open Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
Попередня

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

12.01.2012  № 10

Про проведення концесійного конкурсу щодо концесії цілісного майнового комплексу ДП "ТЕЦ-2 "Есхар"

{Із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства енергетики та
вугільної промисловості
№ 67 від 01.02.2012
№ 103 від 15.02.2012}

Керуючись Законом України "Про концесії", постановами Кабінету Міністрів України від 11.12.99 № 2293 "Про затвердження Переліку об'єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію" (зі змінами), від 12.04.2000 № 642 "Про затвердження Положення про проведення концесійного конкурсу та укладення концесійних договорів на об'єкти права державної і комунальної власності, які надаються у концесію", з метою проведення концесійного конкурсу та укладення концесійного договору на об'єкт права державної власності - цілісний майновий комплекс державного підприємства "Теплоелектроцентраль-2 "Есхар" (далі - ДП "ТЕЦ-2 "Есхар") НАКАЗУЮ:

1. Утворити Конкурсну комісію з проведення концесійного конкурсу щодо концесії цілісного майнового комплексу ДП "ТЕЦ-2 "Есхар" у складі згідно з додатком 1.

2. Затвердити Положення про Конкурсну комісію з проведення концесійного конкурсу щодо концесії цілісного майнового комплексу ДП "ТЕЦ-2 "Есхар", що додається.

3. У разі надходження документації щодо концесійного конкурсу Департаменту управління персоналом та документального забезпечення (Прокопенко І.О.) в одноденний термін забезпечувати їх передачу головному спеціалісту відділу управління державним майном Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Загородній І.Ф. - відповідальному секретарю Конкурсної комісії.

{Пункт 3 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 67 від 01.02.2012}

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр

Ю. Бойко



Додаток 1
до наказу Міненерговугілля України
12.01.2012 № 10

СКЛАД
Конкурсної комісії з проведення концесійного конкурсу щодо концесії цілісного майнового комплексу ДП "ТЕЦ-2 "Есхар"


Чех
Сергій Михайлович

-

заступник Міністра, голова Конкурсної комісії


Фічов
Володимир Вікторович

-

директор Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами


Варакута
Ірина Олександрівна

-

директор Департаменту юридичного забезпечення


Грачова
Ольга Миколаївна

-

заступник директора Департаменту фінансово-економічної політики


Пержинська
Світлана Леонідівна

-

директор Департаменту бухгалтерського обліку і звітності


Меженний
Сергій Якович

-

директор Департаменту електроенергетики


Руденко
Володимир Володимирович

-

заступник директора Департаменту - начальник Управління стратегічної політики та інвестицій Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу


Левчук
Тетяна Іванівна

-

заступник директора Департаменту - начальник Управління трудової та соціальної політики Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики


Мельниченко
Олександр Іванович

-

начальник Управління фінансового аудиту


Павлюк
Марина Іванівна

-

начальник відділу правового забезпечення корпоративних та майнових прав Департаменту юридичного забезпечення


Гнатцов
Олег Георгійович

-

директор Департаменту інвестиційно-інноваційної політики та розвитку державно-приватного партнерства Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (за згодою)


Мельниченко
Сергій Іванович

-

директор Департаменту фінансів виробничої сфери та майнових відносин Міністерства фінансів України (за згодою)


Фененко
Володимир Іванович

-

начальник Управління ринку та оцінки земель Державного агентства земельних ресурсів України


Мосюра
Андрій Юрійович

-

головний спеціаліст-юрисконсульт Юридичного управління Фонду державного майна України (за згодою)


Без'язичний
Василь Федорович

-

начальник управління паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації (за згодою)


Кригін
Микола Іванович

-

голова Харківської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України (за згодою)


Пономаренко
Володимир Петрович

-

виконуючий обов'язки директора ДП "ТЕЦ-2 "Есхар" (за згодою)


Легкошерст
Анатолій Володимирович

-

Селищний голова смт Есхар (за згодою)


Загородня
Ірина Федорівна

-

головний спеціаліст відділу управління державним майном Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами, відповідальний секретар Конкурсної комісії

{Додаток 1 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 67 від 01.02.2012}



ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
енергетики та вугільної
промисловості України
12.01.2012 № 10

ПОЛОЖЕННЯ
про Конкурсну комісію з проведення концесійного конкурсу щодо концесії цілісного майнового комплексу державного підприємства "Теплоелектроцентраль-2 "Есхар"

Розділ I. Загальні питання

1. Це Положення розроблено відповідно до Закону України "Про концесії", Положення про проведення концесійного конкурсу та укладення концесійних договорів на об'єкти права державної і комунальної власності, які надаються у концесію, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 642, постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Переліку об'єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію" від 11.12.99 № 2293, Методики розрахунку концесійних платежів, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 639.

2. Це Положення визначає порядок підготовки та проведення концесійного конкурсу щодо концесії цілісного майнового комплексу державного підприємства "Теплоелектроцентраль-2 "Есхар" (далі - ДП "ТЕЦ-2 "Есхар"), визначення переможця за результатами концесійного конкурсу та укладення концесійного договору на об'єкт права державної власності.

3. Завданням концесійного конкурсу є визначення юридичних або фізичних осіб, які забезпечать найкращі умови здійснення концесійної діяльності на об'єкті державної власності - цілісному майновому комплексі ДП "ТЕЦ-2 "Есхар" (далі - об'єкт державної власності).

4. У цьому Положенні основні терміни застосовуються у таких значеннях:

4.1. Концесія - надання з метою задоволення громадських потреб уповноваженим органом виконавчої влади на підставі концесійного договору на платній та строковій основі юридичній або фізичній особі (суб'єкту підприємницької діяльності) права на управління (експлуатацію) об'єктом концесії (строкове платне володіння), за умови взяття суб'єктом підприємницької діяльності (концесіонером) на себе зобов'язань з управління (експлуатації) об'єктом концесії, майнової відповідальності та можливого підприємницького ризику.

4.2. Договір концесії (концесійний договір) - договір, відповідно до якого уповноважений орган виконавчої влади (концесієдавець) надає на платній та строковій основі суб'єкту підприємницької діяльності (концесіонеру) право здійснювати управління (експлуатацію) об'єктом концесії та (або) оновити чи суттєво його поліпшити відповідно до Закону України "Про концесії" з метою задоволення громадських потреб.

4.3. Претендент - фізична або юридична особа (суб'єкт підприємницької діяльності), резидент або нерезидент, який подав заявку на участь у концесійному конкурсі.

4.4. Концесієдавець - Міністерство енергетики та вугільної промисловості України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.12.99 № 2293 "Про затвердження Переліку об'єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію".

4.5. Учасник конкурсу - претендент, який допущений до участі у концесійному конкурсі за рішенням Концесієдавця відповідно до вимог цього Положення та який сплатив реєстраційний внесок у порядку та у розмірі, визначених у цьому Положенні та Конкурсної документації.

4.6. Концесіонер - суб'єкт підприємницької діяльності, який відповідно до Закону України "Про концесії" на підставі договору отримав концесію. На стороні концесіонера можуть виступати декілька осіб.

4.7. Концесійні платежі - плата, обумовлена у концесійному договорі, яку вносить концесіонер за право управління (експлуатації) об'єктом, що надається в концесію.

4.8. Концесійний конкурс - процедура, встановлена Законом України "Про концесії" та іншими нормативно-правовими актами, згідно з якою певний претендент визнається переможцем у концесійному конкурсі.

4.9. Заявка та/або Конкурсна пропозиція - це комплект документів, які готуються претендентом конкурсу згідно з установленими цим Положенням та конкурсною документацією вимогами і подаються до Конкурсної комісії.

Розділ II. Склад Конкурсної комісії

5. Склад Конкурсної комісії з проведення концесійного конкурсу щодо концесії цілісного майнового комплексу ДП "ТЕЦ-2 "Есхар" (далі - Конкурсна комісія) затверджується наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20.10.2011 № 1060 "Про внесення зміни до Переліку об'єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію".

6. До складу Конкурсної комісії обов'язково входять представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства фінансів України, Фонду державного майна України, Державного агентства земельних ресурсів України, Харківської обласної державної адміністрації, представник відповідної професійної спілки, та залучені особи, які визначені Концесієдавцем.

7. Голова та відповідальний секретар Конкурсної комісії є представниками Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Розділ III. Повноваження та порядок роботи Конкурсної комісії

8. У процесі роботи Конкурсна комісія:

8.1. Визначає відповідно до чинного законодавства України та цього Положення строки проведення концесійного конкурсу;

8.2. Відповідно до вимог чинного законодавства України та з урахуванням цього Положення розробляє умови конкурсу, конкурсну документацію та проект Інформаційного оголошення про проведення концесійного конкурсу та подає їх на затвердження Концесієдавцю;

8.3. У порядку, визначеному цим Положенням, реєструє заявки на участь у конкурсі та передає їх на розгляд Концесієдавцю;

8.4. Забезпечує претендентів необхідною інформацією та документами для підготовки пропозицій щодо участі у концесійному конкурсі та надає претендентам роз'яснення щодо Конкурсної документації;

8.5. Приймає та розглядає Конкурсні пропозиції від учасників конкурсу, визначає їх відповідність умовам конкурсу;

8.6. У порядку, визначеному цим Положенням, у разі потреби залучає експертів, консультантів, які мають досвід роботи у відповідних сферах господарської діяльності державного підприємства "ТЕЦ-2 "Есхар";

8.7. Проводить оцінку Конкурсних пропозицій, наданих учасниками конкурсу Конкурсній комісії, відповідно до цього Положення;

8.8. Готує висновки щодо визначення найкращих умов здійснення концесії, запропонованих учасниками конкурсу;

8.9. Готує висновки про визначення переможця концесійного конкурсу;

8.10. За дорученням Концесієдавця повідомляє переможця про результати концесійного конкурсу.

9. У процесі роботи Конкурсної комісії Голова Конкурсної комісії:

9.1. Організовує роботу Конкурсної комісії і здійснює її керівництво, визначає дату та час проведення засідання Конкурсної комісії;

9.2. Визначає порядок денний засідання Конкурсної комісії та приймає рішення щодо включення питання до порядку денного засідання Конкурсної комісії;

9.3. Веде засідання Конкурсної комісії, оголошує питання порядку денного засідання Конкурсної комісії, надає та позбавляє слова виступаючих на засіданні Конкурсної комісії;

9.4. Оголошує проекти рішень та остаточні рішення Конкурсної комісії;

9.5. Відкриває засідання Конкурсної комісії та оголошує засідання Конкурсної комісії закритим;

9.6. Підписує будь-які повідомлення, запити, відповіді, пояснення та інші документи від імені Конкурсної комісії на адресу будь-яких органів державної влади, фізичних, юридичних осіб;

9.7. Виконує інші функції, покладені на нього відповідно до цього Положення.

10. У процесі роботи Конкурсної комісії відповідальний секретар Конкурсної комісії:

10.1. Складає та оформляє протокол засідання Конкурсної комісії;

10.2. Здійснює підрахунок голосів членів Конкурсної комісії за результатами голосування з питань порядку денного засідання Конкурсної комісії;

10.3. Організовує, забезпечує та контролює виконання рішень Конкурсної комісії;

10.4. Готує документи з питань порядку денного засідання Конкурсної комісії і організовує ознайомлення членів Конкурсної комісії з відповідними документами;

10.5. Перевіряє повноваження і реєструє членів Конкурсної комісії для участі у засіданні Конкурсної комісії;

10.6. Організовує проведення засідання Конкурсної комісії, готує та розсилає повідомлення членам Конкурсної комісії про скликання засідання Конкурсної комісії у порядку, визначеному цим Положенням;

10.7. Оголошує підсумки голосування з питань порядку денного засідання Конкурсної комісії;

10.8. Допомагає Голові Конкурсної комісії вести засідання Конкурсної комісії;

10.9. Приймає запити щодо питань порядку денного засідання Конкурсної комісії;

10.10. Приймає заяви та інші звернення членів Конкурсної комісії до Конкурсної комісії з обов'язковою реєстрацією у журналі вхідної кореспонденції Конкурсної комісії з проведення концесійного конкурсу щодо концесії цілісного майнового комплексу ДП "ТЕЦ-2 "Есхар" (далі - журнал реєстрації вхідної кореспонденції) (додаток 1);

10.11. Здійснює запис членів Конкурсної комісії на виступи;

10.12. Реєструє заявки на участь у концесійному конкурсі та Конкурсні пропозиції щодо концесії об'єкта державної власності, а також інші документи, які надходять на адресу Конкурсної комісії у порядку, визначеному цим Положенням;

10.13. За рішенням Конкурсної комісії у порядку, визначеному цим Положенням, від імені Конкурсної комісії надсилає претендентам, учасникам конкурсу, запити щодо надання додаткової інформації на вимогу Конкурсної комісії, запрошення на засідання Конкурсної комісії для надання пояснень щодо наданих документів, повідомлення, запити, відповіді та будь-які інші документи будь-яким органам державної влади, юридичним та фізичним особам;

10.14. У процесі підготовки до засідання Конкурсної комісії забезпечує необхідні умови для ознайомлення членів Конкурсної комісії з конкурсною документацією з відповідною реєстрацією у Журналі реєстрації ознайомлення членів Конкурсної комісії з проведення концесійного конкурсу щодо концесії цілісного майнового комплексу ДП "ТЕЦ-2 "Есхар" з конкурсними пропозиціями і доданими до них документами, наданими учасниками концесійного конкурсу, та з висновками експертів, наданими за результатами аналізу конкурсних пропозицій і доданих до них документів (у разі залучення експертів) (додаток 2);

10.15. Готує проекти рішень з питань порядку денного засідання Конкурсної комісії;

10.16. Реєструє вхідну та вихідну кореспонденцію у журналі реєстрації вхідної кореспонденції та у журналі реєстрації вихідної кореспонденції Конкурсної комісії з проведення концесійного конкурсу щодо концесії цілісного майнового комплексу державного підприємства "ТЕЦ-2 "Есхар" (далі - журнал реєстрації вихідної кореспонденції) (додаток 3);

10.17. Виконує інші функції, покладені на нього цим Положенням.

Відповідальний секретар виконує функції, визначені цим Положенням, щодо реєстрації вхідної та вихідної кореспонденції з дотриманням вимог Інструкції з діловодства та архівної справи, надання документів та інформації відповідно до цього Положення, з 9.00 до 15.00 кожного робочого дня протягом строку виконання функцій Конкурсною комісією.

11. У процесі роботи Конкурсної комісії кожний член Конкурсної комісії має право:

11.1. У порядку, визначеному нормами чинного законодавства України та цим Положенням, брати участь в обговоренні питань порядку денного засідання Конкурсної комісії, надавати пропозиції щодо питань порядку денного та проекти рішень з питань порядку денного, голосувати з питань порядку денного засідання Конкурсної комісії;

11.2. Знайомитися з усіма документами, що виносяться на розгляд Конкурсної комісії, та з протоколами засідань Конкурсної комісії;

11.3. Висловлювати окрему думку стосовно будь-якого питання порядку денного засідання Конкурсної комісії;

11.4. У разі незгоди з прийнятим на засіданні Конкурсної комісії рішенням або із змістом протоколу викласти у письмовій формі свою окрему думку відповідно до цього Положення;

11.5. Має інші права, визначені цим Положенням.

12. У процесі роботи Конкурсної комісії кожний член Конкурсної комісії зобов'язаний:

12.1. Додержуватись норм чинного законодавства України та цього Положення;

12.2. Об'єктивно та неупереджено розглядати Конкурсні пропозиції учасників конкурсу;

12.3. Забезпечувати збереження конфіденційності інформації, що подається претендентами, учасниками конкурсу та розглядається Конкурсною комісією.

13. У разі необхідності отримувати додаткову інформацію щодо претендента або учасника конкурсу, заявки на участь у конкурсі, Конкурсної пропозиції, Конкурсна комісія має право запрошувати на свої засідання таких претендентів та учасників конкурсу, заслуховувати їх пояснення, затребувати необхідні документи.

14. Конкурсна комісія розпочинає роботу з моменту підписання Концесієдавцем наказу про її створення.

15. Відповідальний секретар за дорученням Голови Конкурсної комісії скликає засідання через повідомлення членів Конкурсної комісії про проведення засідання Конкурсної комісії та його порядок денний шляхом надання відповідного письмового повідомлення особисто (вручення під розпис) або шляхом надсилання такого письмового повідомлення поштою, телеграмою або телефонограмою персонально кожному члену Конкурсної комісії.

16. Повідомлення про засідання Конкурсної комісії та його порядок денний відповідальний секретар надсилає членам Конкурсної комісії у строк не пізніше ніж за три робочі дні до дати проведення засідання.

17. При повідомленні члена Конкурсної комісії особисто про наступне засідання Конкурсної комісії та про порядок денний засідання відповідальний секретар надає члену Конкурсної комісії оригінал персонального письмового повідомлення про засідання Конкурсної комісії та про порядок денний.

18. Повідомлення про проведення засідання Конкурсної комісії має містити такі дані:

- повне найменування об'єкта державної власності, стосовно якого проводиться концесійній конкурс;

- дата, час та місце (із зазначенням номера кімнати або зали, куди мають прибути члени Конкурсної комісії) проведення засідання Конкурсної комісії;

- час початку і закінчення реєстрації членів Конкурсної комісії для участі у засіданні Конкурсної комісії;

- перелік питань, що виносяться на голосування (порядок денний засідання Конкурсної комісії);

- порядок ознайомлення членів Конкурсної комісії з документами під час підготовки до засідання Конкурсної комісії.

19. Голова Конкурсної комісії визначає дату, час та місце для проведення засідання Конкурсної комісії, його порядок денний засідання Конкурсної комісії за власною ініціативою, але не раніше ніж за чотири робочі дні від дати попереднього засідання Конкурсної комісії. Голова Конкурсної комісії має право визначити порядок денний наступного засідання Конкурсної комісії та призначити його на будь-яку дату не раніше ніж за чотири робочі дні від дати попереднього засідання Конкурсної комісії, якщо неприйняття рішення з питання порядку денного засідання Конкурсної комісії, віднесене до компетенції Конкурсної комісії, може ускладнити чи унеможливити своєчасну реалізацію будь-ким із претендентів, учасників конкурсу або Концесієдавцем прав і обов'язків та/або вчинення дій, визначених Законом України "Про концесії", Положенням про проведення концесійного конкурсу та укладення концесійних договорів на об'єкти права державної і комунальної власності, які надаються у концесію, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 642, та іншими нормативно-правовими актами, які регулюють правовідносини концесії. У разі визначення дати наступного засідання Конкурсної комісії раніше ніж за чотири робочі дні від дати попереднього засідання Конкурсної комісії повідомлення про проведення засідання Конкурсної комісії та порядок денний може бути направлене відповідальним секретарем на адреси членів Конкурсної комісії телефонограмою або телеграмою.

20. Засідання Конкурсної комісії проводяться за необхідності вирішення будь-якого питання порядку денного засідань Конкурсної комісії, яке відповідно до чинного законодавства України, цього Положення належить до компетенції Конкурсної комісії. Дата та порядок денний наступного засідання Конкурсної комісії можуть бути визначені членами Конкурсної комісії на поточному засіданні після розгляду усіх питань порядку денного за поданням будь-якого члена Конкурсної комісії шляхом відкритого голосування у порядку, визначеному цим Положенням.

21. Член Конкурсної комісії має право надавати пропозиції щодо включення питання до порядку денного засідання Конкурсної комісії, яке належить до компетенції Конкурсної комісії відповідно до норм чинного законодавства України, цього Положення. Пропозиція щодо внесення питання до порядку денного засідання Конкурсної комісії має бути надана членом Конкурсної комісії у письмовій формі не пізніше ніж за два робочі дні до дати засідання. Пропозиція до порядку денного засідання Конкурсної комісії має містити прізвище, ім'я та по батькові члена Конкурсної комісії, який її вносить, найменування особи, представником якої є член Конкурсної комісії, зміст пропозиції щодо включення питання до порядку денного та проект рішення із запропонованого до порядку денного питання, перелік документів, які додаються до пропозиції до порядку денного та є необхідними для прийняття членами Конкурсної комісії рішень з питань порядку денного. Пропозиція про включення питання до порядку денного засідання Конкурсної комісії підписується власноруч членом Конкурсної комісії. Пропозиція щодо внесення питання до порядку денного засідання Конкурсної комісії та документи, визначені у пропозиції, надаються членами Конкурсної комісії у закритих конвертах відповідальному секретареві Конкурсної комісії за адресою: 01601, місто Київ, вулиця Богдана Хмельницького, 4, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, кім. 506а, з обов'язковим зазначенням на конверті "на ім'я відповідального секретаря Конкурсної комісії", прізвища, ім'я та по батькові члена Конкурсної комісії, найменування Конкурсної комісії, найменування юридичної особи, представником якої є член Конкурсної комісії.

22. Голова Конкурсної комісії при отриманні пропозиції члена Конкурсної комісії щодо включення питання до порядку денного засідання Конкурсної комісії вносить їх шляхом включення нових питань та проектів рішень із запропонованих питань до порядку денного засідання Конкурсної комісії. Усі рішення, які приймаються Головою Конкурсної комісії протягом строку дії Конкурсної комісії відповідно до цього Положення, викладаються письмово у формі доручень, які підписуються Головою Конкурсної комісії власноруч. Відповідальний секретар Конкурсної комісії забезпечує зберігання письмових доручень Голови Конкурсної комісії до укладення концесійного договору з переможцем конкурсу.

23. Голова Конкурсної комісії відмовляє у внесенні питання до порядку денного засідання Конкурсної комісії у разі, якщо:

- пропозиція щодо внесення до порядку денного засідання Конкурсної комісії містить питання, яке не належить до компетенції Конкурсної комісії, що визначено чинним законодавством України, цим Положенням, іншими нормативно-правовими актами, які регулюють правовідносини щодо проведення концесійних конкурсів;

- пропозиція щодо внесення питання до порядку денного засідання Конкурсної комісії оформлена з порушенням вимог, визначених пунктом 21 цього Положення;

- членом Конкурсної комісії не надано проекту рішення із запропонованого питання порядку денного;

- пропозиція щодо внесення до порядку денного засідання Конкурсної комісії питання, рішення з якого було прийнято на одному з попередніх засідань Конкурсної комісії або розгляд якого на засіданні Конкурсної комісії унеможливлено у зв'язку з вчиненням Конкурсною комісією, претендентом, учасником конкурсу чи Концесієдавцем станом на дату надання членом Конкурсної комісії пропозиції, дій відповідно до рішень, прийнятих Конкурсною комісією на попередніх засіданнях, або визначених нормами чинного законодавства України.

У разі надходження пропозиції про внесення питання до порядку денного засідання Конкурсної комісії менш ніж за два робочі дні до дати засідання Конкурсної комісії Голова Конкурсної комісії може включити питання до порядку денного наступного засідання Конкурсної комісії за умови, якщо на поточному засіданні Конкурсної комісії не прийнято рішення з цього питання порядку денного, яке вирішує по суті питання, пропозиція щодо внесення якого до порядку денного засідання Конкурсної комісії була надана членом Конкурсної комісії.

Про прийняте рішення щодо включення питання до порядку денного засідання Конкурсної комісії або відмову у включенні такого питання до порядку денного засідання Конкурсної комісії та про порядок денний засідання Конкурсної комісії з урахуванням питань, які були включені до порядку денного засідання Конкурсної комісії за пропозиціями членів Конкурсної комісії, Голова Конкурсної комісії повідомляє членам Конкурсної комісії, які зареєструвалися для участі у засіданні Конкурсної комісії, після такої реєстрації на початку засідання Конкурсної комісії.

24. Члени Конкурсної комісії реєструються для участі у засіданні Конкурсної комісії. Відповідальний секретар проводить реєстрацію членів Конкурсної комісії за переліком членів Конкурсної комісії, визначеним відповідним рішенням Концесієдавця про створення Конкурсної комісії. Член Конкурсної комісії реєструється для участі у засіданні Конкурсної комісії шляхом здійснення власноруч запису у журналі реєстрації членів Конкурсної комісії, які беруть участь у засіданні Конкурсної комісії (далі - журнал реєстрації членів Конкурсної комісії) (додаток 4), із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові, представником якої юридичної особи він є та власного підпису. Журнал реєстрації членів Конкурсної комісії, прошнуровується, пронумеровується та скріплюється підписами Голови Конкурсної комісії і відповідального секретаря. Під час реєстрації відповідальний секретар зазначає у журналі реєстрації членів Конкурсної комісії дату засідання Конкурсної комісії для участі у якому реєструються члени Конкурсної комісії. Після закінчення реєстрації членів Конкурсної комісії для участі у Конкурсній комісії відповідальний секретар робить запис у журналі реєстрації членів Конкурсної комісії про загальну кількість членів Конкурсної комісії, які зареєструвалися для участі у засіданні Конкурсної комісії, та складає на підставі цих даних перелік членів Конкурсної комісії, які зареєструвалися для участі у засіданні Конкурсної комісії. Перелік членів Конкурсної комісії, які зареєструвалися для участі у засіданні Конкурсної комісії, підписується Головою Конкурсної комісії та відповідальним секретарем і додається до протоколу засідання Конкурсної комісії.

25. При реєстрації член Конкурсної комісії, який прибув для участі у засіданні Конкурсної комісії, надає відповідальному секретареві паспорт або інший документ, який засвідчує його особу.

26. Реєстрація членів Конкурсної комісії здійснюється за умови встановлення відповідальним секретарем осіб, які прибули для участі у засіданні Конкурсної комісії, шляхом порівняння даних, які містяться у рішенні Концесієдавця про створення Конкурсної комісії, з даними документа, який засвідчує його особу.

27. При реєстрації члена Конкурсної комісії відповідальний секретар видає члену Конкурсної комісії реєстраційну картку для голосування з питань порядку денного засідання Конкурсної комісії (додаток 5). На реєстраційній картці відповідальний секретар зазначає повністю прізвище, ім'я, по батькові члена Конкурсної комісії, представником якої юридичної особи є член Конкурсної комісії, визначає повністю власне прізвище, ім'я та по батькові і ставить власний підпис.

Відповідальний секретар має право відмовити в реєстрації члену Конкурсної комісії у разі відсутності у члена Конкурсної комісії документів, які ідентифікують його особу. Мотивоване рішення про відмову в реєстрації члена Конкурсної комісії підписується Головою Конкурсної комісії та відповідальним секретарем, один примірник якого додається до протоколу засідання Конкурсної комісії, а другий, до моменту відкриття засідання Конкурсної комісії, видається члену Конкурсної комісії, якому відмовлено в реєстрації.

28. Член Конкурсної комісії, який прибув для участі у засіданні Конкурсної комісії після закінчення реєстрації або не зареєструвався для участі у засіданні Конкурсної комісії з будь-яких інших причин, участі у засіданні Конкурсної комісії не бере, його голос не враховується при підрахунку голосів з питань порядку денного засідання Конкурсної комісії для визначення рішень з питання порядку денного засідання Конкурсної комісії. Такий член Конкурсної комісії має право бути присутнім на засіданні Конкурсної комісії, про що відповідальний секретар зазначає у протоколі засідання Конкурсної комісії.

29. На засіданні Голова Конкурсної комісії визначає порядок обговорення питань, обмежує час виступу доповідачів, надає роз'яснення щодо порядку ведення засідання і голосування з питань порядку, роз'яснює пропозиції щодо питань порядку денного, забезпечує встановлений порядок голосування з питань порядку денного засідання Конкурсної комісії.

30. Протокол засідання Конкурсної комісії та додатки до нього оформлюються у день засідання Конкурсної комісії безпосередньо після засідання.

31. Засідання Конкурсної комісії є правомочним за умови участі в ньому не менше 2/3 всіх членів Конкурсної комісії. Якщо засідання Конкурсної комісії є правомочним на його початку, то засідання Конкурсної комісії є правомочним і наприкінці. Члени Конкурсної комісії беруть участь у засіданнях Конкурсної комісії особисто. Правомочність засідання Конкурсної комісії визначається Головою Конкурсної комісії.

32. У разі визнання засідання Конкурсної комісії неправомочним Голова Конкурсної комісії призначає нову дату засідання Конкурсної комісії, але не пізніше ніж через два дні від дати засідання Конкурсної комісії, що не відбулося.

33. Засідання комісії є закритими. Брати участь у засіданнях Конкурсної комісії можуть тільки члени Конкурсної комісії, визначені у рішенні Концесієдавця про створення Конкурсної комісії.

34. Реєстрація учасників засідання Конкурсної комісії починається не менше ніж за 1 годину 30 хвилин до засідання Конкурсної комісії і закінчується не пізніше ніж за 30 хвилин до початку засідання Конкурсної комісії. Члени Конкурсної комісії, які виступають на засіданні, дотримуються такого регламенту виступів:

- доповідь з питання порядку денного засідання Конкурсної комісії - до 20 хвилин;

- час для виступів членів Конкурсної комісії у дебатах та обговореннях з питань порядку денного засідання - до 5 хвилин;

- час для відповідей на питання, надання довідок - до 5 хвилин.

Питання, запит на надання довідки викладається членом Конкурсної комісії у письмовій формі. Окрім формулювання питання член Конкурсної комісії також зазначає власне прізвище, ім'я, по батькові, найменування юридичної особи, представником якої він є.

При опитуванні представників учасників конкурсу час на надання пояснення щодо наданої Конкурсної пропозиції становить до 30 хвилин.

35. Голова Конкурсної комісії оголошує доповідачів з питань порядку денного засідання Конкурсної комісії, початок і кінець процедури голосування, надає слово відповідальному секретареві для оголошення результатів голосування.

36. Голосування з усіх питань порядку денного є відкритим. Голосування з питань порядку денного здійснюється за принципом "ЗА" і "ПРОТИ" кожної пропозиції питання порядку денного. Відкрите голосування з кожного питання порядку денного засідання Конкурсної комісії здійснюється кожним членом Конкурсної комісії шляхом підняття реєстраційної картки, за пропозицію "ЗА" або "ПРОТИ" щодо запропонованого рішення з питання порядку денного засідання Конкурсної комісії. Форма реєстраційної картки додається до цього Положення.

37. У разі підняття членом Конкурсної комісії реєстраційної картки за пропозицію "ЗА" та за пропозицію "ПРОТИ" щодо запропонованого рішення з питання порядку денного голос члена Конкурсної комісії враховується за першу із запропонованих до голосування пропозицій. Результати голосування кожного члена Конкурсної комісії поіменно з кожного питання порядку денного зазначаються у протоколі засідання Конкурсної комісії, який складається за його результатами.

38. Відповідальний секретар веде запис бажаючих взяти участь в обговоренні питань порядку денного засідання Конкурсної комісії. Члени Конкурсної комісії, які бажають взяти участь в обговоренні питань порядку денного, надають до початку засідання Конкурсної комісії відповідні письмові заявки. Письмова заявка на участь в обговоренні питань порядку денного засідання Конкурсної комісії містить прізвище, ім'я, по батькові, питання порядку денного засідання Конкурсної комісії, з якого член Конкурсної комісії бажає взяти участь в обговоренні, а також підписується власноруч членом Конкурсної комісії.

39. На засіданнях Конкурсної комісії усі питання, пропозиції та проекти рішень з питань порядку денного засідання Конкурсної комісії надаються виключно у письмовому вигляді Голові Конкурсної комісії через відповідального секретаря, до моменту початку розгляду відповідного питання порядку денного із зазначенням прізвища, імені, по батькові члена Конкурсної комісії, який вносить питання або подає пропозицію. Запис для виступу у дебатах та обговореннях здійснюється членами Конкурсної комісії у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, імені та по батькові члена Конкурсної комісії, з якого він бажає виступити, до моменту початку розгляду даного питання порядку денного. Записи, проекти рішень з питань порядку денного засідань Конкурсної комісії, пропозиції, записки та інші звернення, що не містять зазначених реквізитів, не розглядаються.

40. У разі, якщо з питання порядку денного засідання Конкурсної комісії надійшло кілька проектів рішень, то на голосування виносяться проекти рішень в порядку черговості їх надходження. Якщо за наслідками голосування з питання порядку денного засідання Конкурсної комісії прийнято рішення, то інші проекти рішень з цього питання членами Конкурсної комісії на засіданні не розглядаються.

Для доповіді з кожного питання порядку денного Голова Конкурсної комісії надає слово особі, що готувала це питання за дорученням Конкурсної комісії.

41. У ході засідання Конкурсної комісії може бути оголошено перерву до наступного дня. Рішення про оголошення перерви до наступного дня та визначення часу, з якого продовжиться засідання, приймається простою більшістю голосів членів Конкурсної комісії, що зареєструвалися та беруть участь у засіданні.

Повторна реєстрація членів засідання Конкурсної комісії для участі у засіданні наступного дня не проводиться.

Після перерви засідання Конкурсної комісії проводиться в тому самому місці, що зазначено у повідомленні. За рішенням членів Конкурсної комісії, які беруть участь у засіданні, після перерви відповідне засідання Конкурсної комісії може проводитися в іншому місці та в інший час, визначені членами Конкурсної комісії.

Кількість перерв у ході засідання Конкурсної комісії не може перевищувати двох.

42. Рішення Конкурсної комісії приймається простою більшістю голосів членів Конкурсної комісії, які беруть участь у засіданні з усіх питань порядку денного. При прийнятті рішень кожен член Конкурсної комісії має один голос. Передача голосу одним членом Конкурсної комісії іншому члену Конкурсної комісії забороняється.

43. У разі рівного розподілу голосів за результатами голосування з питання порядку денного голос Голови Конкурсної комісії є вирішальним.

44. У разі якщо член Конкурсної комісії, який зареєструвався для участі у засіданні, не брав участь у голосуванні з будь-якого питання порядку денного, про це відповідальний секретар зазначає в протоколі засідання Конкурсної комісії, а також те, що результати голосування з відповідного питання порядку денного не враховують голосу зазначеного члена Конкурсної комісії.

45. Рішення Конкурсної комісії з питання порядку денного оформлюються протоколом, який складається відповідальним секретарем. Протокол засідання Конкурсної комісії прошивається, підписується Головою Конкурсної комісії, відповідальним секретарем, членами Конкурсної комісії, які брали участь у засіданні. Члени Конкурсної комісії, не згодні з прийнятими на засіданні рішеннями, можуть викласти окрему думку. Окрема думка щодо рішення з питання порядку денного засідання Конкурсної комісії надається членом Конкурсної комісії у письмовій формі до закінчення засідання Конкурсної комісії та оформлення протоколу засідання. Окрема думка щодо рішення з питання порядку денного засідання Конкурсної комісії додається до протоколу засідання Конкурсної комісії, про що робиться відповідний запис у протоколі засідання Конкурсної комісії. Протоколи засідань Конкурсної комісії, інші документи, які надано для розгляду питань порядку денного, обов'язково зберігаються у відповідального секретаря. З цими документами може ознайомитися кожен член Конкурсної комісії у порядку, визначеному цим Положенням.

46. Конкурсна комісія не має права приймати рішення з питань, що не включені до порядку денного.

47. Рішення Конкурсної комісії є обов'язковими для виконання всіма членами Конкурсної комісії, претендентами, учасниками конкурсу та особами, які є учасниками правовідносин щодо концесії цілісного майнового комплексу ДП "ТЕЦ-2 "Есхар".

48. У протоколі засідання Конкурсної комісії зазначається час і місце його проведення, загальна кількість членів Конкурсної комісії відповідно до рішення Концесієдавця щодо утворення Конкурсної комісії, які зареєструвалися для участі у засіданні Конкурсної комісії та беруть участь у голосуванні з питань порядку денного, питання порядку денного, результати голосування кожного члена Конкурсної комісії поіменно з кожного питання порядку денного та прийняті рішення з питань порядку денного.

49. У разі, якщо будь-який член Конкурсної комісії відмовився підписувати протокол засідання Конкурсної комісії або припинив участь у засіданні до його закінчення, відповідальний секретар робить у протоколі запис про відмову члена Конкурсної комісії від підпису протоколу або про припинення участі у засіданні Конкурсної комісії до його закінчення із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові такого члена Конкурсної комісії та представником якої юридичної особи він є.

50. Відповідальний секретар видає засвідчені своїм підписом витяги з протоколів засідань Конкурсної комісії на вимогу будь-якого члена Конкурсної комісії у строк до семи робочих днів з наступного дня після отримання відповідної письмової вимоги від члена Конкурсної комісії.

51. Комісія зобов'язана забезпечити рівні умови для всіх учасників конкурсу, об'єктивний та неупереджений висновок щодо визначення кращих умов здійснення концесії, запропонованих учасниками конкурсу.

52. Голова та члени Конкурсної комісії, а також залучені за рішенням Концесієдавця експерти, відповідно до своїх повноважень несуть відповідальність згідно з чинним законодавством за порушення, допущені під час проведення концесійних конкурсів, правильність та об'єктивність прийнятих рішень, недотримання вимог достовірності та збереження конфіденційності інформації.

53. Від дати повідомлення про засідання Конкурсної комісії до дати його проведення відповідальний секретар надає членам Конкурсної комісії можливість ознайомитися з документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного та з проектами рішень з питань порядку денного шляхом особистого ознайомлення за місцезнаходженням Концесієдавця у робочі дні з 9 до 12 години, а в день проведення засідання Конкурсної комісії - також у місці його проведення. Для ознайомлення з такими документами та проектами рішень з порядку денного засідання Конкурсної комісії член Конкурсної комісії має звернутись із письмовою заявою до відповідального секретаря.

54. Відповідальний секретар реєструє заяву члена Конкурсної комісії у журналі реєстрації вхідної кореспонденції і надає витребувані документи для ознайомлення. Член Конкурсної комісії має право ознайомитися з документами за місцем знаходження відповідального секретаря Конкурсної комісії.

Розділ IV. Організація підготовки та проведення концесійного конкурсу

55. Організація і проведення концесійного конкурсу здійснюється Концесієдавцем.

56. Метою проведення Концесійного конкурсу є визначення юридичної або фізичної особи, яка забезпечить найкращі умови здійснення концесійної діяльності у сфері виробництва електричної та теплової енергії на ДП "ТЕЦ-2 "Есхар".

{Пункт 56 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 103 від 15.02.2012}

57. Для проведення концесійного конкурсу Концесієдавець публікує в газетах "Урядовий кур'єр" та "Голос України" Інформаційне оголошення про проведення концесійного конкурсу щодо концесії цілісного майнового комплексу ДП "ТЕЦ-2 "Есхар", зміст якого визначає Конкурсна комісія на підставі норм чинного законодавства України та з урахуванням вимог, визначених цим Положенням.

58. Після оголошення концесійного конкурсу будь-яка фізична або юридична особа, яка виявила бажання взяти у ньому участь, надсилає на адресу Конкурсної комісії заявку на участь у концесійному конкурсі. До заявки на участь у концесійному конкурсі претендент надає документи, які підтверджують відповідність претендента вимогам, передбаченим цим Положенням та визначеним в оголошенні про проведення конкурсу.

59. Заявки на участь у конкурсі та Конкурсні пропозиції подаються претендентами протягом шістдесяти календарних днів після публікації в останньому із визначених у пункті 57 цього Положення друкованих засобах масової інформації оголошення про проведення концесійного конкурсу.

60. Заявки на участь у конкурсі та Конкурсні пропозиції подаються Конкурсній комісії за адресою: 01601, місто Київ, вулиця Богдана Хмельницького, 4, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, кім. 506а, з обов'язковим зазначенням на конверті "Конкурсній комісії для проведення концесійного конкурсу щодо надання у концесію цілісного майнового комплексу ДП "ТЕЦ-2 "Есхар".

61. При надходженні Конкурсних пропозицій, іншої документації щодо концесійних конкурсів до Департаменту управління персоналом та документального забезпечення Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (адміністративний будинок Хрещатик, 30, м. Київ, 01601) Департамент управління персоналом та документального забезпечення Міністерства енергетики та вугільної промисловості України в одноденний термін забезпечує їх передачу відповідальному секретарю Конкурсної комісії.

{Пункт 61 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 67 від 01.02.2012}

62. Заявка на участь у концесійному конкурсі та Конкурсна пропозиція підписується уповноваженою особою претендента або, відповідно, учасника конкурсу та головним бухгалтером (за його наявності) претендента або, відповідно, учасника конкурсу і завіряється печаткою претендента - у разі подання заявки на участь у концесійному конкурсі, Конкурсної пропозиції юридичною особою, або власноруч фізичною особою чи її уповноваженим представником - у разі подання заявки на участь у конкурсі та Конкурсної пропозиції фізичною особою.

63. Порядок повідомлення претендентів про результати розгляду заявок та Конкурсних пропозицій на участь у конкурсі та про результати концесійного конкурсу, порядок проведення переговорів з переможцем конкурсу визначаються в Інструкції для претендентів та Інструкції для учасників конкурсу, які розробляються Конкурсною комісією відповідно до вимог чинного законодавства України та з урахуванням цього Положення у складі Конкурсної документації та затверджуються Концесієдавцем.

64. Конкурсна документація для проведення концесійного конкурсу розробляється Конкурсною комісією відповідно до вимог чинного законодавства України та з урахуванням цього Положення містить у своєму складі Інструкцію для претендентів та Інструкцію для учасників конкурсу, проект концесійного договору та затверджуються Концесієдавцем.

Інструкція для претендентів та Інструкція для учасників конкурсу містять інформацію і вимоги щодо умов конкурсу, порядку його проведення, розроблення, оформлення і подання Конкурсних пропозицій, інформацію стосовно об'єкта концесії, що повинна міститися у заяві для надання згоди органу Антимонопольного комітету на отримання об'єкта у концесію.

Інформація і вимоги щодо порядку проведення концесійного конкурсу, розроблення і оформлення пропозицій включає:

- процедурні питання (адреса, за якою комісія приймає Заявки та Конкурсні пропозиції, останній строк подання, умови реєстрації та відхилення Конкурсних пропозицій, порядок повідомлення учасників конкурсу про результати конкурсу, порядок проведення переговорів з переможцями конкурсу);

- вимоги до складу документації у складі Конкурсних пропозицій та порядок оформлення Конкурсних пропозицій (вимоги щодо повноти документації, яка надається до Конкурсної пропозиції, порядок підписання і завірення документів, внесення виправлень, вимоги до пакування, надписування і опечатування документів, способу їх доставки, порядок внесення змін до Конкурсних пропозицій з метою їх вдосконалення);

- повідомлення про необхідність отримання згоди органу Антимонопольного комітету у випадках, передбачених законодавством України.

Інформація щодо умов концесійного конкурсу містить відомості про:

- основні критерії і порядок оцінки пропозицій та визначення переможця конкурсу;

- перелік відомостей та зобов'язань, які повинні включати Конкурсні пропозиції учасника конкурсу щодо:

переліку видів діяльності, здійснення яких підлягає ліцензуванню, та зобов'язань концесіонера;

видів діяльності, робіт, послуг, які здійснюватимуться як концесійні;

умов надання земельної ділянки, яка необхідна для здійснення концесійної діяльності;

умов встановлення, зміни цін (тарифів) на виготовлені (надані) товари (роботи, послуги);

умов найму, використання праці працівників - громадян України;

умов використання вітчизняних сировини, матеріалів;

умов та обсягів поліпшення об'єкта концесії та порядку їх компенсації;

умов, розмірів і порядку внесення концесійних платежів;

порядку використання амортизаційних відрахувань;

умов відновлення об'єкта концесії та його повернення;

умов страхування Концесіонером об'єктів, взятих у концесію;

відомостей про обсяг, схеми і графіки фінансування робіт з проектування, експлуатації об'єкта концесії, розрахунки вартості робіт з будівництва (реконструкції) та (або) експлуатації об'єкта концесії тощо, а також гарантії, які підтверджують змогу учасників конкурсу забезпечити виконання істотних умов концесійного договору.

65. Заявки на участь у конкурсі, Конкурсні пропозиції, які надійшли на адресу Конкурсної комісії, реєструються у журналі реєстрації вхідної кореспонденції.

66. Заявка на участь у концесійному конкурсі має містити такі відомості:

1) для фізичних осіб:

1.1) прізвище, ім'я та по батькові;

1.2) номер, дата видачі та орган, який видав паспорт;

1.3) інформація про реєстрацію місця проживання фізичної особи та адресу для листування;

1.4) інформацію про банківські реквізити рахунку фізичної особи;

1.5) телефон (телефакс) претендента;

1.6) декларація про доходи.

2) для юридичних осіб:

2.1) повне найменування, у тому числі організаційно-правова форма претендента;

2.2) місцезнаходження, телефон (телефакс) претендента;

2.3) дату та місце державної реєстрації претендента та найменування органу державної реєстрації претендента;

2.4) відомості про реєстрацію претендента як платника податків;

2.5) загальні відомості про посадових осіб претендента, а саме: інформація про посадову особу претендента із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, паспортних даних, повної назви посади, яку обіймає посадова особа. Для цілей проведення концесійного конкурсу посадовими особами претендента є одноособовий керівник юридичної особи, одноособовий виконавчий орган, голова та члени виконавчого органу, наглядової ради, ревізійної комісії, ревізор юридичної особи, головний бухгалтер юридичної особи.

Інформація, визначена у пунктах 1.1), 1.2), 1.3), 1.4) та у пунктах 2.1), 2.2), 2.3), 2.4), 2.5) надається претендентами на участь у концесійному конкурсі в довільній формі. У заявці на участь у конкурсі визначається спосіб, у який претенденту в разі його допущення до участі у конкурсі, надається Конкурсна документація для підготовки та надання Конкурсної пропозиції.

67. До заявки на участь у концесійному конкурсі претенденти додають:

- засвідчені нотаріально копії статуту, інших установчих документів претендента;

- засвідчені нотаріально або іншим уповноваженим державним органом копії свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців щодо претендента. Для юридичних осіб - нерезидентів подаються належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують факт реєстрації (створення) іноземної юридичної особи у країні її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо) - для претендентів;

- документи, які підтверджують повноваження особи, яка підписала заявку на участь у конкурсі.

68. До заявки на участь у концесійному конкурсі надається:

- відомості щодо наявності управлінських та організаційних можливостей, досвіду з організації виробництва та створення робочих місць;

{Абзац другий пункту 68 в редакції Наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 103 від 15.02.2012}

- розшифрована інформація про дебіторську та кредиторську заборгованість із зазначенням дати їх виникнення за 2009, 2010 роки та на останню звітну дату 2011 року;

- довідка органу державної податкової служби про наявність (відсутність) у претендента простроченої заборгованості перед бюджетом з податків, зборів та обов'язкових платежів;

- довідка, скріплена підписом уповноваженої особи та печаткою претендента, про наявність (відсутність) у претендента простроченої заборгованості із заробітної плати перед працівниками;

- довідка про відсутність порушеної справи про банкрутство стосовно претендента;

- засвідчена в установленому порядку копія довідки про взяття на облік платника податку, для нерезидентів - засвідчена в установленому порядку копія довідки про присвоєння податкового номера претенденту або інший документ, який свідчить про взяття на податковий облік претендента;

- довідка органу статистики про включення претендента - юридичної особи до ЄДРПОУ або документ, що підтверджує факт реєстрації (створення) іноземної юридичної особи у країні її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо);

- дані, які підтверджують можливість претендента забезпечити належне фінансування своєї концесійної діяльності:

для резидентів України:

- баланс підприємства (форма 1) за 2009 - 2010 роки та на останню звітну дату 2011 року, складений відповідно до національних стандартів України;

- звіт про фінансові результати (форма 2) за 2009 - 2010 роки та на останню звітну дату 2011 року, складений відповідно до національних стандартів України;

- звіт про фінансово-майновий стан підприємства / звіт про рух грошових коштів (форма 3) за 2009 - 2010 роки та на останню звітну дату 2011 року, складений відповідно до національних стандартів України;

{Абзац тринадцятий пункту 68 в редакції Наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 103 від 15.02.2012}

для нерезидентів України:

- щорічна фінансова звітність про результати діяльності претендента за 2009 - 2010 роки, фінансова звітність таких осіб на останню звітну дату 2011 року, яка пройшла оглядову перевірку аудиторами за міжнародними стандартами.

{Абзац шістнадцятий пункту 68 виключено на підставі Наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 103 від 15.02.2012}

69. Для допущення до участі у концесійному конкурсі претенденти до заявки на участь у концесійному конкурсі, крім документів, передбачених п. 68 цього Положення, повинні надати документальне підтвердження таких відомостей щодо претендента:

- наявність у претендента банківської гарантії, на суму не менше ніж сума капітальних вкладень, що мають бути здійснені за рахунок власних та/або запозичених, залучених коштів для управління (експлуатації) об'єктом концесії протягом 2012 - 2016 років, але на суму не менше 51500000,0 гривень (п'ятдесяти одного мільйона п'ятисот тисяч грн.). Строк дії банківської гарантії - 170 календарних днів. Банківська гарантія повертається учасникам концесійного конкурсу після прийняття рішення Концесієдавцем про затвердження результатів концесійного конкурсу, переможця конкурсу та запрошення його на процедуру підписання концесійного договору; про відхилення результатів концесійного конкурсу або оголошення концесійного конкурсу таким, що не відбувся;

{Абзац другий пункту 69 в редакції Наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 103 від 15.02.2012}

- документальне підтвердження можливості забезпечення об'єкта концесії вугіллям вітчизняного, у тому числі власного видобутку не менше, як протягом 5 років;

- наявність управлінських та організаційних можливостей, досвіду роботи у паливно-енергетичній сфері, із зазначенням загального обсягу реалізованої продукції, у тому числі з виробництва електричної енергії та/або з видобутку, збагачення та постачання вугільної продукції споживачам, зокрема на ТЕС та/або ТЕЦ.

70. Усі документи, які додаються до заявки на участь у конкурсі, мають бути надані у копіях, засвідчених підписами уповноваженої особи претендента та печаткою претендента.

До документів, які подаються юридичною особою - нерезидентом, також додаються документи, що підтверджують факт реєстрації (створення) іноземної юридичної особи у країні її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), та зазначені в цьому пункті фінансові документи, що засвідчені згідно із законодавством країни, яка їх видала, перекладені українською мовою та легалізовані відповідно до законодавства.

71. Від імені Конкурсної комісії відповідальний секретар реєструє заявки на участь у конкурсі, Конкурсні пропозиції у журналі реєстрації вхідної кореспонденції з визначенням порядкового номера поданої заявки на участь у конкурсі, дати реєстрації заявки на участь у конкурсі, Конкурсної пропозиції, найменування особи, яка подала заявку на участь у конкурсі, Конкурсну пропозицію.

72. У разі надання претендентом заявки на участь у конкурсі або учасником конкурсу Конкурсної пропозиції особисто відповідальний секретар, на вимогу претендента або учасника конкурсу, робить на другому примірнику заявки на участь у конкурсі або Конкурсної пропозиції або відповідному супровідному листі відмітку про прийняття заявки на участь у конкурсі, Конкурсної пропозиції, ставить особистий підпис, прізвище, ім'я, по батькові та повертає другий примірник заявки на участь у конкурсі або Конкурсної пропозиції, чи супровідний лист претенденту або учаснику конкурсу.

73. Заявки на участь у конкурсі, Конкурсні пропозиції та документи, додані до них, надаються Конкурсній комісії у запечатаному конверті.

74. Вимоги до оформлення, упакування, надписування і опечатування документів визначаються в Інструкції для претендентів та Інструкції для учасників конкурсу.

75. Заявки на участь у конкурсі, Конкурсні пропозиції подаються претендентами, учасниками конкурсу (їх уповноваженими представниками) особисто Конкурсній комісії або відправляються претендентами, учасниками конкурсу поштою цінним листом з описом вкладення цінних паперів з рекомендованим повідомленням за адресою, зазначеною у пункті 60 цього Положення.

76. Заявки на участь у конкурсі та Конкурсні пропозиції, які надійшли на адресу Конкурсної комісії, реєструються Конкурсною комісією у журналі реєстрації вхідної кореспонденції з визначенням дати їх надходження до Конкурсної комісії. Заявки на участь у конкурсі та Конкурсні пропозиції, які надано після закінчення строку на їх подачу, визначеному у цьому Положенні, реєструються Конкурсною комісією із зазначенням, що такі заявки на участь у конкурсі, Конкурсні пропозиції надані претендентами, учасниками конкурсу після закінчення строку, визначеного для їх подання пунктом 59 цього Положення.

77. Заявки на участь у конкурсі та Конкурсні пропозиції, отримані після закінчення строку їх подання, не розкриваються, не розглядаються і повертаються претенденту та, відповідно, учаснику конкурсу за власний рахунок претендента, учасника конкурсу.

78. Вимоги щодо оформлення, порядку подання заявки на участь у конкурсі та документів до заявки на участь у конкурсі визначаються в оголошенні проведення конкурсу щодо надання у концесію цілісного майнового комплексу ДП "ТЕЦ-2 "Есхар".

79. Претендент може подати тільки одну заявку.

80. За результатами проведення попереднього відбору заявок на участь у конкурсі щодо відповідності вимогам, визначеним цим Положенням, до участі в конкурсі не допускаються претенденти, які:

- визнані банкрутами або стосовно яких порушено справу про банкрутство;

- перебувають у стадії ліквідації;

- мають прострочену заборгованість із заробітної плати, сплати податків та зборів (обов'язкових платежів);

- контролюються один одним, перебувають під спільним контролем або є пов'язаними особами згідно із Законом України "Про захист економічної конкуренції" (у разі подання заявки окремо кожним таким претендентом);

- подали заявку на участь у конкурсі, що не відповідає вимогам, визначеним пунктами 67, 68 цього Положення;

- не подали у заявці на участь у конкурсі необхідної інформації, або подали її у неповному обсязі, або подали неправдиву інформацію;

- не відповідають вимогам, передбаченим пунктом 69 цього Положення.

81. Претенденти, зареєстровані в офшорних зонах, країнах, внесених FATF до списку країн, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, отриманих злочинним шляхом, до участі в конкурсі не допускаються.

82. До участі в конкурсі не допускаються юридичні особи, організації та установи, а також утворення, що не мають статусу юридичної особи (просте товариство, спільна діяльність тощо), у статутному капіталі (статутному фонді, внесеному майні тощо) яких частка (внесок тощо), що належить державі Україна чи іншій державі, або їх державним підприємствам (установам, організаціям, господарським товариствам тощо), перевищує 25%.

83. Концесієдавець приймає рішення про допущення (недопущення) претендентів до участі у концесійному конкурсі і протягом двох тижнів з дня реєстрації заявки на участь у концесійному конкурсі письмово повідомляє претендентів про допущення (недопущення) їх до участі у конкурсі та надає належне обґрунтування причин відмови у разі недопущення до участі у концесійному конкурсі шляхом направлення повідомлення.

84. До участі у конкурсі допускаються претенденти, які надали заявку на участь у конкурсі, яка відповідає вимогам до заявки на участь у конкурсі, визначеному цим Положенням, та за відсутності підстав недопущення до участі у конкурсі, передбачених цим Положенням. У разі недопущення до участі в конкурсі претендент має право подати повторну заявку на участь у концесійному конкурсі відповідно до вимог цього Положення та Інструкції для претендентів.

85. Відповідальний секретар протягом одного робочого дня після реєстрації заявки на участь у конкурсі супровідним листом передає закритий конверт із заявкою на участь у конкурсі до Департаменту управління персоналом та документального забезпечення та зазначає у журналі реєстрації вхідної кореспонденції дату передачі заявки на участь у конкурсі Концесієдавцеві.

{Пункт 85 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 67 від 01.02.2012}

86. Претендентам, які допущені до участі у концесійному конкурсі, Концесієдавець одночасно з повідомленням про допущення до участі у концесійному конкурсі надає у спосіб, визначений претендентом у заявці на участь у концесійному конкурсі, інформацію щодо способу, строків і місця одержання Конкурсної документації, розміру реєстраційного внеску та банківські реквізити для сплати реєстраційного внеску.

87. Одночасно з повідомленням претендента про допущення (недопущення) претендента до участі у концесійному конкурсі, Концесієдавець надає Конкурсній комісії інформацію щодо допущення (недопущення) претендента до участі у концесійному конкурсі шляхом надання відповідальному секретареві повідомлення у письмовій формі.

88. Відповідальний секретар реєструє письмові повідомлення Концесієдавця про допущення (недопущення) претендента до участі у конкурсі у журналі реєстрації вхідної та вихідної кореспонденції та надає Конкурсній комісії інформацію про допущення (недопущення) претендента до участі у конкурсі на черговому засіданні Конкурсної комісії.

Розділ V. Розгляд Конкурсних пропозицій і оголошення переможця концесійного конкурсу

89. Претендентам, які допущені до участі у конкурсі, Конкурсна комісія надає Конкурсну документацію за наявності платіжних документів, що підтверджують сплату реєстраційного внеску у розмірі, визначеному пунктом 90 цього Положення. Зазначені кошти використовуються на підготовку процедури концесійного конкурсу і поверненню не підлягають.

90. Реєстраційний внесок для участі в концесійному конкурсі становить 170 гривень. Реєстраційний внесок сплачується шляхом безготівкового перерахування на поточний рахунок Концесієдавця. Зазначені кошти використовуються на підготовку процедури концесійного конкурсу і поверненню не підлягають.

91. Від імені Конкурсної комісії відповідальний секретар надає учаснику конкурсу Конкурсну документацію у спосіб, визначений у заявці на участь у конкурсі - особисто або поштою шляхом направлення цінного листа з описом вкладення у цінний лист з рекомендованим повідомленням на адресу, вказану у заявці претендента на участь у концесійному конкурсі. У разі надання Конкурсної документації особисто учасник конкурсу, його уповноважений представник отримує Конкурсну документацію за місцезнаходженням Конкурсної комісії, про що розписується у журналі реєстрації вихідної кореспонденції.

92. Представник учасника конкурсу отримує Конкурсну документацію на підставі належно оформленої довіреності. Пояснення щодо Конкурсної документації надаються учасникам конкурсу, їх уповноваженим представникам відповідальним секретарем від імені Конкурсної комісії в усній формі.

93. Учасники конкурсу забезпечують конфіденційність інформації, яка може бути визначена у Конкурсній пропозиції або у документах, які додаються до Конкурсної пропозиції. У разі надання конфіденційної інформації у складі Конкурсної пропозиції, документів, які до неї додаються, учасник конкурсу зазначає у супровідному листі про наявність в наданих документах конфіденційної інформації. Члени Конкурсної комісії не мають права передавати повністю або частково інформацію, яку вони отримали у складі Конкурсної документації, іншим особам, які не є учасниками конкурсу.

94. За зверненням учасника конкурсу до Конкурсної комісії щодо надання додаткової інформації, яка необхідна для участі у концесійному конкурсі, Конкурсна комісія надає йому інформацію, передбачену пунктом 22 Положення про проведення концесійного конкурсу та укладення концесійних договорів на об'єкти права державної і комунальної власності, які надаються у концесію, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 642.

95. Звернення учасника конкурсу щодо надання додаткової інформації викладається у письмовій формі, містить назву документа "Звернення про надання додаткової інформації щодо об'єкта концесії", повне найменування учасника конкурсу, його місцезнаходження, визначення об'єкта концесії, щодо якого учасник конкурсу вимагає надання інформаційних даних, перелік інформаційних даних, надання яких вимагає учасник конкурсу, підписане фізичною особою особисто - у разі звернення учасника конкурсу, який є фізичною особою, або, відповідно, керівником юридичної особи або уповноваженою особою - у разі звернення учасника конкурсу, який є юридичною особою, спосіб надання додаткової інформації: особисто або поштою, вид поштового відправлення. У разі підписання звернення уповноваженою особою юридичної особи до звернення про надання додаткової інформації щодо об'єкта концесії надається відповідний документ, який підтверджує повноваження уповноваженої особи учасника конкурсу щодо звернення за наданням додаткової інформації. На зверненні про надання додаткової інформації щодо об'єкта концесії визначається дата його складання.

96. Відповідальний секретар, отримавши письмове звернення учасника конкурсу про надання додаткової інформації щодо об'єкта концесії, необхідної йому для участі у концесійному конкурсі, реєструє звернення учасника конкурсу у журналі вхідної кореспонденції з визначенням дати направлення учасником конкурсу письмового звернення на адресу Конкурсної комісії, дати його отримання Конкурсною комісією, найменування учасника конкурсу, який звернувся до Конкурсної комісії, переліку документів, інформаційних даних, щодо отримання яких звернувся учасник конкурсу, та протягом трьох робочих днів надає учаснику конкурсу на паперових носіях та у спосіб, визначений у зверненні учасника конкурсу, інформацію, яка зазначена у такому зверненні та можливість надання якої учаснику концесійного конкурсу передбачена пунктом 96 цього Положення, з обов'язковою реєстрацією у журналі вихідної кореспонденції.

97. У разі, якщо звернення учасника конкурсу щодо надання додаткової інформації не відповідає вимогам, визначеним пунктами 94, 95 цього Положення, відповідальний секретар відмовляє у наданні додаткової інформації, визначеної у зверненні, із зазначенням підстав відмови у наданні такої додаткової інформації. Претендент, якому відмовлено у наданні додаткової інформації відповідно до вимог цього Положення, має право повторно подати звернення щодо надання додаткової інформації про об'єкт концесії після усунення недоліків.

98. Учасник Концесійного конкурсу може надати тільки одну Конкурсну пропозицію.

99. Конкурсна пропозиція учасника конкурсу має включати відомості, визначені Інструкцією для учасника конкурсу у складі Конкурсної документації.

100. До Конкурсної пропозиції мають бути надані такі документи:

1. Програма розвитку об'єкта концесії, що включає в себе:

а) пропозиції з технічного поліпшення (модернізації) об'єкта концесії, в тому числі: перелік заходів, спрямованих на досягнення результатів господарської діяльності, визначених в Умовах проведення Концесійного конкурсу, передбачених Конкурсною документацією, технічне обґрунтування необхідності реалізації таких заходів;

б) пропозиції щодо використання вугілля вітчизняного, у тому числі власного видобутку не менше, як протягом 5 років, вітчизняних матеріалів, технологій, техніки та обладнання вітчизняного виробництва на об'єкті концесії у процесі здійснення концесійної діяльності;

в) пропозиції щодо обсягів фінансування поліпшення об'єкта концесії;

{Абзац "в" підпункту 1 пункту 100 в редакції Наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 103 від 15.02.2012}

г) схему та графіки фінансування об'єкта концесії, у тому числі на стадіях управління (експлуатації) об'єкта концесії, модернізації обладнання у складі об'єкта концесії;

ґ) інформацію щодо частки власних коштів учасника конкурсу, коштів з інших джерел, які планується спрямувати у фінансування об'єкта концесії;

д) пропозиції щодо умов страхування об'єкта концесії;

е) заходи, спрямовані на зниження собівартості за основними статтями витрат при виробництві теплової та електричної енергії з метою забезпечення оптимальної прибутковості від експлуатації об'єкта концесії;

є) умови найму, використання праці працівників - громадян України, у тому числі і тих, які мають бути звільнені у зв'язку з припиненням діяльності державного підприємства, майно якого надано у концесію;

ж) пропозиції щодо збереження існуючих на момент укладення концесійного договору соціальних гарантій для працівників державного підприємства, у тому числі і тих, які мають бути звільнені у зв'язку з припиненням діяльності державного підприємства, майно якого надано у концесію;

з) пропозиції щодо встановлення, зміни цін (тарифів) на виготовлені (надані) товари (роботи, послуги).

{Абзац "и" підпункту 1 пункту 100 виключено на підставі Наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 103 від 15.02.2012}

{Абзац "і" підпункту 1 пункту 100 виключено на підставі Наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 103 від 15.02.2012}

2. Документи, які підтверджують фінансову спроможність учасника конкурсу реалізувати заходи, зазначені у Програмі розвитку.

Конкурсна комісія може визначити додатково перелік документів, які мають бути надані учасником конкурсу до Конкурсної пропозиції з метою підтвердження відповідності критеріям визначення переможця та підтвердження можливості виконання заявлених пропозицій.

101. Конкурсна пропозиція надається учасником конкурсу за формою, розробленою Конкурсною комісією.

102. Конкурсні пропозиції розглядаються Конкурсною комісією на засіданнях Конкурсної комісії протягом 45 календарних днів з останнього дня їх подачі, який визначається відповідно до пункту 59 цього Положення.

103. У разі, якщо Конкурсна пропозиція надана учасником конкурсу після закінчення строку подачі, визначеного пунктом 59 цього Положення, Конкурсна комісія не розглядає Конкурсну пропозицію та повертає її претенденту за його рахунок.

104. Основними критеріями визначення переможця концесійного конкурсу є:

надійність учасника конкурсу, серйозність його намірів;

найбільш вигідна і надійна схема фінансування експлуатації (управління) об'єкта концесії, поліпшення об'єкта концесії;

{Абзац третій пункту 104 в редакції Наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 103 від 15.02.2012}

найбільша частка власних коштів, що вкладаються учасником конкурсу у фінансування об'єкта концесії;

розмір витрат з експлуатації об'єкта концесії, який забезпечує оптимальну прибутковість;

{Абзац п'ятий пункту 104 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 103 від 15.02.2012}

найкоротші строки окупності об'єкта концесії, надходження прибутків;

найкоротші строки виконання Програми розвитку об'єкта концесії;

найкращі умови використання об'єкта концесії для надання послуг щодо задоволення громадських потреб;

максимальне використання у концесійній діяльності працівників - громадян України, в тому числі і звільнених у зв'язку з ліквідацією державного підприємства, цілісний майновий комплекс якого надано у концесію;

{Абзац дев'ятий пункту 104 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 103 від 15.02.2012}

технічне обґрунтування Конкурсної пропозиції;

наявність управлінських та організаційних можливостей, ділової репутації і досвіду роботи у паливно-енергетичній сфері;

наявність можливостей забезпечення об'єкта концесії у повному обсязі вугіллям власного виробництва;

використання вітчизняних матеріалів, технологій, техніки та обладнання вітчизняного виробництва;

{Абзац чотирнадцятий пункту 104 виключено на підставі Наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 103 від 15.02.2012}

наявність управлінських та організаційних можливостей, досвіду з організації виробництва та створення робочих місць;

збереження існуючих на момент укладення концесійного договору соціальних гарантій для працівників державного підприємства, у тому числі і тих, які мають бути звільнені у зв'язку з припиненням діяльності державного підприємства, цілісний майновий комплекс якого надано у концесію.

{Абзац шістнадцятий пункту 104 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 103 від 15.02.2012}

105. З метою забезпечення повного, всебічного, об'єктивного та неупередженого розгляду Конкурсних пропозицій для визначення переможця конкурсу можуть залучатися експерти для аналізу Конкурсних пропозицій учасників конкурсу та надання висновків щодо відповідності Конкурсних пропозицій критеріям визначення переможця в економічній галузі, технічній, екологічній, соціальній сферах. Такі експерти не входять до складу Конкурсної комісії.

106. Конкурсна комісія може передавати Конкурсні пропозиції, які надійшли до неї, експертам, визначеним Концесієдавцем. Аналіз Конкурсних пропозицій учасників конкурсу здійснюється та висновки щодо їх відповідності критеріям визначення переможця надаються з урахуванням строків подання і розгляду заявок на участь у конкурсі та Конкурсних пропозицій, визначених пунктами 59 та 102 цього Положення.

{Пункт 106 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 103 від 15.02.2012}

107. У разі якщо Конкурсна пропозиція або документи, додані до неї, містять інформацію, визначену учасником конкурсу як конфіденційна, Конкурсна комісія повідомляє про це експертів, у разі їх залучення, яким передається Конкурсна пропозиція, для аналізу та надання висновків щодо відповідності Конкурсних пропозицій критеріям визначення переможця, передбачених цим Положенням.

{Пункт 107 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 103 від 15.02.2012}

108. Під час розгляду заявок на участь у конкурсі та Конкурсних пропозицій учасники конкурсу мають право вносити зміни до пропозицій про виконання умов концесійного конкурсу з метою їх удосконалення або зняти свою заявку з розгляду. Зміни пропозицій про виконання умов концесійного конкурсу вносяться не пізніше як за 10 календарних днів до закінчення строку розгляду заявок та пропозицій.

Отримавши зміни до Конкурсних пропозицій від учасників конкурсу, Конкурсна комісія передає такі зміни до Конкурсних пропозицій експертам, визначеним Концесієдавцем (у разі їх залучення).

У разі, якщо станом на дату надання експертам змін до Конкурсної пропозиції відповідним експертом вже надано висновок щодо відповідності Конкурсної пропозиції, експерт здійснює додатковий аналіз змін до Конкурсної пропозиції та надає додатковий висновок щодо відповідності Конкурсної пропозиції критеріям визначення переможця, передбачених цим Положенням.

109. У разі потреби отримання додаткової інформації щодо Конкурсних пропозицій учасника конкурсу Конкурсна комісія має право заслуховувати на своїх засіданнях пояснення учасників конкурсу та витребувати від них додаткові документи до Конкурсної пропозиції. Конкурсна комісія має право також звертатися до експертів, залучених відповідно до цього Положення, щодо надання пояснень, консультацій з приводу документів, наданих до Конкурсних пропозицій, роз'яснень висновків експертів щодо Конкурсних пропозицій.

Учасники конкурсу за зверненням Конкурсної комісії щодо надання додаткової інформації щодо Конкурсних пропозицій учасників конкурсу надають таку додаткову інформацію Конкурсній комісії у письмовій формі та додаткові документи до Конкурсної пропозиції.

У повідомленні Конкурсної комісії учасника конкурсу зазначається питання, щодо якого від учасника конкурсу вимагається надати додаткову інформацію та документи за необхідності, дата, час та місце засідання Конкурсної комісії, на якому учаснику конкурсу пропонується надати пояснення Конкурсній комісії щодо Конкурсної пропозиції, наданої ним.

110. Члени Конкурсної комісії можуть вивчати Конкурсну документацію не під час засідання. При цьому відповідальний секретар має забезпечити необхідні умови для роботи з конкурсною документацією з дотриманням умов конфіденційності та з обов'язковою реєстрацією у журналі, передбаченому підпунктом 10.14 пункту 10 цього Положення.

111. Конкурсна комісія приймає рішення про переможця конкурсу (у разі залучення експертів з урахуванням їх висновків) щодо відповідності наданих Конкурсних пропозицій критеріям визначення переможця, передбаченим пунктом 106 Положення.

112. Конкурс проводиться в один етап, за результатами якого Конкурсна комісія готує висновки Концесієдавцю для визначення кращих умов здійснення концесії (відповідності наданих конкурсних пропозицій критеріям визначення переможця, передбаченим пунктом 104 цього Положення).

{Пункт 112 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 103 від 15.02.2012}

113. З метою визначення найкращої Конкурсної пропозиції за усіма критеріями визнання переможця, наведеними у пункті 104 цього Положення, усі Конкурсні пропозиції оцінюються Конкурсною комісією почергово окремо за кожним критерієм визначення переможця, передбаченого у пункті 104 цього Положення.

114. Під час проведення оцінки Конкурсних пропозицій члени Конкурсної комісії оцінюють всі Конкурсні пропозиції шляхом присвоєння Конкурсним пропозиціям місць за результатами їх оцінки від першого до п'ятого за кожним передбаченим пунктом 104 цього Положення критерієм визначення переможця. Кожному місцю Конкурсних пропозицій за результатами їх оцінки відповідає кількість балів. Кількість балів відповідно до місць Конкурсних пропозицій за результатами їх оцінки за кожним критерієм визначення переможця розподіляється у такому порядку:

Критерій визначення переможця

Місця Конкурсних пропозицій за результатами їх оцінки за критерієм визначення переможця

Надійність учасника конкурсу, серйозність його намірів.

Перше місце - 10 балів

Друге місце - 6 балів

Третє місце - 4 бали

Четверте місце - 2 бали

П'яте місце - 0 балів

Найбільш вигідна і надійна схема фінансування експлуатації (управління) об'єкта концесії, поліпшення об'єкта концесії

Перше місце - 10 балів

Друге місце - 6 балів

Третє місце - 4 бали

Четверте місце - 2 бали

П'яте місце - 0 балів

Найбільша частка власних коштів, що вкладаються учасником конкурсу у фінансування об'єкта концесії.

Перше місце - 10 балів

Друге місце - 6 балів

Третє місце - 4 бали

Четверте місце - 2 бали

П'яте місце - 0 балів

Розмір витрат з експлуатації об'єкта концесії, який забезпечує оптимальну прибутковість.

Перше місце - 5 балів

Друге місце - 3 бали

Третє місце - 2 бали

Четверте місце - 1 бал

П'яте місце - 0 балів

Найкоротші строки окупності об'єкта концесії, надходження прибутків.

Перше місце - 5 балів

Друге місце - 3 бали

Третє місце - 2 бали

Четверте місце - 1 бал

П'яте місце - 0 балів

Найкоротші строки виконання Програми розвитку об'єкта концесії.

Перше місце - 5 балів

Друге місце - 3 бали

Третє місце - 2 бали

Четверте місце - 1 бал

П'яте місце - 0 балів

Найкращі умови використання об'єкта концесії для надання послуг щодо задоволення громадських потреб.

Перше місце - 10 балів

Друге місце - 6 балів

Третє місце - 4 бали

Четверте місце - 2 бали

П'яте місце - 0 балів

Максимальне використання у концесійній діяльності працівників - громадян України, в тому числі і звільнених у зв'язку з ліквідацією державного підприємства, цілісний майновий комплекс якого надано у концесію.

Перше місце - 5 балів

Друге місце - 3 бали

Третє місце - 2 бали

Четверте місце - 1 бал

П'яте місце - 0 балів

Технічне обґрунтування Конкурсної пропозиції.

Перше місце - 10 балів

Друге місце - 6 балів

Третє місце - 4 бали

Четверте місце - 2 бали

П'яте місце - 0 балів

Наявність управлінських та організаційних можливостей, ділової репутації і досвіду роботи у паливно-енергетичній сфері.

Перше місце - 10 балів

Друге місце - 6 балів

Третє місце - 4 бали

Четверте місце - 2 бали

П'яте місце - 0 балів

Наявність можливостей забезпечення об'єкта концесії у повному обсязі вугіллям власного виробництва.

Перше місце - 10 балів

Друге місце - 6 балів

Третє місце - 4 бали

Четверте місце - 2 бали

П'яте місце - 0 балів

Використання вітчизняних матеріалів, технологій, техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Перше місце - 5 балів

Друге місце - 3 бали

Третє місце - 2 бали

Четверте місце - 1 бал

П'яте місце - 0 балів

Наявність управлінських та організаційних можливостей, досвіду з організації виробництва та створення робочих місць.

Перше місце - 10 балів

Друге місце - 6 балів

Третє місце - 4 бали

Четверте місце - 2 бали

П'яте місце - 0 балів

Збереження існуючих на момент укладення концесійного договору соціальних гарантій для працівників державного підприємства, у тому числі і тих, які мають бути звільнені у зв'язку з припиненням діяльності державного підприємства, цілісний майновий комплекс якого надане у концесію.

Перше місце - 10 балів

Друге місце - 6 балів

Третє місце - 4 бали

Четверте місце - 2 балів

П'яте місце - 0 балів

{Пункт 114 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 103 від 15.02.2012}

115. При визначенні найкращої Конкурсної пропозиції за кожним з критеріїв визначення переможця члени Конкурсної комісії проводять голосування щодо розподілу місць Конкурсних пропозицій за результатами їх оцінки за критерієм визначення переможця одночасно між усіма Конкурсними пропозиціями.

116. Декільком Конкурсним пропозиціям може бути надано одне місце Конкурсних пропозицій за результатами їх оцінки за будь-яким із критеріїв визначення переможця. Будь-яке місце Конкурсних пропозицій за результатами їх оцінки може бути не надано жодній з Конкурсних пропозицій.

117. Пропозиція щодо надання місць кожній Конкурсній пропозиції за відповідним критерієм визначення переможця надається будь-яким членом Конкурсної комісії як єдина пропозиція з питання порядку денного засідання Конкурсної комісії щодо визначення найкращої пропозиції за відповідним критерієм визначення переможця, передбаченим пунктом 104 цього Положення.

118. Рішення Конкурсної комісії щодо визначення найкращої пропозиції за кожним із критеріїв приймається більшістю голосів присутніх на засіданні членів Конкурсної комісії за відповідну пропозицію члена Конкурсної комісії щодо розподілу місць Конкурсних пропозицій за результатами їх оцінки між Конкурсними пропозиціями. Голова Конкурсної комісії має вирішальний голос, якщо під час прийняття рішення про переможця концесійного конкурсу голоси членів Конкурсної комісії поділилися порівну.

119. Після перевірки правильності розподілу місць між Конкурсними пропозиціями за результатами їх оцінювання та виправлення разом з відповідними членами Конкурсної комісії помилок відповідальний секретар за кожною із Конкурсних пропозицій підсумовує загальну кількість балів, наданих такій Конкурсній пропозиції за критеріями визначення переможця, передбаченими пунктом 104 цього Положення.

120. За результатами концесійного конкурсу Конкурсна комісія складає протокол, в якому визначається:

- найменування об'єкта концесії;

- склад комісії;

- строк договору концесії;

- відомості про учасників конкурсу;

- пропозиції учасників конкурсу;

- кількість пропозицій учасників конкурсу, які були надані учасником конкурсу після закінчення строку подачі, визначеного пунктом 60 цього Положення;

- результати голосування за оцінкою пропозицій;

- обґрунтування визначення переможця конкурсу.

121. Протокол підписується всіма членами Конкурсної комісії. Конкурсна комісія не пізніше ніж через три дні після підписання протоколу засідання Конкурсної комісії надсилає цей протокол Концесієдавцю для прийняття рішення про переможця концесійного конкурсу.

122. Переможцем концесійного конкурсу визнається учасник конкурсу, який запропонував найкращі умови здійснення концесії за відповідними критеріями згідно з концесійним конкурсом. Найкращими умовами здійснення концесії є умови, запропоновані у конкурсній пропозиції, яка набрала найбільшу загальну кількість балів за критеріями визначення переможця.

123. У разі, якщо після оголошення концесійного конкурсу на участь у зазначеному конкурсі подав заявку лише один претендент, Конкурсна комісія розглядає Конкурсну пропозицію на відповідність вимогам Конкурсної документації та складає протокол згідно з п. 120 цього Положення. У разі відповідності умов, з цим претендентом укладається концесійний договір шляхом погодження з ним істотних умов договору, визначених проектом концесійного договору у складі Конкурсної документації для проведення концесійного конкурсу, але не гірших за ті, що визначені у проекті концесійного договору.

124. Рішення про переможця концесійного конкурсу та надання у концесію об'єкта права державної власності за результатами концесійного конкурсу приймає Концесієдавець.

125. З переможцем концесійного конкурсу укладається концесійний договір після погодження всіх його умов між Концесієдавцем та переможцем конкурсу.

126. Після затвердження результатів концесійного конкурсу або якщо концесійний конкурс не відбувся, діяльність комісії припиняється на підставі рішення Концесієдавця.

127. Концесійний конкурс може бути оголошений таким, що не відбувся, у разі коли:

- протягом строку прийняття Конкурсних пропозицій не надійшло жодної Конкурсної пропозиції;

- усі подані Конкурсні пропозиції не відповідають умовам концесійного конкурсу;

- усі подані Конкурсні пропозиції оформлені з порушенням умов, визначених у Конкурсній документації, а виправлення можуть змінити пропозицію учасника конкурсу;

- вимоги комісії щодо приведення пропозицій у відповідність до умов Конкурсної документації не виконані всіма учасниками конкурсу у встановлений строк.

128. На підставі висновків Конкурсної комісії Концесієдавець приймає рішення про переможця концесійного конкурсу у тижневий строк з моменту подання протоколу Конкурсною комісією на адресу Концесієдавця.

129. У п'ятиденний строк з дня прийняття рішення про визначення переможця концесійного конкурсу комісія за дорученням Концесієдавця повинна надіслати повідомлення переможцю і запрошення на переговори для узгодження кінцевого варіанта концесійного договору та його підписання і протягом десяти робочих днів опублікувати результати концесійного конкурсу в друкованих засобах масової інформації. Від імені Конкурсної комісії відповідальний секретар за дорученням Концесієдавця надсилає повідомлення переможцю конкурсу і запрошення на переговори для узгодження кінцевого варіанта концесійного договору, а також публікує результати концесійного конкурсу в друкованих засобах масової інформації, визначених у пункті 58 цього Положення.

Концесійний договір вважається укладеним з дня досягнення домовленості з усіх істотних умов і підписання сторонами договору та скріплення його печатками сторін.

Якщо переможець концесійного конкурсу відмовився від підписання договору та висуває неприйнятні для Концесієдавця умови підписання концесійного договору або не надав визначених у Конкурсній документації гарантій, які підтверджують змогу переможця концесійного конкурсу забезпечити належне фінансування своєї концесійної діяльності, рішення про переможця концесійного конкурсу анулюється, Конкурсна комісія разом з Концесієдавцем має право розпочати переговори з іншими претендентами з числа тих, хто запропонував найкращі умови здійснення концесії.

130. Спори, пов'язані з проведенням концесійного конкурсу, вирішуються відповідно до чинного законодавства України.

Директор Департаменту
майнових відносин
та управління
корпоративними правами







В. Фічов



Додаток 1
до Положення про Конкурсну комісію
з проведення концесійного конкурсу
щодо концесії цілісного
майнового комплексу
ДП "ТЕЦ-2 "Есхар"

ЖУРНАЛ
реєстрації вхідної кореспонденції Конкурсної комісії з проведення концесійного конкурсу щодо концесії цілісного майнового комплексу державного підприємства "Теплоелектроцентраль-2 "Есхар"


з/п

Вхідний номер

Дата надходження

Відправник

Вид документа

Вихідний номер та дата документа

Стислий зміст документа

Виконавець

Підпис відповідального секретаря

1

2

3

4

5

6

7

8

9












Додаток 2
до Положення про Конкурсну комісію
з проведення концесійного конкурсу
щодо концесії цілісного
майнового комплексу
ДП "ТЕЦ-2 "Есхар"

ЖУРНАЛ
реєстрації ознайомлення членів Конкурсної комісії з проведення концесійного конкурсу щодо концесії цілісного майнового комплексу державного підприємства "Теплоелектроцентраль-2 "Есхар" з конкурсними пропозиціями і доданими до них документами, наданими учасниками концесійного конкурсу, та з висновками експертів, наданими за результатами аналізу конкурсних пропозицій і доданих до них документів (у разі залучення експертів)


з/п

П.І.Б. члена Конкурсної комісії

Посада, місце роботи

Найменування учасника конкурсу, найменування документів (номер тому), отриманих для ознайомлення

Дата отримання

Дата повернення

Підпис члена Конкурсної комісії

1

2

3

4

5

6

7

















Додаток 3
до Положення про Конкурсну комісію
з проведення концесійного конкурсу
щодо концесії цілісного
майнового комплексу
ДП "ТЕЦ-2 "Есхар"

ЖУРНАЛ
реєстрації вихідної кореспонденції Конкурсної комісії з проведення концесійного конкурсу щодо концесії цілісного майнового комплексу державного підприємства "Теплоелектроцентраль-2 "Есхар"


з/п

Вихідні реквізити

Отримувач

Тип документа та інші дані про вихідний документ

Стислий зміст документа

Виконавець

Підпис відповідального секретаря

Вид

Реквізити документа, на який надається відповідь

Номер

Дата

Вихідний номер

Дата надходження

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10













Додаток 4
до Положення про Конкурсну комісію
з проведення концесійного конкурсу
щодо концесії цілісного
майнового комплексу
ДП "ТЕЦ-2 "Есхар"

ЖУРНАЛ
реєстрації членів Конкурсної комісії, які беруть участь у засіданні Конкурсної комісії з проведення концесійного конкурсу щодо концесії цілісного майнового комплексу державного підприємства "Теплоелектроцентраль-2 "Есхар"


з/п

П.І.Б. члена Конкурсної комісії

Документ, що посвідчує особу

Час реєстрації

Підпис члена Конкурсної комісії

Підпис відповідального секретаря

Примітка

Назва документа

Номер документа

Дата видачі документа

Орган, що видав документ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10













Додаток 5
до Положення про Конкурсну комісію
з проведення концесійного конкурсу
щодо концесії цілісного
майнового комплексу
ДП "ТЕЦ-2 "Есхар"

Форма реєстраційної картки члена Конкурсної комісії

Реєстраційна картка № ______
члена Конкурсної комісії

"___" ____________ 20__ р.

м. ____________

____________________________________________________________________________
(П.І.Б. члена Конкурсної комісії)

____________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
(посада члена Конкурсної комісії)

____________________________________________________________________________
(місце роботи члена Конкурсної комісії)

бере участь у засіданні Конкурсної комісії щодо концесії цілісного майнового комплексу державного підприємства "Теплоелектроцентраль-2 "Есхар", яке відбувається "___" ____________ 2012 р. за адресою: м. _________, вул. _____________________, буд. ____, каб. ________.

Відповідальний секретар

І. Загородня

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: