годин

3-й конкурс. відбір

ігровий

22

Бекендор

3-й конкурс. відбір

неігровий

23

Дніпровська балада

3-й конкурс. відбір

неігровий

24

Олексій Курилко: земля обертається зі скрипом

3-й конкурс. відбір

неігровий

25

У затишку білих акацій

3-й конкурс. відбір

неігровий


ДП "Українська студія анімаційних фільмів":



26

Хто боїться дядечка Бабая?

перехідний

анімаційний

27

Пригоди Котигорошка та його друзів (цикл фільмів)

перехідний

анімаційний

28

Птахи

перехідний

анімаційний

29

Корова

2-й конкур. відбір

анімаційний

30

Лежень

2-й конкур. відбір

анімаційний


ДП "Національний центр Олександра Довженка":




Роботи з відновлення вихідних матеріалів фільмів, що відносяться до національної спадщини, для поповнення національного кінофонду

перехідний

 


Розповсюдження фільмів




Тиражування




ПрАТ "Одеська кіностудія":



31

Кохати чи вбити (UA)

перехідний

ігровий


ТОВ "Кінематографіст":



32

Пілот і артистка (дитячий)

2-й конкур. відбір

ігровий


ДП "Кіностудія "Контакт" НСКУ:



33

Сергій Чепік

перехідний

неігровий

34

Ріпка

2-й конкур. відбір

ігровий

35

Солов'ї-солов'ї (фільм-дебют)

2-й конкур. відбір

ігровий

36

Людина є таємниця

2-й конкур. відбір

неігровий

37

Дім, який побудував Лук'ян

3-й конкурс. відбір

неігровий


ТОВ "Пронто фільм":



38

Кобзарі

перехідний

ігровий

39

Брати

перехідний

ігровий

40

Племя

2-й конкур. відбір

ігровий

41

Аутсайдер

2-й конкур. відбір

ігровий


ТОВ "Новаторфільм":



42

Моя країна - Україна (серіал)

перехідний

анімаційний

43

Професіонали (серіал)

перехідний

анімаційний

44

Дідочок задумав женитися

2-й конкур. відбір

анімаційний

45

Вихід

3-й конкурс. відбір

анімаційний

46

Жуйка

3-й конкурс. відбір

анімаційний


ТОВ "Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів ім. О. Ханжонкова":



47

Ескімоска (серіал)

перехідний

анімаційний


ТОВ "Панама Гран Прі":



48

Микита Кожум'яка

перехідний

анімаційний


ПП "Кіностудія "Інтерфільм":



49

Параджанов

перехідний

ігровий

50

Тепер я буду любити тебе

перехідний

неігровий


ТОВ "Гармата фільм":



51

Звичайна справа (А Ви граєте в шахи?)

перехідний

ігровий


ТОВ "Гармата фільм продакш"



52

Креденс

перехідний

ігровий

53

Корова і трактор

2-й конкур. відбір

неігровий


ПП "Інспірейшн філмз":



54

Час життя об'єкта в кадрі

перехідний

неігровий

55

Позитив (фільм-дебют)

2-й конкур. відбір

неігровий

56

Табір

2-й конкур. відбір

неігровий


ТОВ "435 Філмс":



57

Той же шлях

перехідний

неігровий


ТОВ "Кіностудія "Гагарінмедіа":



58

Хвороба кохання

перехідний

ігровий

59

Я - мобер

2-й конкур. відбір

неігровий


ТОВ "Татофільм":



60

Люби мене

перехідний

ігровий

61

Одеса

2-й конкур. відбір

неігровий

61

Справжня історія Іхтіандра

3-й конкурс. відбір

ігровий


ТОВ "Студія "Червоний собака"



63

Дівчинка з риб'ячим хвостом

3-й конкурс. відбір

анімаційний


ПП "Кінокомпанія "Магіка-фільм":



64

Поза євро

2-й конкур. відбір

неігровий


ФОП "Волинщиков В. Ю.":



65

Уроки української

перехідний

ігровий


ТОВ "Феномен-Україна":



66

ДАУ

перехідний

ігровий


ФОП "Журженко О.С.":



67

Ваня (фільм-дебют)

перехідний

ігровий


ФОП "Сердюк М. Г.":

 

 

68

Дорога (фільм-дебют)

перехідний

ігровий


ТОВ "Укркіно":



69

Лелеки (фільм-дебют)

2-й конкур. відбір

ігровий

70

Трубач (дитячий)

2-й конкур. відбір

ігровий


ТОВ "Кінофільм":



71

Юля (фільм-дебют)

перехідний

ігровий

72

Лікарі (фільм-дебют)

перехідний

ігровий


МГО "Центр. Прип'ять. Ком":



73

Перекотиполе

перехідний

ігровий


ТОВ "Патріот-Фільм":



74

Діамантовий хрест

перехідний

ігровий


ТОВ "Кінофабрика":



75

Ломбард

перехідний

ігровий

76

Поминальна молитва

2-й конкур. відбір

ігровий


ТОВ "Артхаус Трафік":



77

Україно, гудбай! (фільм-дебют)

перехідний

ігровий

78

Зелена кофта

2-й конкур. відбір

ігровий


ТОВ "Лінкед філмс":



79

Під електричними хмарами

перехідний

ігровий


ТОВ "Фрешпродакшн":



80

Кавказький бурий ведмідь

перехідний

ігровий

81

І Бог зробив шаг у порожнечу

2-й конкур. відбір

ігровий


ТОВ "ІМ" ПЦ:



82

Іван Сила (дитячий)

2-й конкур. відбір

ігровий

83

Варіант Марконі

3-й конкурс. відбір

ігровий


ТОВ "Пріма фільм":



84

Стіна

2-й конкур. відбір

ігровий


ТОВ "СОТА Сінема Груп":



85

Мелодія для шарманки

перехідний

ігровий

86

Серце на долоні

перехідний

ігровий


ТОВ "Компанія "СОТА Сінема Груп":



87

У суботу

перехідний

ігровий

88

Кінопроби. Однокурсники




ТОВ "ТирФільм" :



89

Зона

перехідний

ігровий


ТОВ " Фест-земля плюс":



90

Лицарі дикого поля

перехідний

ігровий


ТОВ "Тріплан Пікчерс":



91

Спостерігач

перехідний

ігровий


ТОВ "Трембіта фільм":



92

Хроніки

3-й конкурс. відбір

ігровий


ТОВ "КрайКінема":



93

Гамер

3-й конкурс. відбір

ігровий

94

Носоріг

3-й конкурс. відбір

ігровий


ТОВ "Камарадас":



95

Ваня збожеволів від кохання

3-й конкурс. відбір

ігровий


ТОВ "Іллєнко Фільм":



96

Толока

3-й конкурс. відбір

ігровий


ТОВ "Директорія кіно":



97

Алкоголічка

3-й конкурс. відбір

ігровий

98

Не менше 50 кг

3-й конкурс. відбір

ігровий

99

Перший крок у хмарах

3-й конкурс. відбір

ігровий

100

Помин

3-й конкурс. відбір

ігровий


ТОВ "210 добрих справ":



101

210 добрих справ

3-й конкурс. відбір

анімаційний


ТОВ "Борисфен С":



102

Літа мої

3-й конкурс. відбір

анімаційний


ТОВ "Маркус Фільм":



103

Птаха щастя

3-й конкурс. відбір

анімаційний


ТОВ "Панама Гран Прі":



104

Нові пригоди Капітана Врунгеля

3-й конкурс. відбір

анімаційний

Голова
Держкіно України



К.О. Копилова

{Текст взято з сайту Мінкультури України http://www.mincult.kmu.gov.ua/}

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: