open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ЗОНОЮ ВІДЧУЖЕННЯ

НАКАЗ

20.01.2012  № 10

Про порядок роботи в Державному агентстві України з управління зоною відчуження

Керуючись Законом України "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи", Положенням про Державне агентство України з управління зоною відчуження, затвердженим Указом Президента України від 6 квітня 2011 року № 393/2011, Тимчасовим положенням про вахтовий метод організації робіт на підприємствах МНС України, затвердженим наказом МНС від 20 травня 1999 року, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 1 жовтня 1999 р. за № 667/3960, структурою управління та штатним розписом Державного агентства України з управління зоною відчуження, що затверджені і погоджені на 2011 рік згідно з чинним порядком, з метою забезпечення належного виконання функцій Державного агентства України з управління зоною відчуження (далі - ДАЗВ) НАКАЗУЮ:

1. Поширити дію Тимчасового положення про вахтовий метод організації робіт на підприємствах МНС України на персонал ДАЗВ.

2. Постійним місцем роботи вважати місце, на якому працівник знаходиться протягом більшої частини свого робочого часу (у понад 50 відсотків чи понад 2 годин безперервно), відповідно до наказу МОЗ України від 02.02.2005 № 54 "Про затвердження державних санітарних правил "Основні санітарні правила забезпечення радіаційної безпеки України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 травня 2005 р. за № 552/10832.

Робоче місце - місце постійного чи тимчасового перебування персоналу в процесі трудової діяльності. Якщо робота здійснюється в різних ділянках приміщення, то робочим місцем вважається все приміщення.

Постійне - місце, на якому працівник знаходиться протягом більшої частини свого робочого часу (більше 50 % чи більше 2 годин безперервно). Якщо при цьому робота здійснюється в різних пунктах робочої зони, постійним робочим місцем уважається вся робоча зона.

3. Повним робочим днем уважати день виконання робіт в умовах, передбачених Списком № 1, не менше 80 відсотків робочого часу, установленого для персоналу Агентства, пов'язаних з виконанням своїх трудових обов'язків відповідно до Порядку застосування Списків № 1 і № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників при обчисленні стажу роботи, що дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України 18.11.2005 № 383, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 1 грудня 2005 р. за № 1451/11731.

4. Визначити постійними місцями роботи персоналу приміщення ДАЗВ: м. Чорнобиль, вул. Радянська, 14; м. Київ, вул. О. Гончара, 55-а.

5. Встановити для персоналу ДАЗВ наступний режим роботи за місцем роботи:

зона відчуження, м. Чорнобиль, вул. Радянська, 14 - 4-денний робочий тиждень (при вахтовому режимі роботи) тривалістю 36 годин з трьома вихідними. Тривалість робочого дня: понеділок - 8 годин, з 10.00 до 19.00; вівторок, середа - 10 годин, з 8.00 до 19.00; четвер - 8 годин, з 8.00 до 17.00, обідня перерва - 60 хвилин, з 13.00 до 14.00;

приміщення ДАЗВ у м. Києві, вул. О. Гончара, 55-а - 5-денний робочий тиждень тривалістю 40 годин з двома вихідними днями. Тривалість робочого дня: понеділок, вівторок, середа, четвер - 8 годин 15 хвилин, з 9.00 до 18.00, п'ятниця - 7 годин, з 9.00 до 16.45, обідня перерва 45 хвилин, з 13.00 до 13.45;

змішаний, м. Київ, вул. О. Гончара, 55-а, м. Чорнобиль, вул. Радянська, 14, відповідно до затвердженого графіка роботи працівників.

6. Облік роботи персоналу здійснюється підсумковим методом шляхом окремого табелювання робочого часу у приміщеннях ДАЗВ у м. Києві, вул. О. Гончара, 55-а, та у м. Чорнобиль, вул. Радянська, 14, при цьому тривалість робочого часу в обліковому періоді не має перевищувати нормальної кількості робочих годин. При необхідності щомісячно визначати коефіцієнт співвідношення 1 години робочого часу в м. Чорнобиль до 1 години робочого часу в м. Києві.

7. Робота персоналу регулюється графіками роботи, які затверджуються Головою ДАЗВ за погодженням з первинною профспілковою організацією.

8. Графік роботи персоналу (річний і щомісячні) затверджується Головою ДАЗВ за поданням:

заступників Голови відповідно до розподілу обов'язків - для керівників структурних підрозділів ДАЗВ;

керівників структурних підрозділів - для персоналу структурних підрозділів ДАЗВ.

9. Для обліку робочого часу завести в офісах ДАЗВ у мм. Чорнобилі та Києві журнал виходу персоналу на роботу, в якому персонал зобов'язаний щоденно розписатися при виході на роботу (відповідальний за ведення журналів визначається окремим рішенням).

10. Покласти на керівників структурних підрозділів ДАЗВ ведення обліку робочого часу державних службовців підрозділу з наступним поданням табелів обліку робочого часу до сектору організаційно-правових і кадрових питань для зведення.

11. Головному бухгалтеру нараховувати заробітну плату персоналу, доплати та надбавки виходячи із вимог цього наказу та табеля фактично відпрацьованого часу на різних робочих місцях.

12. При необхідності виконання роботи у приміщеннях ДАЗВ у неробочий час (крім обідньої перерви) з власної ініціативи працівник має отримати дозвіл Голови ДАЗВ або його заступників. Без дозволу мають право виконувати роботу у будь-який час Голова ДАЗВ, його заступники та керівники самостійних структурних підрозділів.

13. Перебування персоналу ДАЗВ у робочий час за межами службових приміщень ДАЗВ узгоджується з:

Головою ДАЗВ - заступників Голови та керівників структурних підрозділів ДАЗВ, йому безпосередньо підпорядкованих;

заступниками Голови, відповідно до розподілу обов'язків - керівників структурних підрозділів ДАЗВ;

керівниками структурних підрозділів - працівників структурних підрозділів ДАЗВ.

14. Чергування персоналу ДАЗВ у м. Чорнобилі після закінчення робочого дня, у вихідні, святкові та неробочі дні провадити тільки у виняткових випадках. Графік і тривалість чергування затверджується Головою ДАЗВ за погодженням із первинною профспілковою організацією. Умови та порядок чергування визначаються наказом.

15. Наказ увести у дію з 20.01.2012 року.

16. Накази ДАЗВ від 09.06.2011 № 14 та від 11.07.2011 № 15-ос визнати такими, що втратили чинність.

17. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови ДАЗВ Бобра Д.Г.

Голова

В. Холоша

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: