open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

ДЕРЖАВНА САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ САНІТАРНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

02.04.2014  № 10

Про визнання такими, що втратили чинність, актів головного державного санітарного лікаря України та його заступника

Керуючись статтею 40 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", у зв'язку з прийняттям постанови першого заступника головного державного санітарного лікаря України від 16 вересня 2013 року № 20 "Про забезпечення заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій в епідсезон 2013/2014 років", стабілізацією в Україні ситуації щодо захворюваності на грип, у т. ч. типу A (H1N1) pdm09 та пташиний грип, ПОСТАНОВЛЯЮ:

1. Визнати такими, що втратили чинність, акти головного державного санітарного лікаря України та його заступника згідно з переліком, що додається.

2. Відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань, санітарної охорони середовища Департаменту реформування та державного санітарно-гігієнічного нагляду довести цю постанову до відома органів, установ, закладів та підприємств Державної санітарно-епідеміологічної служби України, заінтересованих міністерств, відомств, інших зацікавлених установ та організацій у встановленому порядку.

3. Контроль за виконанням постанови покладаю на першого заступника Голови державної санітарно-епідеміологічної служби України Кравчука О.П.

Головний державний
санітарний лікар УкраїниА.М. Пономаренко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова Головного
державного санітарного
лікаря України
02.04.2014  № 10

1. Постанова заступника головного державного санітарного лікаря України від 29 серпня 2005 № 6 "Про посилення заходів щодо профілактики пташиного грипу".

2. Постанова головного державного санітарного лікаря України від 07 грудня 2005 № 7 "Про проведення вакцинації людей у населених пунктах, неблагополучних з пташиного грипу та інших територіях, що знаходяться в зоні ризику захворювання на пташиний грип".

3. Постанова головного державного санітарного лікаря України від 07 грудня 2005 № 8 "Про посилення державного санітарно-епідеміологічного нагляду у зв'язку з реєстрацією пташиного грипу в Автономній Республіці Крим".

4. Постанова головного державного санітарного лікаря України від 18 січня 2008 № 2 "Про посилення заходів щодо недопущення захворювань на високопатогенний пташиний грип серед людей у АР Крим".

5. Постанова головного державного санітарного лікаря України від 02 квітня 2009 № 8 "Про посилення заходів щодо профілактики пташиного грипу".

6. Постанова головного державного санітарного лікаря України від 05 травня 2009 № 12 "Про впровадження додаткових протиепідемічних заходів щодо запобігання виникненню серед населення захворювання на грип A (H1N1).

7. Розпорядження головного державного санітарного лікаря України від 02 листопада 2009 № 7 "Про посилення державного санітарно-епідеміологічного нагляду за запровадженням заходів щодо запобігання поширенню грипу, у т. ч. типу A /H1N1/Каліфорнія/04/09 і гострих респіраторних захворювань серед населення".

8. Постанова головного державного санітарного лікаря України від 11 листопада 2009 № 27 "Про заходи щодо вакцинації населення проти грипу, в т. ч. пандемічного".

{Текст взято з сайту Держсанепідслужби України http://www.dsesu.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: