open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Попередня

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ


ПРОТОКОЛ № 12
засідання Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

{Протокол затверджено Наказом Міністерства інфраструктури
№ 374 від 07.06.2013}

27.05.2013

м. Київ

Присутні члени комісії:

Петухов Д.В.

-

директор Департаменту автомобільного транспорту (голова Комісії);

Щербак А.Ю.

-

заступник директора - начальник відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;

Балін В.А.

-

начальник відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;

Корнієнко О.П.

-

головний спеціаліст відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту (секретар комісії);

Кравченко П.В.

-

головний спеціаліст відділу організації контролю на державному кордоні Управління державного контролю на автомобільному транспорті Укртрансінспекції України;

Ігнатенко В.М.

-

начальник відділу адмінпослуг та ведення реєстру Укртрансінспекції України;


Залучені фахівці:

Главацький П.В.

-

фахівець у галузі міжнародних автомобільних перевезень радник ВГО УТС.

Дробот Ю.С.

-

головний спеціаліст відділу сприяння організації перевезень Секретаріату АсМАП України;

Лукіна Л.В.

-

виконавчий директор ВГО ВААП;

Іванов О.П.

-

начальник відділу транспортної експедиції та міжнародних перевезень пасажирів УДП "Укрінтеравтосервіс";

Якущенко О.В.

-

заступник начальника відділу транспортної експедиції та міжнародних перевезень пасажирів УДП "Укрінтеравтосервіс".

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово голови комісії Петухова Д.В.

2. Доповідь головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П. по матеріалам представлених маршрутів на розгляд комісії.

3. Визначення подальшої дати проведення.

По пункту 1.

СЛУХАЛИ: голову комісії Петухова Д.В., який представив усіх членів Комісії та зазначив, що проведення засідання проходить відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 "Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні" (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 17.08.2012 № 519), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358.

ВИРІШИЛИ: прийняли до уваги вищезазначену інформацію.

По пункту 2.

Порядок проведення засідання:

1. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту СЕВАСТОПОЛЬ - НОВОРОСІЙСЬК: ТОВ "Крим-Авто-Експрес" з паритетним партнером ТОВ "Кубаньавто".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту СЕВАСТОПОЛЬ - НОВОРОСІЙСЬК (час відправлення з м. Севастополь (20-00) - Новоросійськ (20-00)), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

2. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту ЯЛТА - КРАСНОДАР: ТОВ "Крим-Авто-Експрес" з паритетним партнером ТОВ "Кубаньавто".

ВИРІШИЛИ: відмовити у відкритті міжнародного маршруту ЯЛТА - КРАСНОДАР (час відправлення з м. Ялта (19-45) - Краснодар (21-00)), у зв'язку з тим, що відповідно до абз. 2 п. 2.7 Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, затвердженого наказом Міністерства транспорту України № 75 від 09.02.2004, визначено що формування маршрутів міжнародних регулярних перевезень має відповідати вимогам щодо: - визначення початкових і кінцевих пунктів в обласних центрах та великих промислових містах України. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

3. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЛИСИЧАНСЬК - МОСКВА: ПП "Лис-Авто-Транс" з паритетним партнером ТОВ "Мередіан".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЛИСИЧАНСЬК - МОСКВА (час відправлення з м. Лисичанська (11-00) - Москва (20-30)), терміном відповідно діючого дозволу до 19.02.2018 року. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

4. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендентів на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЧЕРНІВЦІ - БРЕСТ: ТДВ "Денисівка" з паритетним партнером ВАТ "Брестоблавтотранс" філіал "Автобусний парк № 1".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЧЕРНІВЦІ - БРЕСТ (час відправлення з м. Чернівці (15-30) - Брест (18-40)), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

5. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендентів на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ХАРКІВ - КУРСЬК: ТОВ фірма "Ікарус" з паритетним партнером ТОВ "Диспетчер".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ХАРКІВ - КУРСЬК (час відправлення з м. Харків (07-55, 11-45, 14-30) - Курськ (16-25, 08-20, 06-10)) на строк, що дорівнює терміну виданих терміном Російською Федерацією (до 17.10.2017 року). За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

6. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендентів на право відкриття міжнародного маршруту КИЇВ - БУРГАС: ФОП "Пивоваров О. О." з паритетним партнером ТОВ "Шанс-Тур".

ВИРІШИЛИ: відмовити у відкритті міжнародного маршруту КИЇВ - БУРГАС (час відправлення з м. Київ (02-00) - Бургас (07-00)), у зв'язку з тим, що перевізник надав не повний пакет документів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

7. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту МУКАЧЕВЕ - КОШИЦЕ: ПП "Тобіш Е. В." з паритетним партнером Eurobus a.s.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту МУКАЧЕВЕ - КОШИЦЕ (час відправлення з м. Мукачеве (07-00) - Кошице (16-30) терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

8. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КОЛОМИЯ - ВАРШАВА: ПАТ "Коломийське АТП" з паритетним партнером "Соколов С.А.".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КОЛОМИЯ - ВАРШАВА (час відправлення з м. Коломия (15-55) - Варшава (15-30)), терміном відповідно діючого дозволу до 31.12.2014 року. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

9. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КОЛОМИЯ - ПОЗНАНЬ: ПАТ "Коломийське АТП" з паритетним партнером "Соколов С.А.".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КОЛОМИЯ - ПОЗНАНЬ (час відправлення з м. Коломия (13-40) - Познань (12-40)), терміном відповідно діючого дозволу до 21.11.2014 року. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

10. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О. П., який назвав претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КОЛОМИЯ - ПЛЬЗЕНЬ: ПП "Ніколо-Україна" з паритетними партнерами "Nikolo-CZ" s.r.o. та ТОВ "ПКС" м. Ніса.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КОЛОМИЯ - ПЛЬЗЕНЬ (час відправлення з м. Коломия (13-30) - Пльзень (10-00)), терміном відповідно діючого дозволу до 16.11.2016 року. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

По пункту 3.

Голова комісії Петухов Д.В. запропонував визначити дату проведення наступного засідання комісії.

ВИРІШИЛИ: наступне засідання комісії провести 31 травня 2013 року.

За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

Голова комісії:

Д. В. Петухов

Протокол вів:

О. П. Корнієнко

____________А.Ю. Щербак

____________ В.А. Балін

____________П.В. Кравченко

____________ В.М. Ігнатенко

____________О.П. Іванов

____________ О.В. Якущенко

____________П.В. Главацький

____________ Л.В. Лукіна

____________Ю.С. Дробот

{Текст взято з сайту Мінінфраструктури України http://www.mtu.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: