open Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
Чинна
                             
                             
КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Р І Ш Е Н Н Я
28.04.2005

Протокол N 4/2-13

Про рекомендації щодо призначення

стипендій Кабінету Міністрів України

для молодих учених

Розглянувши доповідну записку з рекомендаціями щодо
призначення стипендій Кабінету Міністрів України для молодих
учених в межах квоти - 200 стипендій, колегія у х в а л ю є:
1. Рекомендувати Комітету з Державних премій України в галузі
науки і техніки:
1.1. Продовжити термін надання стипендій Кабінету Міністрів
України 107 молодим ученим за результатами атестації наукової
роботи стипендіатів (список додається).
1.2. Призначити з травня 2005 року по квітень 2007 року
стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених
93 претендентам за результатами їх конкурсного відбору (список
додається).
1.3. Припинити виплату стипендій Мережку Олександру
Олександровичу (Київський національний університет
ім. Тараса Шевченка), Аніщенко Олені Валеріївні (Ніжинський
державний університет ім. М. Гоголя), Квасницькому Віктору
В'ячеславовичу (Національний університет кораблебудування імені
адмірала Макарова), Кібі Михайлу Павловичу (Харківська державна
академія дизайну і мистецтв) у зв'язку з їх звільненням з роботи
та за поданням вищезазначених вищих навчальних закладів.
2. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на
директора департаменту науково-технологічного розвитку
Свіженка В. О.
Голова колегії, Міністр
освіти і науки України С.М.Ніколаєнко

Додаток

СПИСОК

молодих учених вищих навчальних закладів

та наукових установ Міністерства освіти

і науки України, термін виплати стипендій

Кабінету Міністрів України для молодих

учених для яких рекомендується продовжити

на період з травня по вересень 2005 року

АР Крим
Науково-дослідний інститут

"Кримська астрофізична обсерваторія"
1. Антонюк Кирило Анатолійович, 1977 року народження,
молодший науковий співробітник (IV кв. 04)
Таврійський національний університет

ім. В. І. Вернадського
2. Єпіхін Дмитро Васильович, 1979 року народження, аспірант
3-го року навчання (IV кв. 04)
Севастопольський національний

технічний університет
3. Ткач Сергій Миколайович, 1970 року народження, старший
викладач (IV кв. 04)
4. Розвадовська Анастасія Олегівна, 1978 року народження,
доцент, кандидат фізико-математичних наук (IV кв. 04)
5. Папков Станіслав Олегович, 1973 року народження, доцент,
кандидат фізико-математичних наук (IV кв. 04)
м. Київ
Київський національний університет

ім. Тараса Шевченка
6. Лук'яник Ігор Васильович, 1971 року народження, науковий
співробітник, кандидат фізико-математичних наук (II кв. 04)
7. Лукашов Дмитро Володимирович, 1976 року народження,
асистент, кандидат біологічних наук (II кв. 04)
8. Запотоцький Сергій Петрович, 1976 року народження,
асистент, кандидат географічних наук (IV кв. 04)
9. Лісняк Владислав Владиславович, 1974 року народження,
науковий співробітник, кандидат хімічних наук (IV кв. 04)
10. Чукова Оксана Володимирівна, 1970 року народження,
старший науковий співробітник, кандидат фізико-математичних наук
(IV кв. 04)
Національний технічний університет України

"Київський політехнічний інститут"
11. Мельниченко Анатолій Анатолійович, 1979 року народження,
аспірант 2-го року навчання (IV кв. 04)
12. Віхоть Олексій Миколайович, 1973 року народження, старший
викладач (IV кв. 04)
Київський національний університет

технологій та дизайну
13. Орлова Олена Дмитрівна, 1972 року народження, асистент,
кандидат технічних наук (IV кв. 04)
14. Чупріна Наталія Владиславівна, 1974 року народження,
доцент, кандидат (IV кв. 04)
Національний університет

харчових технологій
15. Євсеєнко Тетяна Петрівна, 1978 року народження, аспірант
2 року навчання (IV кв. 03)
16. Штепа Сергій Васильович, 1978 року народження, аспірант
2-го року навчання, асистент (IV кв. 04)
17. Мельник Оксана Юріївна, 1979 року народження, аспірант
2-го року навчання (IV кв. 04)
Київський національний

лінгвістичний університет
18. Сидельникова Лариса Вікторівна, 1973 року народження,
в. о. доцента, кандидат філологічних наук (IV кв. 04)
Київський національний

торговельно-економічний університет
19. Бучацька Ірина Олександрівна, 1971 року народження,
доцент, кандидат економічних наук (IV кв. 04)
Національний авіаційний університет
20. Моргун Олексій Анатолійович, 1974 року народження,
аспірант 2-го року навчання (IV кв. 04)
21. Сокольський Георгій Володимирович, 1972 року народження,
доцент, кандидат хімічних наук (IV кв. 04)
Національний педагогічний

університет ім. М. П. Драгоманова
22. Самусенко Петро Федорович, 1971 року народження, доцент,
кандидат фізико-математичних наук (II кв. 04)
Вінницька область
Вінницький національний

технічний університет
23. Боцула Мирослав Павлович, 1976 року народження, старший
викладач, кандидат технічних наук (IV кв. 03)
24. Кулик Володимир Володимирович, 1972 року народження,
старший викладач, кандидат технічних наук (II кв. 04)
25. Розводюк Михайло Петрович, 1978 року народження, старший
викладач, кандидат технічних наук (IV кв. 04)
Волинська область
Волинський державний університет

імені Лесі Українки
26. Гембарська Світлана Борисівна, 1972 року народження,
старший викладач, кандидат фізико-математичних наук (IV кв. 04)
27. Кормош Жолт Олександрович, 1971 року народження, доцент,
кандидат хімічних наук (IV кв. 04)
Луцький державний технічний університет
28. Савош Лариса Вікторівна, 1971 року народження, доцент,
кандидат економічних наук (IV кв. 04)
Дніпропетровська область
Національна металургійна академія України
29. Братутін Вячеслав Геннадійович, 1974 року народження,
доцент, кандидат технічних наук (IV кв. 04)
Національний гірничий університет
30. Дичковський Роман Омелянович, 1972 року народження,
доцент, кандидат технічних наук (IV кв. 03)
31. Хоменко Олег Євгенович, 1972 року народження, асистент,
кандидат технічних наук (IV кв. 04)
Дніпропетровський національний університет
32. Шемет Сергій Анатолійович, 1979 року народження, аспірант
2-го року навчання (IV кв. 03)
33. Кавун Максим Едуардович, 1978 року народження, викладач,
кандидат історичних наук (IV кв. 04)
Дніпродзержинський державний

технічний університет
34. Качура Олексій Вікторович, 1978 року народження, асистент
(IV кв. 04)
Криворізький технічний університет
35. Євтєхова Ганна Валеріївна, 1979 року народження, аспірант
2 року навчання (IV кв. 04)
36. Моркун Наталія Володимирівна, 1979 року народження,
аспірант 3-го року навчання (IV кв. 04)
Донецька область
Горлівський державний педагогічний

інститут іноземних мов ім. Н. К. Крупської
37. Грихоніна Наталя Валеріївна, 1978 року народження,
викладач (IV кв. 04)
Донецький державний університет

економіки і торгівлі ім. Туган-Барановського
38. Кудрін Олександр Борисович, 1970 року народження, доцент,
кандидат технічних наук (IV кв. 04)
Донбаська державна

машинобудівна академія
39. Сатонін Антон Олександрович, 1980 року народження,
аспірант 2 року навчання (IV кв. 04)
Слов'янський державний

педагогічний університет
40. Чайченко Станіслав Олегович, 1974 року народження,
доцент, кандидат фізико-математичних наук (IV кв. 04)
Приазовський державний технічний

університет (м. Маріуполь)
41. Волощук Сергій Олексійович, 1977 року народження,
аспірант 3-го року навчання (IV кв. 04)
Запорізька область
Запорізький державний університет
42. Звьоздочкіна Олена Анатоліївна, 1972 року народження,
старший викладач, кандидат фізико-математичних наук (IV кв. 04)
Запорізький національний

технічний університет
43. Потапенко Євген Євгенович, 1979 року народження, аспірант
2-го року навчання (IV кв. 03)
44. Волік Володимир Валентинович, 1980 року народження,
аспірант 2-го року навчання (IV кв. 04)
Мелітопольський державний

педагогічний університет
45. Брянцева Ганна Володимирівна, 1974 року народження,
старший викладач, кандидат педагогічних наук (IV кв. 04)
Бердянський державний педагогічний

університет ім. П. Д. Осипенка
46. Щепакіна Тетяна Євгеніївна, 1978 року народження,
аспірант 3 року навчання (IV кв. 04)
Кіровоградська область
Кіровоградський державний педагогічний

університет ім. Володимира Винниченка
47. Лутченко (Малихіна) Людмила Іванівна, 1970 року
народження, доцент, кандидат педагогічних наук (IV кв. 04)
48. Дмитрук Віталій Іванович, 1973 року народження, доцент,
кандидат філологічних наук (IV кв. 04)
Луганська область
Східноукраїнський національний

університет імені Володимира Дали
49. Соснов Ігор Ігорович, 1978 року народження, асистент,
кандидат технічних наук (IV кв. 04)
Луганський національний педагогічний

університет ім. Тараса Шевченка
50. Максименко Ігор Георгійович, 1976 року народження,
завідувач кафедри, кандидат наук з фізичного виховання і спорту
(IV кв. 04)
Івано-Франківська область
Прикарпатський університет ім. В. Стефаника
51. Запухляк Руслан Ігорович, 1974 року народження, доцент,
кандидат фізико-математичних наук (IV кв. 04)
Львівська область
Львівський національний університет

ім. Івана Франка
52. Буняк Василь Богданович, 1973 року народження, доцент,
кандидат економічних наук (IV кв. 03)
53. Беднарська Лідія Михайлівна, 1973 року народження,
науковий співробітник, кандидат хімічних наук (IV кв. 04)
Національний університет

"Львівська політехніка"
54. Ройтер Юрій Володимирович, 1971 року народження, науковий
співробітник, кандидат хімічних наук (II кв. 04)
55. Гриценко Олександр Миколайович, 1975 року народження,
старший викладач, кандидат технічних наук (IV кв. 04)
56. Князь Святослав Володимирович, 1976 року народження,
доцент, кандидат економічних наук (IV кв. 04)
Українська академія друкарства (м. Львів)
57. Сторощук Володимир Андрійович, 1972 року народження,
асистент кафедри (IV кв. 03)
58. Кукура Юрій Андрійович, 1970 року народження, старший
викладач (IV кв. 04)
59. Штангрет Андрій Михайлович, 1977 року народження,
асистент (IV кв. 04)
Український державний

лісотехнічний університет
60. Удовицький Олександр Миколайович, 1973 року народження,
старший викладач, кандидат технічних наук (IV кв. 04)
Дрогобицький державний педагогічний

університет ім. Івана Франка
61. Тиміш Лідія Ігорівна, 1974 року народження, старший
викладач, кандидат історичних наук (IV кв. 04)
Миколаївська область
Національний університет кораблебудування

імені адмірала Макарова (м. Миколаїв)
62. Сидоренко Сергій Анатолійович, 1976 року народження,
доцент, кандидат технічних наук (II кв. 04)
63. Козимирська Тетяна Ігорівна, 1972 року народження,
завідувач кафедри, кандидат філологічних наук, доцент (II кв. 04)
Миколаївський державний університет

ім. В. О. Сухомлинського
64. Мірошниченко Олексій Володимирович, 1974 року народження,
начальник науково-дослідного сектора, кандидат економічних наук
(IV кв. 04)
Одеська область
Одеський національний

університет ім. І. І. Мечникова
65. Ямборко Ганна-Валентинівна, 1973 року народження, доцент,
кандидат технічних наук (IV кв. 04)
66. Шабашов Андрій Васильович, 1971 року народження,
докторант, кандидат історичних наук, доцент (IV кв. 04)
67. Плотнікова Наталія Вікторівна, 1981 року народження,
аспірантка 2-го року навчання (IV кв. 04)
Одеська національна академія

харчових технологій
Код 02071062, рахунок 35222012000260 в УДК в Одеській обл.,
МФО 828011
68. Макарова Ольга Василівна, 1974 року народження, асистент
(IV кв. 04)
Одеська державна академія

будівництва і архітектури
69. Латна Ольга Іванівна, 1971 року народження, доцент,
кандидат технічних наук (IV кв 03).
Одеський державний

екологічний університет
70. Білий Тарас Анатолійович, 1977 року народження, старший
науковий співробітник кандидат географічних наук (IV кв. 04)
Південноукраїнський державний педагогічний

університет ім. К. Д. Ушинського
71. Нестеренко Вікторія Володимирівна, 1973 року народження,
асистент, кандидат педагогічних наук (IV кв. 04)
72. Вдовіченко Оксана Володимирівна, 1977 року народження,
асистент, кандидат психологічних наук (IV кв. 04)
Рівненська область
Національний університет водного

господарства та природокористування
73. Макаренко Руслан Миколайович, 1976 року народження,
доцент, кандидат технічних наук (IV кв. 04)
Сумська область
Сумський державний університет
74. Харченко Дмитро Олегович, 1972 року народження, доцент,
докторант, кандидат фізико-математичних наук (IV кв. 03)
75. Криворучко Дмитро Володимирович, 1977 року народження,
старший викладач, кандидат технічних наук (IV кв. 03)
Сумський державний педагогічний

університет ім. А. С. Макаренка
76. Пирогова Світлана Миколаївна, 1978 року народження,
аспірант 2 року навчання (IV кв. 03)
77. Шкурдода Юрій Олексійович, 1977 року народження, аспірант
2-го року навчання (IV кв. 04)
Тернопільська область
Тернопільська академія

народного господарства
78. Монастирський Григорій Леонардович, 1978 року народження,
старший викладач, кандидат економічних наук (IV кв. 04)
Тернопільський державний технічний

університет ім. Івана Пулюя
79. Марущак Павло Орестович, 1979 року народження, аспірант
(IV кв. 04)
80. Пиндус Юрій Іванович, 1973 року народження, старший
науковий співробітник, доцент, кандидат технічних наук (IV кв. 04)
Тернопільський національний педагогічний

університет ім. Володимира Гнатюка
81. Хоменчук Володимир Олександрович, 1974 року народження,
асистент кафедри (IV кв. 03)
82. Григорук Наталія Анатоліївна, 1980 року народження,
аспірант (II кв. 04)
83. Грицак Людмила Русланівна, 1972 року народження, доцент,
кандидат біологічних наук (IV кв. 04)
м. Харків, Харківська область
Національний технічний університет

"Харківський політехнічний інститут"
84. Ніконов Олег Якович, 1973 року народження., старший
науковий співробітник, кандидат технічних наук (IV кв. 03)
85. Кудояр Олена Юріївна, 1975 року народження, доцент,
кандидат економічних наук (IV кв. 04)
86. Коліушко Денис Георгійович, 1974 року народження,
науковий співробітник, кандидат технічних наук (IV кв. 04)
87. Тюпа Ігор Васильович, 1974 року народження, доцент,
кандидат технічних наук (IV кв. 04)
Харківський державний університет

будівництва та архітектури
88. Лукашенко Сергій Вікторович, 1976 року народження,
асистент, кандидат технічних наук (IV кв. 04)
Харківський національний університет

радіоелектроніки
89. Олійник Олександр Ігорович, 1979 року народження,
аспірант 2 року навчання (IV кв. 03)
90. Аврунін Олег Григорович, 1976 року народження, старший
викладач, кандидат технічних наук (II кв. 04)
91. Сліпченко Олександр Миколайович, 1981 року народження,
аспірант (IV кв. 04)
92. Клименко Олексій Вікторович, 1979 року народження,
молодший науковий співробітник (IV кв. 04)
93. Тітаренко Лариса Олександрівна, 1971 року народження,
докторант, кандидат технічних наук (IV кв. 04)
Національний аерокосмічний

університет ім. М. Є. Жуковського

"Харківський авіаційний інститут"
94. Івановська Ольга Володимирівна, 1972 року народження,
доцент, кандидат технічних наук (II кв. 04)
95. Дронова Ірина Валеріївна, 1972 року народження, старший
викладач (IV кв. 04)
96. Курєннов Сергій Сергійович, 1976 року народження,
асистент (IV кв. 04)
Харківський державний університет

харчування та торгівлі
97. Мазняк Захар Олександрович, 1978 року народження,
асистент, кандидат технічних наук (IV кв. 04)
Харківський національний

автомобільно-дорожний університет
98. Шарапата Андрій Сергійович, 1976 року народження,
аспірант 3-го року навчання (IV кв. 04)
Харківська національна академія

міського господарства
99. Сорокіна Катерина Борисівна, 1975 року народження,
доцент, кандидат технічних наук (IV кв. 04)
Харківська державна академія

дизайну і мистецтв
100. Тесленко Ірина Олегівна, 1978 року народження,
аспірантка 3-го курсу навчання (IV кв. 04)
Херсонська область
Херсонський державний університет
101. Кулик Світлана Миколаївна, 1973 року народження,
викладач, кандидат психологічних наук (IV кв. 04)
Херсонський національний

технічний університет
102. Граб Марина Віталіївна, 1976 року народження, асистент,
кандидат технічних наук (IV кв. 04)
Хмельницька область
Хмельницький національний університет
103. Харжевський В'ячеслав Олександрович, 1979 року
народження, аспірант 2-го року навчання (IV кв. 04)
Черкаська область
Черкаський державний

технологічний університет
104. Кісіль Тетяна Юріївна, 1979 року народження, старший
викладач, кандидат технічних наук (IV кв. 04)
105. Пряник Сергій Петрович, 1975 року народження, доцент,
кандидат технічних наук (IV кв. 04)
Чернівецька область
Чернівецький національний університет

ім. Юрія Федьковича
106. Романюк Світлана Захарівна, 1970 року народження,
доцент, кандидат педагогічних наук (IV кв. 04)
107. Заячук Мирослав Дмитрович, 1975 року народження, доцент,
кандидат географічних наук (IV кв. 04)
Директор департаменту
науково-технологічного
розвитку В.О.Свіженко

Додаток

СПИСОК

претендентів вищих навчальних закладів

та наукових установ Міністерства освіти

і науки України, які рекомендуються на

здобуття стипендій Кабінету Міністрів України

для молодих вчених на період з травня 2005 року

по квітень 2007 року

АР Крим
Науково-дослідний інститут

"Кримська астрофізична обсерваторія"
1. Поклад Дмитро Борисович, 1973 року народження, молодший
науковий співробітник
Таврійський національний університет

ім. В. І. Вернадського
2. Скляренко Дмитро Олександрович, 1979 року народження,
молодший науковий співробітник
Національна академія природоохоронного

та курортного будівництва (м. Сімферополь)
3. Пожарицька Ірина Михайлівна, 1974 року народження, доцент,
кандидат економічних наук Севастопольський національний технічний університет
4. Рогова Ольга Валентинівна, 1977 року народження, старший
викладач
5. Бурков Дмитро Валерійович, 1974 року народження, доцент,
кандидат технічних наук Приазовський державний технічний університет (м. Маріуполь)
6. Малишева Інна Юхимівна, 1975 року народження, старший
викладач
Вінницька область
Вінницький державний педагогічний

університет ім. М. Коцюбинського
7. Зузяк Тетяна Петрівна, 1977 року народження, старший
викладач, кандидат мистецтвознавства
Волинська область
Волинський державний університет

ім. Лесі Українки
8. Горбач Людмила Миколаївна, 1972 року народження, доцент,
кандидат економічних наук
9. Юрченко Оксана Миколаївна, 1973 року народження, доцент,
кандидат фізико-математичних наук
Луцький державний технічний університет
10. Вахович Ірина Михайлівна, 1975 року народження, завідувач
кафедри, кандидат економічних наук
Дніпропетровська область
Дніпропетровський національний університет
11. Кривошеїн Віталій Володимирович, 17.08.1970 року
народження, доцент, кандидат політичних наук
12. Гнатушенко Володимир Володимирович, 1975 року народження,
доцент, кандидат технічних наук
Дніпродзержинський державний

технічний університет
13. Болотов Вадим Юрійович, 1976 року народження, начальник
науково-дослідної частини, кандидат технічних наук
Криворізький технічний університет
14. Кривенко Олексій Юрійович, 1979 року народження, аспірант
3-го року навчання
Національний гірничий університет
15. Азюковський Олександр Олександрович, 1976 року
народження, доцент, кандидат технічних наук
Донецька область
Донбаська державна

машинобудівна академія
16. Алієва Лейла Іграмотдінова, 1981 року народження,
аспірант 2-го року навчання
Донбаський державний

технічний університет
17. Кобець Данило Васильович, 1975 року народження, доцент,
кандидат технічних наук
Донецький державний інститут

штучного інтелекту
18. Роменська Вероніка Миколаївна, 1980 року народження,
асистент, аспірант 3-го року навчання
Донецький національний університет
19. Жерліцин Дмитро Михайлович, 1978 року народження,
науковий співробітник
20. Асланов Олексій Євгенович, 1975 року народження, асистент
Донецький національний

технічний університет
21. Топоров Андрій Анатолійович, 1 серпня 1970 року
народження, доцент, кандидат технічних наук
Донбаська національна академія

будівництва і архітектури
22. Сєвка Вікторія Геннадіївна, 1974 року народження, доцент,
кандидат економічних наук
Маріупольський державний

гуманітарний університет
23. Волошин Юрій Олексійович, 1977 року народження, завідувач
кафедри, кандидат юридичних наук.
Житомирська область
Житомирський державний педагогічний

університет ім. І. Франка
24. Вискушенко Дмитро Андрійович, 1977 року народження,
старший викладач, кандидат біологічних наук
Запорізька область
Запорізька державна інженерна академія
25. Мебеснюк Оксана Юріївна, 1973 року народження, доцент,
кандидат технічних наук
Запорізький національний

технічний університет
26. Малий Олександр Валентинович, 1980 року народження,
аспірант 2-го року навчання
Івано-Франківська область
Івано-Франківський національний

технічний університет нафти і газу
27. Побережний Любомир Ярославович, 1976 року народження,
доцент, кандидат технічних наук
Кіровоградська область
Кіровоградський державний педагогічний

університет імені Володимира Винниченка
28. Дубінка Микола Михайлович, 1972 року народження, доцент,
кандидат педагогічних наук
29. Ткачук Андрій Іванович, 1976 року народження, доцент,
кандидат технічних наук
Луганська область
Східноукраїнський національний

університет ім. Володимира Даля
30. Кочевський Андрій Олександрович, 1978 року народження,
доцент, кандидат технічних наук
Львівська область
Дрогобицький державний педагогічний

університет ім. Івана Франка
31. Коцюба Зоряна Григорівна, 1971 року народження, доцент,
кандидат філологічних наук
Львівська національна академія мистецтв
32. Цимбала Лада Іванівна, 1971 року народження, старший
викладач кафедри, кандидат мистецтвознавства
Львівський національний університет

ім. Івана Франка
33. Шидловський Ігор Віталійович, 1971 року народження,
завідувач Зоологічного музею
34. Корчак Юрій Михайлович, 1972 року народження, асистент,
кандидат фізико-математичних наук
Національний університет

"Львівська політехніка"
35. Мичуда Леся Зиновіївна, 1973 року народження, доцент,
кандидат технічних наук
36. Жежнич Павло Іванович, 1974 року народження, доцент,
кандидат технічних наук
Українська академія друкарства
37. Книш Олег Богданович, 1972 року народження, доцент,
кандидат технічних наук,
Український державний

лісотехнічний університет
38. Гриник Георгій Георгійович, 1973 року народження, старший
науковий співробітник, кандидат
Миколаївська область
Національний університет кораблебудування

ім. адмірала Макарова
39. Підопригора Дмитро Миколайович, 1977 року народження,
начальник науково-дослідної частини, кандидат технічних наук
Одеська область
Одеський національний

морський університет
40. Соколова Ольга Сергіївна, 1979 року народження, асистент
Одеська державна академія

будівництва та архітектури
41. Майстренко Оксана Федорівна, 1975 року народження,
доцент, кандидат технічних наук
Одеський державний

екологічний університет
42. Загорій Олена Володимирівна, 1978 року народження,
доцент, кандидат економічних наук
Одеська національна академія

харчових технологій
43. Безбах Ігор Віталійович, 1976 року народження, асистент,
кандидат технічних наук
Одеський національний університет

ім. І. І. Мечнікова
44. Сминтина Олена Валентинівна, 1972 року народження,
завідуюча кафедрою, доктор історичних наук
45. Кондратенко Наталія Василівна, 1974 року народження,
доцент, кандидат філологічних наук
Південноукраїнський державний педагогічний

університет ім. К. Д. Ушинського
46. Брескіна Лада Валентинівна, 1972 року народження, доцент,
кандидат педагогічних наук
Рівненська область
Національний університет водного

господарства та природокористування
47. Гроховська Юлія Романівна, 1972 року народження, доцент,
кандидат сільськогосподарських наук
Сумська область
Сумський державний університет
48. Прокопенко Ольга Володимирівна, 1974 року народження,
докторант 1-го року навчання
49. Проценко Сергій Іванович, 1979 року народження, старший
викладач
Сумський державний педагогічний

університет ім. А. С. Макаренка
50. Снегірьов Ігор Олександрович, 1977 року народження,
старший викладач, кандидат філософських наук
Тернопільська область
Тернопільська академія народного

господарства
51. Шушпанов Дмитро Георгійович, 1972 року народження,
доцент, кандидат економічних наук
Тернопільський державний технічний

університет ім. Івана Пулюя
52. Васильків Василь Васильович, 1976 року народження,
молодший науковий співробітник
53. Букетов Андрій Вікторович, 1973 року народження, доцент,
кандидат технічних наук
Ужгородський національний університет
54. Сливка Михайло Васильович, 1974 року народження, доцент,
кандидат хімічних наук
м. Київ
Київський національний університет

імені Тараса Шевченка
55. Роїк Олександр Сергійович, 1978 року народження,
асистент, кандидат хімічних наук
56. Кудря Владислав Юрійович, 1973 року народження, молодший
науковий співробітник, кандидат фізико-математичних наук
57. Берзін Павло Сергійович, 1978 року народження, асистент,
кандидат юридичних наук
58. Копистира Арсеній Миколайович, 1979 року народження,
асистент, кандидат економічних наук
Інститут магнетизму
59. Горобець Оксана Юріївна, 1976 року народження, старший
науковий співробітник, кандидат фізико-математичних наук
Київський національний університет

будівництва і архітектури
60. Солодей Іван Іванович, 11 грудня 1970 року народження,
докторант, кандидат технічних наук
61. Рашківський Володимир Павлович, 1980 року народження,
аспірант 3-го року навчання
62. Гончар Ольга Андріївна, 1977 року народження, асистент,
кандидат технічних наук
Київський національний

економічний університет
63. Цимбалюк Світлана Олексіївна, 1975 року народження,
доцент, кандидат економічних наук
64. Калабухова Світлана Вікторівна, 1973 року народження,
доцент, кандидат економічних наук
Національний університет

харчових технологій
65. Майданець Оксана Миколаївна, 1980 року народження,
аспірант 2-го року навчання
66. Сильчук Тетяна Анатоліївна, 1977 року народження,
асистент, кандидат технічних наук.
Київська державна академія водного

транспорту ім. Петра Конашевича-Сагайдачного
67. Боняр Світлана Михайлівна, 1975 року народження, доцент,
кандидат економічних наук
Київський національний

торговельно-економічний університет
68. Караваєв Тарас Анатолійович, 1979 року народження,
асистент
Національний технічний

університет України "КПІ"
69. Мельник Вікторія Миколаївна, 1971 року народження,
доцент, кандидат технічних наук
70. Кувшинов Олексій Вікторович, 17.11.1970 року народження,
завідуючий кафедри, кандидат технічних наук
71. Сокольський Олександр Леонідович, 1971 року народження,
старший викладач
72. Лоскутова Тетяна Володимирівна, 1977 року народження,
старший викладач, кандидат технічних наук
73. Ульяненко Наталія Валентинівна, 1978 року народження,
асистент
Київський національний університет

технологій та дизайну
74. Охмат Олена Анатоліївна, 1974 року народження, асистент,
кандидат технічних наук
м. Харків
Національний аерокосмічний

університет ім. М. Є. Жуковського

"Харківський авіаційний інститут"
75. Павленко Віталій Миколайович, 1975 року народження,
доцент, кандидат технічних наук
76. Абрамов Сергій Клавдійович, 1977 року народження, старший
викладач, кандидат технічних наук
Харківський державний технічний

університет будівництва та архітектури
77. Косенко Наталія Олексіївна, 1975 року народження,
асистент, кандидат технічних наук
Харківський національний

економічний університет
78. Пилипенко Андрій Анатолійович, 1975 року народження,
заступник декана, кандидат економічних наук
Харківський державний університет

харчування та торгівлі
79. Колеснікова Марина Борисівна, 1974 року народження,
доцент, кандидат технічних наук
Національний технічний університет

"Харківський політехнічний інститут"
80. Ганжа Антон Миколайович, 1973 року народження, доцент,
кандидат технічних наук
81. Гаврилюк Юрій Романович, 1972 року народження, доцент,
кандидат технічних наук
Харківський національний

університет радіоелектроніки
82. Попов Сергій Віталійович, 1977 року народження, старший
науковий співробітник, кандидат технічних наук
Харківський національний

автомобільно-дорожній університет
83 Сєдов Андрій Віталійович, 1972 року народження, доцент,
кандидат технічних наук
Харківська національна академія

міського господарства
84. Глупак Олексій Миколайович, 1973 року народження, доцент,
заступник декана, кандидат технічних наук
Херсонська область
Херсонський державний університет
85. Шушляннікова Наталя Володимирівна, 1971 року народження,
доцент, кандидат історичних наук
Херсонський національний

технічний університет
86. Рогальський Олександр Францович, 1980 року народження,
доцент, кандидат економічних наук
Хмельницька область
Кам'янець-Подільський

державний університет
87. Співак Любов Миколаївна, 24 червня 1970 року народження,
доцент, кандидат психологічних наук
Хмельницький національний університет
88. Рибчинська Людмила Анатоліївна, 1982 року народження,
аспірант 1-го року навчання
Черкаська область
Черкаський національний університет

ім. Богдана Хмельницького
89. Гаврилюк Максим Никандрович, 1973 року народження, в. о.
доцента, кандидат біологічних наук
Черкаський державний

технологічний університет
90. Яценко Ірина Вячеславівна, 1979 року народження, аспірант
3-го року навчання
Чернівецька область
Чернівецький національний університет

імені Юрія Федьковича
91. Юрченко Ігор Валерійович, 1971 року народження, доцент,
кандидат фізико-математичних наук
92. Горлей Павло Петрович, 1975 року народження, доцент,
кандидат фізико-математичних наук
93. Баловсяк Сергій Васильович, 1973 року народження,
асистент, кандидат фізико-математичних наук
Директор департаменту
науково-технологічного
розвитку В.О.Свіженко

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: