open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Попередня

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ


14.06.2013

ПРОТОКОЛ № 14
засідання Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

{Протокол затверджено Наказом Міністерства інфраструктури
№ 451 від 04.07.2013}

Присутні члени комісії:


Петухов Д.В.

-

директор Департаменту автомобільного транспорту (голова Комісії);


Ткаченко О.В.

-

заступник директора - начальник відділу технічної та цінової політики Департаменту автомобільного транспорту (заступник голови Комісії);


Щербак А.Ю.

-

заступник директора - начальник відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;


Балін В.А.

-

начальник відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;


Корнієнко О.П.

-

головний спеціаліст відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту (секретар Комісії);


Кравченко П.В.

-

головний спеціаліст відділу організації контролю на державному кордоні Управління державного контролю на автомобільному транспорті Укртрансінспекції України;


Ігнатенко В.М.

-

начальник відділу адмінпослуг та ведення реєстру Укртрансінспекції України;
Залучені фахівці:


Главацький П.В.

-

фахівець у галузі міжнародних автомобільних перевезень, радник ВГО УТС.


Дробот Ю.С.

-

головний спеціаліст відділу сприяння організації перевезень Секретаріату АсМАП України;


Лукіна Л.В.

-

виконавчий директор ВГО ВААП;


Іванов О.П.

-

начальник відділу транспортної експедиції та міжнародних перевезень пасажирів УДП "Укрінтеравтосервіс";


Якущенко О.В.

-

заступник начальника відділу транспортної експедиції та міжнародних перевезень пасажирів УДП "Укрінтеравтосервіс".

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово голови комісії Петухова Д.В.

2. Доповідь головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П. по матеріалах представлених маршрутів на розгляд комісії.

3. Визначення подальшої дати проведення.

По пункту 1.

СЛУХАЛИ: голову комісії Петухова Д.В., який представив усіх членів комісії та зазначив, що проведення засідання проходить відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 "Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні" (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 17.08.2012 № 519), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358.

ВИРІШИЛИ: прийняли до уваги вищезазначену інформацію.

По пункту 2.

Порядок проведення засідання:

1. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ДОЛИНА - ВАРШАВА: ПП "Романишин О.В." з паритетним партнером "АТП автомобільних зв'язків в м. Островець Свентокшискі".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ДОЛИНА - ВАРШАВА (час відправлення з м. Долина (14-45) - Варшава (17-50), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

2. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту НОВОВОЛИНСЬК - ЛЮБЛІН: ТОВ "Престиж - Авто" з паритетним партнером ТОВ "ПКС-Грубешів".

ВИРІШИЛИ: відмовити у відкритті міжнародного маршруту НОВОВОЛИНСЬК - ЛЮБЛІН (час відправлення з м. Нововолинськ - 07-50, 16-35) - Люблін (15-40, 06-40) у зв'язку з тим, що відповідно до абз. 2 ст. 2.7 Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, затверджених наказом Міністерства транспорту України № 75 від 09.02.2004, визначено, що формування маршрутів міжнародних регулярних перевезень має відповідати вимогам щодо визначення початкових і кінцевих пунктів в обласних центрах та великих промислових містах України. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

3. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту КИЇВ - ВРОЦЛАВ: ТОВ "Львівське АТП 14631" з паритетним партнером ТОВ "Сіндбад".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту КИЇВ - ВРОЦЛАВ (час відправлення з м. Києва (08-30) - Вроцлав (18-30), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

4. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту КИЇВ - БУРГАС: ФОП "Пивоваров О.О." з паритетним партнером ТОВ "Шанс-Тур".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту КИЇВ - БУРГАС (час відправлення з м. Київ (02-00) - Бургас (07-00), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

5. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту ЯЛТА - КРАСНОДАР: ТОВ "Крим-Авто-Експрес" з паритетним партнером ТОВ "Кубаньавто".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту ЯЛТА - КРАСНОДАР (час відправлення з м. Ялта (19-45) - Краснодар (21-00), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

6. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право продовження терміну дії дозволу та внесення змін на регулярному міжнародному маршруті ЯЛТА - РИГА: ТОВ "Ельбрус-Транс" з паритетним партнером Фірма "АВАКО".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право продовження терміну дії дозволу та внесення змін на регулярному міжнародному маршруті ЯЛТА - РИГА (час відправлення з м. Ялта (07-00) - Рига (12-00), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

7. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту СОСНІВКА - ТОМАШІВ ЛЮБЕЛЬСЬКИЙ: ТДВ "Червоноградське АТП 14628" з паритетним партнером ПКС "Томашів Любельський".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту СОСНІВКА - ТОМАШІВ ЛЮБЕЛЬСЬКИЙ (час відправлення з м. Соснівка (05-05) - Томашів Любельський (15-05), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

8. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту ХАРКІВ - ВАРНА: ТОВ "Кий Гранд А" з паритетним партнером ООД "ДОРІС".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту ХАРКІВ - ВАРНА (час відправлення з м. Харків (05-00) - Варна (17-30), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

9. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ (час відправлення з м. Кишинів (19-40) - Хмельницький (19-30), претендент SRL "Arizontul", ПП "Столяр О.І." стосовно продовження дії дозволу.

ВИРІШИЛИ: що ПП "Столяр О.І." необхідно подати документи на проходження експертизи. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

10. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова та Міністерства транспорту Російської Федерації стосовно маршруту КИШИНІВ - КРАСНОДАР (час відправлення з м. Кишинів (14-20) - Краснодар (11-00), претендент SRL Zarema, ОАО "Экспресс" стосовно видачі українських транзитних дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати українські транзитні дозволи терміном дії відповідно дозволів Молдови до 07.03.2018 та Росії до 17.04.2018. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

11. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту Російської Федерації стосовно маршруту МАХАЧКАЛА - ОДЕСА, претенденти ООО "Глобал-Тур", ТОВ "Алба-Сервіс" стосовно погодження обслуговування цього маршруту.

ВИРІШИЛИ: прийняти до відома. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

12. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - ЗАТОКА (час відправлення з м. Кишинів (10-00) - Затока (17-35), претендент SRL Buslines Moldova, стосовно продовження дії дозволу із зміною часу відправлення з м. Кишинів (00-55) - м. Затока (20-30).

ВИРІШИЛИ: відмовити у видачі українських дозволів без паритету. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

13. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення ТОВ "Вега-Райзен" стосовно маршруту УМАНЬ - КОРДОБА, стосовно видачі двох додаткових дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати додаткові українські дозволи. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

Комісія прийняла рішення щодо прийнятих позитивних рішень, листи до компетентних органів іноземних держав будуть направлятись у разі звернень перевізників.

По пункту 3.

Голова комісії Петухов Д.В. запропонував визначити дату проведення наступного засідання комісії.

Прийняли рішення щодо проведення наступного засідання комісії: відбудеться 27 червня 2013 року.

ВИРІШИЛИ: пропозицію підтримали.

Голова комісії

Д.В. Петухов

Протокол вів

О.П. Корнієнко
А.Ю. Щербак
В.А. Балін
П.В. Кравченко
В.М. Ігнатенко
О.П. Іванов
О.В. Якущенко
П.В. Главацький

{Текст взято з сайту Мінінфраструктури України http://www.mtu.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: