open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст
Нечинна

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

14.01.2013  № 10

{Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 361 від 21.05.2014}

Про деякі питання з посилення фінансової дисципліни

З метою підвищення фінансової дисципліни на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості та щодо яких міністерство здійснює функції з управління корпоративними правами держави, керуючись Законом України "Про управління об'єктами державної власності" та Положенням про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженим Указом Президента України від 06.04.2011 № 382, НАКАЗУЮ:

1. Першому заступнику Міністра (Попович І.М.), заступнику Міністра - керівнику апарату (Макуха В.О.), заступнику Міністра (Чех С.М.) відповідно до розподілу функціональних повноважень:

1.1. Вжити додаткових заходів для посилення попереднього та поточного контролю з боку міністерства за використанням фінансових, матеріальних та трудових ресурсів у центральному апараті міністерства, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості та щодо яких міністерство здійснює функції з управління корпоративними правами держави (далі - Підпорядковані підприємства).

1.2. Посилити вимоги до керівників Підпорядкованих підприємств щодо додержання законодавства при використанні фінансових (грошових, зокрема, отриманих з державного бюджету), матеріальних та трудових ресурсів.

2. Керівникам Підпорядкованих підприємств надавати до Управління фінансового аудиту міністерства повну та достовірну фінансову та бюджетну звітності, інформацію про здійснені господарські операції та отримані фінансові результати діяльності, інформацію про рух грошових коштів по платежах понад 100 тис.грн. за формою, що додається.

3. Покласти персональну відповідальність за поліпшення фінансово-бюджетної дисципліни на керівників Підпорядкованих підприємств.

4. Управлінню фінансового аудиту (Мельниченко О.І.) забезпечити:

4.1. Проведення контрольних заходів господарської діяльності Підпорядкованих підприємств відповідно до планів контрольних заходів міністерства.

4.2. Здійснення попереднього та поточного контролю за:

використанням бюджетних коштів, що виділяються з Державного бюджету України Міненерговугіллю України як головному розпорядникові бюджетних коштів на виконання відповідних загальнодержавних бюджетних програм;

організацією та веденням бухгалтерського обліку і складанням фінансової звітності в центральному апараті та на Підпорядкованих підприємствах;

здійсненням господарської діяльності Підпорядкованими підприємствами, використанням ними фінансових і матеріальних ресурсів, в тому числі їх обігових коштів та державного майна.

4.3. Здійснення моніторингу виконання зазначеного наказу та оперативне внесення керівництву Міненерговугілля України необхідних пропозицій для забезпечення його безумовного виконання та щодо притягнення до відповідальності службових і посадових осіб, які допускають порушення вимог законодавства, а також вимог цього наказу.

5. Департаменту економіки та фінансів (Бондаренко А.Ю.) спільно з Управлінням фінансового аудиту (Мельниченко О.І.) розробити заходи щодо посилення попереднього та поточного контролю за станом фінансової дисципліни, економії бюджетних коштів, повноти виявлення та мобілізації внутрішньогосподарських резервів, усунення причин непродуктивних витрат, раціональним і цільовим витрачанням матеріальних і фінансових ресурсів, відповідно до затверджених нормативів і кошторисів, станом дебіторської та кредиторської заборгованості.

6. Управлінню забезпечення діяльності Міністра забезпечити розгляд на засіданнях колегії міністерства питання щодо стану фінансово-бюджетної дисципліни, результати вжитих заходів Підпорядкованими підприємствами по скороченню обсягів дебіторської та кредиторської заборгованостей.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр

Е.А. СтавицькийДодаток
до наказу Міненерговугілля України
14.01.2013 № 10

ІНФОРМАЦІЯ*
про рух грошових коштів на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості та щодо яких Міністерство здійснює функції з управління корпоративними правами держави

Надходження коштів
(тис.грн.)

Витрати коштів
(тис.грн.)

Предмет витрат

Отримувач коштів

Залишок коштів
(тис.грн.)Всього


__________
* Інформація надається щоденно до 11.00 дня, наступного за звітним, на електронну адресу: finmonitoring@mev.energy.gov.ua.

{Текст взято з сайту Міненерговугілля України http://mpe.kmu.gov.ua/}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: