open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Нечинна

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

13.01.2012 № 12

{Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 284 від 30.05.2013}

Про реорганізацію Державного підприємства "Донбаський науково-дослідний і проектно-конструкторський вугільний інститут"

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" і протоколу наради від 18.10.2011 з питання виконання протокольних доручень засідання Секції "Вугільна промисловість" науково-технічної ради Міненерговугілля від 14.07.2011 НАКАЗУЮ:

1. Припинити діяльність ДП "Донбаський науково-дослідний і проектно-конструкторський вугільний інститут" (далі - ДП "ДОННДІ") (місцезнаходження: 84601, Донецька обл., м. Горлівка, пр. Леніна, 2), код ЄДРПОУ 171144, шляхом його реорганізації - приєднання до державного підприємства "Донецький науково-дослідний вугільний інститут" (далі - ДП "ДОНВУГІ"), місцезнаходження: 83048, м. Донецьк, вул. Артема, 114.

2. Утворити комісію з припинення діяльності ДП "ДОННДІ" у складі:

- Хромовських Сергій Миколайович (ідентифікаційний номер [...] - в.о. директора ДП "ДОННДІ", голова комісії (за згодою);

Члени комісії:

- Колдибаєва Наталя Миколаївна (ідентифікаційний номер [...]) - головний бухгалтер ДП "ДОННДІ" (за згодою);

- Листопад Сергій Олександрович (ідентифікаційний номер [...]) - помічник директора з правових питань (за згодою);

- Дьяченко Наталя Анатоліївна (ідентифікаційний номер [...]) - начальник відділу кадрів ДП "ДОННДІ" (за згодою);

- Рижова Лариса Євгенівна (ідентифікаційний номер [...]) - заступник головного бухгалтера ДП "ДОННДІ" (за згодою);

- Грядущий Володимир Борисович (ідентифікаційний номер [...]) - заступник директора з наукової роботи ДП "ДОНВУГІ" (за згодою);

- Крушельницька Людмила Павлівна (ідентифікаційний номер [...]) - головний бухгалтер ДП "ДОНВУГІ" (за згодою).

3. Голові комісії з припинення діяльності ДП "ДОННДІ" Хромовських С.М. у встановленому чинним законодавством порядку:

3.1. Забезпечити надання Міненерговугілля України документів для подання заяви до Антимонопольного комітету України щодо попереднього отримання дозволу на концентрацію суб'єктів господарювання, відповідно до розпорядження Антимонопольного комітету України від 19.02.2002 № 33-р "Про затвердження Положення про порядок подання заяв до Антимонопольного комітету України про попереднє отримання дозволу на концентрацію суб'єктів господарювання".

3.2. Повідомити державного реєстратора про рішення щодо припинення діяльності юридичної особи та подати документи, необхідні для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

3.3. Забезпечити опублікування у спеціальному додатку до газети "Урядовий кур'єр" та/або в офіційному друкованому виданні органу державної влади або органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням юридичної особи відповідних повідомлень про припинення діяльності та порядок і терміни заявлення вимог кредиторами.

3.4. Попередити працівників ДП "ДОННДІ" про припинення діяльності підприємства та забезпечити дотримання соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.

3.5. Здійснити інвентаризацію майна станом на 01.02.2012, а також інвентаризацію інших статей балансу, в т.ч. дебіторської та кредиторської заборгованості, і за її результатами скласти передавальний акт з висновками комісії з припинення діяльності та подати Міненерговугілля України на затвердження у термін до 01.03.2012, але не раніше закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами.

3.6. Забезпечити здійснення в установленому законодавством порядку незалежної оцінки майна ДП "ДОННДІ".

3.7. Подати Міненерговугілля України на погодження відповідні матеріали за результатами оцінки майна підприємства (висновок експерта щодо вартості майна, а також звіт про оцінку вартості майна ДП "ДОННДІ" з рецензією Фонду державного майна України до нього).

3.8. Передати, а директору ДП "ДОНВУГІ" Грядущому Б.А. прийняти на баланс активи та пасиви підприємства відповідно до передавального акта.

3.9. Вжити інших заходів, пов'язаних із реорганізацією підприємства, відповідно до чинного законодавства.

3.10. Надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України у триденний термін від дати внесення запису до Єдиного державного реєстру про припинення діяльності юридичної особи довідку з Єдиного державного реєстру про вилучення ДП "ДОННДІ" з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

4. Директору ДП "ДОНВУГІ" Грядущому Б.А. підготувати зміни до статуту ДП "ДОНВУГІ" та надати Міненерговугілля України на затвердження.

5. ДП "ДОННДІ" та ДП "ДОНВУГІ" інформувати до 10 числа кожного місяця, наступного за звітним, Департамент майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України про стан виконання цього наказу.

6. В.о. директора ДП "ДОННДІ" Хромовських С.М. взяти до уваги, що його буде увільнено від виконання обов'язків директора цього підприємства в установленому законодавством порядку.

7. Завершити до 30.04.2012 заходи з припинення діяльності ДП "ДОННДІ".

8. Установити, що ДП "ДОНВУГІ" є правонаступником усіх прав та обов'язків ДП "ДОННДІ".

9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С.М.

Міністр

Ю. Бойко

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: