open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

14.01.2016  № 15

Про оголошення конкурсного відбору членів Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України

Відповідно до Положення про Науково-методичну раду Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11.09.2015 № 922 (в редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 27.10.2015 № 1115) та Порядку конкурсного відбору членів Науково-методичної ради та науково-методичних комісій Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 27.11.2015 № 1246, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.12.2015 за № 1542/27287, НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурсний відбір членів Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України.

2. Встановити кількість осіб, які мають бути відібраними до складу секторів Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України в порядку конкурсного відбору:

- сектор дошкільної освіти - 8 осіб;

- сектор загальної середньої освіти - 14 осіб;

- сектор професійної (професійно-технічної) освіти - 14 осіб;

- сектор вищої освіти - 14 осіб;

- сектор позашкільної освіти та виховної роботи - 8 осіб.

3. Визначити перелік документів, які необхідно додати до заяви про участь у конкурсному відборі:

- біографічну довідку (резюме);

- мотиваційний лист;

- завірені у встановленому порядку копії документів, що засвідчують наявність наукового ступеня або досвіду фахової роботи в галузі не менше десяти років;

- рекомендацію державного органу або роботодавців (підприємств, організацій, установ) або об'єднань роботодавців, або вищого навчального закладу незалежно від сфери управління та форми власності, або наукової установи, або Національної академії наук України, або однієї з галузевих національних академій наук, або професійної асоціації (для міжнародних експертів - донорської або благодійної організації, що бере на себе витрати з його участі в роботі Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України). Відповідні рекомендації можуть бути надані не за місцем роботи претендента.

До складу Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України не можуть входити керівники та заступники керівників вищих навчальних закладів (наукових установ), більше одного представника від навчального закладу (наукової установи).

4. Визначити строки подання документів претендентів до складу Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України: з 15 січня 2016 року по 29 січня 2016 року.

5. Відповідальною за прийом документів учасників конкурсного відбору та надання додаткової інформації про проведення конкурсного відбору визначити Рибалко Аллу Вікторівну, начальника відділу університетської освіти департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України (телефон - (+38044) 481-32-36, адреса електронної пошти - a_rybalko@mon.gov.ua).

Документи учасників конкурсного відбору приймаються поштою за адресою: 01135, м. Київ, просп. Перемоги, 10, кімн. 244.

6. Департаменту вищої освіти (Шарову О.І.) опублікувати оголошення про проведення конкурсу в газеті "Освіта України".

7. Управлінню зв'язків з громадськістю та забезпеченню діяльності Міністра (Загоруйко Ю.А.) забезпечити розміщення оголошення на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Совсун І.Р.

Міністр

С.М. Квіт

{Текст взято з сайту Міністерства освіти і науки http://www.old.mon.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: