open
  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Зміст
Чинна
                             
                             
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
10.01.2003 N 12

Про затвердження складу регіональних

оргкомітетів та фахових журі Всеукраїнського

конкурсу "Учитель року - 2003"

{ Щодо змін додатково див. Наказ Міністерства

освіти і науки

N 103 ( v0103290-03 ) від 25.02.2003 }
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України "Про
проведення Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2003" від
17.10.2002 N 586 ( v0586290-02 ) Н А К А З У Ю:
1. Затвердити склад регіональних оргкомітетів та фахових журі
Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2003" (додаток).
2. Міністерству освіти Автономної Республіки Крим,
управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської
міських державних адміністрацій, обласним інститутам
післядипломної педагогічної освіти своєчасно забезпечити участь
педагогічних працівників в організації та проведенні конкурсу.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника
державного секретаря Науменка Г.Г.
Державний секретар В.С.Журавський

Додаток

до наказу

10.01.2003 N 12

------------------------------------------------------------------ Номінація "Українська мова та література" | ----------------------------------------------------------------| Оргкомітет | | -----------------+----------------------------------------------| Войтенко В.І. |- начальник управління освіти і науки | |Хмельницької обласної державної | |адміністрації - голова; | -----------------+----------------------------------------------| Лавренюк А.О. |- директор Хмельницького обласного інституту | |вдосконалення вчителів - заступник голови; | -----------------+----------------------------------------------| Байдич В.Г. |- директор навчально-виховного комплексу N 10 | |м. Хмельницького; | -----------------+----------------------------------------------| Волошина О.А. |- головний бухгалтер Хмельницького обласного | |інституту вдосконалення вчителів; | -----------------+----------------------------------------------| Ворона Л.В. |- генеральний директор МСТ "Кооператор" (за | |згодою); | -----------------+----------------------------------------------| Жолобок Н.В. |- головний спеціаліст управління | |освіти і науки Хмельницької обласної | |державної адміністрації; | -----------------+----------------------------------------------| Козубняк В.Р. |- начальник управління освіти виконавчого | |комітету Хмельницької міської ради; | -----------------+----------------------------------------------| Коліщак В.М. |- депутат Хмельницької міської ради, | |голова депутатської групи "Рідне місто" | |(за згодою); | -----------------+----------------------------------------------| Красіцький П.В. |- директор гімназії N 1 м. Хмельницького; | -----------------+----------------------------------------------| Красуцька І.В. |- заступник головного редактора журналу | |"Українська мова і література в середніх | |школах, ліцеях і гімназіях"; | -----------------+----------------------------------------------| Малинич Л.М. |- проректор Хмельницького обласного інституту | |вдосконалення вчителів; | -----------------+----------------------------------------------| Мельник В.В. |- завідувач кафедри педагогіки і методик | |викладання навчальних предметів Хмельницького | |обласного інституту вдосконалення вчителів; | -----------------+----------------------------------------------| Мельникова С.І. |- завідувачка сектору мов і літератур | |Хмельницького обласного інституту | |вдосконалення вчителів; | -----------------+----------------------------------------------| Серветник О.М. |- голова правління, президент | |ЗАТ МКФ "Кондфіл" (за згодою); | -----------------+----------------------------------------------| Столій І.Л. |- завідувачка відділу гуманітарної літератури | |видавництва "Ранок", кандидат | |філологічних наук; | -----------------+----------------------------------------------| Уран В.А. |- директор Хмельницької макаронної фабрики (за| |згодою); | -----------------+----------------------------------------------| Шпак О.Л. |- голова правління ВАТЕК "Хмельницькобленерго"| |(за згодою); | -----------------+----------------------------------------------| Ярмолюк Г.Б. |головний редактор газети "Українська мова та | |література" видавництва "Шкільний світ" (за | |згодою); | -----------------+----------------------------------------------| Журі | | -----------------+----------------------------------------------| Семенюк Г.Ф. |- директор Інституту філології Київського | |національного університету імені Тараса | |Шевченка, доктор філологічних наук, професор -| |голова журі; | -----------------+----------------------------------------------| Огренич Н.М. |- проректор Миколаївського обласного інституту| |післядипломної педагогічної освіти, кандидат | |педагогічних наук - заступник голови; | -----------------+----------------------------------------------| Заболотний О.В. |- вчитель української мови і літератури | |Сквирського ліцею Київської області, | |переможець Всеукраїнського конкурсу | |"Учитель року - 96", | |заслужений вчитель України; | -----------------+----------------------------------------------| Коваленко О.П. |- методист української мови і літератури | |Полтавського обласного інституту | |післядипломної педагогічної освіти | |ім. М.В. Остроградського; | -----------------+----------------------------------------------| Корольчук А.М. |- вчитель української мови і літератури | |загальноосвітньої школи I-III ступенів N 26 | |м. Києва, заслужений вчитель України; | -----------------+----------------------------------------------| Макаренко В.М. |- вчитель української мови і літератури | |Вознесенської загальноосвітньої школи I-III | |ступенів Золотоніського району Черкаської | |області, переможець Всеукраїнського конкурсу | |"Учитель року - 99", | |заслужений вчитель України; | -----------------+----------------------------------------------| Науменко Е.І. |- методист відділу управлінських проблем | |освіти Науково-методичного центру | |середньої освіти Міністерства | |освіти і науки України; | -----------------+----------------------------------------------| Омельчук С.А. |- вчитель української мови і літератури | |загальноосвітньої школи I-III ступенів N 46 | |м. Херсона, лауреат Всеукраїнського конкурсу | |"Учитель року - 2002", вчитель методист; | -----------------+----------------------------------------------| Піддубний М.А. |- методист української мови і літератури | |Рівненського обласного інституту | |післядипломної педагогічної освіти; | -----------------+----------------------------------------------| Савиченко М.М. |- методист української мови і літератури | |Житомирського обласного інституту | |післядипломної педагогічної освіти; | -----------------+----------------------------------------------| Ткачук Г.О. |- завідувачка кафедри української мови і | |літератури Хмельницького | |гуманітарно-педагогічного інституту, кандидат | |педагогічних наук; | -----------------+----------------------------------------------| Чхайло О.М. |- методист української мови і літератури | |Сумського обласного інституту післядипломної | |педагогічної освіти; | -----------------+----------------------------------------------| Шинкарук Н.І. |- начальник відділу суспільно гуманітарної | |освіти головного управління змісту освіти | |департаменту розвитку загальної середньої, | |дошкільної та позашкільної освіти Міністерства| |освіти і науки України; | ----------------------------------------------------------------| Номінація "Трудове навчання" | ----------------------------------------------------------------| Оргкомітет | | -----------------+----------------------------------------------| Брегін М.Г. |- начальник управління освіти | |і науки Львівської | |обласної державної адміністрації - голова; | -----------------+----------------------------------------------| Скотний В.Г. |- ректор Дрогобицького державного | |педагогічного університету ім. Івана Франка, | |професор, кандидат філософських наук | |- співголова; | -----------------+----------------------------------------------| Барна М.М. |- директор Львівського обласного інституту | |післядипломної педагогічної освіти - заступник| |голови; | -----------------+----------------------------------------------| Кишакевич Ю.Л. |- проректор Дрогобицького державного | |педагогічного університету ім. Івана Франка, | |професор, кандидат фізико-математичних наук | |- заступник голови; | -----------------+----------------------------------------------| Грабовський Р.С. |- завідувач кафедри машинознавства і ОП | |Дрогобицького державного педагогічного | |університету ім. Івана Франка, доцент, | |кандидат технічних наук; | -----------------+----------------------------------------------| Іваночко К.М. |- заступник голови Дрогобицької міської ради, | |директор департаменту гуманітарної та | |спеціальної політики Дрогобицької міської ради| |Львівської області, доцент, кандидат | |філологічних наук; | -----------------+----------------------------------------------| Кузан І.С. |- директор загальноосвітньої школи I-III | |ступенів N 17 м. Дрогобича Львівської області;| -----------------+----------------------------------------------| Кулик С.В. |- декан інженерно-педагогічного факультету | |Дрогобицького державного педагогічного | |університету ім. Івана Франка, доцент, | |кандидат технічних наук; | -----------------+----------------------------------------------| Лужицький М.П. |- голова Дрогобицької міської ради Львівської | |області; | -----------------+----------------------------------------------| Мадай Б.С. |- директор загальноосвітньої школи I-III | |ступенів N 14 м. Дрогобича Львівської області;| -----------------+----------------------------------------------| Мала С.В. |- директор загальноосвітньої школи I-III | |ступенів N 4 м. Дрогобича Львівської області; | -----------------+----------------------------------------------| Москалик О.М. |- завідувач відділу освіти департаменту | |гуманітарної освіти і політики Дрогобицької | |міської ради Львівської області; | -----------------+----------------------------------------------| Новаковський В.Б.|- методист відділу освіти | |Дрогобицької районної | |державної адміністрації Львівської області; | -----------------+----------------------------------------------| Оршанський Л.В. |- завідувач кафедри декоративно-ужиткового | |мистецтва Дрогобицького державного | |педагогічного університету ім. Івана Франка, | |доцент, кандидат педагогічних наук; | -----------------+----------------------------------------------| Сендак М.Д. |- голова Львівської обласної ради; | -----------------+----------------------------------------------| Скварок Ю.Ю. |- завідувач кафедри основ виробництва | |Дрогобицького державного педагогічного | |університету ім. Івана Франка, доцент, | |кандидат технічних наук; | -----------------+----------------------------------------------| Фартушок І.М. |- заступник декана інженерно-педагогічного | |факультету Дрогобицького державного | |педагогічного університету ім. Івана Франка, | |кандидат технічних наук; | -----------------+----------------------------------------------| Журі | | -----------------+----------------------------------------------| Мадзігон В.М. |- перший віце-президент Академії педагогічних | |наук України, дійсний член Академії | |педагогічних наук України, професор, доктор | |педагогічних наук - голова; | -----------------+----------------------------------------------| Левченко Г.Є. |- вчений секретар АПН України, кандидат | |педагогічних наук - заступник голови; | -----------------+----------------------------------------------| Гончаренко В.М. |- вчитель трудового навчання Довгінцевської | |педагогічної гімназії м. Кривого Рогу | |Дніпропетровської області, вчитель-методист | |лауреат Всеукраїнського конкурсу "Учитель | |року - 98"; | -----------------+----------------------------------------------| Денисенко Л.І. |- завідувачка лабораторії трудової підготовки | |і політехнічної творчості Інституту | |педагогіки АПН України, | |кандидат педагогічних наук; | -----------------+----------------------------------------------| Клименко М.М. |провідний спеціаліст відділу | |природничо-математичної та технологічної | |освіти головного управління змісту освіти | |департаменту розвитку загальної середньої, | |дошкільної та позашкільної освіти Міністерства| |освіти і науки України; | -----------------+----------------------------------------------| Климук Л.В. |- вчитель трудового навчання загальноосвітньої| |школи I-III ступенів N 11 м. Луцька, | |вчитель-методист, лауреат Всеукраїнського | |конкурсу "Учитель року - 98"; | -----------------+----------------------------------------------| Лосина Н.Б. |- завідувачка сектору відділу змісту освіти | |Науково-методичного центру середньої освіти | |Міністерства освіти і науки України; | -----------------+----------------------------------------------| Масолова О.М. |- викладач кафедри методики трудового навчання| |Красноармійського педагогічного училища | |Донецької області; | -----------------+----------------------------------------------| Мельник З.В. |- вчитель трудового навчання обласного | |ліцею-інтернату м. Рівного, вчитель-методист; | -----------------+----------------------------------------------| Одинець Н.В. |- вчитель трудового навчання загальноосвітньої| |школи I-III ступенів N 262 м. Києва, | |переможець Всеукраїнського конкурсу | |"Учитель року - 98", | |заслужений вчитель України; | -----------------+----------------------------------------------| Оршанський Л.В. |- завідувач кафедри декоративно-ужиткового | |мистецтва та основ дизайну Дрогобицького | |державного педагогічного університету | |ім. Івана Франка, доцент, | |кандидат педагогічних наук; | -----------------+----------------------------------------------| Піддячій М.І. |- директор міжшкільного навчально-виробничого | |комбінату м. Борисполя Київської області, | |кандидат педагогічних наук; | -----------------+----------------------------------------------| Юхименко А.П. |- методист трудового навчання Хмельницького | |обласного інституту вдосконалення вчителів; | -----------------+----------------------------------------------| Якимчук В.С. |- директор гімназії м. Мукачева Закарпатської | |області, лауреат Всеукраїнського конкурсу | |"Учитель року - 98"; | ----------------------------------------------------------------| Номінація "Образотворче мистецтво" | ----------------------------------------------------------------| Оргкомітет | | -----------------+----------------------------------------------| Мирошниченко В.І.|- начальник управління освіти і науки | |Полтавської обласної державної адміністрації -| |голова; | -----------------+----------------------------------------------| Сліпак В.О. |- методист відділу методики виховання | |Полтавського обласного інституту | |післядипломної педагогічної освіти | |ім. М.В. Остроградського | |- заступник голови; | -----------------+----------------------------------------------| Воліченко І.А. |- заступник начальника управління освіти | |і науки Полтавської обласної державної | |адміністрації - заступник голови; | -----------------+----------------------------------------------| Матвієнко П.І. |- ректор Полтавського обласного інституту | |післядипломної педагогічної освіти ім. | |М.В.Остроградського - заступник голови; | -----------------+----------------------------------------------| Говорун Ю.Д. |- директор загальноосвітньої школи I-III | |ступенів N 38 м. Полтави; | -----------------+----------------------------------------------| Золотухіна В.М. |- проректор Полтавського обласного інституту | |післядипломної педагогічної освіти ім. | |М.В.Остроградського - заступник голови; | -----------------+----------------------------------------------| Корнілова О.В. |- провідний спеціаліст відділу суспільно | |гуманітарної освіти головного управління | |змісту освіти департаменту розвитку загальної | |середньої, дошкільної та позашкільної освіти | |Міністерства освіти і науки України; | -----------------+----------------------------------------------| Просвєтов С.С. |- начальник відділу освіти Полтавської міської| |ради; | -----------------+----------------------------------------------| Словацький В.В. |- директор Полтавської спеціалізованої | |загальноосвітньої школи I-III ступенів N 5; | -----------------+----------------------------------------------| Сухонос В.В. |- директор школи-гімназії N 14 м. Полтави; | -----------------+----------------------------------------------| Шульга В.І. |- директор музею-заповідника | |ім. А.С.Макаренка; | -----------------+----------------------------------------------| Шумейко Г.І. |- голова Полтавського обласного комітету | |профспілки працівників освіти і науки; | -----------------+----------------------------------------------| Журі | | -----------------+----------------------------------------------| Бондар В.І. |- завідувач кафедри психології і педагогіки | |Національного педагогічного університету ім. | |М.П.Драгоманова, дійсний член Академії | |педагогічних наук України, професор, доктор | |педагогічних наук - голова; | -----------------+----------------------------------------------| Бабенко Л.В. |- завідувач кафедри образотворчого мистецтва | |Кіровоградського педагогічного університету | |ім. Володимира Винниченка, доцент, кандидат | |педагогічних наук - заступник голови; | -----------------+----------------------------------------------| Бичкова Л.Д. |- завідувачка кафедри хореографії і | |образотворчого мистецтва, доцент Полтавського | |педагогічного університету ім. В.Г.Короленка, | |кандидат педагогічних наук; | -----------------+----------------------------------------------| Геращенко В.І. |- вчитель образотворчого мистецтва | |загальноосвітньої школи I-III ступенів N 48 | |м. Львова, лауреат Всеукраїнського конкурсу | |"Учитель року - 99", вчитель-методист; | -----------------+----------------------------------------------| Дягон О.М. |- завідувачка кафедри образотворчого мистецтва| |Тернопільського державного педагогічного | |університету ім. Володимира Гнатюка, кандидат | |архітектури; | -----------------+----------------------------------------------| Ковальчук Н.М. |- вчитель образотворчого мистецтва | |загальноосвітньої школи I-III ступенів | |"Майбуття" м. Одеси - вчитель-методист; | -----------------+----------------------------------------------| Коллар О.В. |- викладач живопису і малюнку спеціалізованої | |загальноосвітньої школи мистецтв і прикладних | |ремесел м. Миколаєва, лауреат Всеукраїнського | |конкурсу "Учитель року - 99", | |вчитель-методист; | -----------------+----------------------------------------------| Коновець С.В. |- старший науковий співробітник відділу | |мистецької освіти Інституту педагогіки і | |психології професійної освіти АПН України, | |кандидат педагогічних наук, вчитель-методист; | -----------------+----------------------------------------------| Ночвінова О.В. |- методист вищої категорії відділу | |управлінських проблем освіти | |Науково-методичного центру | |середньої освіти Міністерства освіти і науки | |України; | -----------------+----------------------------------------------| Масол Л.М. |- головний редактор журналу "Мистецтво та | |освіта" (за згодою); | -----------------+----------------------------------------------| Ружицький В.А. |- завідувач навчально-методичного кабінету | |музики і образотворчого мистецтва Київського | |обласного інституту післядипломної | |педагогічної освіти педагогічних кадрів; | -----------------+----------------------------------------------| Скрикуляк М.В. |- вчитель образотворчого мистецтва | |Новоселицького ліцею Чернівецької області, | |вчитель-методист; | -----------------+----------------------------------------------| Фесенко Л.В. |- вчитель образотворчого мистецтва | |Очеретянської загальноосвітньої школи I-III | |ступенів Червоноармійського району | |Житомирської області, переможець | |Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 99", | |заслужений вчитель України; | -----------------+----------------------------------------------| Шкаберіна Г.П. |- учитель образотворчого мистецтва | |Дніпрорудницької школи-комплексу N 2 | |Василівського району Запорізької області, | |вчитель-методист, лауреат Всеукраїнського | |конкурсу "Учитель року - 99"; | -----------------+----------------------------------------------| Щербенко С.А. |- методист з образотворчого мистецтва | |Черкаського обласного інституту післядипломної| |педагогічної освіти; | ----------------------------------------------------------------| Номінація "Іноземна мова" | ----------------------------------------------------------------| Оргкомітет | | -----------------+----------------------------------------------| Дзямулич І.В. |- начальник управління освіти і науки | |Волинської обласної державної | |адміністрації - голова; | -----------------+----------------------------------------------| Луцук А.М. |- заступник начальника управління освіти | |і науки Волинської обласної державної | |адміністрації, кандидат педагогічних наук | |- заступник голови; | -----------------+----------------------------------------------| Маслай Г.С. |- ректор Волинського обласного | |навчально-методичного інституту післядипломної| |освіти педагогічних кадрів, доцент - заступник| |голови; | -----------------+----------------------------------------------| Малигіна М.П. |- директор представництва "Пірсон Едюкейшин" | |(за згодою); | -----------------+----------------------------------------------| Вайзберг Орелі |- заступник аташе з питань освіти Посольства | |Франції в Україні (за згодою); | -----------------+----------------------------------------------| Галицька Г.Я. |- завідувач відділу новації і передових | |педагогічних технологій Волинського обласного | |навчально-методичного інституту післядипломної| |освіти педагогічних кадрів; | -----------------+----------------------------------------------| Гуловський А.І. |- директор Луцького педагогічного училища | |Волинської області; | -----------------+----------------------------------------------| Ковальчук О.О. |- директор гімназії N 21 м. Луцька; | -----------------+----------------------------------------------| Котік Е.Б. |- директор Міжнародної школи "Інтернешнл" (за | |згодою); | -----------------+----------------------------------------------| Махомед М.Х. |- начальник управління освіти виконавчого | |комітету Луцької міської ради Волинської | |області; | -----------------+----------------------------------------------| Михайленко Т.В. |- головний редактор газети "English" | |видавництва "Шкільний світ " (за згодою); | -----------------+----------------------------------------------| Мишковець О.А. |- директор гімназії N 4 м. Луцька; | -----------------+----------------------------------------------| Свиридюк Т.В. |- методист відділу гуманітарних дисциплін | |Волинського обласного навчально-методичного | |інституту післядипломної освіти педагогічних | |кадрів; | -----------------+----------------------------------------------| Скалка В.П. |- директор загальноосвітньої школи | |I-III ступенів N 1 м. Луцька; | -----------------+----------------------------------------------| Франчук М.А. |- голова Волинського обласного комітету | |профспілки працівників освіти і науки; | -----------------+----------------------------------------------| Шкред Н.І. |- директор гімназії N 18 м. Луцька; | -----------------+----------------------------------------------| Яковчук М.В. |- методист відділу гуманітарних дисциплін | |Волинського обласного навчально-методичного | |інституту післядипломної освіти педагогічних | |кадрів; | -----------------+----------------------------------------------| Журі | | -----------------+----------------------------------------------| Крючков Г.Г. |- заступник директора інституту філології | |Київського національного університету імені | |Тараса Шевченка, професор, доктор філологічних| |наук - голова журі; | -----------------+----------------------------------------------| Лемешко Л.С. |- завідувач кафедри французької філології | |Київського національного лінгвістичного | |університету, доцент, кандидат | |філологічних наук | |- заступник голови; | -----------------+----------------------------------------------| Тучіна Н.В. |- декан факультету іноземної філології | |Харківського державного університету ім. | |Григорія Сковороди, професор, кандидат | |педагогічних наук, - заступник голови; | -----------------+----------------------------------------------| Агульшина Т.О. |- вчитель французької мови Маріупольського | |ліцею Донецької області, вчитель-методист, | |заслужений вчитель України; | -----------------+----------------------------------------------| Буренко В.М. |- завідувач кафедри теорії методики викладання| |іноземних мов Київського міського університету| |ім. Бориса Грінченка; | -----------------+----------------------------------------------| Войтюк С.М. |- доцент кафедри англійської філології | |Львівського державного університету ім. Івана | |Франка, кандидат філологічних наук; | -----------------+----------------------------------------------| Гатальська В.І. |- вчитель англійської мови гімназії "Троєщина"| |м. Києва, заслужений учитель України; | -----------------+----------------------------------------------| Клименко Ю.М. |- головний редактор газети "Французька мова" | |видавництва "Шкільний світ" (за згодою); | -----------------+----------------------------------------------| Клотільда Барт |- аташе з питань освіти Посольства Франції в | Мелконян |Україні (за згодою); | -----------------+----------------------------------------------| Коваленко О.Я. |- провідний спеціаліст відділу суспільно | |гуманітарної освіти головного управління | |змісту освіти департаменту розвитку загальної | |середньої, дошкільної та позашкільної освіти | |Міністерства освіти і науки України; | -----------------+----------------------------------------------| Кудіна І.П. |- методист вищої категорії з іноземних мов | |відділу змісту освіти Науково-методичного | |центру середньої освіти Міністерства | |освіти і науки України; | -----------------+----------------------------------------------| Лівенцева Н.Д. |- методист з іноземної мови Луганського | |обласного інституту післядипломної | |педагогічної освіти; | -----------------+----------------------------------------------| Місс Лукреція |- викладач англійської мови Волинського | |державного університету ім. Лесі Українки; | -----------------+----------------------------------------------| Редько В.Г. |- завідувач лабораторії методики викладання | |іноземних мов Інституту педагогіки | |АПН України, кандидат педагогічних наук; | -----------------+----------------------------------------------| Самойлюкевич І.В.|- доцент кафедри методики викладання іноземних| |мов Житомирського державного педагогічного | |університету ім. Івана Франка, кандидат | |педагогічних наук; | -----------------+----------------------------------------------| Чумак Н.П. |- методист з іноземної мови Рівненського | |обласного інституту післядипломної | |педагогічної освіти; | ----------------------------------------------------------------| Номінація "Географія" | ----------------------------------------------------------------| Оргкомітет | | -----------------+----------------------------------------------| Демченко Д.М. |- начальник управління освіти і науки Одеської| |обласної державної адміністрації - голова; | -----------------+----------------------------------------------| Кавалеров В.А. |- директор Одеського обласного інституту | |вдосконалення вчителів - заступник голови; | -----------------+----------------------------------------------| Терьохіна Л.А. |- заступник начальника управління освіти | |і науки Одеської обласної державної | |адміністрації - заступник голови; | -----------------+----------------------------------------------| Анісімов А.Ю. |- заступник директора Одеського обласного | |інституту вдосконалення вчителів - заступник | |голови; | -----------------+----------------------------------------------| Задорожна Л.К. |- заступник директора Одеського обласного | |інституту вдосконалення вчителів; | -----------------+----------------------------------------------| Іваниця В.О. |- проректор з наукової роботи Одеського | |національного університету ім. І.І.Мечнікова; | -----------------+----------------------------------------------| Нікітенко Р.І. |- завідувачка організаційно-методичного | |відділу Одеського обласного інституту | |вдосконалення вчителів; | -----------------+----------------------------------------------| Журі | | -----------------+----------------------------------------------| Шищенко П.Г. |- професор Київського національного | |університету імені Тараса Шевченка, | |член-кореспондент АПН України, Президент | |географічного товариства, | |доктор географічних наук - голова; | -----------------+----------------------------------------------| Корнєєв В.П. |- головний науковий співробітник лабораторії | |географічної освіти Інституту педагогіки АПН | |України, професор, доктор педагогічних наук - | |заступник голови; | -----------------+----------------------------------------------| Бєскова Н.В. |- провідний спеціаліст відділу | |природничо-математичної та технологічної | |освіти головного управління змісту освіти | |департаменту розвитку загальної середньої, | |дошкільної та позашкільної освіти | |Міністерства освіти і науки | |України, заслужений вчитель України; | -----------------+----------------------------------------------| Воробйовська С.С.|- методист вищої категорії відділу змісту | |освіти Науково-методичного центру | |середньої освіти | |Міністерства освіти і науки України; | -----------------+----------------------------------------------| Кваша С.В. |- завідувачка лабораторії методики викладання | |природничих наук географії | |Південноукраїнського регіонального інституту | |післядипломної освіти | |педагогічних кадрів; | -----------------+----------------------------------------------| Кудирко В.І. |- методист з географії Дніпропетровського | |обласного інституту післядипломної | |педагогічної освіти педагогічних працівників; | -----------------+----------------------------------------------| Матіяш Є.А. |- вчитель географії загальноосвітньої школи | |I-III ступенів N 5 м. Рівного, | |вчитель-методист, лауреат Всеукраїнського | |конкурсу "Учитель року - 99"; | -----------------+----------------------------------------------| Муніч Н.В. |- вчитель географії загальноосвітньої школи | |I-III ступенів N 36 м. Києва, голова асоціації| |вчителів географії України, заслужений вчитель| |України; | -----------------+----------------------------------------------| Паламарчук Л.Б. |- доцент кафедри природничо-математичних | |дисциплін Київського міського педагогічного | |університету ім. Бориса Грінченка, кандидат | |педагогічних наук; | -----------------+----------------------------------------------| Пилипів Я.М. |- вчитель географії Стрийської гімназії ім. | |Андрія Шептицького Львівської області, лауреат| |Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 99"; | -----------------+----------------------------------------------| Пушкар Н.С. |- вчитель географії загальноосвітньої школи | |I-III ступенів N 16 м. Луцька, заслужений | |вчитель України; | -----------------+----------------------------------------------| Уварова Г.Е. |- доцент інституту економіки та права "Крок", | |кандидат педагогічних наук; | -----------------+----------------------------------------------| Фостій В.В. |- вчитель географії загальноосвітньої школи | |I-III ступенів N 28 м. Чернівців, переможець | |Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-99" | |заслужений вчитель України. | -----------------------------------------------------------------

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: