open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Нечинна

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

24.07.2014  № 11

{Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державної фіскальної служби № 256 від 07.11.2014}

Про встановлення простою у роботі

У зв'язку із проведенням антитерористичної операції на території Донецької області, відповідно до Указу Президента України від 14 квітня 2014 року № 405/2014 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України", положень ст. 34 Кодексу законів про працю України, ст. 12 Закону України від 24 березня 1995 року № 108/95-ВР "Про оплату праці", ст. 6 Закону України від 14 жовтня 1992 року № 2694-XII "Про охорону праці" та з метою збереження життя і здоров'я працівників територіального органу Міндоходів, захисту їх законних прав та інтересів НАКАЗУЮ:

1. Доповнити наказ Міндоходів від 08.07.2014 № 381 "Про встановлення простою у роботі територіальних органів Міндоходів" новим пунктом 5 такого змісту:

"5. Виконання функцій:

закріплених відповідно до наказу Міндоходів від 30.12.2013 № 888 "Про функціональні повноваження структурних підрозділів територіальних органів Міндоходів" за структурними підрозділами Головного управління Міндоходів у Донецькій області, державних податкових інспекцій у Будьонівському, Ворошиловському, Кіровському, Ленінському та Пролетарському районах м. Донецька Головного управління Міндоходів у Донецькій області, покласти на Маріупольську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Донецькій області;

закріплених відповідно до зазначеного наказу Міндоходів за структурними підрозділами державних податкових інспекцій у Калінінському, Київському, Куйбишевському та Петровському районах м. Донецька Головного управління Міндоходів у Донецькій області, покласти на Жовтневу об'єднану державну податкову інспекцію м. Маріуполя Головного управління Міндоходів у Донецькій області. У зв'язку з цим пункти 5, 6 вважати відповідно пунктами 6, 7".

2. Встановити простій у роботі Авдіївського відділення Ясинуватської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Донецькій області (далі - Авдіївське відділення).

3. Визнати встановлений п. 2 цього наказу простій у роботі Авдіївського відділення таким, що виник не з вини працівників та зумовлений загрозою їх життю та здоров'ю.

4. Визначити строком дії простою період з дня видання цього наказу до закінчення дії обставин, які створюють загрозу життю і здоров'ю працівників Авдіївського відділення.

5. У період простою:

5.1. виконання функціональних обов'язків з обслуговування платників податків, які перебувають на обліку в Авдіївському відділенні, покласти у межах компетенції на Ясинуватську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Донецькій області;

5.2. дозволити працівникам Авдіївського відділення не перебувати за основним місцем роботи до закінчення простою;

5.3. залучати до роботи працівників, які підпадають під дію простою, виключно у разі крайньої необхідності та за умов гарантування безпечних умов роботи;

5.4. зберегти у межах кошторису середній заробіток для працівників, які підпадають під дію простою;

5.5. керівництву Авдіївського відділення вжити усіх можливих заходів для збереження державного майна, що перебуває в управлінні (користуванні) Авдіївського відділення;

5.6. виконання функцій, закріплених за структурними підрозділами Авдіївського відділення відповідно до наказу Міндоходів від 30.12.2013 № 888 "Про функціональні повноваження структурних підрозділів територіальних органів Міндоходів", покласти на Ясинуватську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Донецькій області.

6. Департаменту розвитку ІТ, електронних сервісів та обліку платників (Калєніченко Н.Г.) забезпечити доступ до ІС "Податковий блок" працівників Авдіївського відділення у нових місцях дислокації.

7. Координаційно-моніторинговому департаменту (Притула Є.М.) забезпечити внесення цього наказу до Репозиторія звітної і статистичної інформації Міністерства доходів і зборів України, затвердженого наказом Міндоходів від 06.09.2013 № 448.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова

І.О. Білоус

{Текст взято з сайту Міндоходів України http://minrd.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: