open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Попередня

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ
КОМІСІЯ ПО РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ПЕРЕВІЗНИКІВ ТА ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ПРО ВІДКРИТТЯ, ЗАКРИТТЯ, ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ФУНКЦІОНУЮЧОГО МАРШРУТУ, ПРОДОВЖЕННЯ ДІЇ ДОЗВОЛУ НА РЕГУЛЯРНИХ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ

ПРОТОКОЛ № 13

31.05.2013

{Протокол затверджено Наказом Міністерства інфраструктури
№ 429 від 27.06.2013}

Присутні члени комісії:


Петухов Д.В.

-

директор Департаменту автомобільного транспорту (голова Комісії);


Щербак А Ю.

-

заступник директора - начальник відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;


Балін В.А.

-

начальник відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;


Корнієнко О.П.

-

головний спеціаліст відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту (секретар комісії);


Кравченко П.В.

-

головний спеціаліст відділу організації контролю на державному кордоні Управління державного контролю на автомобільному транспорті Укртрансінспекції України;


Ігнатенко В.М.

-

начальник відділу адмінпослуг та ведення реєстру Укртрансінспекції України;
Залучені фахівці:


Главацький П.В.

-

фахівець у галузі міжнародних автомобільних перевезень радник ВГО УТС;


Дробот Ю.С.

-

головний спеціаліст відділу сприяння організації перевезень Секретаріату АсМАП України;


Лукіна Л.В.

-

виконавчий директор ВГО ВААП;


Іванов О.П.

-

начальник відділу транспортної експедиції та міжнародних перевезень пасажирів УДП "Укрінтеравтосервіс";


Якущенко О.В.

-

заступник начальника відділу транспортної експедиції та міжнародних перевезень пасажирів УДП "Укрінтеравтосервіс".

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово голови комісії Петухова Д.В.

2. Доповідь головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П. по матеріалам представлених маршрутів на розгляд комісії.

3. Визначення подальшої дати проведення.

По пункту 1.

СЛУХАЛИ: голову комісії Петухова Д.В., який представив усіх членів Комісії та зазначив, що проведення засідання проходить відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 "Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні" (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 17.08.2012 № 519), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358.

ВИРІШИЛИ: прийняли до уваги вищезазначену інформацію.

По пункту 2.

Порядок проведення засідання:

1. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту КИЇВ - МОЗИР: ТОВ "Вега-Райзен" з паритетним партнером ВАТ Гомельоблавтотранс "Автобусний парк № 2".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту КИЇВ - МОЗИР (час відправлення з м. Київ (15-00) - Мозир (18-05), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

2. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КІЛІЯ - КИШИНІВ: ТОВ "Комфорт Авто" з паритетним партнером ТОВ "Ніведіс-Транс".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КІЛІЯ - КИШИНІВ (час відправлення з м. Кілія (09-00) - Кишинів (07-30), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

3. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендентів на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ДОНЕЦЬК - МОСКВА: ТОВ "Люкс-Експрес" з паритетним партнером ТОВ "Сатурн Тревел".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ДОНЕЦЬК - МОСКВА (час відправлення з м. Донецьк (13-45) - Москва (19-00), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

4. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і комунікацій Республіки Білорусь стосовно міжнародного маршруту МОЗИР - КИЇВ (час відправлення з м. Мозир (06-50) - Київ (16-50) претенденти ОАО Гомельоблавтотранс та ТОВ "Вега-Райзен" стосовно видачі українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати українські дозволи терміном дії відповідно дозволів Республіки Білорусь до 01.04.2018 року. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

5. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і комунікацій Республіки Білорусь стосовно міжнародного маршруту МОЗИР - ГОМЕЛЬ - КИЇВ (час відправлення з м. Мозир (18-55) - Київ (15-00) претенденти ОАО Гомельоблавтотранс та ТОВ "Вега-Райзен" стосовно видачі українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати українські дозволи терміном дії відповідно дозволів Республіки Білорусь до 01.03.2018 року. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

6. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і комунікацій Республіки Білорусь стосовно міжнародного маршруту МОЗИР - ОДЕСА (час відправлення з м. Мозир (18-55) - Одеса (17-00) претенденти ОАО Гомельоблавтотранс "Автобусний парк № 2" та ВАТ "Одесавтотранс" стосовно анулювання білоруських дозволів у зв'язку із порушенням вимог договору.

ВИРІШИЛИ: Департаменту автомобільного транспорту підготовити проект листа Міністерства інфраструктури України з метою з'ясування обставин та ретельного вивчення питання. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

7. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - КУРОРТНЕ (час відправлення з м. Кишинів (09-45) - Курортне (18-00) претендент SRL Buslines Moldova, стосовно видачі українських дозволів без паритету.

ВИРІШИЛИ: відмовити у видачі українських дозволів без паритету. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

8. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендентів на право відкриття міжнародного маршруту ДНІПРОПЕТРОВСЬК - ГОМЕЛЬ: Приватне Виробничо-Сервісне підприємство СТО "КАРЛССОН" з паритетним партнером ВАТ Гомельський автобусний парк № 1.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту ДНІПРОПЕТРОВСЬК - ГОМЕЛЬ (час відправлення з м. Дніпропетровськ (21-20) - Гомель (17-00), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

9. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендентів на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - ВАРШАВА: ТОВ "АТП 12629" з паритетним партнером FIRMA USLUGOWO TRANSPORTOWA.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - ВАРШАВА (час відправлення з м. Івано-Франківськ (14-00) - Варшава (14-30), терміном відповідно діючого дозволу до 07.12.2017 року. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

10. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття регулярного міжнародного маршруту ЛОКАЧІ - КРАСНОСТАВ: ПрАТ "Володимир-Волинське АТП 10707" з паритетним партнером Тереса Марцинюк.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту ЛОКАЧІ - КРАСНОСТАВ (час відправлення з м. Локачі (23-20, 10-00) - Красностав (10-00, 23-00), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

11. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - КРАСНОДАР (час відправлення з м. Кишинів (14-20) - Краснодар (11-00) претендент SRL Zarema, ОАО "Экспресс", стосовно видачі українських транзитних дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати українські транзитні дозволи терміном дії відповідно дозволів Молдови до 07.03.2018 р. та Росії до 17.04.2018 р. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

12. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення ТОВ "Вега-Райзен" стосовно маршруту УМАНЬ - КОРДОБА, стосовно видачі додаткових двох дозволів.

ВИРІШИЛИ: надати два додаткових дозволи терміном відповідно діючих до 27.12.2015 року. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

По пункту 3.

Голова комісії Петухов Д.В. запропонував визначити дату проведення наступного засідання комісії.

ВИРІШИЛИ: наступне засідання комісії провести 14 червня 2013 року. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

Голова комісії

Д.В. Петухов

Протокол вів:

О.П. Корнієнко
А.Ю. Щербак
В.А. Балін
П.В. Кравченко
В.М. Ігнатенко
О.П. Іванов
О.В. Якущенко
Ю.С. Дробот
П.В. Главацький
Л.В. Лукіна

{Текст взято з сайту Мінінфраструктури України http://www.mtu.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: